Білий шум (2022)
White Noise
1 |
|
Адам Драйвер
Джек
|
2 |
|
Ґрета Ґервіґ
Бабетт
|
3 |
|
Дон Чідл
Мюррей
|
4 |
|
Реффі Кессіді
Деніз
|
5 |
|
Сем Нівола
Генріх
|
6 |
|
Мей Нівола
Стефані
|
7 |
|
Джоді Тернер-Сміт
Вінні
|
8 |
|
Андре Бенджамін
Lasher
|
9 |
|
Сем Ґолд
Альфонс
|
10 |
|
Карлос Джекотт
Ґраппа
|
11 |
|
Ларс Айдінґер
містер Ґрей
|
12 |
|
Білл Кемп
чоловік з телевізором
|
13 |
|
Барбара Зукова
Сестра Герман Марі
|
14 |
|
Френсіс Джу
Dr. Lu
|
15 |
|
Дж. Девід Гінце
Herr Dokter
|
16 |
|
Ґідеон Ґлік
Simuvac Technician
|
17 |
|
Madison Gaughan
College on the Hill
|
18 |
|
Douglas Brodax
College on the Hill
|
19 |
|
Carly Brodax
College on the Hill
|
20 |
|
Jill Brodax
College on the Hill
|
21 |
|
Wickham Bermingham
College on the Hill
|
22 |
|
Michael William Chopra
College on the Hill
|
23 |
|
Santu Chopra
College on the Hill
|
24 |
|
Danielle Williams
College on the Hill
|
25 |
|
Mathew Williams
College on the Hill
|
26 |
|
Henry Moore
Wilder
|
27 |
|
Dean Moore
Wilder
|
28 |
|
Jacob Weinheimer
Student in Jack's Class
|
29 |
|
Danny Wolohan
German Teacher
|
30 |
|
Randall L. Johnson
Boarding House Tenant
|
31 |
|
Девід Ньюманн
Supermarket Announcer
|
32 |
|
Starlett Sabo
Cashier
|
33 |
|
Erik Moth
Store Manager
|
34 |
|
Gavin Ditz
Stock Boy
|
35 |
|
George Drakoulias
Cotsakis
|
36 |
|
Джеймс Паркер ДеФорест
Truck Driver
|
37 |
|
Ендрю Барт Фельдман
Student
|
38 |
|
Annie Fitzpatrick
Neighbor
|
39 |
|
Брук Блум
Evacuee with Theory
|
40 |
|
Quincy Tyler Bernstine
Evacuee with Theory
|
41 |
|
Jennifer Tober
Evacuee with Theory
|
42 |
|
David Myers Gregory
Evacuee with Theory
|
43 |
|
Aaron Marcus
Evacuee with Theory
|
44 |
|
Benjamin Sheeler
Evacuee with Theory
|
45 |
|
Ted J. Weil
Evacuee with Theory
|
46 |
|
Jeanne Madison
Evacuee with Theory
|
47 |
|
Joey Nader
Evacuee With Theory
|
48 |
|
C.C. Boler
Evacuee with Theory
|
49 |
|
Maggie Lou Rader
Evacuee with Theory
|
50 |
|
Брайант Керролл
Evacuee with Theory
|
51 |
|
Alphaeus Green Jr.
Evacuee with Theory
|
52 |
|
Lauren Ashley Berry
Evacuee with Theory
|
53 |
|
Hannah Neff
Evacuee with Theory
|
54 |
|
Dean Wareham
Boy Scout Camp Singer
|
55 |
|
Брітта Філліпс
Boy Scout Camp Singer
|
56 |
|
Chloe Fineman
Simuvac Technician
|
57 |
|
Janette Torrico-Woo
Life Jacket Family
|
58 |
|
Howard Y. Woo
Life Jacket Family
|
59 |
|
Janellyn Woo
Life Jacket Family
|
60 |
|
Jacquelyn Woo
Life Jacket Family
|
61 |
|
Mei Woo
Life Jacket Family
|
62 |
|
Chris Green
Puppeteer
|
63 |
|
Samantha Russell
Karate Studio Evacuee
|
64 |
|
Andy Knode
Karate Studio Evacuee
|
65 |
|
Kenneth D. Early
Karate Studio Evacuee
|
66 |
|
J. Barret Cooper
Karate Studio Evacuee
|
67 |
|
Sarah Eddy
Karate Studio Evacuee
|
68 |
|
Matt Henderson
Karate Studio Volunteer
|
69 |
|
Кеннет Лонерґан
Dr. Hookstratten
|
70 |
|
Meggie Loughran
Sister Hildegard
|
71 |
|
Max Clayton
Key Dance Ensemble
|
72 |
|
Джоді Еллен Мельник
Key Dance Ensemble
|
73 |
|
Chris M. Green
Key Dance Ensemble
|
74 |
|
Dante Puleio
Key Dance Ensemble
|
75 |
|
Erica Sweany
Key Dance Ensemble
|
76 |
|
Alyssa Alexsonshk
College Student
|
77 |
|
R.M. Allen
Babette's Posture Class Student
|
78 |
|
Sydney Allen
Student
|
79 |
|
Andrew Ashford
College Student
|
80 |
|
Olivia Barle
Sports Girl / College Student
|
81 |
|
Dylan Bickel
College Student / Evacuee / Shopper
|
82 |
|
Ґлорія Бішоп
Professor and Precision Driver
|
83 |
|
Bill Bower
Volunteer Victim
|
84 |
|
Sierra Chagin
Evacuee
|
85 |
|
Sonny Ciarlillo
Evacuee
|
86 |
|
Lisa Coffey
Cashier
|
87 |
|
Catherine Collier
Evacuee
|
88 |
|
Joey Cook
College Student
|
89 |
|
Gianni Cordi
Grocery Bagger
|
90 |
|
Spyro Curtis
Scientist Realize Toxic Spreading
|
91 |
|
Anthony Dain
Professor
|
92 |
|
Stephen Dill
Agent Man
|
93 |
|
Shari Neumann Dodge
The Baker
|
94 |
|
Sajjad Dolati
Sam
|
95 |
|
Річард Дун
Posture Class Attendee
|
96 |
|
Rick Dremann
German Delegate
|
97 |
|
Дейв Дродж
Evacuee #13 / Precision Driver
|
98 |
|
Michael J. Evans
Evacuee
|
99 |
|
Matthew Ferraro
Boy Scout Camp Evacuee #2
|
100 |
|
Sara Marie
Evacuee
|
101 |
|
Darby Flynn
College Student
|
102 |
|
Dylan Freeman
Evacuee
|
103 |
|
Logan Fry
Professor Helmet Dackel
|
104 |
|
Mike Gassaway
Dr. Helms
|
105 |
|
David Goebel
Parent
|
106 |
|
Dan Gradijan
Precision Driver
|
107 |
|
Tania S. Grant
Parent
|
108 |
|
Боб Грей
Professor
|
109 |
|
Jasmyn Green
Prostitute
|
110 |
|
Allen Michael Harris
Police Officer
|
111 |
|
Michelle Haskell
Sim-Evacuee
|
112 |
|
Josh Heileman
DOT Representative
|
113 |
|
Steven Hemminger
Waiter
|
114 |
|
Linda Marie Howell
Biker Chick
|
115 |
|
Madison Hudak
College Student
|
116 |
|
Laura Jaques
Prostitute on car trunk
|
117 |
|
Caleb Jingo
College Student
|
118 |
|
Joyce Johnson
German Nun
|
119 |
|
Madison Klinger
Karate Studio Evacuee
|
120 |
|
Mike Kolovich
Floor Marshall
|
121 |
|
Mike Kuse
German Professor
|
122 |
|
Riley Kuse
College Student
|
123 |
|
Daniel Lamont
Police
|
124 |
|
Colin J. Lehman
College Student
|
125 |
|
Taye Levenson
Evacuee
|
126 |
|
Eileen Lorene
College Parent
|
127 |
|
Jack Marnoni
Dancer
|
128 |
|
Linda Creagan
Dancer
|
129 |
|
Chris McCail
Professor
|
130 |
|
Emily Cass McDonnell
Technician
|
131 |
|
Phillip McFarland
Dancer
|
132 |
|
Adam McGilvray
Evacuee
|
133 |
|
Ashley McKnight
Neighbor
|
134 |
|
Tiara Medley
Track and Field Member
|
135 |
|
Cory Medley-White
Evacuee
|
136 |
|
Nicole Miller
College Student
|
137 |
|
Joseph Moreland
German Delegate Michael
|
138 |
|
Seth Moreland
College Student
|
139 |
|
Kevin E. Murphy
Evacuee
|
140 |
|
Sue Danna Myer
Posture Class Attendee
|
141 |
|
Norbert O'Brien
Precision Driver
|
142 |
|
Tina Paradis
Simuvac Tech / Precision Driver
|
143 |
|
Rene' Perez
Cafeteria worker
|
144 |
|
Roger Petan
Professor / Precision Driver
|
145 |
|
Amber Phillips
Evacuee / Precision driver
|
146 |
|
Isabella M. Ramos
College Student
|
147 |
|
Laura Rauh
Officer
|
148 |
|
Erin Reardon
College Student
|
149 |
|
T. Oliver Reid
Utility Dancer #6
|
150 |
|
Hailey Reinke
Teenager
|
151 |
|
Daniel Repas
Tooth Brush Guy
|
152 |
|
Brandon Rice
Evacuee
|
153 |
|
Corey J. Rice
College Student
|
154 |
|
Preston Rice
Evacuee
|
155 |
|
Cassaundria Robinson
Professor / Evacuee
|
156 |
|
Vaughn Robinson
College Professor
|
157 |
|
Hilda Ivette Rodriguez
Precision Driver
|
158 |
|
Dan Rodriguez Patton
Shopper
|
159 |
|
Samantha Rokicky
Track Runner / College Student / Seminar Student / Pedestrian
|
160 |
|
Derwin Rowser
Red Cross Worker
|
161 |
|
Mark Salas
American Red Cross Volunteer
|
162 |
|
Jason G. Sarris
Evacuee
|
163 |
|
Anna Sheridan
College Student
|
164 |
|
Grady Sims
Volunteer Victim
|
165 |
|
Darren Sites
College Student
|
166 |
|
David Sollberg
Precision Driver
|
167 |
|
Christina Strong
Red Cross #1
|
168 |
|
Michael Suglio
Chemistry Department Technician
|
169 |
|
Grace Swank
College Student
|
170 |
|
Hayward Thompson
Orderly
|
171 |
|
Hayward J. Thompson
Orderly
|
172 |
|
John R. Thorne
Driver
|
173 |
|
Anola Valentine
Evacuee
|
174 |
|
Marshall Vargas
Evacuee
|
175 |
|
Joshua A. Villalta
Butcher
|
176 |
|
Matthew Wilks
Pedestrian
|
177 |
|
William Wilmoth
Neighbor
|
178 |
|
Thomas W Wolf
Chief Anderson
|
179 |
|
Hannah Woodside
College Student
|
180 |
|
Paul Worley
Volunteer victim
|
1 |
|
Ной Баумбек
Noah Baumbach
|
1 |
|
Ной Баумбек
Noah Baumbach
|
2 |
|
Дон ДеЛілло
Don DeLillo
|
1 |
|
Денні Елфман
(music by)
|
1 |
|
Lol Crawley
director of photography
|
1 |
|
Ной Баумбек
producer (produced by) (p.g.a.)
|
2 |
|
Brian Bell
executive producer
|
3 |
|
Leslie Converse
executive producer
|
4 |
|
Theresa Corrao
associate producer
|
5 |
|
Девід Гейман
producer (produced by) (p.g.a.)
|
6 |
|
Uri Singer
producer (produced by)
|
7 |
|
Jonas Spaccarotelli
co-producer
|
1 |
|
Дмитро Гаврилов
Джек Ґледні
|
2 |
|
Світлана Шекера
Бабетт Ґледні
|
3 |
|
Анастасія Павленко
Деніз
|
4 |
|
Руслан Драпалюк
Генріх
|
5 |
|
Єсенія Селезньова
Стеффі
|
6 |
|
Михайло Войчук
Маррі Зіскінд
|
7 |
|
Дмитро Терещук
Віллі Мінк
|
8 |
|
Євген Лісничий
Yevhen Lisnychyi
|
9 |
|
Андрій Альохін
Andrii Alokhin
|
10 |
|
Петро Сова
Petro Sova
|
11 |
|
Роман Солошенко
Roman Soloshenko
|
12 |
|
Павло Голов
Pavlo Holov
|
13 |
|
Марія Єременко
Mariia Yeremenko
|
14 |
|
Олександр Солодкий
Oleksandr Solodkyi
|
15 |
|
Дмитро Вікулов
Dmytro Vikulov
|
16 |
|
Олександр Шевчук
Oleksandr Shevchuk
|
17 |
|
Максим Запісочний
Maksym Zapisochnyi
|
18 |
|
Аліна Проценко
Alina Protsenko
|
19 |
|
Вікторія Бакун / Семеній
Viktoriya Bakun
|
20 |
|
Сергій Солопай
Serhii Solopai
|
1 |
|
Людмила Петриченко
Liudmyla Petrychenko
|
Форум
Модери
3 травня 2024, 16:42
Сповіщення про Оновлення Функціоналу3 травня 2024, 16:34
Епізоди, сезони, specials30 квітня 2024, 9:55
Сервіси для перегляду фільмів26 квітня 2024, 22:41
Чи буде офіційний дубляж від Amazon Prime для "Покоління V"?25 квітня 2024, 20:21
Фільм про козаків24 квітня 2024, 18:41
Про звук23 квітня 2024, 2:16
Останні коментарі до фільмів
Перша та третя частина фільму норм та угар, а ось ...
Аероплан! (1980)
Коли тільки зʼявились перші новини про цей фільм і...Ексгумація (2024)
На сьогодні, схоже, це вже багато навантажень для ...Вонка (2023)
Деколи треба модерам тиснути оновити серії, якщо щ...Юність Шелдона (2017)
Щось цей серіал постійно глючить, не оновлюється і...Юність Шелдона (2017)
Дораму озвучують українською Yaniam та BambooUa...Королева сліз (2024)
Ось ще один список https://kinobaza.com.ua/lists/i...Друга світова війна: На лініях фронту (2023)
Нещодавно переглянуті: