8.4
92

Шосте відчуття (1999)

The Sixth Sense

12+  •  1 год 47 хв  • 
Топ #55 фільм
Країни: США

Жанр: драма, детектив, трилер

Бюджет: 40 000 000 $
Касові збори в світі: 672 806 292 $
Касові збори в США: 293 506 292 $

Прем'єра в світі:
Є українське озвучення або субтитри

Код для перегляду рейтингу кінобази Сюжет:

Дитячий психіатр Малкольм Кроу стикається з дивним випадком: восьмилітнього Коула відвідують страшні видіння - примари померлих. Всі ці люди колись були вбиті, і тепер вони обрушують на малюка свій гнітючий страх і відчайдушний гнів. Як лікар, Малкольм безсилий допомогти. Але як людина, він намагається знайти ключ до жахливого світу Коула, в якому віє дихання смерті і розпускаються страшні квіти болю.

Ключові слова:

Мати-одиначка, Психіатр, Привид, Загробне життя, Ревнощі, Мертве тіло, Жорстокого поводження з дітьми, Одномісний, Залякування, Надприродне жахів, Матері син зв'язок, Паранормальні явища, Психологія, Впевненість, Дивитися відео, Можливість бачити мертвих, Шлюб кризи, Директор Камея, Втрата коханої людини, Подвійною

Виробничі компанії:

Spyglass Entertainment, The Kennedy/Marshall Company, Hollywood Pictures, Barry Mendel Productions

Актори: (Всі 59)

Режисер:
Сценарист: М. Найт Ш'ямалан
Композитор: Джеймс Ньютон Говард
Відео: (Всі 1)
The Sixth Sense Trailer HD
2:20
The Sixth Sense Trailer HD
Зображення: (Всі 9)

Рекомендації: (Всі 16)
Фільми того ж режисера: (Всі 10)
Рецензії: (Всі 1)
9/10 Оце так поворот!

Не часто мені доводилось дивитись фільми за участю Б. Вілліса. Запам′ятався він мені лиш по «Міцному горішку» та й «П′ятому елементу». Але тут! Тут він вийшов на зовсім інший рівень. Я був приємно здивований тим, як він впорався із своєю роллю. Коли я кажу, що був приємно здивований, то не маю на увазі, що від початку вважав Вілліса поганим актором. Просто ті фільми, по яким я його пам′ятав, ну ніяк не робили його видатним в моїх очах. Але в «Шостому відчутті» - фільмі дуже серйозному, зіграв він бездоганно.

Так само бездоганно зіграв і маленький Хейлі Джоель Осмент. Просто не по роках зріла, чуттєва гра.

Взагалі фільм на темі дуже для мене цікаву. І, мабуть, за це я також додав балів. А яка кінцівка? Оце так поворот! За такий сюрприз для глядача – ще зірку! Хоча в голові дуже уважного глядача під кінець фільму вже міг скластися пазл. Хоча я, зізнатися, ахнув!

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію

Нещодавно переглянуті:
Шосте відчуття (1999)