JackParry

Про цю роботу я дізнався нещодавно. На подив, хоч і головними героями є тварини, але великою популярністю картина похвалитися не може. Але якщо говорити про якість продукту, то все досить непогано.

Історія розповідає про маленького котика, який опинився на вулиці. В результаті, він знайомиться з бандою собак і вплутується в різні колотнечі. У сюжетному плані стрічка має різні напрямки. Тут властиві й елементи мюзиклу, пригоди, драми та навіть кримінальних елементів. Завдяки цьому стежити за подіями цікавіше та різноманітніше.

Усі герої, а особливо тварини мають свої відмінні риси. Як і належить банді, в цьому випадку собак, різні її учасники виконують певну роль. Кожен персонаж індивідуальність, але без нього не працював би весь механізм. Найбільше мені сподобався ватажок зграї, а також естет, якого звуть Франсіс і ніяк інакше. Ну і також варто відзначити лиходія. Він не мав великого екранного часу, але встиг нагнати жаху і видався дуже суворим та безпринципним.

Стрічка легка на перегляд як і дітям, так і дорослим. Події досить динамічні, є милий гумор і достатня кількість пісень. У цьому плані це класичний мультфільм Дісней.

Підсумок. Це досить мила картина про маленького котика, який потрапив у захопливий світ. Стрічка здатна підняти настрій і зарядити вас позитивом. 7/10
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: