No Image

Меттью Гастінґс

Matthew Hastings

Дата народження: 21 жовтня 1967 (56 років)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Роквілл-Центр, Нью-Йорк, США

Всього фільмів (на сайті): 26

Ролі: режисер ★ 6.83 (22), продюсер (14), сценарист ★ 5.8 (6), актор (1), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 26 результатів

Circuit Breakers (2022) режисер, продюсер, сценарист 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Follow the futuristic anthology as it tackles children's issues through a sci-fi lens. But not everything is what it seems, and their curiosity leads to chaos.
Трейлер

Circuit Breakers (2022)

Circuit Breakers

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер, сценарист
США   25 хв
Читати опис (англ.) Follow the futuristic anthology as it tackles children's issues through a sci-fi lens. But not everything is what it seems, and their curiosity leads to chaos.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (242)
Моя оцінка:
/10
Обертання
Обертання (2020) режисер, продюсер 6.2 imdb 7.6
Сюжет Головна героїня - фігуристка-одиночниця Кет Бейкер, чия багатообіцяюча кар'єра драматично обривається через отриману на змаганнях травми. Але дівчина не готова зав'язати зі спортом, а тому постає в пару з талановитим, але проблемним Джастіном Девісом і, перемагаючи труднощі, продовжує прагнути до олімпійської мрії.
Обертання Трейлер

Обертання (2020)

Spinning Out

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   48 хв
Читати опис Головна героїня - фігуристка-одиночниця Кет Бейкер, чия багатообіцяюча кар'єра драматично обривається через отриману на змаганнях травми. Але дівчина не готова зав'язати зі спортом, а тому постає в пару з талановитим, але проблемним Джастіном Девісом і, перемагаючи труднощі, продовжує прагнути до олімпійської мрії.
КіноБаза: 6.2 (15)  IMDb: 7.6 (17222)
Моя оцінка:
/10
Плащ і Кинджал
Плащ і Кинджал (2018—2019) режисер  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.6
Сюжет Історія розповідає про двох підлітків, які виявляють у себе нові надздібності — Тенді може випромінювати світлові кинджали, а Тайрон здатний огортати людей у темряву. Вони швидко розуміють, що разом їм краще, ніж порізно, але їхні почуття по відношенню один до одного роблять їх вже складний світ ще більш заплутаним.
Плащ і Кинджал Трейлер

Плащ і Кинджал (2018—2019)

Cloak & Dagger

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США   44 хв
Читати опис Історія розповідає про двох підлітків, які виявляють у себе нові надздібності — Тенді може випромінювати світлові кинджали, а Тайрон здатний огортати людей у темряву. Вони швидко розуміють, що разом їм краще, ніж порізно, але їхні почуття по відношенню один до одного роблять їх вже складний світ ще більш заплутаним.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (25)  IMDb: 6.6 (22402)
Моя оцінка:
/10
Сирена
Сирена (2018—2020) режисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.0
Сюжет У прибережний місто Брістоль-Коув прибуває таємнича дівчина. Виявляється, що місцева легенда про древню істоту, сирену, – правда. Та своєю появою вона розв’язує війну в океані.
Сирена Трейлер

Сирена (2018—2020)

Siren

Серіал 3 сезони, 36 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис У прибережний місто Брістоль-Коув прибуває таємнича дівчина. Виявляється, що місцева легенда про древню істоту, сирену, – правда. Та своєю появою вона розв’язує війну в океані.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (14)  IMDb: 7.0 (15810)
Моя оцінка:
/10
Оповідь служниці
Оповідь служниці (2017—) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 8.4
Сюжет Дія розгортається в республіці Ґілеад, де при владі стоять військові. В країні жорстокі порядки і звичаї, повагою в суспільстві користуються тільки офіцери і їхні дружини. Але по нікому невідомих причин у дружин офіцерів не народжуються діти. Щоб продовжити офіцерський рід, офіцери і їхні дружини вибирають з числа простих дівчат ту, яка буде виношувати їх майбутню дитину. Молоді дівчата, носії офіцерських нащадків, живуть в спеціальних приміщеннях, які нагадують в'язницю, і знають, що відразу після пологів їм доведеться розлучитися зі своїми дітьми.
Оповідь служниці Трейлер

Оповідь служниці (2017—)

The Handmaid's Tale

18+
Серіал 5 сезонів, 56 епізодів Поновлений серіал
продюсер
США   60 хв
Читати опис Дія розгортається в республіці Ґілеад, де при владі стоять військові. В країні жорстокі порядки і звичаї, повагою в суспільстві користуються тільки офіцери і їхні дружини. Але по нікому невідомих причин у дружин офіцерів не народжуються діти. Щоб продовжити офіцерський рід, офіцери і їхні дружини вибирають з числа простих дівчат ту, яка буде виношувати їх майбутню дитину. Молоді дівчата, носії офіцерських нащадків, живуть в спеціальних приміщеннях, які нагадують в'язницю, і знають, що відразу після пологів їм доведеться розлучитися зі своїми дітьми.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (83)  IMDb: 8.4 (258894)
Моя оцінка:
/10
Сутінкові Мисливці
Сутінкові Мисливці (2016—2019) режисер, продюсер  ✓ укр. субтитри 6.8 imdb 6.5
Сюжет Серіал заснований на серії книг-бестселерів в стилі міського фентезі "Знаряддя смерті" Касандри Клер. Сутінкові Мисливці розповідають про 18-ти річну Клері Фрей, яка у свій день народження дізнається, що вона не та, ким себе вважає, а насправді походить зі стародавньої лінії Сутінкових Мисливців - гібридів ангелів і людей, які полюють за демонами. Коли викрадають її мати Джослін, Клері поринає у світ полювання на демонів з містичним Сутінковим Мисливцем Джейсом і її кращим другом, Саймоном. Тепер вона живе навколо фейрі, магів, вампірів і перевертнів. Клері дізнається більше про своє минуле і про те, що може чекати її в майбутньому.
Сутінкові Мисливці Трейлер

Сутінкові Мисливці (2016—2019)

Shadowhunters

Серіал 3 сезони, 55 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   42 хв
Читати опис Серіал заснований на серії книг-бестселерів в стилі міського фентезі "Знаряддя смерті" Касандри Клер. Сутінкові Мисливці розповідають про 18-ти річну Клері Фрей, яка у свій день народження дізнається, що вона не та, ким себе вважає, а насправді походить зі стародавньої лінії Сутінкових Мисливців - гібридів ангелів і людей, які полюють за демонами. Коли викрадають її мати Джослін, Клері поринає у світ полювання на демонів з містичним Сутінковим Мисливцем Джейсом і її кращим другом, Саймоном. Тепер вона живе навколо фейрі, магів, вампірів і перевертнів. Клері дізнається більше про своє минуле і про те, що може чекати її в майбутньому.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.8 (28)  IMDb: 6.5 (70834)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Царство
Царство (2013—2017) режисер, продюсер 6.5 imdb 7.5
Сюжет Усього через кілька днів після народження маленька принцеса Марія Стюарт стала королевою Шотландії через кончину батька і відсутності інших спадкоємців престолу. Дівчинку обіцяють в дружини французькому принцу і ховають в якомусь монастирі до дорослішання. Там за нею доглядають черниці, що займаються освітою своєї правительки. Проходят роки і Марія змушена повернутися в царство, щоб вийти заміж за принца Франциска, якого цікавлять лише політичні мотиви. У цей час сама королева починає відчувати реальні почуття до нареченого, стаючи вразливою для недоброзичливців, яких зібралося достатньо при дворі. Мати принца намагається всіма силами і таємними змовами перешкодити цьому союзу, адже великий астролог передбачив неминучу загибель Франциска в разі одруження зі Стюарт. У царстві вирують пристрасті та інтриги, а темні сили підбираються все ближче до юної королева, сподіваючись незабаром взяти верх.
Царство Трейлер

Царство (2013—2017)

Reign

Серіал 4 сезони, 78 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   42 хв
Читати опис Усього через кілька днів після народження маленька принцеса Марія Стюарт стала королевою Шотландії через кончину батька і відсутності інших спадкоємців престолу. Дівчинку обіцяють в дружини французькому принцу і ховають в якомусь монастирі до дорослішання. Там за нею доглядають черниці, що займаються освітою своєї правительки. Проходят роки і Марія змушена повернутися в царство, щоб вийти заміж за принца Франциска, якого цікавлять лише політичні мотиви. У цей час сама королева починає відчувати реальні почуття до нареченого, стаючи вразливою для недоброзичливців, яких зібралося достатньо при дворі. Мати принца намагається всіма силами і таємними змовами перешкодити цьому союзу, адже великий астролог передбачив неминучу загибель Франциска в разі одруження зі Стюарт. У царстві вирують пристрасті та інтриги, а темні сили підбираються все ближче до юної королева, сподіваючись незабаром взяти верх.
КіноБаза: 6.5 (10)  IMDb: 7.5 (54558)
Моя оцінка:
/10
Первородні
Первородні (2013) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 8.3
Сюжет Родина — це сила. Первородна родина вампірів у цьому заприсяглася тисячу років тому. Вони заявили, що будуть разом завжди і довіку. Минули століття і сімейні зв'язки були розірвані. Час, жага влади розділила стародавню родину. Триста років тому родина первородних допомогла збудувати місто Новий Орлеан. Проте тікаючи від Майкла вони мусили покинути місто. Відтак повний контроль над містом, людьми і надприродними мешканцями перебрав Марсель, харизматичний вампір, якого створив Клаус. Клаус Майклсон, гібрид вампіра й вовкулаки з родини первородних. Дізнавшись про ще ненароджену дитину Клауса відьми заманили його до Нового Орлеана, сподіваючись що він повалить тирана. Тут з'ясовується, що вовкулака Гейлі вагітна від Клауса.
Первородні Трейлер

Первородні (2013)

The Originals

16+
Серіал 5 сезонів, 92 епізоди Завершений
режисер, продюсер
США   45 хв
Читати опис Родина — це сила. Первородна родина вампірів у цьому заприсяглася тисячу років тому. Вони заявили, що будуть разом завжди і довіку. Минули століття і сімейні зв'язки були розірвані. Час, жага влади розділила стародавню родину. Триста років тому родина первородних допомогла збудувати місто Новий Орлеан. Проте тікаючи від Майкла вони мусили покинути місто. Відтак повний контроль над містом, людьми і надприродними мешканцями перебрав Марсель, харизматичний вампір, якого створив Клаус. Клаус Майклсон, гібрид вампіра й вовкулаки з родини первородних. Дізнавшись про ще ненароджену дитину Клауса відьми заманили його до Нового Орлеана, сподіваючись що він повалить тирана. Тут з'ясовується, що вовкулака Гейлі вагітна від Клауса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (53)  IMDb: 8.3 (148574)
Моя оцінка:
/10
Люди Альфа
Люди Альфа (2011—2012) режисер, продюсер 6.6 imdb 7.2
Сюжет Події серіалу розгортаються навколо п'ятірки людей, так званих альфа, що володіють різними здібностями, на чолі з відомим невропатологом і психологом доктором Лі Розеном, який намагається допомогти своїм підопічним найбільш ефективно розкрити власний потенціал і краще контролювати себе.

Група Розена, під опікою Служби кримінальних розслідувань Міністерства оборони США, розкриває різні злочини, винуватцями яких виявляються настільки ж незвично обдаровані люди. У ході розслідувань вони неодноразово протистоять членам екстремістськи налаштованого альфа-руху «Червоний прапор», замішаного як в криміналі, так і в терористичних актах на всій території США.

Самі головні герої серіалу далекі від ідеалу супермена, у них багато проблем, пов'язаних з власними недоліками і труднощами соціалізації, - і окрім цього з часом кожен з них починає сумніватися в правильності своїх рішень і вчинків, стикаючись з проявом «подвійної моралі» і невиправданої жорстокості офіційної влади по відношенню до людей альфа як таких.
Люди Альфа Трейлер

Люди Альфа (2011—2012)

Alphas

Серіал 2 сезони, 24 епізоди Скасований
режисер, продюсер
США   44 хв
Читати опис Події серіалу розгортаються навколо п'ятірки людей, так званих альфа, що володіють різними здібностями, на чолі з відомим невропатологом і психологом доктором Лі Розеном, який намагається допомогти своїм підопічним найбільш ефективно розкрити власний потенціал і краще контролювати себе.

Група Розена, під опікою Служби кримінальних розслідувань Міністерства оборони США, розкриває різні злочини, винуватцями яких виявляються настільки ж незвично обдаровані люди. У ході розслідувань вони неодноразово протистоять членам екстремістськи налаштованого альфа-руху «Червоний прапор», замішаного як в криміналі, так і в терористичних актах на всій території США.

Самі головні герої серіалу далекі від ідеалу супермена, у них багато проблем, пов'язаних з власними недоліками і труднощами соціалізації, - і окрім цього з часом кожен з них починає сумніватися в правильності своїх рішень і вчинків, стикаючись з проявом «подвійної моралі» і невиправданої жорстокості офіційної влади по відношенню до людей альфа як таких.
КіноБаза: 6.6 (25)  IMDb: 7.2 (29765)
Моя оцінка:
/10
Мисливці за монстрами
Мисливці за монстрами (2009—2011) режисер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.1
Сюжет Ця історія - про підлітка Джейка з містечка Лейквуд, якого запрошують до місцевої ланки всесвітньої таємної організації, що протягом багатьох століть захищає наш світ від монстрів, які, як виявляється, існують насправді. Його колеги по команді також школярі: Гейлі, одна з найпопулярніших дівчат школи, та Фелікс, шкільний «ботанік». Цих підлітків обрано для роботи в організації, бо їхній розум більш відкритий для різних незвичайних і незрозумілих речей, що існують у світі. Бійців групи постійно доводиться замінювати, так як, дорослішаючи, їх починає сковувати страх перед монстрами, і вони вже не можуть ефективно битися с ними.
Мисливці за монстрами Трейлер

Мисливці за монстрами (2009—2011)

The Troop

Серіал 2 сезони, 40 епізодів Завершений
режисер
США, Канада   30 хв
Читати опис Ця історія - про підлітка Джейка з містечка Лейквуд, якого запрошують до місцевої ланки всесвітньої таємної організації, що протягом багатьох століть захищає наш світ від монстрів, які, як виявляється, існують насправді. Його колеги по команді також школярі: Гейлі, одна з найпопулярніших дівчат школи, та Фелікс, шкільний «ботанік». Цих підлітків обрано для роботи в організації, бо їхній розум більш відкритий для різних незвичайних і незрозумілих речей, що існують у світі. Бійців групи постійно доводиться замінювати, так як, дорослішаючи, їх починає сковувати страх перед монстрами, і вони вже не можуть ефективно битися с ними.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.1 (1258)
Моя оцінка:
/10
Щоденники вампіра
Щоденники вампіра (2009—2017) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.7
Сюжет Через чотири місяці після трагічної автокатастрофи, яка забрала життя їхніх батьків, 17-річна Елейна Ґілберт і її 15-річний брат Джеремі все ще намагаються впоратися зі своїм горем і рухатися по життю далі. Елейна завжди була зіркою школи. Красива і популярна, вона була залучена до життя друзів і школи, але зараз вона намагається приховати свій смуток від світу. З початком навчального року Елейна та її подруги зачаровані гарним і таємничим студентом, Стефаном Сальваторе. Стефан і Елейна відразу відчувають взаємну симпатію, але вона й гадки не має, що Стефан — вампір, котрий з усіх сил намагається жити мирно серед людей, в той час, як його брат Деймон є втіленням насильства і жорстокості. Він усе життя присвятив знущанням над Стефаном, з яким у XVIII столітті вони не поділили дівчину, в котру обидва були закохані. І тепер двоє братів-вампірів починають війну за любов та душу Елейни, а також всіх жителів маленького містечка Містик Фоллс, штат Вірджинія.
Щоденники вампіра Трейлер

Щоденники вампіра (2009—2017)

The Vampire Diaries

16+
Серіал 8 сезонів, 171 епізод Завершений
продюсер
США   43 хв
Читати опис Через чотири місяці після трагічної автокатастрофи, яка забрала життя їхніх батьків, 17-річна Елейна Ґілберт і її 15-річний брат Джеремі все ще намагаються впоратися зі своїм горем і рухатися по життю далі. Елейна завжди була зіркою школи. Красива і популярна, вона була залучена до життя друзів і школи, але зараз вона намагається приховати свій смуток від світу. З початком навчального року Елейна та її подруги зачаровані гарним і таємничим студентом, Стефаном Сальваторе. Стефан і Елейна відразу відчувають взаємну симпатію, але вона й гадки не має, що Стефан — вампір, котрий з усіх сил намагається жити мирно серед людей, в той час, як його брат Деймон є втіленням насильства і жорстокості. Він усе життя присвятив знущанням над Стефаном, з яким у XVIII столітті вони не поділили дівчину, в котру обидва були закохані. І тепер двоє братів-вампірів починають війну за любов та душу Елейни, а також всіх жителів маленького містечка Містик Фоллс, штат Вірджинія.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (122)  IMDb: 7.7 (351030)
Моя оцінка:
/10
До смерті красива
До смерті красива (2009—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.5
Сюжет Будучи неймовірно красивою блондинкою і сексуальною моделлю, Деб Добкінс приголомшливо дурна. За своєю ж несусвітною дурістю, вона гине в автокатастрофі. Вона настільки дурна, що не може потрапити ні в рай, ні в пекло. Але зате фантастично життєлюбна. Що і допомагає їй прийняти рішення і здійснити задумане - вона повертається на землю жити знову. Однак замість свого прекрасного сексапільного, але знівеченого в автокатастрофі тіла, вона зуміла роздобути тільки фізичну оболонку Джейн Бінгам, не так давно померлого юриста. А знову «придбане» тіло, м'яко кажучи, не настільки привабливо зовні, як звикла наша білява красуня. З іншого боку, героїня отримує в розпорядження розум, знання та досвід своєї попередниці. А значить, колишня успішна модель повинна тепер зуміти впоратися з адвокатськими справами, складним хитросплетінням яких займалася померла Джейн Бінгам. Ще важче і жарче стає нашій життєрадісній і життєлюбній подружці, коли в ту ж компанію, де вона працювала, приходить на роботу її коханий з минулого життя, Грейсон Кент, що продовжує страждати й тужити за коханою, але померлою прекрасною Деб Добкінс.
До смерті красива Трейлер

До смерті красива (2009—2014)

Drop Dead Diva

12+
Серіал 6 сезонів, 78 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Будучи неймовірно красивою блондинкою і сексуальною моделлю, Деб Добкінс приголомшливо дурна. За своєю ж несусвітною дурістю, вона гине в автокатастрофі. Вона настільки дурна, що не може потрапити ні в рай, ні в пекло. Але зате фантастично життєлюбна. Що і допомагає їй прийняти рішення і здійснити задумане - вона повертається на землю жити знову. Однак замість свого прекрасного сексапільного, але знівеченого в автокатастрофі тіла, вона зуміла роздобути тільки фізичну оболонку Джейн Бінгам, не так давно померлого юриста. А знову «придбане» тіло, м'яко кажучи, не настільки привабливо зовні, як звикла наша білява красуня. З іншого боку, героїня отримує в розпорядження розум, знання та досвід своєї попередниці. А значить, колишня успішна модель повинна тепер зуміти впоратися з адвокатськими справами, складним хитросплетінням яких займалася померла Джейн Бінгам. Ще важче і жарче стає нашій життєрадісній і життєлюбній подружці, коли в ту ж компанію, де вона працювала, приходить на роботу її коханий з минулого життя, Грейсон Кент, що продовжує страждати й тужити за коханою, але померлою прекрасною Деб Добкінс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (11)  IMDb: 7.5 (21041)
Моя оцінка:
/10
Сховище 13
Сховище 13 (2009—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.6
Сюжет Після порятунку життя президента, двох агентів Секретної служби переводять на секретний об'єкт у штаті Південна Дакота. Там зберігаються надприродні речі, які уряд США збирав протягом сторіч. Їхнє нове призначення - повернути частину зниклих речей і розслідувати повідомлення про нові.
Сховище 13 Трейлер

Сховище 13 (2009—2014)

Warehouse 13

12+
Серіал 5 сезонів, 64 епізоди Завершений
режисер
США, Канада   43 хв
Читати опис Після порятунку життя президента, двох агентів Секретної служби переводять на секретний об'єкт у штаті Південна Дакота. Там зберігаються надприродні речі, які уряд США збирав протягом сторіч. Їхнє нове призначення - повернути частину зниклих речей і розслідувати повідомлення про нові.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (50)  IMDb: 7.6 (57548)
Моя оцінка:
/10
Flash Gordon: A Modern Space Opera (2007—2008) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 4.8
Сюжет (англ.) Hometown Celebrity Steven "Flash" Gordon discovers a secret his father tried desperately to keep hidden. He then embarks on a journey to another dimension in hopes of finding his father who was believed to be killed in a fire. Flash

Flash Gordon: A Modern Space Opera (2007—2008)

Flash Gordon: A Modern Space Opera

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисер
США, Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Hometown Celebrity Steven "Flash" Gordon discovers a secret his father tried desperately to keep hidden. He then embarks on a journey to another dimension in hopes of finding his father who was believed to be killed in a fire. Flash
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 4.8 (3226)
Моя оцінка:
/10
Еврика
Еврика (2006—2012) продюсер, режисер, актор у ролі Robert the Moving Boss  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.9
Сюжет Еврика — секретне містечко, населення котрого проживає в найкращих умовах у сполучених штатах. Після другої Світової Війни, Альберт Ейнштейн усвідомлює, що майбутнє належить не солдатам, а науці. Побувавши волосок від загрози розгортанням атомної бомби, Америка погодилася, це не може ризикнути перевершують іншими націями.
Еврика Трейлер

Еврика (2006—2012)

Eureka

Серіал 5 сезонів, 78 епізодів Завершений
продюсер, режисер, актор у ролі Robert the Moving Boss
США   60 хв
Читати опис Еврика — секретне містечко, населення котрого проживає в найкращих умовах у сполучених штатах. Після другої Світової Війни, Альберт Ейнштейн усвідомлює, що майбутнє належить не солдатам, а науці. Побувавши волосок від загрози розгортанням атомної бомби, Америка погодилася, це не може ризикнути перевершують іншими націями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (34)  IMDb: 7.9 (58456)
Моя оцінка:
/10
Painkiller Jane (2007) режисер, продюсер 5.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Jane Vasco is a DEA agent recruited by a covert government agency that hunts genetically enhanced individuals. She discovers that she can heal rapidly from any injury and begins to investigate the source of her powers.

Painkiller Jane (2007)

Painkiller Jane

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисер, продюсер
США, Канада   44 хв
Читати опис (англ.) Jane Vasco is a DEA agent recruited by a covert government agency that hunts genetically enhanced individuals. She discovers that she can heal rapidly from any injury and begins to investigate the source of her powers.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 5.7 (3146)
Моя оцінка:
/10
Кровососи
Кровососи (2005) сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.3
Сюжет У далекому майбутньому людство обов'язково відкриє вікно у Галактику! Та чи готове воно до страхіття, з яким зустрінеться там? Не виключено, що Всесвіт населений розумними вампірами, ласими до людської крові. Кровососам потрібен тотальний контроль над людством: деякі земляни будуть перетворені на вампірів, аби роздобути корисні людські якості. Тож крові проллється багато!
Кровососи Трейлер

Кровососи (2005)

Bloodsuckers

сценарист, режисер, продюсер
Канада   1 год 39 хв
Читати опис У далекому майбутньому людство обов'язково відкриє вікно у Галактику! Та чи готове воно до страхіття, з яким зустрінеться там? Не виключено, що Всесвіт населений розумними вампірами, ласими до людської крові. Кровососам потрібен тотальний контроль над людством: деякі земляни будуть перетворені на вампірів, аби роздобути корисні людські якості. Тож крові проллється багато!
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (1842)
Моя оцінка:
/10
Приманки
Приманки (2004) сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.6
Сюжет Першокурсники Люк і Роджер - чергові хлопці, які бажають розлучитися з невинністю. І коли Люк знайомиться з двома карколомними блондинками, він відчуває, що це стовідсотковий шанс нарешті стати чоловіком! Але одного разу він виявляється свідком неймовірного: Люк може покластися, що бачив у них щупальця! Може бути, білявки - прибульці?.. І перш, ніж він дізнається правду, у студентському містечку відбувається ряд непояснених смертельних випадків...
Приманки Трейлер

Приманки (2004)

Decoys

18+
сценарист, режисер
Канада   1 год 35 хв
Читати опис Першокурсники Люк і Роджер - чергові хлопці, які бажають розлучитися з невинністю. І коли Люк знайомиться з двома карколомними блондинками, він відчуває, що це стовідсотковий шанс нарешті стати чоловіком! Але одного разу він виявляється свідком неймовірного: Люк може покластися, що бачив у них щупальця! Може бути, білявки - прибульці?.. І перш, ніж він дізнається правду, у студентському містечку відбувається ряд непояснених смертельних випадків...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (5323)
Моя оцінка:
/10
Romeo! (2003—2006) режисер 0.0 imdb 4.2
Сюжет (англ.) Romeo finds out what it means to be a good friend, even if it means breaking the law.

Romeo! (2003—2006)

Romeo!

Серіал 4 сезони, 52 епізоди Завершений
режисер
США
Читати опис (англ.) Romeo finds out what it means to be a good friend, even if it means breaking the law.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (553)
Моя оцінка:
/10
Vampire High (2001—2002) сценарист 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Young vampires are taken in by a boarding school that also houses mortal teens. Problems face both sets of students, incl. typical issues of love, friends & enemies. Prof Murdoch is on hand to help, but he has problems of his own.

Vampire High (2001—2002)

Vampire High

Серіал 1 сезон, 25 епізодів Завершений
сценарист
Канада   24 хв
Читати опис (англ.) Young vampires are taken in by a boarding school that also houses mortal teens. Problems face both sets of students, incl. typical issues of love, friends & enemies. Prof Murdoch is on hand to help, but he has problems of his own.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (557)
Моя оцінка:
/10
The Unsaid (2001) продюсер 7.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Michael Hunter's lovely, beloved 17 year-old son Kyle committed suicide, although he was in therapy for depression. This ruins Michael's marriage, his daughter Shelly moves in with her mother. He stops treating patients in order to write and teach Psychotherapy, until many years later when a student gets him fascinated by the case of Thomas 'Tommy' Caffey. He was about to be released at his 18th birthday from the closed 'boys school' he was placed into after his father, Joseph, was put into jail for beating his adulterous mother to death. Michael feels that Tommy carries a big chip on his shoulder, ignores that Shelly fell for him at first sight, but is mesmerized by Tommy's resemblance (purposefully enhanced) to Kyle. There is also a revealing meeting with Tommy's dad in jail.

The Unsaid (2001)

The Unsaid

продюсер
Канада, США   1 год 51 хв
Читати опис (англ.) Michael Hunter's lovely, beloved 17 year-old son Kyle committed suicide, although he was in therapy for depression. This ruins Michael's marriage, his daughter Shelly moves in with her mother. He stops treating patients in order to write and teach Psychotherapy, until many years later when a student gets him fascinated by the case of Thomas 'Tommy' Caffey. He was about to be released at his 18th birthday from the closed 'boys school' he was placed into after his father, Joseph, was put into jail for beating his adulterous mother to death. Michael feels that Tommy carries a big chip on his shoulder, ignores that Shelly fell for him at first sight, but is mesmerized by Tommy's resemblance (purposefully enhanced) to Kyle. There is also a revealing meeting with Tommy's dad in jail.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.6 (6724)
Моя оцінка:
/10
Just Deal (2000—2002) режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Dylan is a fun-loving skateboarding teen. His older brother is the star quarterback of the football team. Jermaine is a biracial, highly academic teen who wants to go to Harvard. Ash is new to Beechwood. She just moved in from San...

Just Deal (2000—2002)

Just Deal

Серіал 3 сезони, 39 епізодів Завершений
режисер
Канада, США   30 хв
Читати опис (англ.) Dylan is a fun-loving skateboarding teen. His older brother is the star quarterback of the football team. Jermaine is a biracial, highly academic teen who wants to go to Harvard. Ash is new to Beechwood. She just moved in from San...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (193)
Моя оцінка:
/10
Higher Ground (2000) ідея, сценарист, режисер, продюсер 6.0 imdb 8.2

Higher Ground (2000)

Higher Ground

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
ідея, сценарист, режисер, продюсер
Канада, США   60 хв
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.2 (1628)
Моя оцінка:
/10
За межею можливого
За межею можливого (1995—2002) продюсер, режисер, сценарист 5.7 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A modern revival of the classic science fiction horror anthology show The Outer Limits (1963). Episodes often have twist-endings and involve aliens. Sometimes, a story from one episode continues in a later episode.
За межею можливого

За межею можливого (1995—2002)

Outer Limits: Die unbekannte Dimension

Серіал 7 сезонів, 154 епізоди Завершений
продюсер, режисер, сценарист
Канада, США   44 хв
Читати опис (англ.) A modern revival of the classic science fiction horror anthology show The Outer Limits (1963). Episodes often have twist-endings and involve aliens. Sometimes, a story from one episode continues in a later episode.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 7.7 (13820)
Моя оцінка:
/10
Hush, Hush (2022) режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Based on the New York Times best-selling book franchise series.

Hush, Hush (2022)

Hush, Hush

режисер
США
Читати опис (англ.) Based on the New York Times best-selling book franchise series.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
The Originals: Awakening (2013) режисер 4.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) The story of Kol Mikaelson one of the wildest of the original family and how he spent his time in New Orleans.

The Originals: Awakening (2013)

The Originals: Awakening

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
режисер
США
Читати опис (англ.) The story of Kol Mikaelson one of the wildest of the original family and how he spent his time in New Orleans.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 8.4 (4399)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: