No Image

Норма Бейлі

Norma Bailey

Місце народження: Вінніпеґ, Манітоба, Канада

Всього фільмів (на сайті): 41

Ролі: режисерка ★ 6.78 (41), продюсерка (3)

Фільмографія

Знайдено 41 результат

Загублений символ
Загублений символ (2021) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 6.4
Сюжет Головний герой – молодий, але талановитий вчений, лінгвіст і професор релігійної сімвології Роберт Ленгдон. Він має феноменальну пам'ять і страждає від клаустрофобії через дитячу травму. Одного дня Роберт отримує запрошення прочитати лекцію з релігійної симвології в Капітолії. Незадовго до початку виступу він дізнається, що його наставника, професора Пітера Соломона, викрали невідомі, що залишили на місці злочину відсічену руку нещасного науковця. Роберт сам починає пошукові роботи...
Загублений символ Трейлер

Загублений символ (2021)

The Lost Symbol

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисерка
США   45 хв
Читати опис Головний герой – молодий, але талановитий вчений, лінгвіст і професор релігійної сімвології Роберт Ленгдон. Він має феноменальну пам'ять і страждає від клаустрофобії через дитячу травму. Одного дня Роберт отримує запрошення прочитати лекцію з релігійної симвології в Капітолії. Незадовго до початку виступу він дізнається, що його наставника, професора Пітера Соломона, викрали невідомі, що залишили на місці злочину відсічену руку нещасного науковця. Роберт сам починає пошукові роботи...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (16)  IMDb: 6.4 (13870)
Моя оцінка:
/10
Супермен і Лоїс
Супермен і Лоїс (2021—) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.8
Сюжет Після багатьох років зіткнення з мегаломанськими суперзлодіями, монстрами, що руйнують Метрополіс, і інопланетними загарбниками, які прагнуть знищити людську расу, Людина зі сталі, вона ж Кларк Кент і Лоїс Лейн, стикаються з однією з своїх найбільших проблем: стрес, тиск та складність, які виникають із працюючими батьками в сучасному суспільстві.
Супермен і Лоїс Трейлер

Супермен і Лоїс (2021—)

Superman & Lois

Серіал 4 сезони, 43 епізоди Поновлений серіал
режисерка
США   42 хв
Читати опис Після багатьох років зіткнення з мегаломанськими суперзлодіями, монстрами, що руйнують Метрополіс, і інопланетними загарбниками, які прагнуть знищити людську расу, Людина зі сталі, вона ж Кларк Кент і Лоїс Лейн, стикаються з однією з своїх найбільших проблем: стрес, тиск та складність, які виникають із працюючими батьками в сучасному суспільстві.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (20)  IMDb: 7.8 (39829)
Моя оцінка:
/10
Додому до темряви
Додому до темряви (2020—) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 7.4
Сюжет Повернувшись з родиною у рідне містечко батька, дев’ятирічна дівчинка у пошуках правди береться за давню нерозкриту справу.
Додому до темряви Трейлер

Додому до темряви (2020—)

Home Before Dark

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   45 хв
Читати опис Повернувшись з родиною у рідне містечко батька, дев’ятирічна дівчинка у пошуках правди береться за давню нерозкриту справу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (7)  IMDb: 7.4 (12211)
Моя оцінка:
/10
Обертання
Обертання (2020) режисерка 6.2 imdb 7.6
Сюжет Головна героїня - фігуристка-одиночниця Кет Бейкер, чия багатообіцяюча кар'єра драматично обривається через отриману на змаганнях травми. Але дівчина не готова зав'язати зі спортом, а тому постає в пару з талановитим, але проблемним Джастіном Девісом і, перемагаючи труднощі, продовжує прагнути до олімпійської мрії.
Обертання Трейлер

Обертання (2020)

Spinning Out

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисерка
США   48 хв
Читати опис Головна героїня - фігуристка-одиночниця Кет Бейкер, чия багатообіцяюча кар'єра драматично обривається через отриману на змаганнях травми. Але дівчина не готова зав'язати зі спортом, а тому постає в пару з талановитим, але проблемним Джастіном Девісом і, перемагаючи труднощі, продовжує прагнути до олімпійської мрії.
КіноБаза: 6.2 (15)  IMDb: 7.6 (17184)
Моя оцінка:
/10
Бетвумен
Бетвумен (2019—2022) режисерка 4.6 imdb 3.6
Сюжет Кеті Кейн — дочка власника приватної охоронної компанії, яку з ганьбою вигнали з армії. Вона повертається в рідний Ґотем, позбавлений захисту Бетмена — Темний лицар пропав без сліду три роки тому. Поки в місті орудує жорстока банда, Кеті за підтримки геніального Люка Фокса змушена взяти на себе захист невинних і стати Бетвумен.
Бетвумен Трейлер

Бетвумен (2019—2022)

Batwoman

Серіал 3 сезони, 51 епізод Скасований
режисерка
США   45 хв
Читати опис Кеті Кейн — дочка власника приватної охоронної компанії, яку з ганьбою вигнали з армії. Вона повертається в рідний Ґотем, позбавлений захисту Бетмена — Темний лицар пропав без сліду три роки тому. Поки в місті орудує жорстока банда, Кеті за підтримки геніального Люка Фокса змушена взяти на себе захист невинних і стати Бетвумен.
КіноБаза: 4.6 (19)  IMDb: 3.6 (46308)
Моя оцінка:
/10
Проєкт «Синя книга»
Проєкт «Синя книга» (2019—2020) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.6
Сюжет Серіал розповідає про цікаві випадки зустрічі з інопланетянами, які були досліджені і задокументовані в рамках реального секретного урядового проекту "Синя книга". У центрі сюжету відомий професор, астрофізик і уфолог Джозеф Аллен Хайнек, до якого звертаються з проханням взяти участь в дослідженнях випадків спостереження НЛО пілотами ВПС і випадковими очевидцями. У ході секретного проекту було опитано тисячу свідків, серед яких військові, поліцейські, льотчики і просто цивільні особи, які стверджували, що спостерігали неопізнані об'єкти. Проект проіснував до 1969 року і, за словами його учасників, надав багато корисної інформації про існування НЛО і зафіксованих контактах, які були суворо засекречені. Кожен епізод серіалу розповідає про реальні факти, взяті з архівів ЦРУ, рясніє цікавими теоріями уфологів, а також роздумує над цікавими і незрозумілими питаннями.
Проєкт «Синя книга» Трейлер

Проєкт «Синя книга» (2019—2020)

Project Blue Book

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисерка
США, Канада   45 хв
Читати опис Серіал розповідає про цікаві випадки зустрічі з інопланетянами, які були досліджені і задокументовані в рамках реального секретного урядового проекту "Синя книга". У центрі сюжету відомий професор, астрофізик і уфолог Джозеф Аллен Хайнек, до якого звертаються з проханням взяти участь в дослідженнях випадків спостереження НЛО пілотами ВПС і випадковими очевидцями. У ході секретного проекту було опитано тисячу свідків, серед яких військові, поліцейські, льотчики і просто цивільні особи, які стверджували, що спостерігали неопізнані об'єкти. Проект проіснував до 1969 року і, за словами його учасників, надав багато корисної інформації про існування НЛО і зафіксованих контактах, які були суворо засекречені. Кожен епізод серіалу розповідає про реальні факти, взяті з архівів ЦРУ, рясніє цікавими теоріями уфологів, а також роздумує над цікавими і незрозумілими питаннями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (37)  IMDb: 7.6 (14476)
Моя оцінка:
/10
Розслідування Френкі Дрейк
Розслідування Френкі Дрейк (2017—2021) режисерка  ✓ укр. аудіо 4.6 imdb 6.8
Сюжет Френкі Дрейк — перша жінка в місті, яка стала приватним детективом і працює в канадському місті Торонто в 20-і роки минулого століття. Френкі, володіючи всіма якостями, властивими хорошому детективу, разом зі своєю помічницею Труді береться за розслідування найскладніших і заплутаних справ — навіть таких, де, здавалося б, немає ніяких доказів.
Розслідування Френкі Дрейк Трейлер

Розслідування Френкі Дрейк (2017—2021)

Frankie Drake Mysteries

Серіал 4 сезони, 41 епізод Скасований
режисерка
Канада
Читати опис Френкі Дрейк — перша жінка в місті, яка стала приватним детективом і працює в канадському місті Торонто в 20-і роки минулого століття. Френкі, володіючи всіма якостями, властивими хорошому детективу, разом зі своєю помічницею Труді береться за розслідування найскладніших і заплутаних справ — навіть таких, де, здавалося б, немає ніяких доказів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.6 (3)  IMDb: 6.8 (3194)
Моя оцінка:
/10
Зоряний шлях: Дискавері
Зоряний шлях: Дискавері (2017—) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.0
Сюжет За 10 років до подій оригінального серіалу, екіпаж корабля USS Discovery NCC-1031 відправляється в подорож, щоб вивчати глибокий космос, відкриваючи нові світи і цивілізації.
Зоряний шлях: Дискавері Трейлер

Зоряний шлях: Дискавері (2017—)

Star Trek: Discovery

Серіал 5 сезонів, 65 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   60 хв
Читати опис За 10 років до подій оригінального серіалу, екіпаж корабля USS Discovery NCC-1031 відправляється в подорож, щоб вивчати глибокий космос, відкриваючи нові світи і цивілізації.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (51)  IMDb: 7.0 (136102)
Моя оцінка:
/10
Енн
Енн (2017—2019) режисерка  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.6
Сюжет 13-річна сирота Енн помилково потрапляє в сім'ю прийьомних батьків, де перед нею відкривається нове життя з новими складнощами.
Енн Трейлер

Енн (2017—2019)

Anne with an E

Серіал 3 сезони, 27 епізодів Скасований
Топ #67 серіал
режисерка
Канада   60 хв
Читати опис 13-річна сирота Енн помилково потрапляє в сім'ю прийьомних батьків, де перед нею відкривається нове життя з новими складнощами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (45)  IMDb: 8.6 (66707)
Моя оцінка:
/10
Мері вбиває людей
Мері вбиває людей (2017—2019) режисерка 7.7 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A single mother Mary Harris, an ER doctor by day, but by night, she and her partner, a former plastic surgeon, moonlight as underground angels of death and help terminally ill patients slip away on their own terms.
Мері вбиває людей Трейлер

Мері вбиває людей (2017—2019)

Mary Kills People

Серіал 3 сезони, 18 епізодів Завершений
режисерка
Канада   44 хв
Читати опис (англ.) A single mother Mary Harris, an ER doctor by day, but by night, she and her partner, a former plastic surgeon, moonlight as underground angels of death and help terminally ill patients slip away on their own terms.
КіноБаза: 7.7 (7)  IMDb: 7.5 (4637)
Моя оцінка:
/10
Ransom (2017—2019) режисерка 5.5 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Ransom is inspired by the professional experiences of crisis negotiator Laurent Combalbert who with his partner, Marwan Mery, are among the top negotiators in the world. Together, they travel around the globe to help multinational corporations and governmental agencies with complex negotiations and conflict resolution.
Трейлер

Ransom (2017—2019)

Ransom

Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
режисерка
Канада, Франція   44 хв
Читати опис (англ.) Ransom is inspired by the professional experiences of crisis negotiator Laurent Combalbert who with his partner, Marwan Mery, are among the top negotiators in the world. Together, they travel around the globe to help multinational corporations and governmental agencies with complex negotiations and conflict resolution.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 6.6 (4064)
Моя оцінка:
/10
Garage Sale Mystery: The Novel Murders (2016) режисерка 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antiques expert Jennifer Shannon thinks two clues found at the scene of a murder are really clues from a mystery novel.

Garage Sale Mystery: The Novel Murders (2016)

Garage Sale Mystery: The Novel Murders

режисерка
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) Antiques expert Jennifer Shannon thinks two clues found at the scene of a murder are really clues from a mystery novel.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (1116)
Моя оцінка:
/10
The Christmas Secret (2014) режисерка 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) While her life is falling apart, single mom Christine finds a magical family heirloom that leads to love and good fortune during Christmas.
Трейлер

The Christmas Secret (2014)

The Christmas Secret

режисерка
США, Канада   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) While her life is falling apart, single mom Christine finds a magical family heirloom that leads to love and good fortune during Christmas.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (3898)
Моя оцінка:
/10
The Pinkertons (2014—2015) режисерка 5.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A father and son team up with America's first female detective to solve crimes in the Wild West.

The Pinkertons (2014—2015)

The Pinkertons

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисерка
Канада   42 хв
Читати опис (англ.) A father and son team up with America's first female detective to solve crimes in the Wild West.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.7 (871)
Моя оцінка:
/10
Чужоземка
Чужоземка (2014—) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 8.4
Сюжет Клер, яка працювала медсестрою під час Другої світової війни, випадково переміщається в часі і потрапляє в 1743 рік. У цьому світі, повному пригод, вона знайомиться з шотландським лицарем Джеймі. У героїв зав'язується пристрасний роман, незважаючи на те, що серце Клер розривається між двома чоловіками - Джеймі і її чоловіком Френком, який залишився в іншому часі.
Чужоземка Трейлер

Чужоземка (2014—)

Outlander

16+
Серіал 7 сезонів, 92 епізоди Поновлений серіал
режисерка
США   60 хв
Читати опис Клер, яка працювала медсестрою під час Другої світової війни, випадково переміщається в часі і потрапляє в 1743 рік. У цьому світі, повному пригод, вона знайомиться з шотландським лицарем Джеймі. У героїв зав'язується пристрасний роман, незважаючи на те, що серце Клер розривається між двома чоловіками - Джеймі і її чоловіком Френком, який залишився в іншому часі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (33)  IMDb: 8.4 (179642)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Царство
Царство (2013—2017) режисерка 6.5 imdb 7.5
Сюжет Усього через кілька днів після народження маленька принцеса Марія Стюарт стала королевою Шотландії через кончину батька і відсутності інших спадкоємців престолу. Дівчинку обіцяють в дружини французькому принцу і ховають в якомусь монастирі до дорослішання. Там за нею доглядають черниці, що займаються освітою своєї правительки. Проходят роки і Марія змушена повернутися в царство, щоб вийти заміж за принца Франциска, якого цікавлять лише політичні мотиви. У цей час сама королева починає відчувати реальні почуття до нареченого, стаючи вразливою для недоброзичливців, яких зібралося достатньо при дворі. Мати принца намагається всіма силами і таємними змовами перешкодити цьому союзу, адже великий астролог передбачив неминучу загибель Франциска в разі одруження зі Стюарт. У царстві вирують пристрасті та інтриги, а темні сили підбираються все ближче до юної королева, сподіваючись незабаром взяти верх.
Царство Трейлер

Царство (2013—2017)

Reign

Серіал 4 сезони, 78 епізодів Завершений
режисерка
США   42 хв
Читати опис Усього через кілька днів після народження маленька принцеса Марія Стюарт стала королевою Шотландії через кончину батька і відсутності інших спадкоємців престолу. Дівчинку обіцяють в дружини французькому принцу і ховають в якомусь монастирі до дорослішання. Там за нею доглядають черниці, що займаються освітою своєї правительки. Проходят роки і Марія змушена повернутися в царство, щоб вийти заміж за принца Франциска, якого цікавлять лише політичні мотиви. У цей час сама королева починає відчувати реальні почуття до нареченого, стаючи вразливою для недоброзичливців, яких зібралося достатньо при дворі. Мати принца намагається всіма силами і таємними змовами перешкодити цьому союзу, адже великий астролог передбачив неминучу загибель Франциска в разі одруження зі Стюарт. У царстві вирують пристрасті та інтриги, а темні сили підбираються все ближче до юної королева, сподіваючись незабаром взяти верх.
КіноБаза: 6.5 (10)  IMDb: 7.5 (54505)
Моя оцінка:
/10
Garage Sale Mysteries (2013—) режисерка 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Jen is an amateur sleuth solving murders. She has an antiques store supplied at garage sales etc.

Garage Sale Mysteries (2013—)

Garage Sale Mysteries

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Поновлений серіал
режисерка
США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Jen is an amateur sleuth solving murders. She has an antiques store supplied at garage sales etc.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (1028)
Моя оцінка:
/10
Romeo Killer: The Chris Porco Story (2013) продюсерка, режисерка 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) A charming but devious college student is accused of killing his wealthy father and attempting to murder his mother in their home while they slept.

Romeo Killer: The Chris Porco Story (2013)

Romeo Killer: The Chris Porco Story

продюсерка, режисерка
США, Канада   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) A charming but devious college student is accused of killing his wealthy father and attempting to murder his mother in their home while they slept.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (478)
Моя оцінка:
/10
Cracked (2013) режисерка 5.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) After an embarrassing and public breakdown, Detective Aidan Black (David Sutcliffe) is reassigned from his beloved SWAT team to the newly created Psych Crimes and Crisis Unit. There, he's dismayed to find his partner is not another cop, but forensic psychiatrist, Dr. Daniella Ridley (Stefanie von Pfetten). The unit also includes Detective Poppy Wisnefski (Luisa d'Oliveira) and psychiatric nurse Leo Beckett (Dayo Ade), with Inspector Diane Caligra (Karen LeBlanc) keeping a close watch over the unique partnerships. Passionate and opposing viewpoints are an inherent part of the job in Psych Crimes, and the answers the teams seek never come easy. Aidan's deep insight and investigative skills combine brilliantly with Daniella's keen ability to decipher human behaviour. Learning to work cohesively, the Psych Crimes and Crisis Unit investigates city's most troubling and psychologically complex crimes. Whether or not the unit is still around in a few months... is completely up to them.
Трейлер

Cracked (2013)

Cracked

Серіал 2 сезони, 21 епізод Завершений
режисерка
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) After an embarrassing and public breakdown, Detective Aidan Black (David Sutcliffe) is reassigned from his beloved SWAT team to the newly created Psych Crimes and Crisis Unit. There, he's dismayed to find his partner is not another cop, but forensic psychiatrist, Dr. Daniella Ridley (Stefanie von Pfetten). The unit also includes Detective Poppy Wisnefski (Luisa d'Oliveira) and psychiatric nurse Leo Beckett (Dayo Ade), with Inspector Diane Caligra (Karen LeBlanc) keeping a close watch over the unique partnerships. Passionate and opposing viewpoints are an inherent part of the job in Psych Crimes, and the answers the teams seek never come easy. Aidan's deep insight and investigative skills combine brilliantly with Daniella's keen ability to decipher human behaviour. Learning to work cohesively, the Psych Crimes and Crisis Unit investigates city's most troubling and psychologically complex crimes. Whether or not the unit is still around in a few months... is completely up to them.
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 6.9 (2003)
Моя оцінка:
/10
Красуня і чудовисько
Красуня і чудовисько (2012—2016) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.0
Сюжет Кетрін Чендлер – детектив поліції Нью-Йорку. Вінсент Келлер – колишній лікар, солдат, що зараз переховується. 9 років їхні шляхи випадково перетнулися, а зараз доля зводить їх знову. І це шанс для них обох. Для Кетрін – дізнатися, за що вбили її матір. Для Вінсента – знайти тих, хто за допомогою генетичних експерименті зробив з нього монстра, та вилікуватися. А ще вони знайдуть кохання – сильне, щире та безмежне.
Красуня і чудовисько Трейлер

Красуня і чудовисько (2012—2016)

Beauty and the Beast

Серіал 4 сезони, 70 епізодів Завершений
режисерка
Канада   60 хв
Читати опис Кетрін Чендлер – детектив поліції Нью-Йорку. Вінсент Келлер – колишній лікар, солдат, що зараз переховується. 9 років їхні шляхи випадково перетнулися, а зараз доля зводить їх знову. І це шанс для них обох. Для Кетрін – дізнатися, за що вбили її матір. Для Вінсента – знайти тих, хто за допомогою генетичних експерименті зробив з нього монстра, та вилікуватися. А ще вони знайдуть кохання – сильне, щире та безмежне.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (21)  IMDb: 7.0 (38129)
Моя оцінка:
/10
An Officer and a Murderer (2012) режисерка 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Canadian RAF colonel Russell Williams's career reaches a pinnacle when he's appointed commander of his base shortly before a royal visit is announced. Yet he refuses to move into it, remaining in his quiet nearby home town. People rarely even close their doors there, even with the recent wave of intrusions, mostly to steal female underwear. As it escalates to violence and a kidnapping, Toronto sends crack detective Nick Gallagher, who teams up with the ambitious local case officer Jennifer Dobson. Although the base's cooperation proves crucial and several victims and witnesses are military, the colonel ultimately becomes the prime suspect, yet too well-respected to be formally charged without an elaborate ploy devised by Gallagher.
Трейлер

An Officer and a Murderer (2012)

An Officer and a Murderer

режисерка
Канада   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Canadian RAF colonel Russell Williams's career reaches a pinnacle when he's appointed commander of his base shortly before a royal visit is announced. Yet he refuses to move into it, remaining in his quiet nearby home town. People rarely even close their doors there, even with the recent wave of intrusions, mostly to steal female underwear. As it escalates to violence and a kidnapping, Toronto sends crack detective Nick Gallagher, who teams up with the ambitious local case officer Jennifer Dobson. Although the base's cooperation proves crucial and several victims and witnesses are military, the colonel ultimately becomes the prime suspect, yet too well-respected to be formally charged without an elaborate ploy devised by Gallagher.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (827)
Моя оцінка:
/10
Дружина пастора
Дружина пастора (2011) режисерка 0.0 imdb 5.7
Сюжет Історія заснована на реальній життєвій сенсації 2006 року, коли Мері Вінклер убила свого чоловіка-проповідника.
Дружина пастора

Дружина пастора (2011)

The Pastor's Wife

режисерка
США, Канада   1 год 27 хв
Читати опис Історія заснована на реальній життєвій сенсації 2006 року, коли Мері Вінклер убила свого чоловіка-проповідника.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (574)
Моя оцінка:
/10
Committed (2011) режисерка 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Celeste Dupont arrives to a mental institution as a doctor but after a while she is informed that she is another patient there.

Committed (2011)

Committed

режисерка
США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Celeste Dupont arrives to a mental institution as a doctor but after a while she is informed that she is another patient there.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (368)
Моя оцінка:
/10
The Devil's Teardrop (2010) режисерка 0.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Many people are left dead when a man known only as "The Digger" opens fire in a train station. A hand written letter is the only clue.

The Devil's Teardrop (2010)

The Devil's Teardrop

режисерка
США, Канада   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) Many people are left dead when a man known only as "The Digger" opens fire in a train station. A hand written letter is the only clue.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (699)
Моя оцінка:
/10
Різдвяна надія
Різдвяна надія (2009) режисерка 7.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) When lives intertwine during Christmas, hope is the only unifying gift. After suffering a personal tragedy, a social worker throws herself into finding homes for children in need.
Різдвяна надія

Різдвяна надія (2009)

The Christmas Hope

режисерка
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) When lives intertwine during Christmas, hope is the only unifying gift. After suffering a personal tragedy, a social worker throws herself into finding homes for children in need.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.5 (846)
Моя оцінка:
/10
Пізно казати
Пізно казати "прощай" (2009) режисерка  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.3
Сюжет Американсько-канадський фільм заснований на однойменній книзі Енн Рул 2007 року про справжній злочин.
Після того, як дружина Барта Корбіна (Роб Лоу) Дженн помирає в їхньому домі, Хізер (Лорен Холлі), сестра Дженн, починає невпинну кампанію, щоб змусити поліцію повірити, що Барт її вбив.
Пізно казати

Пізно казати "прощай" (2009)

Too Late to Say Goodbye

режисерка
США, Канада   1 год 35 хв
Читати опис Американсько-канадський фільм заснований на однойменній книзі Енн Рул 2007 року про справжній злочин.
Після того, як дружина Барта Корбіна (Роб Лоу) Дженн помирає в їхньому домі, Хізер (Лорен Холлі), сестра Дженн, починає невпинну кампанію, щоб змусити поліцію повірити, що Барт її вбив.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (799)
Моя оцінка:
/10
Cashing In (2009) режисерка, продюсерка 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Set on Stonewalker First Nation, nestled comfortably beside an affluent beach community in Southern Manitoba. With a diverse cast of shark executives, smooth dealers, scheming slicksters and colourful community members, the North Bea

Cashing In (2009)

Cashing In

Серіал 4 сезони, 0 епізодів
режисерка, продюсерка
Канада   30 хв
Читати опис (англ.) Set on Stonewalker First Nation, nestled comfortably beside an affluent beach community in Southern Manitoba. With a diverse cast of shark executives, smooth dealers, scheming slicksters and colourful community members, the North Bea
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (157)
Моя оцінка:
/10
Убивця Зеленої Ріки
Убивця Зеленої Ріки (2008—1995) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.0
Сюжет Фільм розповідає про безжального убивцю, який убивав молодих дівчат. Засновано на книзі шерифа Девіда Річерта.
Убивця Зеленої Ріки

Убивця Зеленої Ріки (2008—1995)

A Proxima Vitima

Серіал 1 сезон, 203 епізоди Завершений
режисерка
США   1 год 29 хв
Читати опис Фільм розповідає про безжального убивцю, який убивав молодих дівчат. Засновано на книзі шерифа Девіда Річерта.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.0 (1376)
Моя оцінка:
/10
Розслідування Мердока
Розслідування Мердока (2008—) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.2
Сюжет Детективний серіал "Загадки Мердока", відзнятий за романами Морін Дженнінгс.

Хитромудрі злочини розплутує поліцейський Вільям Мердок. Його характеризують як людину з допитливим розумом, уважну до дрібниць і новинок технічного прогресу. Детективу Мердоку допомагає лікар Джейн Огден, якій ані юний вік, ані гарне виховання леді не заважають професійно виконувати обов'язки патанатома і експерта в новій галузі юриспруденції XIX століття – криміналістиці.
Розслідування Мердока Трейлер

Розслідування Мердока (2008—)

Murdoch Mysteries

Серіал 16 сезонів, 263 епізоди Поновлений серіал
режисерка
Канада, Велика Британія   48 хв
Читати опис Детективний серіал "Загадки Мердока", відзнятий за романами Морін Дженнінгс.

Хитромудрі злочини розплутує поліцейський Вільям Мердок. Його характеризують як людину з допитливим розумом, уважну до дрібниць і новинок технічного прогресу. Детективу Мердоку допомагає лікар Джейн Огден, якій ані юний вік, ані гарне виховання леді не заважають професійно виконувати обов'язки патанатома і експерта в новій галузі юриспруденції XIX століття – криміналістиці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (8)  IMDb: 8.2 (17559)
Моя оцінка:
/10
Heartland (2007—) режисерка 6.0 imdb 8.5
Сюжет (англ.) A multi-generational saga set in Alberta, Canada and centered on a family getting through life together in both happy and trying times.

Heartland (2007—)

Heartland

Серіал 16 сезонів, 249 епізодів Поновлений серіал
режисерка
Канада   45 хв
Читати опис (англ.) A multi-generational saga set in Alberta, Canada and centered on a family getting through life together in both happy and trying times.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.5 (19916)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: