Меттью Вон

Matthew Vaughn

Дата народження: 7 березня 1971 (53 роки)

Знак зодіаку: Риби

Місце народження: Лондон, Англія, Об'єднане Королівство

Зріст: 178 см

Всього фільмів (на сайті): 33

Ролі: продюсер (24), режисер ★ 7.29 (9), сценарист ★ 7.38 (8), актор (8)

Фільмографія

Знайдено 33 результати

Арґайл
Арґайл (2024) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.7
Сюжет Популярна авторка шпигунських бестселерів Еллі Конвей обожнює проводити час вдома за комп’ютером і в компанії улюбленого кота Алфі. Проте коли сюжети вигаданих книг Еллі, в центрі яких — секретний агент Арґайл та його місія з розкриття глобального шпигунського синдикату, починають відображати таємні дії реальної шпигунської організації, тихі домашні вечори залишаються в минулому.
Арґайл Трейлер

Арґайл (2024)

Argylle

16+
режисер, продюсер
Велика Британія, США   2 год 19 хв
Читати опис Популярна авторка шпигунських бестселерів Еллі Конвей обожнює проводити час вдома за комп’ютером і в компанії улюбленого кота Алфі. Проте коли сюжети вигаданих книг Еллі, в центрі яких — секретний агент Арґайл та його місія з розкриття глобального шпигунського синдикату, починають відображати таємні дії реальної шпигунської організації, тихі домашні вечори залишаються в минулому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (93)  IMDb: 5.7 (55947)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $11.99
Тетріс
Тетріс (2023) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.4
Сюжет Фільм заснований на реальній історії американця — продавця відеоігор Генка Роджерса, який у 1988 році дізнався про «Тетрис». Він вирішує зробити цю гру відомою в усьому світі й потрапляє в небезпечні тенета брехні й корупції за «залізною завісою».
Тетріс Трейлер

Тетріс (2023)

Tetris

продюсер
Велика Британія, США   1 год 58 хв
Читати опис Фільм заснований на реальній історії американця — продавця відеоігор Генка Роджерса, який у 1988 році дізнався про «Тетрис». Він вирішує зробити цю гру відомою в усьому світі й потрапляє в небезпечні тенета брехні й корупції за «залізною завісою».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (62)  IMDb: 7.4 (83465)
Моя оцінка:
/10
Кінґс Мен
Кінґс Мен (2021) сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.3
Сюжет «Kingsman» — організація супершпигунів, яка діє на благо людства подалі від допитливих очей. Один з перших і найбільш талановитих оперативників в історії організації — Конрад, молодий і нахабний син герцога Оксфордського. Як і більшість його друзів, він мріяв служити на благо Англії, але в результаті виявився втягнутим у таємний світ шпигунів і вбивць.
Кінґс Мен Трейлер

Кінґс Мен (2021)

The King's Man

16+
сценарист, режисер, продюсер
Велика Британія, США   2 год 11 хв
Читати опис «Kingsman» — організація супершпигунів, яка діє на благо людства подалі від допитливих очей. Один з перших і найбільш талановитих оперативників в історії організації — Конрад, молодий і нахабний син герцога Оксфордського. Як і більшість його друзів, він мріяв служити на благо Англії, але в результаті виявився втягнутим у таємний світ шпигунів і вбивць.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (178)  IMDb: 6.3 (173049)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Тиха ніч
Тиха ніч (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.8
Сюжет Велика родина збирає друзів у англійському заміському маєтку, щоб весело відсвяткувати Різдво. Ідеально все, за винятком одного: усі помруть…
Тиха ніч Трейлер

Тиха ніч (2021)

Silent Night

16+
продюсер
Велика Британія   1 год 32 хв
Читати опис Велика родина збирає друзів у англійському заміському маєтку, щоб весело відсвяткувати Різдво. Ідеально все, за винятком одного: усі помруть…
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (32)  IMDb: 5.8 (19909)
Моя оцінка:
/10
Courage (2021) режисер, продюсер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Plot kept under wraps.

Courage (2021)

Courage

режисер, продюсер
США   1 хв
Читати опис (англ.) Plot kept under wraps.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Бладшот
Бладшот (2020) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.7
Сюжет Секретна корпорація RST повертає до життя смертельно пораненого морпіха Рея Гарісона. Завдяки нанотехнологіям він стає Бладшотом – невразливою біотехнологічною зброєю, універсальним солдатом з надлюдською силою. Контролюючи тіло Рея, компанія керує його розумом і спогадами. Бладшот не знає, хто він насправді, і його завдання це з`ясувати.
Бладшот Трейлер

Бладшот (2020)

Bloodshot

12+
продюсер
США, Китай   1 год 49 хв
Читати опис Секретна корпорація RST повертає до життя смертельно пораненого морпіха Рея Гарісона. Завдяки нанотехнологіям він стає Бладшотом – невразливою біотехнологічною зброєю, універсальним солдатом з надлюдською силою. Контролюючи тіло Рея, компанія керує його розумом і спогадами. Бладшот не знає, хто він насправді, і його завдання це з`ясувати.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (154)  IMDb: 5.7 (84594)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Рокетмен
Рокетмен (2019) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.3
Сюжет Фентезійний байопік про одного з найуспішніших виконавців сучасності – неповторного сера Елтона Джона. Історія про те, як музичний вундеркінд перетворився в легенду британського року.
Рокетмен Трейлер

Рокетмен (2019)

Rocketman

16+
продюсер
Велика Британія, США, Канада   2 год 1 хв
Читати опис Фентезійний байопік про одного з найуспішніших виконавців сучасності – неповторного сера Елтона Джона. Історія про те, як музичний вундеркінд перетворився в легенду британського року.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (94)  IMDb: 7.3 (194151)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $9.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1411)
Моя оцінка:
/10
Кінґсмен. Золоте Кільце
Кінґсмен. Золоте Кільце (2017) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.7
Сюжет У фільмі “Kingsman: Золоте кільце,” наші герої стикаються з новою проблемою. Штаб-квартиру «Кінґсменів» зруйновано, а усе людство опинилося у заручниках. Мандруючи світом, Еґґсі та Мерлін дізнаються про існування у Сполучених Штатах спорідненої розшукової агенції «Стейтсмен», яка була заснована одночасно з «Кінґсменом». Нові пригоди випробують на міцність фізичні та розумові здібності наших героїв, коли дві елітні організації об’єднаються, аби здолати безжального спільного ворога заради порятунку людства.
Кінґсмен. Золоте Кільце Трейлер

Кінґсмен. Золоте Кільце (2017)

Kingsman: The Golden Circle

16+
режисер, сценарист, продюсер
Велика Британія, США   2 год 21 хв
Читати опис У фільмі “Kingsman: Золоте кільце,” наші герої стикаються з новою проблемою. Штаб-квартиру «Кінґсменів» зруйновано, а усе людство опинилося у заручниках. Мандруючи світом, Еґґсі та Мерлін дізнаються про існування у Сполучених Штатах спорідненої розшукової агенції «Стейтсмен», яка була заснована одночасно з «Кінґсменом». Нові пригоди випробують на міцність фізичні та розумові здібності наших героїв, коли дві елітні організації об’єднаються, аби здолати безжального спільного ворога заради порятунку людства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (343)  IMDb: 6.7 (362495)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 99 грн
Едді
Едді "Орел" (2016) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.3
Сюжет Майкл Едвардс з дитинства мріяв лише про одне — взяти участь в Олімпійських іграх. Але, на жаль, виявилося, що у нього немає здібностей до жодного виду спорту. Ця проблема не вплинула на мрію Едді. Зворушений його наполегливістю, колишній чемпіон США стає тренером хлопця. Їхня мета — Зимові Олімпійські ігри у Калґарі, Канада. Дисципліна, в якій Майкл змагатиметься, дуже небезпечна — стрибки з трампліну. Це історія людини, яка ніколи не переставала вірити у себе, навіть тоді, коли уся Великобританія не вірила.
Едді Трейлер

Едді "Орел" (2016)

Eddie the Eagle

16+
продюсер
Велика Британія, Німеччина, США   1 год 46 хв
Читати опис Майкл Едвардс з дитинства мріяв лише про одне — взяти участь в Олімпійських іграх. Але, на жаль, виявилося, що у нього немає здібностей до жодного виду спорту. Ця проблема не вплинула на мрію Едді. Зворушений його наполегливістю, колишній чемпіон США стає тренером хлопця. Їхня мета — Зимові Олімпійські ігри у Калґарі, Канада. Дисципліна, в якій Майкл змагатиметься, дуже небезпечна — стрибки з трампліну. Це історія людини, яка ніколи не переставала вірити у себе, навіть тоді, коли уся Великобританія не вірила.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (167)  IMDb: 7.3 (100058)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99
Фантастична четвірка
Фантастична четвірка (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 4.3
Сюжет Історія про чотирьох молодих науковців, які наважилися на авантюрну подорож в космос для дослідження аномальної хвилі космічної енергії. Повернувшись із подорожі, вони виявили у себе суперздібності, які назавжди змінили їх життя...
Фантастична четвірка Трейлер

Фантастична четвірка (2015)

Fantastic Four

12+
продюсер
США   1 год 40 хв
Читати опис Історія про чотирьох молодих науковців, які наважилися на авантюрну подорож в космос для дослідження аномальної хвилі космічної енергії. Повернувшись із подорожі, вони виявили у себе суперздібності, які назавжди змінили їх життя...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (149)  IMDb: 4.3 (176413)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Кінґсмен: Таємна служба
Кінґсмен: Таємна служба (2014) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.7
Сюжет Еґсі — молодий хлопака, який пройшов вишкіл у морській піхоті і геть не дурний. Він міг би домогтися багато чого, але вибрав інший шлях і став дрібним злочинцем. Якось він знайомиться з Гаррі Гартом, якому його батько колись врятував життя. Гарт вирішує зробити усе, щоб покращити життя Еґсі і відкрити для нього нові обрії. Він розповів йому, що є агентом таємної служби, яка стоїть на захисті усього світу. І запропонував хлопцеві пройти навчання і стати новим членом їхньої команди. Еґсі прийняв пропозицію Гарта, але чи зможе він упоратися з усіма випробуваннями і виправдати його надії?
Кінґсмен: Таємна служба Трейлер

Кінґсмен: Таємна служба (2014)

Kingsman: The Secret Service

16+
режисер, сценарист, продюсер
Велика Британія, США   2 год 9 хв
Читати опис Еґсі — молодий хлопака, який пройшов вишкіл у морській піхоті і геть не дурний. Він міг би домогтися багато чого, але вибрав інший шлях і став дрібним злочинцем. Якось він знайомиться з Гаррі Гартом, якому його батько колись врятував життя. Гарт вирішує зробити усе, щоб покращити життя Еґсі і відкрити для нього нові обрії. Він розповів йому, що є агентом таємної служби, яка стоїть на захисті усього світу. І запропонував хлопцеві пройти навчання і стати новим членом їхньої команди. Еґсі прийняв пропозицію Гарта, але чи зможе він упоратися з усіма випробуваннями і виправдати його надії?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (495)  IMDb: 7.7 (715207)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 99 грн
Люди Ікс: Дні минулого майбутнього
Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.9
Сюжет Люди Ікс відправляють Росомаху у минуле, щоб змінити хід важливої історичної події, яка може глобально вплинути на співіснування людей і мутантів.
Люди Ікс: Дні минулого майбутнього Трейлер

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)

X-Men: Days of Future Past

12+
сценарист
США, Велика Британія, Канада   2 год 12 хв
Читати опис Люди Ікс відправляють Росомаху у минуле, щоб змінити хід важливої історичної події, яка може глобально вплинути на співіснування людей і мутантів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (414)  IMDb: 7.9 (744406)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 99 грн
Пипець 2
Пипець 2 (2013) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.5
Сюжет Після блискучого успіху Пипця, жителі міста Нью-Йорка зрозуміли, що треба щось робити, але точно не боятися! І ось, потихеньку починають з'являтися нові герої у масках. Особливо виділяється група, очолювана Полковником Зірки і Смуги, з яким Пипець здружився. Але, зло не спало, а тільки збирало сили для нового удару. Падлюче Падло вирішує зібрати свою банду лиходіїв і помститися Пипцю за смерть батька.
Пипець 2 Трейлер

Пипець 2 (2013)

Kick-Ass 2

18+
продюсер
США, Велика Британія, Японія   1 год 43 хв
Читати опис Після блискучого успіху Пипця, жителі міста Нью-Йорка зрозуміли, що треба щось робити, але точно не боятися! І ось, потихеньку починають з'являтися нові герої у масках. Особливо виділяється група, очолювана Полковником Зірки і Смуги, з яким Пипець здружився. Але, зло не спало, а тільки збирало сили для нового удару. Падлюче Падло вирішує зібрати свою банду лиходіїв і помститися Пипцю за смерть батька.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (208)  IMDb: 6.5 (288036)
Моя оцінка:
/10
Люди Ікс: Перший клас
Люди Ікс: Перший клас (2011) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.7
Сюжет Фільм розповідає про те, як сформувалися професор Ксавьє і Маґнето, про процес заснування школи Ксавьє для дітей-мутантів і, нарешті, про те, що сталося між двома нерозлучними друзями і чому ж вони посварилися.
Люди Ікс: Перший клас Трейлер

Люди Ікс: Перший клас (2011)

X: First Class

12+
режисер, сценарист
США, Велика Британія   2 год 12 хв
Читати опис Фільм розповідає про те, як сформувалися професор Ксавьє і Маґнето, про процес заснування школи Ксавьє для дітей-мутантів і, нарешті, про те, що сталося між двома нерозлучними друзями і чому ж вони посварилися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (384)  IMDb: 7.7 (722915)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 99 грн
Борг
Борг (2010) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.8
Сюжет У фільмі розповідається про трьох молодих агентів «Моссада» на секретному завданні, які в 1965 році викрадають і вбивають відомого нацистського злочинця. Тридцять років потому в Україні з'являється людина, обвинувачена у нацизмі, і одному з колишніх агентів доводиться повернутися до своєї діяльності, щоб докопатися до правди.
Борг Трейлер

Борг (2010)

The Debt

16+
сценарист, продюсер
США, Велика Британія, Угорщина, Ізраїль   1 год 53 хв
Читати опис У фільмі розповідається про трьох молодих агентів «Моссада» на секретному завданні, які в 1965 році викрадають і вбивають відомого нацистського злочинця. Тридцять років потому в Україні з'являється людина, обвинувачена у нацизмі, і одному з колишніх агентів доводиться повернутися до своєї діяльності, щоб докопатися до правди.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (21)  IMDb: 6.8 (71832)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Пипець
Пипець (2010) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет Звичайний школяр Дейв, отримавши натхнення із коміксів, одягає костюм супергероя і намагається боротися зі злочинцями. Оскільки він не володіє для цього жодними здібностями, йому одразу ж надирають дупу. Згодом Дейв розуміє, що мафія полює на нього, а сам він — не єдиний супергерой у місті...
Пипець Трейлер

Пипець (2010)

Kick-Ass

18+
режисер, сценарист, продюсер
Велика Британія, США   1 год 57 хв
Читати опис Звичайний школяр Дейв, отримавши натхнення із коміксів, одягає костюм супергероя і намагається боротися зі злочинцями. Оскільки він не володіє для цього жодними здібностями, йому одразу ж надирають дупу. Згодом Дейв розуміє, що мафія полює на нього, а сам він — не єдиний супергерой у місті...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (347)  IMDb: 7.6 (592721)
Моя оцінка:
/10
Гаррі Браун
Гаррі Браун (2009) продюсер 7.1 imdb 7.2
Сюжет (англ.) An elderly ex-serviceman and widower looks to avenge his best friend's murder by doling out his own form of justice.
Гаррі Браун Трейлер

Гаррі Браун (2009)

Harry Brown

16+
продюсер
Велика Британія   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) An elderly ex-serviceman and widower looks to avenge his best friend's murder by doling out his own form of justice.
КіноБаза: 7.1 (32)  IMDb: 7.2 (91317)
Моя оцінка:
/10
Live from Studio Five (2009—2010) зіграв самого себе 5.0 imdb 2.2
Сюжет (англ.) A live, early evening magazine show dealing with the latest news, celebrity gossip and everything in between.

Live from Studio Five (2009—2010)

Live from Studio Five

Серіал 1 сезон, 204 епізоди Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   1 год 5 хв
Читати опис (англ.) A live, early evening magazine show dealing with the latest news, celebrity gossip and everything in between.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 2.2 (181)
Моя оцінка:
/10
The Project (2009—) актор у ролі Self - Director, Kick-Ass 0.0 imdb 4.4
Сюжет (англ.) A panel of Australian personalities taking a new modern and slightly funny look at the news

The Project (2009—)

The Project

Серіал 4 сезони, 629 епізодів Новини Поновлений серіал
актор у ролі Self - Director, Kick-Ass
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) A panel of Australian personalities taking a new modern and slightly funny look at the news
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.4 (868)
Моя оцінка:
/10
Зоряний пил
Зоряний пил (2007) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.6
Сюжет Молодий парубок Трістан з маленького села закохується у Вікторію, яка не відповідає йому взаємністю. Під час побачення Трістан обіцяє дамі свого серця виконати будь-яку її забаганку. А вона забажала зірку з неба… Щоб довести свої почуття Трістан вирушає у мандрівку. І ось, перетнувши кордони свого села, він потрапляє до чарівного світу. Це світ, де існують відьми, чаклуни, ельфи, привиди… Однак, Трістан не єдиний, хто шукає зірку. Тому його пошуки стають небезпечними, і йому доведеться зустрітися з потужними силами темряви...

Екранізація однойменної повісті відомого американського автора Ніла Ґеймана.
Зоряний пил Трейлер

Зоряний пил (2007)

Stardust

12+
режисер, сценарист, продюсер
Велика Британія, США   2 год 7 хв
Читати опис Молодий парубок Трістан з маленького села закохується у Вікторію, яка не відповідає йому взаємністю. Під час побачення Трістан обіцяє дамі свого серця виконати будь-яку її забаганку. А вона забажала зірку з неба… Щоб довести свої почуття Трістан вирушає у мандрівку. І ось, перетнувши кордони свого села, він потрапляє до чарівного світу. Це світ, де існують відьми, чаклуни, ельфи, привиди… Однак, Трістан не єдиний, хто шукає зірку. Тому його пошуки стають небезпечними, і йому доведеться зустрітися з потужними силами темряви...

Екранізація однойменної повісті відомого американського автора Ніла Ґеймана.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (184)  IMDb: 7.6 (284980)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Up Close with Carrie Keagan (2007—2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.

Up Close with Carrie Keagan (2007—2009)

Up Close with Carrie Keagan

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (221)
Моя оцінка:
/10
Листковий пиріг
Листковий пиріг (2004) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Торгувати кокаїном - не квіточки розводити. Бізнес нервовий, чреватий ранньою смертністю. Тому наркоділер по кличці Чотири Ікси, заробивши достатньо неправедних грошей, вирішує більш не спокушати долю і піти на спокій. Проте перед цим йому, як водиться, доведеться надати своєму босу останню послугу: розшукати зниклу доньку його старого приятеля.
Здається, нікчемна справа для знавця лондонського дна?!
Листковий пиріг Трейлер

Листковий пиріг (2004)

Layer Cake

16+
режисер, продюсер
Велика Британія   1 год 45 хв
Читати опис Торгувати кокаїном - не квіточки розводити. Бізнес нервовий, чреватий ранньою смертністю. Тому наркоділер по кличці Чотири Ікси, заробивши достатньо неправедних грошей, вирішує більш не спокушати долю і піти на спокій. Проте перед цим йому, як водиться, доведеться надати своєму босу останню послугу: розшукати зниклу доньку його старого приятеля.
Здається, нікчемна справа для знавця лондонського дна?!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (53)  IMDb: 7.3 (195343)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

A Short Film About John Bolton (2003) продюсер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A documentary film crew takes a look at the inspirations behind artist John Bolton's paintings.

A Short Film About John Bolton (2003)

A Short Film About John Bolton

продюсер
Велика Британія   27 хв
Читати опис (англ.) A documentary film crew takes a look at the inspirations behind artist John Bolton's paintings.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (284)
Моя оцінка:
/10
Віднесені морем
Віднесені морем (2002) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 3.6
Сюжет Розпещена аристократка Ембер (Мадонна) разом з чоловіком та друзями вирушає у подорож на яхті. Мандрівка не подобається Ембер, і вона розважається, всіляко знущаючись з рибалки Джузеппе Еспозіто (Джанніні). Однак, випадково опинившись разом з цим бідняком на безлюдному острові, вередлива мільйонерка поступово закохується у нього...
Віднесені морем Трейлер

Віднесені морем (2002)

Swept Away

16+
продюсер
Велика Британія, Італія   1 год 29 хв
Читати опис Розпещена аристократка Ембер (Мадонна) разом з чоловіком та друзями вирушає у подорож на яхті. Мандрівка не подобається Ембер, і вона розважається, всіляко знущаючись з рибалки Джузеппе Еспозіто (Джанніні). Однак, випадково опинившись разом з цим бідняком на безлюдному острові, вередлива мільйонерка поступово закохується у нього...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (17)  IMDb: 3.6 (17847)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Last Call with Carson Daly (2002—2014) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.1
Сюжет (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.

Last Call with Carson Daly (2002—2014)

Last Call with Carson Daly

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Join Carson Daly as he checks out the coolest places in LA and talks with today's big names in film and television and introduces you to up-and-coming bands and musicians that rock.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.1 (1331)
Моя оцінка:
/10
Костолом
Костолом (2001) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.4
Сюжет Денні Мін, капітан англійської національної футбольної команди, якого було виключено з команди за зраду у матчі між Англією та Німеччиною, отримує вирок ув'язнення на три роки у в'язниці Лонґмарш після нападу у нетверезому стані на двох офіцерів поліції.
Але як виявилося саме до цієї в'язниці Мін потрапляє завдяки старанням її власника, що має свою команду з футболу, в якій грають працівники закладу, а тренує їх керівник в'язниці. Та от біда, тамтешній тренер не хоче поступатися своїм місцем і єдине рішення, яке може врятувати ситуацію й самого Міна є матч, між ув'язненими й наглядачами Лонґмаршу.
Костолом Трейлер

Костолом (2001)

Mean Machine

16+
продюсер
Велика Британія, США   1 год 39 хв
Читати опис Денні Мін, капітан англійської національної футбольної команди, якого було виключено з команди за зраду у матчі між Англією та Німеччиною, отримує вирок ув'язнення на три роки у в'язниці Лонґмарш після нападу у нетверезому стані на двох офіцерів поліції.
Але як виявилося саме до цієї в'язниці Мін потрапляє завдяки старанням її власника, що має свою команду з футболу, в якій грають працівники закладу, а тренує їх керівник в'язниці. Та от біда, тамтешній тренер не хоче поступатися своїм місцем і єдине рішення, яке може врятувати ситуацію й самого Міна є матч, між ув'язненими й наглядачами Лонґмаршу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (90)  IMDb: 6.4 (41771)
Моя оцінка:
/10
Бі-Бі-Сі. Сніданок
Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—) зіграв самого себе 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
Бі-Бі-Сі. Сніданок

Бі-Бі-Сі. Сніданок (2000—)

Breakfast

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Новини Поновлений серіал
зіграв самого себе
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) BBC One's flagship morning news programme covering current affairs, business, sports, plus guest interviews and weather reports.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (418)
Моя оцінка:
/10
Великий куш
Великий куш (2000) продюсер  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.2
Сюжет Виконуючи замовлення американського гангстера Ейві, декілька грабіжників на чолі з запеклим гравцем Френкі викрадають великий діамант. Один з членів банди виявляється зрадником, тому про цінну здобич дізнаються інші злочинні угрупування, які починають справжнє полювання на трикляту коштовність...
Великий куш Трейлер

Великий куш (2000)

Snatch

16+
Топ #24 фільм
продюсер
Велика Британія, США   1 год 44 хв
Читати опис Виконуючи замовлення американського гангстера Ейві, декілька грабіжників на чолі з запеклим гравцем Френкі викрадають великий діамант. Один з членів банди виявляється зрадником, тому про цінну здобич дізнаються інші злочинні угрупування, які починають справжнє полювання на трикляту коштовність...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (527)  IMDb: 8.2 (909305)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Карти, гроші, два стволи 2
Карти, гроші, два стволи 2 (2000) продюсер 8.0 imdb 7.5
Сюжет Деймі, Бейкон, Блідий Чи і - вірні друзі і неперевершені аферисти. Вони завжди готові провернути найнеймовірнішу комбінацію, щоб заробити пару фунтів. Тому, коли хлопцям представляється шанс штовхнути імпортну порнушку, вони охоче беруться за справу, заразом привласнивши дуже рідкісний годинник, що додавався до касет. Звідки ж їм було знать, що вони розпорядилися товаром місцевого авторитету по кличці Праведник, для якого ці фільми і годинник дорожчі за золото?!
Карти, гроші, два стволи 2

Карти, гроші, два стволи 2 (2000)

Lock, Stock...

16+
Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
продюсер
Велика Британія, Бельгія   60 хв
Читати опис Деймі, Бейкон, Блідий Чи і - вірні друзі і неперевершені аферисти. Вони завжди готові провернути найнеймовірнішу комбінацію, щоб заробити пару фунтів. Тому, коли хлопцям представляється шанс штовхнути імпортну порнушку, вони охоче беруться за справу, заразом привласнивши дуже рідкісний годинник, що додавався до касет. Звідки ж їм було знать, що вони розпорядилися товаром місцевого авторитету по кличці Праведник, для якого ці фільми і годинник дорожчі за золото?!
КіноБаза: 8.0 (4)  IMDb: 7.5 (1653)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: