Ben Dujkin Ben Dujkin


Коментар до фільму «Магнолія (1999)»

Ben Dujkin
Я не розумію таких високих оцінок. Режисер зміг зробити абсолютно всіх персонажів неймовірно нудними та дратуючими, вони всі постійно несуть якусь нісенітницю, всі 3 години. Їхні проблемі виглядають надумано, а розв'язки всіх цих історій притягнуті за вуха. Дуже погано.
 

Коментар до теми Простір і нагромадження інтерфейсу

Ben Dujkin

Якось от так

 

Коментар до теми Простір і нагромадження інтерфейсу

Ben Dujkin
Над списком справа-зверху є кнопка яка перемикає вигляд списку, і там є режим "Показати простим текстом" (чомусь мені здається що раніше його там не було і його було додано нещодавно). Він зручний для перегляду великих списків, але на жаль без банерів.
Я б запропонував його доробити, або на його основі додати ще один вид списку - невеликий по висоті, але з банером та кнопками швидких дій (Перегляну пізніше, Улюблений, Переглянуто і так далі).
 

Коментар до теми Сповіщення про Оновлення Функціоналу

Ben Dujkin
> Хто використовує стару тему: все залишається як раніше, але деякий новий функціонал працює тільки на нових темах v5, стандартний синій, рожевий, помаранчевий, фіолетовий.
Так виходить що в налаштуваннях все теми це v5 ? Старих нема.
Якесь протиріччя в одному реченні.
 

Коментар до фільму «Я, знову я та Ірен (2000)»

Ben Dujkin
Якби я подивився цей фільм 20 років тому, то можливо враження були б іншими. Але зараз це просто жахливо. Дурні кривляння, туалетний гумор. Фільм виглядає як набір поганих гегів ледве зв'язаних непродуманим сюжетом.
 

Коментар до теми Про звук

Ben Dujkin
Немає сенсу в часокодах, якщо погано чути то с початку до кінця так не дуже. Якісь дивився скоріше всього і з піратських сайтів, частину у гостях, не знаю звідкіля. Ось згадав, "Шляхетні волоцюги" на ютубе дивився на каналі ICTV2. Деякі актори голосять як різані, а один з головних персонажів увесь фільм тихим голосом щось собі під ніс. Ради його реплік гучність треба аж до максимуму підіймати. Так і крутиш ту гучність весь фільм, вгору та вниз.
 

Коментар до теми Про звук

Ben Dujkin

Так, ми звикли до переозвучень. Але я майже певен, що пункт за номером 3 є відповіддю. Погана робота звукооператора, економія на обладнанні та мікрофонах. Я не здивуюсь, якщо більшість таких сцен знімалось на одну єдину камеру із єдиним вбудованим мікрофоном. Але мене дивує що цю проблему ніхто не помічає.
Я спробую додавати в цю тему назви фільмів, де я побачу подібне. На жаль, з тих що дивився давно, вже не згадаю впевнено як там було.

  • Памфір
  • Поводир
  • Червоний
  • Клондайк
  • Шляхетні волоцюги
  • Патерн
 

Коментар до теми Про звук

Ben Dujkin
Досить часто в українських художніх фільмах я не можу розібрати що говорять актори через то що їхні голоси заглушуються іншими звуками. Іноді це навколишні звуки, іноді фонова музика, яка чомусь зовсім не фонова. Така ситуація в більшості українських фільмів, з тих що я дивився, десь в 80 відсотках.

Останній з переглянутого - Памфір - самий початок фільму, їхній костюм з сухої трави так шумить, що не розібрати слів. В цьому фільмі багато і інших прикладів.

Нашо так роблять? Чому так? Я маю декілька припущень.
1. Це погане зведення звукових каналів 5.1 в стерео, де чомусь приглушується центральний канал з голосами. Але раніше я дивився саме на 5.1, було теж саме.
2. "Фестивальність" фільмів та інші критерії звуку для таких фільмів - щоб був натуральний звук, без переозвучення.
3. Просто погана робота звукооператора?
Яка ваша думка?
1  

Коментар до фільму «Нью-Йорк, Нью-Йорк (2008)»

Ben Dujkin
Це не художній фільм, це якийсь кінематографічний експеримент. Якщо ви не нудьгуючий театральний естет - тримайтеся подалі від цього експерименту.
 

Коментар до теми Пропозиції щодо зручностей

Ben Dujkin
Верхнє меню - Все кіно - Все кіно
Потім справа вибрати детектив і знизу фільтрувати.
1  

Коментар до теми Пропозиції щодо зручностей

Ben Dujkin
Працює!
Ось так ![](https://i.ibb.co/XkV42qZ/2024-03-08-190029.jpg)
А потім через три крапки вибрати markdown, оновити сторінку.
 

Коментар до теми Пропозиції щодо зручностей

Ben Dujkin

Вставка зображень через markdown не працює?

 

Коментар до теми Пропозиції щодо зручностей

Ben Dujkin

Навіть не знаю в яку тему написати, хай буде тут. В мене тултіп показує під клітинками днів в статистиці.
https://ibb.co/LhvPk3z

 

Коментар до теми Мульт з дитинства

Ben Dujkin
Не сплутали якийсь мультфільм з https://kinobaza.com.ua/titles/who-framed-roger-rabbit ?
А ще ось такий список є - https://trendingpool.com/cartoon-detective-characters/
 

Коментар до теми Зручне "Сортування"

Ben Dujkin
Повністю підтримую.
Але я б ще переніс на зручне місце, десь зверху, перемикач - "Фільм або серіал/Фільм/Серіал", а одразу під ним "ТВ статус".
2  
Нещодавно переглянуті: