Марк Манден

Marc Munden

Місце народження: Лондон, Англія

Всього фільмів (на сайті): 24

Ролі: режисер ★ 7.19 (21), продюсер (8), сценарист (1)

Фільмографія

Знайдено 24 результати

Симпатик
Симпатик (2024) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.9
Сюжет Шпигунський трилер і крос-культурна сатира про боротьбу напівфранцузького, напівв'єтнамського комуністичного шпигуна в останні дні війни у В'єтнамі та його вигнання до Сполучених Штатів.
Симпатик Трейлер

Симпатик (2024)

The Sympathizer

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Мінісеріал Поновлений серіал
режисер
США, Південна Корея, Канада
Читати опис Шпигунський трилер і крос-культурна сатира про боротьбу напівфранцузького, напівв'єтнамського комуністичного шпигуна в останні дні війни у В'єтнамі та його вигнання до Сполучених Штатів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 6.9 (5950)
Моя оцінка:
/10
Допомога
Допомога (2021) режисер, продюсер 7.7 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Sarah seems to have found her calling working in a Liverpool care home where she has a special talent for connecting with the residents. Then, in March 2020, the Coronavirus pandemic hits.
Допомога Трейлер

Допомога (2021)

Help

режисер, продюсер
Велика Британія   1 год 38 хв
Читати опис (англ.) Sarah seems to have found her calling working in a Liverpool care home where she has a special talent for connecting with the residents. Then, in March 2020, the Coronavirus pandemic hits.
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 7.6 (12232)
Моя оцінка:
/10
The Third Day: Autumn (2020) режисер 4.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Special live episode of the show The Third Day shows viewers what happened between the show's two parts, "Summer" and "Winter." The 12-hour long live stream depicted life on Osea island during the annual 'Esus and the Sea' festival,

The Third Day: Autumn (2020)

The Third Day: Autumn

режисер
Велика Британія   11 год 55 хв
Читати опис (англ.) Special live episode of the show The Third Day shows viewers what happened between the show's two parts, "Summer" and "Winter." The 12-hour long live stream depicted life on Osea island during the annual 'Esus and the Sea' festival,
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.6 (357)
Моя оцінка:
/10
Третій день
Третій день (2020) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.4
Сюжет Дивні сили притягують Сема до загадкового острова неподалік від узбережжя Британії. Там він долучається до життя місцевих мешканців. Відрізані від решти світу, вони живуть відповідно до власних ритуалів, які змушують героя знову згадати про травму з глибокого минулого. Коли межа між реальністю і вигадкою починає стиратися, Сем розуміє, що його життя перебуває під загрозою.
Третій день Трейлер

Третій день (2020)

The Third Day

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер, продюсер
Велика Британія, США   5 год 40 хв
Читати опис Дивні сили притягують Сема до загадкового острова неподалік від узбережжя Британії. Там він долучається до життя місцевих мешканців. Відрізані від решти світу, вони живуть відповідно до власних ритуалів, які змушують героя знову згадати про травму з глибокого минулого. Коли межа між реальністю і вигадкою починає стиратися, Сем розуміє, що його життя перебуває під загрозою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (18)  IMDb: 6.4 (11360)
Моя оцінка:
/10
Таємничий сад
Таємничий сад (2020) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.6
Сюжет Відлюдькувата дівчинка-сирота Мері Леннокс переїздить до маєтку свого дядька Арчибальда Крейвена. Одного разу Мері знаходить за високим парканом фантастичний сад із пальмами, яскравими квітами та екзотичними птахами. Разом із друзями вона має розкрити таємницю цього дивовижного місця.
Таємничий сад Трейлер

Таємничий сад (2020)

The Secret Garden

2+
режисер
Велика Британія, Франція, США, Китай   1 год 39 хв
Читати опис Відлюдькувата дівчинка-сирота Мері Леннокс переїздить до маєтку свого дядька Арчибальда Крейвена. Одного разу Мері знаходить за високим парканом фантастичний сад із пальмами, яскравими квітами та екзотичними птахами. Разом із друзями вона має розкрити таємницю цього дивовижного місця.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (11)  IMDb: 5.6 (10143)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $2.99 / купівля від $3.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 99 грн
Електричні сни Філіпа К. Діка
Електричні сни Філіпа К. Діка (2017—2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет Серіал заснований на творах культового фантаста Філіпа К. Діка. Кожна серія присвячена одному оповіданню письменника: «Автофабрика», «Похмурий незнайомець», «Проїзний квиток» та ін.
Електричні сни Філіпа К. Діка Трейлер

Електричні сни Філіпа К. Діка (2017—2018)

Philip K. Dick's Electric Dreams

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисер
США, Велика Британія   1 год 2 хв
Читати опис Серіал заснований на творах культового фантаста Філіпа К. Діка. Кожна серія присвячена одному оповіданню письменника: «Автофабрика», «Похмурий незнайомець», «Проїзний квиток» та ін.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (46)  IMDb: 7.2 (18928)
Моя оцінка:
/10
Скарб нації
Скарб нації (2016) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Paul Finchley (Robbie Coltrane) is a bona fide "national treasure", one half of a popular, long-running comedy double act. However, the famous comedian's world is thrown into chaos when he is accused of historic sexual abuse.
Скарб нації Трейлер

Скарб нації (2016)

National Treasure

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер, продюсер
Велика Британія   48 хв
Читати опис (англ.) Paul Finchley (Robbie Coltrane) is a bona fide "national treasure", one half of a popular, long-running comedy double act. However, the famous comedian's world is thrown into chaos when he is accused of historic sexual abuse.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (3333)
Моя оцінка:
/10
Квантіко
Квантіко (2015—2018) режисер 6.0 imdb 6.7
Сюжет Шість абсолютно різних новобранців надходять на стажування у ФБР на базу Квантіко в штаті Вірджинія. Базою керує Міранда Шоу, перша жінка на вищій посаді в ФБР. Міранда об'єднується зі своїм колишнім партнером, Ліамом О'коннором, який нині працює радником, щоб відібрати кращих новобранців в агенти. Тим не менш в майбутньому один з новобранців буде підозрюваним у плануванні найбільшого з 11 вересня терористичного акту по Нью-Йорку.
Квантіко Трейлер

Квантіко (2015—2018)

Quantico

16+
Серіал 3 сезони, 57 епізодів Скасований
режисер
США   42 хв
Читати опис Шість абсолютно різних новобранців надходять на стажування у ФБР на базу Квантіко в штаті Вірджинія. Базою керує Міранда Шоу, перша жінка на вищій посаді в ФБР. Міранда об'єднується зі своїм колишнім партнером, Ліамом О'коннором, який нині працює радником, щоб відібрати кращих новобранців в агенти. Тим не менш в майбутньому один з новобранців буде підозрюваним у плануванні найбільшого з 11 вересня терористичного акту по Нью-Йорку.
КіноБаза: 6.0 (21)  IMDb: 6.7 (64084)
Моя оцінка:
/10
Чорні вітрила
Чорні вітрила (2014—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.2
Сюжет 1715 рік. Золотий вік - вершина піратства в Карибському морі. Острів колишньої британської колонії Нью-Провіденс є територією беззаконня, контрольованою найвідомішими піратськими капітанами в історії. Найгрізнішим з них є капітан Флінт. Але британський флот повертається в ці води, погрожуючи знищити Флінта і його команду. Сповнений глибокими, складними, навіть романтичними мотивами, Флінт стає союзником Елеонори Ґатрі, дочки місцевого злодія в законі, який перетворює видобуток піратів в прибуток. Разом вони створюють план, полюючи за вищою нагородою, вигравши яку, вони зупинять захоплення свого будинку і забезпечать їх виживання. Їм протистоїть ряд суперників: конкурент капітана, що заздрить владі Флінта; батько Елеонори, чиї амбіції на острові призводять до конфлікту з дочкою і молодий моряк, Джон Сілвер, нещодавно прийнятий в екіпаж Флінта, якому якимось чином вдається постійно зривати плани свого капітана.
Чорні вітрила Трейлер

Чорні вітрила (2014—2017)

Black Sails

16+
Серіал 4 сезони, 38 епізодів Завершений
режисер
США, ПАР   56 хв
Читати опис 1715 рік. Золотий вік - вершина піратства в Карибському морі. Острів колишньої британської колонії Нью-Провіденс є територією беззаконня, контрольованою найвідомішими піратськими капітанами в історії. Найгрізнішим з них є капітан Флінт. Але британський флот повертається в ці води, погрожуючи знищити Флінта і його команду. Сповнений глибокими, складними, навіть романтичними мотивами, Флінт стає союзником Елеонори Ґатрі, дочки місцевого злодія в законі, який перетворює видобуток піратів в прибуток. Разом вони створюють план, полюючи за вищою нагородою, вигравши яку, вони зупинять захоплення свого будинку і забезпечать їх виживання. Їм протистоїть ряд суперників: конкурент капітана, що заздрить владі Флінта; батько Елеонори, чиї амбіції на острові призводять до конфлікту з дочкою і молодий моряк, Джон Сілвер, нещодавно прийнятий в екіпаж Флінта, якому якимось чином вдається постійно зривати плани свого капітана.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (74)  IMDb: 8.2 (116374)
Моя оцінка:
/10
Утопія
Утопія (2013—2014) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.4
Сюжет Коли до групи відвідувачів сайту, присвяченому культовому коміксу “Експерименти Утопії” потрапляє його друга, досі невідома частина, вони стають об’єктами полювання невідомої організації.
Утопія Трейлер

Утопія (2013—2014)

Utopia

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Скасований
режисер, продюсер
Велика Британія   50 хв
Читати опис Коли до групи відвідувачів сайту, присвяченому культовому коміксу “Експерименти Утопії” потрапляє його друга, досі невідома частина, вони стають об’єктами полювання невідомої організації.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (42)  IMDb: 8.4 (51603)
Моя оцінка:
/10
Swandown (2012) продюсер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Swandown is a travelogue and odyssey of Olympian ambition; a poetic film-diary in which Andrew Kötting and Iain Sinclair pedal a swan-shaped pedalo from the seaside in Hastings to Hackney in London, via the English inland waterways.

Swandown (2012)

Swandown

продюсер
Велика Британія   1 год 38 хв
Читати опис (англ.) Swandown is a travelogue and odyssey of Olympian ambition; a poetic film-diary in which Andrew Kötting and Iain Sinclair pedal a swan-shaped pedalo from the seaside in Hastings to Hackney in London, via the English inland waterways.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (85)
Моя оцінка:
/10
Artefact #5 Swandown (2012) продюсер 0.0 imdb 6.5

Artefact #5 Swandown (2012)

Artefact #5 Swandown

продюсер
Велика Британія   3 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (10)
Моя оцінка:
/10
Self Made (2010) продюсер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) If you were to play a part in a film, would you be yourself or a fictional character?

Self Made (2010)

Self Made

продюсер
Велика Британія   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) If you were to play a part in a film, would you be yourself or a fictional character?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (59)
Моя оцінка:
/10
Some Dogs Bite (2010) режисер 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A 14-year-old leads his two half-brothers (one older, one an infant) on a journey to find and live as a family with his father after their mother dies.

Some Dogs Bite (2010)

Some Dogs Bite

режисер
Велика Британія   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) A 14-year-old leads his two half-brothers (one older, one an infant) on a journey to find and live as a family with his father after their mother dies.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (391)
Моя оцінка:
/10
Коханка Диявола: Понесені пристрастю
Коханка Диявола: Понесені пристрастю (2008) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.0
Сюжет Дія мінісеріалу відбувається в Англії середини 17 століття, коли до влади прийшов Олівер Кромвель, а країну охопила громадянська війна. На тлі цих подій розгортається історія молодої Анжеліки Феншоу, вигаданої героїні, доля якої переплітається зі справжніми історичними персонажами.
Коханка Диявола: Понесені пристрастю Трейлер

Коханка Диявола: Понесені пристрастю (2008)

The Devil's Whore

16+
Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія, ПАР   55 хв
Читати опис Дія мінісеріалу відбувається в Англії середини 17 століття, коли до влади прийшов Олівер Кромвель, а країну охопила громадянська війна. На тлі цих подій розгортається історія молодої Анжеліки Феншоу, вигаданої героїні, доля якої переплітається зі справжніми історичними персонажами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.0 (2743)
Моя оцінка:
/10
The Mark of Cain (2007) режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) GULLIVER and TATE - nickname 'Treacle' - are two ordinary 18 year-olds serving in the British Army in Iraq. Their platoon is struggling to maintain the uneasy peace of 2003. When their popular company captain, GODBER, is killed on patrol by a roadside bomb, morale in the platoon hits rock bottom. Acting on orders they round up several suspects from house-to-house searches. That night feelings at the camp are running high and as the chain of command is weakened and events spiral out of control. The lads end their tour of duty and return to England full of stories but also shaken by their experiences. Iraq comes back to haunt them when Gulliver's jilted girlfriend, Shelley, decides to get her own back on him by giving photos of the events in Iraq to the British police. The story hits the press, and Gulliver and Treacle, now the most reviled men in Britain, face court martial. The army claims the two are 'rotten apples' acting alone. Guilt-ridden and abandoned, the pressure is too much for a traumatized Treacle. Gulliver, however, is determined to remain loyal to 'his army'. Only when he is truly alone does he have to decide if he must keep his secrets or explosively have his day in court, and tell the truth about the events of that fateful night.
Трейлер

The Mark of Cain (2007)

The Mark of Cain

режисер
Велика Британія   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) GULLIVER and TATE - nickname 'Treacle' - are two ordinary 18 year-olds serving in the British Army in Iraq. Their platoon is struggling to maintain the uneasy peace of 2003. When their popular company captain, GODBER, is killed on patrol by a roadside bomb, morale in the platoon hits rock bottom. Acting on orders they round up several suspects from house-to-house searches. That night feelings at the camp are running high and as the chain of command is weakened and events spiral out of control. The lads end their tour of duty and return to England full of stories but also shaken by their experiences. Iraq comes back to haunt them when Gulliver's jilted girlfriend, Shelley, decides to get her own back on him by giving photos of the events in Iraq to the British police. The story hits the press, and Gulliver and Treacle, now the most reviled men in Britain, face court martial. The army claims the two are 'rotten apples' acting alone. Guilt-ridden and abandoned, the pressure is too much for a traumatized Treacle. Gulliver, however, is determined to remain loyal to 'his army'. Only when he is truly alone does he have to decide if he must keep his secrets or explosively have his day in court, and tell the truth about the events of that fateful night.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (1556)
Моя оцінка:
/10
Shiny Shiny Bright New Hole in My Heart (2006) режисер, сценарист 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A woman's obsession with shopping leads to devastating consequences in a new drama starring Sally Hawkins, Steven Mackintosh and Daniela Nardini.

Shiny Shiny Bright New Hole in My Heart (2006)

Shiny Shiny Bright New Hole in My Heart

режисер, сценарист
Велика Британія   1 год 15 хв
Читати опис (англ.) A woman's obsession with shopping leads to devastating consequences in a new drama starring Sally Hawkins, Steven Mackintosh and Daniela Nardini.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (112)
Моя оцінка:
/10
Conviction (2004) режисер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) When the body of a murdered 12 year old girl is found in a skate park on the street where she lives the local police storm into action. Mistakes are made in the heat of an emotionally ...
Трейлер

Conviction (2004)

Conviction

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   59 хв
Читати опис (англ.) When the body of a murdered 12 year old girl is found in a skate park on the street where she lives the local police storm into action. Mistakes are made in the heat of an emotionally ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (179)
Моя оцінка:
/10
Міранда з льодом
Міранда з льодом (2002) режисер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.4
Сюжет Бiблiотекар Френк (Сiмм) закохується у Мiранду (Рiччi), але пiсля того, як дiвчина раптово зникає, вiн дiзнається, що у неї було багато обличь: i танцiвниця, високооплачувана садистка за викликом, i аферистка. З блиском закiнчивши аферу з нерухомiстю, Мiранда вирушає в Лондон, де її чекає новий замовник, не здогадуючись, що її розшукує Френк... Чергова незвичайна й загадкова роль талановитої Рiччi.
Міранда з льодом Трейлер

Міранда з льодом (2002)

Miranda

18+
режисер
Велика Британія, Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис Бiблiотекар Френк (Сiмм) закохується у Мiранду (Рiччi), але пiсля того, як дiвчина раптово зникає, вiн дiзнається, що у неї було багато обличь: i танцiвниця, високооплачувана садистка за викликом, i аферистка. З блиском закiнчивши аферу з нерухомiстю, Мiранда вирушає в Лондон, де її чекає новий замовник, не здогадуючись, що її розшукує Френк... Чергова незвичайна й загадкова роль талановитої Рiччi.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.4 (2073)
Моя оцінка:
/10
The Secret World of Michael Fry (2000) режисер 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Council Planner Michael Fry uncovers a sinister plot in his Welsh seaside home town and finds himself caught in a growing tide of corruption and sleazy internet sex.

The Secret World of Michael Fry (2000)

The Secret World of Michael Fry

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
режисер
Велика Британія   2 год 20 хв
Читати опис (англ.) Council Planner Michael Fry uncovers a sinister plot in his Welsh seaside home town and finds himself caught in a growing tide of corruption and sleazy internet sex.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (79)
Моя оцінка:
/10
Ярмарок марнославства
Ярмарок марнославства (1998) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.7
Сюжет Екранізація класичного роману Вільяма Теккерея, події якого відбуваються і в елегантних салонах вищого світу лондона, і на полях битв із армією Наполеона.
Красива, розумна і чарівна Шарп - колишня гувернантка. Вона неперевершена спокусниця та кар'єристка. Беккі готова піти на будь-які хитрощі і розбити незчисленну кількість чоловічих сердець, аби заволодіти багатим і знатним чоловіком. Все її бурне і сповнене пригод життя посвячене одній меті - пошуку впливового покровителя. А її покірна подруга Амелія віддано кохає офіцера Джорджа Осборна, хоча за нею потай сохне його вірний друг капітан Доббін. Чи зможуть подруги пережити всі примхи кохання, приготовлені для них долею?
Ярмарок марнославства

Ярмарок марнославства (1998)

Vanity Fair

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія, США   50 хв
Читати опис Екранізація класичного роману Вільяма Теккерея, події якого відбуваються і в елегантних салонах вищого світу лондона, і на полях битв із армією Наполеона.
Красива, розумна і чарівна Шарп - колишня гувернантка. Вона неперевершена спокусниця та кар'єристка. Беккі готова піти на будь-які хитрощі і розбити незчисленну кількість чоловічих сердець, аби заволодіти багатим і знатним чоловіком. Все її бурне і сповнене пригод життя посвячене одній меті - пошуку впливового покровителя. А її покірна подруга Амелія віддано кохає офіцера Джорджа Осборна, хоча за нею потай сохне його вірний друг капітан Доббін. Чи зможуть подруги пережити всі примхи кохання, приготовлені для них долею?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 7.7 (1750)
Моя оцінка:
/10
Touching Evil (1997—1999) режисер 7.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Touching Evil is a crime drama following the exploits of a crack squad on the Organised & Serial Crime Unit, a rapid response police force that serves the entire county.

Touching Evil (1997—1999)

Touching Evil

Серіал 3 сезони, 23 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія, США   50 хв
Читати опис (англ.) Touching Evil is a crime drama following the exploits of a crack squad on the Organised & Serial Crime Unit, a rapid response police force that serves the entire county.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.8 (2221)
Моя оцінка:
/10
Modern Times (1995) режисер, продюсер 0.0 imdb 6.2

Modern Times (1995)

Modern Times

Серіал 2 сезони, 11 епізод Поновлений серіал
режисер, продюсер
Велика Британія
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (30)
Моя оцінка:
/10
Forty Minutes (1981—1983) режисер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Documentaries on any possible subject, the only connection being that they last forty minutes.

Forty Minutes (1981—1983)

Forty Minutes

Серіал 4 сезони, 1 епізод Завершений
режисер
Велика Британія   40 хв
Читати опис (англ.) Documentaries on any possible subject, the only connection being that they last forty minutes.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (32)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: