Дейна Рейд

Daina Reid

Дата народження: 1 січня 1966 (58 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Всього фільмів (на сайті): 43

Ролі: режисерка ★ 6.89 (32), актриса (12), продюсерка (6), сценаристка (1)

Фільмографія

Знайдено 43 результати

Завіса
Завіса (2024) режисерка, продюсерка 0.0 imdb 6.5
Сюжет Дві жінки грають у смертельну гру правди і брехні на шляху зі Стамбула до Парижа і Лондона. Одна жінка має таємницю, інша - місію розкрити її до того, як тисячі життів будуть втрачені. У тіні керівники місій ЦРУ та французької DGSE повинні відкласти розбіжності вбік і працювати разом, щоб запобігти потенційній катастрофі.
Завіса Трейлер

Завіса (2024)

The Veil

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Поновлений серіал
режисерка, продюсерка
США
Читати опис Дві жінки грають у смертельну гру правди і брехні на шляху зі Стамбула до Парижа і Лондона. Одна жінка має таємницю, інша - місію розкрити її до того, як тисячі життів будуть втрачені. У тіні керівники місій ЦРУ та французької DGSE повинні відкласти розбіжності вбік і працювати разом, щоб запобігти потенційній катастрофі.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (2487)
Моя оцінка:
/10
Біжи, кролику, біжи
Біжи, кролику, біжи (2023) режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 3.5 imdb 5.0
Сюжет Сара зі своєю семирічною донькою приїжджає до батьківського дому. Вперше побачивши дівчинку, бабуся сприймає онуку за свою зниклу дочку Еліс, якій на момент зникнення теж було сім. Після цього дочка Сари починає вести себе дивно: демонструє звички та поведінку зниклої Еліс. Матері спочатку здається, що дочка грає за підказками дорослих, але що далі триває «гра», то виразніше проявляється потойбічне у домі.
Біжи, кролику, біжи Трейлер

Біжи, кролику, біжи (2023)

Run Rabbit Run

18+
режисерка, продюсерка
Австралія   1 год 40 хв
Читати опис Сара зі своєю семирічною донькою приїжджає до батьківського дому. Вперше побачивши дівчинку, бабуся сприймає онуку за свою зниклу дочку Еліс, якій на момент зникнення теж було сім. Після цього дочка Сари починає вести себе дивно: демонструє звички та поведінку зниклої Еліс. Матері спочатку здається, що дочка грає за підказками дорослих, але що далі триває «гра», то виразніше проявляється потойбічне у домі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.5 (2)  IMDb: 5.0 (11160)
Моя оцінка:
/10
Жінки, що сяють
Жінки, що сяють (2022) режисерка, продюсерка 7.6 imdb 7.4
Сюжет Багато років тому Кірбі Мазрачі пережила жорстокий напад, після чого реальність довкола неї стала постійно змінюватися. Вона дізнається, що нещодавнє вбивство пов’язане з тим нападом, і з допомогою досвідченого репортера Дена Веласкеса намагається зрозуміти своє мінливе теперішнє й розібратися з минулим.
Жінки, що сяють Трейлер

Жінки, що сяють (2022)

Shining Girls

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисерка, продюсерка
США   54 хв
Читати опис Багато років тому Кірбі Мазрачі пережила жорстокий напад, після чого реальність довкола неї стала постійно змінюватися. Вона дізнається, що нещодавнє вбивство пов’язане з тим нападом, і з допомогою досвідченого репортера Дена Веласкеса намагається зрозуміти своє мінливе теперішнє й розібратися з минулим.
КіноБаза: 7.6 (8)  IMDb: 7.4 (20023)
Моя оцінка:
/10
Молодий Скеля
Молодий Скеля (2021—2023) режисерка 5.2 imdb 8.1
Сюжет (англ.) A look at the formative years of superstar Dwayne 'The Rock' Johnson as he grows up through life.
Молодий Скеля Трейлер

Молодий Скеля (2021—2023)

Young Rock

Серіал 3 сезони, 37 епізодів Скасований
режисерка
США   22 хв
Читати опис (англ.) A look at the formative years of superstar Dwayne 'The Rock' Johnson as he grows up through life.
КіноБаза: 5.2 (5)  IMDb: 8.1 (30351)
Моя оцінка:
/10
Гелстром
Гелстром (2020) режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.7
Сюжет Деймон і Ана Гелстроми — діти таємничого та могутнього серійного вбивці. Наділені здібностями, брат і сестра вистежують найгірших представників людства.
Гелстром Трейлер

Гелстром (2020)

Helstrom

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисерка, продюсерка
США   50 хв
Читати опис Деймон і Ана Гелстроми — діти таємничого та могутнього серійного вбивці. Наділені здібностями, брат і сестра вистежують найгірших представників людства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (18)  IMDb: 6.7 (10126)
Моя оцінка:
/10
Космічні сили
Космічні сили (2020—2022) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.7
Сюжет У центрі історії команда фахівців, яким доручено створити новий вид збройних сил для проведення військових операцій в космічній сфері.
Космічні сили Трейлер

Космічні сили (2020—2022)

Space Force

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Скасований
режисерка
США   30 хв
Читати опис У центрі історії команда фахівців, яким доручено створити новий вид збройних сил для проведення військових операцій в космічній сфері.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (50)  IMDb: 6.7 (71067)
Моя оцінка:
/10
Завантаження
Завантаження (2020—) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.8
Сюжет В 2033 році смерть для людини вже не є остаточною. Технічні чарівники розробили мережу віртуальних курортних зон, куди можливо перенести свідомість помираючої людини. Багатії можуть дозволити собі загробне життя в Lakeview з розкішними готельними номерами та різноманітними забаганками, а тим, хто не може оплатити вступний внесок, надано тарифний план розміром лише 2 ГБ, що рівносильно перебуванню у в'язниці.

Головний герой Нейтан потрапляє в Lakeview після смертельної для нього аварії. Тут Нейтана зустрічає співробітниця програми, покликана полегшити його адаптацію в новому світі — дівчина, яку всі називають "Ангел".

Намагаючись звикнути до свого нового життя після смерті, чоловік невдовзі дізнається, що попереднє буття не залишило його в спокої до сих пір. Туманні спогади про фатальну аварію не випадкові, і Нейтану доведеться з'ясувати реальні подробиці події.
Завантаження Трейлер

Завантаження (2020—)

Upload

Серіал 3 сезони, 25 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   30 хв
Читати опис В 2033 році смерть для людини вже не є остаточною. Технічні чарівники розробили мережу віртуальних курортних зон, куди можливо перенести свідомість помираючої людини. Багатії можуть дозволити собі загробне життя в Lakeview з розкішними готельними номерами та різноманітними забаганками, а тим, хто не може оплатити вступний внесок, надано тарифний план розміром лише 2 ГБ, що рівносильно перебуванню у в'язниці.

Головний герой Нейтан потрапляє в Lakeview після смертельної для нього аварії. Тут Нейтана зустрічає співробітниця програми, покликана полегшити його адаптацію в новому світі — дівчина, яку всі називають "Ангел".

Намагаючись звикнути до свого нового життя після смерті, чоловік невдовзі дізнається, що попереднє буття не залишило його в спокої до сих пір. Туманні спогади про фатальну аварію не випадкові, і Нейтану доведеться з'ясувати реальні подробиці події.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (58)  IMDb: 7.8 (80625)
Моя оцінка:
/10
David Makes Man (2019—) режисерка 2.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A young prodigy living in Florida looks for a way out of his poor neighborhood.
Трейлер

David Makes Man (2019—)

David Makes Man

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   43 хв
Читати опис (англ.) A young prodigy living in Florida looks for a way out of his poor neighborhood.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 7.5 (658)
Моя оцінка:
/10
Іспанська принцеса
Іспанська принцеса (2019—2020) режисерка 7.6 imdb 6.9
Сюжет Атмосфера в її новому домі вкрай мінлива, але Катерина Арагонська рішуче налаштована виконати своє призначення — стати королевою Англії.
Іспанська принцеса Трейлер

Іспанська принцеса (2019—2020)

The Spanish Princess

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
режисерка
США   55 хв
Читати опис Атмосфера в її новому домі вкрай мінлива, але Катерина Арагонська рішуче налаштована виконати своє призначення — стати королевою Англії.
КіноБаза: 7.6 (5)  IMDb: 6.9 (10799)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Romper Stomper (2018) режисерка 5.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Romper Stomper is an Australian television series sequel to the 1992 film Romper Stomper movie and and set 25 years after the events in the film. The six-part series follows a new ...
Трейлер

Romper Stomper (2018)

Romper Stomper

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисерка
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) Romper Stomper is an Australian television series sequel to the 1992 film Romper Stomper movie and and set 25 years after the events in the film. The six-part series follows a new ...
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.2 (865)
Моя оцінка:
/10
Sunshine (2017) режисерка 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) The story of Sunshine follows the life of Jacob, a young, aspiring South Sudanese-Australian basketball player who is on the cusp of being picked up by US scouts for the US College league.

Sunshine (2017)

Sunshine

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
режисерка
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) The story of Sunshine follows the life of Jacob, a young, aspiring South Sudanese-Australian basketball player who is on the cusp of being picked up by US scouts for the US College league.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (248)
Моя оцінка:
/10
Оповідь служниці
Оповідь служниці (2017—) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 8.4
Сюжет Дія розгортається в республіці Ґілеад, де при владі стоять військові. В країні жорстокі порядки і звичаї, повагою в суспільстві користуються тільки офіцери і їхні дружини. Але по нікому невідомих причин у дружин офіцерів не народжуються діти. Щоб продовжити офіцерський рід, офіцери і їхні дружини вибирають з числа простих дівчат ту, яка буде виношувати їх майбутню дитину. Молоді дівчата, носії офіцерських нащадків, живуть в спеціальних приміщеннях, які нагадують в'язницю, і знають, що відразу після пологів їм доведеться розлучитися зі своїми дітьми.
Оповідь служниці Трейлер

Оповідь служниці (2017—)

The Handmaid's Tale

18+
Серіал 5 сезонів, 56 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   60 хв
Читати опис Дія розгортається в республіці Ґілеад, де при владі стоять військові. В країні жорстокі порядки і звичаї, повагою в суспільстві користуються тільки офіцери і їхні дружини. Але по нікому невідомих причин у дружин офіцерів не народжуються діти. Щоб продовжити офіцерський рід, офіцери і їхні дружини вибирають з числа простих дівчат ту, яка буде виношувати їх майбутню дитину. Молоді дівчата, носії офіцерських нащадків, живуть в спеціальних приміщеннях, які нагадують в'язницю, і знають, що відразу після пологів їм доведеться розлучитися зі своїми дітьми.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (83)  IMDb: 8.4 (258938)
Моя оцінка:
/10
The Wrong Girl (2016—2017) режисерка 5.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A new contemporary drama that centers on the adventures of 29-year-old Lily Woodward as she navigates her life and all that entails.
Трейлер

The Wrong Girl (2016—2017)

The Wrong Girl

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Завершений
режисерка
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) A new contemporary drama that centers on the adventures of 29-year-old Lily Woodward as she navigates her life and all that entails.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.0 (797)
Моя оцінка:
/10
Мисливці
Мисливці (2016) режисерка 4.3 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Follows Flynn, a headstrong Baltimore FBI agent with a dark past, along with Regan, one of the government's most valuable operatives who may be keeping secrets of her own, and McCarthy, an unhinged junkie and Hunter cell leader.. Flynn's search for his missing wife leads him to a secret government unit assembled to hunt a group of ruthless terrorists - shadowy figures that may or may not be from this world.
Мисливці

Мисливці (2016)

Hunters

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Follows Flynn, a headstrong Baltimore FBI agent with a dark past, along with Regan, one of the government's most valuable operatives who may be keeping secrets of her own, and McCarthy, an unhinged junkie and Hunter cell leader.. Flynn's search for his missing wife leads him to a secret government unit assembled to hunt a group of ruthless terrorists - shadowy figures that may or may not be from this world.
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 5.4 (2716)
Моя оцінка:
/10
The Secret River (2015) продюсерка 0.0 imdb 7.1
Трейлер

The Secret River (2015)

The Secret River

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
продюсерка
Австралія   1 год 20 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (679)
Моя оцінка:
/10
Never Tear Us Apart: The Untold Story of INXS (2014) режисерка 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The story of INXS, their personal lives and their rise to fame from Australian pubs to stadiums all around the world.
Трейлер

Never Tear Us Apart: The Untold Story of INXS (2014)

Never Tear Us Apart: The Untold Story of INXS

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
режисерка
Австралія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) The story of INXS, their personal lives and their rise to fame from Australian pubs to stadiums all around the world.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (1453)
Моя оцінка:
/10
Nowhere Boys (2013—2018) режисерка 2.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) This fantasy action-adventure series follows four teenage boys who get lost in the forest and discover, when they return home, that they are in an alternate world identical to theirs except for one startling difference - they were never born.
Трейлер

Nowhere Boys (2013—2018)

Nowhere Boys

Серіал 4 сезони, 52 епізоди Завершений
режисерка
Австралія   26 хв
Читати опис (англ.) This fantasy action-adventure series follows four teenage boys who get lost in the forest and discover, when they return home, that they are in an alternate world identical to theirs except for one startling difference - they were never born.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 7.0 (2558)
Моя оцінка:
/10
Paper Giants: Magazine Wars (2013) продюсерка 0.0 imdb 7.3
Трейлер

Paper Giants: Magazine Wars (2013)

Paper Giants: Magazine Wars

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
продюсерка
Австралія   1 год 30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (142)
Моя оцінка:
/10
Загадковий доктор Блейк
Загадковий доктор Блейк (2013—2017) режисерка  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.0
Сюжет Харизматичний та імпульсивний доктор Люсьєн Блейк повертається у рідне містечко Балларт. Після смерті батька Блейк має успадкувати його справу — бути коронером й розслідувати вбивства. Завдяки медичним знанням та незвичному підходу він визначає причини смертей у найзагадковіших обставинах. Доктор Блейк справжній фахівець своєї справи, проте його методи та прямолінійність дратують місцевих. Місто його дитинства змінилося — довкола лише брехня, плітки та злочинність. А на вулицях 1959 рік: люди ще не відійшли від жахів Другої світової війни й намагаються пристосуватися до нового світу у тихому передчутті майбутніх катаклізмів. І серед цих потрясінь доктор Блейк намагається пролити світло на темряву.

25 травня на суспільному телеканалі «UA: Перший» відбудеться прем'єра австралійського детективного серіалу «Загадковий доктор Блейк».
https://stv.detector.media/telebachennya/read/6562/2021-05-21-ua-pershyy-pokazhe-serial-zagadkovyy-doktor-bleyk/
Загадковий доктор Блейк Трейлер

Загадковий доктор Блейк (2013—2017)

The Doctor Blake Mysteries

Серіал 5 сезонів, 44 епізоди Завершений
режисерка
Австралія   57 хв
Читати опис Харизматичний та імпульсивний доктор Люсьєн Блейк повертається у рідне містечко Балларт. Після смерті батька Блейк має успадкувати його справу — бути коронером й розслідувати вбивства. Завдяки медичним знанням та незвичному підходу він визначає причини смертей у найзагадковіших обставинах. Доктор Блейк справжній фахівець своєї справи, проте його методи та прямолінійність дратують місцевих. Місто його дитинства змінилося — довкола лише брехня, плітки та злочинність. А на вулицях 1959 рік: люди ще не відійшли від жахів Другої світової війни й намагаються пристосуватися до нового світу у тихому передчутті майбутніх катаклізмів. І серед цих потрясінь доктор Блейк намагається пролити світло на темряву.

25 травня на суспільному телеканалі «UA: Перший» відбудеться прем'єра австралійського детективного серіалу «Загадковий доктор Блейк».
https://stv.detector.media/telebachennya/read/6562/2021-05-21-ua-pershyy-pokazhe-serial-zagadkovyy-doktor-bleyk/
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 8.0 (5133)
Моя оцінка:
/10
Howzat! Kerry Packer's War (2012) режисерка 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The Ashes is the pinnacle of world cricket with two old enemies, Australia and England, going head to head. This series is the story of World Series Cricket and its creator, Australian ...

Howzat! Kerry Packer's War (2012)

Howzat! Kerry Packer's War

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
режисерка
Австралія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) The Ashes is the pinnacle of world cricket with two old enemies, Australia and England, going head to head. This series is the story of World Series Cricket and its creator, Australian ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (739)
Моя оцінка:
/10
Леді-детектив міс Фрайні Фішер
Леді-детектив міс Фрайні Фішер (2012—2015) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.2
Сюжет Екранізація серії романів австралійської письменниці Керрі Грінвуд про першу леді-детектива Мельбурна 20-х років минулого століття міс Фрайні Фішер, шанувалюницю пригод і гарних чоловіків, яка з легкістю управляє не тільки автомобілем, але й літаком, завжди носить при собі пістолет з перламутровою ручкою й гострий ніж. Ще вона прекрасно танцює танго, напевно на цьому список її талантів не закінчується, і вже точно, що всі ці навички незмінно допомагають їй упоратися із найзаплутанішими справами.
Леді-детектив міс Фрайні Фішер Трейлер

Леді-детектив міс Фрайні Фішер (2012—2015)

Miss Fisher's Murder Mysteries

Серіал 3 сезони, 34 епізоди Завершений
режисерка
Австралія   60 хв
Читати опис Екранізація серії романів австралійської письменниці Керрі Грінвуд про першу леді-детектива Мельбурна 20-х років минулого століття міс Фрайні Фішер, шанувалюницю пригод і гарних чоловіків, яка з легкістю управляє не тільки автомобілем, але й літаком, завжди носить при собі пістолет з перламутровою ручкою й гострий ніж. Ще вона прекрасно танцює танго, напевно на цьому список її талантів не закінчується, і вже точно, що всі ці навички незмінно допомагають їй упоратися із найзаплутанішими справами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (8)  IMDb: 8.2 (17770)
Моя оцінка:
/10
Paper Giants: The Birth of Cleo (2011) режисерка 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) The Whitlam era as seen through the eyes of Cleo magazine and its young editor, Ita Buttrose.

Paper Giants: The Birth of Cleo (2011)

Paper Giants: The Birth of Cleo

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Поновлений серіал
режисерка
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) The Whitlam era as seen through the eyes of Cleo magazine and its young editor, Ita Buttrose.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (511)
Моя оцінка:
/10
Offspring (2010—2017) режисерка 4.5 imdb 8.3
Сюжет (англ.) The story of the impossible loves of 30-something obstetrician Nina Proudman and her fabulously messy family.
Трейлер

Offspring (2010—2017)

Offspring

Серіал 7 сезонів, 86 епізодів Завершений
режисерка
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) The story of the impossible loves of 30-something obstetrician Nina Proudman and her fabulously messy family.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 8.3 (5513)
Моя оцінка:
/10
Я теж тебе кохаю
Я теж тебе кохаю (2010) режисерка, актриса у ролі Millionaire Lady 5.0 imdb 6.0
Сюжет Джиму тридцять з хвостиком і разом з приятелем він шукав легких розваг, а не великого кохання. Все змінилося, коли йому зустрілася Елліс. Проте налагодити серйозні відносини виявилося не так-то просто. Життя Джима круто змінюється, коли він зустрічає дивного незнайомця, таємно закоханого в знамениту супер-модель. Абсолютно різні, ці двоє чоловіків допомагають один одному досягти своєї мрії.
Я теж тебе кохаю Трейлер

Я теж тебе кохаю (2010)

I Love You Too

режисерка, актриса у ролі Millionaire Lady
Австралія   1 год 47 хв
Читати опис Джиму тридцять з хвостиком і разом з приятелем він шукав легких розваг, а не великого кохання. Все змінилося, коли йому зустрілася Елліс. Проте налагодити серйозні відносини виявилося не так-то просто. Життя Джима круто змінюється, коли він зустрічає дивного незнайомця, таємно закоханого в знамениту супер-модель. Абсолютно різні, ці двоє чоловіків допомагають один одному досягти своєї мрії.
КіноБаза: 5.0 (6)  IMDb: 6.0 (2073)
Моя оцінка:
/10
Very Small Business (2008) режисерка, актриса у ролі 'No Junk Mail' Mum 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A smarmy, debt riddled, borderline con-artist teams up with a chronically depressed acclaimed journalist to try and keep his head above water.
Трейлер

Very Small Business (2008)

Very Small Business

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисерка, актриса у ролі 'No Junk Mail' Mum
Австралія   30 хв
Читати опис (англ.) A smarmy, debt riddled, borderline con-artist teams up with a chronically depressed acclaimed journalist to try and keep his head above water.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (317)
Моя оцінка:
/10
Rush (2008—2011) режисерка 7.5 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Rush follows the lives of members of the prestigious Tactical Response team (TR), which is based on the real life Victoria Police Critical Incident Response Team, a highly mobile unit that fills the operational gap between general duties police and the SWAT-like Special Operations Group. The team is seen responding to violent incidents such as carjackings, suicides and armed offences. Rush focuses on the TR officers, their intelligence officer, Leon Broznic and Superindendent Kerry Vincent, head of the TR administration. It explores both the working and personal lives of the team.

Rush (2008—2011)

Rush

Серіал 4 сезони, 70 епізодів Завершений
режисерка
Австралія   45 хв
Читати опис (англ.) Rush follows the lives of members of the prestigious Tactical Response team (TR), which is based on the real life Victoria Police Critical Incident Response Team, a highly mobile unit that fills the operational gap between general duties police and the SWAT-like Special Operations Group. The team is seen responding to violent incidents such as carjackings, suicides and armed offences. Rush focuses on the TR officers, their intelligence officer, Leon Broznic and Superindendent Kerry Vincent, head of the TR administration. It explores both the working and personal lives of the team.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.6 (2012)
Моя оцінка:
/10
Bed of Roses (2008—2011) режисерка 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) After the death of her husband a mother and daughter's lives change for the worst as they struggle to make ends meet.

Bed of Roses (2008—2011)

Bed of Roses

Серіал 3 сезони, 26 епізодів Завершений
режисерка
Австралія   55 хв
Читати опис (англ.) After the death of her husband a mother and daughter's lives change for the worst as they struggle to make ends meet.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (272)
Моя оцінка:
/10
Ескорт агенство
Ескорт агенство (2007—2010) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.3
Сюжет Драматичний серіал про життя шести дівчат, що працюють в елітному ескорт-агентстві. З часом стає зрозуміло, які стосунки складаються між ними. Тут є і дружба, і суперництво, і відданість, і довіра, і жорстокість.
Ескорт агенство

Ескорт агенство (2007—2010)

Satisfaction

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Завершений
режисерка
Австралія   60 хв
Читати опис Драматичний серіал про життя шести дівчат, що працюють в елітному ескорт-агентстві. З часом стає зрозуміло, які стосунки складаються між ними. Тут є і дружба, і суперництво, і відданість, і довіра, і жорстокість.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.3 (1477)
Моя оцінка:
/10
City Homicide, l'enfer du crime (2007—2011) режисерка 5.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Set on the Homicide floor of a police headquarters in Melbourne, Australia, detectives work to bring justice for the deceased.

City Homicide, l'enfer du crime (2007—2011)

City Homicide, l'enfer du crime

Серіал 5 сезонів, 84 епізоди Завершений
режисерка
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) Set on the Homicide floor of a police headquarters in Melbourne, Australia, detectives work to bring justice for the deceased.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.5 (1722)
Моя оцінка:
/10
Skithouse (2003—2004) режисерка 0.0 imdb 6.8

Skithouse (2003—2004)

Skithouse

Серіал 2 сезони, 19 епізодів Завершений
режисерка
  25 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (175)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: