Марта Кулідж

Martha Coolidge

Дата народження: 17 серпня 1946 (77 років)

Знак зодіаку: Лев

Місце народження: Нью-Гейвен, Коннектикут, США

Всього фільмів (на сайті): 57

Ролі: режисерка ★ 6.95 (46), актриса (8), продюсерка (6), сценаристка ★ 4 (4)

Фільмографія

Знайдено 57 результатів

Music, War and Love (2018) режисерка, актриса у ролі NY Female Florist 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A Catholic opera singer and Jewish violin virtuoso dream of performing together at the legendary Carnegie Hall in New York City, but the German invasion of Poland tears them apart.
Трейлер

Music, War and Love (2018)

Music, War and Love

режисерка, актриса у ролі NY Female Florist
США   1 год 56 хв
Читати опис (англ.) A Catholic opera singer and Jewish violin virtuoso dream of performing together at the legendary Carnegie Hall in New York City, but the German invasion of Poland tears them apart.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (1372)
Моя оцінка:
/10
Skin: A History of Nudity in the Movies (2020) зіграла саму себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) The definitive documentary on the history of nudity in feature films from the early silent days to the present, studying the changes in morality that led to the use of nudity in films while...
Трейлер

Skin: A History of Nudity in the Movies (2020)

Skin: A History of Nudity in the Movies

зіграла саму себе
США   2 год 10 хв
Читати опис (англ.) The definitive documentary on the history of nudity in feature films from the early silent days to the present, studying the changes in morality that led to the use of nudity in films while...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (1295)
Моя оцінка:
/10
Half the Picture (2018) зіграла саму себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) HALF THE PICTURE is a documentary about the dismal number of women directors working in Hollywood, using the current EEOC investigation into discriminatory hiring practices as a framework ...
Трейлер

Half the Picture (2018)

Half the Picture

зіграла саму себе
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) HALF THE PICTURE is a documentary about the dismal number of women directors working in Hollywood, using the current EEOC investigation into discriminatory hiring practices as a framework ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (279)
Моя оцінка:
/10
Сирена
Сирена (2018—2020) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.0
Сюжет У прибережний місто Брістоль-Коув прибуває таємнича дівчина. Виявляється, що місцева легенда про древню істоту, сирену, – правда. Та своєю появою вона розв’язує війну в океані.
Сирена Трейлер

Сирена (2018—2020)

Siren

Серіал 3 сезони, 36 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис У прибережний місто Брістоль-Коув прибуває таємнича дівчина. Виявляється, що місцева легенда про древню істоту, сирену, – правда. Та своєю появою вона розв’язує війну в океані.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (13)  IMDb: 7.0 (15695)
Моя оцінка:
/10
Енджі Трайбека
Енджі Трайбека (2016—2018) режисерка 5.2 imdb 7.0
Сюжет Комедійна історія життя Енджі Трайбеки, яка ось уже десять років служить в елітному підрозділі поліції Лос-Анджелеса.
Енджі Трайбека Трейлер

Енджі Трайбека (2016—2018)

Angie Tribeca

Серіал 4 сезони, 41 епізод Завершений
режисерка
США   30 хв
Читати опис Комедійна історія життя Енджі Трайбеки, яка ось уже десять років служить в елітному підрозділі поліції Лос-Анджелеса.
КіноБаза: 5.2 (4)  IMDb: 7.0 (9593)
Моя оцінка:
/10
Державний секретар
Державний секретар (2014—2019) режисерка 7.0 imdb 7.8
Сюжет Історія про державного секретаря. Після декількох років життя подалі від ЦРУ, їй знову доводиться повернутися на політичну арену, де у неї виходить вирішувати питання навіть у тих випадках, коли заради цього необхідно грати не за правилами.
Державний секретар Трейлер

Державний секретар (2014—2019)

Madam Secretary

Серіал 6 сезонів, 120 епізодів Завершений
режисерка
США   45 хв
Читати опис Історія про державного секретаря. Після декількох років життя подалі від ЦРУ, їй знову доводиться повернутися на політичну арену, де у неї виходить вирішувати питання навіть у тих випадках, коли заради цього необхідно грати не за правилами.
КіноБаза: 7.0 (9)  IMDb: 7.8 (26456)
Моя оцінка:
/10
Нічна зміна
Нічна зміна (2014—2017) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.4
Сюжет Серіал про групу колишніх армійських лікарів, що працюють в нічну зміну в американському місті Сан-Антоніо. Медики не сплять цілодобово, заради порятунку людських життів, але рідко хто дякує їм за нелегку працю.
Нічна зміна Трейлер

Нічна зміна (2014—2017)

The Night Shift

Серіал 4 сезони, 45 епізодів Скасований
режисерка
США   42 хв
Читати опис Серіал про групу колишніх армійських лікарів, що працюють в нічну зміну в американському місті Сан-Антоніо. Медики не сплять цілодобово, заради порятунку людських життів, але рідко хто дякує їм за нелегку працю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.4 (13086)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Killer Women (2014) режисерка 4.5 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Centers on Molly Parker, one of only two women in the notoriously male Texas Rangers, a ballsy, beautiful badass who knows how to get to the truth and isn't afraid to ruffle a few feathers on her way there.
Трейлер

Killer Women (2014)

Killer Women

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Centers on Molly Parker, one of only two women in the notoriously male Texas Rangers, a ballsy, beautiful badass who knows how to get to the truth and isn't afraid to ruffle a few feathers on her way there.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 6.0 (2154)
Моя оцінка:
/10
Культ
Культ (2013) режисерка 6.8 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Tracks the investigation of a string of mysterious deaths and disappearances surrounding the show-within-a-show.
Культ Трейлер

Культ (2013)

Cult

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Tracks the investigation of a string of mysterious deaths and disappearances surrounding the show-within-a-show.
КіноБаза: 6.8 (6)  IMDb: 6.1 (4583)
Моя оцінка:
/10
The Unknown (2012) режисерка, продюсерка 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Anthology about a man with a blog that searches for the truth behind supernatural phenomena and documents people's stories of their experiences with the unknown.

The Unknown (2012)

The Unknown

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисерка, продюсерка
США
Читати опис (англ.) Anthology about a man with a blog that searches for the truth behind supernatural phenomena and documents people's stories of their experiences with the unknown.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (102)
Моя оцінка:
/10
Болота
Болота (2010—2013) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.4
Сюжет Джим Лонгворт, детектив з відділу вбивств, справляє незабутнє враження на жінок, розумний і красивий, але дещо важкий у спілкуванні. Йому довелося покинути Чикаго після неприємного випадку, коли капітан поліції, його начальник, підстрелив його, запідозривши роман між ним і його дружиною. Покинувши Чикаго не з доброї волі, він осів у містечку Палм Глейдс, де життя схоже на тихе болото. На перший погляд, найстрашніше, що може статися в Палм Глейдс - черговий гравець у гольф отримає сонячний удар в полуденний час. Тільки це містечко на краю Національного парку Еверглейдс, нескінченної низки боліт, що кишать крокодилами, не в такій ідилії, як здається. Вбивць там не менше, ніж у хмарних районах країни. І кожен випадок змушує Джима відкласти ключку для гольфу і застосувати весь свій талант у розкритті вбивств, яким, на додаток до поліцейського значка, його щедро нагородила доля. У коротких перервах між новими вбивствами, він примудряється вдосконалюватися в гольфі і зустрічатися з дотепною і симпатичною дівчиною Келлі...
Болота Трейлер

Болота (2010—2013)

The Glades

Серіал 4 сезони, 49 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Джим Лонгворт, детектив з відділу вбивств, справляє незабутнє враження на жінок, розумний і красивий, але дещо важкий у спілкуванні. Йому довелося покинути Чикаго після неприємного випадку, коли капітан поліції, його начальник, підстрелив його, запідозривши роман між ним і його дружиною. Покинувши Чикаго не з доброї волі, він осів у містечку Палм Глейдс, де життя схоже на тихе болото. На перший погляд, найстрашніше, що може статися в Палм Глейдс - черговий гравець у гольф отримає сонячний удар в полуденний час. Тільки це містечко на краю Національного парку Еверглейдс, нескінченної низки боліт, що кишать крокодилами, не в такій ідилії, як здається. Вбивць там не менше, ніж у хмарних районах країни. І кожен випадок змушує Джима відкласти ключку для гольфу і застосувати весь свій талант у розкритті вбивств, яким, на додаток до поліцейського значка, його щедро нагородила доля. У коротких перервах між новими вбивствами, він примудряється вдосконалюватися в гольфі і зустрічатися з дотепною і симпатичною дівчиною Келлі...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (6)  IMDb: 7.4 (14804)
Моя оцінка:
/10
До смерті красива
До смерті красива (2009—2014) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.5
Сюжет Будучи неймовірно красивою блондинкою і сексуальною моделлю, Деб Добкінс приголомшливо дурна. За своєю ж несусвітною дурістю, вона гине в автокатастрофі. Вона настільки дурна, що не може потрапити ні в рай, ні в пекло. Але зате фантастично життєлюбна. Що і допомагає їй прийняти рішення і здійснити задумане - вона повертається на землю жити знову. Однак замість свого прекрасного сексапільного, але знівеченого в автокатастрофі тіла, вона зуміла роздобути тільки фізичну оболонку Джейн Бінгам, не так давно померлого юриста. А знову «придбане» тіло, м'яко кажучи, не настільки привабливо зовні, як звикла наша білява красуня. З іншого боку, героїня отримує в розпорядження розум, знання та досвід своєї попередниці. А значить, колишня успішна модель повинна тепер зуміти впоратися з адвокатськими справами, складним хитросплетінням яких займалася померла Джейн Бінгам. Ще важче і жарче стає нашій життєрадісній і життєлюбній подружці, коли в ту ж компанію, де вона працювала, приходить на роботу її коханий з минулого життя, Грейсон Кент, що продовжує страждати й тужити за коханою, але померлою прекрасною Деб Добкінс.
До смерті красива Трейлер

До смерті красива (2009—2014)

Drop Dead Diva

12+
Серіал 6 сезонів, 78 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис Будучи неймовірно красивою блондинкою і сексуальною моделлю, Деб Добкінс приголомшливо дурна. За своєю ж несусвітною дурістю, вона гине в автокатастрофі. Вона настільки дурна, що не може потрапити ні в рай, ні в пекло. Але зате фантастично життєлюбна. Що і допомагає їй прийняти рішення і здійснити задумане - вона повертається на землю жити знову. Однак замість свого прекрасного сексапільного, але знівеченого в автокатастрофі тіла, вона зуміла роздобути тільки фізичну оболонку Джейн Бінгам, не так давно померлого юриста. А знову «придбане» тіло, м'яко кажучи, не настільки привабливо зовні, як звикла наша білява красуня. З іншого боку, героїня отримує в розпорядження розум, знання та досвід своєї попередниці. А значить, колишня успішна модель повинна тепер зуміти впоратися з адвокатськими справами, складним хитросплетінням яких займалася померла Джейн Бінгам. Ще важче і жарче стає нашій життєрадісній і життєлюбній подружці, коли в ту ж компанію, де вона працювала, приходить на роботу її коханий з минулого життя, Грейсон Кент, що продовжує страждати й тужити за коханою, але померлою прекрасною Деб Добкінс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (11)  IMDb: 7.5 (20972)
Моя оцінка:
/10
Tribute (2009) режисерка 6.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Virginia small town local Ford Sawyer, a comics artist, takes an instant liking to his new neighbor, Cilla McGowan, a former child TV starlet who moves from L.A. to renovate her Hollywood celebrity grandmother Janet's rural last residence and start a career after passing the local contractors exam. Grumpy old neighbor Carl Hennessy is suspected of the vandalism on her garden, garage and home, even knocking friendly ex Steve Chensky. Seeking comfort and security, Cilla comes to depend on Ford, who elected her as model for his next hammer-swinging Celtic comic heroin, and they fall in love. Janet's stuff yields intriguing information which proves relevant for the present aggression, with unexpected ramifications.
Трейлер

Tribute (2009)

Tribute

режисерка
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Virginia small town local Ford Sawyer, a comics artist, takes an instant liking to his new neighbor, Cilla McGowan, a former child TV starlet who moves from L.A. to renovate her Hollywood celebrity grandmother Janet's rural last residence and start a career after passing the local contractors exam. Grumpy old neighbor Carl Hennessy is suspected of the vandalism on her garden, garage and home, even knocking friendly ex Steve Chensky. Seeking comfort and security, Cilla comes to depend on Ford, who elected her as model for his next hammer-swinging Celtic comic heroin, and they fall in love. Janet's stuff yields intriguing information which proves relevant for the present aggression, with unexpected ramifications.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.4 (1599)
Моя оцінка:
/10
An American Girl: Chrissa Stands Strong (2009) режисерка, продюсерка 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A fourth grader and her friends deal with bullying from a more popular girl in their class.
Трейлер

An American Girl: Chrissa Stands Strong (2009)

An American Girl: Chrissa Stands Strong

режисерка, продюсерка
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) A fourth grader and her friends deal with bullying from a more popular girl in their class.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (1110)
Моя оцінка:
/10
Indie Sex: Censored (2007) зіграла саму себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) The history of film censorship in the United States. The documentary covers the pre-code era, to the 1934 introduction of the Hays Code. This slowly broke down and the MPAA was introduced in 1968.

Indie Sex: Censored (2007)

Indie Sex: Censored

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
зіграла саму себе
США   1 год 6 хв
Читати опис (англ.) The history of film censorship in the United States. The documentary covers the pre-code era, to the 1934 introduction of the Hays Code. This slowly broke down and the MPAA was introduced in 1968.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (489)
Моя оцінка:
/10
Shark (2006—2008) режисерка 6.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Sebastian Stark is a Los Angeles hot-shot lawyer, who leaves his lucrative career as a defender of rich criminals to try public prosecution under the District Attorney. He forms a trial team of his own, consisting of young lawyers, l

Shark (2006—2008)

Shark

Серіал 2 сезони, 38 епізодів Скасований
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Sebastian Stark is a Los Angeles hot-shot lawyer, who leaves his lucrative career as a defender of rich criminals to try public prosecution under the District Attorney. He forms a trial team of his own, consisting of young lawyers, l
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.1 (12098)
Моя оцінка:
/10
Реальні дівчата
Реальні дівчата (2006) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 3.9
Сюжет Спадкоємиці багатомільйонної косметичної корпорації живуть шикарним життям - тусовки, шмотки, діаманти, залицяльники. Але в результаті скандалу вони залишаються без копійки в кишені - тепер їм належить зібратися духом, почати нове життя і довести, що вони можуть управляти компанією не гірше за свого батька. Сестрам Аві і Танзі Марчетта повезло. В спадок від батька їм дістався багатомільйонний спадок і процвітаюча косметична фірма. Дівчатка щодня приймають грошовий душ, у них є все, про що інші можуть тільки мріяти.
Реальні дівчата Трейлер

Реальні дівчата (2006)

Material Girls

12+
режисерка
США   1 год 38 хв
Читати опис Спадкоємиці багатомільйонної косметичної корпорації живуть шикарним життям - тусовки, шмотки, діаманти, залицяльники. Але в результаті скандалу вони залишаються без копійки в кишені - тепер їм належить зібратися духом, почати нове життя і довести, що вони можуть управляти компанією не гірше за свого батька. Сестрам Аві і Танзі Марчетта повезло. В спадок від батька їм дістався багатомільйонний спадок і процвітаюча косметична фірма. Дівчатка щодня приймають грошовий душ, у них є все, про що інші можуть тільки мріяти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (8)  IMDb: 3.9 (22714)
Моя оцінка:
/10
Ясновидець
Ясновидець (2006—2014) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.4
Сюжет Шон Спенсер - молодий консультант поліції в Санта-Барбарі, чия тонко розвинена спостережливість і неординарні дедуктивні здібності дозволяють йому переконати всіх у тому, що він ясновидець. Батько Шона - співробітник поліції - з дитинства вчив сина помічати найдрібніші деталі навколишнього оточення, і тепер Шон, використовуючи свої унікальні навички, разом зі своїм другом Гасом допомагає розслідувати складні кримінальні справи.
Ясновидець Трейлер

Ясновидець (2006—2014)

Psych

12+
Серіал 8 сезонів, 121 епізод Завершений
режисерка
США   44 хв
Читати опис Шон Спенсер - молодий консультант поліції в Санта-Барбарі, чия тонко розвинена спостережливість і неординарні дедуктивні здібності дозволяють йому переконати всіх у тому, що він ясновидець. Батько Шона - співробітник поліції - з дитинства вчив сина помічати найдрібніші деталі навколишнього оточення, і тепер Шон, використовуючи свої унікальні навички, разом зі своїм другом Гасом допомагає розслідувати складні кримінальні справи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (33)  IMDb: 8.4 (105531)
Моя оцінка:
/10
Related (2005—2006) режисерка 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Revolves around the lives of four close-knit sisters, of Italian descent, raised in Brooklyn - living in New York City.

Related (2005—2006)

Related

Серіал 1 сезон, 19 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Revolves around the lives of four close-knit sisters, of Italian descent, raised in Brooklyn - living in New York City.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (877)
Моя оцінка:
/10
Косяки
Косяки (2005—2012) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.9
Сюжет Мова в серіалі йде не про боротьбу з наркотиками й про те, як же шкідлива наркоманія; тут представлені погляди зовсім з іншого боку - Ненсі живе в тім самому американському сабарбе - передмістя, де в кожного свій «кістяк у шафі». Вона - удова із двома досить оригінальними дітьми. Старший, Сайлас, хлопчик розумний і цікавий, з постійними проблемами на любовному фронті, молодший, Шейн - це взагалі окрема пісня, за мамою він ходить постійно й просить дати йому антидепресанти, причому в великих кількостях.
Косяки Трейлер

Косяки (2005—2012)

Weeds

18+
Серіал 8 сезонів, 102 епізоди Завершений
режисерка
США   28 хв
Читати опис Мова в серіалі йде не про боротьбу з наркотиками й про те, як же шкідлива наркоманія; тут представлені погляди зовсім з іншого боку - Ненсі живе в тім самому американському сабарбе - передмістя, де в кожного свій «кістяк у шафі». Вона - удова із двома досить оригінальними дітьми. Старший, Сайлас, хлопчик розумний і цікавий, з постійними проблемами на любовному фронті, молодший, Шейн - це взагалі окрема пісня, за мамою він ходить постійно й просить дати йому антидепресанти, причому в великих кількостях.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (33)  IMDb: 7.9 (117210)
Моя оцінка:
/10
The Twelve Days of Christmas Eve (2004) режисерка 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Calvin Carter, a successful business executive, has it all, but neglects those closest to him. On Christmas Eve, all that changes when the sign on his office building falls on him. He awakes in a hospital bed, attended to by Angie, a nurse who soon lets him know he has 12 days (12 chances) to get his act together and achieve the "perfect" Christmas Eve. If he doesn't, there will be dire consequences.

The Twelve Days of Christmas Eve (2004)

The Twelve Days of Christmas Eve

режисерка
США, Канада   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Calvin Carter, a successful business executive, has it all, but neglects those closest to him. On Christmas Eve, all that changes when the sign on his office building falls on him. He awakes in a hospital bed, attended to by Angie, a nurse who soon lets him know he has 12 days (12 chances) to get his act together and achieve the "perfect" Christmas Eve. If he doesn't, there will be dire consequences.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (1132)
Моя оцінка:
/10
Хафф
Хафф (2004—2006) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 7.9
Сюжет Лікар Хафф - психотерапевт Крейг Хаффстодт, який займається власною практикою у Лос-Анжелесі. Він дуже добра людина і намагається бути добрим лікарем. Можливо, він дійсно добрий лікар, тому що пацієнти до нього добре ставляться, і він не має проблем із клієнтами, але... Одного разу в його кабінеті відбувається трагедія. Після цього життя лікаря, точніше, його погляд на життя суттєво змінюється. Він дуже хвилюється і починає спостерігати характери і вчинки оточуючих його людей, з точки зору Вічності. Окрім того, він намагається розібратися у стосунках власної родини: красуні-дружини Бет, сина Берда, його матері Іззі, молодшого божевільного брата Тедді, а також у житті свого друга та адвоката, і можливо, не менш блискучого психолога, веселуна і авантюриста Рассела.
Хафф

Хафф (2004—2006)

Huff

18+
Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
режисерка
США   55 хв
Читати опис Лікар Хафф - психотерапевт Крейг Хаффстодт, який займається власною практикою у Лос-Анжелесі. Він дуже добра людина і намагається бути добрим лікарем. Можливо, він дійсно добрий лікар, тому що пацієнти до нього добре ставляться, і він не має проблем із клієнтами, але... Одного разу в його кабінеті відбувається трагедія. Після цього життя лікаря, точніше, його погляд на життя суттєво змінюється. Він дуже хвилюється і починає спостерігати характери і вчинки оточуючих його людей, з точки зору Вічності. Окрім того, він намагається розібратися у стосунках власної родини: красуні-дружини Бет, сина Берда, його матері Іззі, молодшого божевільного брата Тедді, а також у житті свого друга та адвоката, і можливо, не менш блискучого психолога, веселуна і авантюриста Рассела.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.9 (3630)
Моя оцінка:
/10
Невірність
Невірність (2004) продюсерка 0.0 imdb 5.0
Сюжет Сімейна терапевтка, яка перебуває у шлюбі, зраджує своєму чоловіку та потрапляє в пастку свого подвійного життя.
Невірність

Невірність (2004)

Infidelity

продюсерка
США   2 год 0 хв
Читати опис Сімейна терапевтка, яка перебуває у шлюбі, зраджує своєму чоловіку та потрапляє в пастку свого подвійного життя.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (238)
Моя оцінка:
/10
Принц і я
Принц і я (2004) режисерка 6.2 imdb 5.8
Сюжет Студентка з Вісконсіна на ім'я Пейдж, що мріє стати лікарем, закохується в симпатичного однокурсника Еді. Пейдж не здогадується, що Еді насправді - данський принц Едвард, що знаходиться в Америці інкогніто. Події розвиваються таким чином, що Едвард повинен стати майбутнім королем Данії, і Пейдж поставлена перед вибором: або стати принцесою, або утілити свою мрію і стати лікарем...
Принц і я Трейлер

Принц і я (2004)

The Prince & Me

0+
режисерка
США, Чехія   1 год 51 хв
Читати опис Студентка з Вісконсіна на ім'я Пейдж, що мріє стати лікарем, закохується в симпатичного однокурсника Еді. Пейдж не здогадується, що Еді насправді - данський принц Едвард, що знаходиться в Америці інкогніто. Події розвиваються таким чином, що Едвард повинен стати майбутнім королем Данії, і Пейдж поставлена перед вибором: або стати принцесою, або утілити свою мрію і стати лікарем...
КіноБаза: 6.2 (14)  IMDb: 5.8 (41506)
Моя оцінка:
/10
Girls Club (2002) режисерка 3.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Three ambitious but naive young women work together at a prestigious San Francisco law firm and deal with everyday problems including sexist supervisors, stern bosses, back-stabbing co-workers, and cheating boyfriends.

Girls Club (2002)

Girls Club

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Three ambitious but naive young women work together at a prestigious San Francisco law firm and deal with everyday problems including sexist supervisors, stern bosses, back-stabbing co-workers, and cheating boyfriends.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 5.3 (106)
Моя оцінка:
/10
Hidden Hills (2002—2003) режисерка 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A sitcom about life in the suburbs.

Hidden Hills (2002—2003)

Hidden Hills

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Завершений
режисерка
США   30 хв
Читати опис (англ.) A sitcom about life in the suburbs.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (169)
Моя оцінка:
/10
Who Is Alan Smithee? (2002) зіграла саму себе 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) This documentary on the elusive director 'Alan Smithee' was first shown on the American Movie Classics (AMC) cable channel. We learn where the name came from and why the Directors Guild of ...

Who Is Alan Smithee? (2002)

Who Is Alan Smithee?

зіграла саму себе
США   45 хв
Читати опис (англ.) This documentary on the elusive director 'Alan Smithee' was first shown on the American Movie Classics (AMC) cable channel. We learn where the name came from and why the Directors Guild of ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (364)
Моя оцінка:
/10
The Ponder Heart (2001) режисерка 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Uncle Daniel Ponder moves to give away his fortune, while his niece, Edna Earle, tries to tighten the reins on Daniel's generosity. After Daniel marries teenager Bonnie Dee Peacock, her ...

The Ponder Heart (2001)

The Ponder Heart

режисерка
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Uncle Daniel Ponder moves to give away his fortune, while his niece, Edna Earle, tries to tighten the reins on Daniel's generosity. After Daniel marries teenager Bonnie Dee Peacock, her ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (108)
Моя оцінка:
/10
Leap Years (2001—2002) режисерка 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Five friends. Fifteen years. Pushing each other's buttons all the way.

Leap Years (2001—2002)

Leap Years

Серіал 1 сезон, 20 епізодів Завершений
режисерка
США   60 хв
Читати опис (англ.) Five friends. Fifteen years. Pushing each other's buttons all the way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (71)
Моя оцінка:
/10
The Flamingo Rising (2001) режисерка 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) When Hubert Lee decides to open the world's largest drive-in movie theater across the street from a funeral parlor, a feud erupts between Lee and Turner Knight, the owner of the funeral ...

The Flamingo Rising (2001)

The Flamingo Rising

режисерка
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) When Hubert Lee decides to open the world's largest drive-in movie theater across the street from a funeral parlor, a feud erupts between Lee and Turner Knight, the owner of the funeral ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (331)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: