No Image

Andy Wilson

Дата народження: 1 травня 1958 (66 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Лондон, Англія, Об'єднане Королівство

Всього фільмів (на сайті): 24

Ролі: режисер ★ 7.59 (23), актор (1), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 24 результати

Світ у вогні
Світ у вогні (2019—) режисер 5.0 imdb 7.4
Сюжет Серіал показує події Другої світової війни очима звичайних людей по різні сторони конфлікту. Серед них — Ненсі, військовий кореспондент зі США, яка виявляється першою людиною, що спостерігає, як тисячі німецьких танків рухаються на Францію. У серіалі описуються події першого року війни — від вторгнення Німеччини в Польщу у вересні 1939 року до Битви за Британію влітку-восени 1940-го.
Світ у вогні Трейлер

Світ у вогні (2019—)

World on Fire

Серіал 2 сезони, 13 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   57 хв
Читати опис Серіал показує події Другої світової війни очима звичайних людей по різні сторони конфлікту. Серед них — Ненсі, військовий кореспондент зі США, яка виявляється першою людиною, що спостерігає, як тисячі німецьких танків рухаються на Францію. У серіалі описуються події першого року війни — від вторгнення Німеччини в Польщу у вересні 1939 року до Битви за Британію влітку-восени 1940-го.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 7.4 (8169)
Моя оцінка:
/10
Незабутий
Незабутий (2015—) режисер, продюсер 6.6 imdb 8.4
Сюжет У кожному відділенні поліції є офіцери, які насправді не хочуть допомагати людям. Саме вони намагаються якнайшвидше закрити справу, беруть хабарі, і всіляко заважають проведенню чесного розслідування. На щастя, головні герої цього серіалу не мають ніякого відношення до таких офіцерам. Вони завжди готові розслідувати навіть самі заплутані історії. Все починається на звичайному будівництві, де кілька працівників знаходять кістяк. Незабаром експертиза показує, що це труп молодої людини, яка померла насильницькою смертю. Напевно, ніхто б не взявся розслідувати цю справу, якби за нього не взялися професійні слідчі з власним кодексом честі. Вони обов'язково знайдуть убивцю, і покарають винного, навіть якщо ним виявиться відомий політик, небезпечний мафіозі, або просто пенсіонер.
Незабутий Трейлер

Незабутий (2015—)

Unforgotten

Серіал 5 сезонів, 30 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
Велика Британія   45 хв
Читати опис У кожному відділенні поліції є офіцери, які насправді не хочуть допомагати людям. Саме вони намагаються якнайшвидше закрити справу, беруть хабарі, і всіляко заважають проведенню чесного розслідування. На щастя, головні герої цього серіалу не мають ніякого відношення до таких офіцерам. Вони завжди готові розслідувати навіть самі заплутані історії. Все починається на звичайному будівництві, де кілька працівників знаходять кістяк. Незабаром експертиза показує, що це труп молодої людини, яка померла насильницькою смертю. Напевно, ніхто б не взявся розслідувати цю справу, якби за нього не взялися професійні слідчі з власним кодексом честі. Вони обов'язково знайдуть убивцю, і покарають винного, навіть якщо ним виявиться відомий політик, небезпечний мафіозі, або просто пенсіонер.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 8.4 (30699)
Моя оцінка:
/10
Перетинаючи межу
Перетинаючи межу (2013—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.3
Сюжет Після того, як був сформований Європейський Союз, виникли складнощі з подорожами для людей з різних країн, а також з ввезенням і вивезенням продукції. Для спрощення кордони відкрили. Але злочинці не забули скористатися такою можливістю, і їм стало простіше переховуватися від правосуддя. Ті, котрі порушили закон в одному місті, в одній країні, змогли втекти в інше місто чи країну. Для боротьби з міжнародною злочинністю було створено спецпідрозділ, до складу якого увійшли кращі бійці, з прекрасною фізичною та бойової підготовкою.
Перетинаючи межу Трейлер

Перетинаючи межу (2013—2015)

Crossing Lines

16+
Серіал 3 сезони, 34 епізоди Скасований
режисер
Франція, Німеччина, США, Бельгія   43 хв
Читати опис Після того, як був сформований Європейський Союз, виникли складнощі з подорожами для людей з різних країн, а також з ввезенням і вивезенням продукції. Для спрощення кордони відкрили. Але злочинці не забули скористатися такою можливістю, і їм стало простіше переховуватися від правосуддя. Ті, котрі порушили закон в одному місті, в одній країні, змогли втекти в інше місто чи країну. Для боротьби з міжнародною злочинністю було створено спецпідрозділ, до складу якого увійшли кращі бійці, з прекрасною фізичною та бойової підготовкою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 7.3 (13818)
Моя оцінка:
/10
Молодий Морс
Молодий Морс (2012—) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.6
Сюжет 1965 рік. Ендевор Морс розслідує зникнення школярки, по ходу справи розуміючи, що повертається назад в Оксфорд - до місця, яке незабаром вирішить його подальшу долю. Він бере участь в великому розслідуванні вбивства, головним інспектором якого є Фред Фьоздей. Ендевор зі справою опиняється в тупику, і його усувають від справи. Знову Зіткнувшись зі своїм не дуже приємним минулим, він вирішує почати похід в ім'я справедливості. Йому доведеться зіткнутися з безліччю неприємностей.
Молодий Морс Трейлер

Молодий Морс (2012—)

Endeavour

Серіал 9 сезонів, 35 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   1 год 29 хв
Читати опис 1965 рік. Ендевор Морс розслідує зникнення школярки, по ходу справи розуміючи, що повертається назад в Оксфорд - до місця, яке незабаром вирішить його подальшу долю. Він бере участь в великому розслідуванні вбивства, головним інспектором якого є Фред Фьоздей. Ендевор зі справою опиняється в тупику, і його усувають від справи. Знову Зіткнувшись зі своїм не дуже приємним минулим, він вирішує почати похід в ім'я справедливості. Йому доведеться зіткнутися з безліччю неприємностей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (14)  IMDb: 8.6 (33568)
Моя оцінка:
/10
Вулиця Різника
Вулиця Різника (2012—2016) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 8.1
Сюжет Події даного серіалу розгортаються в Лондоні 1899 року, відразу після гучних вбивств, скоєних Джеком Різником. Команда детективів розслідує злочини, попутно намагаючись заспокоїти паніку серед жителів Іст-Енду.
Вулиця Різника Трейлер

Вулиця Різника (2012—2016)

Ripper Street

16+
Серіал 5 сезонів, 37 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія, Ірландія   59 хв
Читати опис Події даного серіалу розгортаються в Лондоні 1899 року, відразу після гучних вбивств, скоєних Джеком Різником. Команда детективів розслідує злочини, попутно намагаючись заспокоїти паніку серед жителів Іст-Енду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (14)  IMDb: 8.1 (22552)
Моя оцінка:
/10
Sinbad (2012—2013) режисер 4.5 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A Persian prisoner sets out to find his dead brother with help from his misfit group.

Sinbad (2012—2013)

Sinbad

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A Persian prisoner sets out to find his dead brother with help from his misfit group.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 6.3 (3780)
Моя оцінка:
/10
Kidnap and Ransom (2011—2012) режисер 8.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Expert British hostage negotiator Dominic King (Trevor Eve) is called upon when a businesswoman (Emma Fielding) from the UK is kidnapped in South Africa by a sinister figure named Willard (John Hannah). When the release of the woman goes wrong and Willard strikes again in Britain, King realizes this was never a straightforward case of kidnapping for ransom, and that the man's motives run much deeper than ever imagined. King, along with his superior, Angela (Helen Baxendale), and assistant, Carrie (Amara Karan), must now work against the clock to bring Willard's latest victims home alive.

Kidnap and Ransom (2011—2012)

Kidnap and Ransom

Серіал 2 сезони, 6 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   47 хв
Читати опис (англ.) Expert British hostage negotiator Dominic King (Trevor Eve) is called upon when a businesswoman (Emma Fielding) from the UK is kidnapped in South Africa by a sinister figure named Willard (John Hannah). When the release of the woman goes wrong and Willard strikes again in Britain, King realizes this was never a straightforward case of kidnapping for ransom, and that the man's motives run much deeper than ever imagined. King, along with his superior, Angela (Helen Baxendale), and assistant, Carrie (Amara Karan), must now work against the clock to bring Willard's latest victims home alive.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 7.1 (834)
Моя оцінка:
/10
The Philanthropist (2009) режисер 4.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) """The Philanthropist"" chronicles the heroic adventures of a billionaire playboy-turned-vigilante/philanthropist. James Purefoy (""Rome"") stars as Teddy Rist, a successful tycoon whose life is forever changed after rescuing a young
Трейлер

The Philanthropist (2009)

The Philanthropist

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер
Чехія, Велика Британія, США   60 хв
Читати опис (англ.) """The Philanthropist"" chronicles the heroic adventures of a billionaire playboy-turned-vigilante/philanthropist. James Purefoy (""Rome"") stars as Teddy Rist, a successful tycoon whose life is forever changed after rescuing a young
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.3 (1552)
Моя оцінка:
/10
Diamonds (2009) режисер 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A complex tale about small and big players in the African diamond business, wrapped around a murder of a United States Senator's daughter.

Diamonds (2009)

Diamonds

режисер
США, ПАР, Канада, Велика Британія   4 год 0 хв
Читати опис (англ.) A complex tale about small and big players in the African diamond business, wrapped around a murder of a United States Senator's daughter.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (265)
Моя оцінка:
/10
Волландер
Волландер (2008—2016) режисер 7.2 imdb 7.8
Сюжет (англ.) A TV program centered on a soul-searching Swedish cop.
Волландер Трейлер

Волландер (2008—2016)

Wallander

Серіал 4 сезони, 12 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія, Швеція, США, Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A TV program centered on a soul-searching Swedish cop.
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.8 (16535)
Моя оцінка:
/10
Confessions of a Diary Secretary (2007) режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A comedy about a secretary for the deputy prime minister that not only writes his diary, but also engages in some drama to record.

Confessions of a Diary Secretary (2007)

Confessions of a Diary Secretary

режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A comedy about a secretary for the deputy prime minister that not only writes his diary, but also engages in some drama to record.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (49)
Моя оцінка:
/10
Central Tonight (2006) актор у ролі Self - Director 0.0 imdb 4.4
Сюжет (англ.) Local news covering areas in Central England previously known as "Central News West" (1982-2006) and "Central News East" (1983-2006).

Central Tonight (2006)

Central Tonight

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актор у ролі Self - Director
Велика Британія
Читати опис (англ.) Local news covering areas in Central England previously known as "Central News West" (1982-2006) and "Central News East" (1983-2006).
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.4 (13)
Моя оцінка:
/10
Готель Вавилон
Готель Вавилон (2006—2009) режисер 6.6 imdb 7.5
Сюжет Цей серіал дозволить зазирнути у світ найкращих готелів Лондона, де, маючи великі гроші, клієнт може отримати практично все, що забажає. У готелі «Вавилон» ніколи немає вільних місць, а завдання кожного працівника готелю — витягти з постояльців якнайбільше грошей...
Готель Вавилон

Готель Вавилон (2006—2009)

Hotel Babylon

Серіал 4 сезони, 32 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Цей серіал дозволить зазирнути у світ найкращих готелів Лондона, де, маючи великі гроші, клієнт може отримати практично все, що забажає. У готелі «Вавилон» ніколи немає вільних місць, а завдання кожного працівника готелю — витягти з постояльців якнайбільше грошей...
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 7.5 (4687)
Моя оцінка:
/10
Міс Марпл
Міс Марпл (2004—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 7.9
Сюжет Леді літніх років розплутує злочинні комбінації, перед якими пасують навіть професійні сищики. У пам'яті міс Марпл невичерпні запаси історій з життя її сусідів - залишається лише знайти підходящу аналогію і, скориставшись нею, вивести злочинця на чисту воду.
Міс Марпл Трейлер

Міс Марпл (2004—2013)

Agatha Christie's Marple

Серіал 6 сезонів, 23 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис Леді літніх років розплутує злочинні комбінації, перед якими пасують навіть професійні сищики. У пам'яті міс Марпл невичерпні запаси історій з життя її сусідів - залишається лише знайти підходящу аналогію і, скориставшись нею, вивести злочинця на чисту воду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (4)  IMDb: 7.9 (10754)
Моя оцінка:
/10
Spooks (2002—2011) режисер 5.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) Tense drama series about the different challenges faced by the British Security Service as they work against the clock to safeguard the nation. The title is a popular colloquialism for spies, and the series follows the work of a group of MI5 officers based at the service's Thames House headquarters, in a highly secure suite of offices known as The Grid.
Трейлер

Spooks (2002—2011)

Spooks

16+
Серіал 10 сезонів, 86 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Tense drama series about the different challenges faced by the British Security Service as they work against the clock to safeguard the nation. The title is a popular colloquialism for spies, and the series follows the work of a group of MI5 officers based at the service's Thames House headquarters, in a highly secure suite of offices known as The Grid.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 8.3 (18471)
Моя оцінка:
/10
The Forsyte Saga (2002—2003) режисер 7.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Chronicles the lives of three generations of the upper-middle-class British family, the Forsytes, from the 1870s to 1920.

The Forsyte Saga (2002—2003)

The Forsyte Saga

Серіал 2 сезони, 11 епізод Завершений
режисер
Велика Британія   4 год 36 хв
Читати опис (англ.) Chronicles the lives of three generations of the upper-middle-class British family, the Forsytes, from the 1870s to 1920.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 8.1 (6560)
Моя оцінка:
/10
Gormenghast (2000) режисер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A villain threatens the rise of a new earl in an ancient kingdom.

Gormenghast (2000)

Gormenghast

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія, США   3 год 52 хв
Читати опис (англ.) A villain threatens the rise of a new earl in an ancient kingdom.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (3107)
Моя оцінка:
/10
Psychos (1999) режисер 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A challenging and provocative six-part drama set in the psychiatric ward of a Glasgow hospital.

Psychos (1999)

Psychos

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) A challenging and provocative six-part drama set in the psychiatric ward of a Glasgow hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (119)
Моя оцінка:
/10
Зображуючи Бога
Зображуючи Бога (1997) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 5.6
Сюжет Блискучого хірурга позбавляють ліцензії за вживання наркотиків - у нього під ножем померла пацієнтка. Вибравши собі за втішення синтетичний замінник героїну, він велику частину часу перебуває в стані, що дозволяє забути про минуле і майбутнє. При покупці чергової дози в барі, він стає свідком бандитського розбирання і врятовує життя одному з поранених, застосувавши свій талант хірурга.
Глава одного з ворогуючих угрупувань, що займається поставкою піратських компакт-дисків до Росії і Китаю, пропонує доктору практикувати нелегально.
Зображуючи Бога Трейлер

Зображуючи Бога (1997)

Playing God

18+
режисер
США   1 год 34 хв
Читати опис Блискучого хірурга позбавляють ліцензії за вживання наркотиків - у нього під ножем померла пацієнтка. Вибравши собі за втішення синтетичний замінник героїну, він велику частину часу перебуває в стані, що дозволяє забути про минуле і майбутнє. При покупці чергової дози в барі, він стає свідком бандитського розбирання і врятовує життя одному з поранених, застосувавши свій талант хірурга.
Глава одного з ворогуючих угрупувань, що займається поставкою піратських компакт-дисків до Росії і Китаю, пропонує доктору практикувати нелегально.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (7)  IMDb: 5.6 (7975)
Моя оцінка:
/10
An Evening with Gary Lineker (1994) режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) In Majorca, Bill and Monica are on holiday trying to rekindle a failing marriage. Monica dreams of an affair with Gary Lineker, the 'Queen Mother of Football'. Circumstances change when Dan unexpectedly arrives at their hotel.

An Evening with Gary Lineker (1994)

An Evening with Gary Lineker

режисер
Велика Британія   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) In Majorca, Bill and Monica are on holiday trying to rekindle a failing marriage. Monica dreams of an affair with Gary Lineker, the 'Queen Mother of Football'. Circumstances change when Dan unexpectedly arrives at their hotel.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (176)
Моя оцінка:
/10
Cracker (1993—1995) режисер 7.0 imdb 8.5
Сюжет (англ.) Dr Edward "Fitz" Fitzgerald is a criminal psychologist. He is rather anti-social and obnoxious but he has a gift for solving crimes. Thus he is employed as a consultant by the Manchester Police.
Трейлер

Cracker (1993—1995)

Cracker

Серіал 4 сезони, 24 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Dr Edward "Fitz" Fitzgerald is a criminal psychologist. He is rather anti-social and obnoxious but he has a gift for solving crimes. Thus he is employed as a consultant by the Manchester Police.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 8.5 (7905)
Моя оцінка:
/10
Пуаро
Пуаро (1989—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.6
Сюжет Ви любите справжній класичний детектив зі складною інтригою й інтелектуальним розслідуванням? Якщо так, то серіал "Пуаро" по творах Королеви детектива Агати Кристі - для Вас. Образ знаменитого літературного героя з неймовірними вусами й неповторною ходою чудово втілений на екрані англійським актором Девідом Суше.
Пуаро Трейлер

Пуаро (1989—2013)

Agatha Christie's Poirot

0+
Серіал 13 сезонів, 72 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   1 год 40 хв
Читати опис Ви любите справжній класичний детектив зі складною інтригою й інтелектуальним розслідуванням? Якщо так, то серіал "Пуаро" по творах Королеви детектива Агати Кристі - для Вас. Образ знаменитого літературного героя з неймовірними вусами й неповторною ходою чудово втілений на екрані англійським актором Девідом Суше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (58)  IMDb: 8.6 (52275)
Моя оцінка:
/10
Screen Two (1985—1998) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Producer Kenith Trodd was part of a 1984 team brought together to study how the BBC should respond to Channel Four's pioneering efforts in making films for both television and theatrical ...

Screen Two (1985—1998)

Screen Two

Серіал 8 сезонів, 68 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія
Читати опис (англ.) Producer Kenith Trodd was part of a 1984 team brought together to study how the BBC should respond to Channel Four's pioneering efforts in making films for both television and theatrical ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (247)
Моя оцінка:
/10
Screenplay (1986—1993) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) An anthology drama series.

Screenplay (1986—1993)

Screenplay

Серіал 8 сезонів, 83 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія
Читати опис (англ.) An anthology drama series.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (95)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: