Чанія Баттон

Chanya Button

Дата народження: 25 грудня 1986 (37 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Лондон, Англія, Об'єднане Королівство

Всього фільмів (на сайті): 8

Ролі: режисерка ★ 8.18 (8), сценаристка ★ 6.67 (1), продюсерка (1)

Фільмографія

Знайдено 8 результатів

Доктор Хто
Доктор Хто (2023—) режисерка 8.0 imdb 5.8
Сюжет Доктор та його друзі мандрують від початку людської історії до далеких інопланетних світів. І всюди на них чекають пригоди, жах, веселощі, погоні, радість і монстри.
Доктор Хто Трейлер

Доктор Хто (2023—)

Doctor Who

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Поновлений серіал
режисерка
Велика Британія
Читати опис Доктор та його друзі мандрують від початку людської історії до далеких інопланетних світів. І всюди на них чекають пригоди, жах, веселощі, погоні, радість і монстри.
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 5.8 (7905)
Моя оцінка:
/10
З породи вбивць
З породи вбивць (2023) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 5.7
Сюжет Адвокат Інгрід Льюїс намагається захистити Джона Вебстера від звинувачень у переслідуванні. Вебстер стверджує, що лише намагався урятувати дівчину від небезпеки. Але Інгрід відчуває, що він щось приховує...
З породи вбивць Трейлер

З породи вбивць (2023)

The Killing Kind

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Поновлений серіал
режисерка
Велика Британія, США
Читати опис Адвокат Інгрід Льюїс намагається захистити Джона Вебстера від звинувачень у переслідуванні. Вебстер стверджує, що лише намагався урятувати дівчину від небезпеки. Але Інгрід відчуває, що він щось приховує...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 5.7 (1005)
Моя оцінка:
/10
Whitstable Pearl (2021—) режисерка 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Follows local restaurant owner Pearl Nolan who sets up a local detective agency after undergoing police training in an earlier career. She is soon embroiled in her first case when she discovers the body of close friend, Vinnie.
Трейлер

Whitstable Pearl (2021—)

Whitstable Pearl

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Поновлений серіал
режисерка
Велика Британія
Читати опис (англ.) Follows local restaurant owner Pearl Nolan who sets up a local detective agency after undergoing police training in an earlier career. She is soon embroiled in her first case when she discovers the body of close friend, Vinnie.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (3498)
Моя оцінка:
/10
Світ у вогні
Світ у вогні (2019—) режисерка 5.0 imdb 7.4
Сюжет Серіал показує події Другої світової війни очима звичайних людей по різні сторони конфлікту. Серед них — Ненсі, військовий кореспондент зі США, яка виявляється першою людиною, що спостерігає, як тисячі німецьких танків рухаються на Францію. У серіалі описуються події першого року війни — від вторгнення Німеччини в Польщу у вересні 1939 року до Битви за Британію влітку-восени 1940-го.
Світ у вогні Трейлер

Світ у вогні (2019—)

World on Fire

Серіал 2 сезони, 13 епізодів Поновлений серіал
режисерка
Велика Британія   57 хв
Читати опис Серіал показує події Другої світової війни очима звичайних людей по різні сторони конфлікту. Серед них — Ненсі, військовий кореспондент зі США, яка виявляється першою людиною, що спостерігає, як тисячі німецьких танків рухаються на Францію. У серіалі описуються події першого року війни — від вторгнення Німеччини в Польщу у вересні 1939 року до Битви за Британію влітку-восени 1940-го.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 7.4 (8195)
Моя оцінка:
/10
Іспанська принцеса
Іспанська принцеса (2019—2020) режисерка 7.6 imdb 6.9
Сюжет Атмосфера в її новому домі вкрай мінлива, але Катерина Арагонська рішуче налаштована виконати своє призначення — стати королевою Англії.
Іспанська принцеса Трейлер

Іспанська принцеса (2019—2020)

The Spanish Princess

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
режисерка
США   55 хв
Читати опис Атмосфера в її новому домі вкрай мінлива, але Катерина Арагонська рішуче налаштована виконати своє призначення — стати королевою Англії.
КіноБаза: 7.6 (5)  IMDb: 6.9 (10799)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Віта і Вірджинія
Віта і Вірджинія (2018) режисерка, сценаристка  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 5.9
Сюжет Віта та Вірджинія абсолютно різні жінки. Першу свого часу називали «королевою лондонського світу», вона любила проводити час серед людей. Друга же письменниця, справжня літературна ікона Великобританії. Коли ці дві неперевершені особистості зустрічаються, магнетична Віта вирішує, що їй потрібно завоювати вперту, чарівну та неймовірно обдаровану Вірджинію, чого би це не коштувало. Ці двоє почнуть відносини, про які пізніше будуть говорити багато хто. Їх роман і дружба зруйнують всі бар'єри того часу. Саме зв’язок із Вітою Секвілл-Вест допоможе Вірджинії Вульф написати одну з її найвідоміших новел під назвою «Орландо».
Віта і Вірджинія Трейлер

Віта і Вірджинія (2018)

Vita & Virginia

режисерка, сценаристка
Ірландія, Велика Британія   1 год 50 хв
Читати опис Віта та Вірджинія абсолютно різні жінки. Першу свого часу називали «королевою лондонського світу», вона любила проводити час серед людей. Друга же письменниця, справжня літературна ікона Великобританії. Коли ці дві неперевершені особистості зустрічаються, магнетична Віта вирішує, що їй потрібно завоювати вперту, чарівну та неймовірно обдаровану Вірджинію, чого би це не коштувало. Ці двоє почнуть відносини, про які пізніше будуть говорити багато хто. Їх роман і дружба зруйнують всі бар'єри того часу. Саме зв’язок із Вітою Секвілл-Вест допоможе Вірджинії Вульф написати одну з її найвідоміших новел під назвою «Орландо».
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (6)  IMDb: 5.9 (4880)
Моя оцінка:
/10
Палає, палає, палає
Палає, палає, палає (2015) режисерка, продюсерка 6.0 imdb 6.8
Сюжет Знайомтесь - це Ден. Веселий, кльовий та мертвий. Своїм подругам Алекс і Сеф він заповідав розвіяти прах по всій Англії та залишив детальну відеоінструкцію. Лондон, Стоунхендж, Йорк - подорож! Черниці й хіпі, колишні коханці та випадкові попутники, ранкове похмілля і танці біля вогнища. Все для того, аби зрозуміти, що іноді кінець - це початок шляху.
Палає, палає, палає Трейлер

Палає, палає, палає (2015)

Burn Burn Burn

режисерка, продюсерка
Велика Британія   1 год 46 хв
Читати опис Знайомтесь - це Ден. Веселий, кльовий та мертвий. Своїм подругам Алекс і Сеф він заповідав розвіяти прах по всій Англії та залишив детальну відеоінструкцію. Лондон, Стоунхендж, Йорк - подорож! Черниці й хіпі, колишні коханці та випадкові попутники, ранкове похмілля і танці біля вогнища. Все для того, аби зрозуміти, що іноді кінець - це початок шляху.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.8 (2103)
Моя оцінка:
/10
Доктор Хто
Доктор Хто (2005) режисерка  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.6
Сюжет Після чергової регенерації тисячолітній прибулець, що називає себе Доктором, знову готовий прожити нове життя. Йому вкотре доведеться зустрітитсь зі старими ворогами, новими таємницями та заново познайомитись зі своїми друзями. Динозавр у центрі Лондону, мумія у космічному поїзді та рослинний апокаліпсис - чи готові ви до таких пригод?
Доктор Хто Трейлер

Доктор Хто (2005)

Doctor Who

0+
Серіал 13 сезонів, 264 епізоди Завершений
Топ #54 серіал
режисерка
Велика Британія, США   45 хв
Читати опис Після чергової регенерації тисячолітній прибулець, що називає себе Доктором, знову готовий прожити нове життя. Йому вкотре доведеться зустрітитсь зі старими ворогами, новими таємницями та заново познайомитись зі своїми друзями. Динозавр у центрі Лондону, мумія у космічному поїзді та рослинний апокаліпсис - чи готові ви до таких пригод?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (105)  IMDb: 8.6 (247949)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: