Альфонсо Ґомеc-Рехон

Alfonso Gomez-Rejon

Дата народження: 6 листопада 1972 (51 рік)

Знак зодіаку: Скорпіон

Місце народження: Ларедо (Техас), Статі-Уніті

Всього фільмів (на сайті): 17

Ролі: режисер ★ 7.44 (9), актор (7), продюсер (5)

Фільмографія

Знайдено 17 результатів

Мисливці
Мисливці (2020—2023) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 7.2
Сюжет Заснована на реальних подіях драма оповідає про групу мисливців на нацистів. В Америці 70-х років, учасники команди, що ступили на шлях помсти та спраги правосуддя, займаються вистежуванням і винищенням нацистів, які скористалися допомогою уряду США, щоб уникнути покарання і влитися в американське суспільство.
Мисливці Трейлер

Мисливці (2020—2023)

Hunters

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Завершений
продюсер, режисер
США   60 хв
Читати опис Заснована на реальних подіях драма оповідає про групу мисливців на нацистів. В Америці 70-х років, учасники команди, що ступили на шлях помсти та спраги правосуддя, займаються вистежуванням і винищенням нацистів, які скористалися допомогою уряду США, щоб уникнути покарання і влитися в американське суспільство.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (14)  IMDb: 7.2 (52518)
Моя оцінка:
/10
Покої
Покої (2019) режисер, продюсер 6.0 imdb 6.4
Сюжет У центрі сюжету дівчина Саша, яка переживає серцевий напад. Щоб врятувати їй життя, лікарі пересаджують Саші чуже серце. Вона знайомиться з сім’єю донора, після чого починає бачити життя загиблої дівчини – і переймати її риси. Згодом Саша починає розуміти, що стала частиною зловісних подій, які пов’язані із загадковою долею колишньої власниці органу.
Покої Трейлер

Покої (2019)

Chambers

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис У центрі сюжету дівчина Саша, яка переживає серцевий напад. Щоб врятувати їй життя, лікарі пересаджують Саші чуже серце. Вона знайомиться з сім’єю донора, після чого починає бачити життя загиблої дівчини – і переймати її риси. Згодом Саша починає розуміти, що стала частиною зловісних подій, які пов’язані із загадковою долею колишньої власниці органу.
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 6.4 (9564)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1412)
Моя оцінка:
/10
Війна струмів
Війна струмів (2017) режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.5
Сюжет Історія «війни струмів» між електричними титанами Томасом Едісоном та партнерами Джорджем Вестінгаузом та Ніколою Теслою, які не могли дійти згоди чия електрична система буде живити сучасний світ. Едісон наполягав на постійному струмі (ПС), але це обмежувало в діапазоні та було дорого. Вестінгауз мав на меті довести користь змінного струму (ЗС), який міг працювати на великій відстані при значно нижчих витратах. Едісон та Вестінгауз змагалися за те, щоб міста США використовували саме їхню систему.
Війна струмів Трейлер

Війна струмів (2017)

The Current War

12+
режисер
США   1 год 48 хв
Читати опис Історія «війни струмів» між електричними титанами Томасом Едісоном та партнерами Джорджем Вестінгаузом та Ніколою Теслою, які не могли дійти згоди чия електрична система буде живити сучасний світ. Едісон наполягав на постійному струмі (ПС), але це обмежувало в діапазоні та було дорого. Вестінгауз мав на меті довести користь змінного струму (ЗС), який міг працювати на великій відстані при значно нижчих витратах. Едісон та Вестінгауз змагалися за те, щоб міста США використовували саме їхню систему.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (54)  IMDb: 6.5 (30905)
Моя оцінка:
/10
Margot vs. Lily (2016) продюсер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Two sisters make a bet on New Year's eve: Lily challenges Margot to make a fitness web show and get 1000 followers, and Margot challenges Lily to make at least three friends. Game on.

Margot vs. Lily (2016)

Margot vs. Lily

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
США   43 хв
Читати опис (англ.) Two sisters make a bet on New Year's eve: Lily challenges Margot to make a fitness web show and get 1000 followers, and Margot challenges Lily to make at least three friends. Game on.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (78)
Моя оцінка:
/10
Я, Ерл та дівчина, що помирає
Я, Ерл та дівчина, що помирає (2015) режисер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.7
Сюжет Старшокласник Ґреґ разом зі своїм товаришем Ерлом любить знімати пародії на класичні стрічки. Але після того, як він починає спілкуватись із однокласницею Рейчел, у якої щойно виявили рак, його життя змінюється назавжди.
Я, Ерл та дівчина, що помирає Трейлер

Я, Ерл та дівчина, що помирає (2015)

Me and Earl and the Dying Girl

12+
режисер
США   1 год 45 хв
Читати опис Старшокласник Ґреґ разом зі своїм товаришем Ерлом любить знімати пародії на класичні стрічки. Але після того, як він починає спілкуватись із однокласницею Рейчел, у якої щойно виявили рак, його життя змінюється назавжди.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (93)  IMDb: 7.7 (138179)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
The Town that Dreaded Sundown (2014) режисер 3.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) A masked maniac terrorizes the same small community where a murderer known as the Phantom Killer struck decades earlier.
Трейлер

The Town that Dreaded Sundown (2014)

The Town that Dreaded Sundown

режисер
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) A masked maniac terrorizes the same small community where a murderer known as the Phantom Killer struck decades earlier.
КіноБаза: 3.0 (3)  IMDb: 5.6 (16686)
Моя оцінка:
/10
Червоні браслети
Червоні браслети (2014—2015) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.9
Сюжет У центрі сюжету життя підлітків, які з тих чи інших причин на довгий час стали пацієнтами лікарні. Хтось із них має проблеми з серцем, комусь лікарі поставили страшний діагноз «рак», а хтось і зовсім вже протягом довгого часу знаходиться в глибокій комі, і не відомо чи вийде з неї взагалі. Всі вони абсолютно не схожі один на одного, і ніколи не були знайомі, проте хвороби і спільний дім, яким для них стала медустанова, об'єднують героїв. Разом герої створюють власне братство під назвою «Червоні браслети», яке допомагає їм впоратися з усіма труднощами.
Червоні браслети

Червоні браслети (2014—2015)

Red Band Society

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   43 хв
Читати опис У центрі сюжету життя підлітків, які з тих чи інших причин на довгий час стали пацієнтами лікарні. Хтось із них має проблеми з серцем, комусь лікарі поставили страшний діагноз «рак», а хтось і зовсім вже протягом довгого часу знаходиться в глибокій комі, і не відомо чи вийде з неї взагалі. Всі вони абсолютно не схожі один на одного, і ніколи не були знайомі, проте хвороби і спільний дім, яким для них стала медустанова, об'єднують героїв. Разом герої створюють власне братство під назвою «Червоні браслети», яке допомагає їм впоратися з усіма труднощами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (9)  IMDb: 7.9 (10287)
Моя оцінка:
/10
Щоденники Керрі
Щоденники Керрі (2013—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Carrie Bradshaw is in her junior year of high school in the early 1980s. She asks her first questions about love, sex, friendship and family while navigating the worlds of high school and Manhattan.
Щоденники Керрі

Щоденники Керрі (2013—2014)

The Carrie Diaries

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер
США   42 хв
Читати опис (англ.) Carrie Bradshaw is in her junior year of high school in the early 1980s. She asks her first questions about love, sex, friendship and family while navigating the worlds of high school and Manhattan.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (12)  IMDb: 7.0 (28938)
Моя оцінка:
/10
Американська історія жаху
Американська історія жаху (2011) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.0
Сюжет Родина Гармонів переживає не найкращі часи. Вони мріють розпочати життя з чистого аркушу, переїхавши у новий будинок. Проте замість затишного родинного гніздечка на них чекає низка страшних убивств, містичних таємниць й розчарувань. Нова домівка піднімає на поверхню всі страхи, сумніви й переживання. А боятися є чого - будинок просто переповнений духами померлих у ньому людей, і далеко не всі з них - невинні жертви.
Американська історія жаху Трейлер

Американська історія жаху (2011)

American Horror Story

18+
Серіал 12 сезонів, 132 епізоди Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Родина Гармонів переживає не найкращі часи. Вони мріють розпочати життя з чистого аркушу, переїхавши у новий будинок. Проте замість затишного родинного гніздечка на них чекає низка страшних убивств, містичних таємниць й розчарувань. Нова домівка піднімає на поверхню всі страхи, сумніви й переживання. А боятися є чого - будинок просто переповнений духами померлих у ньому людей, і далеко не всі з них - невинні жертви.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (140)  IMDb: 8.0 (343005)
Моя оцінка:
/10
Хор
Хор (2009—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.8
Сюжет Один з головних героїв серіалу Лузери Уїлл Шустер, вчитель іспанської, починає організовувати хор, який займається постановкою мюзиклів. Спочатку колектив залучає студентів, що піддаються знущанням з боку однокласників. Шустер розкручує хор, і до нього приєднуються інші учасники, які вже не відчувають проблем у відносинах з однолітками. Поступово стаючи командою, хористи набувають впевненості в собі і виробляють імунітет проти стереотипної кастової шкільної системи, що розділяє учнів на «популярних» і «невдах».
Хор Трейлер

Хор (2009—2015)

Glee

16+
Серіал 6 сезонів, 121 епізод Завершений
режисер
США   44 хв
Читати опис Один з головних героїв серіалу Лузери Уїлл Шустер, вчитель іспанської, починає організовувати хор, який займається постановкою мюзиклів. Спочатку колектив залучає студентів, що піддаються знущанням з боку однокласників. Шустер розкручує хор, і до нього приєднуються інші учасники, які вже не відчувають проблем у відносинах з однолітками. Поступово стаючи командою, хористи набувають впевненості в собі і виробляють імунітет проти стереотипної кастової шкільної системи, що розділяє учнів на «популярних» і «невдах».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (34)  IMDb: 6.8 (155361)
Моя оцінка:
/10
Made in Hollywood: Teen Edition (2006—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.

Made in Hollywood: Teen Edition (2006—)

Made in Hollywood: Teen Edition

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (84)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 208 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (442)
Моя оцінка:
/10
Щасливі номери
Щасливі номери (2000) актор у ролі Reporter  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.1
Сюжет Широко відомий у вузьких кругах провісник погоди Расс Річардс виявився на краю фінансової прірви: він зайняв крупну суму грошей, щоб відкрити фірму з продажу снігомобілей, а зима видалася надзвичайно теплою.
Щоб врятувати положення, його приятель, власник стріпклубу Гіг, запропонував провернути махінацію із страховкою, внаслідок чого Расс заборговував ще 10 тисяч доларів одному «дуже крутому хлопцеві». Рассу відчайдушно потрібні гроші… і щонайшвидше.
Щасливі номери

Щасливі номери (2000)

Lucky Numbers

16+
актор у ролі Reporter
Франція, США   1 год 45 хв
Читати опис Широко відомий у вузьких кругах провісник погоди Расс Річардс виявився на краю фінансової прірви: він зайняв крупну суму грошей, щоб відкрити фірму з продажу снігомобілей, а зима видалася надзвичайно теплою.
Щоб врятувати положення, його приятель, власник стріпклубу Гіг, запропонував провернути махінацію із страховкою, внаслідок чого Расс заборговував ще 10 тисяч доларів одному «дуже крутому хлопцеві». Рассу відчайдушно потрібні гроші… і щонайшвидше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (4)  IMDb: 5.1 (10933)
Моя оцінка:
/10
Вам лист
Вам лист (1998) актор у ролі Party Guest  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 6.7
Сюжет Головна героїня - власниця маленької книгарні, успадкованої від матері. Її головний ворог - власник мережі книжкових супермаркетів, що побудував свій черговий магазин біля її крамнички. Умови нерівні - величезний магазин може дозволити собі суттєві знижки. Між ними майже війна.
Тим часом кожен з цих двох завів роман в Інтернеті. І найдивовижніше, що одне з одним.
Вам лист Трейлер

Вам лист (1998)

You've Got Mail

14+
актор у ролі Party Guest
США   1 год 59 хв
Читати опис Головна героїня - власниця маленької книгарні, успадкованої від матері. Її головний ворог - власник мережі книжкових супермаркетів, що побудував свій черговий магазин біля її крамнички. Умови нерівні - величезний магазин може дозволити собі суттєві знижки. Між ними майже війна.
Тим часом кожен з цих двох завів роман в Інтернеті. І найдивовижніше, що одне з одним.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (133)  IMDb: 6.7 (229402)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Казино
Казино (1995) актор у ролі Shotgun Shooter  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.2
Сюжет Ніхто не може порівнятися з Семом Ротстіном. Ніхто не уміє заробляти гроші, як він. Ніхто не уміє працювати так самовіддано і акуратно, як трудяга Сем. За свої незаперечні достоїнства Ротстін одержав кличку "Ас". І саме тому боси мафії вирішили відправити Аса заправляти величезним шикарним казино в Лас-Вегасі. А щоб Сему ніхто не заважав "працювати", мафіозі відправили вслід за Асом друга дитинства Ротстіна - Ніккі Санторо, пропащого бандита і безжального головоріза. В Лас-Вегасі Ас як завжди з блиском виконував свою роботу.
Казино Трейлер

Казино (1995)

Casino

16+
актор у ролі Shotgun Shooter
Франція, США   2 год 58 хв
Читати опис Ніхто не може порівнятися з Семом Ротстіном. Ніхто не уміє заробляти гроші, як він. Ніхто не уміє працювати так самовіддано і акуратно, як трудяга Сем. За свої незаперечні достоїнства Ротстін одержав кличку "Ас". І саме тому боси мафії вирішили відправити Аса заправляти величезним шикарним казино в Лас-Вегасі. А щоб Сему ніхто не заважав "працювати", мафіозі відправили вслід за Асом друга дитинства Ротстіна - Ніккі Санторо, пропащого бандита і безжального головоріза. В Лас-Вегасі Ас як завжди з блиском виконував свою роботу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (163)  IMDb: 8.2 (563160)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: