No Image

Brooke Kennedy

Brooke Kennedy

Дата народження: 5 травня 1970 (54 роки)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Лонґ-Айленд, Нью-Йорк, США

Всього фільмів (на сайті): 20

Ролі: продюсерка (17), режисерка ★ 7.26 (7), сценаристка ★ 6.5 (2)

Фільмографія

Знайдено 20 результатів

The Bite (2021) режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 3.5 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Created and written by Robert and Michelle King, "The Bite" follows an unexpected, deadly second wave of the coronavirus outbreak in New York City. It follows the lives of two neighbors, Rachel (McDonald) and Lily (Schilling), as ...

The Bite (2021)

The Bite

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисерка, продюсерка
США   45 хв
Читати опис (англ.) Created and written by Robert and Michelle King, "The Bite" follows an unexpected, deadly second wave of the coronavirus outbreak in New York City. It follows the lives of two neighbors, Rachel (McDonald) and Lily (Schilling), as ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.5 (2)  IMDb: 6.8 (1121)
Моя оцінка:
/10
Стамптаун
Стамптаун (2019—2020) режисерка 6.9 imdb 7.5
Сюжет Історія Декс Паріо, ветерана військової розвідки, яка після закінчення служби працює приватним детективом в Портленді, штат Орегон. За гроші вона легко вирішує чужі проблеми, знаходить зниклих людей і вистежує невірних партнерів, але при цьому геть забуває про власні неприємності. Клієнтів, однак, стає все менше, борги ростуть, а темне минуле, де було зовсім немало помилок, готується знову дати про себе знати.
Стамптаун Трейлер

Стамптаун (2019—2020)

Stumptown

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Скасований
режисерка
США   44 хв
Читати опис Історія Декс Паріо, ветерана військової розвідки, яка після закінчення служби працює приватним детективом в Портленді, штат Орегон. За гроші вона легко вирішує чужі проблеми, знаходить зниклих людей і вистежує невірних партнерів, але при цьому геть забуває про власні неприємності. Клієнтів, однак, стає все менше, борги ростуть, а темне минуле, де було зовсім немало помилок, готується знову дати про себе знати.
КіноБаза: 6.9 (11)  IMDb: 7.5 (13158)
Моя оцінка:
/10
Дивний ангел
Дивний ангел (2018—2019) режисерка 5.2 imdb 7.0
Сюжет Джек Парсонс — відомий інженер, хімік та окультист. У 1930-х молодий юнак, який ще з дитинства захоплювався реактивним рухом, почав працювати прибиральником на хімічному заводі в Лос-Анджелесі. Незабаром, завдяки вродженому таланту і амбіціям, Парсонс зміг покласти початок американському ракетобудуванню і став одним з ключових засновників Лабораторії реактивного руху. Однак інтереси Парсона не обмежувалися хімією. На початку 1940-х, після короткочасного періоду захоплення марксизмом, Парсонс зацікавився навчаннями англійського окультиста Алістера Кроулі і разом з дружиною Хелен приєднався до каліфорнійського відділення ордена східних тамплієрів.
Дивний ангел Трейлер

Дивний ангел (2018—2019)

Strange Angel

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Завершений
режисерка
США   59 хв
Читати опис Джек Парсонс — відомий інженер, хімік та окультист. У 1930-х молодий юнак, який ще з дитинства захоплювався реактивним рухом, почав працювати прибиральником на хімічному заводі в Лос-Анджелесі. Незабаром, завдяки вродженому таланту і амбіціям, Парсонс зміг покласти початок американському ракетобудуванню і став одним з ключових засновників Лабораторії реактивного руху. Однак інтереси Парсона не обмежувалися хімією. На початку 1940-х, після короткочасного періоду захоплення марксизмом, Парсонс зацікавився навчаннями англійського окультиста Алістера Кроулі і разом з дружиною Хелен приєднався до каліфорнійського відділення ордена східних тамплієрів.
КіноБаза: 5.2 (7)  IMDb: 7.0 (2583)
Моя оцінка:
/10
Хороша боротьба
Хороша боротьба (2017—2022) режисерка, продюсерка 7.5 imdb 8.3
Сюжет Спін-офф серіалу «Хороша дружина», дія в якому відбувається через рік після подій оригінального серіалу. У центрі сюжету - молодий юрист Майя, репутацію якої знищила велика фінансова афера. До того ж скандал позбавив заощаджень її наставницю Діану Локхард (одна з провідних героїнь «Доброю дружини»). Разом з Майєю вона залишає агентство Lockhart & Lee і приєднується до команди Луки Куїнн (персонаж, який з'являвся в сьомому сезоні «Хорошої дружини»).
Хороша боротьба Трейлер

Хороша боротьба (2017—2022)

The Good Fight

Серіал 6 сезонів, 60 епізодів Завершений
режисерка, продюсерка
США   45 хв
Читати опис Спін-офф серіалу «Хороша дружина», дія в якому відбувається через рік після подій оригінального серіалу. У центрі сюжету - молодий юрист Майя, репутацію якої знищила велика фінансова афера. До того ж скандал позбавив заощаджень її наставницю Діану Локхард (одна з провідних героїнь «Доброю дружини»). Разом з Майєю вона залишає агентство Lockhart & Lee і приєднується до команди Луки Куїнн (персонаж, який з'являвся в сьомому сезоні «Хорошої дружини»).
КіноБаза: 7.5 (10)  IMDb: 8.3 (32774)
Моя оцінка:
/10
Безголові
Безголові (2016) режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 8.0
Сюжет Молодий працівник Хілл отримує свою першу роботу в Вашингтоні, де дізнається дві речі: Уряд перестав працювати і прибульці з'їли мозок більшості конгресменів і штатних співробітників.
Безголові

Безголові (2016)

BrainDead

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисерка, продюсерка
США   44 хв
Читати опис Молодий працівник Хілл отримує свою першу роботу в Вашингтоні, де дізнається дві речі: Уряд перестав працювати і прибульці з'їли мозок більшості конгресменів і штатних співробітників.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (30)  IMDb: 8.0 (12121)
Моя оцінка:
/10
Гарна дружина
Гарна дружина (2009—2016) режисерка, продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.4
Сюжет Алісія Флоррік (Джуліанна Маргуліс) — дружина чиказького прокурора та мати двох дітей. Її чоловік, Пітер Флоррік (Кріс Нот), перебуває у центрі сексуального скандалу, після якого опиняється у в'язниці зі звинуваченнями у корупції. Давній друг Алісії, Уілл Гарднер, влаштовує її молодшим адвокатом у свою юридичну фірму. Тепер Алісії доведеться згадати усі свої навички роботи адвокатом і почати свою кар'єру «з нуля».
Гарна дружина Трейлер

Гарна дружина (2009—2016)

The Good Wife

16+
Серіал 7 сезонів, 156 епізодів Завершений
режисерка, продюсерка
США   43 хв
Читати опис Алісія Флоррік (Джуліанна Маргуліс) — дружина чиказького прокурора та мати двох дітей. Її чоловік, Пітер Флоррік (Кріс Нот), перебуває у центрі сексуального скандалу, після якого опиняється у в'язниці зі звинуваченнями у корупції. Давній друг Алісії, Уілл Гарднер, влаштовує її молодшим адвокатом у свою юридичну фірму. Тепер Алісії доведеться згадати усі свої навички роботи адвокатом і почати свою кар'єру «з нуля».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (24)  IMDb: 8.4 (83307)
Моя оцінка:
/10
Межа
Межа (2008—2013) продюсерка  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.4
Сюжет У серіалі «Межа» йдеться про спеціального агента ФБР Олівію Данем (англ. Olivia Dunham), божевільного вченого Волтера Бішопа (англ. Walter Bishop) і його сина Пітера (англ. Peter Bishop), які досліджують аспекти науки за гранню (телепатія, левітація, невидимість, реінкарнація, генетичні мутації тощо). Команді також допомагають Астрід Фансфорд (Jasika Nicole), Броїлз (Lance Reddick). Відбувається низка досить загадкових подій, названі «Зразком» (в іншому перекладі — «Схемою») (наприклад, новонароджена дитина, за лічені хвилини дорослішає і вмирає; автобус наповнюється дивною речовиною, яка миттєво твердне, а пасажири стають як москіти в янтарі), так, ніби хтось експериментує, але вже над цілим світом, а Олівія, Пітер і Волтер беруться за розслідування цих дивних подій, щоб визначити їхнє джерело. Вони виявляють зв'язок «Зразка» з корпорацією під назвою «Месів Дайнемікс» (англ. Massive Dynamics), яка є провідною глобальною дослідницькою компанією з безліччю патентів на багато нових і важливих технологій.
Межа Трейлер

Межа (2008—2013)

Fringe

16+
Серіал 5 сезонів, 100 епізодів Завершений
продюсерка
США, Канада   46 хв
Читати опис У серіалі «Межа» йдеться про спеціального агента ФБР Олівію Данем (англ. Olivia Dunham), божевільного вченого Волтера Бішопа (англ. Walter Bishop) і його сина Пітера (англ. Peter Bishop), які досліджують аспекти науки за гранню (телепатія, левітація, невидимість, реінкарнація, генетичні мутації тощо). Команді також допомагають Астрід Фансфорд (Jasika Nicole), Броїлз (Lance Reddick). Відбувається низка досить загадкових подій, названі «Зразком» (в іншому перекладі — «Схемою») (наприклад, новонароджена дитина, за лічені хвилини дорослішає і вмирає; автобус наповнюється дивною речовиною, яка миттєво твердне, а пасажири стають як москіти в янтарі), так, ніби хтось експериментує, але вже над цілим світом, а Олівія, Пітер і Волтер беруться за розслідування цих дивних подій, щоб визначити їхнє джерело. Вони виявляють зв'язок «Зразка» з корпорацією під назвою «Месів Дайнемікс» (англ. Massive Dynamics), яка є провідною глобальною дослідницькою компанією з безліччю патентів на багато нових і важливих технологій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (138)  IMDb: 8.4 (258443)
Моя оцінка:
/10
Живий за викликом
Живий за викликом (2007—2009) продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.4
Сюжет Хлопчик виявляє, що може оживляти одним дотиком. Однак, цей дар як дарує, так і забирає життя. Якщо протягом хвилини не доторкнутися до живого знову, гине хтось інший. Якщо ж доторкнутися... цей живий знову повертається у світ мертвих уже назавжди.

Хлопчик дорослішає та, користуючись своїм даром, розкриває вбивства: оживляє жертву на хвилину, з'ясовує ім'я винного та все повертає назад. Але одного разу він повинен з'ясувати, хто вбив дівчину, що була його дитячим коханням... чи зможе він відпустити її через хвилину?
Живий за викликом Трейлер

Живий за викликом (2007—2009)

Pushing Daisies

16+
Серіал 2 сезони, 22 епізоди Завершений
продюсерка
США   44 хв
Читати опис Хлопчик виявляє, що може оживляти одним дотиком. Однак, цей дар як дарує, так і забирає життя. Якщо протягом хвилини не доторкнутися до живого знову, гине хтось інший. Якщо ж доторкнутися... цей живий знову повертається у світ мертвих уже назавжди.

Хлопчик дорослішає та, користуючись своїм даром, розкриває вбивства: оживляє жертву на хвилину, з'ясовує ім'я винного та все повертає назад. Але одного разу він повинен з'ясувати, хто вбив дівчину, що була його дитячим коханням... чи зможе він відпустити її через хвилину?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (36)  IMDb: 8.4 (59723)
Моя оцінка:
/10
Сміт
Сміт (2006—2007) продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.8
Сюжет Зграя злодіїв-професіоналів їздить по всій країні, здійснюючи ідеальні пограбування, однак ватажок бандитів, який веде подвійне життя, хоче змінити спосіб життя, пожити в своє задоволення, для цього він хоче зірвати великий куш, і здається саме таке дільце і накльовується, дуже ризиковане і дуже прибуткове.
Сміт

Сміт (2006—2007)

Smith

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Скасований
продюсерка
США   60 хв
Читати опис Зграя злодіїв-професіоналів їздить по всій країні, здійснюючи ідеальні пограбування, однак ватажок бандитів, який веде подвійне життя, хоче змінити спосіб життя, пожити в своє задоволення, для цього він хоче зірвати великий куш, і здається саме таке дільце і накльовується, дуже ризиковане і дуже прибуткове.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (5)  IMDb: 7.8 (1970)
Моя оцінка:
/10
4исла
4исла (2005—2010) продюсерка  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.9
Сюжет Щодня ми використовуємо числа, щоб прогнозувати погоду, визначати час, рахувати гроші...
За допомогою математики ми можемо аналізувати злочини, виявляти закономірності, передбачати поведінку...
Використовуючи числа, ми можемо вирішити найбільші загадки.
Цей серіал про агента ФБР, якому брат-математик допомагає розкрити серію злочинів в Лос-Анжелесі.
4исла Трейлер

4исла (2005—2010)

Numb3rs

16+
Серіал 6 сезонів, 119 епізодів Скасований
продюсерка
США   43 хв
Читати опис Щодня ми використовуємо числа, щоб прогнозувати погоду, визначати час, рахувати гроші...
За допомогою математики ми можемо аналізувати злочини, виявляти закономірності, передбачати поведінку...
Використовуючи числа, ми можемо вирішити найбільші загадки.
Цей серіал про агента ФБР, якому брат-математик допомагає розкрити серію злочинів в Лос-Анжелесі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (19)  IMDb: 6.9 (45931)
Моя оцінка:
/10
Третя зміна
Третя зміна (1999—2005) режисерка, продюсерка, сценаристка 6.5 imdb 8.0
Сюжет Серіал розповідав про службу та життя співробітників вигаданого відділу поліції, пожежників та медиків «швидкої» (парамедиків), які працюють у «третю зміну» — з трьох до одинадцяти годин вечора.
Третя зміна

Третя зміна (1999—2005)

Third Watch

Серіал 6 сезонів, 131 епізод Завершений
режисерка, продюсерка, сценаристка
США   44 хв
Читати опис Серіал розповідав про службу та життя співробітників вигаданого відділу поліції, пожежників та медиків «швидкої» (парамедиків), які працюють у «третю зміну» — з трьох до одинадцяти годин вечора.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 8.0 (11515)
Моя оцінка:
/10
Trinity (1998) продюсерка 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Set in Hell's Kitchen, Manhattan, a detective from a working-class Irish Catholic family looks after his family members.

Trinity (1998)

Trinity

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Скасований
продюсерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Set in Hell's Kitchen, Manhattan, a detective from a working-class Irish Catholic family looks after his family members.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (56)
Моя оцінка:
/10
Three (1998) продюсерка 4.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) After being recruited by an organisation wishing to maintain status quo, three criminals are forced to work together.

Three (1998)

Three

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
продюсерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) After being recruited by an organisation wishing to maintain status quo, three criminals are forced to work together.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.6 (95)
Моя оцінка:
/10
Prince Street (1997) сценаристка 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) The members of the NYPD Intelligence Division live double lives as they work undercover most of the time, trying to catch the most dangerous criminals in the city. They share their time between home, criminal underworlds, and thei...

Prince Street (1997)

Prince Street

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
сценаристка
США   60 хв
Читати опис (англ.) The members of the NYPD Intelligence Division live double lives as they work undercover most of the time, trying to catch the most dangerous criminals in the city. They share their time between home, criminal underworlds, and thei...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (35)
Моя оцінка:
/10
Seduced by Madness: The Diane Borchardt Story (1996) продюсерка 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) True crime story of a Wisconsin teacher's aide who hired teenaged students to murder her estranged husband.

Seduced by Madness: The Diane Borchardt Story (1996)

Seduced by Madness: The Diane Borchardt Story

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
продюсерка
США   3 год 20 хв
Читати опис (англ.) True crime story of a Wisconsin teacher's aide who hired teenaged students to murder her estranged husband.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (415)
Моя оцінка:
/10
Моє так зване життя
Моє так зване життя (1994—1995) продюсерка 9.0 imdb 8.4
Сюжет Розумниця Анжела Чейз міркує про своє місце в житті, про кохання, про проблеми дорослішання. Проблеми з розумінням дорослих, перші ніжні почуття, прищі, походи на дискотеки, навчання в школі, молодші брати і сестри, перший поцілунок ... життя підлітка дуже не просте.
Моє так зване життя

Моє так зване життя (1994—1995)

My So-Called Life

18+
Серіал 1 сезон, 19 епізодів Скасований
продюсерка
США   60 хв
Читати опис Розумниця Анжела Чейз міркує про своє місце в житті, про кохання, про проблеми дорослішання. Проблеми з розумінням дорослих, перші ніжні почуття, прищі, походи на дискотеки, навчання в школі, молодші брати і сестри, перший поцілунок ... життя підлітка дуже не просте.
КіноБаза: 9.0 (2)  IMDb: 8.4 (22081)
Моя оцінка:
/10
Mann & Machine (1992) продюсерка 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) In the near future, cop Bobby Mann is teamed with a voluptuous robot partner, Sgt. Eve Edison. He's a brash, wise-cracking maverick; she's serious, naive, by-the-book and tends to take ...

Mann & Machine (1992)

Mann & Machine

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Завершений
продюсерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) In the near future, cop Bobby Mann is teamed with a voluptuous robot partner, Sgt. Eve Edison. He's a brash, wise-cracking maverick; she's serious, naive, by-the-book and tends to take ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (344)
Моя оцінка:
/10
Booker (1989—1990) продюсерка 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Dennis Booker, an ex-cop, is hired by the US office of a large Japanese company to investigate some suspect insurance claims. He is very anti-authority, resents being told what to do, and ...

Booker (1989—1990)

Booker

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
продюсерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Dennis Booker, an ex-cop, is hired by the US office of a large Japanese company to investigate some suspect insurance claims. He is very anti-authority, resents being told what to do, and ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (1026)
Моя оцінка:
/10
Dream Street (1989) продюсерка 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Blue Collar twenty-somethings live and love in Hoboken, New Jersey.

Dream Street (1989)

Dream Street

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
продюсерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Blue Collar twenty-somethings live and love in Hoboken, New Jersey.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (24)
Моя оцінка:
/10
Кримінальна історія
Кримінальна історія (1986—1988) продюсерка 0.0 imdb 8.3
Сюжет Лейтенант Майк Торелло очолює спеціальний загін поліції Чикаго, створений для боротьби з найбільшими злочинними кланами міста. У Чикаго починає орудувати нова банда, яка не визнає ніяких авторитетів.
Ватажок банди молодий, жорстокий і безпринципний гангстер Рей Лука, ставши повноправним членом мафії, почав стрімке просування нагору по «службових сходах». Його ціль - стати королем злочинного світу.
Кримінальна історія

Кримінальна історія (1986—1988)

Crime Story

Серіал 2 сезони, 44 епізоди Скасований
продюсерка
США   60 хв
Читати опис Лейтенант Майк Торелло очолює спеціальний загін поліції Чикаго, створений для боротьби з найбільшими злочинними кланами міста. У Чикаго починає орудувати нова банда, яка не визнає ніяких авторитетів.
Ватажок банди молодий, жорстокий і безпринципний гангстер Рей Лука, ставши повноправним членом мафії, почав стрімке просування нагору по «службових сходах». Його ціль - стати королем злочинного світу.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.3 (3388)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: