Джо Саймон

Joe Simon

Дата народження: 11 жовтня 1913

Знак зодіаку: Терези

Дата смерті: 14 грудня 2011 (98 років)

Місце народження: Рочестер, Нью-Йорк, США

Всього фільмів (на сайті): 38

Ролі: сценарист ★ 7.57 (34), актор (4), ідея (2)

Фільмографія

Знайдено 38 результатів

Соколине око
Соколине око (2021) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Серіал за мотивами супергероя Marvel Comics Соколине око, у центрі якого — пригоди юної Месниці Кейт Бішоп, яка взяла на себе роль Месника Клінта Бартона.
Соколине око Трейлер

Соколине око (2021)

Hawkeye

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
сценарист
США   5 год 39 хв
Читати опис Серіал за мотивами супергероя Marvel Comics Соколине око, у центрі якого — пригоди юної Месниці Кейт Бішоп, яка взяла на себе роль Месника Клінта Бартона.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (139)  IMDb: 7.5 (214223)
Моя оцінка:
/10
Що як…?
Що як…? (2021—) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.4
Сюжет Четвертий за рахунком телесеріал четвертої фази Кіновсесвіту Marvel. Кожен з анімаційних епізодів розкриє, що могло статися, якби ключові події фільмів кіновсесвіту відбулися інакше.
Що як…? Трейлер

Що як…? (2021—)

What If...?

Серіал 3 сезони, 18 епізодів Поновлений серіал
сценарист
США   32 хв
Читати опис Четвертий за рахунком телесеріал четвертої фази Кіновсесвіту Marvel. Кожен з анімаційних епізодів розкриє, що могло статися, якби ключові події фільмів кіновсесвіту відбулися інакше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (115)  IMDb: 7.4 (142513)
Моя оцінка:
/10
Сокіл та Зимовий солдат
Сокіл та Зимовий солдат (2021) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.1
Сюжет Сем Вілсон — людина, яка повинна врятувати світ. Головний герой приміряє на себе образ нового Капітана Америка, тим самим ставши на захист всіх тих, хто знаходиться під загрозою загибелі від сил темряви. Чоловік отримує відповідальну місію від Стіва Роджерса, вплітаючись в низку неймовірних подій. Бакі, в свою чергу, прагне до того, щоб ближче познайомитися з іншими людьми, пізнати цей світ детально і налагодити зв’язки з тими, хто йому дорогий.
Сокіл та Зимовий солдат Трейлер

Сокіл та Зимовий солдат (2021)

The Falcon and the Winter Soldier

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
сценарист
США   50 хв
Читати опис Сем Вілсон — людина, яка повинна врятувати світ. Головний герой приміряє на себе образ нового Капітана Америка, тим самим ставши на захист всіх тих, хто знаходиться під загрозою загибелі від сил темряви. Чоловік отримує відповідальну місію від Стіва Роджерса, вплітаючись в низку неймовірних подій. Бакі, в свою чергу, прагне до того, щоб ближче познайомитися з іншими людьми, пізнати цей світ детально і налагодити зв’язки з тими, хто йому дорогий.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (163)  IMDb: 7.1 (251321)
Моя оцінка:
/10
Месники: Завершення
Месники: Завершення (2019) сценарист  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.4
Сюжет Месники і Вартові Галактики вступають в останню стадію війни з Таносом, що володіє всемогутньою Рукавицею Нескінченності. Гряде фінальна битва між силами героїв і Божевільного Титана, яка раз і назавжди визначить подальшу долю не тільки Землі, але і всього всесвіту.
Месники: Завершення Трейлер

Месники: Завершення (2019)

Avengers: Endgame

12+
сценарист
США   3 год 1 хв
Читати опис Месники і Вартові Галактики вступають в останню стадію війни з Таносом, що володіє всемогутньою Рукавицею Нескінченності. Гряде фінальна битва між силами героїв і Божевільного Титана, яка раз і назавжди визначить подальшу долю не тільки Землі, але і всього всесвіту.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (562)  IMDb: 8.4 (1262883)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Месники: Війна нескінченності
Месники: Війна нескінченності (2018) сценарист  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.4
Сюжет Після довгих років підготовки, божевільний титан Танос нарешті зміг досягти своєї мети — захопити всі шість каменів нескінченності, об'єднавши їх у могутній артефакт — Рукавичку Нескінченності, за допомогою якої Танос стає найсильнішою істотою у всесвіті, по могутності якому немає рівних. Всесвіт у страшній небезпеці. Небезпека загрожує всім, змушуючи людство знову звернутися за допомогою до Месників. Але як бути, якщо події "Громадянської Війни" і "Рагнарека" встигли попсувати і роз'єднати Найбільших Героїв Землі? Навіть за наявності нових членів команди в особі Людини-Павука і Доктора Стрендж, чи зможуть Месники забути розбіжності, і стати пліч-о-пліч проти страшної загрози, яка назрівала вже давно?
Месники: Війна нескінченності Трейлер

Месники: Війна нескінченності (2018)

Avengers: Infinity War

12+
Топ #82 фільм
сценарист
США   2 год 29 хв
Читати опис Після довгих років підготовки, божевільний титан Танос нарешті зміг досягти своєї мети — захопити всі шість каменів нескінченності, об'єднавши їх у могутній артефакт — Рукавичку Нескінченності, за допомогою якої Танос стає найсильнішою істотою у всесвіті, по могутності якому немає рівних. Всесвіт у страшній небезпеці. Небезпека загрожує всім, змушуючи людство знову звернутися за допомогою до Месників. Але як бути, якщо події "Громадянської Війни" і "Рагнарека" встигли попсувати і роз'єднати Найбільших Героїв Землі? Навіть за наявності нових членів команди в особі Людини-Павука і Доктора Стрендж, чи зможуть Месники забути розбіжності, і стати пліч-о-пліч проти страшної загрози, яка назрівала вже давно?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (578)  IMDb: 8.4 (1200538)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Людина-павук: Повернення додому
Людина-павук: Повернення додому (2017) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.4
Сюжет Історія про шкільні роки Пітера Паркера / Людини-павука, якому доведеться зіткнутися з новими ворогами у Нью-Йорку.
Людина-павук: Повернення додому Трейлер

Людина-павук: Повернення додому (2017)

Spider-Man: Homecoming

12+
сценарист
США   2 год 13 хв
Читати опис Історія про шкільні роки Пітера Паркера / Людини-павука, якому доведеться зіткнутися з новими ворогами у Нью-Йорку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (462)  IMDb: 7.4 (718144)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Перший месник: Протистояння
Перший месник: Протистояння (2016) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.8
Сюжет Могутні супергерої під керівництвом Першого Месника стають учасниками глобального руйнівного інциденту. Зважаючи на це, керівництво держави вважає за необхідне взяти під контроль усіх людей із суперздібностями і змусити їх працювати на урядові служби. Перший Месник повстає проти порушення свобод і веде за собою групу однодумців. Його найкращий друг - “Залізна Людина” Тоні Старк несподівано стає на чолі протилежного табору. Серед Месників розкол і людство беззахисне перед загрозами нового покоління, які ось-ось поглинуть планету.
Перший месник: Протистояння Трейлер

Перший месник: Протистояння (2016)

Captain America: Civil War

16+
сценарист
США   2 год 27 хв
Читати опис Могутні супергерої під керівництвом Першого Месника стають учасниками глобального руйнівного інциденту. Зважаючи на це, керівництво держави вважає за необхідне взяти під контроль усіх людей із суперздібностями і змусити їх працювати на урядові служби. Перший Месник повстає проти порушення свобод і веде за собою групу однодумців. Його найкращий друг - “Залізна Людина” Тоні Старк несподівано стає на чолі протилежного табору. Серед Месників розкол і людство беззахисне перед загрозами нового покоління, які ось-ось поглинуть планету.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (463)  IMDb: 7.8 (848817)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Marvel's Captain America: 75 Heroic Years (2016) зіграв самого себе 7.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A full-length documentary that follows the history of Captain America from 1941 to present and explores how “Cap” has been a reflection of the changing times and the world he has existed in throughout the years. fans will hear from various Marvel luminaries including Stan Lee, Joe Quesada, Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Jeph Loeb, Louis D’Esposito, Chris Evans and Hayley Attwell, as well as family members of Cap’s creators. “Marvel’s Captain America: 75 Heroic Years” will also unveil an exclusive announcement from Marvel comics.
Трейлер

Marvel's Captain America: 75 Heroic Years (2016)

Marvel's Captain America: 75 Heroic Years

зіграв самого себе
США   42 хв
Читати опис (англ.) A full-length documentary that follows the history of Captain America from 1941 to present and explores how “Cap” has been a reflection of the changing times and the world he has existed in throughout the years. fans will hear from various Marvel luminaries including Stan Lee, Joe Quesada, Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Jeph Loeb, Louis D’Esposito, Chris Evans and Hayley Attwell, as well as family members of Cap’s creators. “Marvel’s Captain America: 75 Heroic Years” will also unveil an exclusive announcement from Marvel comics.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.3 (406)
Моя оцінка:
/10
Вартові Галактики
Вартові Галактики (2015—2019) сценарист  ✓ укр. аудіо 9.0 imdb 7.3
Сюжет Цю компанію об'єднує одне - кожен втратив для себе щось цінне. Хтось позбувся будинку, хтось залишився без сім'ї та друзів, а хтось просто втратив віру в свою мрію. Так чи інакше, всі вони були позбавлені нормального життя, але згуртувавшись разом, перетворилися на незламну команду Вартових Галактики. Неповторний Єнот, чий арсенал озброєння перевершує всі мислимі межі. Могутній Дракс, здатний розплющити черепушку однією рукою. Зеленошкіра дівчина-кіборг Гамора, що володіє всіма стилями рукопашного бою. Деревоподібний Грут, що віддає перевагу грубій силі. І сам Зоряний Лицар, що зміг згуртувати цю різношерсту банду. Всі вони готові ризикнути життям і піти на будь-яку авантюру, заради порятунку Галактики.
Вартові Галактики Трейлер

Вартові Галактики (2015—2019)

Marvel's Guardians of the Galaxy

Серіал 3 сезони, 77 епізодів Завершений
сценарист
США   22 хв
Читати опис Цю компанію об'єднує одне - кожен втратив для себе щось цінне. Хтось позбувся будинку, хтось залишився без сім'ї та друзів, а хтось просто втратив віру в свою мрію. Так чи інакше, всі вони були позбавлені нормального життя, але згуртувавшись разом, перетворилися на незламну команду Вартових Галактики. Неповторний Єнот, чий арсенал озброєння перевершує всі мислимі межі. Могутній Дракс, здатний розплющити черепушку однією рукою. Зеленошкіра дівчина-кіборг Гамора, що володіє всіма стилями рукопашного бою. Деревоподібний Грут, що віддає перевагу грубій силі. І сам Зоряний Лицар, що зміг згуртувати цю різношерсту банду. Всі вони готові ризикнути життям і піти на будь-яку авантюру, заради порятунку Галактики.
Є українське аудіо
КіноБаза: 9.0 (5)  IMDb: 7.3 (3520)
Моя оцінка:
/10
Месники: Ера Альтрона
Месники: Ера Альтрона (2015) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.3
Сюжет Людство на межі знищення. Штучний розум Альтрон, створений для захисту планети, обертає зброю проти неї. Таємна організація «Щ.И.Т.» змушена звернутися по допомогу до наймогутніших героїв Землі – Месників.
Месники: Ера Альтрона Трейлер

Месники: Ера Альтрона (2015)

Avengers: Age of Ultron

12+
сценарист
США   2 год 21 хв
Читати опис Людство на межі знищення. Штучний розум Альтрон, створений для захисту планети, обертає зброю проти неї. Таємна організація «Щ.И.Т.» змушена звернутися по допомогу до наймогутніших героїв Землі – Месників.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (520)  IMDb: 7.3 (920658)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Агент Картер
Агент Картер (2015—2016) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.8
Сюжет Пеґі Картер у Другу Світову війну втратила свого коханого Стіва Роджерса, який вів боротьбу з Червоним Черепом. Події відбуваються в 1946 році у важкий повоєнний час, коли одній жінці було зовсім непросто. Але Пеґі не занепадає духом, вона поступає на роботу в таємну організацію, яка займається науковими дослідженнями у стратегічних цілях. Її працівника-винахідника Говарда Старка звинувачують у зраді батьківщині, а Пеґі прикладає максимум зусиль, щоб довести його невинність.
Агент Картер Трейлер

Агент Картер (2015—2016)

Marvel's Agent Carter

16+
Серіал 2 сезони, 18 епізодів Скасований
сценарист
США   42 хв
Читати опис Пеґі Картер у Другу Світову війну втратила свого коханого Стіва Роджерса, який вів боротьбу з Червоним Черепом. Події відбуваються в 1946 році у важкий повоєнний час, коли одній жінці було зовсім непросто. Але Пеґі не занепадає духом, вона поступає на роботу в таємну організацію, яка займається науковими дослідженнями у стратегічних цілях. Її працівника-винахідника Говарда Старка звинувачують у зраді батьківщині, а Пеґі прикладає максимум зусиль, щоб довести його невинність.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (80)  IMDb: 7.8 (89088)
Моя оцінка:
/10
Перший месник. Друга війна
Перший месник. Друга війна (2014) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.7
Сюжет Після безпрецедентних подій, які вперше зібрали разом команду Месників, Стів Роджерс, відомий як Капітан Америка, осідає у Вашинґтоні і намагається пристосуватися до життя у сучасному світі. Але спокій герою тільки сниться — намагаючись допомогти колезі з агентства Щ. И. Т, Стів опиняється у центрі подій, які загрожують катастрофою світового масштабу. Для того, щоб викрити злочинну змову, Капітан Америка об'єднується з Чорною вдовою і з новим соратником, відомим як Яструб. Проте ніхто з них навіть не підозрює, на що здатний новий ворог.
Перший месник. Друга війна Трейлер

Перший месник. Друга війна (2014)

Captain America: The Winter Soldier

12+
сценарист
США   2 год 16 хв
Читати опис Після безпрецедентних подій, які вперше зібрали разом команду Месників, Стів Роджерс, відомий як Капітан Америка, осідає у Вашинґтоні і намагається пристосуватися до життя у сучасному світі. Але спокій герою тільки сниться — намагаючись допомогти колезі з агентства Щ. И. Т, Стів опиняється у центрі подій, які загрожують катастрофою світового масштабу. Для того, щоб викрити злочинну змову, Капітан Америка об'єднується з Чорною вдовою і з новим соратником, відомим як Яструб. Проте ніхто з них навіть не підозрює, на що здатний новий ворог.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (438)  IMDb: 7.7 (898046)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Superheroes: A Never-Ending Battle (2013) зіграв самого себе 8.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) A comprehensive history of the superhero comic book fantasy genre and its influence on American culture.

Superheroes: A Never-Ending Battle (2013)

Superheroes: A Never-Ending Battle

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
зіграв самого себе
США   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) A comprehensive history of the superhero comic book fantasy genre and its influence on American culture.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 8.1 (781)
Моя оцінка:
/10
Avengers Assemble (2013—2019) ідея, сценарист 10.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Can the world's most powerful team of Super Heroes put aside their differences and learn to live together under one roof long enough to save the world from ultimate destruction? The answer will be revealed when the Red Skull and M.O.D.O.K. wage war on The Avengers.
Трейлер

Avengers Assemble (2013—2019)

Avengers Assemble

Серіал 5 сезонів, 127 епізодів Завершений
ідея, сценарист
США   23 хв
Читати опис (англ.) Can the world's most powerful team of Super Heroes put aside their differences and learn to live together under one roof long enough to save the world from ultimate destruction? The answer will be revealed when the Red Skull and M.O.D.O.K. wage war on The Avengers.
КіноБаза: 10.0 (4)  IMDb: 7.0 (8342)
Моя оцінка:
/10
Superman: Unbound (2013) сценарист 6.3 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Based on the Geoff Johns/Gary Frank 2008 release "Superman: Brainiac," Superman: Unbound finds the horrific force responsible for the destruction of Krypton (Brainiac) descending upon Earth. Brainiac has crossed the universe, collecting cities from interesting planets, Kandor included, and now the all-knowing, ever-evolving android has his sights fixed on Metropolis. Superman must summon all of his physical and intellectual resources to protect his city, the love of his life, and his newly-arrived cousin, Supergirl.
Трейлер

Superman: Unbound (2013)

Superman: Unbound

сценарист
США   1 год 15 хв
Читати опис (англ.) Based on the Geoff Johns/Gary Frank 2008 release "Superman: Brainiac," Superman: Unbound finds the horrific force responsible for the destruction of Krypton (Brainiac) descending upon Earth. Brainiac has crossed the universe, collecting cities from interesting planets, Kandor included, and now the all-knowing, ever-evolving android has his sights fixed on Metropolis. Superman must summon all of his physical and intellectual resources to protect his city, the love of his life, and his newly-arrived cousin, Supergirl.
КіноБаза: 6.3 (6)  IMDb: 6.5 (13686)
Моя оцінка:
/10
Людина-Павук. Щоденник супергероя
Людина-Павук. Щоденник супергероя (2012—2017) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.2
Сюжет «Ultimate Spider-Man» - нова інтерпретація пригод відомого супергероя Людини-павука з коміксів Marvel, прем'єра якого відбулася 1 квітня 2012 року.
Мультсеріал починається з моменту, коли Пітер Паркер вже рік є Людина-павук. Він рятує життя і воює з суперлиходіями, але він все ще знаходиться в процесі навчання. В один прекрасний день Нік Ф'юрі приходить до павука і пропонує йому можливість тренуватися, щоб бути справжнім супергероєм і стати "Ultimate Spider-Man". Тим не менш, Пітеру доведеться навчитися працювати в команді.
Людина-Павук. Щоденник супергероя

Людина-Павук. Щоденник супергероя (2012—2017)

Ultimate Spider-Man

Серіал 4 сезони, 104 епізоди Завершений
сценарист
США   23 хв
Читати опис «Ultimate Spider-Man» - нова інтерпретація пригод відомого супергероя Людини-павука з коміксів Marvel, прем'єра якого відбулася 1 квітня 2012 року.
Мультсеріал починається з моменту, коли Пітер Паркер вже рік є Людина-павук. Він рятує життя і воює з суперлиходіями, але він все ще знаходиться в процесі навчання. В один прекрасний день Нік Ф'юрі приходить до павука і пропонує йому можливість тренуватися, щоб бути справжнім супергероєм і стати "Ultimate Spider-Man". Тим не менш, Пітеру доведеться навчитися працювати в команді.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (15)  IMDb: 7.2 (14151)
Моя оцінка:
/10
Перший месник
Перший месник (2011) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.9
Сюжет Стів Роджерс добровільно погоджується взяти участь в експерименті, який перетворить його на супер солдата, відомого як Перший месник. Роджерс вступає у збройні сили США разом з Бакі Барнсом і Пеґі Картер, щоб боротися з ворожою організацією ГІДРА, якою керує безжалісний Червоний Череп.
Перший месник Трейлер

Перший месник (2011)

Captain America: The First Avenger

12+
сценарист
США   2 год 4 хв
Читати опис Стів Роджерс добровільно погоджується взяти участь в експерименті, який перетворить його на супер солдата, відомого як Перший месник. Роджерс вступає у збройні сили США разом з Бакі Барнсом і Пеґі Картер, щоб боротися з ворожою організацією ГІДРА, якою керує безжалісний Червоний Череп.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (473)  IMDb: 6.9 (895794)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Spider-Woman, Agent of S.W.O.R.D. (2009—2015) сценарист 6.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) After recently been freed from the domination of the alien Skrull Empire, Jessica Drew aka Spider-Woman, is in the dumps of being the pawn of yet another malevolent force. However, things begin to look different when a mysterious woman recruits her for a secret agency called the Sentient World Observation and Response Department (S.W.O.R.D.), dedicated to dealing with extraterrestrial threats to world security. Now Jessica is assigned to hunt the remaining Skrulls hiding on, but the task will not be easy against an devious shapeshifting enemy who knows her own secrets and is determined to stop her.

Spider-Woman, Agent of S.W.O.R.D. (2009—2015)

Spider-Woman, Agent of S.W.O.R.D.

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
сценарист
США   10 хв
Читати опис (англ.) After recently been freed from the domination of the alien Skrull Empire, Jessica Drew aka Spider-Woman, is in the dumps of being the pawn of yet another malevolent force. However, things begin to look different when a mysterious woman recruits her for a secret agency called the Sentient World Observation and Response Department (S.W.O.R.D.), dedicated to dealing with extraterrestrial threats to world security. Now Jessica is assigned to hunt the remaining Skrulls hiding on, but the task will not be easy against an devious shapeshifting enemy who knows her own secrets and is determined to stop her.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.1 (593)
Моя оцінка:
/10
Молода ліга справедливості
Молода ліга справедливості (2010—2022) сценарист  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 8.6
Сюжет Молода ліга справедливості - новий мультсеріал від компанії DC розповідає про групу підлітків-помічників супергероїв з Ліги Справедливості. Вони захотіли утвердитися і довести своїм досвідченим наставникам, що вони готові самостійно виконувати завдання надзвичайної небезпеки. І тепер вони Молода ліга справедливості - команда, що складається з шістьох осіб: Супербій, Кід Флеш, Міс Марсіанка, Аквалед, Робін, Артеміда; під проводом всієї Ліги, вони роблять небезпечні завдання, виконуючи їх з часткою гумору, з'ясовуючи стосунки між собою і, звичайно ж, перемагають найнебезпечніших ворогів.
Молода ліга справедливості Трейлер

Молода ліга справедливості (2010—2022)

Young Justice

0+
Серіал 4 сезони, 98 епізодів Скасований
сценарист
США   23 хв
Читати опис Молода ліга справедливості - новий мультсеріал від компанії DC розповідає про групу підлітків-помічників супергероїв з Ліги Справедливості. Вони захотіли утвердитися і довести своїм досвідченим наставникам, що вони готові самостійно виконувати завдання надзвичайної небезпеки. І тепер вони Молода ліга справедливості - команда, що складається з шістьох осіб: Супербій, Кід Флеш, Міс Марсіанка, Аквалед, Робін, Артеміда; під проводом всієї Ліги, вони роблять небезпечні завдання, виконуючи їх з часткою гумору, з'ясовуючи стосунки між собою і, звичайно ж, перемагають найнебезпечніших ворогів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (10)  IMDb: 8.6 (45271)
Моя оцінка:
/10
Месники: Могутні герої Землі
Месники: Могутні герої Землі (2010—2012) сценарист  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.3
Сюжет Невідома сила наносить удар по чотирьох в'язницях для надлюдей, і десятки найнебезпечніших суперзлочинців вириваються на волю. Наймогутніші супергерої об'єднуютья в альянс під назвою Месники, щоби повернути зло, яке вирвалося на волю, назад за грати і зупинити Гравітона.
Месники: Могутні герої Землі Трейлер

Месники: Могутні герої Землі (2010—2012)

The Avengers: Earth's Mightiest Heroes

Серіал 2 сезони, 52 епізоди Скасований
сценарист
США   30 хв
Читати опис Невідома сила наносить удар по чотирьох в'язницях для надлюдей, і десятки найнебезпечніших суперзлочинців вириваються на волю. Наймогутніші супергерої об'єднуютья в альянс під назвою Месники, щоби повернути зло, яке вирвалося на волю, назад за грати і зупинити Гравітона.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (16)  IMDb: 8.3 (16257)
Моя оцінка:
/10
With Great Power: The Stan Lee Story (2010) зіграв самого себе 6.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) The life and career of the comic book writer and editor.
Трейлер

With Great Power: The Stan Lee Story (2010)

With Great Power: The Stan Lee Story

зіграв самого себе
США   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) The life and career of the comic book writer and editor.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.1 (1095)
Моя оцінка:
/10
Наступні месники: Герої завтра
Наступні месники: Герої завтра (2008) сценарист 8.4 imdb 6.2
Сюжет Щораз, коли сили зла загрожували людству, наймогутніші герої Землі «Месники» зупиняли їх. Прийшов час молодого покоління. Тепер нові герої будуть вершити правосуддя й вони повинні закінчити боротьбу, що почали їхні батьки.
Наступні месники: Герої завтра Трейлер

Наступні месники: Герої завтра (2008)

Next Avengers: Heroes of Tomorrow

12+
сценарист
США   1 год 18 хв
Читати опис Щораз, коли сили зла загрожували людству, наймогутніші герої Землі «Месники» зупиняли їх. Прийшов час молодого покоління. Тепер нові герої будуть вершити правосуддя й вони повинні закінчити боротьбу, що почали їхні батьки.
КіноБаза: 8.4 (9)  IMDb: 6.2 (5442)
Моя оцінка:
/10
Захисники справедливости 2
Захисники справедливости 2 (2006) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.5
Сюжет Команда супергероїв "Капітан Америка" відправляється в Африку, де був зухвало вбитий король одного з прадавніх племен. Тепер смертельна небезпека загрожує його синові - Чорній Пантері. Саме він має успадкувати трон і надприродні здатности батька.
Захисники справедливости 2 Трейлер

Захисники справедливости 2 (2006)

Ultimate Avengers 2

16+
сценарист
США   1 год 13 хв
Читати опис Команда супергероїв "Капітан Америка" відправляється в Африку, де був зухвало вбитий король одного з прадавніх племен. Тепер смертельна небезпека загрожує його синові - Чорній Пантері. Саме він має успадкувати трон і надприродні здатности батька.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (10)  IMDb: 6.5 (9528)
Моя оцінка:
/10
Захисники справедливості
Захисники справедливості (2006) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.6
Сюжет У кінці Другої Світової війни молодий військовий на ім'я Стів Роджерс став частиною експерименту, завдяки якому США сподівалися подавити останні осередки опору нацистів на другому фронті. Результатом експерименту стала надлюдина, «Капітан Америка», що залишився Стівом Роджерсом лише в повсякденному житті.
Але на першому ж завданні, атакуючи секретний бункер фашистів, Роджерс лицем до лиця стикається з таємним генералом Кляйзером - невразливим мутантом, що встав на чолі загону чудовисьок.
Захисники справедливості Трейлер

Захисники справедливості (2006)

Ultimate Avengers

16+
сценарист
США   1 год 12 хв
Читати опис У кінці Другої Світової війни молодий військовий на ім'я Стів Роджерс став частиною експерименту, завдяки якому США сподівалися подавити останні осередки опору нацистів на другому фронті. Результатом експерименту стала надлюдина, «Капітан Америка», що залишився Стівом Роджерсом лише в повсякденному житті.
Але на першому ж завданні, атакуючи секретний бункер фашистів, Роджерс лицем до лиця стикається з таємним генералом Кляйзером - невразливим мутантом, що встав на чолі загону чудовисьок.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (11)  IMDb: 6.6 (13010)
Моя оцінка:
/10
Підлітки-Титани
Підлітки-Титани (2003—2006) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.9
Сюжет Мультсеріал Титани створений за мотивами коміксів DC Teen Titans GO! Основними персонажами цієї серії є: Робін - Лідер титанів, запальний і імпульсивний, але пригнічує свої емоції заради спільної справи команди. Старфайер - Прекрасна інопланетянка волею долі опинилася на землі, занадто енергійна і гіперактивна, не до кінця знає земну мову і тому часто потрапляє в комічні ситуації. Біст-бой - Життєрадісний хлопчина, здатний обернутися будь-якою твариною, яка існувала коли-небудь на землі. Кіборг - Наполовину людина, наполовину машина, найстарший з усієї команди, тому робить вигляд що найвідповідальніший. І Рейвен - Таємнича особистість (напевно найрозумніший представник команди, після Робіна) результат любові людини і демона. Всі разом вони живуть в особисто відбудованій вежі, у формі літери "Т" і постійно стежать за тим, щоб жителі міста Jump City відчували себе комфортно.
Підлітки-Титани Трейлер

Підлітки-Титани (2003—2006)

Teen Titans

0+
Серіал 5 сезонів, 65 епізодів Завершений
сценарист
США   30 хв
Читати опис Мультсеріал Титани створений за мотивами коміксів DC Teen Titans GO! Основними персонажами цієї серії є: Робін - Лідер титанів, запальний і імпульсивний, але пригнічує свої емоції заради спільної справи команди. Старфайер - Прекрасна інопланетянка волею долі опинилася на землі, занадто енергійна і гіперактивна, не до кінця знає земну мову і тому часто потрапляє в комічні ситуації. Біст-бой - Життєрадісний хлопчина, здатний обернутися будь-якою твариною, яка існувала коли-небудь на землі. Кіборг - Наполовину людина, наполовину машина, найстарший з усієї команди, тому робить вигляд що найвідповідальніший. І Рейвен - Таємнича особистість (напевно найрозумніший представник команди, після Робіна) результат любові людини і демона. Всі разом вони живуть в особисто відбудованій вежі, у формі літери "Т" і постійно стежать за тим, щоб жителі міста Jump City відчували себе комфортно.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (18)  IMDb: 7.9 (37878)
Моя оцінка:
/10
Once Upon a Time: The Super Heroes (2001) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Documentary about the history of Marvel comics.

Once Upon a Time: The Super Heroes (2001)

Once Upon a Time: The Super Heroes

зіграв самого себе
Канада, Франція   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Documentary about the history of Marvel comics.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (225)
Моя оцінка:
/10
Таємниці Смолвілля
Таємниці Смолвілля (2001—2011) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.5
Сюжет Фантастичний серіал розповідає історію тинейджера Кларка Кента, який відкрив у собі сили супермена. Одного разу у маленькому містечку Смолвілль почався метеоритний дощ. Зелені камені так і сипалися з небес, і разом з ними на космічному кораблі прибув, тоді ще дитиною, Кларк Кент.
Магічні зелені камені наділили Кларка надприродними здібностями. Час ішов, Кларк виріс. У нього маса проблем: навчання в школі, надмірно опікуючи приймальні батьки, містичні події в містечку Смолвілль. Юнак спілкується з великою кількістю людей, заводить друзів.
Таємниці Смолвілля

Таємниці Смолвілля (2001—2011)

Smallville

12+
Серіал 10 сезонів, 217 епізодів Завершений
сценарист
США, Канада   60 хв
Читати опис Фантастичний серіал розповідає історію тинейджера Кларка Кента, який відкрив у собі сили супермена. Одного разу у маленькому містечку Смолвілль почався метеоритний дощ. Зелені камені так і сипалися з небес, і разом з ними на космічному кораблі прибув, тоді ще дитиною, Кларк Кент.
Магічні зелені камені наділили Кларка надприродними здібностями. Час ішов, Кларк виріс. У нього маса проблем: навчання в школі, надмірно опікуючи приймальні батьки, містичні події в містечку Смолвілль. Юнак спілкується з великою кількістю людей, заводить друзів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (81)  IMDb: 7.5 (137859)
Моя оцінка:
/10
Супермен
Супермен (1996—2000) сценарист  ✓ укр. аудіо 5.1 imdb 8.1
Сюжет Сюжет серіалу розкриває основні аспекти життя Кал-Ела, зокрема знайомить з його біологічними батьками та родиною Джонатана і Марти Кент, які знайшли маленького криптонця, всиновили малюка та назвали Кларком. Через кілька років підліток Кларк, який живе в Смолвіллі, штат Канзас, виявляє, що має надлюдські здібності. Згодом, дізнавшись про своє походження, Кларк Кент починає використовувати свої надзвичайні здібності назавжди в ролі Супермена. Як водиться, у супергероя швидко з’являються і суперлиходії...
Супермен

Супермен (1996—2000)

Superman: The Animated Series

Серіал 4 сезони, 67 епізодів Завершений
сценарист
США   30 хв
Читати опис Сюжет серіалу розкриває основні аспекти життя Кал-Ела, зокрема знайомить з його біологічними батьками та родиною Джонатана і Марти Кент, які знайшли маленького криптонця, всиновили малюка та назвали Кларком. Через кілька років підліток Кларк, який живе в Смолвіллі, штат Канзас, виявляє, що має надлюдські здібності. Згодом, дізнавшись про своє походження, Кларк Кент починає використовувати свої надзвичайні здібності назавжди в ролі Супермена. Як водиться, у супергероя швидко з’являються і суперлиходії...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.1 (6)  IMDb: 8.1 (17632)
Моя оцінка:
/10
Людина-павук
Людина-павук (1994—1998) сценарист  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.4
Сюжет Випадковий укус радіоактивного павука на науковій виставці подарував нескладному школяру Пітеру Паркеру неймовірні павучі здібності. Неймовірним чином загострюються всі його почуття. Він знаходить величезну силу та спритність, а головне, уміння - лазати по стінах і викидати міцну як сталь павутину!
Коли грабіжник убив його улюбленого дядька Бена, Пітер вирішує використовувати свої дивні сили, щоб захищати людей. Він назавжди запам'ятав слова свого дядька: «Чим більше сила, тим більше й відповідальність!». Він стає Спайдерменом (Людиною-Павуком), безстрашним героєм у масці.
Людина-павук Трейлер

Людина-павук (1994—1998)

Spider-Man

0+
Серіал 5 сезонів, 89 епізодів Скасований
сценарист
США   23 хв
Читати опис Випадковий укус радіоактивного павука на науковій виставці подарував нескладному школяру Пітеру Паркеру неймовірні павучі здібності. Неймовірним чином загострюються всі його почуття. Він знаходить величезну силу та спритність, а головне, уміння - лазати по стінах і викидати міцну як сталь павутину!
Коли грабіжник убив його улюбленого дядька Бена, Пітер вирішує використовувати свої дивні сили, щоб захищати людей. Він назавжди запам'ятав слова свого дядька: «Чим більше сила, тим більше й відповідальність!». Він стає Спайдерменом (Людиною-Павуком), безстрашним героєм у масці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (62)  IMDb: 8.4 (35327)
Моя оцінка:
/10
Люди Ікс
Люди Ікс (1992—1997) сценарист 7.8 imdb 8.4
Сюжет (англ.) X-Men, also known as X-Men: The Animated Series, is an American-Canadian animated television series which debuted on October 31, 1992, in the United States on the Fox Network as part of its Fox Kids Saturday morning lineup. X-Men was Marvel Comics' second attempt at an animated X-Men TV series after the pilot X-Men: Pryde of the X-Men was not picked up.

The series as a whole is available for streaming at Marvel.com.
Люди Ікс Трейлер

Люди Ікс (1992—1997)

X-Men

0+
Серіал 5 сезонів, 88 епізодів Завершений
сценарист
США, Канада   23 хв
Читати опис (англ.) X-Men, also known as X-Men: The Animated Series, is an American-Canadian animated television series which debuted on October 31, 1992, in the United States on the Fox Network as part of its Fox Kids Saturday morning lineup. X-Men was Marvel Comics' second attempt at an animated X-Men TV series after the pilot X-Men: Pryde of the X-Men was not picked up.

The series as a whole is available for streaming at Marvel.com.
КіноБаза: 7.8 (31)  IMDb: 8.4 (48584)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: