Атом Еґоян

Atom Egoyan

Дата народження: 19 липня 1960 (63 роки)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Каїр, Єгипет

Зріст: 170 см

Всього фільмів (на сайті): 56

Ролі: режисер ★ 6.55 (28), актор (24), продюсер (21), сценарист ★ 6.22 (18), кінематографіст (1)

Фільмографія

Знайдено 56 результатів

Seven Veils (2023) сценарист, режисер, продюсер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) An earnest theater director has the task of remounting her former mentor's most famous work, the opera Salome. Some disturbing memories from her past will allow her repressed trauma to color the present.

Seven Veils (2023)

Seven Veils

сценарист, режисер, продюсер
Канада   1 год 47 хв
Читати опис (англ.) An earnest theater director has the task of remounting her former mentor's most famous work, the opera Salome. Some disturbing memories from her past will allow her repressed trauma to color the present.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (177)
Моя оцінка:
/10
Guest of Honour (2019) сценарист, режисер, продюсер 5.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Veronica wants to remain in jail for a sexual assault she knows she's been wrongfully indicted for. She and her father, Jim, find themselves acting out of the bounds of good behavior as the past haunts them.
Трейлер

Guest of Honour (2019)

Guest of Honour

сценарист, режисер, продюсер
Канада   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) Veronica wants to remain in jail for a sexual assault she knows she's been wrongfully indicted for. She and her father, Jim, find themselves acting out of the bounds of good behavior as the past haunts them.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.9 (1142)
Моя оцінка:
/10
Intent to Destroy (2017) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Filmmaker Joe Berlinger meets with historians and scholars to discuss the Armenian Genocide and the continuing denial by the Turkish government of it ever happening.
Трейлер

Intent to Destroy (2017)

Intent to Destroy

зіграв самого себе
США   1 год 55 хв
Читати опис (англ.) Filmmaker Joe Berlinger meets with historians and scholars to discuss the Armenian Genocide and the continuing denial by the Turkish government of it ever happening.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (545)
Моя оцінка:
/10
Пам'ятати
Пам'ятати (2015) режисер 6.9 imdb 7.5
Сюжет Навіть 70 років по тому, повністю налагодивши своє життя, і пішовши на заслужену пенсію, Зів Гутман не в змозі забути те, що сталося з ним в Освенцімі. Наш герой дізнається, що один з його мучителів уникнув відповідальності і спокійнісінько живе в США ...
Пам'ятати Трейлер

Пам'ятати (2015)

Remember

режисер
Канада, ПАР, Мексика, Німеччина   1 год 34 хв
Читати опис Навіть 70 років по тому, повністю налагодивши своє життя, і пішовши на заслужену пенсію, Зів Гутман не в змозі забути те, що сталося з ним в Освенцімі. Наш герой дізнається, що один з його мучителів уникнув відповідальності і спокійнісінько живе в США ...
КіноБаза: 6.9 (30)  IMDb: 7.5 (27790)
Моя оцінка:
/10
Полонянка
Полонянка (2014) продюсер, сценарист, режисер 6.2 imdb 5.9
Сюжет Найжахливіше, що може статися з батьками – це втрата дитини. Після цього життя ніколи вже не повертається на колишній рівень, і ще невідомо, що гірше – відразу змиритися з втратою дитини або багато років вести безуспішні та безнадійні пошуки без всякої надії на возз'єднання. Метью, головний герой фільму, пережив таке потрясіння вісім років тому.

Його дочка Кассандра була викрадена серед білого дня з машини біля закусочної, не було ніяких свідків злочину, і зовсім відсутні зачіпки, але Метью всі ці роки продовжує жити надією на те, що його дівчинка жива. Його кровоточить душевна рана затягнулася ні на міліметр: Метью не бажає миритися з думкою, що його дочки немає в живих, і продовжує пошуки. Можливо, розгадка десь близько, і можливо, до неї підбираються детективи, що працюють у відділі по розслідуванню злочинів, скоєних проти дітей. В цей відділ перекладається детектив Джефрі Корнуел, який має намір зупинити маніяків, багато років ведуть свій промисел.
Полонянка Трейлер

Полонянка (2014)

The Captive

16+
продюсер, сценарист, режисер
Канада   1 год 52 хв
Читати опис Найжахливіше, що може статися з батьками – це втрата дитини. Після цього життя ніколи вже не повертається на колишній рівень, і ще невідомо, що гірше – відразу змиритися з втратою дитини або багато років вести безуспішні та безнадійні пошуки без всякої надії на возз'єднання. Метью, головний герой фільму, пережив таке потрясіння вісім років тому.

Його дочка Кассандра була викрадена серед білого дня з машини біля закусочної, не було ніяких свідків злочину, і зовсім відсутні зачіпки, але Метью всі ці роки продовжує жити надією на те, що його дівчинка жива. Його кровоточить душевна рана затягнулася ні на міліметр: Метью не бажає миритися з думкою, що його дочки немає в живих, і продовжує пошуки. Можливо, розгадка десь близько, і можливо, до неї підбираються детективи, що працюють у відділі по розслідуванню злочинів, скоєних проти дітей. В цей відділ перекладається детектив Джефрі Корнуел, який має намір зупинити маніяків, багато років ведуть свій промисел.
КіноБаза: 6.2 (15)  IMDb: 5.9 (35742)
Моя оцінка:
/10
Rewind This! (2013) актор у ролі Himself - Writer & Director, The Sweet Hereafter 8.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) In the 1980s, few pieces of home electronics did more to redefine popular culture than the videocassette recorder. With it, the film and television media were never the same as the former gained a valuable new revenue stream and popular penetration while the latter's business model was forever disrupted. This film covers the history of the device with its popular acceptance opening a new venue for independent filmmakers and entrepreneurs. In addition, various collectors of the now obsolete medium and its nostalgically esoteric fringe content are profiled as well.

Rewind This! (2013)

Rewind This!

актор у ролі Himself - Writer & Director, The Sweet Hereafter
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) In the 1980s, few pieces of home electronics did more to redefine popular culture than the videocassette recorder. With it, the film and television media were never the same as the former gained a valuable new revenue stream and popular penetration while the latter's business model was forever disrupted. This film covers the history of the device with its popular acceptance opening a new venue for independent filmmakers and entrepreneurs. In addition, various collectors of the now obsolete medium and its nostalgically esoteric fringe content are profiled as well.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.1 (2301)
Моя оцінка:
/10
Venice 70: Future Reloaded (2013) режисер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Seventy short films about cinema and its future.

Venice 70: Future Reloaded (2013)

Venice 70: Future Reloaded

режисер
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Seventy short films about cinema and its future.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (393)
Моя оцінка:
/10
Вузол диявола
Вузол диявола (2013) режисер  ✓ укр. субтитри 6.8 imdb 6.1
Сюжет Невелике американське містечко приголомшене жахливим вбивство трьох дітей. Групу підлітків звинувачують у злочині лише через те, що у них довге волосся, вони носять чорний одяг та слухають «сатанинську» музику. Адвокат Рон Лакс стає на бік підлітків та починає розслідування аби довести, що вони не винні та врятувати їх життя.
Вузол диявола Трейлер

Вузол диявола (2013)

Devil's Knot

режисер
США   1 год 54 хв
Читати опис Невелике американське містечко приголомшене жахливим вбивство трьох дітей. Групу підлітків звинувачують у злочині лише через те, що у них довге волосся, вони носять чорний одяг та слухають «сатанинську» музику. Адвокат Рон Лакс стає на бік підлітків та починає розслідування аби довести, що вони не винні та врятувати їх життя.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.8 (10)  IMDb: 6.1 (23819)
Моя оцінка:
/10
Invisible World (2012) сценарист, режисер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) An anthology film following different stories around the theme of invisibility in the modern world.

Invisible World (2012)

Invisible World

сценарист, режисер
Бразилія   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) An anthology film following different stories around the theme of invisibility in the modern world.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (208)
Моя оцінка:
/10
MSN Exclusives (2012) актор у ролі Self (2014) unknown episodes 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A Canadian talk show.

MSN Exclusives (2012)

MSN Exclusives

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актор у ролі Self (2014) unknown episodes
Канада   10 хв
Читати опис (англ.) A Canadian talk show.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (51)
Моя оцінка:
/10
Katie Chats (2011) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) Katie Uhlmann is a freelance entertainment host who chats with professionals in the entertainment industry.

Katie Chats (2011)

Katie Chats

Серіал 4 сезони, 0 епізодів
зіграв самого себе
Канада
Читати опис (англ.) Katie Uhlmann is a freelance entertainment host who chats with professionals in the entertainment industry.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (188)
Моя оцінка:
/10
За версією Барні
За версією Барні (2010) актор у ролі O'Malley Director #1 6.7 imdb 7.3
Сюжет Веселун і балагур Барні Панофскі спочатку одружився, потім ще раз одружився, і тільки потім зустрів свою справжню любов.
На вигляд звичайний хлопець, Барні прожив вкрай насичене і незвичайне життя. Його пригоди, що відбувалися на двох континентах, включали шлюб з трьома різними жінками, абсолютно божевільного батька і незліченну кількість дивакуватих друзів. Життя за версією Барні воно таке: яскраве, щире, безкомпромісне, на повну котушку.
За версією Барні Трейлер

За версією Барні (2010)

Barney's Version

16+
актор у ролі O'Malley Director #1
Канада, Італія   2 год 14 хв
Читати опис Веселун і балагур Барні Панофскі спочатку одружився, потім ще раз одружився, і тільки потім зустрів свою справжню любов.
На вигляд звичайний хлопець, Барні прожив вкрай насичене і незвичайне життя. Його пригоди, що відбувалися на двох континентах, включали шлюб з трьома різними жінками, абсолютно божевільного батька і незліченну кількість дивакуватих друзів. Життя за версією Барні воно таке: яскраве, щире, безкомпромісне, на повну котушку.
КіноБаза: 6.7 (13)  IMDb: 7.3 (26221)
Моя оцінка:
/10
Хлоя
Хлоя (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.3
Сюжет Кетрін - лікар, Девід - професор, у них прекрасний син. На перший погляд, це ідеальна сім'я. Але одного разу Девід запізнюється на літак і пропускає сімейне свято. З цього моменту Кетрін починає підозрювати чоловіка у зраді. Жінка укладає угоду з Хлоєю, яка має спокусити Девіда і надати докладний звіт. Але з часом звіти стають все більш сухими, а зустрічі двох жінок - все частішими...
Хлоя Трейлер

Хлоя (2009)

Chloe

18+
режисер
США, Канада, Франція   1 год 36 хв
Читати опис Кетрін - лікар, Девід - професор, у них прекрасний син. На перший погляд, це ідеальна сім'я. Але одного разу Девід запізнюється на літак і пропускає сімейне свято. З цього моменту Кетрін починає підозрювати чоловіка у зраді. Жінка укладає угоду з Хлоєю, яка має спокусити Девіда і надати докладний звіт. Але з часом звіти стають все більш сухими, а зустрічі двох жінок - все частішими...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (80)  IMDb: 6.3 (77754)
Моя оцінка:
/10
It Came from Kuchar (2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) IT CAME FROM KUCHAR is the definitive, feature documentary about the legendary, underground filmmaking twins, the Kuchar brothers. George and Mike Kuchar have inspired two generations of filmmakers, actors, musicians, and artists with their zany, "no budget" films and with their uniquely enchanting spirits. George and Mike Kuchar grew up in the Bronx in the 1950's making "no-budget" films, compulsively copying Hollywood melodramas with their aunt's 8mm, home-movie camera. In the 1960's the New York underground film scene embraced them as the "8mm Mozarts". Their early films deeply inspired many filmmakers, including John Waters, Buck Henry, Atom Egoyan, Todd Haynes, Cory McAbee and Wayne Wang. IT CAME FROM KUCHAR includes numerous clips from the Kuchar brother's early films including HOLD ME WHILE I'M NAKED, SINS OF THE FLESHAPOIDS, and many others. IT CAME FROM KUCHAR features interviews of many of the filmmakers, artists and writers who've been inspired by the Kuchars. The film also features interviews of key "actors" from the Kuchar's films, ranging from the earliest days in the Bronx through today. For close to forty years George has taught film production at the San Francisco Art Institute (SFAI). His class is unbelievable in a circus-like, Fellini-esque style that generates tremendous enthusiasm from his students. IT CAME FROM KUCHAR follows his latest class production as they make an over-the-top "monster picture".
Трейлер

It Came from Kuchar (2009)

It Came from Kuchar

зіграв самого себе
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) IT CAME FROM KUCHAR is the definitive, feature documentary about the legendary, underground filmmaking twins, the Kuchar brothers. George and Mike Kuchar have inspired two generations of filmmakers, actors, musicians, and artists with their zany, "no budget" films and with their uniquely enchanting spirits. George and Mike Kuchar grew up in the Bronx in the 1950's making "no-budget" films, compulsively copying Hollywood melodramas with their aunt's 8mm, home-movie camera. In the 1960's the New York underground film scene embraced them as the "8mm Mozarts". Their early films deeply inspired many filmmakers, including John Waters, Buck Henry, Atom Egoyan, Todd Haynes, Cory McAbee and Wayne Wang. IT CAME FROM KUCHAR includes numerous clips from the Kuchar brother's early films including HOLD ME WHILE I'M NAKED, SINS OF THE FLESHAPOIDS, and many others. IT CAME FROM KUCHAR features interviews of many of the filmmakers, artists and writers who've been inspired by the Kuchars. The film also features interviews of key "actors" from the Kuchar's films, ranging from the earliest days in the Bronx through today. For close to forty years George has taught film production at the San Francisco Art Institute (SFAI). His class is unbelievable in a circus-like, Fellini-esque style that generates tremendous enthusiasm from his students. IT CAME FROM KUCHAR follows his latest class production as they make an over-the-top "monster picture".
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (324)
Моя оцінка:
/10
Adoration (2008) продюсер, сценарист, режисер 4.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Simon, a Toronto high school student, has been raised by his maternal Uncle Tom since Simon's parents, Rachel and Sami, died in a car accident eight years ago. Tom, a tow truck driver, decided to move to the city into Rachel's house and assume the mortgage, something he could ill afford, largely not to disrupt Simon's life, but equally to get away from his and Rachel's father, Morris, an openly bigoted man. That upbringing has made Tom a sullen and angry man. Morris only recently passed away. Rachel and Sami met when she, a violinist, brought her instrument in to be serviced, Sami the repairman. Simon now owns his mother's expensive violin, which Tom would like to sell to help pay the mortgage and Simon's imminent university tuition. One day at school, Simon's French teacher Sabine reads a French newspaper story from several years ago as a translation exercise for the class, the story about a pregnant woman traveling to Israel, her then boyfriend who, unknown to her, planted a bomb in her luggage intended to blow up while the airplane was in flight, meaning that if it was not caught before departure, which it was, it would have killed her and their unborn child. Because Simon interestingly translates the story from the perspective of him being that unborn child now a teenager, Sabine, who is also the school's drama teacher, asks Simon to flesh out the story as a play, either in French or English. Simon begins to pedal the story widely as his reality, in other words that the woman in question truly was his mother Rachel and the bomber truly was who ended up being his Palestinian father, Sami, which may or may not in fact be true. Simon, Sabine and Tom all have to make decisions surrounding this issue, which they do to help their individual self deal with his or her own reality of the situation.
Трейлер

Adoration (2008)

Adoration

продюсер, сценарист, режисер
Канада   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) Simon, a Toronto high school student, has been raised by his maternal Uncle Tom since Simon's parents, Rachel and Sami, died in a car accident eight years ago. Tom, a tow truck driver, decided to move to the city into Rachel's house and assume the mortgage, something he could ill afford, largely not to disrupt Simon's life, but equally to get away from his and Rachel's father, Morris, an openly bigoted man. That upbringing has made Tom a sullen and angry man. Morris only recently passed away. Rachel and Sami met when she, a violinist, brought her instrument in to be serviced, Sami the repairman. Simon now owns his mother's expensive violin, which Tom would like to sell to help pay the mortgage and Simon's imminent university tuition. One day at school, Simon's French teacher Sabine reads a French newspaper story from several years ago as a translation exercise for the class, the story about a pregnant woman traveling to Israel, her then boyfriend who, unknown to her, planted a bomb in her luggage intended to blow up while the airplane was in flight, meaning that if it was not caught before departure, which it was, it would have killed her and their unborn child. Because Simon interestingly translates the story from the perspective of him being that unborn child now a teenager, Sabine, who is also the school's drama teacher, asks Simon to flesh out the story as a play, either in French or English. Simon begins to pedal the story widely as his reality, in other words that the woman in question truly was his mother Rachel and the bomber truly was who ended up being his Palestinian father, Sami, which may or may not in fact be true. Simon, Sabine and Tom all have to make decisions surrounding this issue, which they do to help their individual self deal with his or her own reality of the situation.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.3 (3476)
Моя оцінка:
/10
У кожного своє кіно
У кожного своє кіно (2007) сценарист, режисер 6.4 imdb 6.8
Сюжет Тридцять три (33!) всесвітньо відомих режисери взяли участь у створенні цього альманаха на замовлення Дирекції кінофестивалю Канн спеціально до 60-го ювілея. Кожен зняв короткометражний фільм на тему кіно.
У кожного своє кіно Трейлер

У кожного своє кіно (2007)

To Each His Own Cinema

16+
сценарист, режисер
Франція   1 год 40 хв
Читати опис Тридцять три (33!) всесвітньо відомих режисери взяли участь у створенні цього альманаха на замовлення Дирекції кінофестивалю Канн спеціально до 60-го ювілея. Кожен зняв короткометражний фільм на тему кіно.
КіноБаза: 6.4 (20)  IMDb: 6.8 (5445)
Моя оцінка:
/10
Je t'aime... moi non plus: Artistes et critiques (2004) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Documentary about the love-hate relationship between filmmakers and film critics with interviews made at Cannes Film Festival.

Je t'aime... moi non plus: Artistes et critiques (2004)

Je t'aime... moi non plus: Artistes et critiques

зіграв самого себе
Франція   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) Documentary about the love-hate relationship between filmmakers and film critics with interviews made at Cannes Film Festival.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (121)
Моя оцінка:
/10
Далеко від неї
Далеко від неї (2006) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.5
Сюжет Подружжя, яке прожило разом кілька десятків років, зустрічається з ворогом, якого неможливо побороти — у дружини знаходять хворобу Альцгеймера. Тепер двом людям, які вже не можуть уявити собі світ один без одного доведеться починати звикати до того, що один з них почне забувати іншого.
Далеко від неї Трейлер

Далеко від неї (2006)

Away from Her

16+
продюсер
Канада, Велика Британія, США   1 год 50 хв
Читати опис Подружжя, яке прожило разом кілька десятків років, зустрічається з ворогом, якого неможливо побороти — у дружини знаходять хворобу Альцгеймера. Тепер двом людям, які вже не можуть уявити собі світ один без одного доведеться починати звикати до того, що один з них почне забувати іншого.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (7)  IMDb: 7.5 (23057)
Моя оцінка:
/10
Reel Junkie (2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 5.1

Reel Junkie (2007)

Reel Junkie

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (59)
Моя оцінка:
/10
Citadel (2006) продюсер, кінематографіст, зіграв самого себе, сценарист, режисер 0.0 imdb 5.8

Citadel (2006)

Citadel

продюсер, кінематографіст, зіграв самого себе, сценарист, режисер
Канада   1 год 33 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (168)
Моя оцінка:
/10
Цей фільм ще не оцінений
Цей фільм ще не оцінений (2006) актор у ролі Self - Director of 'Where the Truth lies' 7.3 imdb 7.4
Сюжет Документальна стрічка, що розповідає про асоціацію MPAA і критерії присудження рейтингів тих чи інших картин.
Цей фільм ще не оцінений

Цей фільм ще не оцінений (2006)

This Film Is Not Yet Rated

18+
актор у ролі Self - Director of 'Where the Truth lies'
Велика Британія, США   1 год 38 хв
Читати опис Документальна стрічка, що розповідає про асоціацію MPAA і критерії присудження рейтингів тих чи інших картин.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 7.4 (28611)
Моя оцінка:
/10
Де ховається правда
Де ховається правда (2005) сценарист, режисер, продюсер 6.3 imdb 6.4
Сюжет Кінець п’ятдесятих. Популярний комічний клубний дует, Ленні Морріс і Вінс Коллінз, проводить багатогодинний добродійний марафон на користь хворих на поліомієліт, заряджаючись по ходу важкими наркотиками. У величезному готельному номері на них чекає труп молоденької блондинки з іншого штату, котрий абсолютно не зрозуміло, як там з’явився. У Ленні й Вінса залізне алібі, скандал ущухає, проте дует розпадається на піку успіху. Початок сімдесятих. Нова молоденька блондинка – репортер О'Коннор, одержима мрією про бестселер, – починає запізніле розслідування й, не перебираючи методами, пресує двох смертельно втомлених екс-зірок на предмет того, як же все так вийшло.
Де ховається правда Трейлер

Де ховається правда (2005)

Where the Truth Lies

18+
сценарист, режисер, продюсер
Канада, Велика Британія   1 год 47 хв
Читати опис Кінець п’ятдесятих. Популярний комічний клубний дует, Ленні Морріс і Вінс Коллінз, проводить багатогодинний добродійний марафон на користь хворих на поліомієліт, заряджаючись по ходу важкими наркотиками. У величезному готельному номері на них чекає труп молоденької блондинки з іншого штату, котрий абсолютно не зрозуміло, як там з’явився. У Ленні й Вінса залізне алібі, скандал ущухає, проте дует розпадається на піку успіху. Початок сімдесятих. Нова молоденька блондинка – репортер О'Коннор, одержима мрією про бестселер, – починає запізніле розслідування й, не перебираючи методами, пресує двох смертельно втомлених екс-зірок на предмет того, як же все так вийшло.
КіноБаза: 6.3 (12)  IMDb: 6.4 (18750)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 207 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (442)
Моя оцінка:
/10
Sabah (2005) продюсер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) One day, when Sabah least expects it, she falls in love with the wrong man. She's Muslim, he's not. Unbeknownst to her family, she goes on a whirlwind affair before both culture and love collide.

Sabah (2005)

Sabah

продюсер
Канада   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) One day, when Sabah least expects it, she falls in love with the wrong man. She's Muslim, he's not. Unbeknownst to her family, she goes on a whirlwind affair before both culture and love collide.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (1411)
Моя оцінка:
/10
Mouth to Mouth (2005) продюсер 8.5 imdb 6.2
Сюжет (англ.) An adventurous coming-of-age story that follows young rebellious Sherry through Europe as she loses her illusions, virginity and lip ring.
Трейлер

Mouth to Mouth (2005)

Mouth to Mouth

продюсер
Велика Британія, Німеччина, Канада, Португалія   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) An adventurous coming-of-age story that follows young rebellious Sherry through Europe as she loses her illusions, virginity and lip ring.
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 6.2 (4429)
Моя оцінка:
/10
The Hour (2004—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A Canadian talk show hosted by George Stroumboulopoulos.

The Hour (2004—)

The Hour

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) A Canadian talk show hosted by George Stroumboulopoulos.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (653)
Моя оцінка:
/10
Luck (2003) продюсер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Shane Bradley, who is fixated on ideas of luck and destiny, tries to win the girl of his dreams. After their relationship falters, Shane begins to think he might be unlucky and turns to gambling as an outlet for his obsession.

Luck (2003)

Luck

продюсер
Канада   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Shane Bradley, who is fixated on ideas of luck and destiny, tries to win the girl of his dreams. After their relationship falters, Shane begins to think he might be unlucky and turns to gambling as an outlet for his obsession.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (453)
Моя оцінка:
/10
Захист від дурня
Захист від дурня (2003) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.4
Сюжет Кевін, Саманта та Роб – дружна команда, яка захоплена розробкою системи ідеальних пограбувань, яку вони назвали "Захист від дурня". За допомогою новітньої техніки вони створюють блискучі моделі зухвалих грабунків. Насправді ж вони не здійснили жодного грабежу. Але все змінюється, коли бандит Лео, кримінальний авторитет, дістає їхній план щодо крадіжки діамантів й успішно здійснює пограбування. Він шантажує горе-розумників, загрожуючи видати їх як співучасників, вимагаючи розробити план іще одного пограбування, де на кін поставлено $10 мільйонів. Тепер друзям потрібен не тільки ретельно розроблений план пограбування, але слід якнайраніше знайти надійний спосіб залишитися в живих...
Захист від дурня Трейлер

Захист від дурня (2003)

Foolproof

12+
продюсер
Канада   1 год 34 хв
Читати опис Кевін, Саманта та Роб – дружна команда, яка захоплена розробкою системи ідеальних пограбувань, яку вони назвали "Захист від дурня". За допомогою новітньої техніки вони створюють блискучі моделі зухвалих грабунків. Насправді ж вони не здійснили жодного грабежу. Але все змінюється, коли бандит Лео, кримінальний авторитет, дістає їхній план щодо крадіжки діамантів й успішно здійснює пограбування. Він шантажує горе-розумників, загрожуючи видати їх як співучасників, вимагаючи розробити план іще одного пограбування, де на кін поставлено $10 мільйонів. Тепер друзям потрібен не тільки ретельно розроблений план пограбування, але слід якнайраніше знайти надійний спосіб залишитися в живих...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (14)  IMDb: 6.4 (11088)
Моя оцінка:
/10
The Saddest Music in the World (2003) продюсер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A musical of sorts set in Winnipeg during the Great Depression, where a beer baroness organizes a contest to find the saddest music in the world. Musicians from around the world descend on the city to try and win the $25,000 prize.
Трейлер

The Saddest Music in the World (2003)

The Saddest Music in the World

продюсер
Канада   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) A musical of sorts set in Winnipeg during the Great Depression, where a beer baroness organizes a contest to find the saddest music in the world. Musicians from around the world descend on the city to try and win the $25,000 prize.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (6312)
Моя оцінка:
/10
Escape from the Newsroom (2002) зіграв самого себе 9.0 imdb 6.5

Escape from the Newsroom (2002)

Escape from the Newsroom

зіграв самого себе
Канада   1 год 24 хв
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 6.5 (271)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: