Еллен Керас

Ellen Kuras

Дата народження: 10 липня 1959 (64 роки)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Нью-Джерсі, США

Всього фільмів (на сайті): 55

Ролі: кінематографістка (41), режисерка ★ 7.41 (12), актриса (3), продюсерка (2), сценаристка (1)

Фільмографія

Знайдено 55 результатів

Lee (2023) режисерка 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) The story of photographer Elizabeth 'Lee' Miller, a fashion model who became an acclaimed war correspondent for Vogue magazine during World War II.
Трейлер

Lee (2023)

Lee

режисерка
США, Велика Британія   1 год 56 хв
Читати опис (англ.) The story of photographer Elizabeth 'Lee' Miller, a fashion model who became an acclaimed war correspondent for Vogue magazine during World War II.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (296)
Моя оцінка:
/10
Екстраполяції
Екстраполяції (2023) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.1
Сюжет Серіал розповідає переплетені історії про кохання, роботу, віру та сімʼю. Сюжет показує, як люди з усього світу адаптуються до наслідків зміни клімату та охоплює кілька десятиліть у середині XXI століття, у час, коли люди вже висадилися на Марсі.
Екстраполяції Трейлер

Екстраполяції (2023)

Extrapolations

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисерка
США
Читати опис Серіал розповідає переплетені історії про кохання, роботу, віру та сімʼю. Сюжет показує, як люди з усього світу адаптуються до наслідків зміни клімату та охоплює кілька десятиліть у середині XXI століття, у час, коли люди вже висадилися на Марсі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (8)  IMDb: 6.1 (7230)
Моя оцінка:
/10
Список смертників
Список смертників (2022) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.9
Сюжет Взвод морпіха Джеймса Ріса при виконанні таємної операції потрапив у засідку і був знищений. Рис — єдиний, хто вижив, — повертається додому з суперечливими спогадами про те, що сталося, а наступні події змушують його взятися за власне розслідування і повірити в існування таємної змови навколо спецоперації, що провалилася.
Список смертників Трейлер

Список смертників (2022)

The Terminal List

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   55 хв
Читати опис Взвод морпіха Джеймса Ріса при виконанні таємної операції потрапив у засідку і був знищений. Рис — єдиний, хто вижив, — повертається додому з суперечливими спогадами про те, що сталося, а наступні події змушують його взятися за власне розслідування і повірити в існування таємної змови навколо спецоперації, що провалилася.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (38)  IMDb: 7.9 (107123)
Моя оцінка:
/10
Вигадана Анна
Вигадана Анна (2022) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.9
Сюжет Зухвала підприємниця чи шахрайка? Журналістка розплутує історію Анни Делві, яка переконала еліту Нью-Йорка в тому, що вона багата спадкоємиця з Німеччини.
Вигадана Анна Трейлер

Вигадана Анна (2022)

Inventing Anna

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Мінісеріал Завершений
режисерка
США   1 год 7 хв
Читати опис Зухвала підприємниця чи шахрайка? Журналістка розплутує історію Анни Делві, яка переконала еліту Нью-Йорка в тому, що вона багата спадкоємиця з Німеччини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (37)  IMDb: 6.9 (79936)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Уявіть, що це місто
Уявіть, що це місто (2021) кінематографістка 8.6 imdb 8.0
Сюжет Познайомтесь із вулицями Нью-Йорка й іронічними судженнями авторки, гумористки й вмілої оповідачки Френ Лебовіц, у якої бере інтерв’ю Мартін Скорсезе.
Уявіть, що це місто Трейлер

Уявіть, що це місто (2021)

Pretend It's a City

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Документальний Завершений
кінематографістка
США   3 год 23 хв
Читати опис Познайомтесь із вулицями Нью-Йорка й іронічними судженнями авторки, гумористки й вмілої оповідачки Френ Лебовіц, у якої бере інтерв’ю Мартін Скорсезе.
КіноБаза: 8.6 (5)  IMDb: 8.0 (8559)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Американська утопія
Американська утопія (2020) кінематографістка 8.5 imdb 8.2
Сюжет Відеоверсія шоу Девіда Бірна на Бродвеї.
Американська утопія Трейлер

Американська утопія (2020)

American Utopia

кінематографістка
США   1 год 45 хв
Читати опис Відеоверсія шоу Девіда Бірна на Бродвеї.
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 8.2 (5237)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 49 грн / купівля від 124 грн
Прекрасний новий світ
Прекрасний новий світ (2020) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.0
Сюжет В Лондоні XXVI століття люди проміняли свою свободу на утопічне існування, без злочинності, страху і голоду, а расизм, сексизм і гомофобія залишилися в далекому минулому, як і особисте життя, сім'я і моногамні відносини. У новому світі люди народжуються в інкубаторах, живуть без хвороб і турбот, та вмирають від старості. Для зняття напруги та неприємних емоцій, всі приймають спеціальний препарат «Сома». Одного разу в це футуристичне місто потрапляє «дикун» Джон, який на власному досвіді пізнавав всі тяготи життя в «нормальному» світі, що розвивається природним шляхом.
Прекрасний новий світ Трейлер

Прекрасний новий світ (2020)

Brave New World

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Скасований
режисерка
США   6 год 55 хв
Читати опис В Лондоні XXVI століття люди проміняли свою свободу на утопічне існування, без злочинності, страху і голоду, а расизм, сексизм і гомофобія залишилися в далекому минулому, як і особисте життя, сім'я і моногамні відносини. У новому світі люди народжуються в інкубаторах, живуть без хвороб і турбот, та вмирають від старості. Для зняття напруги та неприємних емоцій, всі приймають спеціальний препарат «Сома». Одного разу в це футуристичне місто потрапляє «дикун» Джон, який на власному досвіді пізнавав всі тяготи життя в «нормальному» світі, що розвивається природним шляхом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (38)  IMDb: 7.0 (16991)
Моя оцінка:
/10
Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese (2019) кінематографістка 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) In an alchemic mix of fact and fantasy, Martin Scorsese looks back at Bob Dylan's 1975 Rolling Thunder Revue tour and a country ripe for reinvention.
Трейлер

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese (2019)

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

кінематографістка
США   2 год 22 хв
Читати опис (англ.) In an alchemic mix of fact and fantasy, Martin Scorsese looks back at Bob Dylan's 1975 Rolling Thunder Revue tour and a country ripe for reinvention.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (7684)
Моя оцінка:
/10
Пастка-22
Пастка-22 (2019) режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.7
Сюжет 1944 рік. Бомбардувальний полк, в якому служить капітан Йоссаріан, дислокувався на острові в Тірренському морі. Щоб вийти в запас, військовослужбовцю потрібно вчинити певну кількість бойових вильотів згідно з нормою, встановленою в ВПС США. Однак командир полку, вислужуючи черговий чин, постійно підвищує планку. Йоссаріан намагається забратися подалі від війни і посилається на божевілля, оскільки це захворювання є офіційною причиною для відсторонення від польотів. Але відповідно до урядової постанови «Пастка-22», всякий, хто називає себе божевільним з метою звільнитися від військового обов’язку, тим самим доводить зворотне, адже подібна заява явно свідчить про розсудливость.
Пастка-22 Трейлер

Пастка-22 (2019)

Catch-22

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисерка, продюсерка
США   45 хв
Читати опис 1944 рік. Бомбардувальний полк, в якому служить капітан Йоссаріан, дислокувався на острові в Тірренському морі. Щоб вийти в запас, військовослужбовцю потрібно вчинити певну кількість бойових вильотів згідно з нормою, встановленою в ВПС США. Однак командир полку, вислужуючи черговий чин, постійно підвищує планку. Йоссаріан намагається забратися подалі від війни і посилається на божевілля, оскільки це захворювання є офіційною причиною для відсторонення від польотів. Але відповідно до урядової постанови «Пастка-22», всякий, хто називає себе божевільним з метою звільнитися від військового обов’язку, тим самим доводить зворотне, адже подібна заява явно свідчить про розсудливость.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (43)  IMDb: 7.7 (20378)
Моя оцінка:
/10
Академія Амбрелла
Академія Амбрелла (2019—) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.9
Сюжет Екранізація однойменної серії фантастичних коміксів колишнього-вокаліста рок-гурту My Chemical Romance Джерарда Вея про супергероїв.

У жовтні 1989 року, в один день трапляється диво — сорок три жінки, у різних куточках світу, без жодних ознак вагітності, народжують майже одночасно. Ці діти надзвичайно обдаровані і одразу стають об’єктами полювання як для спецслужб, так і негідників з усього світу.

Семеро щасливчиків, Клаус, Лютер, Дієґо, Еллісон, Бен, Ваня і неназваний п’ятий номер, усиновлені багатим діловим магнатом Реджінальдом Гарґрівзом, який створює «Академію «Парасоля», де він планує навчити молодих людей контролювати свої надзвичайні здібності та створити команду супергероїв.
Академія Амбрелла Трейлер

Академія Амбрелла (2019—)

The Umbrella Academy

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США, Канада   60 хв
Читати опис Екранізація однойменної серії фантастичних коміксів колишнього-вокаліста рок-гурту My Chemical Romance Джерарда Вея про супергероїв.

У жовтні 1989 року, в один день трапляється диво — сорок три жінки, у різних куточках світу, без жодних ознак вагітності, народжують майже одночасно. Ці діти надзвичайно обдаровані і одразу стають об’єктами полювання як для спецслужб, так і негідників з усього світу.

Семеро щасливчиків, Клаус, Лютер, Дієґо, Еллісон, Бен, Ваня і неназваний п’ятий номер, усиновлені багатим діловим магнатом Реджінальдом Гарґрівзом, який створює «Академію «Парасоля», де він планує навчити молодих людей контролювати свої надзвичайні здібності та створити команду супергероїв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (160)  IMDb: 7.9 (274706)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Jane (2017) кінематографістка 7.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) The life and work of the renowned primatology scientist, Jane Goodall, especially on her research about chimpanzees.
Трейлер

Jane (2017)

Jane

16+
кінематографістка
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) The life and work of the renowned primatology scientist, Jane Goodall, especially on her research about chimpanzees.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.8 (5653)
Моя оцінка:
/10
Wormwood (2017) кінематографістка 4.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) In 1953, Army scientist Frank Olson takes a fatal plunge from a hotel window. In 1975, a bombshell report ties his death to a top-secret experiment.
Трейлер

Wormwood (2017)

Wormwood

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
кінематографістка
США   4 год 1 хв
Читати опис (англ.) In 1953, Army scientist Frank Olson takes a fatal plunge from a hotel window. In 1975, a bombshell report ties his death to a top-secret experiment.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.0 (4706)
Моя оцінка:
/10
Trouble No More (2017) кінематографістка 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) The film consists of live footage of Bob Dylan performing gospel music during a 1980 tour. The film also features actor Michael Shannon in the part of evangelical preacher giving sermons that appear between songs throughout the film.
Трейлер

Trouble No More (2017)

Trouble No More

кінематографістка
США   60 хв
Читати опис (англ.) The film consists of live footage of Bob Dylan performing gospel music during a 1980 tour. The film also features actor Michael Shannon in the part of evangelical preacher giving sermons that appear between songs throughout the film.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (172)
Моя оцінка:
/10
Озарк
Озарк (2017—2022) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.5
Сюжет Фінансовий аналітик потрапив у дуже незручне становище, через яке йому і його родині треба переїхати з Чикаґо до місцини, яку називають Озарк. Там він має відмити велику купу грошей для розгніваного наркобарона, або...
Озарк Трейлер

Озарк (2017—2022)

Ozark

16+
Серіал 4 сезони, 44 епізоди Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Фінансовий аналітик потрапив у дуже незручне становище, через яке йому і його родині треба переїхати з Чикаґо до місцини, яку називають Озарк. Там він має відмити велику купу грошей для розгніваного наркобарона, або...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (124)  IMDb: 8.5 (345938)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Син
Син (2017—2019) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.5
Сюжет Історичний епос становлення Америки, розказаний через призму злету і падіння однієї нафтової імперії.
Син Трейлер

Син (2017—2019)

The Son

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисерка
США   44 хв
Читати опис Історичний епос становлення Америки, розказаний через призму злету і падіння однієї нафтової імперії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (9)  IMDb: 7.5 (7288)
Моя оцінка:
/10
Легіон
Легіон (2017—2019) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 8.1
Сюжет Головний герой має численні роздвоєння особистості, кожна з яких управляє одним з видів його надприродних можливостей.
Легіон Трейлер

Легіон (2017—2019)

Legion

16+
Серіал 3 сезони, 29 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Головний герой має численні роздвоєння особистості, кожна з яких управляє одним з видів його надприродних можливостей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (65)  IMDb: 8.1 (97068)
Моя оцінка:
/10
Водоспад
Водоспад (2016—2018) режисерка 6.8 imdb 6.4
Сюжет Три незнайомця поступово усвідомлюють, що їм сняться окремі фрагменти загального сну. Кожен з них повинен виконати власний квест - один шукає зниклу подружку, другий - втрачену дитину, третій - ліки, які виведуть з кататонічного ступору його мати, а тим часом усі ключі до квестів знаходяться в їх загальному сні. Чим глибше вони занурюються, тим сильніше усвідомлюють, що їхня справжня місія набагато важливіше, ніж особисті пошуки, і що образи, які виникли в їх загальному сні, можливо, містять головну підказку про долю світу.
Водоспад

Водоспад (2016—2018)

Falling Water

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис Три незнайомця поступово усвідомлюють, що їм сняться окремі фрагменти загального сну. Кожен з них повинен виконати власний квест - один шукає зниклу подружку, другий - втрачену дитину, третій - ліки, які виведуть з кататонічного ступору його мати, а тим часом усі ключі до квестів знаходяться в їх загальному сні. Чим глибше вони занурюються, тим сильніше усвідомлюють, що їхня справжня місія набагато важливіше, ніж особисті пошуки, і що образи, які виникли в їх загальному сні, можливо, містять головну підказку про долю світу.
КіноБаза: 6.8 (5)  IMDb: 6.4 (3477)
Моя оцінка:
/10
Версальський роман
Версальський роман (2014) кінематографістка  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.5
Сюжет Дія сюжету розгортається в 17 столітті у Франції, коли державою керував король Людовик XIV. Талановитій дівчині, що працює садівником-декоратором, належить вдосконалити легендарні сади Версальського палацу, що дуже наблизить її до короля.
Версальський роман Трейлер

Версальський роман (2014)

A Little Chaos

кінематографістка
Велика Британія   1 год 57 хв
Читати опис Дія сюжету розгортається в 17 столітті у Франції, коли державою керував король Людовик XIV. Талановитій дівчині, що працює садівником-декоратором, належить вдосконалити легендарні сади Версальського палацу, що дуже наблизить її до короля.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (9)  IMDb: 6.5 (25356)
Моя оцінка:
/10
The 50 Year Argument (2014) кінематографістка 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A documentary on the history and influence of the New York Review of Books.

The 50 Year Argument (2014)

The 50 Year Argument

кінематографістка
США, Велика Британія, Японія   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) A documentary on the history and influence of the New York Review of Books.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (742)
Моя оцінка:
/10
Пліч-о-пліч
Пліч-о-пліч (2012) зіграла саму себе  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.6
Сюжет Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Пліч-о-пліч Трейлер

Пліч-о-пліч (2012)

Side by Side

зіграла саму себе
США   1 год 39 хв
Читати опис Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (8)  IMDb: 7.6 (13713)
Моя оцінка:
/10
Public Speaking (2010) кінематографістка 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A feature-length documentary starring Fran Lebowitz, a writer known for her unique take on modern life. The film weaves together extemporaneous monologues with archival footage and the effect is a portrait of Fran's worldview and experiences.
Трейлер

Public Speaking (2010)

Public Speaking

кінематографістка
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) A feature-length documentary starring Fran Lebowitz, a writer known for her unique take on modern life. The film weaves together extemporaneous monologues with archival footage and the effect is a portrait of Fran's worldview and experiences.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (2324)
Моя оцінка:
/10
В дорозі
В дорозі (2009) кінематографістка 7.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Verona and Burt have moved to Colorado to be close to Burt's parents but, with Veronica expecting their first child, Burt’s parents decide to move to Belgium, now leaving them in a place they hate and without a support structure in place. They set off on a whirlwind tour of of disparate locations where they have friends or relatives, sampling not only different cities and climates but also different families. Along the way they realize that the journey is less about discovering where they want to live and more about figuring out what type of parents they want to be.
В дорозі Трейлер

В дорозі (2009)

Away We Go

16+
кінематографістка
США, Велика Британія   1 год 38 хв
Читати опис (англ.) Verona and Burt have moved to Colorado to be close to Burt's parents but, with Veronica expecting their first child, Burt’s parents decide to move to Belgium, now leaving them in a place they hate and without a support structure in place. They set off on a whirlwind tour of of disparate locations where they have friends or relatives, sampling not only different cities and climates but also different families. Along the way they realize that the journey is less about discovering where they want to live and more about figuring out what type of parents they want to be.
КіноБаза: 7.0 (6)  IMDb: 7.0 (55056)
Моя оцінка:
/10
No Subtitles Necessary: Laszlo & Vilmos (2008) зіграла саму себе 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) The lifelong friendship of the great cinematographers Laszlo Kovacs and Vilmos Zsigmond and their impact on American cinema.

No Subtitles Necessary: Laszlo & Vilmos (2008)

No Subtitles Necessary: Laszlo & Vilmos

зіграла саму себе
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) The lifelong friendship of the great cinematographers Laszlo Kovacs and Vilmos Zsigmond and their impact on American cinema.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (422)
Моя оцінка:
/10
Перемотування
Перемотування (2008) кінематографістка  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.4
Сюжет Сміттяр Джеррі вирішує саботувати електростанцію, що, на його думку, викликає в нього моторошні головні болі. Але саботаж кінчається тим, що в Джеррі намагнічується мозок і він, сам того не відаючи, розмагнічує всі відеокасети в пункті прокату, що належить його кращому другові Майку.
Перемотування Трейлер

Перемотування (2008)

Be Kind Rewind

16+
кінематографістка
Велика Британія, Франція, США   1 год 42 хв
Читати опис Сміттяр Джеррі вирішує саботувати електростанцію, що, на його думку, викликає в нього моторошні головні болі. Але саботаж кінчається тим, що в Джеррі намагнічується мозок і він, сам того не відаючи, розмагнічує всі відеокасети в пункті прокату, що належить його кращому другові Майку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (35)  IMDb: 6.4 (94227)
Моя оцінка:
/10
Berlin (2007) кінематографістка 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Lou Reed's 2006 live concert performance of his 1973 concept album "Berlin", filmed over five nights at St. Ann's Warehouse in Brooklyn, New York.
Трейлер

Berlin (2007)

Berlin

кінематографістка
Велика Британія, США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Lou Reed's 2006 live concert performance of his 1973 concept album "Berlin", filmed over five nights at St. Ann's Warehouse in Brooklyn, New York.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (857)
Моя оцінка:
/10
Cinematographer Style (2006) зіграла саму себе 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) 110 of the world's top cinematographers discuss the art of how and why films look the way they do.

Cinematographer Style (2006)

Cinematographer Style

зіграла саму себе
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) 110 of the world's top cinematographers discuss the art of how and why films look the way they do.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (392)
Моя оцінка:
/10
Neil Young: Heart of Gold (2006) кінематографістка 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A film shot over during a two-night performance by Neil Young at Nashville's Ryman Auditorium.
Трейлер

Neil Young: Heart of Gold (2006)

Neil Young: Heart of Gold

кінематографістка
США   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) A film shot over during a two-night performance by Neil Young at Nashville's Ryman Auditorium.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (3299)
Моя оцінка:
/10
Dave Chappelle's Block Party (2005) кінематографістка 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Dave Chappelle presents a Brooklyn neighborhood with its very own once-in-a-lifetime free block party. In addition to Chappelle, the roster of artists includes Kanye West, Mos Def, Talib Kweli, Common, Dead Prez, Erykah Badu, Jill Scott, the Roots, Cody ChesnuTT, Big Daddy Kane, and - reunited for their first performance in over seven years - the Fugees. Includes private rehearsals footage and Chappelle in the small Ohio town he calls home, where he wanders through town handing out golden tickets to invite several dozen citizens to join the party, providing transportation and lodging for their visit to Brooklyn. Ohio's Central State University marching band makes the trip and kicks off the festivities at the intersection of Quincy and Downing Streets. A diverse crowd and Chappelle's freestyle wit guides them (and us) through a celebration of music and comedy, history and community.
Трейлер

Dave Chappelle's Block Party (2005)

Dave Chappelle's Block Party

кінематографістка
США   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Dave Chappelle presents a Brooklyn neighborhood with its very own once-in-a-lifetime free block party. In addition to Chappelle, the roster of artists includes Kanye West, Mos Def, Talib Kweli, Common, Dead Prez, Erykah Badu, Jill Scott, the Roots, Cody ChesnuTT, Big Daddy Kane, and - reunited for their first performance in over seven years - the Fugees. Includes private rehearsals footage and Chappelle in the small Ohio town he calls home, where he wanders through town handing out golden tickets to invite several dozen citizens to join the party, providing transportation and lodging for their visit to Brooklyn. Ohio's Central State University marching band makes the trip and kicks off the festivities at the intersection of Quincy and Downing Streets. A diverse crowd and Chappelle's freestyle wit guides them (and us) through a celebration of music and comedy, history and community.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (9621)
Моя оцінка:
/10
No Direction Home: Bob Dylan (2005) кінематографістка 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) A chronicle of Bob Dylan's strange evolution between 1961 and 1966 from folk singer to protest singer to "voice of a generation" to rock star.
Трейлер

No Direction Home: Bob Dylan (2005)

No Direction Home: Bob Dylan

кінематографістка
Велика Британія, США, Японія   3 год 28 хв
Читати опис (англ.) A chronicle of Bob Dylan's strange evolution between 1961 and 1966 from folk singer to protest singer to "voice of a generation" to rock star.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (12103)
Моя оцінка:
/10
The Ballad of Jack and Rose (2005) кінематографістка 7.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Jack Slavin is an environmentalist with a heart condition who lives with his daughter, Rose, on an isolated island. While Jack fights against developers who wish to build in the area, he also craves more contact with other people. When he invites his girlfriend, Kathleen, and her sons, Rodney and Thaddius, to move in, Rose is upset. The complicated family dynamics makes things difficult for everyone in the house.
Трейлер

The Ballad of Jack and Rose (2005)

The Ballad of Jack and Rose

кінематографістка
США   1 год 52 хв
Читати опис (англ.) Jack Slavin is an environmentalist with a heart condition who lives with his daughter, Rose, on an isolated island. While Jack fights against developers who wish to build in the area, he also craves more contact with other people. When he invites his girlfriend, Kathleen, and her sons, Rodney and Thaddius, to move in, Rose is upset. The complicated family dynamics makes things difficult for everyone in the house.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.5 (12162)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: