Марк Лінн-Бейкер

Mark Linn-Baker

Дата народження: 17 червня 1954 (69 років)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Сент-Луїс, Міссурі, США

Зріст: 170 см

Всього фільмів (на сайті): 49

Ролі: актор (44), режисер (6), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 49 результатів

Жінка-Галк: Адвокатка
Жінка-Галк: Адвокатка (2022) актор у ролі Морріс Волтерс  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.3
Сюжет У картині розповідатиметься про юристку Дженніфер Волтерс. Через переливання крові від свого двоюрідного брата Брюса Беннера вона отримує здібності, як у Галка.
Жінка-Галк: Адвокатка Трейлер

Жінка-Галк: Адвокатка (2022)

She-Hulk: Attorney at Law

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Мінісеріал Завершений
актор у ролі Морріс Волтерс
США   35 хв
Читати опис У картині розповідатиметься про юристку Дженніфер Волтерс. Через переливання крові від свого двоюрідного брата Брюса Беннера вона отримує здібності, як у Галка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (97)  IMDb: 5.3 (190001)
Моя оцінка:
/10
Привиди
Привиди (2021) актор у ролі Henry 6.4 imdb 7.9
Сюжет Молоде подружжя Саманта і Джей переїжджають в будинок мрії, в якому сподіваються жити довго і щасливо. Але скоро пара з’ясовує, що, по-перше, будинок від старості розвалюється на частини, а по-друге, він вщент набитий примарами його численних колишніх мешканців.
Привиди Трейлер

Привиди (2021)

Ghosts

Серіал 3 сезони, 50 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Henry
Велика Британія, США
Читати опис Молоде подружжя Саманта і Джей переїжджають в будинок мрії, в якому сподіваються жити довго і щасливо. Але скоро пара з’ясовує, що, по-перше, будинок від старості розвалюється на частини, а по-друге, він вщент набитий примарами його численних колишніх мешканців.
КіноБаза: 6.4 (12)  IMDb: 7.9 (28672)
Моя оцінка:
/10
Історія сіткому
Історія сіткому (2021) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Examines how sitcoms have evolved to reflect the changing face of American families.
Історія сіткому Трейлер

Історія сіткому (2021)

History of the Sitcom

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Examines how sitcoms have evolved to reflect the changing face of American families.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (443)
Моя оцінка:
/10
Accommodations (2018) актор у ролі Eugene Beltzer 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) Married with children and living in downtown Manhattan, a woman decides to quit accommodating everyone around her and goes on a creative journey to bring meaning to her life.

Accommodations (2018)

Accommodations

актор у ролі Eugene Beltzer
США   1 год 38 хв
Читати опис (англ.) Married with children and living in downtown Manhattan, a woman decides to quit accommodating everyone around her and goes on a creative journey to bring meaning to her life.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (128)
Моя оцінка:
/10
Спадкоємці
Спадкоємці (2018—2023) актор у ролі Maxim Pierce  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.8
Сюжет Лоґан Рой — могутній, але старіючий глава міжнародного медійного конгломерату Waystar Royco. В майбутньому правління компанією повинен прийняти старший син, але передусім всій сім’ї доведеться пережити інтриги, зраду і неприкриту боротьбу за владу.
Спадкоємці Трейлер

Спадкоємці (2018—2023)

Succession

Серіал 4 сезони, 39 епізодів Завершений
актор у ролі Maxim Pierce
США   60 хв
Читати опис Лоґан Рой — могутній, але старіючий глава міжнародного медійного конгломерату Waystar Royco. В майбутньому правління компанією повинен прийняти старший син, але передусім всій сім’ї доведеться пережити інтриги, зраду і неприкриту боротьбу за владу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (41)  IMDb: 8.8 (270877)
Моя оцінка:
/10
Хороша боротьба
Хороша боротьба (2017—2022) актор у ролі Judge Don Linden 7.5 imdb 8.3
Сюжет Спін-офф серіалу «Хороша дружина», дія в якому відбувається через рік після подій оригінального серіалу. У центрі сюжету - молодий юрист Майя, репутацію якої знищила велика фінансова афера. До того ж скандал позбавив заощаджень її наставницю Діану Локхард (одна з провідних героїнь «Доброю дружини»). Разом з Майєю вона залишає агентство Lockhart & Lee і приєднується до команди Луки Куїнн (персонаж, який з'являвся в сьомому сезоні «Хорошої дружини»).
Хороша боротьба Трейлер

Хороша боротьба (2017—2022)

The Good Fight

Серіал 6 сезонів, 60 епізодів Завершений
актор у ролі Judge Don Linden
США   45 хв
Читати опис Спін-офф серіалу «Хороша дружина», дія в якому відбувається через рік після подій оригінального серіалу. У центрі сюжету - молодий юрист Майя, репутацію якої знищила велика фінансова афера. До того ж скандал позбавив заощаджень її наставницю Діану Локхард (одна з провідних героїнь «Доброю дружини»). Разом з Майєю вона залишає агентство Lockhart & Lee і приєднується до команди Луки Куїнн (персонаж, який з'являвся в сьомому сезоні «Хорошої дружини»).
КіноБаза: 7.5 (9)  IMDb: 8.3 (32400)
Моя оцінка:
/10
Червоні дуби
Червоні дуби (2014—2017) актор у ролі Rabbi Ken 8.0 imdb 7.9
Сюжет Дія серіалу відбувається в 1985 році в передмісті Нью-Джерсі, де розташований заміський клуб «Червоні дуби». Головний герой - студент коледжу Девід Майерс, який підробляє в клубі асистентом. Так він відкриває для себе нове життя, перші закоханості і дорослішання, попутно намагаючись налагодити стосунки зі своєю сім'єю.
Червоні дуби Трейлер

Червоні дуби (2014—2017)

Red Oaks

16+
Серіал 3 сезони, 26 епізодів Завершений
актор у ролі Rabbi Ken
США   30 хв
Читати опис Дія серіалу відбувається в 1985 році в передмісті Нью-Джерсі, де розташований заміський клуб «Червоні дуби». Головний герой - студент коледжу Девід Майерс, який підробляє в клубі асистентом. Так він відкриває для себе нове життя, перші закоханості і дорослішання, попутно намагаючись налагодити стосунки зі своєю сім'єю.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.9 (12801)
Моя оцінка:
/10
Залишені
Залишені (2014—2017) актор у ролі Mark Linn-Baker  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.3
Сюжет Серіал розповідає про групу людей, що залишилися в приміській громаді міста Мейплтон. Вони повинні почати заново будувати свої життя після раптового і загадкового зникнення понад сто осіб.
Залишені Трейлер

Залишені (2014—2017)

The Leftovers

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Завершений
актор у ролі Mark Linn-Baker
США   60 хв
Читати опис Серіал розповідає про групу людей, що залишилися в приміській громаді міста Мейплтон. Вони повинні почати заново будувати свої життя після раптового і загадкового зникнення понад сто осіб.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (32)  IMDb: 8.3 (111987)
Моя оцінка:
/10
Bereavement (2014) актор у ролі Gary 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A dark comedy about closure. Three cats. One dog. A cockatoo. Uncle Herman. Eternity.

Bereavement (2014)

Bereavement

актор у ролі Gary
США   8 хв
Читати опис (англ.) A dark comedy about closure. Three cats. One dog. A cockatoo. Uncle Herman. Eternity.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (9)
Моя оцінка:
/10
Чорний список
Чорний список (2013—2023) актор у ролі Dr. Jonathan Nikkila  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.9
Сюжет Реймонд "РЕД" Реддінгтон, колишній офіцер ВМС США, який зник двадцять років тому, і став одним з десять найбільш розшукуваних утікачів, здається в руки помічника директора ФБР Гарольда Купер в штаб-квартирі у Вашингтоні, округ Колумбія. Передавши до ФБР "Чорний список", Реддінгтон стверджує, що злочинці і терористи в списку настільки небезпечні і хитрі, що Купер не знає навіть про їх існування. Він пропонує Куперу свої знання та допомогу при виконанні двох умов: імунітет від судового переслідування і співпрацю виключно з Елізабет Кін, новачком у ФБР. Кін і Купер підозріло ставляться до інтересів Реддінгтона в цій ситуації. У першому епізоді Реддінгтон пропонує знайти вбивцю і терориста та показує, що ця людина була тільки перша в його «чорному списку» світових злочинців, які він зібрав за час своєї злочинної кар'єри, і заявляє, що в нього і ФБР є взаємний інтерес в їх усуненні. По ходу серіалу таємниці Реддінгтона і його інтереси до життя Ліз виявляються повільно. Більшість поворотів в сюжеті серіалу здійснюються за участю інших персонажів.
Чорний список Трейлер

Чорний список (2013—2023)

The Blacklist

16+
Серіал 10 сезонів, 219 епізодів Завершений
актор у ролі Dr. Jonathan Nikkila
США   43 хв
Читати опис Реймонд "РЕД" Реддінгтон, колишній офіцер ВМС США, який зник двадцять років тому, і став одним з десять найбільш розшукуваних утікачів, здається в руки помічника директора ФБР Гарольда Купер в штаб-квартирі у Вашингтоні, округ Колумбія. Передавши до ФБР "Чорний список", Реддінгтон стверджує, що злочинці і терористи в списку настільки небезпечні і хитрі, що Купер не знає навіть про їх існування. Він пропонує Куперу свої знання та допомогу при виконанні двох умов: імунітет від судового переслідування і співпрацю виключно з Елізабет Кін, новачком у ФБР. Кін і Купер підозріло ставляться до інтересів Реддінгтона в цій ситуації. У першому епізоді Реддінгтон пропонує знайти вбивцю і терориста та показує, що ця людина була тільки перша в його «чорному списку» світових злочинців, які він зібрав за час своєї злочинної кар'єри, і заявляє, що в нього і ФБР є взаємний інтерес в їх усуненні. По ходу серіалу таємниці Реддінгтона і його інтереси до життя Ліз виявляються повільно. Більшість поворотів в сюжеті серіалу здійснюються за участю інших персонажів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (72)  IMDb: 7.9 (279027)
Моя оцінка:
/10
Звідки ти знаєш
Звідки ти знаєш (2010) актор у ролі Ron  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.4
Сюжет Найприродніше і найважливіше питання, яке ми багато разів ставимо одне одному і самим собі — звідки ти знаєш? Звідки ти знаєш, що це справжні почуття, як упізнати справжню любов, як відчути, що людини поруч — та, яку ти шукаєш? Любовний трикутник змусив Лізу спитати про це саму себе і шукати життєво важливі відповіді. Двоє чоловіків боротимуться за її прихильність, тож її відповіді для них не менш важливі.
Звідки ти знаєш Трейлер

Звідки ти знаєш (2010)

How Do You Know

14+
актор у ролі Ron
США   2 год 1 хв
Читати опис Найприродніше і найважливіше питання, яке ми багато разів ставимо одне одному і самим собі — звідки ти знаєш? Звідки ти знаєш, що це справжні почуття, як упізнати справжню любов, як відчути, що людини поруч — та, яку ти шукаєш? Любовний трикутник змусив Лізу спитати про це саму себе і шукати життєво важливі відповіді. Двоє чоловіків боротимуться за її прихильність, тож її відповіді для них не менш важливі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (36)  IMDb: 5.4 (54566)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Блакитна кров
Блакитна кров (2010) актор у ролі Carlton Miller 7.5 imdb 7.7
Сюжет Френк Рейган - глава поліції Нью-Йорка і патріарх сімейства Рейганів, яким він керує настільки ж дипломатично, як управляє поліцією, навіть коли має справу з політикою, що докучала його надмірно сміливому батьку, Генрі, коли той був главою поліції. Джерелом гордості і занепокоєння Френка є його старший син, Денні, досвідчений детектив, сімейна людина і ветеран війни в Іраку, який іноді вдається до сумнівних методів для розкриття справ. Єдина жінка в сім'ї, Ерін, працює помічником прокурора Нью-Йорка, мати-одиначка, яка служить компасом закону для братів і батька. Джеймі - молодший з Рейганів, недавно закінчив юридичний Гарварду і вважається «золотим дитиною» сім'ї. Але він вирішив слідувати сімейної традиції, і відмовився від роботи в престижній юридичній фірмі, щоб стати копом. Його рішення ніби як підтримує його дівчина, красуня Сідні, початківець адвокат. Життя Джеймі раптово бере крутий поворот, коли йому пропонують брати участь у внутрішньому розслідуванні, про який не знає навіть його батько, і яке може вплинути на всю сім'ю.
Блакитна кров Трейлер

Блакитна кров (2010)

Blue Bloods

16+
Серіал 14 сезонів, 283 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Carlton Miller
США   43 хв
Читати опис Френк Рейган - глава поліції Нью-Йорка і патріарх сімейства Рейганів, яким він керує настільки ж дипломатично, як управляє поліцією, навіть коли має справу з політикою, що докучала його надмірно сміливому батьку, Генрі, коли той був главою поліції. Джерелом гордості і занепокоєння Френка є його старший син, Денні, досвідчений детектив, сімейна людина і ветеран війни в Іраку, який іноді вдається до сумнівних методів для розкриття справ. Єдина жінка в сім'ї, Ерін, працює помічником прокурора Нью-Йорка, мати-одиначка, яка служить компасом закону для братів і батька. Джеймі - молодший з Рейганів, недавно закінчив юридичний Гарварду і вважається «золотим дитиною» сім'ї. Але він вирішив слідувати сімейної традиції, і відмовився від роботи в престижній юридичній фірмі, щоб стати копом. Його рішення ніби як підтримує його дівчина, красуня Сідні, початківець адвокат. Життя Джеймі раптово бере крутий поворот, коли йому пропонують брати участь у внутрішньому розслідуванні, про який не знає навіть його батько, і яке може вплинути на всю сім'ю.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.7 (47422)
Моя оцінка:
/10
Гарна дружина
Гарна дружина (2009—2016) актор у ролі Judge Don Linden  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.4
Сюжет Алісія Флоррік (Джуліанна Маргуліс) — дружина чиказького прокурора та мати двох дітей. Її чоловік, Пітер Флоррік (Кріс Нот), перебуває у центрі сексуального скандалу, після якого опиняється у в'язниці зі звинуваченнями у корупції. Давній друг Алісії, Уілл Гарднер, влаштовує її молодшим адвокатом у свою юридичну фірму. Тепер Алісії доведеться згадати усі свої навички роботи адвокатом і почати свою кар'єру «з нуля».
Гарна дружина Трейлер

Гарна дружина (2009—2016)

The Good Wife

16+
Серіал 7 сезонів, 156 епізодів Завершений
актор у ролі Judge Don Linden
США   43 хв
Читати опис Алісія Флоррік (Джуліанна Маргуліс) — дружина чиказького прокурора та мати двох дітей. Її чоловік, Пітер Флоррік (Кріс Нот), перебуває у центрі сексуального скандалу, після якого опиняється у в'язниці зі звинуваченнями у корупції. Давній друг Алісії, Уілл Гарднер, влаштовує її молодшим адвокатом у свою юридичну фірму. Тепер Алісії доведеться згадати усі свої навички роботи адвокатом і почати свою кар'єру «з нуля».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (23)  IMDb: 8.4 (82530)
Моя оцінка:
/10
Адам
Адам (2009) актор у ролі Sam Klieber  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.1
Сюжет Адам - людина, яка страждає синдромом Асперґера, однією з форм аутизму; він віддає перевагу дослідженню улюбленого ним космосу, ніж спілкуванню з людьми, незважаючи на це Адам пристрасно бажає знайти рідну душу, яка завжди могла б зрозуміти або вислухати. Ситуація докорінно змінюється, коли його новою сусідкою стає Бет...
Адам Трейлер

Адам (2009)

Adam

16+
актор у ролі Sam Klieber
США   1 год 39 хв
Читати опис Адам - людина, яка страждає синдромом Асперґера, однією з форм аутизму; він віддає перевагу дослідженню улюбленого ним космосу, ніж спілкуванню з людьми, незважаючи на це Адам пристрасно бажає знайти рідну душу, яка завжди могла б зрозуміти або вислухати. Ситуація докорінно змінюється, коли його новою сусідкою стає Бет...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (20)  IMDb: 7.1 (35747)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Життя на Марсі
Життя на Марсі (2008—2009) актор у ролі Lincoln Hart 5.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Sam Tyler is a police detective in 2008 when he gets struck by a car and is knocked unconscious. When he comes to and finds himself in 1973 he goes to his precinct and is mistaken for a transfer from another precinct. He finds himself trying to do things a little differently from what he is used to. And he tries to figure out why he is in 1973.
Життя на Марсі

Життя на Марсі (2008—2009)

Life on Mars

Серіал 1 сезон, 17 епізодів Завершений
актор у ролі Lincoln Hart
США   60 хв
Читати опис (англ.) Sam Tyler is a police detective in 2008 when he gets struck by a car and is knocked unconscious. When he comes to and finds himself in 1973 he goes to his precinct and is mistaken for a transfer from another precinct. He finds himself trying to do things a little differently from what he is used to. And he tries to figure out why he is in 1973.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.5 (10712)
Моя оцінка:
/10
Twelve and Holding (2005) актор у ролі Mr. Farmer 8.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Three pre-adolescents with virginal and eager-of-signals naivety, hit headlong against monstrous and inhospitable loneliness, in the incandescent fire among the ashes of their own inocence.
Трейлер

Twelve and Holding (2005)

Twelve and Holding

актор у ролі Mr. Farmer
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) Three pre-adolescents with virginal and eager-of-signals naivety, hit headlong against monstrous and inhospitable loneliness, in the incandescent fire among the ashes of their own inocence.
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 7.4 (7114)
Моя оцінка:
/10
Twins (2005—2006) актор у ролі Alan Arnold 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) This situation comedy centers around two fraternal twins who have nothing in common. They also must deal with a wacky mother whose marriage is falling apart.

Twins (2005—2006)

Twins

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Завершений
актор у ролі Alan Arnold
США   30 хв
Читати опис (англ.) This situation comedy centers around two fraternal twins who have nothing in common. They also must deal with a wacky mother whose marriage is falling apart.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (301)
Моя оцінка:
/10
Mickey Mouse Short Flims (1988) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A look at the history of Mickey Mouse as part of his 60th birthday.

Mickey Mouse Short Flims (1988)

Mickey Mouse Short Flims

зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) A look at the history of Mickey Mouse as part of his 60th birthday.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (10)
Моя оцінка:
/10
Закон і порядок: злочинні наміри
Закон і порядок: злочинні наміри (2001—2011) актор у ролі Wally Stevens  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет Постійними діючими особами серіалу є нью-йоркські детективи департаменту з розслідування вбивств. Головний герой - проникливий детектив Роберт Горен працює в парі з жінкою-детективом Алекс Імс. Очолює департамент капітан Дікінс. У кожній серії ця згуртована команда стикається з найстрашнішими злочинами і з тими, хто їх скоїв.
Закон і порядок: злочинні наміри Трейлер

Закон і порядок: злочинні наміри (2001—2011)

Law & Order: Criminal Intent

16+
Серіал 10 сезонів, 195 епізодів Завершений
актор у ролі Wally Stevens
США   60 хв
Читати опис Постійними діючими особами серіалу є нью-йоркські детективи департаменту з розслідування вбивств. Головний герой - проникливий детектив Роберт Горен працює в парі з жінкою-детективом Алекс Імс. Очолює департамент капітан Дікінс. У кожній серії ця згуртована команда стикається з найстрашнішими злочинами і з тими, хто їх скоїв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.6 (27814)
Моя оцінка:
/10
Laughter on the 23rd Floor (2001) актор у ролі Val Skotsky 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Writing a weekly TV show for a famous comic is anything but easy.

Laughter on the 23rd Floor (2001)

Laughter on the 23rd Floor

актор у ролі Val Skotsky
США, Канада   1 год 42 хв
Читати опис (англ.) Writing a weekly TV show for a famous comic is anything but easy.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (419)
Моя оцінка:
/10
Еллі Макбіл
Еллі Макбіл (1997—2002) актор у ролі Sheldon Maxwell 7.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Follows the personal and professional life of lawyer Ally.
Еллі Макбіл Трейлер

Еллі Макбіл (1997—2002)

Ally McBeal

Серіал 5 сезонів, 112 епізоди Завершений
актор у ролі Sheldon Maxwell
США   45 хв
Читати опис (англ.) Follows the personal and professional life of lawyer Ally.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.9 (36342)
Моя оцінка:
/10
Soul Man (1997—1998) актор у ролі Gumdrop 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) An widowed Episcopal priest struggles with being a single father at home, while dealing with the situations at his Church.

Soul Man (1997—1998)

Soul Man

Серіал 2 сезони, 25 епізодів Завершений
актор у ролі Gumdrop
США   30 хв
Читати опис (англ.) An widowed Episcopal priest struggles with being a single father at home, while dealing with the situations at his Church.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (308)
Моя оцінка:
/10
Спін Сіті
Спін Сіті (1996—2002) актор у ролі Dr. Benjamin 6.8 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Mike Flaherty, the Deputy Mayor of New York City, and his team of half-wits must constantly save the Mayor from embarrassment and the media. Mike is later succeeded by Charlie Crawford.
Спін Сіті Трейлер

Спін Сіті (1996—2002)

Spin City

18+
Серіал 6 сезонів, 145 епізодів Завершений
актор у ролі Dr. Benjamin
США   30 хв
Читати опис (англ.) Mike Flaherty, the Deputy Mayor of New York City, and his team of half-wits must constantly save the Mayor from embarrassment and the media. Mike is later succeeded by Charlie Crawford.
КіноБаза: 6.8 (6)  IMDb: 7.3 (30737)
Моя оцінка:
/10
Me and Veronica (1993) продюсер 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) A woman must get the kids of her estranged dead beat irresponsible jailed sister back from sister's latest trailer park boyfriend and also try to cope with the fact that her sister may have serious self-destructive mental issues.
Трейлер

Me and Veronica (1993)

Me and Veronica

продюсер
США   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) A woman must get the kids of her estranged dead beat irresponsible jailed sister back from sister's latest trailer park boyfriend and also try to cope with the fact that her sister may have serious self-destructive mental issues.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (157)
Моя оцінка:
/10
The Trouble with Larry (1993) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) During his honeymoon, the irrepressible Larry Burton is dragged off into the jungle by a large-sized male baboon and is presumed dead - eaten by apes. However, defying all odds, Larry ...

The Trouble with Larry (1993)

The Trouble with Larry

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) During his honeymoon, the irrepressible Larry Burton is dragged off into the jungle by a large-sized male baboon and is presumed dead - eaten by apes. However, defying all odds, Larry ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (68)
Моя оцінка:
/10
Ghostwriter (1992—1995) актор у ролі Police Officer 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) The show is about a group of teens who goes around solving neighborhood crimes and mysteries in New York City as young detectives with the help of a very secretive friend: Ghostwriter! Ghostwriter cannot hear, talk, smell, or feel. He can only read and write. He only sees words. No one else can see him but the Ghostwriter Team! In additions, the Ghostwriter Team have to solve their own mystery: who was Ghostwriter?

Ghostwriter (1992—1995)

Ghostwriter

Серіал 4 сезони, 89 епізодів Скасований
актор у ролі Police Officer
Велика Британія, США   26 хв
Читати опис (англ.) The show is about a group of teens who goes around solving neighborhood crimes and mysteries in New York City as young detectives with the help of a very secretive friend: Ghostwriter! Ghostwriter cannot hear, talk, smell, or feel. He can only read and write. He only sees words. No one else can see him but the Ghostwriter Team! In additions, the Ghostwriter Team have to solve their own mystery: who was Ghostwriter?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (2800)
Моя оцінка:
/10
Hangin' with Mr. Cooper (1992—1997) режисер, актор у ролі Larry Weeks 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) American comedy with the larger-than-life teacher and his housemates.

Hangin' with Mr. Cooper (1992—1997)

Hangin' with Mr. Cooper

Серіал 5 сезонів, 101 епізод Завершений
режисер, актор у ролі Larry Weeks
США   30 хв
Читати опис (англ.) American comedy with the larger-than-life teacher and his housemates.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (3571)
Моя оцінка:
/10
Шалені підмостки
Шалені підмостки (1992) актор у ролі Tim Allgood 8.0 imdb 7.4
Сюжет Театральний режисер - це професія не для слабких духом. Тільки такий упертий постановник як Ллойд Феллоуз, може розраховувати скорити гради й весі своєю п'єсою - і зробити це всупереч всім зусиллям акторів усе зіпсувати.
Ті, схоже, настільки занурені у власні проблеми, що часу не залишається, щоб нормально грати.
Те, що відбувається з героями на сцені не витримує ніякого порівняння з тим бедламом, що діється за лаштунками! По всьому видно, що для цього «серпентарію однодумців» потрібний не режисер, а цирковий приборкувач...
Шалені підмостки Трейлер

Шалені підмостки (1992)

Noises Off...

12+
актор у ролі Tim Allgood
США   1 год 41 хв
Читати опис Театральний режисер - це професія не для слабких духом. Тільки такий упертий постановник як Ллойд Феллоуз, може розраховувати скорити гради й весі своєю п'єсою - і зробити це всупереч всім зусиллям акторів усе зіпсувати.
Ті, схоже, настільки занурені у власні проблеми, що часу не залишається, щоб нормально грати.
Те, що відбувається з героями на сцені не витримує ніякого порівняння з тим бедламом, що діється за лаштунками! По всьому видно, що для цього «серпентарію однодумців» потрібний не режисер, а цирковий приборкувач...
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 7.4 (12233)
Моя оцінка:
/10
Step by Step (1991—1998) режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Frank Lambert is a construction worker and a single father of 3 kids: J.T., Alicia "Al", and Brendan. Carol Foster, a beautician, also has 3 children: Dana, Karen, and Mark. After Frank and Carol run into each other on vacation and spontaneously get married, they and their children (who appeared to have known and hated each other) have to learn to live together and love each other. It's not easy, but they are trying to do this step by step.
Трейлер

Step by Step (1991—1998)

Step by Step

Серіал 7 сезонів, 160 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Frank Lambert is a construction worker and a single father of 3 kids: J.T., Alicia "Al", and Brendan. Carol Foster, a beautician, also has 3 children: Dana, Karen, and Mark. After Frank and Carol run into each other on vacation and spontaneously get married, they and their children (who appeared to have known and hated each other) have to learn to live together and love each other. It's not easy, but they are trying to do this step by step.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (16268)
Моя оцінка:
/10
Bare Essentials (1991) актор у ролі Gordon 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) A couple leaves for a vacation on a tropical island and finds happiness and love... just not with each-other.

Bare Essentials (1991)

Bare Essentials

актор у ролі Gordon
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) A couple leaves for a vacation on a tropical island and finds happiness and love... just not with each-other.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (245)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: