Ніл Джордан

Neil Jordan

Дата народження: 25 лютого 1950 (74 роки)

Знак зодіаку: Риби

Місце народження: Сліго, Ірландія

Всього фільмів (на сайті): 41

Ролі: режисер ★ 7.33 (20), сценарист ★ 7.03 (18), актор (16), продюсер (12), ідея (2)

Фільмографія

Знайдено 41 результат

Марлоу
Марлоу (2022) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 5.3
Сюжет Проблеми в бізнесі та самотність приватного детектива Філіпа Марлоу не обіцяють нічого хорошого в майбутньому. Але є запаморочлива блондинка, яка просить знайти її колишнього. Пошук коханого прекрасної незнайомки — лише невелика частина великої загадки.
Марлоу Трейлер

Марлоу (2022)

Marlowe

режисер, сценарист
Ірландія, Іспанія, Франція   1 год 49 хв
Читати опис Проблеми в бізнесі та самотність приватного детектива Філіпа Марлоу не обіцяють нічого хорошого в майбутньому. Але є запаморочлива блондинка, яка просить знайти її колишнього. Пошук коханого прекрасної незнайомки — лише невелика частина великої загадки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (13)  IMDb: 5.3 (11971)
Моя оцінка:
/10
CTV National News (1961—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7

CTV National News (1961—)

CTV National News

Серіал 1 сезон, 1 епізод Поновлений серіал
зіграв самого себе
Канада
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (157)
Моя оцінка:
/10
An Accidental Studio (2019) актор у ролі Self - Director 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Charts the early years of HandMade Films, seen through the eyes of the filmmakers, key personnel, and the man who started it all: former Beatle George Harrison.
Трейлер

An Accidental Studio (2019)

An Accidental Studio

актор у ролі Self - Director
Велика Британія   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) Charts the early years of HandMade Films, seen through the eyes of the filmmakers, key personnel, and the man who started it all: former Beatle George Harrison.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (350)
Моя оцінка:
/10
В обіймах брехні
В обіймах брехні (2018) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.0
Сюжет Молода дівчина на ім'я Френсіс зовсім недавно переїхала на Манхеттен. Поки у неї тут немає ніяких знайомих, вона від усіх тримається осторонь. Але один випадок багато чого змінив у її житті. Дівчина знайшла в метро сумочку, яку забула якась Грета. Френсіс вирішила знайти її будинок і віддати її майно, що у неї й вийшло. Грета трохи старша за дівчину, уже встигла побути заміжньою й овдовіти. Начебто зовсім різні, але вони змогли подружитися. Це була хороша дружба, поки Френсіс не зрозуміла, що її весь час дурили. Коли Грету розкрили, вона перестала бути дуже люб’язною. Вона постарається будь-якими методами втримати Френсіс.
В обіймах брехні Трейлер

В обіймах брехні (2018)

Greta

16+
режисер, сценарист, продюсер
Ірландія, США   1 год 38 хв
Читати опис Молода дівчина на ім'я Френсіс зовсім недавно переїхала на Манхеттен. Поки у неї тут немає ніяких знайомих, вона від усіх тримається осторонь. Але один випадок багато чого змінив у її житті. Дівчина знайшла в метро сумочку, яку забула якась Грета. Френсіс вирішила знайти її будинок і віддати її майно, що у неї й вийшло. Грета трохи старша за дівчину, уже встигла побути заміжньою й овдовіти. Начебто зовсім різні, але вони змогли подружитися. Це була хороша дружба, поки Френсіс не зрозуміла, що її весь час дурили. Коли Грету розкрили, вона перестала бути дуже люб’язною. Вона постарається будь-якими методами втримати Френсіс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (50)  IMDb: 6.0 (38212)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $1.99
Love Express. The Disappearance of Walerian Borowczyk (2018) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A documentary celebrating the work of Walerian Borowczyk, a director of unparalleled sensitivity, revered in the 1970s, who was later labeled as a maker of erotic movies. Love Express features interviews with his closest collaborator
Трейлер

Love Express. The Disappearance of Walerian Borowczyk (2018)

Love Express. The Disappearance of Walerian Borowczyk

зіграв самого себе
Польща, Естонія   1 год 12 хв
Читати опис (англ.) A documentary celebrating the work of Walerian Borowczyk, a director of unparalleled sensitivity, revered in the 1970s, who was later labeled as a maker of erotic movies. Love Express features interviews with his closest collaborator
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (127)
Моя оцінка:
/10
Riviera (2017—2020) ідея, сценарист, продюсер 7.3 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A woman discovers her family's lifestyle has been funded by blood and seeks to protect herself and her loved ones.
Трейлер

Riviera (2017—2020)

Riviera

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Завершений
ідея, сценарист, продюсер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A woman discovers her family's lifestyle has been funded by blood and seeks to protect herself and her loved ones.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 6.7 (8896)
Моя оцінка:
/10
Візантія
Візантія (2012) режисер  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.5
Сюжет Розповідь про двох вампірів: маму і дочку. Вони оселяються в домі простого хлопця Ноеля, який і не підозрює, ким є нові співмешканки і що насправді вони не є сестрами. Старша Клара не хоче, щоб її сприймали, як маму Елеонор, тому вона всім розповідає, що вони сестри. Вона постійно бреше, власне, з цієї причини між мамою і дочкою виникають постійні конфлікти. Елеонор не бажає так жити - в постійних переїздах, і не хоче, щоб її мати займалася проституцією. Вона хоче, щоб її справжню історію хтось вислухав. Але є одне правило у світі вампірів: хто дізнається правду, тому час померти...
Візантія Трейлер

Візантія (2012)

Byzantium

16+
режисер
Велика Британія, США, Ірландія   1 год 58 хв
Читати опис Розповідь про двох вампірів: маму і дочку. Вони оселяються в домі простого хлопця Ноеля, який і не підозрює, ким є нові співмешканки і що насправді вони не є сестрами. Старша Клара не хоче, щоб її сприймали, як маму Елеонор, тому вона всім розповідає, що вони сестри. Вона постійно бреше, власне, з цієї причини між мамою і дочкою виникають постійні конфлікти. Елеонор не бажає так жити - в постійних переїздах, і не хоче, щоб її мати займалася проституцією. Вона хоче, щоб її справжню історію хтось вислухав. Але є одне правило у світі вампірів: хто дізнається правду, тому час померти...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (38)  IMDb: 6.5 (46024)
Моя оцінка:
/10
Борджіа
Борджіа (2011—2013) ідея, сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.9
Сюжет Родріго Борджіа, його сини Чезаре і Хуан і красуня-дочка Лукреція стають наймогутнішими людьми в країні. З цією могутністю почнеться й занепад сімейства. Інтриги, змови, чутки: розбещеність, інцест, вбивства, всі ці титули належать їм, сімейству Борджіа ...
Борджіа Трейлер

Борджіа (2011—2013)

The Borgias

18+
Серіал 3 сезони, 29 епізодів Скасований
ідея, сценарист, режисер, продюсер
Угорщина, Ірландія, Канада, США   50 хв
Читати опис Родріго Борджіа, його сини Чезаре і Хуан і красуня-дочка Лукреція стають наймогутнішими людьми в країні. З цією могутністю почнеться й занепад сімейства. Інтриги, змови, чутки: розбещеність, інцест, вбивства, всі ці титули належать їм, сімейству Борджіа ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (43)  IMDb: 7.9 (54027)
Моя оцінка:
/10
Ундіна
Ундіна (2009) сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. субтитри 6.3 imdb 6.8
Сюжет Життя рибака Сіракузи і його дочки Енні перевертається, коли головному герою в сіті потрапляє прекрасна і таємнича незнайомка. Енні вірить, що дівчина - чарівна істота, а у Сіракузи все прозаїчніше: він просто безнадійно закохується в красуню. Поступово життя Сіракузи і всіх його навколишніх змінюється, і вони починають підозрювати, що в сітку попалася не просто дівчина, а морська німфа.
Ундіна Трейлер

Ундіна (2009)

Ondine

16+
сценарист, режисер, продюсер
Ірландія, США   1 год 51 хв
Читати опис Життя рибака Сіракузи і його дочки Енні перевертається, коли головному герою в сіті потрапляє прекрасна і таємнича незнайомка. Енні вірить, що дівчина - чарівна істота, а у Сіракузи все прозаїчніше: він просто безнадійно закохується в красуню. Поступово життя Сіракузи і всіх його навколишніх змінюється, і вони починають підозрювати, що в сітку попалася не просто дівчина, а морська німфа.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.3 (9)  IMDb: 6.8 (22658)
Моя оцінка:
/10
A Film with Me in It (2008) актор у ролі Director 7.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A broke, jobless actor and a broke, jobless screenwriter set out to make a movie and then find that life starts imitating art.
Трейлер

A Film with Me in It (2008)

A Film with Me in It

актор у ролі Director
Ірландія   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) A broke, jobless actor and a broke, jobless screenwriter set out to make a movie and then find that life starts imitating art.
КіноБаза: 7.0 (14)  IMDb: 6.6 (3942)
Моя оцінка:
/10
Хоробра
Хоробра (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 6.7
Сюжет Еріка Бейн, популярна радіоведуча, втратила нареченого й ледве не загинула сама у підступній вуличній сутичці. Тепер, сама не своя, вона ходить нічним Нью-Йорком зі зброєю в руках і очищує його від покидьків, яких бачить на кожному кутку. Здається, її вже нікому не спинити.
Хоробра Трейлер

Хоробра (2007)

The Brave One

16+
режисер
США, Австралія   2 год 2 хв
Читати опис Еріка Бейн, популярна радіоведуча, втратила нареченого й ледве не загинула сама у підступній вуличній сутичці. Тепер, сама не своя, вона ходить нічним Нью-Йорком зі зброєю в руках і очищує його від покидьків, яких бачить на кожному кутку. Здається, її вже нікому не спинити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (27)  IMDb: 6.7 (63610)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Сніданок на Плутоні
Сніданок на Плутоні (2005) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.2
Сюжет Історія молодого хлопці з невеликого містечка, який з дитинства відчував себе не таким як всі. Кинутий і знехтуваний всіма, він потрапляє в неймовірні історії через свою нестандартну поведінку і виживає завдяки своїй винахідливості, дотепності і шарму. Опинившися в Лондоні, у пошуках матері, він, пройшовши крізь всілякі пригоди, за допомогою оригінальності і несхожості на звичних людей знаходить кохання і щастя, які так заслуговує!
Сніданок на Плутоні Трейлер

Сніданок на Плутоні (2005)

Breakfast on Pluto

16+
режисер, сценарист, продюсер
Ірландія, Велика Британія   2 год 8 хв
Читати опис Історія молодого хлопці з невеликого містечка, який з дитинства відчував себе не таким як всі. Кинутий і знехтуваний всіма, він потрапляє в неймовірні історії через свою нестандартну поведінку і виживає завдяки своїй винахідливості, дотепності і шарму. Опинившися в Лондоні, у пошуках матері, він, пройшовши крізь всілякі пригоди, за допомогою оригінальності і несхожості на звичних людей знаходить кохання і щастя, які так заслуговує!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (26)  IMDb: 7.2 (24598)
Моя оцінка:
/10
Розрив
Розрив (2003) продюсер 5.0 imdb 6.8
Сюжет Задумавши пограбувати банк, взяти великий куш і залягти на дно, злодій-професіонал Лейф почав шукати подільників. І досить швидко їх знайшов. Водія автобуса Міка тільки що вигнали з роботи, а його приятель, службовець супермаркету Джон, розстався зі своєю подружкою Дірдре.
Він усього лише хотів її «перевірити», а вона відразу зійшлася з банківським менеджером Семом і не збирається повертатися до колишнього коханця. І Мік і Джон з радістю погоджуються «піти на справу». Тим більше, що Сем працює в банку, що задумали пограбувати...
Розрив Трейлер

Розрив (2003)

Intermission

16+
продюсер
Ірландія, Велика Британія   1 год 45 хв
Читати опис Задумавши пограбувати банк, взяти великий куш і залягти на дно, злодій-професіонал Лейф почав шукати подільників. І досить швидко їх знайшов. Водія автобуса Міка тільки що вигнали з роботи, а його приятель, службовець супермаркету Джон, розстався зі своєю подружкою Дірдре.
Він усього лише хотів її «перевірити», а вона відразу зійшлася з банківським менеджером Семом і не збирається повертатися до колишнього коханця. І Мік і Джон з радістю погоджуються «піти на справу». Тим більше, що Сем працює в банку, що задумали пограбувати...
КіноБаза: 5.0 (6)  IMDb: 6.8 (16617)
Моя оцінка:
/10
Добрий злодій
Добрий злодій (2003) режисер, продюсер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.5
Сюжет Досвідчений злодій і гравець Боб (Нолт) хоче покласти край низці своїх невдач. Він планує зробити це за допомогою пограбування казино на півдні Франції. Поліцейський, що симпатизує Бобу (Каріо), намагається перешкодити йому, однак герой склав хитромудрий план, згідно з яким і його помічники, і охоронці закону є лише пішаками у складній грі...
Світ шахраїв, аферистів та комбінаторів давно цікавить кінематографістів, надихаючи їх на створення як шедеврів на кшталт «Афери» (1973) Джорджа Роя Хілла, так і звичайних розважальних стрічок, іноді не позбавлених певної привабливості. Не залишився байдужим до цієї теми і Джордан («Інтерв’ю з вампіром», «Кінець роману», «Майкл Коллінз»), який у «Доброму злодії» використав сюжет французької картини «Гравець Боб» (1955). Бюджет фільму склав 30 млн. доларів. Під час зйомок, які проходили у березні-червні 2001 р., назва стрічки кілька разів змінювалась («Подвійний програш», «Чесний злодій»).
Добрий злодій Трейлер

Добрий злодій (2003)

The Good Thief

12+
режисер, продюсер, сценарист
Франція, Велика Британія, Ірландія, Канада   1 год 49 хв
Читати опис Досвідчений злодій і гравець Боб (Нолт) хоче покласти край низці своїх невдач. Він планує зробити це за допомогою пограбування казино на півдні Франції. Поліцейський, що симпатизує Бобу (Каріо), намагається перешкодити йому, однак герой склав хитромудрий план, згідно з яким і його помічники, і охоронці закону є лише пішаками у складній грі...
Світ шахраїв, аферистів та комбінаторів давно цікавить кінематографістів, надихаючи їх на створення як шедеврів на кшталт «Афери» (1973) Джорджа Роя Хілла, так і звичайних розважальних стрічок, іноді не позбавлених певної привабливості. Не залишився байдужим до цієї теми і Джордан («Інтерв’ю з вампіром», «Кінець роману», «Майкл Коллінз»), який у «Доброму злодії» використав сюжет французької картини «Гравець Боб» (1955). Бюджет фільму склав 30 млн. доларів. Під час зйомок, які проходили у березні-червні 2001 р., назва стрічки кілька разів змінювалась («Подвійний програш», «Чесний злодій»).
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (7)  IMDb: 6.5 (10919)
Моя оцінка:
/10
The Actors (2003) сценарист, продюсер 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Two failed actors decide to pull a con on a local gangster by pretending to be the people he owes money to.
Трейлер

The Actors (2003)

The Actors

сценарист, продюсер
Велика Британія, Німеччина, Ірландія   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Two failed actors decide to pull a con on a local gangster by pretending to be the people he owes money to.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (1967)
Моя оцінка:
/10
The Last September (1999) продюсер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) In the heart of a young woman, lies a secret that divides a nation.

The Last September (1999)

The Last September

продюсер
Франція, Велика Британія, Ірландія, США   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) In the heart of a young woman, lies a secret that divides a nation.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (949)
Моя оцінка:
/10
Кінець роману
Кінець роману (1999) продюсер, режисер, сценарист 7.6 imdb 7.0
Сюжет Колись Моріс і Сара були єдиним цілим, що не могла зруйнувати ніяка сила. Їх серця билися в такт, і попереду закоханих чекала ціла вічність. Але одна єдина мить змінила все... Через декілька років, проведених у відчаї, Моріс вирішує зрозуміти, чому Сара пішла від нього. Намагаючись розкрити таємничу причину розриву, він незабаром усвідомлює, що кінець їх любові був всього лише початком...
Кінець роману Трейлер

Кінець роману (1999)

The End of the Affair

16+
продюсер, режисер, сценарист
Велика Британія, США   1 год 42 хв
Читати опис Колись Моріс і Сара були єдиним цілим, що не могла зруйнувати ніяка сила. Їх серця билися в такт, і попереду закоханих чекала ціла вічність. Але одна єдина мить змінила все... Через декілька років, проведених у відчаї, Моріс вирішує зрозуміти, чому Сара пішла від нього. Намагаючись розкрити таємничу причину розриву, він незабаром усвідомлює, що кінець їх любові був всього лише початком...
КіноБаза: 7.6 (13)  IMDb: 7.0 (23983)
Моя оцінка:
/10
Сновидіння
Сновидіння (1999) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.5
Сюжет Клер Купер бачить моторошні сни. У цих снах таємнича людина веде кудись за руку маленьку дівчинку. Клер знає, що ця людина приносить горе й смерть. І від нього немає порятунку, тому що ця людина - саме зло в плоті... Поступово страшні сни стають провісниками кошмарів, які починають відбуватися із Клер наяву. Паралізована жахом жінка ще не знає, що в її життя має намір увірватися безжалісний дітовбивець, з мозком якого її вже давно з'єднує телепатичний зв'язок...
Сновидіння Трейлер

Сновидіння (1999)

In Dreams

18+
режисер, сценарист
США   1 год 40 хв
Читати опис Клер Купер бачить моторошні сни. У цих снах таємнича людина веде кудись за руку маленьку дівчинку. Клер знає, що ця людина приносить горе й смерть. І від нього немає порятунку, тому що ця людина - саме зло в плоті... Поступово страшні сни стають провісниками кошмарів, які починають відбуватися із Клер наяву. Паралізована жахом жінка ще не знає, що в її життя має намір увірватися безжалісний дітовбивець, з мозком якого її вже давно з'єднує телепатичний зв'язок...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (5)  IMDb: 5.5 (13653)
Моя оцінка:
/10
Хлопчик-м'ясник
Хлопчик-м'ясник (1997) продюсер, режисер, сценарист 7.6 imdb 7.1
Сюжет 1962. Кубинська криза повергнула весь світ в депресію. «Жахливий той день, коли світу не стане», - голосить жінка з ірландського містечка, батьківщини Френсі Брейді. Але навіть, якщо наша планета розлетиться на мільйони, мільярди і трильйони маленьких шматочків, Френсі зовсім цьому не здивується.
Хлопчик-м'ясник Трейлер

Хлопчик-м'ясник (1997)

The Butcher Boy

16+
продюсер, режисер, сценарист
США, Ірландія   1 год 50 хв
Читати опис 1962. Кубинська криза повергнула весь світ в депресію. «Жахливий той день, коли світу не стане», - голосить жінка з ірландського містечка, батьківщини Френсі Брейді. Але навіть, якщо наша планета розлетиться на мільйони, мільярди і трильйони маленьких шматочків, Френсі зовсім цьому не здивується.
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 7.1 (11483)
Моя оцінка:
/10
Майкл Коллінз
Майкл Коллінз (1996) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.1
Сюжет Історія Майкла Коллінза (чудова роль Нісона), борця за незалежність Ірландії початку XX століття, з життям і смертю якого ототожнюється тріумф, жах і трагедія цього періоду громадянської війни. Картина відрізняється високою якістю, істинною драматичністю і переглядається з величезним інтересом. Добротно і потужно поставлені батальні сцени. Ще раз переконуєшся в тому, що силою не можна утримувати народи. (М. Іванов)
Майкл Коллінз Трейлер

Майкл Коллінз (1996)

Michael Collins

16+
режисер, сценарист
Велика Британія, Ірландія, США   2 год 13 хв
Читати опис Історія Майкла Коллінза (чудова роль Нісона), борця за незалежність Ірландії початку XX століття, з життям і смертю якого ототожнюється тріумф, жах і трагедія цього періоду громадянської війни. Картина відрізняється високою якістю, істинною драматичністю і переглядається з величезним інтересом. Добротно і потужно поставлені батальні сцени. Ще раз переконуєшся в тому, що силою не можна утримувати народи. (М. Іванов)
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (14)  IMDb: 7.1 (33831)
Моя оцінка:
/10
Caiga quien caiga (1996—2011) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Reality changes depending on how you see it. CQC has its own way of seeing things. "Caiga Quien Caiga" is a weekly news roundup that takes a humorous and ironic approach to reporting current affairs, show business and sports. A progr

Caiga quien caiga (1996—2011)

Caiga quien caiga

Серіал 6 сезонів, 6 епізодів Скасований
зіграв самого себе
Іспанія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Reality changes depending on how you see it. CQC has its own way of seeing things. "Caiga Quien Caiga" is a weekly news roundup that takes a humorous and ironic approach to reporting current affairs, show business and sports. A progr
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (220)
Моя оцінка:
/10
Люм'єр і компанія
Люм'єр і компанія (1995) актор 7.0 imdb 6.9
Сюжет У столітній ювілей кіно стартував проект «Люм'єр і компанія»: сорока режисерам зі світовими іменами запропонували зняти кіноролики, використовуючи камеру братів Люм'єр. Головна умова: кіноролик повинен тривати не більше 50 секунд — часу демонстрації першого в світі фільму.
Люм'єр і компанія Трейлер

Люм'єр і компанія (1995)

Lumiere and Company

актор
Франція, Данія, Іспанія, Швеція   1 год 28 хв
Читати опис У столітній ювілей кіно стартував проект «Люм'єр і компанія»: сорока режисерам зі світовими іменами запропонували зняти кіноролики, використовуючи камеру братів Люм'єр. Головна умова: кіноролик повинен тривати не більше 50 секунд — часу демонстрації першого в світі фільму.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.9 (3357)
Моя оцінка:
/10
Century of Cinema (1995) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Martin Scorsese describes his initial and growing obsession with films from the 1940s and 50s as the art form developed and grew with clips from classics and cult classics.

Century of Cinema (1995)

Century of Cinema

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
зіграв самого себе
Велика Британія
Читати опис (англ.) Martin Scorsese describes his initial and growing obsession with films from the 1940s and 50s as the art form developed and grew with clips from classics and cult classics.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (96)
Моя оцінка:
/10
Інтерв’ю з вампіром
Інтерв’ю з вампіром (1994) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.5
Сюжет До журналіста на сенсації приходить вампір, щоб повідати історію свого життя. Все почалося в 1791 році, коли молодий плантатор Луї, втративши дружину і дитину, захотів померти, але «народився для мороку». Вислухавши розповідь вампіра, журналіст побажав стати таким же, як він...
Інтерв’ю з вампіром Трейлер

Інтерв’ю з вампіром (1994)

Interview with the Vampire

16+
режисер
США   2 год 3 хв
Читати опис До журналіста на сенсації приходить вампір, щоб повідати історію свого життя. Все почалося в 1791 році, коли молодий плантатор Луї, втративши дружину і дитину, захотів померти, але «народився для мороку». Вислухавши розповідь вампіра, журналіст побажав стати таким же, як він...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (248)  IMDb: 7.5 (348375)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Жорстока гра
Жорстока гра (1992) сценарист, режисер 6.2 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Irish Republican Army member Fergus (Stephen Rea) forms an unexpected bond with Jody (Forest Whitaker), a kidnapped British soldier in his custody, despite the warnings of fellow IRA members Jude (Miranda Richardson) and Maguire (Adrian Dunbar). Jody makes Fergus promise he'll visit his girlfriend, Dil (Jaye Davidson), in London, and when Fergus flees to the city, he seeks her out. Hounded by his former IRA colleagues, he finds himself increasingly drawn to the enigmatic, and surprising, Dil.
Жорстока гра Трейлер

Жорстока гра (1992)

The Crying Game

18+
сценарист, режисер
Велика Британія, Японія   1 год 52 хв
Читати опис (англ.) Irish Republican Army member Fergus (Stephen Rea) forms an unexpected bond with Jody (Forest Whitaker), a kidnapped British soldier in his custody, despite the warnings of fellow IRA members Jude (Miranda Richardson) and Maguire (Adrian Dunbar). Jody makes Fergus promise he'll visit his girlfriend, Dil (Jaye Davidson), in London, and when Fergus flees to the city, he seeks her out. Hounded by his former IRA colleagues, he finds himself increasingly drawn to the enigmatic, and surprising, Dil.
КіноБаза: 6.2 (10)  IMDb: 7.2 (60150)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (482)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10
Шоу Чарлі Роза
Шоу Чарлі Роза (1991—2010) зіграв самого себе 5.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
Шоу Чарлі Роза

Шоу Чарлі Роза (1991—2010)

The Charlie Rose Show

Серіал 4 сезони, 5 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.5 (1170)
Моя оцінка:
/10
The Miracle (1991) сценарист, режисер 7.5 imdb 6.5
Сюжет (англ.) The two teenagers Jimmy and Rose spend their vacation at the small Irish sea-resort Bray. Out of boredom they observe other people and imagine wild stories about them. One day they observe the blonde Renee, and Jimmy is immediately fascinated by her and even follows her home. She, too, seems to like him, but for a mysterious reason keeps him at a distance.
Трейлер

The Miracle (1991)

The Miracle

сценарист, режисер
Велика Британія, Ірландія   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) The two teenagers Jimmy and Rose spend their vacation at the small Irish sea-resort Bray. Out of boredom they observe other people and imagine wild stories about them. One day they observe the blonde Renee, and Jimmy is immediately fascinated by her and even follows her home. She, too, seems to like him, but for a mysterious reason keeps him at a distance.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 6.5 (788)
Моя оцінка:
/10
Ми не янголи
Ми не янголи (1989) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.1
Сюжет Божевільний вбивця Бобі біжить з в'язниці і тягне з собою двох дрібних шахраїв Неда і Джима. Випадкові утікачі не мріяли так рано опитися на волі, але і у в'язницю назад не хочуть. Тому роздобувши пару чернечих сутан, друзі намагаються перебратися через кордон до Канади.
Ми не янголи Трейлер

Ми не янголи (1989)

We're No Angels

16+
режисер
США   1 год 46 хв
Читати опис Божевільний вбивця Бобі біжить з в'язниці і тягне з собою двох дрібних шахраїв Неда і Джима. Випадкові утікачі не мріяли так рано опитися на волі, але і у в'язницю назад не хочуть. Тому роздобувши пару чернечих сутан, друзі намагаються перебратися через кордон до Канади.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (7)  IMDb: 6.1 (24726)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: