Фільмографія

Знайдено 6 результатів

Що як…?
Що як…? (2021—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.4
Сюжет Четвертий за рахунком телесеріал четвертої фази Кіновсесвіту Marvel. Кожен з анімаційних епізодів розкриє, що могло статися, якби ключові події фільмів кіновсесвіту відбулися інакше.
Що як…? Трейлер

Що як…? (2021—)

What If...?

Серіал 3 сезони, 18 епізодів Поновлений серіал
режисер
США   32 хв
Читати опис Четвертий за рахунком телесеріал четвертої фази Кіновсесвіту Marvel. Кожен з анімаційних епізодів розкриє, що могло статися, якби ключові події фільмів кіновсесвіту відбулися інакше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (115)  IMDb: 7.4 (142513)
Моя оцінка:
/10
Playmobil: Фільм
Playmobil: Фільм (2019) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.9
Сюжет Чарлі і його сестра несподівано опиняються у чарівній країні під назвою Playmobil, де знаходять собі нових друзів — балакучого водія на ім’я Діло, відважного агента Рекса Дешера, екстравагантну хрещену фею і ще безліч інших персонажів. Занурюючись разом з ними у вихор пригод, хлопці усвідомлюють, що віра в себе здатна навіть неможливе зробити можливим.
Playmobil: Фільм Трейлер

Playmobil: Фільм (2019)

Playmobil: The Movie

2+
продюсер
Франція, Велика Британія, Німеччина, Китай, США   1 год 39 хв
Читати опис Чарлі і його сестра несподівано опиняються у чарівній країні під назвою Playmobil, де знаходять собі нових друзів — балакучого водія на ім’я Діло, відважного агента Рекса Дешера, екстравагантну хрещену фею і ще безліч інших персонажів. Занурюючись разом з ними у вихор пригод, хлопці усвідомлюють, що віра в себе здатна навіть неможливе зробити можливим.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 4.9 (4691)
Моя оцінка:
/10
Сезон полювання: байки з лісу
Сезон полювання: байки з лісу (2015) сценарист  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.0
Сюжет Олень Елліот, такса Сосиска і їх друзі домовляються відучити ведмедя Бугу боятися всього на світі. Почувши біля нічного багаття байку про страшного вовка-перевертня, могутній грізлі зовсім втратив спокій і став вести себе як боягузлива миша. Через це у компанії зриваються класні канікули. Щоб «злякати» марні ведмежі страхи, Елліот і Сосиска споряджають експедицію в Темний Ліс, відкриваючи на його найзагадковішого мешканця ... свій сезон полювання. Але всі минулі пригоди тьмяніють у порівнянні з тим, що чекає лісову команду в цей раз.
Сезон полювання: байки з лісу Трейлер

Сезон полювання: байки з лісу (2015)

Open Season: Scared Silly

6+
сценарист
США   1 год 24 хв
Читати опис Олень Елліот, такса Сосиска і їх друзі домовляються відучити ведмедя Бугу боятися всього на світі. Почувши біля нічного багаття байку про страшного вовка-перевертня, могутній грізлі зовсім втратив спокій і став вести себе як боягузлива миша. Через це у компанії зриваються класні канікули. Щоб «злякати» марні ведмежі страхи, Елліот і Сосиска споряджають експедицію в Темний Ліс, відкриваючи на його найзагадковішого мешканця ... свій сезон полювання. Але всі минулі пригоди тьмяніють у порівнянні з тим, що чекає лісову команду в цей раз.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (23)  IMDb: 5.0 (3801)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Смурфики: Легенда про Смурфину лощину
Смурфики: Легенда про Смурфину лощину (2013) режисер  ✓ укр. субтитри 7.0 imdb 6.1
Сюжет Троє смурфиків змушені ночувати в темному лісі, причиною якого стала поломка їх воза. Вони розпалили багаття і почали смажити на вогні їжу. В цей час до них прийшов ще один Смурфик, якого звали Оповідач. Щоб швидше згаяти ніч, друзі вирішили послухати старовинну легенду, про вершника без голови. Отже, головні події мультфільму відбуваються саме в цьому оповіданні, а глядач потрапляє в дружнє містечко Смурфиків, розташована глибоко в лісі.
Смурфики: Легенда про Смурфину лощину Трейлер

Смурфики: Легенда про Смурфину лощину (2013)

The Smurfs: The Legend of Smurfy Hollow

режисер
США   22 хв
Читати опис Троє смурфиків змушені ночувати в темному лісі, причиною якого стала поломка їх воза. Вони розпалили багаття і почали смажити на вогні їжу. В цей час до них прийшов ще один Смурфик, якого звали Оповідач. Щоб швидше згаяти ніч, друзі вирішили послухати старовинну легенду, про вершника без голови. Отже, головні події мультфільму відбуваються саме в цьому оповіданні, а глядач потрапляє в дружнє містечко Смурфиків, розташована глибоко в лісі.
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.1 (978)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн
Корнель і Берні / Читай по губах
Корнель і Берні / Читай по губах (2003—2016) сценарист, ідея  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.7
Сюжет В анімаційній картині представлені захопливі пригоди ексцентричного хлопця Берні та його інтелектуального пса Корнеля, який опиняється розумнішим за багатьох людей і до того ж розмовляє французькою мовою. Собака постійно допомагає господареві виплутуватися з різних неприємних ситуацій, у які той потрапляє з власної вини.
Корнель і Берні / Читай по губах

Корнель і Берні / Читай по губах (2003—2016)

Watch My Chops

Серіал 2 сезони, 67 епізодів Завершений
сценарист, ідея
Франція   13 хв
Читати опис В анімаційній картині представлені захопливі пригоди ексцентричного хлопця Берні та його інтелектуального пса Корнеля, який опиняється розумнішим за багатьох людей і до того ж розмовляє французькою мовою. Собака постійно допомагає господареві виплутуватися з різних неприємних ситуацій, у які той потрапляє з власної вини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (575)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (479)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: