Edward Bazalgette

Місце народження: Великобританія

Всього фільмів (на сайті): 25

Ролі: режисер ★ 7.38 (21), продюсер (5), актор (2)

Фільмографія

Знайдено 25 результатів

Смерть семи королів
Смерть семи королів (2023) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.9
Сюжет Після смерті короля Едварда Утред із Беббанбурга сподівається нарешті об’єднати Англію, тому разом із товаришами вирушає в подорож роздробленим королівством.
Смерть семи королів Трейлер

Смерть семи королів (2023)

The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

режисер
Велика Британія   1 год 51 хв
Читати опис Після смерті короля Едварда Утред із Беббанбурга сподівається нарешті об’єднати Англію, тому разом із товаришами вирушає в подорож роздробленим королівством.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (38)  IMDb: 6.9 (37149)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Доля: Сага Вінкс
Доля: Сага Вінкс (2021—2022) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.8
Сюжет Історія про дорослішання п'яти фей, які навчаються у школі магії Алфеа. Там вони вчаться керувати своїми силами, розбираючись при цьому з коханням, ворожнечею та монстрами, що загрожують їхньому існуванню.
Доля: Сага Вінкс Трейлер

Доля: Сага Вінкс (2021—2022)

Fate: The Winx Saga

Серіал 2 сезони, 13 епізодів Скасований
режисер
Італія, Велика Британія   47 хв
Читати опис Історія про дорослішання п'яти фей, які навчаються у школі магії Алфеа. Там вони вчаться керувати своїми силами, розбираючись при цьому з коханням, ворожнечею та монстрами, що загрожують їхньому існуванню.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (45)  IMDb: 6.8 (58620)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Відьмак
Відьмак (2019—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.0
Сюжет Ґеральт із Рівії, мутант, найманий мисливець на монстрів, вирушає назустріч долі в неспокійному світі, де люди часто виявляються страшнішими за чудовиськ.
Відьмак Трейлер

Відьмак (2019—)

The Witcher

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
режисер
Польща, Угорщина, США   60 хв
Читати опис Ґеральт із Рівії, мутант, найманий мисливець на монстрів, вирушає назустріч долі в неспокійному світі, де люди часто виявляються страшнішими за чудовиськ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (377)  IMDb: 8.0 (576777)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Клас
Клас (2016) режисер  ✓ укр. субтитри 6.5 imdb 6.8
Сюжет Сюжет серіалу "Клас" - спін - оффу всесвітньо відомого серіалу "Доктор Хто" - обертається навколо чотирьох учнів школи Коал Хілл - Чарлі, Рама, Тані та Ейпріл і їхньої вчительки з фізики панни Квіл, які, за велліням долі та певного ексцентричного прибульця, змушені об'єднатися для боротьби з інопланетними монстрами у намаганні захистити не лише себе, а й цілу Землю. Як і у їхніх попередників, у цих учнів школи Коал Хілл є приховані секрети та бажання. Вони постають перед власними найбільшими жахами, намагаючись впоратися з друзями, батьками, домашніми завданнями, сексом, гризотами та, можливо, кінцем усього живого. Школа Коал Хілл була частиною всесвіту "Доктора Хто" з самого початку і цьому є своя ціна. Усі ці подорожі у часі протягом років призвели до того, що стіни простору та часу потоншали. І з іншого боку щось напирає, щось чекає на свій шанс убити усіх та усе, спустити на нас усіх Тінь. Жах наближається, трагедія наближається, війна наближається. Готуйтеся, "Клас" наближається.
Клас Трейлер

Клас (2016)

Class

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   45 хв
Читати опис Сюжет серіалу "Клас" - спін - оффу всесвітньо відомого серіалу "Доктор Хто" - обертається навколо чотирьох учнів школи Коал Хілл - Чарлі, Рама, Тані та Ейпріл і їхньої вчительки з фізики панни Квіл, які, за велліням долі та певного ексцентричного прибульця, змушені об'єднатися для боротьби з інопланетними монстрами у намаганні захистити не лише себе, а й цілу Землю. Як і у їхніх попередників, у цих учнів школи Коал Хілл є приховані секрети та бажання. Вони постають перед власними найбільшими жахами, намагаючись впоратися з друзями, батьками, домашніми завданнями, сексом, гризотами та, можливо, кінцем усього живого. Школа Коал Хілл була частиною всесвіту "Доктора Хто" з самого початку і цьому є своя ціна. Усі ці подорожі у часі протягом років призвели до того, що стіни простору та часу потоншали. І з іншого боку щось напирає, щось чекає на свій шанс убити усіх та усе, спустити на нас усіх Тінь. Жах наближається, трагедія наближається, війна наближається. Готуйтеся, "Клас" наближається.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.8 (4529)
Моя оцінка:
/10
Гудіні і Дойл
Гудіні і Дойл (2016) режисер 5.8 imdb 7.2
Сюжет (англ.) At the turn of the 20th century the Metropolitan Police were overwhelmed with bizarre cases so they turned to outsiders including Houdini and Doyle, who collaborated with New Scotland Yard on some unsolved and inexplicable crimes.
Гудіні і Дойл Трейлер

Гудіні і Дойл (2016)

Houdini and Doyle

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
Канада, Велика Британія   43 хв
Читати опис (англ.) At the turn of the 20th century the Metropolitan Police were overwhelmed with bizarre cases so they turned to outsiders including Houdini and Doyle, who collaborated with New Scotland Yard on some unsolved and inexplicable crimes.
КіноБаза: 5.8 (5)  IMDb: 7.2 (3014)
Моя оцінка:
/10
Останнє королівство
Останнє королівство (2015—2022) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.5
Сюжет 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Останнє королівство Трейлер

Останнє королівство (2015—2022)

The Last Kingdom

Серіал 5 сезонів, 46 епізодів Завершений
режисер, продюсер
Велика Британія   60 хв
Читати опис 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (58)  IMDb: 8.5 (168668)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Полдарк
Полдарк (2015—2019) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.3
Сюжет Росс Полдарк повертається додому з війни, сподіваючись на спокійне і щасливе життя в колі сім'ї, і виявляє, що батько помер, управляють будинком слуги-п'яниці, а наречена Елізабет, впевнена, що він загинув, побралася з його кузеном..
Полдарк Трейлер

Полдарк (2015—2019)

Poldark

16+
Серіал 5 сезонів, 43 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Росс Полдарк повертається додому з війни, сподіваючись на спокійне і щасливе життя в колі сім'ї, і виявляє, що батько помер, управляють будинком слуги-п'яниці, а наречена Елізабет, впевнена, що він загинув, побралася з його кузеном..
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (14)  IMDb: 8.3 (36530)
Моя оцінка:
/10
Doctor Who Extra (2014—) зіграв самого себе 7.0 imdb 7.3

Doctor Who Extra (2014—)

Doctor Who Extra

Серіал 3 сезони, 43 епізоди Документальний Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.3 (49)
Моя оцінка:
/10
The Guilty (2013) режисер 6.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Lives are torn apart and relationships fractured forever when a four-year-old boy goes missing during a neighbourhood barbecue.

The Guilty (2013)

The Guilty

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Lives are torn apart and relationships fractured forever when a four-year-old boy goes missing during a neighbourhood barbecue.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.7 (1205)
Моя оцінка:
/10
Молодий Морс
Молодий Морс (2012—) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.6
Сюжет 1965 рік. Ендевор Морс розслідує зникнення школярки, по ходу справи розуміючи, що повертається назад в Оксфорд - до місця, яке незабаром вирішить його подальшу долю. Він бере участь в великому розслідуванні вбивства, головним інспектором якого є Фред Фьоздей. Ендевор зі справою опиняється в тупику, і його усувають від справи. Знову Зіткнувшись зі своїм не дуже приємним минулим, він вирішує почати похід в ім'я справедливості. Йому доведеться зіткнутися з безліччю неприємностей.
Молодий Морс Трейлер

Молодий Морс (2012—)

Endeavour

Серіал 9 сезонів, 35 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   1 год 29 хв
Читати опис 1965 рік. Ендевор Морс розслідує зникнення школярки, по ходу справи розуміючи, що повертається назад в Оксфорд - до місця, яке незабаром вирішить його подальшу долю. Він бере участь в великому розслідуванні вбивства, головним інспектором якого є Фред Фьоздей. Ендевор зі справою опиняється в тупику, і його усувають від справи. Знову Зіткнувшись зі своїм не дуже приємним минулим, він вирішує почати похід в ім'я справедливості. Йому доведеться зіткнутися з безліччю неприємностей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (14)  IMDb: 8.6 (33961)
Моя оцінка:
/10
DCI Banks (2010—2016) режисер 8.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The tenacious and stubborn DCI Banks unravels disturbing murder mysteries aided by his young assistants, DS Annie Cabbot and DI Helen Morton.

DCI Banks (2010—2016)

DCI Banks

Серіал 5 сезонів, 30 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   45 хв
Читати опис (англ.) The tenacious and stubborn DCI Banks unravels disturbing murder mysteries aided by his young assistants, DS Annie Cabbot and DI Helen Morton.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.7 (9250)
Моя оцінка:
/10
Віра
Віра (2011—) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 8.2
Сюжет Головна героїня серіалу — Віра Стенгоуп — інспекторка кримінальної поліції. Вона одержима своєю роботою і під час розкриття справи керується власним чуттям. Перед усім світом Віра постає гостро уїдливою та відважною, з очима, сповненими лукавства. Навіть у миті самотності вона жодним чином нікому цього не показує. Спільно з її напарником, ​​терплячим і надійним Джо Ешвортом, вони завзято беруться за кожну новоявлену справу, незалежно від її складності та заплутаності.
Віра Трейлер

Віра (2011—)

Vera

Серіал 12 сезонів, 50 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Головна героїня серіалу — Віра Стенгоуп — інспекторка кримінальної поліції. Вона одержима своєю роботою і під час розкриття справи керується власним чуттям. Перед усім світом Віра постає гостро уїдливою та відважною, з очима, сповненими лукавства. Навіть у миті самотності вона жодним чином нікому цього не показує. Спільно з її напарником, ​​терплячим і надійним Джо Ешвортом, вони завзято беруться за кожну новоявлену справу, незалежно від її складності та заплутаності.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (7)  IMDb: 8.2 (20604)
Моя оцінка:
/10
Modern Masters (2010) режисер 0.0 imdb 8.3

Modern Masters (2010)

Modern Masters

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (96)
Моя оцінка:
/10
Неймовірна подорож людини
Неймовірна подорож людини (2009) продюсер 0.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) This series explains the evidence for the theory of early human migrations out of Africa and subsequently around the world, supporting the Out of Africa Theory.
Неймовірна подорож людини Трейлер

Неймовірна подорож людини (2009)

The Incredible Human Journey

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) This series explains the evidence for the theory of early human migrations out of Africa and subsequently around the world, supporting the Out of Africa Theory.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.2 (919)
Моя оцінка:
/10
Last One Standing (2007—2008) продюсер 0.0 imdb 8.7
Сюжет (англ.) Six men travel to various locations around the world where they stay with indigenous people, learn their local sports and then compete against each other in those sports

Last One Standing (2007—2008)

Last One Standing

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Завершений
продюсер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Six men travel to various locations around the world where they stay with indigenous people, learn their local sports and then compete against each other in those sports
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.7 (449)
Моя оцінка:
/10
Ганнібал
Ганнібал (2006) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Ганнібал Барка і сьогодні вважається одним з найбільших тактичних геніїв. Уперше глядачі отримають можливість на власні очі побачити героїчний шлях цього полководця. Форсування могутньої річки Рони, перехід через зимові Альпи на бойових слонах і подальше вторгнення на територію Італії, бій з однією з найбільших армій того часу — армією Риму — це лише частина його запаморочливих військових успіхів, завдяки яким ім'я Ганнібала вписано великими літерами у книгу військової історії.
Ганнібал Трейлер

Ганнібал (2006)

Hannibal

режисер
Велика Британія   1 год 29 хв
Читати опис Ганнібал Барка і сьогодні вважається одним з найбільших тактичних геніїв. Уперше глядачі отримають можливість на власні очі побачити героїчний шлях цього полководця. Форсування могутньої річки Рони, перехід через зимові Альпи на бойових слонах і подальше вторгнення на територію Італії, бій з однією з найбільших армій того часу — армією Риму — це лише частина його запаморочливих військових успіхів, завдяки яким ім'я Ганнібала вписано великими літерами у книгу військової історії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.7 (1797)
Моя оцінка:
/10
Genghis Khan (2005) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Genghis Khan, ruthless leader of the Mongols and sovereign over the vastest empire ever ruled by a single man, was both god and devil - not just in the Middle Ages, but for centuries to come.

Genghis Khan (2005)

Genghis Khan

продюсер, режисер
Велика Британія, Німеччина   58 хв
Читати опис (англ.) Genghis Khan, ruthless leader of the Mongols and sovereign over the vastest empire ever ruled by a single man, was both god and devil - not just in the Middle Ages, but for centuries to come.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (659)
Моя оцінка:
/10
Доктор Хто
Доктор Хто (2005) режисер  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.6
Сюжет Після чергової регенерації тисячолітній прибулець, що називає себе Доктором, знову готовий прожити нове життя. Йому вкотре доведеться зустрітитсь зі старими ворогами, новими таємницями та заново познайомитись зі своїми друзями. Динозавр у центрі Лондону, мумія у космічному поїзді та рослинний апокаліпсис - чи готові ви до таких пригод?
Доктор Хто Трейлер

Доктор Хто (2005)

Doctor Who

0+
Серіал 13 сезонів, 264 епізоди Завершений
Топ #55 серіал
режисер
Велика Британія, США   45 хв
Читати опис Після чергової регенерації тисячолітній прибулець, що називає себе Доктором, знову готовий прожити нове життя. Йому вкотре доведеться зустрітитсь зі старими ворогами, новими таємницями та заново познайомитись зі своїми друзями. Динозавр у центрі Лондону, мумія у космічному поїзді та рослинний апокаліпсис - чи готові ви до таких пригод?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (107)  IMDb: 8.6 (250134)
Моя оцінка:
/10
Seven Wonders of the Industrial World (2003) режисер 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Drama-documentary series which describes some of the key technological achievements of the industrial age.

Seven Wonders of the Industrial World (2003)

Seven Wonders of the Industrial World

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) Drama-documentary series which describes some of the key technological achievements of the industrial age.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (481)
Моя оцінка:
/10
Топ Ґір
Топ Ґір (2002—) режисер  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.7
Сюжет Джеремі, Річард і Джеймс з неповторним гумором розповідають про найважливіші та найцікавіші новинки автомобільного світу.
Топ Ґір Трейлер

Топ Ґір (2002—)

Top Gear

12+
Серіал 33 сезони, 219 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
Топ #32 серіал
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Джеремі, Річард і Джеймс з неповторним гумором розповідають про найважливіші та найцікавіші новинки автомобільного світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (86)  IMDb: 8.7 (128080)
Моя оцінка:
/10
Лікарі
Лікарі (2000—) режисер 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
Лікарі Трейлер

Лікарі (2000—)

Doctors

Серіал 23 сезони, 3506 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) The daily lives of staff at a Birmingham medical practice, including their often-dramatic involvements with their patients.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (1729)
Моя оцінка:
/10
Holby City (1999—2022) режисер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) The everyday lives, professional and personal, of the doctors, nurses and patients who find themselves, for various reasons, in the wards of the frenetic cardiac unit of Holby City General Hospital.
Трейлер

Holby City (1999—2022)

Holby City

Серіал 23 сезони, 909 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) The everyday lives, professional and personal, of the doctors, nurses and patients who find themselves, for various reasons, in the wards of the frenetic cardiac unit of Holby City General Hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (2719)
Моя оцінка:
/10
Casualty (1986—) режисер 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) The everyday lives of the people frequenting the frenetic Accident and Emergency department of Holby City Hospital.
Трейлер

Casualty (1986—)

Casualty

Серіал 37 сезонів, 1171 епізод Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) The everyday lives of the people frequenting the frenetic Accident and Emergency department of Holby City Hospital.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (3732)
Моя оцінка:
/10
Жителі Іст-Енд
Жителі Іст-Енд (1985—) режисер 1.0 imdb 4.8
Сюжет Серіал про повсякденне життя простих жителів вигаданого округу Уолфорд в східній частині Лондона.
Жителі Іст-Енд Трейлер

Жителі Іст-Енд (1985—)

EastEnders

Серіал 39 сезонів, 6218 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   30 хв
Читати опис Серіал про повсякденне життя простих жителів вигаданого округу Уолфорд в східній частині Лондона.
КіноБаза: 1.0 (2)  IMDb: 4.8 (9306)
Моя оцінка:
/10
Top of the Pops (1964—2006) актор у ролі Self - The Vapors 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A rundown of the latest chart hits, featuring in-studio performances from popular music artists.

Top of the Pops (1964—2006)

Top of the Pops

Серіал 43 сезони, 1499 епізодів Завершений
актор у ролі Self - The Vapors
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) A rundown of the latest chart hits, featuring in-studio performances from popular music artists.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (1137)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: