Олівія Тірлбі

Olivia Thirlby

Дата народження: 6 жовтня 1986 (37 років)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Зріст: 160 см

Всього фільмів (на сайті): 45

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 45 результатів

Шалені гроші
Шалені гроші (2023) актриса у ролі Yaara Plotkin  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Шалені гроші Трейлер

Шалені гроші (2023)

Dumb Money

16+
актриса у ролі Yaara Plotkin
США   1 год 45 хв
Читати опис «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (27)  IMDb: 6.9 (35649)
Моя оцінка:
/10
Lousy Carter (2023) актриса у ролі Candela 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Lousy Carter is doing it wrong.

Lousy Carter (2023)

Lousy Carter

актриса у ролі Candela
США   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) Lousy Carter is doing it wrong.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (44)
Моя оцінка:
/10
Оппенгеймер
Оппенгеймер (2023) актриса у ролі Lilli Hornig  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.4
Сюжет Історія про життя фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера.
Оппенгеймер Трейлер

Оппенгеймер (2023)

Oppenheimer

актриса у ролі Lilli Hornig
США, Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис Історія про життя фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (322)  IMDb: 8.4 (650190)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 124 грн
Y: Останній чоловік
Y: Останній чоловік (2021) актриса у ролі Hero Brown  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 6.0
Сюжет З невідомих причин помирають практично всі носії Y-хромосоми на планеті, крім хлопця Йоріка і його ручного самця капуцина. Суспільство занурюється в хаос, вцілілі жінки намагаються пристосуватися до існування в новому світі. Йорік ж відправляється до матері в Вашинґтон, а потім має намір знайти свою подружку Бет, яка перебувала в Австралії на момент початку катастрофи.
Y: Останній чоловік Трейлер

Y: Останній чоловік (2021)

Y: The Last Man

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
актриса у ролі Hero Brown
США   60 хв
Читати опис З невідомих причин помирають практично всі носії Y-хромосоми на планеті, крім хлопця Йоріка і його ручного самця капуцина. Суспільство занурюється в хаос, вцілілі жінки намагаються пристосуватися до існування в новому світі. Йорік ж відправляється до матері в Вашинґтон, а потім має намір знайти свою подружку Бет, яка перебувала в Австралії на момент початку катастрофи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (19)  IMDb: 6.0 (15591)
Моя оцінка:
/10
The L Word: Generation Q (2019—2023) актриса у ролі Rebecca Dowery 6.4 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Groundbreaking drama series The L Word® revolutionized a generation. This fall the highly anticipated sequel The L Word®: Generation Q debuts. Returning cast Jennifer Beals, Kate Moennig and Leisha Hailey will resume their original roles.
Трейлер

The L Word: Generation Q (2019—2023)

The L Word: Generation Q

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Скасований
актриса у ролі Rebecca Dowery
США   55 хв
Читати опис (англ.) Groundbreaking drama series The L Word® revolutionized a generation. This fall the highly anticipated sequel The L Word®: Generation Q debuts. Returning cast Jennifer Beals, Kate Moennig and Leisha Hailey will resume their original roles.
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 7.4 (8323)
Моя оцінка:
/10
Над тінями
Над тінями (2019) актриса у ролі Holly  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.1
Сюжет Молода жінка, яка стала невидимою, мусить знайти спосіб повернутися до нормального стану. Допомогти їй у цьому має чоловік, єдина людина, що може бачити дівчину.
Над тінями Трейлер

Над тінями (2019)

Above the Shadows

16+
актриса у ролі Holly
США   1 год 51 хв
Читати опис Молода жінка, яка стала невидимою, мусить знайти спосіб повернутися до нормального стану. Допомогти їй у цьому має чоловік, єдина людина, що може бачити дівчину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (9)  IMDb: 6.1 (4575)
Моя оцінка:
/10
Chappaquiddick (2017) актриса у ролі Rachel 5.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Depicting Ted Kennedy's involvement in the fatal 1969 car accident that claims the life of a young campaign strategist, Mary Jo Kopechne.
Трейлер

Chappaquiddick (2017)

Chappaquiddick

12+
актриса у ролі Rachel
Швеція, США   1 год 47 хв
Читати опис (англ.) Depicting Ted Kennedy's involvement in the fatal 1969 car accident that claims the life of a young campaign strategist, Mary Jo Kopechne.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.4 (14489)
Моя оцінка:
/10
Біла орхідея
Біла орхідея (2018) актриса у ролі Claire 4.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) A shy investigator assumes the identity of a small town murder victim in order to solve her gruesome death.
Біла орхідея Трейлер

Біла орхідея (2018)

White Orchid

актриса у ролі Claire
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) A shy investigator assumes the identity of a small town murder victim in order to solve her gruesome death.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.4 (1429)
Моя оцінка:
/10
Damascus Cover (2017) актриса у ролі Kim 5.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) A spy navigates the precarious terrain of love and survival during an undercover mission in Syria.
Трейлер

Damascus Cover (2017)

Damascus Cover

16+
актриса у ролі Kim
Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) A spy navigates the precarious terrain of love and survival during an undercover mission in Syria.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.3 (3271)
Моя оцінка:
/10
Ґоліаф
Ґоліаф (2016—2021) актриса у ролі Lucy Kittridge 7.6 imdb 8.1
Сюжет У руки адвоката, який ганяється за машинами швидкої допомоги у пошуках нових клієнтів, потрапляє справа, яка може принести йому спокутування або, принаймні, можливість помститися фірмі, що викинула його на вулицю.
Ґоліаф Трейлер

Ґоліаф (2016—2021)

Goliath

Серіал 4 сезони, 32 епізоди Завершений
актриса у ролі Lucy Kittridge
США   60 хв
Читати опис У руки адвоката, який ганяється за машинами швидкої допомоги у пошуках нових клієнтів, потрапляє справа, яка може принести йому спокутування або, принаймні, можливість помститися фірмі, що викинула його на вулицю.
КіноБаза: 7.6 (20)  IMDb: 8.1 (53661)
Моя оцінка:
/10
Welcome to Happiness (2015) актриса у ролі Trudy 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) There's a magical door in Woody's closet that allows those who go through it to erase mistakes from their past. When he finds out where it goes, his life will be changed forever.

Welcome to Happiness (2015)

Welcome to Happiness

актриса у ролі Trudy
США   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) There's a magical door in Woody's closet that allows those who go through it to erase mistakes from their past. When he finds out where it goes, his life will be changed forever.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (1086)
Моя оцінка:
/10
Між нами
Між нами (2016) актриса у ролі Dianne 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Thirlby and Feldman play a couple confronted by the fear that settling down and getting married means their carefree days as city-dwelling young adults coming to an abrupt and depressing end. Both are tempted by the allure of another life before ultimately realizing why they fell in love in the first place.
Між нами Трейлер

Між нами (2016)

Between Us

актриса у ролі Dianne
США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Thirlby and Feldman play a couple confronted by the fear that settling down and getting married means their carefree days as city-dwelling young adults coming to an abrupt and depressing end. Both are tempted by the allure of another life before ultimately realizing why they fell in love in the first place.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (890)
Моя оцінка:
/10
Стенфордський тюремний експеримент
Стенфордський тюремний експеримент (2015) актриса у ролі Dr. Christina Maslach  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.8
Сюжет Професор Філіп Зімбардо вирішив провести в стінах університету двотижневий експеримент, мета якого — дослідити реакцію людини на обмеження свободи і отриману владу. Двадцяти чотирьох психологічно врівноважений молодим людям належало стати в’язнями або охоронцями у в’язниці. Випадковим чином їх поділили на дві команди, в кожній з яких були чіткі інструкції і правила. Добровольцям встановили плату в розмірі п’ятнадцяти доларів в день, і приступили до експерименту, за ходом якого ведеться цілодобове відео-спостереження. Охоронцям суворо заборонялося бити і нападати на укладених, але через деякий час вони почали відчувати свою владу і перевищувати свої повноваження.
Стенфордський тюремний експеримент Трейлер

Стенфордський тюремний експеримент (2015)

The Stanford Prison Experiment

актриса у ролі Dr. Christina Maslach
США   2 год 2 хв
Читати опис Професор Філіп Зімбардо вирішив провести в стінах університету двотижневий експеримент, мета якого — дослідити реакцію людини на обмеження свободи і отриману владу. Двадцяти чотирьох психологічно врівноважений молодим людям належало стати в’язнями або охоронцями у в’язниці. Випадковим чином їх поділили на дві команди, в кожній з яких були чіткі інструкції і правила. Добровольцям встановили плату в розмірі п’ятнадцяти доларів в день, і приступили до експерименту, за ходом якого ведеться цілодобове відео-спостереження. Охоронцям суворо заборонялося бити і нападати на укладених, але через деякий час вони почали відчувати свою владу і перевищувати свої повноваження.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (15)  IMDb: 6.8 (45879)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Перш ніж я піду
Перш ніж я піду (2014) актриса у ролі Greta 5.9 imdb 6.3
Сюжет Головного героя картини, життя попсувало не слабо. Ще в школі Теда постійно задирали хулігани, а вчитель математики отримував задоволення, принижуючи хлопця. У зрілому віці герой зустрічає своїх кривдників, життя кожного з них склалося жахливим чином. Але навіть побачивши, як доля покарала недоброзичливців, Теда все одно відвідує думка про суїцид.
Перш ніж я піду Трейлер

Перш ніж я піду (2014)

Just Before I Go

18+
актриса у ролі Greta
США   1 год 35 хв
Читати опис Головного героя картини, життя попсувало не слабо. Ще в школі Теда постійно задирали хулігани, а вчитель математики отримував задоволення, принижуючи хлопця. У зрілому віці герой зустрічає своїх кривдників, життя кожного з них склалося жахливим чином. Але навіть побачивши, як доля покарала недоброзичливців, Теда все одно відвідує думка про суїцид.
КіноБаза: 5.9 (10)  IMDb: 6.3 (19386)
Моя оцінка:
/10
Весільний майстер
Весільний майстер (2015) актриса у ролі Alison Palmer  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.6
Сюжет Підприємець боїться зізнатися шикарній дівчині, з якою він заручений, що в нього немає друзів, а тому звертається до компанії, яка знаходить йому шаферів напрокат.
Весільний майстер Трейлер

Весільний майстер (2015)

The Wedding Ringer

18+
актриса у ролі Alison Palmer
США   1 год 41 хв
Читати опис Підприємець боїться зізнатися шикарній дівчині, з якою він заручений, що в нього немає друзів, а тому звертається до компанії, яка знаходить йому шаферів напрокат.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (71)  IMDb: 6.6 (79833)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Red Knot (2014) актриса у ролі Chloe Harrison 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Peter and Chloe, a young married couple from New York, decide on impulse to take a belated honeymoon on-board a research vessel en route to the icy wastes of Antarctica. Not long into the ...

Red Knot (2014)

Red Knot

актриса у ролі Chloe Harrison
США, Аргентина   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) Peter and Chloe, a young married couple from New York, decide on impulse to take a belated honeymoon on-board a research vessel en route to the icy wastes of Antarctica. Not long into the ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (556)
Моя оцінка:
/10
З п'ятої до сьомої: Час коханців
З п'ятої до сьомої: Час коханців (2014) актриса у ролі Jane  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.1
Сюжет Випадкова зустріч перспективного письменника Брайна з чарівною француженкою перетвориться на палкі пристрасні стосунки. Але і тут заковичка. Вона одружена і може зустрічатися з коханцем лише в проміжку між п'ятою та сьомою годиною.
З п'ятої до сьомої: Час коханців Трейлер

З п'ятої до сьомої: Час коханців (2014)

5 to 7

16+
актриса у ролі Jane
США   1 год 35 хв
Читати опис Випадкова зустріч перспективного письменника Брайна з чарівною француженкою перетвориться на палкі пристрасні стосунки. Але і тут заковичка. Вона одружена і може зустрічатися з коханцем лише в проміжку між п'ятою та сьомою годиною.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (15)  IMDb: 7.1 (21258)
Моя оцінка:
/10
Ніхто не йде
Ніхто не йде (2012) актриса у ролі Martine  ✓ укр. аудіо 4.6 imdb 5.3
Сюжет 23-річна Мартіна приїжджає в тихе провінційне містечко. Вона вирішує зупинитися у сімейної пари, яку знає вже багато років. Дівчина близька до завершення свого фільму, але їй потрібна невелика допомога. Її з радістю вирішує надати глава сімейства, і в ході роботи обидва розуміють, що їх зв'язок починає виходити за рамки дружніх відносин.
Ніхто не йде Трейлер

Ніхто не йде (2012)

Nobody Walks

актриса у ролі Martine
США   1 год 23 хв
Читати опис 23-річна Мартіна приїжджає в тихе провінційне містечко. Вона вирішує зупинитися у сімейної пари, яку знає вже багато років. Дівчина близька до завершення свого фільму, але їй потрібна невелика допомога. Її з радістю вирішує надати глава сімейства, і в ході роботи обидва розуміють, що їх зв'язок починає виходити за рамки дружніх відносин.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.6 (3)  IMDb: 5.3 (5211)
Моя оцінка:
/10
Суддя Дредд
Суддя Дредд (2012) актриса у ролі Anderson  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.1
Сюжет У жорстокому, футуристичному місті за порядок відповідає Міністерство Юстиції, працівники якого, Судді, мають повноваження судді, присяжних та ката. Знаменитий Суддя Дредд разом із стажером потрапляє в лігво банди наркоторговців, які розповсюджують новий наркотик, що змінює реальність, Лета.
Суддя Дредд Трейлер

Суддя Дредд (2012)

Dredd

18+
актриса у ролі Anderson
Велика Британія, США, Індія, ПАР   1 год 35 хв
Читати опис У жорстокому, футуристичному місті за порядок відповідає Міністерство Юстиції, працівники якого, Судді, мають повноваження судді, присяжних та ката. Знаменитий Суддя Дредд разом із стажером потрапляє в лігво банди наркоторговців, які розповсюджують новий наркотик, що змінює реальність, Лета.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (195)  IMDb: 7.1 (292519)
Моя оцінка:
/10
Being Flynn (2012) актриса у ролі Denise 6.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) During his twenties, a young man works at various homeless shelters in Boston, where he often intersects with his brilliant but troubled father.
Трейлер

Being Flynn (2012)

Being Flynn

16+
актриса у ролі Denise
США   1 год 42 хв
Читати опис (англ.) During his twenties, a young man works at various homeless shelters in Boston, where he often intersects with his brilliant but troubled father.
КіноБаза: 6.0 (5)  IMDb: 6.4 (17800)
Моя оцінка:
/10
MSN Exclusives (2012) актриса у ролі Self unknown episodes 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A Canadian talk show.

MSN Exclusives (2012)

MSN Exclusives

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актриса у ролі Self unknown episodes
Канада   10 хв
Читати опис (англ.) A Canadian talk show.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (51)
Моя оцінка:
/10
Фантом
Фантом (2011) актриса у ролі Natalie  ✓ укр. аудіо 4.9 imdb 4.9
Сюжет Світ лежить у руїнах через напад прибульців. П’ятеро вцілілих разом блукають московськими вулицями й намагаються дати відсіч невидимим загарбникам.
Фантом Трейлер

Фантом (2011)

The Darkest Hour

14+
актриса у ролі Natalie
США   1 год 29 хв
Читати опис Світ лежить у руїнах через напад прибульців. П’ятеро вцілілих разом блукають московськими вулицями й намагаються дати відсіч невидимим загарбникам.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.9 (38)  IMDb: 4.9 (63629)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Good Vibes (2011) актриса у ролі Jeena 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Transplanted Jersey boy, Mondo and his best bud Woodie are on a mission to surf the biggest waves, crash the wildest parties and chase the prettiest girls in Playa Del Toro - a California ...

Good Vibes (2011)

Good Vibes

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Jeena
США   30 хв
Читати опис (англ.) Transplanted Jersey boy, Mondo and his best bud Woodie are on a mission to surf the biggest waves, crash the wildest parties and chase the prettiest girls in Playa Del Toro - a California ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (1016)
Моя оцінка:
/10
Маргарет
Маргарет (2011) актриса у ролі Monica  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.5
Сюжет У фільмі розповідається про старшокласницю Нью-Йоркської школи на ім'я Ліза, яка стала свідком жахливої автобусної аварії, наслідки якої вплинули на її життя, через необережне поводження.
Маргарет Трейлер

Маргарет (2011)

Margaret

16+
актриса у ролі Monica
США   2 год 30 хв
Читати опис У фільмі розповідається про старшокласницю Нью-Йоркської школи на ім'я Ліза, яка стала свідком жахливої автобусної аварії, наслідки якої вплинули на її життя, через необережне поводження.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (10)  IMDb: 6.5 (18261)
Моя оцінка:
/10
Big Morning Buzz Live (2011—2014) зіграла саму себе 5.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Hosted by Carrie Keagan for it's first nine seasons, then Nick Lachey for its final season, Big Morning Buzz Live is a fun and edgy, one-hour morning talk show on VH1.

Big Morning Buzz Live (2011—2014)

Big Morning Buzz Live

Серіал 5 сезонів, 5 епізодів Скасований
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Hosted by Carrie Keagan for it's first nine seasons, then Nick Lachey for its final season, Big Morning Buzz Live is a fun and edgy, one-hour morning talk show on VH1.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.9 (162)
Моя оцінка:
/10
Більше, ніж секс
Більше, ніж секс (2011) актриса у ролі Katie  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.2
Сюжет Ця романтична історія розповість про те, наскільки легко чоловікові і жінці вступити в сексуальний контакт і наскільки важко стати по-справжньому близькими людьми. І хоча героїв фільму, здавалося б, пов'язує лише секс, незабаром вони починають розуміти, що їм відомий не тільки тваринний інстинкт, але й щось більше. А може, це і є любов, до якої так прагне будь-яка людина і від якої кожен з нас чомусь наполегливо прагне відмовитися?
Більше, ніж секс Трейлер

Більше, ніж секс (2011)

No Strings Attached

16+
актриса у ролі Katie
США   1 год 47 хв
Читати опис Ця романтична історія розповість про те, наскільки легко чоловікові і жінці вступити в сексуальний контакт і наскільки важко стати по-справжньому близькими людьми. І хоча героїв фільму, здавалося б, пов'язує лише секс, незабаром вони починають розуміти, що їм відомий не тільки тваринний інстинкт, але й щось більше. А може, це і є любов, до якої так прагне будь-яка людина і від якої кожен з нас чомусь наполегливо прагне відмовитися?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (140)  IMDb: 6.2 (242826)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Uncertainty (2008) актриса у ролі Sophie Montero 4.7 imdb 5.7
Сюжет (англ.) A young couple, Kate and Bobby, flip a coin on the Brooklyn bridge to determine the paths their lives take that day, the Fourth of July. The green path takes them to Brooklyn where they spend a quiet day with Kate's family, coming to a better understanding of their status as a couple. The yellow path takes them to Manhattan where they are being chased by a gunman and are in the center of a dangerous crime ring involving large amounts of money. What does the future hold for Kate and Bobby?
Трейлер

Uncertainty (2008)

Uncertainty

актриса у ролі Sophie Montero
США   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) A young couple, Kate and Bobby, flip a coin on the Brooklyn bridge to determine the paths their lives take that day, the Fourth of July. The green path takes them to Brooklyn where they spend a quiet day with Kate's family, coming to a better understanding of their status as a couple. The yellow path takes them to Manhattan where they are being chased by a gunman and are in the center of a dangerous crime ring involving large amounts of money. What does the future hold for Kate and Bobby?
КіноБаза: 4.7 (8)  IMDb: 5.7 (6665)
Моя оцінка:
/10
Вбити нудьгу
Вбити нудьгу (2009—2011) актриса у ролі Suzanne 6.8 imdb 7.9
Сюжет Головний герой серіалу - Джонатан, невдалий письменник і п'яниця. Після болісного розриву з дівчиною Джонатан вирішує наслідувати своїх улюблених персонажів з романів Чендлера і Хеммета. Він прикидається приватним детективом і береться за різні справи, вирішуючи одні й ще більше заплутуючи інші.
Вбити нудьгу Трейлер

Вбити нудьгу (2009—2011)

Bored to Death

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
актриса у ролі Suzanne
США   28 хв
Читати опис Головний герой серіалу - Джонатан, невдалий письменник і п'яниця. Після болісного розриву з дівчиною Джонатан вирішує наслідувати своїх улюблених персонажів з романів Чендлера і Хеммета. Він прикидається приватним детективом і береться за різні справи, вирішуючи одні й ще більше заплутуючи інші.
КіноБаза: 6.8 (16)  IMDb: 7.9 (34492)
Моя оцінка:
/10
Сексоголік
Сексоголік (2009) актриса у ролі Maureen  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.3
Сюжет Бену Калмену за 60. Кілька років тому він мав усе - великий автомобільний бізнес, впливових друзів, коханок, його фото красувалося на обкладинках найдорожчих глянцевих видань. «Ти один, коли ти нагорі, і ти один, коли ти внизу» - цю аксіому Бен відчув на собі, втративши всі свої доходи і пройшовши через приниження і біль.І все ж життя дає йому ще один шанс почати все з початку. Бену треба відповісти тільки на одне питання - що йому потрібно насправді?
Сексоголік Трейлер

Сексоголік (2009)

Solitary Man

16+
актриса у ролі Maureen
США   1 год 30 хв
Читати опис Бену Калмену за 60. Кілька років тому він мав усе - великий автомобільний бізнес, впливових друзів, коханок, його фото красувалося на обкладинках найдорожчих глянцевих видань. «Ти один, коли ти нагорі, і ти один, коли ти внизу» - цю аксіому Бен відчув на собі, втративши всі свої доходи і пройшовши через приниження і біль.І все ж життя дає йому ще один шанс почати все з початку. Бену треба відповісти тільки на одне питання - що йому потрібно насправді?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (12)  IMDb: 6.3 (17057)
Моя оцінка:
/10
What Goes Up (2009) актриса у ролі Tess Sullivan 7.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) What makes a hero? January, 1986. Campbell Babbitt is a reporter for the New York World, writing a series on a woman who turned the grief of losing a son into civic acts. He falls in love with her, and when she commits suicide, he continues to write made-up stories about her. His editor sends him to New Hampshire to cover the Challenger flight from the town of teacher Christa McAuliffe. The launch is postponed for a few days, giving Campbell time to get to know a group of misfit students whose own teacher killed himself the day Campbell arrives in town. He pieces the story together that led to the suicide, finds himself attracted to a student, and has to sort out his own loss.
Трейлер

What Goes Up (2009)

What Goes Up

актриса у ролі Tess Sullivan
США   1 год 55 хв
Читати опис (англ.) What makes a hero? January, 1986. Campbell Babbitt is a reporter for the New York World, writing a series on a woman who turned the grief of losing a son into civic acts. He falls in love with her, and when she commits suicide, he continues to write made-up stories about her. His editor sends him to New Hampshire to cover the Challenger flight from the town of teacher Christa McAuliffe. The launch is postponed for a few days, giving Campbell time to get to know a group of misfit students whose own teacher killed himself the day Campbell arrives in town. He pieces the story together that led to the suicide, finds himself attracted to a student, and has to sort out his own loss.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.3 (1947)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: