Дестін Креттон

Destin Daniel Cretton

Дата народження: 23 листопада 1978 (45 років)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Мауї, Гаваї, США

Всього фільмів (на сайті): 16

Ролі: режисер ★ 7.2 (10), сценарист ★ 7.12 (8), продюсер (7), актор (3)

Фільмографія

Знайдено 16 результатів

American Born Chinese (2023) режисер, продюсер 5.5 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Jin Wang is an average teenager balancing high school and home life. When he meets a new foreign student on the first day of school, even more worlds collide as Jin is unwittingly entangled in a battle with Chinese mythological gods.
Трейлер

American Born Chinese (2023)

American Born Chinese

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Jin Wang is an average teenager balancing high school and home life. When he meets a new foreign student on the first day of school, even more worlds collide as Jin is unwittingly entangled in a battle with Chinese mythological gods.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.0 (6503)
Моя оцінка:
/10
Поліція Токіо
Поліція Токіо (2022—) продюсер 7.6 imdb 8.0
Сюжет Історія про те, як юний Джейк Адельштейн, приїхавши до Японії, стає кримінальним репортером «Еміурі сімбун» — найбільшої газети країни англійською мовою. Протягом багатьох років Адельштейн висвітлює на її сторінках темний бік японської дійсності. Зрештою, специфіка роботи зводить його віч-на-віч з Тадамасою Ґото, босом якудза.
Поліція Токіо Трейлер

Поліція Токіо (2022—)

Tokyo Vice

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Поновлений серіал
продюсер
США   60 хв
Читати опис Історія про те, як юний Джейк Адельштейн, приїхавши до Японії, стає кримінальним репортером «Еміурі сімбун» — найбільшої газети країни англійською мовою. Протягом багатьох років Адельштейн висвітлює на її сторінках темний бік японської дійсності. Зрештою, специфіка роботи зводить його віч-на-віч з Тадамасою Ґото, босом якудза.
КіноБаза: 7.6 (23)  IMDb: 8.0 (37630)
Моя оцінка:
/10
Шан-Чі та легенда десяти кілець
Шан-Чі та легенда десяти кілець (2021) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.4
Сюжет Життя паркувальника Шан-Чі різко змінюється, коли містична організація під назвою «Десять Кілець» починає полювання на його кулон. Побоюючись, що «Десять кілець» знайдуть другий кулон у його сестри Сяолінь, Шан-Чі вирішує випередити лиходіїв, адже кулони ведуть до родинної таємниці, пов'язаної з захистом світу.
Шан-Чі та легенда десяти кілець Трейлер

Шан-Чі та легенда десяти кілець (2021)

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

12+
режисер, сценарист
США, Австралія   2 год 12 хв
Читати опис Життя паркувальника Шан-Чі різко змінюється, коли містична організація під назвою «Десять Кілець» починає полювання на його кулон. Побоюючись, що «Десять кілець» знайдуть другий кулон у його сестри Сяолінь, Шан-Чі вирішує випередити лиходіїв, адже кулони ведуть до родинної таємниці, пов'язаної з захистом світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (291)  IMDb: 7.4 (430372)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо)
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Судити по совісті
Судити по совісті (2019) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.6
Сюжет Стрічка розповість реальну історію обдарованого чорношкірого юриста Браяна Стівенсона. Він присвятив себе боротьбі за рівні права і можливості в суді для найуразливіших верств населення — в тому числі незаможних, які не в змозі дозволити собі кваліфікованого і зацікавленого в успішному результаті справи адвоката.
Судити по совісті Трейлер

Судити по совісті (2019)

Just Mercy

12+
режисер, сценарист
США   2 год 17 хв
Читати опис Стрічка розповість реальну історію обдарованого чорношкірого юриста Браяна Стівенсона. Він присвятив себе боротьбі за рівні права і можливості в суді для найуразливіших верств населення — в тому числі незаможних, які не в змозі дозволити собі кваліфікованого і зацікавленого в успішному результаті справи адвоката.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (67)  IMDb: 7.6 (74993)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 129 грн
Скляний замок
Скляний замок (2017) сценарист, режисер 7.0 imdb 7.1
Сюжет Молода дівчина росте в неблагополучній сім'ї нонконформістів-кочівників. Її мати ексцентрична артистка, а батько - алкоголік. Батьки намагаються вселити надію в її дитячу уяву, щоб хоч якось відвернути увагу від їх бідності.
Скляний замок Трейлер

Скляний замок (2017)

The Glass Castle

12+
сценарист, режисер
США   2 год 7 хв
Читати опис Молода дівчина росте в неблагополучній сім'ї нонконформістів-кочівників. Її мати ексцентрична артистка, а батько - алкоголік. Батьки намагаються вселити надію в її дитячу уяву, щоб хоч якось відвернути увагу від їх бідності.
КіноБаза: 7.0 (21)  IMDb: 7.1 (38117)
Моя оцінка:
/10
Хатина
Хатина (2017) сценарист  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 6.3
Сюжет Містичні події відбуваються в долі головного героя, який переживає трагедію. Він отримує особисте запрошення зустрітися з самим Всевишнім в дуже відокремленому місці ...
Хатина Трейлер

Хатина (2017)

The Shack

сценарист
США   2 год 12 хв
Читати опис Містичні події відбуваються в долі головного героя, який переживає трагедію. Він отримує особисте запрошення зустрітися з самим Всевишнім в дуже відокремленому місці ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (19)  IMDb: 6.3 (38899)
Моя оцінка:
/10
Close Up with the Hollywood Reporter (2015—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) 'The Hollywood Reporter', in partnership with Sundance TV, holds round-table discussions with Oscar and Emmy nominees.

Close Up with the Hollywood Reporter (2015—)

Close Up with the Hollywood Reporter

Серіал 7 сезонів, 93 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) 'The Hollywood Reporter', in partnership with Sundance TV, holds round-table discussions with Oscar and Emmy nominees.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (157)
Моя оцінка:
/10
Короткий термін 12
Короткий термін 12 (2013) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.9
Сюжет В одному з інтернатів короткочасного утримання для проблемних підлітків працює вихователем Ґрейс. Разом з нею працює її друг Мейсон, з яким вона пробує зав’язати серйозні відносини. До інтернату прибуває дівчина підліток Джейден через негаразди з психікою. Ґрейс пробує підібрати до неї ключик. І коли нарешті їй це вдається, Джейден приголомшує її відвертою розповіддю про себе. У цій дівчині Ґрейс раптом побачила себе, наче в дзеркалі, Її власні страшні спогади з дитинства накотилися на неї, як хвиля і вона вирішує за будь-яку ціну допомогти Джейден.
Короткий термін 12 Трейлер

Короткий термін 12 (2013)

Short Term 12

12+
режисер, сценарист
США   1 год 36 хв
Читати опис В одному з інтернатів короткочасного утримання для проблемних підлітків працює вихователем Ґрейс. Разом з нею працює її друг Мейсон, з яким вона пробує зав’язати серйозні відносини. До інтернату прибуває дівчина підліток Джейден через негаразди з психікою. Ґрейс пробує підібрати до неї ключик. І коли нарешті їй це вдається, Джейден приголомшує її відвертою розповіддю про себе. У цій дівчині Ґрейс раптом побачила себе, наче в дзеркалі, Її власні страшні спогади з дитинства накотилися на неї, як хвиля і вона вирішує за будь-яку ціну допомогти Джейден.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (24)  IMDb: 7.9 (91475)
Моя оцінка:
/10
Я не гіпстер
Я не гіпстер (2012) продюсер, режисер, сценарист 0.0 imdb 6.6
Сюжет Історія музиканта-початківця, заснована на виступах рок-гуртів та художніх постановках фестивалів у Сан-Дієго, з дослідженням творчості музиканта перед лицем трагедії…
Я не гіпстер

Я не гіпстер (2012)

I Am Not a Hipster

продюсер, режисер, сценарист
США   1 год 30 хв
Читати опис Історія музиканта-початківця, заснована на виступах рок-гуртів та художніх постановках фестивалів у Сан-Дієго, з дослідженням творчості музиканта перед лицем трагедії…
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (1585)
Моя оцінка:
/10
Short Term 12 (2008) продюсер, режисер, сценарист 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A day at a group home for troubled adolescents. Denim is the head counselor, involved somehow with Natalia, another counselor. During the day, we watch them and other staff deal with a boy ...

Short Term 12 (2008)

Short Term 12

продюсер, режисер, сценарист
США   21 хв
Читати опис (англ.) A day at a group home for troubled adolescents. Denim is the head counselor, involved somehow with Natalia, another counselor. During the day, we watch them and other staff deal with a boy ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (651)
Моя оцінка:
/10
Deacon's Mondays (2007) продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Deacon lives in a fantastical world of snowing feathers, hailing golf balls and incredible guilt. After a petty accident begins to haunt him, the lonely landscaper must stumble through his ...

Deacon's Mondays (2007)

Deacon's Mondays

продюсер
США   18 хв
Читати опис (англ.) Deacon lives in a fantastical world of snowing feathers, hailing golf balls and incredible guilt. After a petty accident begins to haunt him, the lonely landscaper must stumble through his ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (63)
Моя оцінка:
/10
Drakmar: A Vassal's Journey (2006) продюсер, режисер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A coming of age saga about a 14-year old boy whose life alternates between the medieval fantasy kingdom of Adria and the real world trials of a challenging adolescence.
Трейлер

Drakmar: A Vassal's Journey (2006)

Drakmar: A Vassal's Journey

продюсер, режисер
США   1 год 15 хв
Читати опис (англ.) A coming of age saga about a 14-year old boy whose life alternates between the medieval fantasy kingdom of Adria and the real world trials of a challenging adolescence.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (126)
Моя оцінка:
/10
Bartholomew's Song (2006) режисер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) In a society strict with repetition, Bartholomew's discovery of a music box leads to him embarking on a small journey to break the system.

Bartholomew's Song (2006)

Bartholomew's Song

режисер
США   11 хв
Читати опис (англ.) In a society strict with repetition, Bartholomew's discovery of a music box leads to him embarking on a small journey to break the system.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (181)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 201 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10
Untitled Shang-Chi Sequel () продюсер, сценарист, режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Plot under wraps.

Untitled Shang-Chi Sequel ()

Untitled Shang-Chi Sequel

продюсер, сценарист, режисер
США
Читати опис (англ.) Plot under wraps.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: