Рассел Лі Файн

Russell Lee Fine

Всього фільмів (на сайті): 35

Ролі: кінематографіст (23), режисер ★ 7.02 (12), продюсер (6)

Фільмографія

Знайдено 35 результатів

Калейдоскоп
Калейдоскоп (2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.6
Сюжет Майстерний злодій і його команда замислюють грандіозне пограбування на суму 7 мільйонів доларів. Але зрада, жадібність й інші перешкоди зривають їхні плани.
Калейдоскоп Трейлер

Калейдоскоп (2023)

Kaleidoscope

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер, продюсер
США   47 хв
Читати опис Майстерний злодій і його команда замислюють грандіозне пограбування на суму 7 мільйонів доларів. Але зрада, жадібність й інші перешкоди зривають їхні плани.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (47)  IMDb: 6.6 (44352)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

За життя
За життя (2020—2021) режисер, продюсер 5.0 imdb 7.6
Сюжет В'язень стає адвокатом і бореться за скасування довічного покарання за злочин, якого він не скоював.
За життя Трейлер

За життя (2020—2021)

For Life

Серіал 2 сезони, 23 епізоди Скасований
режисер, продюсер
США   43 хв
Читати опис В'язень стає адвокатом і бореться за скасування довічного покарання за злочин, якого він не скоював.
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 7.6 (9476)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Що/якщо
Що/якщо (2019) режисер 5.8 imdb 6.3
Сюжет Антологічний серіал, який розповідає про мораль, і ефект метелика від одного рішення, яке змінює траєкторію цілого життя.
Що/якщо Трейлер

Що/якщо (2019)

What/If

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
США   55 хв
Читати опис Антологічний серіал, який розповідає про мораль, і ефект метелика від одного рішення, яке змінює траєкторію цілого життя.
КіноБаза: 5.8 (8)  IMDb: 6.3 (17157)
Моя оцінка:
/10
Порятунок
Порятунок (2017—2018) режисер  ✓ укр. субтитри 5.6 imdb 6.9
Сюжет Студент МТІ і професіонал в області технологій приносять чиновнику Пентагону шокуюче відкриття ─ через шість місяців астероїд зіткнеться із Землею.
Порятунок Трейлер

Порятунок (2017—2018)

Salvation

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер
США   43 хв
Читати опис Студент МТІ і професіонал в області технологій приносять чиновнику Пентагону шокуюче відкриття ─ через шість місяців астероїд зіткнеться із Землею.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.6 (11)  IMDb: 6.9 (24685)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Американські боги
Американські боги (2017—2021) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.6
Сюжет Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Американські боги Трейлер

Американські боги (2017—2021)

American Gods

18+
Серіал 3 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (119)  IMDb: 7.6 (93464)
Моя оцінка:
/10
Булл
Булл (2016—2022) режисер 7.0 imdb 7.1
Сюжет Харизматичний Доктор Булл - професійний маніпулятор, який використовує в своїй роботі навички психолога, тонку інтуїцію і знання високих технологій. Це допомагає йому розуміти і передбачати дії і рішення суду, юристів, свідків і обвинувачуваних.
Булл Трейлер

Булл (2016—2022)

Bull

16+
Серіал 6 сезонів, 125 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Харизматичний Доктор Булл - професійний маніпулятор, який використовує в своїй роботі навички психолога, тонку інтуїцію і знання високих технологій. Це допомагає йому розуміти і передбачати дії і рішення суду, юристів, свідків і обвинувачуваних.
КіноБаза: 7.0 (10)  IMDb: 7.1 (22807)
Моя оцінка:
/10
Квантіко
Квантіко (2015—2018) продюсер 6.0 imdb 6.7
Сюжет Шість абсолютно різних новобранців надходять на стажування у ФБР на базу Квантіко в штаті Вірджинія. Базою керує Міранда Шоу, перша жінка на вищій посаді в ФБР. Міранда об'єднується зі своїм колишнім партнером, Ліамом О'коннором, який нині працює радником, щоб відібрати кращих новобранців в агенти. Тим не менш в майбутньому один з новобранців буде підозрюваним у плануванні найбільшого з 11 вересня терористичного акту по Нью-Йорку.
Квантіко Трейлер

Квантіко (2015—2018)

Quantico

16+
Серіал 3 сезони, 57 епізодів Скасований
продюсер
США   42 хв
Читати опис Шість абсолютно різних новобранців надходять на стажування у ФБР на базу Квантіко в штаті Вірджинія. Базою керує Міранда Шоу, перша жінка на вищій посаді в ФБР. Міранда об'єднується зі своїм колишнім партнером, Ліамом О'коннором, який нині працює радником, щоб відібрати кращих новобранців в агенти. Тим не менш в майбутньому один з новобранців буде підозрюваним у плануванні найбільшого з 11 вересня терористичного акту по Нью-Йорку.
КіноБаза: 6.0 (21)  IMDb: 6.7 (64130)
Моя оцінка:
/10
Розвідка
Розвідка (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.8
Сюжет Ґебріелу немає рівних у справах, пов’язаних з розвідкою. Він належить до числа бійців спецслужб, у мозок яких був імплантований унікальний комп'ютер. Цей чіп дозволяє головному герою серіалу лише за допомогою свідомості підключитися до глобальної мережі. Командування дає наказ головному герою - працювати з додатковим співробітником. Ним стала агент служби на ім'я Райлі Ніл. Ґебріел потребує того, щоб йому постійно забезпечували безпеку. Адже він непроста людина. Він носій суперкомп'ютера, який може стати корисним надбанням для уряду будь-якої держави...
Розвідка Трейлер

Розвідка (2014)

Intelligence

16+
Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   42 хв
Читати опис Ґебріелу немає рівних у справах, пов’язаних з розвідкою. Він належить до числа бійців спецслужб, у мозок яких був імплантований унікальний комп'ютер. Цей чіп дозволяє головному герою серіалу лише за допомогою свідомості підключитися до глобальної мережі. Командування дає наказ головному герою - працювати з додатковим співробітником. Ним стала агент служби на ім'я Райлі Ніл. Ґебріел потребує того, щоб йому постійно забезпечували безпеку. Адже він непроста людина. Він носій суперкомп'ютера, який може стати корисним надбанням для уряду будь-якої держави...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (21)  IMDb: 6.8 (20002)
Моя оцінка:
/10
Hostages (2013—2014) режисер 6.5 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Dr. Ellen Sanders, a premiere surgeon, is thrust into a chilling political conspiracy when her family is taken hostage by rogue FBI Agent Duncan Carlisle. Ellen and her family are held captive in their home by Carlisle, a desperate man doing the wrong thing for the right reasons, who orders her to assassinate the President when she operates on him. His highly skilled accomplices include his brother-in-law Kramer, whose loyalty to Carlisle will be tested; quick-tempered and intimidating Archer, an ex-military man with a razor-sharp tongue; and the only woman involved, Sandrine, a mysterious last-minute replacement to the team. With her family's life in peril, Ellen faces an incomprehensible moral dilemma in order to save her overbearing husband Brian, her secretive daughter Morgan and her not-so-innocent son Jake. In this high-stakes standoff between Ellen and Carlisle, fraught with tremendous national and personal consequences, the choices between right and wrong become even more blurred.
Трейлер

Hostages (2013—2014)

Hostages

Серіал 1 сезон, 15 епізодів Скасований
режисер
США   42 хв
Читати опис (англ.) Dr. Ellen Sanders, a premiere surgeon, is thrust into a chilling political conspiracy when her family is taken hostage by rogue FBI Agent Duncan Carlisle. Ellen and her family are held captive in their home by Carlisle, a desperate man doing the wrong thing for the right reasons, who orders her to assassinate the President when she operates on him. His highly skilled accomplices include his brother-in-law Kramer, whose loyalty to Carlisle will be tested; quick-tempered and intimidating Archer, an ex-military man with a razor-sharp tongue; and the only woman involved, Sandrine, a mysterious last-minute replacement to the team. With her family's life in peril, Ellen faces an incomprehensible moral dilemma in order to save her overbearing husband Brian, her secretive daughter Morgan and her not-so-innocent son Jake. In this high-stakes standoff between Ellen and Carlisle, fraught with tremendous national and personal consequences, the choices between right and wrong become even more blurred.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.7 (10244)
Моя оцінка:
/10
Сонна лощина
Сонна лощина (2013—2017) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 7.3
Сюжет Після смерті Ікабода Крейна в одній з битв у війні за незалежність на стороні сил генерала Джорджа Вашингтона, Ікабод встає з небуття в містечку Сонна лощина. Одночасно з ним повстає з мертвих вершник без голови, голову якого Ікабод Крейн відрубав перед власною загибеллю. Вершник без голови починає вбивати людей і головний герой повинен зупинити його, діючи спільно з лейтенантом поліції Еббі Міллс.
Сонна лощина Трейлер

Сонна лощина (2013—2017)

Sleepy Hollow

Серіал 4 сезони, 62 епізоди Скасований
режисер, продюсер
США   45 хв
Читати опис Після смерті Ікабода Крейна в одній з битв у війні за незалежність на стороні сил генерала Джорджа Вашингтона, Ікабод встає з небуття в містечку Сонна лощина. Одночасно з ним повстає з мертвих вершник без голови, голову якого Ікабод Крейн відрубав перед власною загибеллю. Вершник без голови починає вбивати людей і головний герой повинен зупинити його, діючи спільно з лейтенантом поліції Еббі Міллс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (29)  IMDb: 7.3 (64586)
Моя оцінка:
/10
Ґрейсленд
Ґрейсленд (2013—2015) режисер, продюсер 6.9 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A rookie FBI agent is sent to a house for undercover agents in Southern California, where he is trained by a former legend FBI agent.
Ґрейсленд Трейлер

Ґрейсленд (2013—2015)

Graceland

Серіал 3 сезони, 38 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   42 хв
Читати опис (англ.) A rookie FBI agent is sent to a house for undercover agents in Southern California, where he is trained by a former legend FBI agent.
КіноБаза: 6.9 (16)  IMDb: 7.6 (17747)
Моя оцінка:
/10
Гемлокова Штольня
Гемлокова Штольня (2013—2015) режисер, продюсер 7.1 imdb 7.0
Сюжет Серіал оповідає про два клани з маленького містечка Гемлокова Штольня, що у Пенсильванії — заможна родина Ґодфрі на чолі з Олівією — власницею інституту-клініки «Godfrey», а також матір'ю сина-упиря Романа, спадкоємця клініки та воскреслої з мертвих у результаті генетичного експерименту одного з працівників «Godfrey» дівчини-«франкенштейна» Шеллі; та клан Руманчеків — циган-вихідців з Карпатських гір Руманчеків на чолі з вовкулакою Пітером, його матір'ю Ліндою та кузиною Дестіні, що знає усі таємниці мертвих.
Гемлокова Штольня Трейлер

Гемлокова Штольня (2013—2015)

Hemlock Grove

Серіал 3 сезони, 33 епізоди Завершений
режисер, продюсер
США   46 хв
Читати опис Серіал оповідає про два клани з маленького містечка Гемлокова Штольня, що у Пенсильванії — заможна родина Ґодфрі на чолі з Олівією — власницею інституту-клініки «Godfrey», а також матір'ю сина-упиря Романа, спадкоємця клініки та воскреслої з мертвих у результаті генетичного експерименту одного з працівників «Godfrey» дівчини-«франкенштейна» Шеллі; та клан Руманчеків — циган-вихідців з Карпатських гір Руманчеків на чолі з вовкулакою Пітером, його матір'ю Ліндою та кузиною Дестіні, що знає усі таємниці мертвих.
КіноБаза: 7.1 (21)  IMDb: 7.0 (42858)
Моя оцінка:
/10
Titanic: The Final Word with James Cameron (2012) кінематографіст 8.5 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Engineers, architects and historians are assembled to examine why the Titanic sank, using new technology that has come to light since James Cameron's film Titanic (1997).
Трейлер

Titanic: The Final Word with James Cameron (2012)

Titanic: The Final Word with James Cameron

кінематографіст
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Engineers, architects and historians are assembled to examine why the Titanic sank, using new technology that has come to light since James Cameron's film Titanic (1997).
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 7.5 (729)
Моя оцінка:
/10
Luck (2011—2012) кінематографіст 6.5 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A television series centered around characters who are tied to the same horse racing track.

Luck (2011—2012)

Luck

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Скасований
кінематографіст
США   52 хв
Читати опис (англ.) A television series centered around characters who are tied to the same horse racing track.
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 7.4 (6253)
Моя оцінка:
/10
Потрібна жорсткість
Потрібна жорсткість (2011—2013) кінематографіст 6.4 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A Long Island psychotherapist's personal life unravels when she finds her husband cheating. Diving fully into her work, Dr. Dani Santino soon finds herself as the most sought-after therapist for high-profile clients. Athletes, entertainers, politicians, and others living in the spotlight clamor for her unique brand of tough love therapy during their moments of crisis. Although her career is reenergized, it wreaks havoc on her life as a newly minted single mom of two teenagers.
Потрібна жорсткість Трейлер

Потрібна жорсткість (2011—2013)

Necessary Roughness

Серіал 3 сезони, 38 епізодів Скасований
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис (англ.) A Long Island psychotherapist's personal life unravels when she finds her husband cheating. Diving fully into her work, Dr. Dani Santino soon finds herself as the most sought-after therapist for high-profile clients. Athletes, entertainers, politicians, and others living in the spotlight clamor for her unique brand of tough love therapy during their moments of crisis. Although her career is reenergized, it wreaks havoc on her life as a newly minted single mom of two teenagers.
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 7.0 (7798)
Моя оцінка:
/10
Білий комірець
Білий комірець (2009—2014) кінематографіст, режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.2
Сюжет Ніл Кеффрі, неймовірно привабливий злочинний розум, нарешті був спійманий своїм одвічним ворогом, агентом ФБР Пітером Берком. Коли Ніл біжить з в'язниці, щоб знайти свою зниклу любов, Пітер ловить його ще раз. Але Кеффрі пропонує йому не квапитися з відправкою до в'язниці, і розглянути можливість співпраці. Адже Ніл міг би допомогти зловити самих «елітних» злочинців, «білих комірців» злочинного світу. Пітер, розуміючи, що інтуїція і злочинний досвід Нілу, яких немає у законослухняного агента, можуть стати гарною підмогою в боротьбі з криміналом, погоджується.
Білий комірець Трейлер

Білий комірець (2009—2014)

White Collar

12+
Серіал 6 сезонів, 81 епізод Завершений
кінематографіст, режисер
США   40 хв
Читати опис Ніл Кеффрі, неймовірно привабливий злочинний розум, нарешті був спійманий своїм одвічним ворогом, агентом ФБР Пітером Берком. Коли Ніл біжить з в'язниці, щоб знайти свою зниклу любов, Пітер ловить його ще раз. Але Кеффрі пропонує йому не квапитися з відправкою до в'язниці, і розглянути можливість співпраці. Адже Ніл міг би допомогти зловити самих «елітних» злочинців, «білих комірців» злочинного світу. Пітер, розуміючи, що інтуїція і злочинний досвід Нілу, яких немає у законослухняного агента, можуть стати гарною підмогою в боротьбі з криміналом, погоджується.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (107)  IMDb: 8.2 (143942)
Моя оцінка:
/10
Mercy (2009—2010) кінематографіст 6.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Three nurses deal with patients and personal issues at Mercy Hospital.

Mercy (2009—2010)

Mercy

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Скасований
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис (англ.) Three nurses deal with patients and personal issues at Mercy Hospital.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.1 (3082)
Моя оцінка:
/10
Crash (2008—2009) кінематографіст 4.0 imdb 6.8

Crash (2008—2009)

Crash

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.8 (1716)
Моя оцінка:
/10
The Black Donnellys (2007) кінематографіст 6.5 imdb 8.1
Трейлер

The Black Donnellys (2007)

The Black Donnellys

16+
Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 8.1 (14408)
Моя оцінка:
/10
Шеррібебі
Шеррібебі (2006) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.6
Сюжет Шеррі Свонсон (Мегі Гілленхейл) повертається до рідного Нью-Джерсіа після того, як закінчується її трирічний тюремний термін. Прагнучи відновити відносини з своєю малолітньою донькою, Шеррі незабаром розуміє, що знову знайти місце в світі, де вона так довго була відсутня, буде набагато складнішим завданням, ніж вона могла собі уявити ...
Шеррібебі Трейлер

Шеррібебі (2006)

Sherrybaby

18+
кінематографіст
США   1 год 36 хв
Читати опис Шеррі Свонсон (Мегі Гілленхейл) повертається до рідного Нью-Джерсіа після того, як закінчується її трирічний тюремний термін. Прагнучи відновити відносини з своєю малолітньою донькою, Шеррі незабаром розуміє, що знову знайти місце в світі, де вона так довго була відсутня, буде набагато складнішим завданням, ніж вона могла собі уявити ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 6.6 (12098)
Моя оцінка:
/10
VH1 Storytellers (1996—2012) кінематографіст 0.0 imdb 7.9

VH1 Storytellers (1996—2012)

VH1 Storytellers

Серіал 12 сезонів, 133 епізоди Документальний Завершений
кінематографіст
США   60 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (164)
Моя оцінка:
/10
Everyday People (2004) кінематографіст 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) The closing of a local restaurant concerns a number of employees who've dedicated their lives to the eatery.

Everyday People (2004)

Everyday People

кінематографіст
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) The closing of a local restaurant concerns a number of employees who've dedicated their lives to the eatery.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (1312)
Моя оцінка:
/10
День покаяння
День покаяння (2002) кінематографіст 0.0 imdb 5.8
Сюжет Провівши три роки в далеких краях, до Нью-Йорка повертається Шон Салліван, що ховався після вбивства трьох крутих італійських мафіозі. Весь цей час його брат Френсіс з ризиком для життя переконував всіх, що Шон мертвий, але тепер мафія дізналась правду і палає жаданням відплати. Якщо Френсіс тайком не вивезе брата з міста, на вулицях їх рідного кварталу знов поллється кров, і навіть вірні друзі не зможуть захистити їх від куль кровожерних вбивць.
День покаяння Трейлер

День покаяння (2002)

Ash Wednesday

16+
кінематографіст
США   1 год 39 хв
Читати опис Провівши три роки в далеких краях, до Нью-Йорка повертається Шон Салліван, що ховався після вбивства трьох крутих італійських мафіозі. Весь цей час його брат Френсіс з ризиком для життя переконував всіх, що Шон мертвий, але тепер мафія дізналась правду і палає жаданням відплати. Якщо Френсіс тайком не вивезе брата з міста, на вулицях їх рідного кварталу знов поллється кров, і навіть вірні друзі не зможуть захистити їх від куль кровожерних вбивць.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (3170)
Моя оцінка:
/10
Накойкатсі
Накойкатсі (2002) кінематографіст 4.3 imdb 6.4
Сюжет Тут є все, окрім традиційних кінематографічних прийомів...
У 1975 році Годфрі Реджіо, людина, яка провела 14 років в мовчанні і молитвах, несподівано дійшла ідеї зняти фільм в абсолютно новому стилі. Він задумав узяти образи з реального життя - емоційні, сирі, відверті картини - і відрекомендувати їх в невербальній, нелінійній формі, створивши, таким чином, свого роду кіноконцерт, він задумав трилогію "Каці".
Накойкатсі Трейлер

Накойкатсі (2002)

Naqoyqatsi

12+
кінематографіст
США   1 год 29 хв
Читати опис Тут є все, окрім традиційних кінематографічних прийомів...
У 1975 році Годфрі Реджіо, людина, яка провела 14 років в мовчанні і молитвах, несподівано дійшла ідеї зняти фільм в абсолютно новому стилі. Він задумав узяти образи з реального життя - емоційні, сирі, відверті картини - і відрекомендувати їх в невербальній, нелінійній формі, створивши, таким чином, свого роду кіноконцерт, він задумав трилогію "Каці".
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 6.4 (6277)
Моя оцінка:
/10
Дроти
Дроти (2002—2008) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 9.3
Сюжет Підрозділ поліцейських в Балтіморі намагається за допомогою спеціальних засобів і заходів по прослуховуванню і прихованої відеозйомки довести до суду розслідування злочинів організованих злочинних груп, які займаються незаконним розповсюдженням наркотиків.
Дроти Трейлер

Дроти (2002—2008)

The Wire

18+
Серіал 5 сезонів, 60 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис Підрозділ поліцейських в Балтіморі намагається за допомогою спеціальних засобів і заходів по прослуховуванню і прихованої відеозйомки довести до суду розслідування злочинів організованих злочинних груп, які займаються незаконним розповсюдженням наркотиків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (62)  IMDb: 9.3 (382799)
Моя оцінка:
/10
Сіра зона
Сіра зона (2001) кінематографіст 7.0 imdb 7.0
Сюжет Фільм розказує про Sonderkommandos – підрозділ, що складався з євреїв і працюючих при газових камерах. Вони допомагали роздягати в'язнів, забирали у них цінності і підштовхували їх в печі. Пізніше вони відмивали кров від стін газової камери і видаляли у трупів золоті зуби і волосся. Ті, хто відмовлялися, були застрелені. Після 14-годинної роботи члени Sonderkommando одержували хороше харчування, їм дозволяли палити, пити і читати в кварталах, окремих від інших ув'язнених.
Сіра зона Трейлер

Сіра зона (2001)

The Grey Zone

18+
кінематографіст
США   1 год 48 хв
Читати опис Фільм розказує про Sonderkommandos – підрозділ, що складався з євреїв і працюючих при газових камерах. Вони допомагали роздягати в'язнів, забирали у них цінності і підштовхували їх в печі. Пізніше вони відмивали кров від стін газової камери і видаляли у трупів золоті зуби і волосся. Ті, хто відмовлялися, були застрелені. Після 14-годинної роботи члени Sonderkommando одержували хороше харчування, їм дозволяли палити, пити і читати в кварталах, окремих від інших ув'язнених.
КіноБаза: 7.0 (4)  IMDb: 7.0 (11509)
Моя оцінка:
/10
O
O (2001) кінематографіст 6.7 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Hot young stars, a hip, driving soundtrack, plus a provocative tale of jealousy and betrayal combine to create this controversial modern-day version of Shakespeare's classic, "Othello." O is Odin James (Mekhi Phifer), the school's star basketball player and future NBA hopeful. Even though he's the only black student at the elite Palmetto Grove Academy...
O Трейлер

O (2001)

O

18+
кінематографіст
США   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) Hot young stars, a hip, driving soundtrack, plus a provocative tale of jealousy and betrayal combine to create this controversial modern-day version of Shakespeare's classic, "Othello." O is Odin James (Mekhi Phifer), the school's star basketball player and future NBA hopeful. Even though he's the only black student at the elite Palmetto Grove Academy...
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 6.1 (22010)
Моя оцінка:
/10
Women in Film (2001) кінематографіст 0.0 imdb 4.2
Сюжет (англ.) Three women in Hollywood talk to the camera one summer (with a coda six months later). Sara is a casting director; her soliloquies are addressed to Samson (her blind infant son) and to ...

Women in Film (2001)

Women in Film

кінематографіст
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) Three women in Hollywood talk to the camera one summer (with a coda six months later). Sara is a casting director; her soliloquies are addressed to Samson (her blind infant son) and to ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (274)
Моя оцінка:
/10
Office Killer (1997) кінематографіст 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) When Dorine Douglas' job as proofreader for Constant Consumer Magazine is turned into an at-home position during a downsizing, she doesn't know how to cope, but after accidentally killing one of her co-workers, she discovers that murder can quench the loneliness of her home life, as a macabre office place forms in her basement, populated by dead co-workers.
Трейлер

Office Killer (1997)

Office Killer

кінематографіст
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) When Dorine Douglas' job as proofreader for Constant Consumer Magazine is turned into an at-home position during a downsizing, she doesn't know how to cope, but after accidentally killing one of her co-workers, she discovers that murder can quench the loneliness of her home life, as a macabre office place forms in her basement, populated by dead co-workers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (2405)
Моя оцінка:
/10
Eye of God (1997) кінематографіст 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) We see two stories told over four time lines, which wind down to a devastating ground zero collision, as we watch a double tragedy unfold in a small Oklahoma town. The two stories are told out of normal time sequence, showing us brief glimpses of the beginning, middle and end of the two stories in seemingly random order. One story concerns Ainsley DuPree, who meets and marries her prison pen pal Jack. The other story begins with the discovery of a mute and bloody teenager, found wandering and in shock in the middle of the night, and the efforts of the town sheriff to determine what happened to him. As the film unfolds these tales, the viewer is confronted with questions of the existence and mercy of God and the hopelessness of being alone and adrift in an indifferent world.

Eye of God (1997)

Eye of God

кінематографіст
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) We see two stories told over four time lines, which wind down to a devastating ground zero collision, as we watch a double tragedy unfold in a small Oklahoma town. The two stories are told out of normal time sequence, showing us brief glimpses of the beginning, middle and end of the two stories in seemingly random order. One story concerns Ainsley DuPree, who meets and marries her prison pen pal Jack. The other story begins with the discovery of a mute and bloody teenager, found wandering and in shock in the middle of the night, and the efforts of the town sheriff to determine what happened to him. As the film unfolds these tales, the viewer is confronted with questions of the existence and mercy of God and the hopelessness of being alone and adrift in an indifferent world.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (1287)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: