Джон Іст

Jon East

Всього фільмів (на сайті): 32

Ролі: режисер ★ 7.48 (28), продюсер (9), сценарист ★ 1 (1)

Фільмографія

Знайдено 32 результати

Кривава земля
Кривава земля (2021—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.7
Сюжет Коли з озера дістають автомобіль, чий власник Пет Кінан був викрадений, досвідчений детектив Том Браннік вважає, що злочин міг скоїти Голіаф — невловимий серійний вбивця. Двадцять років тому Голіаф вбив кількох людей, включаючи дружину Тома, а потім безслідно зник. Незважаючи на застереження свого старого друга Джекі Тумі, Браннік і його команда знову починають працювати над справою Голіафа, сподіваючись, що це допоможе їм розслідувати викрадення Кінана. У міру того, як вони отримують нові факти про вбивства, що сталися двадцять років тому, Том з'ясовує, що хтось намагався приховати правду про вчинені серійним вбивцею звірства...
Кривава земля Трейлер

Кривава земля (2021—)

Bloodlands

Серіал 2 сезони, 10 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   3 год 42 хв
Читати опис Коли з озера дістають автомобіль, чий власник Пет Кінан був викрадений, досвідчений детектив Том Браннік вважає, що злочин міг скоїти Голіаф — невловимий серійний вбивця. Двадцять років тому Голіаф вбив кількох людей, включаючи дружину Тома, а потім безслідно зник. Незважаючи на застереження свого старого друга Джекі Тумі, Браннік і його команда знову починають працювати над справою Голіафа, сподіваючись, що це допоможе їм розслідувати викрадення Кінана. У міру того, як вони отримують нові факти про вбивства, що сталися двадцять років тому, Том з'ясовує, що хтось намагався приховати правду про вчинені серійним вбивцею звірства...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 6.7 (7146)
Моя оцінка:
/10
Проклята
Проклята (2020) режисер 6.3 imdb 6.0
Сюжет Свіжий погляд на легенду про короля Артура, але з точки зору молодої Німує. Дівчина об’єднує сили з найманцем Артура у пошуках Мерліна та доставці древнього меча.
Проклята Трейлер

Проклята (2020)

Cursed

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Свіжий погляд на легенду про короля Артура, але з точки зору молодої Німує. Дівчина об’єднує сили з найманцем Артура у пошуках Мерліна та доставці древнього меча.
КіноБаза: 6.3 (19)  IMDb: 6.0 (32886)
Моя оцінка:
/10
Пенніворт
Пенніворт (2019—2022) режисер 7.3 imdb 7.8
Сюжет Події відбуваються в шістдесяті роки минулого століття у величезному Лондоні. Головний герой цієї кінокартини якийсь хлопець Альфред Пенніворт. Чоловік є батьком знаменитого Бетмена. Альфред довгий час прослужив офіцером в спецназі, проте в даний момент знаходиться у відставці. Він з одним своїм хорошим забезпеченим одним вирішує відкрити охоронну контору. Спочатку справи йдуть в гору і пані дуже раді цьому. Однак з успіхом приходить і безліч проблем, труднощів і заздрісників. Не всім подобався бізнес чоловіків і багато хто хотів, щоб він розвалився.

Пенніворт був вимотаний постійним тиском з боку і з харизматичного і життєрадісної людини перетворився на злого і замкнутого людини, який нікого не пускав у свій світ. Він щосили намагався налагодити справи в бізнесі, і одного разу йому навіть довелося вбити людину. Ця трагічна подія сильно вплинуло на нього і він став ще більш відлюдник, однак йому вдалося зустріти прекрасну жінку, яка допомогла йому впоратися з труднощами і подарувала прекрасного сина, ставши законною дружиною.
Пенніворт Трейлер

Пенніворт (2019—2022)

Pennyworth

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Події відбуваються в шістдесяті роки минулого століття у величезному Лондоні. Головний герой цієї кінокартини якийсь хлопець Альфред Пенніворт. Чоловік є батьком знаменитого Бетмена. Альфред довгий час прослужив офіцером в спецназі, проте в даний момент знаходиться у відставці. Він з одним своїм хорошим забезпеченим одним вирішує відкрити охоронну контору. Спочатку справи йдуть в гору і пані дуже раді цьому. Однак з успіхом приходить і безліч проблем, труднощів і заздрісників. Не всім подобався бізнес чоловіків і багато хто хотів, щоб він розвалився.

Пенніворт був вимотаний постійним тиском з боку і з харизматичного і життєрадісної людини перетворився на злого і замкнутого людини, який нікого не пускав у свій світ. Він щосили намагався налагодити справи в бізнесі, і одного разу йому навіть довелося вбити людину. Ця трагічна подія сильно вплинуло на нього і він став ще більш відлюдник, однак йому вдалося зустріти прекрасну жінку, яка допомогла йому впоратися з труднощами і подарувала прекрасного сина, ставши законною дружиною.
КіноБаза: 7.3 (20)  IMDb: 7.8 (18105)
Моя оцінка:
/10
Віскі Кавалер
Віскі Кавалер (2019) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 7.1
Сюжет Сюжет американського комедійно-драматичного трилера «Віскі Кавалер» розгортається навколо двох спецагентів. Вілл Чейз — досвідчений агент ФБР, що володіє майже бездоганною репутацією. Він розумний, урівноважений і веде насичене життя, повне драйву та пригод. Єдина проблема Вілла полягає в тому, що він надмірно чутливий і сентиментальний, що часом служить серйозною перешкодою в боротьбі зі злочинністю. Під час виконання вкрай важливої місії Віллу доводиться об'єднати зусилля з Френкі Троубрідж — прямолінійною і безкомпромісною оперативницею ЦРУ. Однак попереду напарників чекає багато труднощів, адже їх чекає не тільки звикнути до роботи в команді, а й навчитися компенсувати недоліки одне одного
Віскі Кавалер Трейлер

Віскі Кавалер (2019)

Whiskey Cavalier

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Сюжет американського комедійно-драматичного трилера «Віскі Кавалер» розгортається навколо двох спецагентів. Вілл Чейз — досвідчений агент ФБР, що володіє майже бездоганною репутацією. Він розумний, урівноважений і веде насичене життя, повне драйву та пригод. Єдина проблема Вілла полягає в тому, що він надмірно чутливий і сентиментальний, що часом служить серйозною перешкодою в боротьбі зі злочинністю. Під час виконання вкрай важливої місії Віллу доводиться об'єднати зусилля з Френкі Троубрідж — прямолінійною і безкомпромісною оперативницею ЦРУ. Однак попереду напарників чекає багато труднощів, адже їх чекає не тільки звикнути до роботи в команді, а й навчитися компенсувати недоліки одне одного
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (7)  IMDb: 7.1 (10395)
Моя оцінка:
/10
Загублені у космосі
Загублені у космосі (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.3
Сюжет Після аварійної посадки на чужій планеті сім’я Робінсонів бореться з труднощами, щоб вижити та врятуватися. Але їх підстерігає безліч небезпек і пасток.
Загублені у космосі Трейлер

Загублені у космосі (2018)

Lost in Space

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Після аварійної посадки на чужій планеті сім’я Робінсонів бореться з труднощами, щоб вижити та врятуватися. Але їх підстерігає безліч небезпек і пасток.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (70)  IMDb: 7.3 (105928)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Вбиваючи Єву
Вбиваючи Єву (2018—2022) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.1
Сюжет Історія двох жінок Вілланелл та Єви, перша з яких є кілером-психопатом, а друга — блискучим агентом MI6.
Вбиваючи Єву Трейлер

Вбиваючи Єву (2018—2022)

Killing Eve

Серіал 4 сезони, 32 епізоди Завершений
режисер
США, Велика Британія   42 хв
Читати опис Історія двох жінок Вілланелл та Єви, перша з яких є кілером-психопатом, а друга — блискучим агентом MI6.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (65)  IMDb: 8.1 (136412)
Моя оцінка:
/10
Ackley Bridge (2017—) режисер 5.5 imdb 7.2
Сюжет (англ.) The merging of two schools causes plenty of problems for headmistress Mandy who has to deal with explosive fall-outs and problem pupils.
Трейлер

Ackley Bridge (2017—)

Ackley Bridge

Серіал 5 сезонів, 46 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   46 хв
Читати опис (англ.) The merging of two schools causes plenty of problems for headmistress Mandy who has to deal with explosive fall-outs and problem pupils.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.2 (2168)
Моя оцінка:
/10
Jamestown (2017—2019) режисер 6.6 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A drama about English settlers in America in 1617.

Jamestown (2017—2019)

Jamestown

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A drama about English settlers in America in 1617.
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 6.9 (5850)
Моя оцінка:
/10
"Maigret" Maigret's Dead Man (2016) режисер 7.5 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Maigret plunges into the murky Parisian underworld.
Трейлер

"Maigret" Maigret's Dead Man (2016)

"Maigret" Maigret's Dead Man

режисер
Велика Британія   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Maigret plunges into the murky Parisian underworld.
КіноБаза: 7.5 (4)  IMDb: 7.1 (7129)
Моя оцінка:
/10
Maigret (2016—2017) режисер 7.3 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Cases of hard-working Parisian detective Chief Inspector Jules Maigret.

Maigret (2016—2017)

Maigret

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Cases of hard-working Parisian detective Chief Inspector Jules Maigret.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 7.8 (2047)
Моя оцінка:
/10
Щасливець
Щасливець (2016—2018) режисер 8.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) From the mind of comic book legend Stan Lee comes a bold new action crime series about a brilliant but flawed police officer with the power to control luck.
Щасливець

Щасливець (2016—2018)

Lucky Man

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) From the mind of comic book legend Stan Lee comes a bold new action crime series about a brilliant but flawed police officer with the power to control luck.
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 7.1 (6353)
Моя оцінка:
/10
Beowulf: Return to the Shieldlands (2016) режисер 5.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Beowulf returns to his homeland of Herot in the Shieldlands to pay his respects to deceased king Hrothgar (William Hurt). But past jealousies mean Beowulf gets a frosty welcome, especially from Hrothgar's wife, Rheda (Joanne Whalley), and son, Slean (Ed Speelers).
Трейлер

Beowulf: Return to the Shieldlands (2016)

Beowulf: Return to the Shieldlands

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Скасований
режисер
  44 хв
Читати опис (англ.) Beowulf returns to his homeland of Herot in the Shieldlands to pay his respects to deceased king Hrothgar (William Hurt). But past jealousies mean Beowulf gets a frosty welcome, especially from Hrothgar's wife, Rheda (Joanne Whalley), and son, Slean (Ed Speelers).
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 5.7 (3598)
Моя оцінка:
/10
Останнє королівство
Останнє королівство (2015—2022) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 8.5
Сюжет 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Останнє королівство Трейлер

Останнє королівство (2015—2022)

The Last Kingdom

Серіал 5 сезонів, 46 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (55)  IMDb: 8.5 (166401)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Critical (2015) режисер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Follow the drama at a state-of-the-art Major Trauma Centre, a unit which treats only the most gravely ill or seriously injured.

Critical (2015)

Critical

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Follow the drama at a state-of-the-art Major Trauma Centre, a unit which treats only the most gravely ill or seriously injured.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (1059)
Моя оцінка:
/10
The Sparticle Mystery (2011—2015) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) All the world's adults vanish, leaving only those aged 15 and under on the planet.

The Sparticle Mystery (2011—2015)

The Sparticle Mystery

Серіал 3 сезони, 13 епізодів Завершений
режисер, продюсер
Велика Британія   28 хв
Читати опис (англ.) All the world's adults vanish, leaving only those aged 15 and under on the planet.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (607)
Моя оцінка:
/10
Абатство Даунтон
Абатство Даунтон (2010—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.7
Сюжет Перші серії серіалу відбуваються у 1912 році, розпочинаються з новини про смерть нащадка титулу графа Ґрентема внаслідок катастрофи на Титаніку. Сім'я очікує, що оскільки нащадків чоловічого роду в родині не залишилося, уся власність та капітал сім'ї після смерті графа перейдуть до старшої доньки. Але граф Роберт Ґрентем, який усе своє життя віддав розвиткові родинного помістя, відмовляється відстоювати права своєї доньки Мері, вважаючи, що все, разом з немалим капіталом його дружини має належати нащадкові його графського титулу, невідомому далекому родичу. В серіалі на рівні з життям британської аристократії, показують також життя їхньої прислуги.
Абатство Даунтон Трейлер

Абатство Даунтон (2010—2015)

Downton Abbey

16+
Серіал 6 сезонів, 52 епізоди Завершений
Топ #65 серіал
режисер
Велика Британія   58 хв
Читати опис Перші серії серіалу відбуваються у 1912 році, розпочинаються з новини про смерть нащадка титулу графа Ґрентема внаслідок катастрофи на Титаніку. Сім'я очікує, що оскільки нащадків чоловічого роду в родині не залишилося, уся власність та капітал сім'ї після смерті графа перейдуть до старшої доньки. Але граф Роберт Ґрентем, який усе своє життя віддав розвиткові родинного помістя, відмовляється відстоювати права своєї доньки Мері, вважаючи, що все, разом з немалим капіталом його дружини має належати нащадкові його графського титулу, невідомому далекому родичу. В серіалі на рівні з життям британської аристократії, показують також життя їхньої прислуги.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (78)  IMDb: 8.7 (225426)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Spirit Warriors (2010—) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) On a school trip to a museum, Bo, her younger sister Jen, Vicky, Trix and Martin - five ordinary kids from London - are transported to an ancient Chinese Spirit World where they find themselves suddenly transformed into Spirit Warrio
Трейлер

Spirit Warriors (2010—)

Spirit Warriors

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) On a school trip to a museum, Bo, her younger sister Jen, Vicky, Trix and Martin - five ordinary kids from London - are transported to an ancient Chinese Spirit World where they find themselves suddenly transformed into Spirit Warrio
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (49)
Моя оцінка:
/10
Жорстокі таємниці Лондона
Жорстокі таємниці Лондона (2009—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 7.8
Сюжет У день, коли оживає легенда і навіть найбільше жахіття стає реальністю… Коли у жертв немає надії на порятунок, а у команди детективів жодних мотивів та доказів. Чи вдасться комусь упіймати злочинця та розгадати страшну загадку? Дивіться на «Мега» один із найпопулярніших детективних серіалів світу – «Жорстокі таємниці Лондона».

Команда детективів на чолі із Джозефом Чендлером розслідує загадкові вбивства, пов’язані із відомими маніяками минулого століття. Так, у серіях першого сезону детективи виходять на слід божевільного вбивці, який вирішив у деталях відтворити усі злочини Джека-Різника. У другому сезоні детективи розслідують справу послідовників відомих британських кримінальних авторитетів – братів Крей.
Жорстокі таємниці Лондона Трейлер

Жорстокі таємниці Лондона (2009—2013)

Whitechapel

Серіал 4 сезони, 18 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис У день, коли оживає легенда і навіть найбільше жахіття стає реальністю… Коли у жертв немає надії на порятунок, а у команди детективів жодних мотивів та доказів. Чи вдасться комусь упіймати злочинця та розгадати страшну загадку? Дивіться на «Мега» один із найпопулярніших детективних серіалів світу – «Жорстокі таємниці Лондона».

Команда детективів на чолі із Джозефом Чендлером розслідує загадкові вбивства, пов’язані із відомими маніяками минулого століття. Так, у серіях першого сезону детективи виходять на слід божевільного вбивці, який вирішив у деталях відтворити усі злочини Джека-Різника. У другому сезоні детективи розслідують справу послідовників відомих британських кримінальних авторитетів – братів Крей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (6)  IMDb: 7.8 (14845)
Моя оцінка:
/10
Clay (2008) продюсер 9.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Set in the mid-60s and based on the novel by award-winning author David Almond, this dark and mesmerizing fable tells how 14-year-old David's life is changed forever by a mysterious outsider.

Clay (2008)

Clay

продюсер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Set in the mid-60s and based on the novel by award-winning author David Almond, this dark and mesmerizing fable tells how 14-year-old David's life is changed forever by a mysterious outsider.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 5.6 (233)
Моя оцінка:
/10
Доктор Хто: У пошуках Безкінечності
Доктор Хто: У пошуках Безкінечності (2007) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.4
Сюжет Десятий Доктор і Марта Джонс відправилися в подорож через простір і час, в пошуках чіпів з даними, які потрібні для того, щоб розблокувати "Безкінечність" — величезний космічний корабель, який може реалізувати найзаповітніші людські мрії. Однак загроза усіх галактик — Бальтазар, також шукає цей корабель. Хто ж переможе у цих пошуках?
Доктор Хто: У пошуках Безкінечності

Доктор Хто: У пошуках Безкінечності (2007)

Doctor Who: The Infinite Quest

продюсер
Велика Британія   45 хв
Читати опис Десятий Доктор і Марта Джонс відправилися в подорож через простір і час, в пошуках чіпів з даними, які потрібні для того, щоб розблокувати "Безкінечність" — величезний космічний корабель, який може реалізувати найзаповітніші людські мрії. Однак загроза усіх галактик — Бальтазар, також шукає цей корабель. Хто ж переможе у цих пошуках?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.4 (1042)
Моя оцінка:
/10
M.I.High (2007—2014) продюсер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Four school children work for MI9, and fight against a criminal agency called skul.

M.I.High (2007—2014)

M.I.High

Серіал 7 сезонів, 88 епізодів Завершений
продюсер
Велика Британія   28 хв
Читати опис (англ.) Four school children work for MI9, and fight against a criminal agency called skul.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (1370)
Моя оцінка:
/10
Johnny and the Bomb (2006) продюсер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Based on the book by Terry Pratchett, the adventure begins for thirteen-year-old Johnny Maxwell and his four friends when they come to the aid of eccentric homeless woman, Mrs Tachyon, and are left minding her trolley full of blac...

Johnny and the Bomb (2006)

Johnny and the Bomb

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Завершений
продюсер
Велика Британія   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Based on the book by Terry Pratchett, the adventure begins for thirteen-year-old Johnny Maxwell and his four friends when they come to the aid of eccentric homeless woman, Mrs Tachyon, and are left minding her trolley full of blac...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (362)
Моя оцінка:
/10
Rocket Man (2005) режисер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A recently widowed Welsh man struggles to build a rocket to launch his wife's ashes into space.

Rocket Man (2005)

Rocket Man

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A recently widowed Welsh man struggles to build a rocket to launch his wife's ashes into space.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (157)
Моя оцінка:
/10
Beaten (2005) продюсер, режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Robson Green stars in a powerful love story exploring the roots of domestic violence.

Beaten (2005)

Beaten

продюсер, режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Robson Green stars in a powerful love story exploring the roots of domestic violence.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (135)
Моя оцінка:
/10
Bodies (2004—2005) режисер 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) A young registrar, Rob Lake starts work under established gynecologist Roger Hurley whom he finds to be an affable man. All is not as it first appears, however, and Lake soon develops grave misgivings about his boss and his methods.

Bodies (2004—2005)

Bodies

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A young registrar, Rob Lake starts work under established gynecologist Roger Hurley whom he finds to be an affable man. All is not as it first appears, however, and Lake soon develops grave misgivings about his boss and his methods.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (1587)
Моя оцінка:
/10
New Tricks (2003—2015) режисер 5.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Three retired police officers are drafted in to solve cold cases, with a touch of comedy and drama

New Tricks (2003—2015)

New Tricks

Серіал 12 сезонів, 107 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Three retired police officers are drafted in to solve cold cases, with a touch of comedy and drama
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 8.0 (8814)
Моя оцінка:
/10
Always and Everyone (1999—2001) режисер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) The hectic everyday lives of the doctors and nurses running the Accident and Emergency department of the large, busy city hospital, St. Victors.

Always and Everyone (1999—2001)

Always and Everyone

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   51 хв
Читати опис (англ.) The hectic everyday lives of the doctors and nurses running the Accident and Emergency department of the large, busy city hospital, St. Victors.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (64)
Моя оцінка:
/10
The Vice (1999—2003) режисер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Veteran Detective Inspector Pat Chappel (Ken Stott) heads up the Metropolitan vice squad as he and his team investigate prostitution and pornography in the London sex trade.

The Vice (1999—2003)

The Vice

Серіал 5 сезонів, 28 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Veteran Detective Inspector Pat Chappel (Ken Stott) heads up the Metropolitan vice squad as he and his team investigate prostitution and pornography in the London sex trade.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (616)
Моя оцінка:
/10
Там, де серце
Там, де серце (1997—2001) режисер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A warm hearted drama series that follows the lives of the people of Skelthwate, and their local health center.
Там, де серце

Там, де серце (1997—2001)

Where the Heart Is

Серіал 5 сезонів, 68 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) A warm hearted drama series that follows the lives of the people of Skelthwate, and their local health center.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (572)
Моя оцінка:
/10
Мовчазний свідок
Мовчазний свідок (1996—) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.9
Сюжет Англійським полісменам не завжди щастить. Злочинці залишають мізерну кількість слідів та зачіпок. Нерідко, щоб краще розібратися в деталях справи, поліцейські звертаються по допомогу до судмедекспертів. Їхня робота допомагає розкривати справи, які вважалися зовсім безнадійними.
Мовчазний свідок Трейлер

Мовчазний свідок (1996—)

Silent Witness

Серіал 26 сезонів, 238 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Англійським полісменам не завжди щастить. Злочинці залишають мізерну кількість слідів та зачіпок. Нерідко, щоб краще розібратися в деталях справи, поліцейські звертаються по допомогу до судмедекспертів. Їхня робота допомагає розкривати справи, які вважалися зовсім безнадійними.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.9 (12779)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: