Дуже красивий, естетичний, барвистий фільм. Жіночий, бо зовсім не про бійки чи боротьбу, а про кохання.
Історія Гамлета з точки зору Офелії.
Драматизм тут умовний, є правдоподібність, але не правдивість. Красива казка? Так, проте не кіч!
Середньовіччя показано таким красивим, яким воно, чумазе і тяжке, не могло бути насправді. Та фільм і не претендує на реалізм. Його стиль - розважальний.
Сюжет не банальний і занудьгувати глядачу не доведеться.
У всьому міра і хороший смак, і в стилізації, і в перебільшеннях, і в умовностях.
Це гра в середньовіччя, гра у королівський замок, гра у шекспірівський сюжет. Гра з любов'ю до цього всього.
Сподобалася акторська робота королеви і брата короля, в от щодо Гамлета і Офелії... Є відчуття, що якісь інші актори могли б впоратися краще. Хімії між ними не дуже відчутно і це жирний мінус.
Якби головні ролі були зіграні сильно, то фільм міг мати зовсім, зовсім інший рівень!
Адже візуальна складова і сценарій на висоті.
Фільм дає ... можливість відпочити, насолодитися красивою картинкою і хвилюючим сюжетом. Дивовижно, але творцям фільму вдалося досягти легкості і розважального жанру, не дивлячись на те, що сам шекспірівський сюжет " Гамлета" - один із найдраматичніших і найсерйозніших основних сюжетів світової літератури.
Тим не менше це кіно легке, красиве, як казка для дорослих з принцом, принцесою і великим коханням.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Перша оцінка цьому фільму і водночас моя 100-та рецензія на сайті (зізнаюсь, я уявляв цей момент інакше). Дякую пану Колодію Трейлерів за озвучку та Богдану Трибрату.

Це культова B-Movie стрічка зі США, знята всього за 60-95 тисяч доларів і відпрацьована за кілька днів у дешевих мотелях Лос-Анджелеса. Але саме ця безбашеність зробила її легендою. Hollywood Chainsaw Hookers сьогодні має статус класики треш-кіно: його перевидають Arrow Video, Vinegar Syndrome, він є в архіві AGFA й згадувався у Fangoria та документалках. Фільм регулярно з’являється у фанатських топах «so bad it’s good», а його назва й VHS-обкладинка стали мемом у попкультурі.

Перша половина стрічки перенесла мене назад у ті часи, коли я жив у світі детективів та загадкових історій. Наче знову 12, і на столі поруч книжки Ерла Стенлі Гарднера чи навіть фантастичні химерії Саймака - епоха таємниць і пригод, до якої я несподівано повернувся через цей комедійний треш-хорор. Це відлуння не конкретної історії, а цілої доб ... и, яка пахне класичними детективами, VHS-касетами та нічними показами по телебаченню з червоним квадратиком.

Мій шлях до цього фільму - це ланцюжок маленьких кіноманських відкриттів і водночас довгий тернистий досвід, що в кожного свій. Одних він веде через любов до трешу, інших - через культових акторів чи випадкові reels в Instagram, але всі ці дороги зрештою сходяться в моменті перегляду. І тепер я можу сказати впевнено: так, Hollywood Chainsaw Hookers заслуговує на увагу. Не завжди, не для всіх, але за певних обставин - обов’язково.

1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Маяк
Маяк (2019)
The Lighthouse

Найбільш мерзотний і огидний фільм який я колись бачив...
З цими початковими данними можна було зняти непоганий психологічний триллер про хитрого дідугана який поступово зводить з розуму молодого помічника і придумати якісь неочікувані причини навіщо він це робив, але натомість це просто набір огидних сцен без будь якого внятного сюжету чи загального задуму. Розв'язка теж супер ідіотська чи правильніше буде сказати її взагалі нема. Нікому не рекомендую!!!

1 з 6 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (2)

Фільм справив приємне, але доволі суперечливе враження. Він виглядає теплим і щирим, проте занадто часто намагається викликати сльози у глядача. Багато сцен здаються ідеалізованими, а батько головної героїні виглядає карикатурним «поганцем».

Режисерка Джина Принс-Байтвуд ніби й намагалася показати цей світ очима жінок, з усіма їхніми емоційними перепадами та нюансами. Але водночас фільм наче намагається занадто спростити реальність, зробити її більш «гладенькою» для глядача. Темношкірі жінки, які оточують головну героїню, виглядають майже як ідеальні захисниці й наставниці.

Особисто для мене слабкі місця такі:
- надмірна мелодраматичність, що робить стрічку схожою на телевізійну мелодраму;
- передбачуваний сценарій;
- слабкий темп і затягнуті сцени;
- поверхневе висвітлення теми расизму, що виглядає пригладжено й надто безпечено.

Акторський склад (Дакота Феннінг, Квін Латіфа, Софі Оконедо, Аліша Кіз) справді тягне фільм угору - вони грають щиро, але сценарій не дає їм дос ... татньої глибини. Тому й не дивно, що глядачі оцінили картину значно тепліше, ніж я чи критики.

Загалом це емоційна історія, яка більше припаде до смаку жіночій аудиторії та тим, хто любить «приємні, але сльозливі» драми.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

«Love Is for Suckers» – чарівна романтична комедія, яка вражає відмінною грою акторів, цікавими персонажами та стильними образами.

Відмінна гра акторів та акторський склад:
Лі Да-хі сяє у ролі Гу Йо-рум, гармонійно поєднуючи вразливість і силу.
Лі Джу-йон підкорює глядачів своєю природною та достовірною грою у ролі одностороннього кохання.
Чо Су-хян захоплює у ролі Канг Че-рі, випромінюючи впевненість і харизму через гру та стиль.

Легка та приємна історія:
Сюжет легкий і веселий, ідеально підходить для розслабленого перегляду без важких драматичних моментів. Серіал піднімає настрій, досліджуючи романтику, дружбу та особистий розвиток.

Вражаючий стиль:
Одяг та аксесуари: Кожен образ персонажа відображає його характер – від сміливих, елегантних виборів до повсякденної чарівності.
Зачіски та макіяж: Ідеально доповнюють акторську гру, підкреслюючи харизму та присутність на екрані.

Загальне враження:
Більшість персонажів добре розвинені та привабливі, що створює збалансов ... аний та приємний ансамбль. Поєднання природньої (а у випадку Лі Джу-йон неперевершеної) акторської гри, легкої історії та продуманого стилю робить «Love Is for Suckers» візуально приємним та емоційно задовільним серіалом.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Уроки хімії
Уроки хімії (2023)
Lessons in Chemistry

Постараюся зробити дуже коротку рецензію, щоб вона була без спойлерів (але це дуже-дуже важко зробити).
Це дуже сильний міні-серіал з сюжетної думки, гри акторів, візуальної складової та музичного супроводу...
Це дуже щемка історія, в якій є расизм, емансипація, нерозуміння, розуміння, втрата, пошук та багато, дуже багато любові, яка пройшла крізь роки.
Це дуже важко місцями дивитися.
Це дуже хочеться дивитися.
Це дуже хочеться переживати знову й знову...

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Це фільм має подивитися кожен.Але при перегляді витримати те що відбуваеться у фільмі тяжко.При перегляді коли росія напала на мирне населення та почала там все розтрілювати то одразу буде видно яка росія бридка країна.Мстислав Чернов не дарма отримав оскара.Сподіваюсь що всі його наступні фільми будуть також суперовими і отримають Оскар.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Сюжет симпатичний: романтика, дружба та навчання у поліцейському університеті. Але реалістичність тренувань залишає бажати кращого.

Віджимання, планка — актори роблять все неправильно. Сцена з 100 віджиманнями? Абсолютно нереально, навіть для тренованого чоловіка.

Головний герой, син високопоставленого копа, показаний «м’яким і без м’язів», тоді як інші хлопці спортсмени. У реальному житті він би не витримав навіть кількох днів такого тренування.

Головна героїня постійно скаржиться — дратує. В реальному поліцейському середовищі таке б не пройшло. Один короткий коментар «Якщо не можеш, йди геть, принцесо» вирішив би все.

Що могло б врятувати: трохи реалістичної фізичної підготовки, підбір акторів із нормальним тілом, короткі суворі репліки інструкторів.

Підсумок: приємно для легкого перегляду, але якщо знаєш реальні тренування — сцени з фізичною підготовкою викликають більшу частину часу крінж.

Коментувати
БожеВільні
БожеВільні (2023)
Diagnosis: Dissent

Це розповідь про хлопця, який хотів слухати музику вільно, священника, який хотів, щоб в церкві не було агентів кдб, чоловіка, який розповсюджував український вісник і полковника, який боровся за світле майбутнє. Злими перехрестями долі вони зустрічають одне одного в психіатричній в'язниці і потрапили вони туди тільки за те, що хотіли бути вільними!

Наразі фільм доступний до офіційного перегляду на Megogo, Netflix і Kyivstar TV

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Якісний фільм. Дуже класні актори, всі без винятку. Розумію його популярність - він має круте сарафанне радіо, яскравий кінець і майже хеппі-енд. Є соковиті моменти з кров’ю - що ще треба глядачу, який прийшов на популярний фільм у кінотеатр? Але хайп - це таке діло: він є, а міг і не бути.

“Зброя” не заслуговує на звання головного хорору року (2025). Мене часто не покидала думка, що це радше темна фентезі-казка в дусі оригінальних братів Ґрімм, а не жахастик.

Назва, на мій погляд, має глибший підтекст. Я бачу тут історію не лише про людей, якими керують наче маріонетками, але й про інформаційну зброю - ЗМІ, соцмережі, цькування. Антагоністка маніпулює людьми так, як це робить пропаганда чи медіа - чисте промивання мізків. Російський «зомбі-ящик» - яскравий приклад. Люди щиро вірять, що мислять самостійно, але насправді стають живими знаряддями, які працюють проти інших.

Цікаво, що інші оглядачі побачили тут зовсім різні речі: хтось - відсилку до залежності й одержимості, інші ... говорили про тему масових шутінгів у школах, а дехто вважав центральною ідеєю саме те, як ми намагаємося захистити дітей, але при цьому лише шкодимо їм. В результаті Weapons працює як загадковий гібрид міфології, соціального коментаря та психологічного трилера, залишаючи простір кожному глядачеві тлумачити його по-своєму.

9 з 9 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

"Дефекти" - це південнокорейський драматичний серіал, що розповідає історію групи дітей, незаконно куплених прийомними батьками через нелегальний картель з усиновлення. Сюжет порушує тему торгівлі людьми, наповнений моральними дилемами та соціальними коментарями поєднуючи бойовик і емоційну розповідь.

Серіал досліджує теми одержимості батьків "ідеальними" дітьми, марнославства та амбіцій у суспільстві, яке ставиться до дітей як до символів статусу.

Серіал представляє тривожний погляд на "суспільство марнославства", де батьки ставлять на перше місце своє соціальне становище, часто за рахунок благополуччя своїх дітей.
Він заглиблюється в етичні межі батьківської гордості, амбіцій та дегуманізуючого впливу суспільного тиску.

Розповідь має оригінальну концепцію, що спонукає до роздумів та правдоподібне зображення суспільних вад.

Хоча даний сюжет є вигадкою, можливо, з певною антиутопічністю, але серіал не показав чогось чого немає в нашому світі, ... він просто поєднав декілька реальних тем. Саме зараз цей серіал є актукальним і лиш нагадує нам, що є межі, які не слід переступати, і, що доволі багато людей стали настільки нелюдськими, що не відмовилися б від подібних "покупок" і виправдовували б це.

Діти не товар. Люди не товар. Що таке мама? Що таке батьки? Що робить людей Людьми?

У мене є деякі питання до екшену, думаю він дещо лінивий, але в цілому терпимо, так як серіал не про це, то можна на приділяти цьому багато уваги, але мушу сказати, що він міг бути кращим. Можливо, актори не мали достатньо часу на тренування або поспішали з виробництвом.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Найкращий – тому що єдиний у своєму роді! Можна скільки завгодно хейтити цю картину, але хто зробив краще? Чи є ще один жахастик про дослідження таємничої єгипетської піраміди? Немає.

Оскільки я обожнюю тему про печери і підземні лабіринти – зізнаюсь, накинув кілька балів. Фільму не дуже вдало вдається нагнітати ситуацію – підземні лабіринти занадто великі і широкі, виглядають штучно і недорого. Є кілька непоганих сцен у замкнутому просторі, але хотілося б більше (не рівень Спуску, на жаль).

Гра акторів не така погана, як пишуть критики – на нормальному рівні (молодіжної комедії нульових). Змішані кадри – як стандартні, так і у стилі found footage – для мене радше плюс, додає атмосфери. Слабенька графіка? Так, це правда. Зате нам не соромляться показати монстриків у всіх деталях, а не як у деяких фільмах – щось десь проскочило у темряві і все. Мені дуже сподобався Анубіс, коти-стражі. Я зміг зануритися в атмосферу і пережити з героями пригоду. І навіть фінал у фільму чудовий, а ... не тупий кліфхенгер, як це часто буває у молодіжних хоррорах.

Якщо ти плануєш вишукувати недоліки – то мабуть краще не дивись. Якщо ж ти любиш тему про катакомби, закинуті місця, тунелі, підземелля і маєш багату уяву – welcome!

Коментувати

в описі каже комедія і фантастика - нічого такого і близько там нема. дуже дешеве кіно, шкода витраченого часу. Фільм повний кліше і тупих діалогів. Навіщо було взагалі оце подєліє знімати?.. Сцена це підривають міст, і головний герой за спиною з'являється - вони дійсно настільки знехтували логікою, що він так швидко телепортувався до неї?

0 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Цей вкрай короткий мінісеріал перш за все помітний анімацією. Вона стилізована під ручну та набагато приємніша за "А що, як..?" Чотири показані історії доволі цікаві, та все ж "Очі Ваканди" не розповідають нічого важливого для розвитку всесвіту Marvel. Глядачі дізнаються про участь агентів Ваканди в різних історичних подіях. Але якби цих розповідей не було, нічого не змінилося б.

Коментувати

Попередження: рецензія містить спойлери

Згоден із Доктором С. Фільм не вартий перегляду. Він дивний. Якийсь сумний до біса мікс з жанрів і епох. Я навіть майже заснув. Старий дідусь який сумує за тим що вбив Гітлера: "Я ніколи і нікого не хотів вбивати, хоч він і був поганою людиною". "Коли я вбив Гітлера нічого не змінилося адже його слова стали більшими за нього". А ще, дідусь часто дістає коробку з чимось але нам не показують що там. В кінці фільму він її драматичним чином викопує з могили, несе додому і... нам так і не розкривають що всередині. Автори фільму зізналися що зробили це навмисно - щоб кожен з глядачів сам придумав що всередині і таким чином історія буде жити окремо від фільму. Любовна лінія знята красиво, але я так і не зрозумів чому він весь час сумує. Дівчина померла поки він був на війні. І навіть якщо б вони були заручені (він весь час переживає що не наважився зробити пропозицію) це нічого б не змінило. А потім - сасквач, канада, полювання на хворого монстра з раритетною рушницею - і все це за кілька хвилин. Любовна історія - Гітлер - росіяне - сумний дід - секретна операція по вбивству сніжної людини - дід наче вмер - дід не вмер - коробка - кінець. Приблизно так відчувається цей фільм)

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: