Скотт Дерріксон

Scott Derrickson

Дата народження: 16 липня 1966 (57 років)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Денвер, Колорадо, США

Всього фільмів (на сайті): 24

Ролі: сценарист ★ 7.26 (11), продюсер (10), режисер ★ 7.26 (8), актор (6)

Фільмографія

Знайдено 24 результати

V/H/S/85 (2023) режисер, сценарист 4.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Unveiled through a made-for-TV documentary, five tales of found footage horror emerge to take viewers on a terrifying journey into the grim underbelly of the 1980s.
Трейлер

V/H/S/85 (2023)

V/H/S/85

режисер, сценарист
США   1 год 50 хв
Читати опис (англ.) Unveiled through a made-for-TV documentary, five tales of found footage horror emerge to take viewers on a terrifying journey into the grim underbelly of the 1980s.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.6 (6155)
Моя оцінка:
/10
Чорний телефон
Чорний телефон (2021) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет Серед білого дня хлопця викрадає чоловік у масці. У звукоізольованому підвалі, де його тримають, дзвонить телефон — це попередні жертви вбивці.
Чорний телефон Трейлер

Чорний телефон (2021)

The Black Phone

16+
режисер, сценарист, продюсер
США   1 год 43 хв
Читати опис Серед білого дня хлопця викрадає чоловік у масці. У звукоізольованому підвалі, де його тримають, дзвонить телефон — це попередні жертви вбивці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (101)  IMDb: 6.9 (188062)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 124 грн

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля
Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля (2022) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.9
Сюжет Новий фільм «Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля» від Marvel Studios відкриває Мультивсесвіт та розширює його межі, як ніколи раніше. Глядач порине у незвідане разом із Доктором Стренджем. З допомогою уже знайомих і нових містичних союзників він перетне дивовижні та небезпечні альтернативні реальності, щоб протистояти таємничому супротивнику.
Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля Трейлер

Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля (2022)

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

16+
продюсер
США   2 год 6 хв
Читати опис Новий фільм «Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля» від Marvel Studios відкриває Мультивсесвіт та розширює його межі, як ніколи раніше. Глядач порине у незвідане разом із Доктором Стренджем. З допомогою уже знайомих і нових містичних союзників він перетне дивовижні та небезпечні альтернативні реальності, щоб протистояти таємничому супротивнику.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (319)  IMDb: 6.9 (470648)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Снігобур
Снігобур (2020—2022) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.9
Сюжет Минуло більше семи років після того, як світ став замерзлим пустирем, в якому мізерні залишки людства населяють гігантський потяг, який постійно мчиться земною кулею в той час, як всередині нього відбувається класова війна, соціальна несправедливість та політика виживання.
Снігобур Трейлер

Снігобур (2020—2022)

Snowpiercer

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Скасований
продюсер
США   60 хв
Читати опис Минуло більше семи років після того, як світ став замерзлим пустирем, в якому мізерні залишки людства населяють гігантський потяг, який постійно мчиться земною кулею в той час, як всередині нього відбувається класова війна, соціальна несправедливість та політика виживання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (46)  IMDb: 6.9 (61561)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Візіонери: Історія жахів Елая Рота
Візіонери: Історія жахів Елая Рота (2018—) зіграв самого себе  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.1
Сюжет Документальний серіал «Історія жахів» запрошує глядача в захоплюючу подорож до перегляду становлення та розвитку жанру жахів. Обговорюючи з визнаними майстрами жанру головні теми, популярних персонажів і ключові особливості фільмів жахів, Елай Рот намагається зрозуміти, як працюють ці картини, і чому вони користуються такою популярністю у глядачів. Елай виділяє кілька основних віх розвитку жанру і намагається розібратися, що ж надихало творців культових картин на їх роботи. Крім того, він оцінює вплив, який справили фільми жахів на весь кінематограф.
Візіонери: Історія жахів Елая Рота Трейлер

Візіонери: Історія жахів Елая Рота (2018—)

Eli Roth's History of Horror

Серіал 3 сезони, 19 епізодів Документальний Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   42 хв
Читати опис Документальний серіал «Історія жахів» запрошує глядача в захоплюючу подорож до перегляду становлення та розвитку жанру жахів. Обговорюючи з визнаними майстрами жанру головні теми, популярних персонажів і ключові особливості фільмів жахів, Елай Рот намагається зрозуміти, як працюють ці картини, і чому вони користуються такою популярністю у глядачів. Елай виділяє кілька основних віх розвитку жанру і намагається розібратися, що ж надихало творців культових картин на їх роботи. Крім того, він оцінює вплив, який справили фільми жахів на весь кінематограф.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (4)  IMDb: 8.1 (2565)
Моя оцінка:
/10
Назустріч пітьмі
Назустріч пітьмі (2018—) продюсер 5.7 imdb 6.3
Сюжет Серіал відучить глядачів чекати свят з радістю і прищепить їм жах перед ними: адже саме на свята, згідно цієї антології жахів, і відбувається все найстрашніше.
Назустріч пітьмі Трейлер

Назустріч пітьмі (2018—)

Into the Dark

16+
Серіал 2 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
продюсер
США   1 год 30 хв
Читати опис Серіал відучить глядачів чекати свят з радістю і прищепить їм жах перед ними: адже саме на свята, згідно цієї антології жахів, і відбувається все найстрашніше.
КіноБаза: 5.7 (8)  IMDb: 6.3 (5350)
Моя оцінка:
/10
Доктор Стрендж
Доктор Стрендж (2016) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.5
Сюжет В жахливій автокатастрофі іменитий і самовпевнений хірург втрачає все: кохану дружину і свою лікарську майстерність. Згубивши сенс усього життя, герой вирушає на пошуки того, що може зцілити його душу і тіло. Вже зовсім скоро одна зустріч змінить його назавжди, адже він обраний долею і поставлений на захист планети від містичних загроз!
Доктор Стрендж Трейлер

Доктор Стрендж (2016)

Doctor Strange

12+
режисер, сценарист
США   1 год 55 хв
Читати опис В жахливій автокатастрофі іменитий і самовпевнений хірург втрачає все: кохану дружину і свою лікарську майстерність. Згубивши сенс усього життя, герой вирушає на пошуки того, що може зцілити його душу і тіло. Вже зовсім скоро одна зустріч змінить його назавжди, адже він обраний долею і поставлений на захист планети від містичних загроз!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (554)  IMDb: 7.5 (797114)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Сіністер 2
Сіністер 2 (2015) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.3
Сюжет Фільм є сиквелом картини 2012 року. Історія відбувається після шокуючих подій першої частини, в якій сержант Освальф втратив життя, розслідуючи серію вбивств. Його друг, колишній заступник шерифа, знайомиться з молодою жінкою Кортні і її двома синами - Заком і Діланом, в ході відновлення розслідування таємничих вбивств. Родина нещодавно переїхала на нове місце, де сталися жахливі події і не підозрює про те, що їх чекає. Будинок відмічено печаткою Зла, яке живиться душами дітей в образі демона Багула.
Сіністер 2 Трейлер

Сіністер 2 (2015)

Sinister 2

18+
сценарист, продюсер
США, Велика Британія   1 год 37 хв
Читати опис Фільм є сиквелом картини 2012 року. Історія відбувається після шокуючих подій першої частини, в якій сержант Освальф втратив життя, розслідуючи серію вбивств. Його друг, колишній заступник шерифа, знайомиться з молодою жінкою Кортні і її двома синами - Заком і Діланом, в ході відновлення розслідування таємничих вбивств. Родина нещодавно переїхала на нове місце, де сталися жахливі події і не підозрює про те, що їх чекає. Будинок відмічено печаткою Зла, яке живиться душами дітей в образі демона Багула.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (52)  IMDb: 5.3 (60090)
Моя оцінка:
/10
Крісті
Крісті (2014) продюсер 5.5 imdb 5.9
Сюжет (англ.) College girl Justine works hard to support herself at Bryce College, where she studies. During Thanksgiving, her boyfriend Aaron goes home and Justine has plans to stay on campus with her roommate, Nicole. Out of the blue, Nicole's father invites her to Aspen, while Justine remains in the dorm. One night, Justine drives to a convenience store to buy supplies and meets Violet, who threatens her. Shaken, Justine returns to campus, where she soon finds herself being hunted down by Violet and three hoodlums from a cult. Justine has to fight to survive.
Крісті Трейлер

Крісті (2014)

Kristy

продюсер
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) College girl Justine works hard to support herself at Bryce College, where she studies. During Thanksgiving, her boyfriend Aaron goes home and Justine has plans to stay on campus with her roommate, Nicole. Out of the blue, Nicole's father invites her to Aspen, while Justine remains in the dorm. One night, Justine drives to a convenience store to buy supplies and meets Violet, who threatens her. Shaken, Justine returns to campus, where she soon finds herself being hunted down by Violet and three hoodlums from a cult. Justine has to fight to survive.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 5.9 (9170)
Моя оцінка:
/10
Визволи нас від зла
Визволи нас від зла (2014) сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.2
Сюжет Нью-Йорк сколихує хвиля містичних вбивств, тримаючи мешканців у полоні жаху. Зло зачаїлося у тілах невинних жертв і чекає свого часу. Офіцер поліції заручається підтримкою молодого священика, який спеціалізується на виконанні обрядів екзорцизму і йде по гарячих слідах.
Визволи нас від зла Трейлер

Визволи нас від зла (2014)

Deliver Us from Evil

18+
сценарист, режисер
США   1 год 58 хв
Читати опис Нью-Йорк сколихує хвиля містичних вбивств, тримаючи мешканців у полоні жаху. Зло зачаїлося у тілах невинних жертв і чекає свого часу. Офіцер поліції заручається підтримкою молодого священика, який спеціалізується на виконанні обрядів екзорцизму і йде по гарячих слідах.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (77)  IMDb: 6.2 (84938)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Misunderstood (2014) продюсер 5.6 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Rome, 1984, Aria is nine-year-old girl. On the verge of divorce, Aria's infantile and selfish parents are too preoccupied with their careers and extra-marital affairs to properly tend to any of Aria's needs. While her two older sisters are pampered, Aria is treated with cold indifference. Yet she yearns to love and to be loved. At school, Aria excels academically but is considered a misfit by everyone. She is misunderstood. Aria finds comfort in her cat - Dac and in her best friend - Angelica. Thrown out of both parents' homes, abandoned by all, even her best friend, Aria finally reaches the limit of what she can bear. She makes an unexpected decision in her life.

Misunderstood (2014)

Misunderstood

16+
продюсер
Італія, Франція   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Rome, 1984, Aria is nine-year-old girl. On the verge of divorce, Aria's infantile and selfish parents are too preoccupied with their careers and extra-marital affairs to properly tend to any of Aria's needs. While her two older sisters are pampered, Aria is treated with cold indifference. Yet she yearns to love and to be loved. At school, Aria excels academically but is considered a misfit by everyone. She is misunderstood. Aria finds comfort in her cat - Dac and in her best friend - Angelica. Thrown out of both parents' homes, abandoned by all, even her best friend, Aria finally reaches the limit of what she can bear. She makes an unexpected decision in her life.
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 6.6 (1434)
Моя оцінка:
/10
Вузол диявола
Вузол диявола (2013) сценарист, продюсер  ✓ укр. субтитри 6.8 imdb 6.1
Сюжет Невелике американське містечко приголомшене жахливим вбивство трьох дітей. Групу підлітків звинувачують у злочині лише через те, що у них довге волосся, вони носять чорний одяг та слухають «сатанинську» музику. Адвокат Рон Лакс стає на бік підлітків та починає розслідування аби довести, що вони не винні та врятувати їх життя.
Вузол диявола Трейлер

Вузол диявола (2013)

Devil's Knot

сценарист, продюсер
США   1 год 54 хв
Читати опис Невелике американське містечко приголомшене жахливим вбивство трьох дітей. Групу підлітків звинувачують у злочині лише через те, що у них довге волосся, вони носять чорний одяг та слухають «сатанинську» музику. Адвокат Рон Лакс стає на бік підлітків та починає розслідування аби довести, що вони не винні та врятувати їх життя.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.8 (10)  IMDb: 6.1 (23698)
Моя оцінка:
/10
Сіністер
Сіністер (2012) сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.8
Сюжет Разом з родиною автор детективів поселяється в невеликому містечку, в будинку, де майже рік тому сталась страшна трагедія - була вбита вся сім'я. Письменник випадково знаходить відеозаписи, які є ключем до таємниці злочину. Але ніщо не дається задарма: в будинку починають відбуватися жахливі речі і тепер під загрозою життя його близьких. Вони зіткнулися з чимось, від чого немає порятунку...
Сіністер Трейлер

Сіністер (2012)

Sinister

16+
сценарист, режисер, продюсер
США, Велика Британія   1 год 50 хв
Читати опис Разом з родиною автор детективів поселяється в невеликому містечку, в будинку, де майже рік тому сталась страшна трагедія - була вбита вся сім'я. Письменник випадково знаходить відеозаписи, які є ключем до таємниці злочину. Але ніщо не дається задарма: в будинку починають відбуватися жахливі речі і тепер під загрозою життя його близьких. Вони зіткнулися з чимось, від чого немає порятунку...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (175)  IMDb: 6.8 (277178)
Моя оцінка:
/10
День, коли Земля зупинилась
День, коли Земля зупинилась (2008) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 5.5
Сюжет Галактична федерація планет відправляє на Землю посланця Клаату з попередженням: якщо уряди не припинять знищувати природу, людство буде знищено. Однак земляни не вірять прибульцю, і йому не залишається нічого іншого, окрім як рятуватись...
День, коли Земля зупинилась Трейлер

День, коли Земля зупинилась (2008)

The Day the Earth Stood Still

16+
режисер
США, Канада   1 год 44 хв
Читати опис Галактична федерація планет відправляє на Землю посланця Клаату з попередженням: якщо уряди не припинять знищувати природу, людство буде знищено. Однак земляни не вірять прибульцю, і йому не залишається нічого іншого, окрім як рятуватись...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (178)  IMDb: 5.5 (177774)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
30 Even Scarier Movie Moments (2006—2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) 30 more scary moments are counted down.

30 Even Scarier Movie Moments (2006—2007)

30 Even Scarier Movie Moments

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
зіграв самого себе
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) 30 more scary moments are counted down.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (229)
Моя оцінка:
/10
Made in Hollywood: Teen Edition (2006—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.

Made in Hollywood: Teen Edition (2006—)

Made in Hollywood: Teen Edition

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (83)
Моя оцінка:
/10
Пришестя
Пришестя (2006) продюсер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.1
Сюжет У маленькому містечку з'являється незнайомець, який творить дива і поволі наводить обивателів на думку, що він - Христос. А небагатьом громадянам, що не піддалися на провокацію, починають загрожувати пекельні сили...
Пришестя Трейлер

Пришестя (2006)

The Visitation

16+
продюсер
США   1 год 43 хв
Читати опис У маленькому містечку з'являється незнайомець, який творить дива і поволі наводить обивателів на думку, що він - Христос. А небагатьом громадянам, що не піддалися на провокацію, починають загрожувати пекельні сили...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (2767)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 200 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Екзорцизм Емілі Роуз
Екзорцизм Емілі Роуз (2005) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Жінка-адвокат Ерін Брунер захищає в суді католицького священика, звинуваченого в невмисному вбивстві 19-річної дівчини Емілі Роуз, із якої він виганяв диявола. Вивчаючи справу, Брунер дедалі глибше усвідомлює, наскільки вона самотня і як безрадісно складається її життя. Але насамкінець вона таки віднаходить віру в Бога.
Екзорцизм Емілі Роуз Трейлер

Екзорцизм Емілі Роуз (2005)

The Exorcism of Emily Rose

16+
режисер, сценарист
США   1 год 59 хв
Читати опис Жінка-адвокат Ерін Брунер захищає в суді католицького священика, звинуваченого в невмисному вбивстві 19-річної дівчини Емілі Роуз, із якої він виганяв диявола. Вивчаючи справу, Брунер дедалі глибше усвідомлює, наскільки вона самотня і як безрадісно складається її життя. Але насамкінець вона таки віднаходить віру в Бога.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (119)  IMDb: 6.7 (139292)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Земля достатку
Земля достатку (2004) сценарист 7.0 imdb 6.4
Сюжет Колишній солдат частини особливого призначення, Пол одержимий прагненням захистити «країну волі» і взяти участь в ідучій зараз «війні з терором». Його поранили в битві під Лонг-Тхане, коли йому було вісімнадцять, і зараз він усе більше відчуває на собі наслідок діоксинового отруєння - у результаті впливу дефоліанту «Ейджент Пінк» більше тридцяти років тому.
Події 11 вересня воскресили його військову травму й повернули примари минулого, але страх - це останнє, у чому Пол зізнається собі.
Земля достатку Трейлер

Земля достатку (2004)

Land of Plenty

16+
сценарист
США, Німеччина, Канада   2 год 3 хв
Читати опис Колишній солдат частини особливого призначення, Пол одержимий прагненням захистити «країну волі» і взяти участь в ідучій зараз «війні з терором». Його поранили в битві під Лонг-Тхане, коли йому було вісімнадцять, і зараз він усе більше відчуває на собі наслідок діоксинового отруєння - у результаті впливу дефоліанту «Ейджент Пінк» більше тридцяти років тому.
Події 11 вересня воскресили його військову травму й повернули примари минулого, але страх - це останнє, у чому Пол зізнається собі.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.4 (4100)
Моя оцінка:
/10
Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва
Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва (2000) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.4
Сюжет Створена у 18-му столітті магічна головоломка, здатна відкрити дорогу в пекло, потрапляє до рук порочного поліцейського з Лос-Анджелеса. І із цього моменту все навколо стає кошмаром. Може це відплата за його несправедливе життя? Але тоді дуже страшно, тому що свавілля, що коїться Джозефом, виявляється лише блідою тінню справжнього пекельного жаху, через який йому доведеться пройти...
Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва Трейлер

Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва (2000)

Hellraiser: Inferno

18+
режисер, сценарист
США   1 год 39 хв
Читати опис Створена у 18-му столітті магічна головоломка, здатна відкрити дорогу в пекло, потрапляє до рук порочного поліцейського з Лос-Анджелеса. І із цього моменту все навколо стає кошмаром. Може це відплата за його несправедливе життя? Але тоді дуже страшно, тому що свавілля, що коїться Джозефом, виявляється лише блідою тінню справжнього пекельного жаху, через який йому доведеться пройти...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (15)  IMDb: 5.4 (18987)
Моя оцінка:
/10
Міські легенди 2
Міські легенди 2 (2000) сценарист 4.3 imdb 4.4
Сюжет Студентка престижного кiноiнституту Емi Мейфiлд (Моррiсон) знiмає дипломний фiльм про манiяка, злочини якого нагадують "мiськi легенди" (тобто страшнi оповiдання). Однак робота над картиною опиняється пiд загрозою, коли невiдомий вбивця починає полювати на однокурсникiв героїнi, втiлюючи у життя вигаданий нею сюжет...
Стрiчка "Мiськi легенди" (1998) Джеймi Бланкса стала одним з найбiльш вдалих наслiдувань "Крику" i користувалась чималою популярнiстю у любителiв жахiв. Її продовження, зняте Оттманом (котрий також був монтажером та композитором "Легенд-2"), виявилось вторинним по вiдношенню не лише до фiльму-попередника, але й до "Крику-3", дiя якого теж вiдбуваeться у середовищi кiнематографiстiв. Жарти на адресу Голлiвуду та додаткова порцiя кривавих сцен не змогли компенсувати вiдсутнiсть оригiнального задуму i викликати глядацький iнтерес до картини. Вичерпнiсть теми пiдтвердили невеликi касовi збори стрiчки (18 млн. доларiв у прокатi США).
Міські легенди 2 Трейлер

Міські легенди 2 (2000)

Urban Legends: Final Cut

18+
сценарист
США, Франція   1 год 37 хв
Читати опис Студентка престижного кiноiнституту Емi Мейфiлд (Моррiсон) знiмає дипломний фiльм про манiяка, злочини якого нагадують "мiськi легенди" (тобто страшнi оповiдання). Однак робота над картиною опиняється пiд загрозою, коли невiдомий вбивця починає полювати на однокурсникiв героїнi, втiлюючи у життя вигаданий нею сюжет...
Стрiчка "Мiськi легенди" (1998) Джеймi Бланкса стала одним з найбiльш вдалих наслiдувань "Крику" i користувалась чималою популярнiстю у любителiв жахiв. Її продовження, зняте Оттманом (котрий також був монтажером та композитором "Легенд-2"), виявилось вторинним по вiдношенню не лише до фiльму-попередника, але й до "Крику-3", дiя якого теж вiдбуваeться у середовищi кiнематографiстiв. Жарти на адресу Голлiвуду та додаткова порцiя кривавих сцен не змогли компенсувати вiдсутнiсть оригiнального задуму i викликати глядацький iнтерес до картини. Вичерпнiсть теми пiдтвердили невеликi касовi збори стрiчки (18 млн. доларiв у прокатi США).
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 4.4 (18859)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10
Cinema 3 (1984) актор у ролі Self - Interviewee 5.0 imdb 6.3

Cinema 3 (1984)

Cinema 3

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.3 (228)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: