No Image

David Moore

Дата народження: 25 вересня 1977 (46 років)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Портленд, Орегон, США

Всього фільмів (на сайті): 25

Ролі: режисер ★ 7.4 (25), продюсер (2)

Фільмографія

Знайдено 25 результатів

Твоя перша остання брехня
Твоя перша остання брехня (2024) режисер 7.1 imdb 6.8
Сюжет Після того як колишня військова Мая бачить свого вбитого чоловіка на прихованій відеоняні, вона розкриває небезпечну змову, що тягнеться роками.
Твоя перша остання брехня Трейлер

Твоя перша остання брехня (2024)

Fool Me Once

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія, США   50 хв
Читати опис Після того як колишня військова Мая бачить свого вбитого чоловіка на прихованій відеоняні, вона розкриває небезпечну змову, що тягнеться роками.
КіноБаза: 7.1 (13)  IMDb: 6.8 (55341)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Доля: Сага Вінкс
Доля: Сага Вінкс (2021—2022) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.8
Сюжет Історія про дорослішання п'яти фей, які навчаються у школі магії Алфеа. Там вони вчаться керувати своїми силами, розбираючись при цьому з коханням, ворожнечею та монстрами, що загрожують їхньому існуванню.
Доля: Сага Вінкс Трейлер

Доля: Сага Вінкс (2021—2022)

Fate: The Winx Saga

Серіал 2 сезони, 13 епізодів Скасований
режисер
Італія, Велика Британія   47 хв
Читати опис Історія про дорослішання п'яти фей, які навчаються у школі магії Алфеа. Там вони вчаться керувати своїми силами, розбираючись при цьому з коханням, ворожнечею та монстрами, що загрожують їхньому існуванню.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (45)  IMDb: 6.8 (58189)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Jamestown (2017—2019) режисер 6.6 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A drama about English settlers in America in 1617.

Jamestown (2017—2019)

Jamestown

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A drama about English settlers in America in 1617.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 6.9 (5887)
Моя оцінка:
/10
Jericho (2016) режисер 6.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Set in the Yorkshire Dales in the 1870s, the series focuses upon the shanty town of Jericho, home to a community that will live, thrive and die in the shadow of the viaduct they've been brought together to build. Jericho is a community of people with secrets to hide and those looking to start again.
Трейлер

Jericho (2016)

Jericho

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Set in the Yorkshire Dales in the 1870s, the series focuses upon the shanty town of Jericho, home to a community that will live, thrive and die in the shadow of the viaduct they've been brought together to build. Jericho is a community of people with secrets to hide and those looking to start again.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.8 (1564)
Моя оцінка:
/10
Останнє королівство
Останнє королівство (2015—2022) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.5
Сюжет 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Останнє королівство Трейлер

Останнє королівство (2015—2022)

The Last Kingdom

Серіал 5 сезонів, 46 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (58)  IMDb: 8.5 (167573)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Indian Summers (2015—2016) режисер 7.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Set against the sweeping grandeur of the Himalayas and tea plantations of Northern India, the drama tells the rich and explosive story of the decline of the British Empire and the birth of modern India, from both sides of the experience. But at the heart of the story lie the implications and ramifications of the tangled web of passions, rivalries and clashes that define the lives of those brought together in this summer which will change everything. It's the summer of 1932. India dreams of Independence, but the British are clinging to power. In the foothills of the Himalayas stands Simla; a little England where every summer the British power-brokers of this nation are posted to govern during the summer months.

Indian Summers (2015—2016)

Indian Summers

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   52 хв
Читати опис (англ.) Set against the sweeping grandeur of the Himalayas and tea plantations of Northern India, the drama tells the rich and explosive story of the decline of the British Empire and the birth of modern India, from both sides of the experience. But at the heart of the story lie the implications and ramifications of the tangled web of passions, rivalries and clashes that define the lives of those brought together in this summer which will change everything. It's the summer of 1932. India dreams of Independence, but the British are clinging to power. In the foothills of the Himalayas stands Simla; a little England where every summer the British power-brokers of this nation are posted to govern during the summer months.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.3 (4568)
Моя оцінка:
/10
Чужоземка
Чужоземка (2014—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 8.4
Сюжет Клер, яка працювала медсестрою під час Другої світової війни, випадково переміщається в часі і потрапляє в 1743 рік. У цьому світі, повному пригод, вона знайомиться з шотландським лицарем Джеймі. У героїв зав'язується пристрасний роман, незважаючи на те, що серце Клер розривається між двома чоловіками - Джеймі і її чоловіком Френком, який залишився в іншому часі.
Чужоземка Трейлер

Чужоземка (2014—)

Outlander

16+
Серіал 7 сезонів, 92 епізоди Поновлений серіал
режисер
США   60 хв
Читати опис Клер, яка працювала медсестрою під час Другої світової війни, випадково переміщається в часі і потрапляє в 1743 рік. У цьому світі, повному пригод, вона знайомиться з шотландським лицарем Джеймі. У героїв зав'язується пристрасний роман, незважаючи на те, що серце Клер розривається між двома чоловіками - Джеймі і її чоловіком Френком, який залишився в іншому часі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (34)  IMDb: 8.4 (180563)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Шетланд
Шетланд (2013—) режисер 7.0 imdb 8.3
Сюжет Джиммі Перес — вдівець середніх років, люблячий вітчим дівчинки-підлітка Кессі і глава поліції на мальовничих північних островах Шетланд в Шотландії. Його відділ розслідувань складають: молода слідча Елісон О’Доннелл, новобранець Сенді Вїлсон та досвідчений черговий Білл МакКейб. Інспектор і його команда розслідуватимуть на островах найзаплутаніші злочини, включаючи вбивства дітей і знайомих самого Переса.
Шетланд Трейлер

Шетланд (2013—)

Shetland

Серіал 7 сезонів, 38 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Джиммі Перес — вдівець середніх років, люблячий вітчим дівчинки-підлітка Кессі і глава поліції на мальовничих північних островах Шетланд в Шотландії. Його відділ розслідувань складають: молода слідча Елісон О’Доннелл, новобранець Сенді Вїлсон та досвідчений черговий Білл МакКейб. Інспектор і його команда розслідуватимуть на островах найзаплутаніші злочини, включаючи вбивства дітей і знайомих самого Переса.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 8.3 (26291)
Моя оцінка:
/10
Монро
Монро (2011—2012) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.6
Сюжет Серіал розповідає про блискучого нейрохірурга Монро, його колег та сім'ю, але здебільшого - про те, як в життя людей вторгаються хвороби і як це змінює їхнє життя.
Монро Трейлер

Монро (2011—2012)

Monroe

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Скасований
режисер, продюсер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Серіал розповідає про блискучого нейрохірурга Монро, його колег та сім'ю, але здебільшого - про те, як в життя людей вторгаються хвороби і як це змінює їхнє життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.6 (1107)
Моя оцінка:
/10
Пригоди Мерліна
Пригоди Мерліна (2008—2012) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.9
Сюжет Чари і чаклунство посіяли в королівстві Камелот смуту та хаос. Коли до влади приходить Утер Пендрагон, він забороняє чаклувати під страхом смерті. Король виганяє всіх чарівників і вбиває всіх драконів, залишаючи лише єдиного.
Через 20 років у Камелот прибуває юний чаклун Мерлін. Він стає помічником придворного лікаря Гая, який допомагає хлопцеві розкрити його здібності.
Одного разу Мерлін устрягає в сутичку із воїном, який виявляється сином короля, Артуром, і потрапляє у в’язницю. У підземеллі молодик зустрічає дракона, який розкриває хлопцеві його долю – Мерлін має допомогти Артуру, майбутньому королю Камелота, об’єднати ворогуючі землі Альбіону.
Пригоди Мерліна Трейлер

Пригоди Мерліна (2008—2012)

Merlin

12+
Серіал 5 сезонів, 65 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   45 хв
Читати опис Чари і чаклунство посіяли в королівстві Камелот смуту та хаос. Коли до влади приходить Утер Пендрагон, він забороняє чаклувати під страхом смерті. Король виганяє всіх чарівників і вбиває всіх драконів, залишаючи лише єдиного.
Через 20 років у Камелот прибуває юний чаклун Мерлін. Він стає помічником придворного лікаря Гая, який допомагає хлопцеві розкрити його здібності.
Одного разу Мерлін устрягає в сутичку із воїном, який виявляється сином короля, Артуром, і потрапляє у в’язницю. У підземеллі молодик зустрічає дракона, який розкриває хлопцеві його долю – Мерлін має допомогти Артуру, майбутньому королю Камелота, об’єднати ворогуючі землі Альбіону.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (88)  IMDb: 7.9 (87623)
Моя оцінка:
/10
Лілії
Лілії (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 8.1
Сюжет Сага про життя трьох сестер, їх брата й овдовілого батька, які живуть у Ліверпулі. Події розгортаються на початку 1920-х років - відразу після Першої світової війни, коли ще відчувається відбиток недавніх подій.
Лілії

Лілії (2007)

Lilies

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Сага про життя трьох сестер, їх брата й овдовілого батька, які живуть у Ліверпулі. Події розгортаються на початку 1920-х років - відразу після Першої світової війни, коли ще відчувається відбиток недавніх подій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (806)
Моя оцінка:
/10
Свіні Тодд
Свіні Тодд (2006) режисер 8.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A BBC adaptation of the Victorian "penny dreadful" tale of 18th century "demon barber" Sweeney Todd, of Fleet Street, who cuts the throats of unsuspecting clients in his London shop.
Свіні Тодд Трейлер

Свіні Тодд (2006)

Sweeney Todd

режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A BBC adaptation of the Victorian "penny dreadful" tale of 18th century "demon barber" Sweeney Todd, of Fleet Street, who cuts the throats of unsuspecting clients in his London shop.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.8 (3384)
Моя оцінка:
/10
Wallis & Edward (2005) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) In 1936, Edward VIII abdicated in order to marry the woman he loved, Wallis Simpson, a twice-divorced American. These events caused a scandal around the world. Wallis and Edward is an ...

Wallis & Edward (2005)

Wallis & Edward

режисер
Велика Британія   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) In 1936, Edward VIII abdicated in order to marry the woman he loved, Wallis Simpson, a twice-divorced American. These events caused a scandal around the world. Wallis and Edward is an ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.4 (520)
Моя оцінка:
/10
Tom Brown's Schooldays (2005) режисер 6.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Drama about life at Rugby School in Victorian England. The headmaster is fair but not effective and life is brutal for the young boys because of bullying and it's consequences. The acting and character development are good and the roles well cast. It's a good adaptation of the novel and was filmed at The Rugby School.

Tom Brown's Schooldays (2005)

Tom Brown's Schooldays

режисер
Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Drama about life at Rugby School in Victorian England. The headmaster is fair but not effective and life is brutal for the young boys because of bullying and it's consequences. The acting and character development are good and the roles well cast. It's a good adaptation of the novel and was filmed at The Rugby School.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.3 (1082)
Моя оцінка:
/10
Міс Марпл
Міс Марпл (2004—2013) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 7.9
Сюжет Леді літніх років розплутує злочинні комбінації, перед якими пасують навіть професійні сищики. У пам'яті міс Марпл невичерпні запаси історій з життя її сусідів - залишається лише знайти підходящу аналогію і, скориставшись нею, вивести злочинця на чисту воду.
Міс Марпл Трейлер

Міс Марпл (2004—2013)

Agatha Christie's Marple

Серіал 6 сезонів, 23 епізоди Завершений
режисер, продюсер
Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис Леді літніх років розплутує злочинні комбінації, перед якими пасують навіть професійні сищики. У пам'яті міс Марпл невичерпні запаси історій з життя її сусідів - залишається лише знайти підходящу аналогію і, скориставшись нею, вивести злочинця на чисту воду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (4)  IMDb: 7.9 (10853)
Моя оцінка:
/10
40 (2003) режисер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Ralph Outen (Eddie Izzard) is a hot-shot advertising executive with a taste for the flash and stimulating, and who is not very happy to be turning 40. He is intrigued when he is deliberately not invited to his old school reunion, ...

40 (2003)

40

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   3 год 15 хв
Читати опис (англ.) Ralph Outen (Eddie Izzard) is a hot-shot advertising executive with a taste for the flash and stimulating, and who is not very happy to be turning 40. He is intrigued when he is deliberately not invited to his old school reunion, ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (129)
Моя оцінка:
/10
The Forsyte Saga (2002—2003) режисер 7.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Chronicles the lives of three generations of the upper-middle-class British family, the Forsytes, from the 1870s to 1920.

The Forsyte Saga (2002—2003)

The Forsyte Saga

Серіал 2 сезони, 11 епізод Завершений
режисер
Велика Британія   4 год 36 хв
Читати опис (англ.) Chronicles the lives of three generations of the upper-middle-class British family, the Forsytes, from the 1870s to 1920.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 8.1 (6586)
Моя оцінка:
/10
In a Land of Plenty (2001) режисер 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Period drama showing the life of the Freeman family through 40 years, starting in 1952.

In a Land of Plenty (2001)

In a Land of Plenty

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) Period drama showing the life of the Freeman family through 40 years, starting in 1952.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (52)
Моя оцінка:
/10
Rebus (2000—2007) режисер 8.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) DI John Rebus is a hard drinking, unkempt, womanizing police officer whose job is his whole life. He is the most senior and most experienced DI at his station. He has a mysterious past that his partner DS Siobhan Clarke learns about from time to time through various comments Rebus makes. She is a young woman who wants to succeed, but does not have much of a personal life. She feels being paired with Rebus jeopardizes her career because of his unorthodox methods, but she is also fascinated by the man and is extremely loyal. DI Rebus' boss is Chief Superintendent Templar, a woman who was one of Rebus' lovers in a distant past. Their relationship is now one where they barely tolerate each other.

Rebus (2000—2007)

Rebus

Серіал 4 сезони, 14 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) DI John Rebus is a hard drinking, unkempt, womanizing police officer whose job is his whole life. He is the most senior and most experienced DI at his station. He has a mysterious past that his partner DS Siobhan Clarke learns about from time to time through various comments Rebus makes. She is a young woman who wants to succeed, but does not have much of a personal life. She feels being paired with Rebus jeopardizes her career because of his unorthodox methods, but she is also fascinated by the man and is extremely loyal. DI Rebus' boss is Chief Superintendent Templar, a woman who was one of Rebus' lovers in a distant past. Their relationship is now one where they barely tolerate each other.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.5 (2315)
Моя оцінка:
/10
Trial & Retribution (1997—2009) режисер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) The team of Det. Supt. Michael Walker, DI North, and DCI Connor follows each case from crime committed, through the pursuit of justice, to the law courts where the efforts of the force will be tested--sometimes to the breaking point.

Trial & Retribution (1997—2009)

Trial & Retribution

Серіал 12 сезонів, 44 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) The team of Det. Supt. Michael Walker, DI North, and DCI Connor follows each case from crime committed, through the pursuit of justice, to the law courts where the efforts of the force will be tested--sometimes to the breaking point.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (1232)
Моя оцінка:
/10
The Lakes (1997—1999) режисер 5.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Danny Kavanagh leaves Liverpool for the Lake District, finding work at a hotel and love with a local girl named Emma. Yet Danny remains an outsider in the close-knit community, and through ...

The Lakes (1997—1999)

The Lakes

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   3 год 57 хв
Читати опис (англ.) Danny Kavanagh leaves Liverpool for the Lake District, finding work at a hotel and love with a local girl named Emma. Yet Danny remains an outsider in the close-knit community, and through ...
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 8.1 (1065)
Моя оцінка:
/10
Touching Evil (1997—1999) режисер 7.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Touching Evil is a crime drama following the exploits of a crack squad on the Organised & Serial Crime Unit, a rapid response police force that serves the entire county.

Touching Evil (1997—1999)

Touching Evil

Серіал 3 сезони, 23 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія, США   50 хв
Читати опис (англ.) Touching Evil is a crime drama following the exploits of a crack squad on the Organised & Serial Crime Unit, a rapid response police force that serves the entire county.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.8 (2211)
Моя оцінка:
/10
Peak Practice (1993—2002) режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Beth Glover and Will Preston are doctors in partnership at a Derbyshire clinic when they hire Jack who's returned from Africa. The next several years deal with their personal and professional lives with Jack and Beth marrying.

Peak Practice (1993—2002)

Peak Practice

Серіал 12 сезонів, 153 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) Beth Glover and Will Preston are doctors in partnership at a Derbyshire clinic when they hire Jack who's returned from Africa. The next several years deal with their personal and professional lives with Jack and Beth marrying.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (530)
Моя оцінка:
/10
Пуаро
Пуаро (1989—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.6
Сюжет Ви любите справжній класичний детектив зі складною інтригою й інтелектуальним розслідуванням? Якщо так, то серіал "Пуаро" по творах Королеви детектива Агати Кристі - для Вас. Образ знаменитого літературного героя з неймовірними вусами й неповторною ходою чудово втілений на екрані англійським актором Девідом Суше.
Пуаро Трейлер

Пуаро (1989—2013)

Agatha Christie's Poirot

0+
Серіал 13 сезонів, 72 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   1 год 40 хв
Читати опис Ви любите справжній класичний детектив зі складною інтригою й інтелектуальним розслідуванням? Якщо так, то серіал "Пуаро" по творах Королеви детектива Агати Кристі - для Вас. Образ знаменитого літературного героя з неймовірними вусами й неповторною ходою чудово втілений на екрані англійським актором Девідом Суше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (58)  IMDb: 8.6 (52532)
Моя оцінка:
/10
The Bill (1984—2010) режисер 8.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Uniform officers and detectives from Sun Hill police station enforce law and order on a day to day basis. A policeman's job is much more than just catching criminals; in order to survive each day they must deal with frustrating members of the public, and often their own colleagues. From petty thieves to violent drug dealers, life is never easy for the members of the Metropolitan Police Force.

The Bill (1984—2010)

The Bill

Серіал 26 сезонів, 2349 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   25 хв
Читати опис (англ.) Uniform officers and detectives from Sun Hill police station enforce law and order on a day to day basis. A policeman's job is much more than just catching criminals; in order to survive each day they must deal with frustrating members of the public, and often their own colleagues. From petty thieves to violent drug dealers, life is never easy for the members of the Metropolitan Police Force.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 6.7 (4141)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: