Річ Коррелл

Rich Correll

Дата народження: 14 травня 1948 (76 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Округ Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Всього фільмів (на сайті): 83

Ролі: режисер ★ 5.82 (54), актор (23), продюсер (9), сценарист ★ 5.12 (8), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 83 результати

The Munsters (2022) актор у ролі Richard Rickover 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) Reboot of "The Munsters", that followed a family of monsters who moves from Transylvania to an American suburb.
Трейлер

The Munsters (2022)

The Munsters

актор у ролі Richard Rickover
США, Угорщина   1 год 49 хв
Читати опис (англ.) Reboot of "The Munsters", that followed a family of monsters who moves from Transylvania to an American suburb.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (11586)
Моя оцінка:
/10
Дівчина, яка вірить у чудеса
Дівчина, яка вірить у чудеса (2021) режисер, сценарист, продюсер 0.0 imdb 5.9
Сюжет 12-річна Сара Гопкінс — звичайна дитина. Але одного разу під час поїздки до свого дідуся вона заявляє, що бачила Ісуса на березі річки. Після цього бачення Сара здатна зцілювати тварин і людей. Незабаром всі місцеві жителі і навіть преса хочуть дізнатися якомога більше про цю маленьку дівчинку, яка може творити дива.
Дівчина, яка вірить у чудеса Трейлер

Дівчина, яка вірить у чудеса (2021)

The Girl Who Believes in Miracles

режисер, сценарист, продюсер
США   1 год 40 хв
Читати опис 12-річна Сара Гопкінс — звичайна дитина. Але одного разу під час поїздки до свого дідуся вона заявляє, що бачила Ісуса на березі річки. Після цього бачення Сара здатна зцілювати тварин і людей. Незабаром всі місцеві жителі і навіть преса хочуть дізнатися якомога більше про цю маленьку дівчинку, яка може творити дива.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (1669)
Моя оцінка:
/10
Team Kaylie (2019—2020) режисер 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) A wealthy teenager tries to prove herself after she's forced outside of her comfort zone.
Трейлер

Team Kaylie (2019—2020)

Team Kaylie

Серіал 3 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США
Читати опис (англ.) A wealthy teenager tries to prove herself after she's forced outside of her comfort zone.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (430)
Моя оцінка:
/10
Raven's Home (2017—) режисер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Though Raven Baxter is psychic, she never guessed that she would be a single mother living in an apartment with her twins, Nia and Booker Baxter, and her best friend Chelsea and her son Levi.
Трейлер

Raven's Home (2017—)

Raven's Home

Серіал 6 сезонів, 122 епізоди Поновлений серіал
режисер
США   22 хв
Читати опис (англ.) Though Raven Baxter is psychic, she never guessed that she would be a single mother living in an apartment with her twins, Nia and Booker Baxter, and her best friend Chelsea and her son Levi.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (3829)
Моя оцінка:
/10
Повніший будинок
Повніший будинок (2016—2020) режисер  ✓ укр. субтитри 2.0 imdb 6.7
Сюжет Діджей Таннер-Фуллер, мати двох синів, у якої незабаром повинна народитися третя дитина, недавно овдовіла. Поєднувати домашні клопоти з роботою у ветеринарній клініці виявилося завданням не з легких. Зрозумівши, що самій їй не впоратися, вона звертається по допомогу до своєї сестри Стефані і найкращої подруги Кіммі, яка і сама виховує доньку-підлітка. Дівчата вирішують переїхати до Діджей, сподіваючись таким чином полегшити їй життя.
Повніший будинок Трейлер

Повніший будинок (2016—2020)

Fuller House

0+
Серіал 5 сезонів, 75 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис Діджей Таннер-Фуллер, мати двох синів, у якої незабаром повинна народитися третя дитина, недавно овдовіла. Поєднувати домашні клопоти з роботою у ветеринарній клініці виявилося завданням не з легких. Зрозумівши, що самій їй не впоратися, вона звертається по допомогу до своєї сестри Стефані і найкращої подруги Кіммі, яка і сама виховує доньку-підлітка. Дівчата вирішують переїхати до Діджей, сподіваючись таким чином полегшити їй життя.
Є українські субтитри
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 6.7 (29480)
Моя оцінка:
/10
Bunk'd (2015—) режисер 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Emma, Ravi, and Zuri Ross head off to the rustic summer camp in Maine where their parents met as teens. With their new friends, a love triangle, and the fears of the camp, they settle into their exciting, challenging new lives.
Трейлер

Bunk'd (2015—)

Bunk'd

Серіал 6 сезонів, 141 епізод Поновлений серіал
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Emma, Ravi, and Zuri Ross head off to the rustic summer camp in Maine where their parents met as teens. With their new friends, a love triangle, and the fears of the camp, they settle into their exciting, challenging new lives.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (4134)
Моя оцінка:
/10
К.С. Під прикриттям
К.С. Під прикриттям (2015—2018) режисер 7.0 imdb 6.4
Сюжет Відверта та впевнена у собі майстриня технологій та володіючи чорним поясом дівчина виявляє, що обидва її батьки шпигуни, і очікують, що вона піде їхнім шляхом.
К.С. Під прикриттям Трейлер

К.С. Під прикриттям (2015—2018)

K.C. Undercover

Серіал 3 сезони, 77 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис Відверта та впевнена у собі майстриня технологій та володіючи чорним поясом дівчина виявляє, що обидва її батьки шпигуни, і очікують, що вона піде їхнім шляхом.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 6.4 (6217)
Моя оцінка:
/10
Маленький привид. Побачення з привидами
Маленький привид. Побачення з привидами (2014) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 4.7
Сюжет Нелегко бути школярем. Але бути Максом Дойлом ще складніше: його допікає тупий брат, оцінки в школі нижче середнього, а дівчата його просто не помічають. Так, ми ще не все сказали: Макс здатний бачити і чути привидів. Тим часом злий чарівник Фирзен готовий направити свою армію живих мерців на людство, і зупинити його може тільки наш невдалий герой. По ходу дії Макс дізнається, що здатний також управляти духами і примарами. Так що йому доведеться врятувати світ, дівчину і ненависну школу.
Маленький привид. Побачення з привидами Трейлер

Маленький привид. Побачення з привидами (2014)

Mostly Ghostly: Have You Met My Ghoulfriend?

сценарист, продюсер
США   1 год 30 хв
Читати опис Нелегко бути школярем. Але бути Максом Дойлом ще складніше: його допікає тупий брат, оцінки в школі нижче середнього, а дівчата його просто не помічають. Так, ми ще не все сказали: Макс здатний бачити і чути привидів. Тим часом злий чарівник Фирзен готовий направити свою армію живих мерців на людство, і зупинити його може тільки наш невдалий герой. По ходу дії Макс дізнається, що здатний також управляти духами і примарами. Так що йому доведеться врятувати світ, дівчину і ненависну школу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 4.7 (1094)
Моя оцінка:
/10
Партнери
Партнери (2014) режисер 6.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Two Chicago lawyers from vastly different backgrounds unexpectedly meet in court as they each face a personal crisis. Marcus Jackson (Martin Lawrence) is a kind-hearted community activist going through a heartbreaking divorce when he meets Allen Braddock (Kelsey Grammer), an elitist lawyer who has just been fired from his father's firm. Brought together by fate and desperation, they develop a partnership and friendship, forcing each other to find the balance between the ethical and the unscrupulous in both their professional and personal lives.
Партнери

Партнери (2014)

Partners

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисер
США   22 хв
Читати опис (англ.) Two Chicago lawyers from vastly different backgrounds unexpectedly meet in court as they each face a personal crisis. Marcus Jackson (Martin Lawrence) is a kind-hearted community activist going through a heartbreaking divorce when he meets Allen Braddock (Kelsey Grammer), an elitist lawyer who has just been fired from his father's firm. Brought together by fate and desperation, they develop a partnership and friendship, forcing each other to find the balance between the ethical and the unscrupulous in both their professional and personal lives.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.8 (1519)
Моя оцінка:
/10
Mighty Med (2013—2015) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) When two comic book fanboys discover a secret hospital for superheroes, they're offered the job of a lifetime and get the chance to "save the people who save people."

Mighty Med (2013—2015)

Mighty Med

Серіал 2 сезони, 46 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) When two comic book fanboys discover a secret hospital for superheroes, they're offered the job of a lifetime and get the chance to "save the people who save people."
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (2470)
Моя оцінка:
/10
Лів і Медді
Лів і Медді (2013—2017) режисер 8.0 imdb 6.4
Сюжет Актриса Лів Руні щойно повернулася додому до Стівенс Пойнт, штат Вісконсін після чотирирічного перебування у Голлівуді на зйомках популярної телевізійної програми під назвою Sing It Loud! Ця програма нещодавно закінчилася і Лів опинилася у розпростертих обіймах своїх батьків, братів і близнючки сестри Медді. Пара сподівається відновити свої стосунки як раніше, але з цього нічого не виходить, оскільки дівчата перетворилися на протилежні особистості з різними інтересами. Лів стала чваньком і любить у будь-який час, щоби хтось згадував її колишню кар'єру, у той час як Медді, стала шибеником, удосконалюює свої навички у баскетболі і є капітаном своєї баскетбольної команди. У них є два брати: Джоуї, типовий незграбний підліток, і Паркер, впевнений у собі та розумний хлопець. Довершують склад сім'ї Руні — мати Карен, шкільний психолог, а відтак заступник директора у другому сезоні, та їх батько, Піт — тренер з баскетболу Медді, обидва з яких у даний час прагнуть піклуватися про успіхи своїх дітей під одним дахом. Деякі події відбуваються у Ridgewood High, середній школі, де вчаться троє старших дітей Руні, а потім з'являється Паркер, тобто усі четверо, там же присутні і обоє батьків — працівники школи.
Лів і Медді Трейлер

Лів і Медді (2013—2017)

Liv and Maddie

Серіал 4 сезони, 80 епізодів Завершений
режисер
США   22 хв
Читати опис Актриса Лів Руні щойно повернулася додому до Стівенс Пойнт, штат Вісконсін після чотирирічного перебування у Голлівуді на зйомках популярної телевізійної програми під назвою Sing It Loud! Ця програма нещодавно закінчилася і Лів опинилася у розпростертих обіймах своїх батьків, братів і близнючки сестри Медді. Пара сподівається відновити свої стосунки як раніше, але з цього нічого не виходить, оскільки дівчата перетворилися на протилежні особистості з різними інтересами. Лів стала чваньком і любить у будь-який час, щоби хтось згадував її колишню кар'єру, у той час як Медді, стала шибеником, удосконалюює свої навички у баскетболі і є капітаном своєї баскетбольної команди. У них є два брати: Джоуї, типовий незграбний підліток, і Паркер, впевнений у собі та розумний хлопець. Довершують склад сім'ї Руні — мати Карен, шкільний психолог, а відтак заступник директора у другому сезоні, та їх батько, Піт — тренер з баскетболу Медді, обидва з яких у даний час прагнуть піклуватися про успіхи своїх дітей під одним дахом. Деякі події відбуваються у Ridgewood High, середній школі, де вчаться троє старших дітей Руні, а потім з'являється Паркер, тобто усі четверо, там же присутні і обоє батьків — працівники школи.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 6.4 (10054)
Моя оцінка:
/10
Crash & Bernstein (2012—2014) режисер 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) Wyatt Bernstein is a typical boy who enjoys hanging out at the local arcade with his friend Pesto. In a household full of females, Wyatt desperately wishes for a brother he could do fun guy...

Crash & Bernstein (2012—2014)

Crash & Bernstein

Серіал 2 сезони, 39 епізодів Скасований
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Wyatt Bernstein is a typical boy who enjoys hanging out at the local arcade with his friend Pesto. In a household full of females, Wyatt desperately wishes for a brother he could do fun guy...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (895)
Моя оцінка:
/10
Теле-Тато У Відставці
Теле-Тато У Відставці (2012—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.0
Сюжет Серіал про актора Девіда, який грав у ситкомі 10 років, але після його закінчення вирішив зайнятися домогосподарством, щоб його жінка колишня актриса знову змогла зайнятися кар'єрою. Але Девід розуміє, що грати батька по телебаченню було набагато простіше чим у справжньому житті
Теле-Тато У Відставці Трейлер

Теле-Тато У Відставці (2012—2014)

See Dad Run

Серіал 3 сезони, 48 епізодів Завершений
режисер
США   23 хв
Читати опис Серіал про актора Девіда, який грав у ситкомі 10 років, але після його закінчення вирішив зайнятися домогосподарством, щоб його жінка колишня актриса знову змогла зайнятися кар'єрою. Але Девід розуміє, що грати батька по телебаченню було набагато простіше чим у справжньому житті
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (1319)
Моя оцінка:
/10
Kendra on Top (2012—2017) актор у ролі Himself - Director 0.0 imdb 3.6
Сюжет (англ.) Hugh Hefner's ex-girlfriend deals with marriage, motherhood, celebrity and the paparazzi.

Kendra on Top (2012—2017)

Kendra on Top

Серіал 6 сезонів, 82 епізоди Реаліті-шоу Скасований
актор у ролі Himself - Director
США   30 хв
Читати опис (англ.) Hugh Hefner's ex-girlfriend deals with marriage, motherhood, celebrity and the paparazzi.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.6 (604)
Моя оцінка:
/10
Lab Rats (2012—2016) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) When 14-year-old Leo's mom Tasha Dooley marries billionaire inventor Donald Davenport, he moves up in the world, but neither he nor his mom in their wildest dreams imagine that Leo will soon find three bionic super-powered teenagers - Adam, Bree and Chase - living within a secret lab beneath the inventor's expansive home. Now Leo has three older "siblings" to watch out for him while he introduces them to the outside world. School life and super-adventures await them all.

Lab Rats (2012—2016)

Lab Rats

Серіал 4 сезони, 98 епізодів Завершений
режисер
США   22 хв
Читати опис (англ.) When 14-year-old Leo's mom Tasha Dooley marries billionaire inventor Donald Davenport, he moves up in the world, but neither he nor his mom in their wildest dreams imagine that Leo will soon find three bionic super-powered teenagers - Adam, Bree and Chase - living within a secret lab beneath the inventor's expansive home. Now Leo has three older "siblings" to watch out for him while he introduces them to the outside world. School life and super-adventures await them all.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (7242)
Моя оцінка:
/10
How to Rock (2012) режисер 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) When Kacey Simon gets kicked out of the 'Perfs,' she joins a new band called 'Gravity 5' and starts a rivalry between the two acts of who will be the number one group.

How to Rock (2012)

How to Rock

Серіал 1 сезон, 26 епізодів Завершений
режисер
США   24 хв
Читати опис (англ.) When Kacey Simon gets kicked out of the 'Perfs,' she joins a new band called 'Gravity 5' and starts a rivalry between the two acts of who will be the number one group.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (1631)
Моя оцінка:
/10
Остін і Еллі
Остін і Еллі (2011—2016) режисер 5.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A comedy about the unique relationship between a young songwriter, Ally Dawson, and Austin Moon, the overnight internet sensation who gains sudden notoriety after performing one of Ally's songs. Austin and Ally struggle with how to maintain and capitalize on Austin's newfound fame. Austin is more of a rebel type who doesn't follow the rules and is somewhat immature for his age, while Ally is conservative yet self-conscious.
Остін і Еллі

Остін і Еллі (2011—2016)

Austin & Ally

Серіал 4 сезони, 87 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) A comedy about the unique relationship between a young songwriter, Ally Dawson, and Austin Moon, the overnight internet sensation who gains sudden notoriety after performing one of Ally's songs. Austin and Ally struggle with how to maintain and capitalize on Austin's newfound fame. Austin is more of a rebel type who doesn't follow the rules and is somewhat immature for his age, while Ally is conservative yet self-conscious.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.0 (13270)
Моя оцінка:
/10
Джессі
Джессі (2011—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.1
Сюжет Серіал розповідає про Джессі, 18-річну дівчину з невеликого міста з великими мріями, які йдуть в суперечь її строгого батька, морського сержанта. Джессі вирішує залишити військову базу в Техасі, де вона виросла і переїжджає в Нью-Йорк. Вона наймається на роботу в якості няні і засиляється в багатомільйонний пентхаус на Верхньому Іст-Сайді багатої сім'ї Росс, яка включає батьків, Морган і Христина, і їх четверо дратівливих дітей, Емму, Люка, Раві і Зурі, та домашню тварину сім'ї, сімифутового варана. У новому світу Джессі вирушає в нові пригоди у великому місті, де покладається на любов і підтримку дітей під її опікою. Допомогають їй Бертрам, саркастичний дворецький сім'ї, і Тоні, 20-річний швейцар будівлі.
Джессі Трейлер

Джессі (2011—2015)

Jessie

Серіал 4 сезони, 101 епізод Завершений
режисер
США, Португалія   30 хв
Читати опис Серіал розповідає про Джессі, 18-річну дівчину з невеликого міста з великими мріями, які йдуть в суперечь її строгого батька, морського сержанта. Джессі вирішує залишити військову базу в Техасі, де вона виросла і переїжджає в Нью-Йорк. Вона наймається на роботу в якості няні і засиляється в багатомільйонний пентхаус на Верхньому Іст-Сайді багатої сім'ї Росс, яка включає батьків, Морган і Христина, і їх четверо дратівливих дітей, Емму, Люка, Раві і Зурі, та домашню тварину сім'ї, сімифутового варана. У новому світу Джессі вирушає в нові пригоди у великому місті, де покладається на любов і підтримку дітей під її опікою. Допомогають їй Бертрам, саркастичний дворецький сім'ї, і Тоні, 20-річний швейцар будівлі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (6)  IMDb: 6.1 (18818)
Моя оцінка:
/10
Табір О.С.А.
Табір О.С.А. (2011—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.2
Сюжет Чайна Паркс - 11-річний музичний вундеркінд, яка стала новим унем у програмі "ОСА" в Вебстерскій середній школі в Сан-Франциско, Калифорнія. В перший день вона зустрічає Олів, дівчинку, яка має особливий дар: все, що вона чула чи бачила надовго залишається в її пам'яти. Також вона зустріла Флетчера, генія малювання, який закохався в неї с першого погляду. Потім вони всі стають найкращими друзями.
Табір О.С.А. Трейлер

Табір О.С.А. (2011—2014)

A.N.T. Farm

Серіал 3 сезони, 63 епізоди Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис Чайна Паркс - 11-річний музичний вундеркінд, яка стала новим унем у програмі "ОСА" в Вебстерскій середній школі в Сан-Франциско, Калифорнія. В перший день вона зустрічає Олів, дівчинку, яка має особливий дар: все, що вона чула чи бачила надовго залишається в її пам'яти. Також вона зустріла Флетчера, генія малювання, який закохався в неї с першого погляду. Потім вони всі стають найкращими друзями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (7925)
Моя оцінка:
/10
Pair of Kings (2010—2013) режисер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Teenage twins from Chicago discover they are heirs to the throne of an island nation.

Pair of Kings (2010—2013)

Pair of Kings

Серіал 3 сезони, 68 епізодів Завершений
режисер
США   22 хв
Читати опис (англ.) Teenage twins from Chicago discover they are heirs to the throne of an island nation.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (4651)
Моя оцінка:
/10
Are We There Yet? (2010—2013) режисер 4.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) Based on the hit film, centers on the blended Kingston-Persons of Seattle facing the challenges of everyday life in a new blended family.

Are We There Yet? (2010—2013)

Are We There Yet?

Серіал 3 сезони, 100 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Based on the hit film, centers on the blended Kingston-Persons of Seattle facing the challenges of everyday life in a new blended family.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.5 (1773)
Моя оцінка:
/10
Я - рокер
Я - рокер (2009—2011) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.6
Сюжет П'ятнадятирічний Тріпп Кемпбел мріє потрапити до відомого колись гурту "Дика видра". Під час спільної вечері з гуртом його мрія збувається!
Я - рокер

Я - рокер (2009—2011)

I'm in the Band

Серіал 2 сезони, 43 епізоди Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис П'ятнадятирічний Тріпп Кемпбел мріє потрапити до відомого колись гурту "Дика видра". Під час спільної вечері з гуртом його мрія збувається!
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (2636)
Моя оцінка:
/10
Ханна Монтана
Ханна Монтана (2009) сценарист  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 4.7
Сюжет Коли популярність Ханни Монтани бере гору над життям Майлі Стюарт, її батько вирішує зробити поїздку в її рідне місто Тенессі, щоб зрозуміти яка перспектива має більше значення в житті Майлі.
Ханна Монтана Трейлер

Ханна Монтана (2009)

Hannah Montana: The Movie

6+
сценарист
США   1 год 42 хв
Читати опис Коли популярність Ханни Монтани бере гору над життям Майлі Стюарт, її батько вирішує зробити поїздку в її рідне місто Тенессі, щоб зрозуміти яка перспектива має більше значення в житті Майлі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (16)  IMDb: 4.7 (45796)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Маленький привид, або Хто випустив привидів
Маленький привид, або Хто випустив привидів (2008) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.9
Сюжет Сім'я Макса, любителя фокусів, переїжджає в затишний невеликий будиночок. Знайшовши клаптик паперу з заклинанням, Макс відкриває тунель в паралельний світ повний нечисті. Як врятувати світ від потойбічного зла і закрити тунель?
Маленький привид, або Хто випустив привидів

Маленький привид, або Хто випустив привидів (2008)

Mostly Ghostly

режисер, сценарист
США   1 год 33 хв
Читати опис Сім'я Макса, любителя фокусів, переїжджає в затишний невеликий будиночок. Знайшовши клаптик паперу з заклинанням, Макс відкриває тунель в паралельний світ повний нечисті. Як врятувати світ від потойбічного зла і закрити тунель?
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (1637)
Моя оцінка:
/10
Розкішне життя на палубі
Розкішне життя на палубі (2008—2011) режисер  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 6.4
Сюжет Брати-двійнята Зак та Коді Мартіни переїжджають із затишного готелю Тіптон на круїзний лайнер «СС Тіптон», у школу «Сім морів». Перепливаючи океани, вони відвідують різні країни та місця, знайомляться з новими людьми та заводять друзів. А також, ці два бешкетники вміють влаштувати справжній хаос де завгодно — і в готелі, і на кораблі.
Розкішне життя на палубі

Розкішне життя на палубі (2008—2011)

The Suite Life on Deck

Серіал 3 сезони, 72 епізоди Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис Брати-двійнята Зак та Коді Мартіни переїжджають із затишного готелю Тіптон на круїзний лайнер «СС Тіптон», у школу «Сім морів». Перепливаючи океани, вони відвідують різні країни та місця, знайомляться з новими людьми та заводять друзів. А також, ці два бешкетники вміють влаштувати справжній хаос де завгодно — і в готелі, і на кораблі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.4 (21606)
Моя оцінка:
/10
Концертний тур Ханни Монтани і Майлі Сайрус «Два життя»
Концертний тур Ханни Монтани і Майлі Сайрус «Два життя» (2008) сценарист  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 2.6
Сюжет (англ.) A 3-D concert film of the 2007 Hannah Montana/Miley Cyrus tour.
Концертний тур Ханни Монтани і Майлі Сайрус «Два життя» Трейлер

Концертний тур Ханни Монтани і Майлі Сайрус «Два життя» (2008)

Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert

сценарист
США   1 год 14 хв
Читати опис (англ.) A 3-D concert film of the 2007 Hannah Montana/Miley Cyrus tour.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 2.6 (12182)
Моя оцінка:
/10
Cory in the House (2007—2008) режисер 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) It's a brand new life for Cory Baxter as well as his father Victor Baxter (from their predecessor series That's So Raven) as the father-and-son duo move from San Francisco, California to the White House in Washington, DC after Victor Baxter is named the new personal White House chef for President Richard Martinez.

Cory in the House (2007—2008)

Cory in the House

Серіал 2 сезони, 34 епізоди Завершений
режисер
США   22 хв
Читати опис (англ.) It's a brand new life for Cory Baxter as well as his father Victor Baxter (from their predecessor series That's So Raven) as the father-and-son duo move from San Francisco, California to the White House in Washington, DC after Victor Baxter is named the new personal White House chef for President Richard Martinez.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (7266)
Моя оцінка:
/10
Усе тіп-топ, або життя Зака і Коді
Усе тіп-топ, або життя Зака і Коді (2005—2008) режисер, актор у ролі TV Director 6.2 imdb 6.6
Сюжет Комедія про ідентичних близнюків, що живуть у готелі Тіптон із їхньою матір’ю-одиночкою, яка працює там лаунж співачкою.
Усе тіп-топ, або життя Зака і Коді Трейлер

Усе тіп-топ, або життя Зака і Коді (2005—2008)

The Suite Life of Zack & Cody

0+
Серіал 3 сезони, 88 епізодів Завершений
режисер, актор у ролі TV Director
США   30 хв
Читати опис Комедія про ідентичних близнюків, що живуть у готелі Тіптон із їхньою матір’ю-одиночкою, яка працює там лаунж співачкою.
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 6.6 (40005)
Моя оцінка:
/10
Ганна Монтана
Ганна Монтана (2006) ідея, сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 5.3
Сюжет Серіал про чотирнадцятирічну американську дівчинку-підлітку Майлі Стуарт, яка веде подвійне життя. Удень вона звичайна американська учениця Майлі, але ввечері вона перетворюється у Ганну Монтану, знамениту поп-зірку, кумира всіх своїх однокурсників. При цьому Майлі уважно приховує своє друге я від усіх, крім своєї сім'ї та декількох найближчих друзів.
Ганна Монтана Трейлер

Ганна Монтана (2006)

Hannah Montana

0+
Серіал 4 сезони, 101 епізод Завершений
ідея, сценарист, режисер
США   23 хв
Читати опис Серіал про чотирнадцятирічну американську дівчинку-підлітку Майлі Стуарт, яка веде подвійне життя. Удень вона звичайна американська учениця Майлі, але ввечері вона перетворюється у Ганну Монтану, знамениту поп-зірку, кумира всіх своїх однокурсників. При цьому Майлі уважно приховує своє друге я від усіх, крім своєї сім'ї та декількох найближчих друзів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (32)  IMDb: 5.3 (43873)
Моя оцінка:
/10
Сусідки
Сусідки (2005—2010) актор у ролі Self - Event Producer 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) An inside peek at what really goes on inside the Playboy Mansion, starring Hugh Hefner's then three main girlfriends Holly Madison, Bridget Marquardt and Kendra Wilkinson.
Сусідки

Сусідки (2005—2010)

The Girls Next Door

Серіал 6 сезонів, 92 епізоди Реаліті-шоу Завершений
актор у ролі Self - Event Producer
США   22 хв
Читати опис (англ.) An inside peek at what really goes on inside the Playboy Mansion, starring Hugh Hefner's then three main girlfriends Holly Madison, Bridget Marquardt and Kendra Wilkinson.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (4067)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: