Girlanda

«Війна очима тварин💥🐄🌲🐇❄️🌽🐈🏚🌾🐐🩸» (2025) — кривава, чуйна, щемлива й безперервно сльозоточива Українська трагедія в розрізі кількох окремих історій об’єднаних Війною. Здається, що вже не вистачає сліз плакати і сил дивитися — а Українські тварини і люди через це пройшли, щодня проходять, помирають, втрачають...🙏🏻🙏🏻🪔🕯➕🕯🪔🙏🏻🙏🏻
Тварини (незалежно від того дикі вони чи свійські) все розуміють, відчувають, передчувають, бояться, віддано люблять, знімають стрес і є підтримкою та водночас потребують розуміння, охорони, допомоги й порятунку від людей. І в цій правдивій картині змальовані сцени ставлення людей до тварин🎨💣🐺🩺🖌
Біда, трагедія, жахіття в Україні та мільйони нещасних, беззахисних, убитих, заморених, покалічених, знедолених диких і свійських тварин. Ця стрічка показала тільки дещицю того, що насправді коїлось і досі спливає кров’ю, болем, безпомічними криками та невпинними потоками сліз тварин і людей в Україні🙏🏻💙💛🙏🏻 Це непрощенний гріх московитів і нескінченні прокльони їм та всім їхнім поколінням допоки життя на Землі та у Потойбіччі‼️‼️‼️
Найсильніше вразила кінооповідь про Хлопчика й Корову. На розрив Серця короткометражний фільм про Бабусю з Козою. До глибини Душі зачепила кінорозповідь про Жінку з «Синочком». Страхи пробирали під час перегляду постановки про Кролика. Зі страхом усвідомлюю (і кінцеві титри є тому доказом), що реальність стократ гірша🖤💔🖤💔🖤💔
Єдине, що трохи заспокоювало під час перегляду — це віра у краще життя Тих, кому пощастило вижити на тлі Божественно красивої Української Природи-Казки🌤🌳🐦🌻🍒🐝
Моя оцінка — 10 балів із 10-ти!
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: