Карін Кусама

Karyn Kusama

Дата народження: 21 березня 1968 (56 років)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Бруклін, Нью-Йорк, США

Всього фільмів (на сайті): 30

Ролі: режисерка ★ 6.53 (20), актриса (9), продюсерка (3), сценаристка ★ 5.56 (2)

Фільмографія

Знайдено 30 результатів

Зв’язані до смерті
Зв’язані до смерті (2023) режисерка 8.0 imdb 6.5
Сюжет У центрі сюжету сестри-близнюки Еліот і Беверлі Ментл, у яких є все: наркотики, коханці і пристрасне бажання зробити все, що потрібно — включно з розсуванням кордонів медичної етики — у спробі кинути виклик застарілій практиці та вивести на передній план турботу про здоров'я жінок.
Зв’язані до смерті Трейлер

Зв’язані до смерті (2023)

Dead Ringers

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисерка
США
Читати опис У центрі сюжету сестри-близнюки Еліот і Беверлі Ментл, у яких є все: наркотики, коханці і пристрасне бажання зробити все, що потрібно — включно з розсуванням кордонів медичної етики — у спробі кинути виклик застарілій практиці та вивести на передній план турботу про здоров'я жінок.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.5 (8055)
Моя оцінка:
/10
Консультант
Консультант (2023) режисерка 6.3 imdb 6.5
Сюжет Бізнес-консультанта найняли для підвищення показників компанії з розробки відеоігор. Він вторгатиметься в особисте життя співробітників і ставитиме їх у незручні ситуації.
Консультант Трейлер

Консультант (2023)

The Consultant

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   33 хв
Читати опис Бізнес-консультанта найняли для підвищення показників компанії з розробки відеоігор. Він вторгатиметься в особисте життя співробітників і ставитиме їх у незручні ситуації.
КіноБаза: 6.3 (6)  IMDb: 6.5 (16165)
Моя оцінка:
/10
Blumhouse's Compendium of Horror (2022) актриса у ролі Self unknown episodes 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Revisits the shocks and scares from iconic cinematic horror moments from the 1930s to today, featuring insights from some of the most influential filmmakers, producers, and actors working in the genre, as well as experts and histo...
Трейлер

Blumhouse's Compendium of Horror (2022)

Blumhouse's Compendium of Horror

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Документальний Завершений
актриса у ролі Self unknown episodes
США
Читати опис (англ.) Revisits the shocks and scares from iconic cinematic horror moments from the 1930s to today, featuring insights from some of the most influential filmmakers, producers, and actors working in the genre, as well as experts and histo...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (199)
Моя оцінка:
/10
Queer for Fear: The History of Queer Horror (2022) актриса у ролі Self - Director, Jennifer's Body 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A documentary telling the story of LGBTQIA+ horror and the relationship between queer audiences and horror, and the queer horror community as a whole.
Трейлер

Queer for Fear: The History of Queer Horror (2022)

Queer for Fear: The History of Queer Horror

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Self - Director, Jennifer's Body
США
Читати опис (англ.) A documentary telling the story of LGBTQIA+ horror and the relationship between queer audiences and horror, and the queer horror community as a whole.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (466)
Моя оцінка:
/10
Lynch/Oz (2022) зіграла саму себе 9.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Victor Fleming's film The Wizard of Oz (1939) is one of David Lynch's most enduring obsessions. This documentary goes over the rainbow to explore this Technicolor through-line in Lynch's work.
Трейлер

Lynch/Oz (2022)

Lynch/Oz

зіграла саму себе
США   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) Victor Fleming's film The Wizard of Oz (1939) is one of David Lynch's most enduring obsessions. This documentary goes over the rainbow to explore this Technicolor through-line in Lynch's work.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 6.9 (1040)
Моя оцінка:
/10
Шершні
Шершні (2021) режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.8
Сюжет Футбольна команда талановитих школярок потрапляє в авіакатастрофу в диких засніжених лісах Онтаріо. Героїні виживають, але щоб дістатися найближчого населеного пункту — їм потрібно подолати сотні кілометрів непрохідної місцевості. Як вплине на дівчат суворість випробувань і чи зможуть вони зберегти принципи моралі та людяності?
Шершні Трейлер

Шершні (2021)

Yellowjackets

Серіал 2 сезони, 19 епізодів Поновлений серіал
режисерка, продюсерка
США   60 хв
Читати опис Футбольна команда талановитих школярок потрапляє в авіакатастрофу в диких засніжених лісах Онтаріо. Героїні виживають, але щоб дістатися найближчого населеного пункту — їм потрібно подолати сотні кілометрів непрохідної місцевості. Як вплине на дівчат суворість випробувань і чи зможуть вони зберегти принципи моралі та людяності?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (30)  IMDb: 7.8 (85028)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Таємниче товариство Бенедикта
Таємниче товариство Бенедикта (2021—2022) режисерка 4.0 imdb 7.6
Сюжет Групу обдарованих сиріт вербує дивак-благодійник, щоб вирушити на таємне завдання.
Таємниче товариство Бенедикта Трейлер

Таємниче товариство Бенедикта (2021—2022)

Die geheime Benedict-Gesellschaft

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Скасований
режисерка
США
Читати опис Групу обдарованих сиріт вербує дивак-благодійник, щоб вирушити на таємне завдання.
КіноБаза: 4.0 (4)  IMDb: 7.6 (5603)
Моя оцінка:
/10
Leap of Faith: William Friedkin on the Exorcist (2019) продюсерка 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A lyrical and spiritual cinematic essay on The Exorcist, exploring the depths of William Friedkin's mind's eye, the nuances of his filmmaking process, and the mysteries of faith and fate that have shaped his life and filmography.
Трейлер

Leap of Faith: William Friedkin on the Exorcist (2019)

Leap of Faith: William Friedkin on the Exorcist

продюсерка
США   1 год 44 хв
Читати опис (англ.) A lyrical and spiritual cinematic essay on The Exorcist, exploring the depths of William Friedkin's mind's eye, the nuances of his filmmaking process, and the mysteries of faith and fate that have shaped his life and filmography.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (1004)
Моя оцінка:
/10
Візіонери: Історія жахів Елая Рота
Візіонери: Історія жахів Елая Рота (2018—) зіграла саму себе  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.1
Сюжет Документальний серіал «Історія жахів» запрошує глядача в захоплюючу подорож до перегляду становлення та розвитку жанру жахів. Обговорюючи з визнаними майстрами жанру головні теми, популярних персонажів і ключові особливості фільмів жахів, Елай Рот намагається зрозуміти, як працюють ці картини, і чому вони користуються такою популярністю у глядачів. Елай виділяє кілька основних віх розвитку жанру і намагається розібратися, що ж надихало творців культових картин на їх роботи. Крім того, він оцінює вплив, який справили фільми жахів на весь кінематограф.
Візіонери: Історія жахів Елая Рота Трейлер

Візіонери: Історія жахів Елая Рота (2018—)

Eli Roth's History of Horror

Серіал 3 сезони, 19 епізодів Документальний Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   42 хв
Читати опис Документальний серіал «Історія жахів» запрошує глядача в захоплюючу подорож до перегляду становлення та розвитку жанру жахів. Обговорюючи з визнаними майстрами жанру головні теми, популярних персонажів і ключові особливості фільмів жахів, Елай Рот намагається зрозуміти, як працюють ці картини, і чому вони користуються такою популярністю у глядачів. Елай виділяє кілька основних віх розвитку жанру і намагається розібратися, що ж надихало творців культових картин на їх роботи. Крім того, він оцінює вплив, який справили фільми жахів на весь кінематограф.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (4)  IMDb: 8.1 (2582)
Моя оцінка:
/10
Час відплати
Час відплати (2018) режисерка  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 6.2
Сюжет Впроваджена в злочинну банду Лос-Анджелеса тендітна Ерін мимоволі закохується в свого напарника. Однак її життя змінюється назавжди, коли ретельно підготовлена спецоперація несподівано йде не за планом. Через кілька років минуле знову наздожене дівчину, але вже сильну і безжальну. Гряде час відплати...
Час відплати Трейлер

Час відплати (2018)

Destroyer

16+
режисерка
США   2 год 1 хв
Читати опис Впроваджена в злочинну банду Лос-Анджелеса тендітна Ерін мимоволі закохується в свого напарника. Однак її життя змінюється назавжди, коли ретельно підготовлена спецоперація несподівано йде не за планом. Через кілька років минуле знову наздожене дівчину, але вже сильну і безжальну. Гряде час відплати...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (21)  IMDb: 6.2 (31760)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Half the Picture (2018) зіграла саму себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) HALF THE PICTURE is a documentary about the dismal number of women directors working in Hollywood, using the current EEOC investigation into discriminatory hiring practices as a framework ...
Трейлер

Half the Picture (2018)

Half the Picture

зіграла саму себе
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) HALF THE PICTURE is a documentary about the dismal number of women directors working in Hollywood, using the current EEOC investigation into discriminatory hiring practices as a framework ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (279)
Моя оцінка:
/10
Терор
Терор (2018—) режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.9
Сюжет У 1845 році екіпаж кораблів «Терор» і «Еребус» під командуванням капітана Джона Франкліна відправився з Англії на пошуки морського шляху, що з'єднує Атлантичний і Тихий океани. Їх шлях лежав через північне узбережжя Північної Америки, де експедицію чекали суворі погодні умови, хвороби, брак їжі і припасів. Однак ці біди були не єдиними проблемами команди. Кого їм справді варто було боятися, так це велетенського чудовиська, яке переслідувало кораблі по суші. Гігантський монстр на прізвисько Туунбак, схожий на білого ведмедя, люто вбивав і пожирав моряків, залишаючи після себе сліди розрухи і обгризені трупи. Вважався легендою, він ожив і став кошмаром для команди Франкліна. Ось так, загубившись в льодах без надії на допомогу з великої землі, чоловіки почали боротьбу вже не за відкриття нових шляхів, а за власні життя. Ден Сіммонс, автор роману, покладеного в основу серіалу, змішав разом реальні події і ескімоську міфологію, в якій часто фігурує цей жахливий монстр.
Терор Трейлер

Терор (2018—)

The Terror

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
режисерка, продюсерка
США   60 хв
Читати опис У 1845 році екіпаж кораблів «Терор» і «Еребус» під командуванням капітана Джона Франкліна відправився з Англії на пошуки морського шляху, що з'єднує Атлантичний і Тихий океани. Їх шлях лежав через північне узбережжя Північної Америки, де експедицію чекали суворі погодні умови, хвороби, брак їжі і припасів. Однак ці біди були не єдиними проблемами команди. Кого їм справді варто було боятися, так це велетенського чудовиська, яке переслідувало кораблі по суші. Гігантський монстр на прізвисько Туунбак, схожий на білого ведмедя, люто вбивав і пожирав моряків, залишаючи після себе сліди розрухи і обгризені трупи. Вважався легендою, він ожив і став кошмаром для команди Франкліна. Ось так, загубившись в льодах без надії на допомогу з великої землі, чоловіки почали боротьбу вже не за відкриття нових шляхів, а за власні життя. Ден Сіммонс, автор роману, покладеного в основу серіалу, змішав разом реальні події і ескімоську міфологію, в якій часто фігурує цей жахливий монстр.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (56)  IMDb: 7.9 (51191)
Моя оцінка:
/10
78/52 (2017) зіграла саму себе 6.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) An unprecedented look at the iconic shower scene in Alfred Hitchcock's Psycho (1960), the "man behind the curtain", and the screen murder that profoundly changed the course of world cinema.
Трейлер

78/52 (2017)

78/52

зіграла саму себе
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) An unprecedented look at the iconic shower scene in Alfred Hitchcock's Psycho (1960), the "man behind the curtain", and the screen murder that profoundly changed the course of world cinema.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.3 (3869)
Моя оцінка:
/10
XX
XX (2017) режисерка, сценаристка 4.3 imdb 4.6
Сюжет Антологія жахів з гендерних ухилом - всі сегменти збірника зняті жінками-режисерами.
XX Трейлер

XX (2017)

XX

режисерка, сценаристка
Канада, США   1 год 20 хв
Читати опис Антологія жахів з гендерних ухилом - всі сегменти збірника зняті жінками-режисерами.
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 4.6 (12384)
Моя оцінка:
/10
Мільярди
Мільярди (2016—2023) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.3
Сюжет У світі влади і великих грошей, в самому серці Нью-Йорка, йде протистояння амбітного фінансиста з Волл-стріт Боббі Аксельрода і принципового федерального прокурора Чака Родса.
Мільярди Трейлер

Мільярди (2016—2023)

Billions

18+
Серіал 7 сезонів, 84 епізоди Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис У світі влади і великих грошей, в самому серці Нью-Йорка, йде протистояння амбітного фінансиста з Волл-стріт Боббі Аксельрода і принципового федерального прокурора Чака Родса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (53)  IMDb: 8.3 (109258)
Моя оцінка:
/10
Speechless (2013) режисерка 8.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Desmond has a secret he cannot share with anyone. The family, the school, the white picket fence community surrounding him do not provide solace. Support of a new friend and the need for ...

Speechless (2013)

Speechless

режисерка
США   16 хв
Читати опис (англ.) Desmond has a secret he cannot share with anyone. The family, the school, the white picket fence community surrounding him do not provide solace. Support of a new friend and the need for ...
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.1 (73)
Моя оцінка:
/10
Без зобов'язань
Без зобов'язань (2015—2018) режисерка 5.5 imdb 7.5
Сюжет Комедійний серіал про брата-холостяка і його недавно розведену сестру, які знову опиняються під одним дахом. Разом вони виховують її доньку-підлітка, а також допомагають один одному розібратися з проблемами на особистому фронті.
Без зобов'язань Трейлер

Без зобов'язань (2015—2018)

Casual

16+
Серіал 4 сезони, 44 епізоди Завершений
режисерка
США   25 хв
Читати опис Комедійний серіал про брата-холостяка і його недавно розведену сестру, які знову опиняються під одним дахом. Разом вони виховують її доньку-підлітка, а також допомагають один одному розібратися з проблемами на особистому фронті.
КіноБаза: 5.5 (7)  IMDb: 7.5 (9419)
Моя оцінка:
/10
Запрошення
Запрошення (2015) режисерка 5.7 imdb 6.6
Сюжет Уілл відправляється на вечірку до своєї колишньої дружини, де незабаром приходить до висновку, що його екс-дружина щось приховує. Разом з компанією своїх нових друзів вона готується до здійснення таємничого і жахливого плану.
Запрошення Трейлер

Запрошення (2015)

The Invitation

режисерка
США   1 год 40 хв
Читати опис Уілл відправляється на вечірку до своєї колишньої дружини, де незабаром приходить до висновку, що його екс-дружина щось приховує. Разом з компанією своїх нових друзів вона готується до здійснення таємничого і жахливого плану.
КіноБаза: 5.7 (23)  IMDb: 6.6 (118917)
Моя оцінка:
/10
Людина у високому замку
Людина у високому замку (2015—2019) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Погляд на альтернативну історію Північної Америки. Яким могло би бути життя американців, якби Другу світову війну виграли не Союзники, а Вісь. Події розгортаються у США 60-х років.
Людина у високому замку Трейлер

Людина у високому замку (2015—2019)

The Man in the High Castle

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
режисерка
США, Велика Британія, Канада   60 хв
Читати опис Погляд на альтернативну історію Північної Америки. Яким могло би бути життя американців, якби Другу світову війну виграли не Союзники, а Вісь. Події розгортаються у США 60-х років.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (72)  IMDb: 7.9 (110677)
Моя оцінка:
/10
Зупинись і гори
Зупинись і гори (2014—2017) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.4
Сюжет Дія серіалу відбувається у Кремнієвих Преріях Техасу в 1983 і розповідає про революцію персональних комп'ютерів з погляду працівників вигаданої компанії Cardiff Electric.
Зупинись і гори Трейлер

Зупинись і гори (2014—2017)

Halt and Catch Fire

16+
Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Дія серіалу відбувається у Кремнієвих Преріях Техасу в 1983 і розповідає про революцію персональних комп'ютерів з погляду працівників вигаданої компанії Cardiff Electric.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (31)  IMDb: 8.4 (35186)
Моя оцінка:
/10
Фахівці сексу
Фахівці сексу (2013—2016) режисерка 6.8 imdb 7.9
Сюжет Серіал про піонерів науки, які вивчають людську сексуальність і чиї дослідження привели до сексуальної революції.
Фахівці сексу Трейлер

Фахівці сексу (2013—2016)

Masters of Sex

Серіал 4 сезони, 46 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис Серіал про піонерів науки, які вивчають людську сексуальність і чиї дослідження привели до сексуальної революції.
КіноБаза: 6.8 (26)  IMDb: 7.9 (38464)
Моя оцінка:
/10
Пожежники Чикаґо
Пожежники Чикаґо (2012) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 8.0
Сюжет Серіал розповідає про найважчу і найнебезпечнішу роботу — пожежників і рятувальників чиказького відділення Firehouse 51. Незважаючи на щоденний героїзм чоловіків і жінок, їхня величезна самовіддача призводить до особистих втрат.
Пожежники Чикаґо Трейлер

Пожежники Чикаґо (2012)

Chicago Fire

16+
Серіал 12 сезонів, 255 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   43 хв
Читати опис Серіал розповідає про найважчу і найнебезпечнішу роботу — пожежників і рятувальників чиказького відділення Firehouse 51. Незважаючи на щоденний героїзм чоловіків і жінок, їхня величезна самовіддача призводить до особистих втрат.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (15)  IMDb: 8.0 (64233)
Моя оцінка:
/10
Тіло Дженніфер
Тіло Дженніфер (2009) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.5
Сюжет Головна героїня — учасниця команди болільниць — в один день стає одержима й починає вбивати юнаків невеликого міста, у якому живе. Краща подруга повинна знайти спосіб зупинити чирлідершу, що пекельно розбушувалася.
Тіло Дженніфер Трейлер

Тіло Дженніфер (2009)

Jennifer's Body

16+
режисерка
США   1 год 42 хв
Читати опис Головна героїня — учасниця команди болільниць — в один день стає одержима й починає вбивати юнаків невеликого міста, у якому живе. Краща подруга повинна знайти спосіб зупинити чирлідершу, що пекельно розбушувалася.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (107)  IMDb: 5.5 (150865)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Пацієнти
Пацієнти (2008—2021) режисерка 5.7 imdb 8.3
Сюжет Пол Уенстон вельми хороший психотерапевт. Кожен день він намагається зробити життя своїх пацієнтів кращим. Багато людей зобов’язані своїм щастям його майстерності. Однак ніхто не помічає, що Пол також є звичайною людиною. Зі своїми внутрішніми проблемами й особистою драмою.
Пацієнти Трейлер

Пацієнти (2008—2021)

In Treatment

Серіал 4 сезони, 130 епізодів Завершений
режисерка
США   30 хв
Читати опис Пол Уенстон вельми хороший психотерапевт. Кожен день він намагається зробити життя своїх пацієнтів кращим. Багато людей зобов’язані своїм щастям його майстерності. Однак ніхто не помічає, що Пол також є звичайною людиною. Зі своїми внутрішніми проблемами й особистою драмою.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 8.3 (18249)
Моя оцінка:
/10
Еон Флакс
Еон Флакс (2005) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.4
Сюжет Дiя вiдбувається у далекому майбутньому. Майже все населення Землi загинуло вiд хвороб, i на планетi залишилось лише одне iзольоване з усiх бокiв, iдеальне на перший погляд мiсто-держава Брегна. Однак у ньому є пiдпiлля, яке бореться з тоталiтарним режимом. Коли агента Еон Флакс посилають вбити голову уряду, вона розкриває таємницi, якi примушують її сумнiватись у правильностi того, що вона робить.
Еон Флакс Трейлер

Еон Флакс (2005)

Æon Flux

12+
режисерка
США   1 год 33 хв
Читати опис Дiя вiдбувається у далекому майбутньому. Майже все населення Землi загинуло вiд хвороб, i на планетi залишилось лише одне iзольоване з усiх бокiв, iдеальне на перший погляд мiсто-держава Брегна. Однак у ньому є пiдпiлля, яке бореться з тоталiтарним режимом. Коли агента Еон Флакс посилають вбити голову уряду, вона розкриває таємницi, якi примушують її сумнiватись у правильностi того, що вона робить.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (101)  IMDb: 5.4 (132676)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграла саму себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 207 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (442)
Моя оцінка:
/10
Слово на літеру Л
Слово на літеру Л (2004—2009) режисерка 6.8 imdb 7.7
Сюжет У Лос-Анджелесі киплять пристрасті і переплітаються долі восьми лесбіянок, яких між собою зв'язує набагато більше, ніж кожну з них - з оточуючим їх зовнішнім світом.
Слово на літеру Л

Слово на літеру Л (2004—2009)

The L Word

18+
Серіал 6 сезонів, 71 епізод Скасований
режисерка
Канада, США   50 хв
Читати опис У Лос-Анджелесі киплять пристрасті і переплітаються долі восьми лесбіянок, яких між собою зв'язує набагато більше, ніж кожну з них - з оточуючим їх зовнішнім світом.
КіноБаза: 6.8 (5)  IMDb: 7.7 (28693)
Моя оцінка:
/10
Last Call with Carson Daly (2002—2014) зіграла саму себе 5.0 imdb 3.1
Сюжет (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.

Last Call with Carson Daly (2002—2014)

Last Call with Carson Daly

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Завершений
зіграла саму себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.1 (1331)
Моя оцінка:
/10
Жіночий бій
Жіночий бій (2000) режисерка, сценаристка  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.7
Сюжет Діана - дівчина вперта. Від цього в її житті самі неприємності. У тих районах Нью-Йорка, де вона виросла, інакше не можна - тут навколишній світ жорстокий і безкомпромісний, тут діє Закон Джунглів. Виживає той, хто вміє постояти за себе. Одного разу вона потрапляє до боксерської зали й вирішує, що буде боксером. Чхати, що бокс - не жіноча справа. Перемагає наполегливий, а завзятості в Діані з лишком. Присмак поту і крові, бій та перемоги над собою й суперником вдихають сенс у кожен день життя. Кожен бій - останній, кожна перемога - як уперше, і нехай плаче переможений. Хто наступний?
Жіночий бій Трейлер

Жіночий бій (2000)

Girlfight

режисерка, сценаристка
США   1 год 50 хв
Читати опис Діана - дівчина вперта. Від цього в її житті самі неприємності. У тих районах Нью-Йорка, де вона виросла, інакше не можна - тут навколишній світ жорстокий і безкомпромісний, тут діє Закон Джунглів. Виживає той, хто вміє постояти за себе. Одного разу вона потрапляє до боксерської зали й вирішує, що буде боксером. Чхати, що бокс - не жіноча справа. Перемагає наполегливий, а завзятості в Діані з лишком. Присмак поту і крові, бій та перемоги над собою й суперником вдихають сенс у кожен день життя. Кожен бій - останній, кожна перемога - як уперше, і нехай плаче переможений. Хто наступний?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (6)  IMDb: 6.7 (11373)
Моя оцінка:
/10
Cinema 3 (1984) актриса у ролі Self - Interviewee 5.0 imdb 6.3

Cinema 3 (1984)

Cinema 3

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актриса у ролі Self - Interviewee
Іспанія
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.3 (228)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: