Крейґ Ґіллеспі

Craig Gillespie

Дата народження: 1 вересня 1967 (56 років)

Знак зодіаку: Діва

Місце народження: Сідней, Новий Південний Вельс, Австралія

Всього фільмів (на сайті): 18

Ролі: режисер ★ 7.18 (15), продюсер (7), актор (3)

Фільмографія

Знайдено 18 результатів

Шалені гроші
Шалені гроші (2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Шалені гроші Трейлер

Шалені гроші (2023)

Dumb Money

16+
режисер, продюсер
США   1 год 45 хв
Читати опис «Шалені гроші» – це класична історія про Давида та Голіафа, заснована на божевільній реальній пригоді звичайних людей. Вони перетворили GameStop, магазин відеоігор у торговельному центрі, на найпопулярнішу компанію у світі, перехитрували Волл-стріт і шалено розбагатіли. У центрі подій – звичайний хлопець Кіт Ґілл, який вкладає свої заощадження в акції і постить про це в соцмережах. Раптово соціальні мережі Кіта вибухають успіхом, так само як і його життя та життя всіх, хто слідує за ним. Коли біржовий трюк перетворюється на рух – усі багатіють. Аж поки мільярдери з Волл-стріт не вирішують завдати удару у відповідь. Обидві сторони розуміють, що їхні світи перевернулися з ніг на голову, і життя вже не буде таким, як раніше.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (27)  IMDb: 6.9 (35031)
Моя оцінка:
/10
Майк
Майк (2022) режисер, продюсер 6.3 imdb 6.9
Сюжет Біографічному мінісеріал про Майка Тайсона.
Майк Трейлер

Майк (2022)

Mike

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер, продюсер
США   28 хв
Читати опис Біографічному мінісеріал про Майка Тайсона.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 6.9 (4748)
Моя оцінка:
/10
Пем і Томмі
Пем і Томмі (2022) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.3
Сюжет Яскрава біографічна драма про скандальну історію стосунків рок-зірки Томмі Лі та телевізійного секс-символу, моделі та акторки Памели Андерсон.
Пем і Томмі Трейлер

Пем і Томмі (2022)

Pam & Tommy

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер, продюсер
США   5 год 40 хв
Читати опис Яскрава біографічна драма про скандальну історію стосунків рок-зірки Томмі Лі та телевізійного секс-символу, моделі та акторки Памели Андерсон.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (19)  IMDb: 7.3 (39367)
Моя оцінка:
/10
Ритміка
Ритміка (2021—) режисер, продюсер 6.3 imdb 7.3
Сюжет Затуркана домогосподарка, якій не легко у житті — знаходить незвичний шлях вирішення своїх поневірянь через аеробіку.
Ритміка Трейлер

Ритміка (2021—)

Physical

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   30 хв
Читати опис Затуркана домогосподарка, якій не легко у житті — знаходить незвичний шлях вирішення своїх поневірянь через аеробіку.
КіноБаза: 6.3 (8)  IMDb: 7.3 (12655)
Моя оцінка:
/10
Круелла
Круелла (2021) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.3
Сюжет Події фільму відбуваються на тлі панк-рокового Лондона 1970-х років та розказують про юну шахрайку Естеллу, розумну та винахідливу дівчину, яка хоче зробити собі ім’я у світі моди. Вона знаходить друзів: кількох молодих злодіїв, які розділяють потяг Естелли до епатажу, і разом вони намагаються влаштуватись у Лондоні.
Одного разу талант Естелли привертає увагу Баронеси фон Геллман, легенди моди, яка є руйнівно шикарною та страхітливо високою. Роль Баронеси виконує дворазова лауреатка премії «Оскар» Емма Томпсон («Маєток Говардс Енд», «Розум і почуття»). Але їхні стосунки запускають хід подій і одкровень, які змусять Естеллу прийняти свою жорстоку сторону і стати неприємною, модною та мстивою Круеллою.
Круелла Трейлер

Круелла (2021)

Cruella

12+
режисер
США, Велика Британія   2 год 14 хв
Читати опис Події фільму відбуваються на тлі панк-рокового Лондона 1970-х років та розказують про юну шахрайку Естеллу, розумну та винахідливу дівчину, яка хоче зробити собі ім’я у світі моди. Вона знаходить друзів: кількох молодих злодіїв, які розділяють потяг Естелли до епатажу, і разом вони намагаються влаштуватись у Лондоні.
Одного разу талант Естелли привертає увагу Баронеси фон Геллман, легенди моди, яка є руйнівно шикарною та страхітливо високою. Роль Баронеси виконує дворазова лауреатка премії «Оскар» Емма Томпсон («Маєток Говардс Енд», «Розум і почуття»). Але їхні стосунки запускають хід подій і одкровень, які змусять Естеллу прийняти свою жорстоку сторону і стати неприємною, модною та мстивою Круеллою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (294)  IMDb: 7.3 (262317)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 429 грн
З любов'ю, Антоша
З любов'ю, Антоша (2019) зіграв самого себе 8.4 imdb 8.1
Сюжет Фільм про життя і кар’єру Антона Єльчина, американського актора російського походження, який загинув в результаті нещасного випадку 19 червня 2016 року.
З любов'ю, Антоша Трейлер

З любов'ю, Антоша (2019)

Love, Antosha

зіграв самого себе
США   1 год 32 хв
Читати опис Фільм про життя і кар’єру Антона Єльчина, американського актора російського походження, який загинув в результаті нещасного випадку 19 червня 2016 року.
КіноБаза: 8.4 (7)  IMDb: 8.1 (1681)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1404)
Моя оцінка:
/10
Я, Тоня
Я, Тоня (2017) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.5
Сюжет Заради кар'єри одна з кращих фігуристок США не цуралася найбрудніших методів для перемоги над суперницями.
Колишній чоловік Хардінг і охоронець спортсменки найняли людину, аби вона зламала конкурентці Тоні ногу. Історія, через яку фігуристці у підсумку довелося закінчити спортивну кар'єру!
Я, Тоня Трейлер

Я, Тоня (2017)

I, Tonya

16+
режисер, продюсер
США   2 год 0 хв
Читати опис Заради кар'єри одна з кращих фігуристок США не цуралася найбрудніших методів для перемоги над суперницями.
Колишній чоловік Хардінг і охоронець спортсменки найняли людину, аби вона зламала конкурентці Тоні ногу. Історія, через яку фігуристці у підсумку довелося закінчити спортивну кар'єру!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (174)  IMDb: 7.5 (240256)
Моя оцінка:
/10
Проти шторму
Проти шторму (2016) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Неймовірно лютий шторм, що розігрався біля берегів Нової Англії узимку 1952 року, застав зненацька два нафтові танкери — не готових протистояти безжальній стихії. Велетенські хвилі, підняті ураганним вітром, з легкістю розколюють навпіл два великі кораблі, зводячи нанівець відважні старання моряків, які відчайдушно намагаються вижити. У цей час, Берні Веббер, молодий службовець берегової охорони, отримує наказ — якнайшвидше зібрати команду і негайно вирушати на допомогу...
Проти шторму Трейлер

Проти шторму (2016)

The Finest Hours

12+
режисер
США   1 год 57 хв
Читати опис Неймовірно лютий шторм, що розігрався біля берегів Нової Англії узимку 1952 року, застав зненацька два нафтові танкери — не готових протистояти безжальній стихії. Велетенські хвилі, підняті ураганним вітром, з легкістю розколюють навпіл два великі кораблі, зводячи нанівець відважні старання моряків, які відчайдушно намагаються вижити. У цей час, Берні Веббер, молодий службовець берегової охорони, отримує наказ — якнайшвидше зібрати команду і негайно вирушати на допомогу...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (102)  IMDb: 6.7 (70372)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Рука на мільйон
Рука на мільйон (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.0
Сюжет Коли для видовищних бейсбольних баталій ти повинен знайти нових людей, а гравців Вищої ліги всі знають до єдиного і не передбачається молодих зірок, тоді доводиться вдатися до нетрадиційних заходів. Спортивний агент використовує будь-які хитрощі, щоб перекваліфікувати азіатських чемпіонів крикету в бейсбольних хедлайнерів.
Рука на мільйон Трейлер

Рука на мільйон (2014)

Million Dollar Arm

12+
режисер
США   2 год 4 хв
Читати опис Коли для видовищних бейсбольних баталій ти повинен знайти нових людей, а гравців Вищої ліги всі знають до єдиного і не передбачається молодих зірок, тоді доводиться вдатися до нетрадиційних заходів. Спортивний агент використовує будь-які хитрощі, щоб перекваліфікувати азіатських чемпіонів крикету в бейсбольних хедлайнерів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (22)  IMDb: 7.0 (47681)
Моя оцінка:
/10
Нічка жахів
Нічка жахів (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.4
Сюжет У старшокласника Чарлі Брюстера справи пішли в гору: він став частиною крутої тусовки і почав зустрічатися з найпопулярнішою дівчиною в школі. Він навіть почав підколювати свого кращого друга. Але раптово все змінюється. Новий сусід Джері, здається, на перший погляд звичайною людиною, але Чарлі відчуває недобре. Всі довкола, включаючи маму Чарлі не помічають нічого підозрілого. Встановивши спостереження за сусідом, Чарлі взнає страшну таємницю: його сусід — вампір! Зневірившись переконати в цьому оточуючих, Чарлі вирішує знайти спосіб позбавитися від монстра особисто.
Нічка жахів Трейлер

Нічка жахів (2011)

Fright Night

16+
режисер
США   1 год 46 хв
Читати опис У старшокласника Чарлі Брюстера справи пішли в гору: він став частиною крутої тусовки і почав зустрічатися з найпопулярнішою дівчиною в школі. Він навіть почав підколювати свого кращого друга. Але раптово все змінюється. Новий сусід Джері, здається, на перший погляд звичайною людиною, але Чарлі відчуває недобре. Всі довкола, включаючи маму Чарлі не помічають нічого підозрілого. Встановивши спостереження за сусідом, Чарлі взнає страшну таємницю: його сусід — вампір! Зневірившись переконати в цьому оточуючих, Чарлі вирішує знайти спосіб позбавитися від монстра особисто.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (82)  IMDb: 6.4 (112623)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
My Generation (2010) режисер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A decade after High School, ten people try to live out their dreams while appearing on a reality show.
Трейлер

My Generation (2010)

My Generation

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A decade after High School, ten people try to live out their dreams while appearing on a reality show.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (664)
Моя оцінка:
/10
Чотири життя Тари
Чотири життя Тари (2009—2011) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 4.6 imdb 8.0
Сюжет Тара, начебто звичайна домогосподарка із передмістя з двома дітьми й чоловіком, але... із розщепленням особистості. То вона підліток Ті, що любить стрінги й низькі джинси, то Бак - реднек-гомофоб, то Елліс - домогосподарка із середини 1950 років.
Чотири життя Тари

Чотири життя Тари (2009—2011)

United States of Tara

18+
Серіал 3 сезони, 36 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   30 хв
Читати опис Тара, начебто звичайна домогосподарка із передмістя з двома дітьми й чоловіком, але... із розщепленням особистості. То вона підліток Ті, що любить стрінги й низькі джинси, то Бак - реднек-гомофоб, то Елліс - домогосподарка із середини 1950 років.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.6 (6)  IMDb: 8.0 (25021)
Моя оцінка:
/10
Ларс і справжня дівчина
Ларс і справжня дівчина (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Драмокомедія про міського дурника Ларса, який знайшов собі дівчину, познайомив її зі своїми рідними й взагалі живе душа в душу. Одна проблема - вона не справжня.
Ларс і справжня дівчина Трейлер

Ларс і справжня дівчина (2007)

Lars and the Real Girl

16+
режисер
США, Канада   1 год 46 хв
Читати опис Драмокомедія про міського дурника Ларса, який знайшов собі дівчину, познайомив її зі своїми рідними й взагалі живе душа в душу. Одна проблема - вона не справжня.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (72)  IMDb: 7.3 (154293)
Моя оцінка:
/10
Містер Вудкок
Містер Вудкок (2007) режисер 5.5 imdb 5.2
Сюжет Відомий письменник повертається в рідне містечко для того, щоб перешкодити весіллю своєї матері і тренера-садиста, що псував його в шкільні роки.
Містер Вудкок Трейлер

Містер Вудкок (2007)

Mr. Woodcock

16+
режисер
США   1 год 27 хв
Читати опис Відомий письменник повертається в рідне містечко для того, щоб перешкодити весіллю своєї матері і тренера-садиста, що псував його в шкільні роки.
КіноБаза: 5.5 (7)  IMDb: 5.2 (36941)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10
Trooper (2013) режисер, продюсер 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) A sensible mother becomes a New York State Trooper.

Trooper (2013)

Trooper

режисер, продюсер
США
Читати опис (англ.) A sensible mother becomes a New York State Trooper.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (46)
Моя оцінка:
/10
Круелла 2
Круелла 2 () режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Plot under wraps. Sequel to 2021 movie "Cruella".
Круелла 2

Круелла 2 ()

Cruella 2

У виробництві
режисер
США
Читати опис (англ.) Plot under wraps. Sequel to 2021 movie "Cruella".
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: