Знайдено 78 результатів

Тюдори
Тюдори (2007—2010) 1 квітня 2007  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 8.1
Сюжет Публічне й таємне життя представників декількох поколінь династії Тюдорів – суперечливого періоду в житті Англії. Процвітання й розорення, мудрість королів і деспотія тиранів, приховані аспекти життя найвидатніших діячів того часу – Генріха VII, Генріха VIII, Марії I, Єлизавети I та багатьох інших.
Тюдори Трейлер

Тюдори (2007—2010)

The Tudors

16+
Серіал 4 сезони, 38 епізодів Завершений
Ірландія, Канада, США, Велика Британія   60 хв
Читати опис Публічне й таємне життя представників декількох поколінь династії Тюдорів – суперечливого періоду в житті Англії. Процвітання й розорення, мудрість королів і деспотія тиранів, приховані аспекти життя найвидатніших діячів того часу – Генріха VII, Генріха VIII, Марії I, Єлизавети I та багатьох інших.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (43)  IMDb: 8.1 (81913)
Моя оцінка:
/10
Тисяча днів королеви Анни
Тисяча днів королеви Анни (1969) 18 грудня 1969  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 7.4
Сюжет Англійський король Генріх VIII все життя мріяв про спадкоємця, але його дружина, королева Катерина Арагонська за довгі роки спільного життя привела на світ лише дочку. Король просить у Папи римського дозволу на розлучення. Генріх хоче зробити новою королевою вісімнадцятилітню Анну Болейн, вже вагітну від нього. З Ватикану приходить відмова на прохання короля. У 1533 році Генріх VIII йде на розрив з католицькою церквою і стає засновником нової церкви - англіканської. Генріх усуває всі перешкоди і домагається коронації Анни. Але його надіям не судилося виправдатися, Анна приносить чоловіку ще одну дочку ...
Тисяча днів королеви Анни

Тисяча днів королеви Анни (1969)

Anne of the Thousand Days

Велика Британія   2 год 25 хв
Читати опис Англійський король Генріх VIII все життя мріяв про спадкоємця, але його дружина, королева Катерина Арагонська за довгі роки спільного життя привела на світ лише дочку. Король просить у Папи римського дозволу на розлучення. Генріх хоче зробити новою королевою вісімнадцятилітню Анну Болейн, вже вагітну від нього. З Ватикану приходить відмова на прохання короля. У 1533 році Генріх VIII йде на розрив з католицькою церквою і стає засновником нової церкви - англіканської. Генріх усуває всі перешкоди і домагається коронації Анни. Але його надіям не судилося виправдатися, Анна приносить чоловіку ще одну дочку ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.4 (8176)
Моя оцінка:
/10
Єлизавета
Єлизавета (1998) 13 вересня 1998  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.4
Сюжет Англія, 1553 рік. Помер Генріх VIII. Ревна католичка і старша сестра Єлизавети, Кривава Мері, вмираючи, кличе до себе сестру-протестантку і вимагає відректися від віри ради благополуччя Англії. Єлизавета ж, ставши королевою, вимушена вибирати між куди важливішими речами: відмовитися від кохання, щастя, простих людських радощів, щоб присвятити себе величі країни і винищити ворогів, навчившись відповідати насильством на насильство.
Єлизавета Трейлер

Єлизавета (1998)

Elizabeth

16+
Велика Британія   2 год 4 хв
Читати опис Англія, 1553 рік. Помер Генріх VIII. Ревна католичка і старша сестра Єлизавети, Кривава Мері, вмираючи, кличе до себе сестру-протестантку і вимагає відректися від віри ради благополуччя Англії. Єлизавета ж, ставши королевою, вимушена вибирати між куди важливішими речами: відмовитися від кохання, щастя, простих людських радощів, щоб присвятити себе величі країни і винищити ворогів, навчившись відповідати насильством на насильство.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (47)  IMDb: 7.4 (105776)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Марія — королева Шотландії
Марія — королева Шотландії (2018) 17 січня 2019  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.3
Сюжет 18-річна вдова, королева Франції, повертається до рідної Шотландії, аби правити своїм народом. Марія заявляє своє право на англійський трон та втягується у протистояння зі своєю сестрою Єлизаветою. Любовні інтриги та політичні змови поставлять під загрозу обидва престоли та змінять хід історії.
Марія — королева Шотландії Трейлер

Марія — королева Шотландії (2018)

Mary Queen of Scots

16+
Велика Британія, США   2 год 4 хв
Читати опис 18-річна вдова, королева Франції, повертається до рідної Шотландії, аби правити своїм народом. Марія заявляє своє право на англійський трон та втягується у протистояння зі своєю сестрою Єлизаветою. Любовні інтриги та політичні змови поставлять під загрозу обидва престоли та змінять хід історії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (56)  IMDb: 6.3 (55707)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн
Лев узимку
Лев узимку (1968) 30 жовтня 1968  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.9
Сюжет 1183 рік. Напередодні Різдва король Англії Генріх, чиє життя добігає кінця, має зустрітись з молодим королем Франції Філіпом. Для того, щоб зустріч пройшла на належному рівні, Генріх навіть тимчасово звільняє свою дружину Елеонору з ув'язнення, до якого вона потрапила через участь у змові проти чоловіка. Троє синів Генріха II — Річард, Жоффруа та Джон також прибувають на Різдво до батька, тим більше що після смерті їхнього старшого брата Генріха їхньому батькові слід було вирішити питання про спадкування престолу. Формально трон мав успадкувати наступний за старшинством — Річард, і йому сприяла Елеонора (що важливо, оскільки за нею — спадкування Аквітанії, великої та багатої області у Франції). Але молодший, Іоанн був ближчим до батька. Джеффрі, якого не любили ані батьки, ані брати, також мав види на престол і плете хитромудру інтригу, щоб стати спадкоємцем в обхід братів.
Лев узимку Трейлер

Лев узимку (1968)

The Lion in Winter

12+
Велика Британія, США   2 год 14 хв
Читати опис 1183 рік. Напередодні Різдва король Англії Генріх, чиє життя добігає кінця, має зустрітись з молодим королем Франції Філіпом. Для того, щоб зустріч пройшла на належному рівні, Генріх навіть тимчасово звільняє свою дружину Елеонору з ув'язнення, до якого вона потрапила через участь у змові проти чоловіка. Троє синів Генріха II — Річард, Жоффруа та Джон також прибувають на Різдво до батька, тим більше що після смерті їхнього старшого брата Генріха їхньому батькові слід було вирішити питання про спадкування престолу. Формально трон мав успадкувати наступний за старшинством — Річард, і йому сприяла Елеонора (що важливо, оскільки за нею — спадкування Аквітанії, великої та багатої області у Франції). Але молодший, Іоанн був ближчим до батька. Джеффрі, якого не любили ані батьки, ані брати, також мав види на престол і плете хитромудру інтригу, щоб стати спадкоємцем в обхід братів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (9)  IMDb: 7.9 (34451)
Моя оцінка:
/10
Іспанська принцеса
Іспанська принцеса (2019—2020) 5 травня 2019 7.6 imdb 6.9
Сюжет Атмосфера в її новому домі вкрай мінлива, але Катерина Арагонська рішуче налаштована виконати своє призначення — стати королевою Англії.
Іспанська принцеса Трейлер

Іспанська принцеса (2019—2020)

The Spanish Princess

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
США   55 хв
Читати опис Атмосфера в її новому домі вкрай мінлива, але Катерина Арагонська рішуче налаштована виконати своє призначення — стати королевою Англії.
КіноБаза: 7.6 (5)  IMDb: 6.9 (10938)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Біла королева
Біла королева (2013) 16 червня 2013  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.7
Сюжет У бурхливому 15 столітті в Британії битва за владу між будинками Ланкастерів і Йорків призвела до тривалої громадянської війни.
Біла королева Трейлер

Біла королева (2013)

The White Queen

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
Велика Британія, Франція   60 хв
Читати опис У бурхливому 15 столітті в Британії битва за владу між будинками Ланкастерів і Йорків призвела до тривалої громадянської війни.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (17)  IMDb: 7.7 (31747)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Царство
Царство (2013—2017) 17 жовтня 2013 6.5 imdb 7.5
Сюжет Усього через кілька днів після народження маленька принцеса Марія Стюарт стала королевою Шотландії через кончину батька і відсутності інших спадкоємців престолу. Дівчинку обіцяють в дружини французькому принцу і ховають в якомусь монастирі до дорослішання. Там за нею доглядають черниці, що займаються освітою своєї правительки. Проходят роки і Марія змушена повернутися в царство, щоб вийти заміж за принца Франциска, якого цікавлять лише політичні мотиви. У цей час сама королева починає відчувати реальні почуття до нареченого, стаючи вразливою для недоброзичливців, яких зібралося достатньо при дворі. Мати принца намагається всіма силами і таємними змовами перешкодити цьому союзу, адже великий астролог передбачив неминучу загибель Франциска в разі одруження зі Стюарт. У царстві вирують пристрасті та інтриги, а темні сили підбираються все ближче до юної королева, сподіваючись незабаром взяти верх.
Царство Трейлер

Царство (2013—2017)

Reign

Серіал 4 сезони, 78 епізодів Завершений
США   42 хв
Читати опис Усього через кілька днів після народження маленька принцеса Марія Стюарт стала королевою Шотландії через кончину батька і відсутності інших спадкоємців престолу. Дівчинку обіцяють в дружини французькому принцу і ховають в якомусь монастирі до дорослішання. Там за нею доглядають черниці, що займаються освітою своєї правительки. Проходят роки і Марія змушена повернутися в царство, щоб вийти заміж за принца Франциска, якого цікавлять лише політичні мотиви. У цей час сама королева починає відчувати реальні почуття до нареченого, стаючи вразливою для недоброзичливців, яких зібралося достатньо при дворі. Мати принца намагається всіма силами і таємними змовами перешкодити цьому союзу, адже великий астролог передбачив неминучу загибель Франциска в разі одруження зі Стюарт. У царстві вирують пристрасті та інтриги, а темні сили підбираються все ближче до юної королева, сподіваючись незабаром взяти верх.
КіноБаза: 6.5 (10)  IMDb: 7.5 (54867)
Моя оцінка:
/10
Генріх VIII
Генріх VIII (2003) 12 жовтня 2003  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.1
Сюжет Король Англії Генріх VII при смерті. Він прохає свого сина одружитись із вдовою його брата Катериною й народити спадкоємця, після чого помирає. Вісімнадцятирічний Генріх — новий правитель країни. Він додержується обіцянки, даної батькові. Минають роки, але бажаний спадкоємець так і не з'являється: немовлята помирають одне за одним. Тільки одна дочка, Марія, міцна і здорова. Проте королю потрібен спадкоємець чоловічої статі. У цей самий час він помічає п'ятнадцятирічну Анну Болейн. Дівчина швидко розуміє свою удачу та застосовує до короля метод «батога і пряника». Генріх мріє здобути Анну, на що та прохає про затвердження в ролі королеви. Державні уми не знаходять за чинною королевою Катериною гріхів, що унеможливлює розлучення. Генріх розриває всі відносини з римо-католицькою церквою, розлучається з дружиною та проголошує себе главою англіканської церкви, нарешті здобуваючи Анну, але вже як королеву. Однак, і міс Болейн дарує чоловіку дочку — майбутню королеву Єлизавету, а друга вагітність взагалі завершується передчасними пологами, через що плід гине. До цього моменту Генріх втрачає почуття до дружини, вважаючи що вона зачарувала його. Проти Анни фабрикують звинувачення й засуджують до страти — вирок виконано.
Генріх VIII Трейлер

Генріх VIII (2003)

Henry VIII

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
Велика Британія   3 год 13 хв
Читати опис Король Англії Генріх VII при смерті. Він прохає свого сина одружитись із вдовою його брата Катериною й народити спадкоємця, після чого помирає. Вісімнадцятирічний Генріх — новий правитель країни. Він додержується обіцянки, даної батькові. Минають роки, але бажаний спадкоємець так і не з'являється: немовлята помирають одне за одним. Тільки одна дочка, Марія, міцна і здорова. Проте королю потрібен спадкоємець чоловічої статі. У цей самий час він помічає п'ятнадцятирічну Анну Болейн. Дівчина швидко розуміє свою удачу та застосовує до короля метод «батога і пряника». Генріх мріє здобути Анну, на що та прохає про затвердження в ролі королеви. Державні уми не знаходять за чинною королевою Катериною гріхів, що унеможливлює розлучення. Генріх розриває всі відносини з римо-католицькою церквою, розлучається з дружиною та проголошує себе главою англіканської церкви, нарешті здобуваючи Анну, але вже як королеву. Однак, і міс Болейн дарує чоловіку дочку — майбутню королеву Єлизавету, а друга вагітність взагалі завершується передчасними пологами, через що плід гине. До цього моменту Генріх втрачає почуття до дружини, вважаючи що вона зачарувала його. Проти Анни фабрикують звинувачення й засуджують до страти — вирок виконано.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (8)  IMDb: 7.1 (2505)
Моя оцінка:
/10
Lady Jane (1986) 7 лютого 1986 7.7 imdb 7.1
Сюжет (англ.) The death of King Henry VIII throws his kingdom into chaos because of succession disputes. His weak son Edward, is on his deathbed. Anxious to keep England true to the Reformation, a scheming minister John Dudley marries off his son, Guildford to Lady Jane Grey, whom he places on the throne after Edward dies. At first hostile to each other, Guildford and Jane fall in love. But they cannot withstand the course of power which will lead to their ultimate downfall.
Трейлер

Lady Jane (1986)

Lady Jane

Велика Британія   2 год 22 хв
Читати опис (англ.) The death of King Henry VIII throws his kingdom into chaos because of succession disputes. His weak son Edward, is on his deathbed. Anxious to keep England true to the Reformation, a scheming minister John Dudley marries off his son, Guildford to Lady Jane Grey, whom he places on the throne after Edward dies. At first hostile to each other, Guildford and Jane fall in love. But they cannot withstand the course of power which will lead to their ultimate downfall.
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 7.1 (7147)
Моя оцінка:
/10
Вовчий зал
Вовчий зал (2015) 21 січня 2015  ✓ укр. субтитри 8.2 imdb 8.1
Сюжет Це історія Томаса Кромвеля, юриста колись могутнього кардинала Вулсі та радника короля Англії Генріха Восьмого. Після двадцяти років шлюбу король не має спадкоємця. Він хоче розірвати шлюб з королевою Катериною Арагонською та взяти за дружину Анну Болейн. Але кардинал не добився на це дозволу від Папи Римського та опинився в немилості. Кромвель хоче переконати короля повернути Вулсі та допомогти йому розірвати шлюб. Чи зможе він сам отримати прихильність короля? А якщо так, чи не завелика буде ціна?
Вовчий зал Трейлер

Вовчий зал (2015)

Wolf Hall

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
Велика Британія   6 год 0 хв
Читати опис Це історія Томаса Кромвеля, юриста колись могутнього кардинала Вулсі та радника короля Англії Генріха Восьмого. Після двадцяти років шлюбу король не має спадкоємця. Він хоче розірвати шлюб з королевою Катериною Арагонською та взяти за дружину Анну Болейн. Але кардинал не добився на це дозволу від Папи Римського та опинився в немилості. Кромвель хоче переконати короля повернути Вулсі та допомогти йому розірвати шлюб. Чи зможе він сам отримати прихильність короля? А якщо так, чи не завелика буде ціна?
Є українські субтитри
КіноБаза: 8.2 (12)  IMDb: 8.1 (13276)
Моя оцінка:
/10
Біла принцеса
Біла принцеса (2017) 16 квітня 2017 7.2 imdb 7.5
Сюжет Щоб в Англії XV століття запанував мир, новий король із династії Тюдорів одружується з Єлизаветою Йоркською. Прикро, але цей союз не приносить молодятам щастя.
Біла принцеса Трейлер

Біла принцеса (2017)

The White Princess

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
США   60 хв
Читати опис Щоб в Англії XV століття запанував мир, новий король із династії Тюдорів одружується з Єлизаветою Йоркською. Прикро, але цей союз не приносить молодятам щастя.
КіноБаза: 7.2 (10)  IMDb: 7.5 (15852)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Марія-Антуанетта
Марія-Антуанетта (2006) 24 травня 2006  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.5
Сюжет «Марія-Антуанета» зображає неоднозначний погляд на приватне життя королеви Франції протягом Версальського періоду. Коппола дивиться на історичну особу як людина, яка намагається розібратися в характері жінки, що з 14 років вимушена вести публічне життя королівської персони, діями якої управляли інші...
Марія-Антуанетта Трейлер

Марія-Антуанетта (2006)

Marie Antoinette

16+
США, Франція, Японія   2 год 3 хв
Читати опис «Марія-Антуанета» зображає неоднозначний погляд на приватне життя королеви Франції протягом Версальського періоду. Коппола дивиться на історичну особу як людина, яка намагається розібратися в характері жінки, що з 14 років вимушена вести публічне життя королівської персони, діями якої управляли інші...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (42)  IMDb: 6.5 (123203)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Марія — королева Шотландії
Марія — королева Шотландії (1971) 22 грудня 1971 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Mary Stuart, named Queen of Scotland when she was six days old, is the last Roman Catholic ruler of Scotland. Her cousin Elizabeth Tudor, Queen of England and her arch adversary, has her imprisoned at age 23. Nineteen years later, Mary is executed, removing the last threat to Elizabeth's throne. The two Queens' contrasting personalities make a dramatic counterpoint to history.
Марія — королева Шотландії Трейлер

Марія — королева Шотландії (1971)

Mary, Queen of Scots

Велика Британія, США   2 год 8 хв
Читати опис (англ.) Mary Stuart, named Queen of Scotland when she was six days old, is the last Roman Catholic ruler of Scotland. Her cousin Elizabeth Tudor, Queen of England and her arch adversary, has her imprisoned at age 23. Nineteen years later, Mary is executed, removing the last threat to Elizabeth's throne. The two Queens' contrasting personalities make a dramatic counterpoint to history.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (4936)
Моя оцінка:
/10
The Six Wives of Henry VIII (1970) 1 січня 1970 0.0 imdb 8.4

The Six Wives of Henry VIII (1970)

The Six Wives of Henry VIII

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
Велика Британія   9 год 0 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (1471)
Моя оцінка:
/10
Молода Вікторія
Молода Вікторія (2009) 26 листопада 2009  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет Екранізація перших років правління королеви Вікторії та історія її тривалого роману з принцом Альбертом.
Молода Вікторія Трейлер

Молода Вікторія (2009)

The Young Victoria

14+
Велика Британія, США   1 год 45 хв
Читати опис Екранізація перших років правління королеви Вікторії та історія її тривалого роману з принцом Альбертом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (33)  IMDb: 7.2 (66924)
Моя оцінка:
/10
Людина на всі часи
Людина на всі часи (1966) 13 грудня 1966  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.7
Сюжет Фільм знятий за сценарієм Р.Болта, що адаптував для екрану власну п'єсу про життя великого англійського гуманіста сера Томаса Мора, державного діяча, видатного юриста і філософа.
Події, історично достовірно відтворені на екрані, відбуваються в Англії XVI століття, за часів правління короля Генріха VIII. В основі сюжету - конфлікт між королем Генріхом VIII і лордом-канцлером Томасом Мором, що закінчується загибеллю останнього.
Людина на всі часи Трейлер

Людина на всі часи (1966)

A Man for All Seasons

12+
Велика Британія   2 год 0 хв
Читати опис Фільм знятий за сценарієм Р.Болта, що адаптував для екрану власну п'єсу про життя великого англійського гуманіста сера Томаса Мора, державного діяча, видатного юриста і філософа.
Події, історично достовірно відтворені на екрані, відбуваються в Англії XVI століття, за часів правління короля Генріха VIII. В основі сюжету - конфлікт між королем Генріхом VIII і лордом-канцлером Томасом Мором, що закінчується загибеллю останнього.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (9)  IMDb: 7.7 (37490)
Моя оцінка:
/10
Герцогиня
Герцогиня (2008) 5 вересня 2008  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.9
Сюжет Картина, присвячена долі легендарної герцогині Джорджіни Кавендіш, яку часто називають «принцесою Діаною XVIII сторіччя». Герцогиня завжди брала найбезпосереднішу участь в політичному житті королівства, а на виборах 1784 року навіть обіцяла поцілувати кожного, хто проголосує за її нового протеже Чарльза Джеймса Фокса.
Герцогиня Трейлер

Герцогиня (2008)

The Duchess

16+
Велика Британія, Італія, Франція, США   1 год 50 хв
Читати опис Картина, присвячена долі легендарної герцогині Джорджіни Кавендіш, яку часто називають «принцесою Діаною XVIII сторіччя». Герцогиня завжди брала найбезпосереднішу участь в політичному житті королівства, а на виборах 1784 року навіть обіцяла поцілувати кожного, хто проголосує за її нового протеже Чарльза Джеймса Фокса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (53)  IMDb: 6.9 (87636)
Моя оцінка:
/10
Marie Antoinette (1938) 26 серпня 1938 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) The life of Marie Antoinette (1755-1793) from betrothal and marriage in 1770 to her beheading. At first, she's a Hapsburg teenager isolated in France, living a virgin's life in the household of the Dauphin, a shy solitary man who would like to be a locksmith. Marie discovers high society, with the help of Orleans and her brothers-in-law. Her foolishness is at its height when she meets a Swedish count, Axel de Fersen. He helps her see her fecklessness. In the second half of the film, she avoids an annulment, becomes queen, bears children, and is a responsible ruler. The affair of the necklace and the general poverty of France feed revolution. She faces death with dignity.
Трейлер

Marie Antoinette (1938)

Marie Antoinette

США   2 год 29 хв
Читати опис (англ.) The life of Marie Antoinette (1755-1793) from betrothal and marriage in 1770 to her beheading. At first, she's a Hapsburg teenager isolated in France, living a virgin's life in the household of the Dauphin, a shy solitary man who would like to be a locksmith. Marie discovers high society, with the help of Orleans and her brothers-in-law. Her foolishness is at its height when she meets a Swedish count, Axel de Fersen. He helps her see her fecklessness. In the second half of the film, she avoids an annulment, becomes queen, bears children, and is a responsible ruler. The affair of the necklace and the general poverty of France feed revolution. She faces death with dignity.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (3301)
Моя оцінка:
/10
Корона
Корона (2016—2023) 4 листопада 2016  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.6
Сюжет Драматичний телесеріал, створений Пітером Морганом для Netflix. Шоу розповідає історію британської королівської сім'ї в середині XX століття.
Корона Трейлер

Корона (2016—2023)

The Crown

Серіал 6 сезонів, 60 епізодів Завершений
Топ #98 серіал
Велика Британія   58 хв
Читати опис Драматичний телесеріал, створений Пітером Морганом для Netflix. Шоу розповідає історію британської королівської сім'ї в середині XX століття.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (95)  IMDb: 8.6 (259693)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Королівський роман
Королівський роман (2012) 29 листопада 2012  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.5
Сюжет Це історія, що відбувалася у Данському королівстві в середині 18-го сторіччя. Юна королева Кароліна-Матильда ненавидить свого чоловіка — психічно хворого короля Крістіана VII, який віддає перевагу повіям. Поява у свиті короля німецького лікаря-вільнодумця Йоганна Фрідріха Струензе вносить серйозні корективи не тільки у життя Кароліни, яка закохується у лікаря, але і в життя данців — Струензе чинить серйозний вплив на короля, який поступово змінює уряд. На жаль, роман королеви і лікаря приречений, оскільки мачуха Крістіана не у захваті від змін у Копенгаґені.
Королівський роман Трейлер

Королівський роман (2012)

A Royal Affair

16+
Данія, Швеція, Чехія, Німеччина   2 год 17 хв
Читати опис Це історія, що відбувалася у Данському королівстві в середині 18-го сторіччя. Юна королева Кароліна-Матильда ненавидить свого чоловіка — психічно хворого короля Крістіана VII, який віддає перевагу повіям. Поява у свиті короля німецького лікаря-вільнодумця Йоганна Фрідріха Струензе вносить серйозні корективи не тільки у життя Кароліни, яка закохується у лікаря, але і в життя данців — Струензе чинить серйозний вплив на короля, який поступово змінює уряд. На жаль, роман королеви і лікаря приречений, оскільки мачуха Крістіана не у захваті від змін у Копенгаґені.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (36)  IMDb: 7.5 (51214)
Моя оцінка:
/10
Versailles (2015—2018) 16 листопада 2015 7.9 imdb 7.9
Сюжет (англ.) In 1667, 28-year-old all-powerful king of France, Louis XIV, decides to build the greatest palace in the world - Versailles. But drained budget, affairs and political intrigues complicate things.
Трейлер

Versailles (2015—2018)

Versailles

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Завершений
Франція, Канада   52 хв
Читати опис (англ.) In 1667, 28-year-old all-powerful king of France, Louis XIV, decides to build the greatest palace in the world - Versailles. But drained budget, affairs and political intrigues complicate things.
КіноБаза: 7.9 (10)  IMDb: 7.9 (18950)
Моя оцінка:
/10
Бекет
Бекет (1964) 11 березня 1964  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.8
Сюжет Екранізація п’єси Жана Ануя „Бекет”
Бекет Трейлер

Бекет (1964)

Becket

16+
Велика Британія, США   2 год 28 хв
Читати опис Екранізація п’єси Жана Ануя „Бекет”
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (6)  IMDb: 7.8 (15975)
Моя оцінка:
/10
Вікторія
Вікторія (2016—2019) 28 серпня 2016 7.7 imdb 8.2
Сюжет Серіал оповідає про ранні роки правління Вікторії з моменту її сходження на престол в 1837 році: перших невпевнених кроків від примхливого підлітка, не до кінця розуміючого своїх обов'язків, до шлюбу з принцом Альбертом.
Вікторія Трейлер

Вікторія (2016—2019)

Victoria

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Скасований
Велика Британія   60 хв
Читати опис Серіал оповідає про ранні роки правління Вікторії з моменту її сходження на престол в 1837 році: перших невпевнених кроків від примхливого підлітка, не до кінця розуміючого своїх обов'язків, до шлюбу з принцом Альбертом.
КіноБаза: 7.7 (11)  IMDb: 8.2 (31243)
Моя оцінка:
/10
Єлизавета I
Єлизавета I (2005) 29 вересня 2005 8.0 imdb 7.9
Сюжет Юний Ессекс, пасинок Лестера, стає новим фаворитом Єлизавети. Він оточує себе честолюбними однолітками, серед яких Френсіс Бекон і граф Саутгемптон. Юний граф Ессекс починає листування з Яковом Шотландським, який бачить себе намісником Єлизавети на англійському троні.
Єлизавета ревнує графа до його військових успіхів і відправляє намісником до Ірландії, коли в цих землях починається заколот. Ессекс укладає перемир'я з ватажком ірландських повстанців, повертається до Лондона і плете нитки змови.
Єлизавета I Трейлер

Єлизавета I (2005)

Elizabeth I

16+
Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
Велика Британія, США   3 год 43 хв
Читати опис Юний Ессекс, пасинок Лестера, стає новим фаворитом Єлизавети. Він оточує себе честолюбними однолітками, серед яких Френсіс Бекон і граф Саутгемптон. Юний граф Ессекс починає листування з Яковом Шотландським, який бачить себе намісником Єлизавети на англійському троні.
Єлизавета ревнує графа до його військових успіхів і відправляє намісником до Ірландії, коли в цих землях починається заколот. Ессекс укладає перемир'я з ватажком ірландських повстанців, повертається до Лондона і плете нитки змови.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.9 (7060)
Моя оцінка:
/10
Бріджертони
Бріджертони (2020—) 25 грудня 2020  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.4
Сюжет Історія про вісьмох дружних братів і сестер впливової родини Бріджертонів, які намагаються знайти кохання.
Бріджертони Трейлер

Бріджертони (2020—)

Bridgerton

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
США   60 хв
Читати опис Історія про вісьмох дружних братів і сестер впливової родини Бріджертонів, які намагаються знайти кохання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (92)  IMDb: 7.4 (188692)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Останнє королівство
Останнє королівство (2015—2022) 10 жовтня 2015  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.5
Сюжет 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Останнє королівство Трейлер

Останнє королівство (2015—2022)

The Last Kingdom

Серіал 5 сезонів, 46 епізодів Завершений
Велика Британія   60 хв
Читати опис 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (58)  IMDb: 8.5 (168517)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Фаворитка
Фаворитка (2018) 31 січня 2019  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Дія картини проходить за часів правління королеви Анни, останнього представника династії Стюартів.
Фаворитка Трейлер

Фаворитка (2018)

The Favourite

16+
Ірландія, Велика Британія, США   1 год 59 хв
Читати опис Дія картини проходить за часів правління королеви Анни, останнього представника династії Стюартів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (147)  IMDb: 7.5 (238062)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Королева Марґо
Королева Марґо (1994) 13 травня 1994 8.2 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Young Queen Margot finds herself trapped in an arranged marriage amidst a religious war between Catholics and Protestants. She hopes to escape with a new lover, but finds herself imprisoned by her powerful and ruthless family.
Королева Марґо Трейлер

Королева Марґо (1994)

Queen Margot

16+
Франція, Німеччина, Італія   2 год 41 хв
Читати опис (англ.) Young Queen Margot finds herself trapped in an arranged marriage amidst a religious war between Catholics and Protestants. She hopes to escape with a new lover, but finds herself imprisoned by her powerful and ruthless family.
КіноБаза: 8.2 (10)  IMDb: 7.4 (19103)
Моя оцінка:
/10
Гордість та упередження
Гордість та упередження (2005) 16 вересня 2005  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.8
Сюжет У великiй, але не дуже багатiй сiм'ї зростають 5 доньок, i мiсiс Беннет (Блетiн) мрiє лише про те, щоб видати їх замiж, бажано за дворянина з непоганим спадком. Мiстер Беннет (Сазерленд) намагається в справи дружини не лiзти, але теж бажає донькам щастя. На балу мiсiс Беннет знайомить старшу дочку з мiстером Бiнглi (Вудс), який нещодавно приїхав у мiсто, а iнша її донька, Елiзабет (Найтлi), зустрiчає мовчазного мiстера Дарсi (Макфейден), друга Бiнглi...
Гордість та упередження Трейлер

Гордість та упередження (2005)

Pride & Prejudice

12+
Франція, Велика Британія, США   2 год 9 хв
Читати опис У великiй, але не дуже багатiй сiм'ї зростають 5 доньок, i мiсiс Беннет (Блетiн) мрiє лише про те, щоб видати їх замiж, бажано за дворянина з непоганим спадком. Мiстер Беннет (Сазерленд) намагається в справи дружини не лiзти, але теж бажає донькам щастя. На балу мiсiс Беннет знайомить старшу дочку з мiстером Бiнглi (Вудс), який нещодавно приїхав у мiсто, а iнша її донька, Елiзабет (Найтлi), зустрiчає мовчазного мiстера Дарсi (Макфейден), друга Бiнглi...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (157)  IMDb: 7.8 (334900)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: