Дейвід Слейд

David Slade

Дата народження: 26 вересня 1969 (54 роки)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Великобританія

Всього фільмів (на сайті): 15

Ролі: режисер ★ 7.83 (14), продюсер (3), сценарист ★ 5 (1), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 15 результатів

Dark Harvest (2022) режисер 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) A legendary monster called October Boy terrorizes residents in a small Midwestern town when he rises from the cornfields every Halloween with his butcher knife and makes his way toward those who are brave enough to confront him.

Dark Harvest (2022)

Dark Harvest

У виробництві
режисер
США
Читати опис (англ.) A legendary monster called October Boy terrorizes residents in a small Midwestern town when he rises from the cornfields every Halloween with his butcher knife and makes his way toward those who are brave enough to confront him.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (6545)
Моя оцінка:
/10
Поселенці
Поселенці (2020) режисер  ✓ укр. аудіо 4.3 imdb 7.3
Сюжет Серіал "Поселенці", знятий за мотивами бестселера лауреата Пулітцерівської премії Енні Пру, розповідає про долю групи вигнанців та мрійників, - які пробуючи забути своє минуле, долаючи нескінченні труднощі і злидні та конкуруючи між собою, намагаються побудувати на перехресті цивілізацій Новий світ.
Поселенці Трейлер

Поселенці (2020)

Barkskins

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
США   50 хв
Читати опис Серіал "Поселенці", знятий за мотивами бестселера лауреата Пулітцерівської премії Енні Пру, розповідає про долю групи вигнанців та мрійників, - які пробуючи забути своє минуле, долаючи нескінченні труднощі і злидні та конкуруючи між собою, намагаються побудувати на перехресті цивілізацій Новий світ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 7.3 (2583)
Моя оцінка:
/10
Чорне дзеркало: Бендерснатч / Бузогриз
Чорне дзеркало: Бендерснатч / Бузогриз (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.1
Сюжет Дія відбувається у 80-х, у центрі сюжету — програміст, який створює відеогру на основі фентезі-новели. Щось йде не так, і гра перемішується з реальністю.
Чорне дзеркало: Бендерснатч / Бузогриз Трейлер

Чорне дзеркало: Бендерснатч / Бузогриз (2018)

Black Mirror: Bandersnatch

режисер
Велика Британія, США   1 год 30 хв
Читати опис Дія відбувається у 80-х, у центрі сюжету — програміст, який створює відеогру на основі фентезі-новели. Щось йде не так, і гра перемішується з реальністю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (70)  IMDb: 7.1 (135650)
Моя оцінка:
/10
Кінотеатр жахів
Кінотеатр жахів (2018) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.5
Сюжет П’ятеро незнайомців опиняються в дивному кінотеатрі, в репертуарі якого – по фільму на кожного глядача. Пережити сеанс не так просто: стрічки ніби знають потаємні страхи своєї аудиторії. Ба більше, залом літають привиди і душі померлих людей. Здається, місцевий підозрілий кіномеханік – єдиний, хто знає усі секрети цього зловісного місця…
Кінотеатр жахів Трейлер

Кінотеатр жахів (2018)

Nightmare Cinema

18+
режисер, сценарист
США   1 год 59 хв
Читати опис П’ятеро незнайомців опиняються в дивному кінотеатрі, в репертуарі якого – по фільму на кожного глядача. Пережити сеанс не так просто: стрічки ніби знають потаємні страхи своєї аудиторії. Ба більше, залом літають привиди і душі померлих людей. Здається, місцевий підозрілий кіномеханік – єдиний, хто знає усі секрети цього зловісного місця…
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (9)  IMDb: 5.5 (5076)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $3.99
Американські боги
Американські боги (2017—2021) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.6
Сюжет Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Американські боги Трейлер

Американські боги (2017—2021)

American Gods

18+
Серіал 3 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (110)  IMDb: 7.6 (92117)
Моя оцінка:
/10
Надздібності
Надздібності (2015—2016) режисер 5.9 imdb 6.6
Сюжет Сюжет серіалу розгортається в світі, де супергерої живуть серед звичайних людей. Співробітники відділу розслідування вбивств Крістіан Вокер і Діна Пілгрим займаються захистом простих людей від злочинців з незвичайними здібностями і розслідують справи, в яких замішані ці супергерої.
Надздібності Трейлер

Надздібності (2015—2016)

Powers

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США   42 хв
Читати опис Сюжет серіалу розгортається в світі, де супергерої живуть серед звичайних людей. Співробітники відділу розслідування вбивств Крістіан Вокер і Діна Пілгрим займаються захистом простих людей від злочинців з незвичайними здібностями і розслідують справи, в яких замішані ці супергерої.
КіноБаза: 5.9 (13)  IMDb: 6.6 (6724)
Моя оцінка:
/10
Череп і кістки
Череп і кістки (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) The tale takes place on the island of New Providence in the Bahamas. This unique place of piracy, theft and outlaws is reigned by the fearsome pirate captain Edward Teach, known as Blackbeard. But a scheme has been designed to throw Blackbeard from his throne. An assassin, Tom Lowe, is sent with the task to execute the pirate leader. However, as Lowe moves closer towards Blackbeard, he starts to admire his ideas and involvement in the rogue society. And of course, Lowe will not be Blackbeard's only enemy.
Череп і кістки Трейлер

Череп і кістки (2014)

Crossbones

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) The tale takes place on the island of New Providence in the Bahamas. This unique place of piracy, theft and outlaws is reigned by the fearsome pirate captain Edward Teach, known as Blackbeard. But a scheme has been designed to throw Blackbeard from his throne. An assassin, Tom Lowe, is sent with the task to execute the pirate leader. However, as Lowe moves closer towards Blackbeard, he starts to admire his ideas and involvement in the rogue society. And of course, Lowe will not be Blackbeard's only enemy.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (8)  IMDb: 6.4 (7110)
Моя оцінка:
/10
Ганнібал
Ганнібал (2013—2015) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.5
Сюжет Вілл Ґрем - обдарований профайлер, який разом з ФБР розшукує серійного вбивцю. Унікальний спосіб мислення Ґрема дарує йому дивовижну здатність глибоко перейматися почуттями іншої людини, навіть психопата. Він може зрозуміти, що ними рухає. Але коли розум переслідуваного вбивці виявляється занадто складним, він звертається за допомогою до доктора Лектера, одного з провідних психіатрів у країні.
Ганнібал Трейлер

Ганнібал (2013—2015)

Hannibal

18+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   44 хв
Читати опис Вілл Ґрем - обдарований профайлер, який разом з ФБР розшукує серійного вбивцю. Унікальний спосіб мислення Ґрема дарує йому дивовижну здатність глибоко перейматися почуттями іншої людини, навіть психопата. Він може зрозуміти, що ними рухає. Але коли розум переслідуваного вбивці виявляється занадто складним, він звертається за допомогою до доктора Лектера, одного з провідних психіатрів у країні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (149)  IMDb: 8.5 (274107)
Моя оцінка:
/10
Наркоз
Наркоз (2012) режисер, продюсер 6.9 imdb 7.9
Сюжет (англ.) After a car accident takes the life of a family member, a police detective lives two alternating parallel lives, one with his wife and one with his son. Is one of his "realities" merely a dream?
Наркоз

Наркоз (2012)

Awake

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   43 хв
Читати опис (англ.) After a car accident takes the life of a family member, a police detective lives two alternating parallel lives, one with his wife and one with his son. Is one of his "realities" merely a dream?
КіноБаза: 6.9 (17)  IMDb: 7.9 (21438)
Моя оцінка:
/10
Чорне дзеркало
Чорне дзеркало (2011—) режисер  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.7
Сюжет Науково-фантастичний серіал-антологія про складне, високотехнологічне недалеке майбутнє, де найкращі винаходи людства наштовхуються на його найжахливіші інстинкти.
Чорне дзеркало Трейлер

Чорне дзеркало (2011—)

Black Mirror

16+
Серіал 7 сезонів, 26 епізодів Поновлений серіал
Топ #12 серіал
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Науково-фантастичний серіал-антологія про складне, високотехнологічне недалеке майбутнє, де найкращі винаходи людства наштовхуються на його найжахливіші інстинкти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (406)  IMDb: 8.7 (632837)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Сутінки. Сага. Затемнення
Сутінки. Сага. Затемнення (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.1
Сюжет Кровожерливі вороги прагнуть помсти, а Белла мусить обирати між коханням до вампіра Едварда й новими почуттями до вовкулаки Джейкоба.
Сутінки. Сага. Затемнення Трейлер

Сутінки. Сага. Затемнення (2010)

The Twilight Saga: Eclipse

16+
режисер
США   2 год 4 хв
Читати опис Кровожерливі вороги прагнуть помсти, а Белла мусить обирати між коханням до вампіра Едварда й новими почуттями до вовкулаки Джейкоба.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (229)  IMDb: 5.1 (259263)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Пуститися берега
Пуститися берега (2008—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 8.9 imdb 9.5
Сюжет Шкільний учитель хімії Волтер Вайт дізнається, що хворий на рак легенів. З огляду на складний фінансовий стан справ сім'ї, а також перспективи, Волтер вирішує зайнятися виготовленням метамфетаміну. Для цього він залучає свого колишнього учня Джессі Пінкмана, колись виключеного зі школи за активного сприяння Вайта. Пінкман сам займався «варінням мета», але напередодні, в ході рейду ОБН, він позбувся напарника і лабораторії …
Пуститися берега Трейлер

Пуститися берега (2008—2013)

Breaking Bad

18+
Серіал 5 сезонів, 62 епізоди Завершений
Топ #4 серіал
режисер
США   49 хв
Читати опис Шкільний учитель хімії Волтер Вайт дізнається, що хворий на рак легенів. З огляду на складний фінансовий стан справ сім'ї, а також перспективи, Волтер вирішує зайнятися виготовленням метамфетаміну. Для цього він залучає свого колишнього учня Джессі Пінкмана, колись виключеного зі школи за активного сприяння Вайта. Пінкман сам займався «варінням мета», але напередодні, в ході рейду ОБН, він позбувся напарника і лабораторії …
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.9 (509)  IMDb: 9.5 (2108445)
Моя оцінка:
/10
30 днів ночі
30 днів ночі (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.6
Сюжет Щороку на 30 днів маленьке місто Берроу на Алясці занурюється в темряву. Арктична ніч - річ цілком нормальна для цих місць. Але ось одного разу, шериф містечка Олсон починає підозрювати, що на цей раз тридцятиденні сутінки не пройдуть так гладко. Вампіри готують кривавий рейд на Берроу.
30 днів ночі Трейлер

30 днів ночі (2007)

30 Days of Night

18+
режисер
США, Нова Зеландія   1 год 53 хв
Читати опис Щороку на 30 днів маленьке місто Берроу на Алясці занурюється в темряву. Арктична ніч - річ цілком нормальна для цих місць. Але ось одного разу, шериф містечка Олсон починає підозрювати, що на цей раз тридцятиденні сутінки не пройдуть так гладко. Вампіри готують кривавий рейд на Берроу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (100)  IMDb: 6.6 (188301)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Тверда цукерка
Тверда цукерка (2005) режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.0
Сюжет 14-річна «Лоліта» знайомиться в Інтернеті з 32-річним успішним фотографом Джефом Коулером. Він запрошує її до себе додому.
Тверда цукерка Трейлер

Тверда цукерка (2005)

Hard Candy

18+
режисер
США   1 год 44 хв
Читати опис 14-річна «Лоліта» знайомиться в Інтернеті з 32-річним успішним фотографом Джефом Коулером. Він запрошує її до себе додому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (57)  IMDb: 7.0 (167488)
Моя оцінка:
/10
Making the Video (1999—2005) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A series on MTV showing the making of popular music videos.

Making the Video (1999—2005)

Making the Video

Серіал 12 сезонів, 177 епізодів Документальний Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) A series on MTV showing the making of popular music videos.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (190)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: