6.6
229

Пункт призначення 3 (2006)

Final Destination 3

16+  •  1 год 33 хв  • 
Країни: США
Жанр: жахи детектив
Мова оригіналу: англійська
Бюджет: $25 000 000
Касові збори в світі: $117 719 158
Касові збори в США: $54 098 051
Прем'єра в світі: 9 лютого 2006
Прем'єра на DVD та/або Блюрей: 25 липня 2006
Прокатник: Synergy
Режисер: Джеймс Вонґ
КіноБаза: 6.6 (229)  IMDb: 5.9 (185492)
2
1
0
2
3
3
7
4
26
5
72
6
67
7
27
8
12
9
13
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо

Прокотитися з вітерцем...І зі смертю!

Сюжет:

Венді Крістенсен дивом уникає смерті в аварії, яка забирає життя її друзів. Спираючись на свій дар провидиці, вона намагається зрозуміти причини і наслідки в трагічних подіях, які відбулись і можуть відбутись, у той час як обдурена Смерть не збирається залишати у спокої щасливців.

Доступно в itunes (укр. субтитри)
Укр. субтитри +
Укр. звук (стерео) -
Укр. звук (dolby) -
Ціна прокату (SD) $3.99
Ціна прокату (HD) $3.99
Ціна купівлі (SD) $7.99
Ціна купівлі (HD) $7.99
Перейти в itunes
Доступно в rakuten (укр. аудіо)
Укр. субтитри -
Укр. звук (стерео) +
Ціна прокату (HD) 50 грн
Ціна купівлі (HD) 89 грн

Доступно в megogo MEGOGO (укр. аудіо)


JustWatch

Код для перегляду рейтингу кінобази Виробничі компанії:

New Line Cinema, Zide-Perry Productions, Hard Eight Pictures, Matinee Pictures, Practical Pictures

Актори: (Всі 56)

Режисер:
Сценаристи: Глен Морган, Джеймс Вонґ, Джеффрі Реддік
Композитор: Шірлі Вокер
Оператори: Роберт МакЛаклен
Відео: (Всі 10)
Final Destination 3 (2006) Official Trailer #1 - Mary Elizabeth Winstead Horror Movie
Final Destination 3 | Original Theatrical Trailer
Trailer: Final Destination 3 (english)
Зображення: (Всі 68)

Рецензії:
Поки рецензій нема. Будьте першими - напишіть рецензію!

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Іван Зіненко 7/10
(СПОЙЛЕРИ) Знято фактично все за тим самим, класичним для серії, шаблоном першого фільму, але тут головні герої тепер шукають знаки на фото, зроблених до трагедії та подальших подій. І ця частина мені сподобалася більше за другу це точно. Та загалом досить непогане кіно, під кінець в мене вже були думки, що "та ну це ж кінцівка, ну ніхто ж вже не помре…" - але таки ні. Чи було страшно? Мені ні, бо фільми вже давно не лякають, але подивитися раджу.
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: