No Image

Майкл Куеста

Michael Cuesta

Дата народження: 8 липня 1963 (60 років)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Всього фільмів (на сайті): 23

Ролі: режисер ★ 7.65 (23), продюсер (14), сценарист ★ 7 (3)

Фільмографія

Знайдено 23 результати

Шибайголова: Народжений знову
Шибайголова: Народжений знову (2024—) режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Plot kept under wraps.
Шибайголова: Народжений знову

Шибайголова: Народжений знову (2024—)

Daredevil: Born Again

Серіал 1 сезон, 1 епізод У виробництві
режисер
США
Читати опис (англ.) Plot kept under wraps.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)

Голосування буде доступне після релізу

Обвинувачені
Обвинувачені (2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.0
Сюжет Кримінальна антологія, в якій кожен епізод розпочинається з обвинуваченого у залі суду. При цьому глядач не знає ані його злочину, ані того, як він опинився на лаві підсудних. Розповідь йде від імені обвинуваченого. У серіалі глядачі дізнаються, як звичайна людина опинилась у незвичайній ситуації, і зрештою з'ясовується, як один хибний крок призводить до іншого, поки не стає занадто пізно, щоб повернути назад.
Обвинувачені Трейлер

Обвинувачені (2023)

Accused

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США
Читати опис Кримінальна антологія, в якій кожен епізод розпочинається з обвинуваченого у залі суду. При цьому глядач не знає ані його злочину, ані того, як він опинився на лаві підсудних. Розповідь йде від імені обвинуваченого. У серіалі глядачі дізнаються, як звичайна людина опинилась у незвичайній ситуації, і зрештою з'ясовується, як один хибний крок призводить до іншого, поки не стає занадто пізно, щоб повернути назад.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.0 (4825)
Моя оцінка:
/10
Promised Land (2022) продюсер, режисер 2.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) An epic, generation-spanning drama about two Latino families vying for wealth and power in California's Sonoma Valley.
Трейлер

Promised Land (2022)

Promised Land

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
продюсер, режисер
США   43 хв
Читати опис (англ.) An epic, generation-spanning drama about two Latino families vying for wealth and power in California's Sonoma Valley.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 6.5 (1011)
Моя оцінка:
/10
Ломка
Ломка (2021) режисер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.6
Сюжет Історія доктора, який дізнається про змову фармацевтичних компаній з метою збільшення продажу опіоїдних знеболювальних.
Ломка Трейлер

Ломка (2021)

Dopesick

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
США   8 год 12 хв
Читати опис Історія доктора, який дізнається про змову фармацевтичних компаній з метою збільшення продажу опіоїдних знеболювальних.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (33)  IMDb: 8.6 (75731)
Моя оцінка:
/10
Місто на пагорбі
Місто на пагорбі (2019—2022) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.6
Сюжет Серіал розповідає про прогниле корупцією місто та двох хороших копів, які намагаються вивернути систему навиворіт. Це історія успіху Бостона як міста, якому вдалося суттєво знизити вплив кримінальних угруповань і корупції.
Місто на пагорбі Трейлер

Місто на пагорбі (2019—2022)

City on a Hill

Серіал 3 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Серіал розповідає про прогниле корупцією місто та двох хороших копів, які намагаються вивернути систему навиворіт. Це історія успіху Бостона як міста, якому вдалося суттєво знизити вплив кримінальних угруповань і корупції.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (12)  IMDb: 7.6 (15383)
Моя оцінка:
/10
Американський убивця
Американський убивця (2017) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.2
Сюжет Таємний найманець ЦРУ Мітч Репп розчавлений втратою нареченої у результаті теракту. Заступник директора ЦРУ призначає Стена Герлі навчати убитого горем, але серйозно налаштованого Мітча для запобігання терористичних операцій і полювання на злочинців.
Американський убивця Трейлер

Американський убивця (2017)

American Assassin

16+
режисер
США   1 год 51 хв
Читати опис Таємний найманець ЦРУ Мітч Репп розчавлений втратою нареченої у результаті теракту. Заступник директора ЦРУ призначає Стена Герлі навчати убитого горем, але серйозно налаштованого Мітча для запобігання терористичних операцій і полювання на злочинців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (55)  IMDb: 6.2 (89811)
Моя оцінка:
/10
Мільярди
Мільярди (2016—2023) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.3
Сюжет У світі влади і великих грошей, в самому серці Нью-Йорка, йде протистояння амбітного фінансиста з Волл-стріт Боббі Аксельрода і принципового федерального прокурора Чака Родса.
Мільярди Трейлер

Мільярди (2016—2023)

Billions

18+
Серіал 7 сезонів, 84 епізоди Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис У світі влади і великих грошей, в самому серці Нью-Йорка, йде протистояння амбітного фінансиста з Волл-стріт Боббі Аксельрода і принципового федерального прокурора Чака Родса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (49)  IMDb: 8.3 (108486)
Моя оцінка:
/10
Другий шанс
Другий шанс (2016) режисер, продюсер 6.6 imdb 7.4
Сюжет Коли 75-річного шерифа вбивають, він знаходить шанс на нове життя. Вчені повертають його в світ живих - він стає своєрідною версією Франкенштейна, що отримав велику силу і повернула молодість. Тепер головному герою цієї історії належить розібратися в тому, чому і хто саме його вбив.
Другий шанс Трейлер

Другий шанс (2016)

Second Chance

Серіал 1 сезон, 11 епізод Скасований
режисер, продюсер
США   42 хв
Читати опис Коли 75-річного шерифа вбивають, він знаходить шанс на нове життя. Вчені повертають його в світ живих - він стає своєрідною версією Франкенштейна, що отримав велику силу і повернула молодість. Тепер головному герою цієї історії належить розібратися в тому, чому і хто саме його вбив.
КіноБаза: 6.6 (12)  IMDb: 7.4 (12760)
Моя оцінка:
/10
Убити посланця
Убити посланця (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.9
Сюжет Репортер, збираючи матеріал для статті, потрапляє в нестандартну ситуацію: він знаходить секретні файли ЦРУ, в яких чітко прописано про стосунок держорганів до транспортування кокаїну в особливо великих розмірах до Каліфорнії. Незважаючи на всі неприємності, випливаючі з його викриття, публікація виходить в одному з найвідоміших журналів США. Існування репортера стає небажаним для всіх, хто хоч якось стикався з «кокаїновою» справою. Після широкого розголосу статті убити журналіста просто так не можна, адже тоді правдивість матеріалу стане очевидною, зате відомство може звинуватити репортера в іншому...
Убити посланця Трейлер

Убити посланця (2014)

Kill the Messenger

18+
режисер
США   1 год 52 хв
Читати опис Репортер, збираючи матеріал для статті, потрапляє в нестандартну ситуацію: він знаходить секретні файли ЦРУ, в яких чітко прописано про стосунок держорганів до транспортування кокаїну в особливо великих розмірах до Каліфорнії. Незважаючи на всі неприємності, випливаючі з його викриття, публікація виходить в одному з найвідоміших журналів США. Існування репортера стає небажаним для всіх, хто хоч якось стикався з «кокаїновою» справою. Після широкого розголосу статті убити журналіста просто так не можна, адже тоді правдивість матеріалу стане очевидною, зате відомство може звинуватити репортера в іншому...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (34)  IMDb: 6.9 (48603)
Моя оцінка:
/10
Елементарно
Елементарно (2012—2019) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.9
Сюжет Сучасна історія про дует, що розкриває злочини, Шерлока Голмса й доктора Ватсона, який допомагає поліції Нью-Йорка у найскладніших справах. Після лікування від алкоголізму й наркоманії Шерлок тікає з Лондону на Мангеттен, а його багатий батько змушує його взяти «компаньйонку по тверезості» — Джоан Ватсон. Для Джоан це можливість надолужити минулі гріхи — вона була успішним хірургом до того, як з її провини загинув пацієнт, і вона втратила ліцензію. Але Шерлок не такий, як її попередні клієнти. Він одразу ж повідомляє, що підтримувати тверезість він буде за допомогою роботи консультантом у поліції Нью-Йорка. У Ватсон не залишається вибору крім як іти за ним усюди. Шерлок вбачає її медичні знання корисними, а вона раптово знаходить у собі таланти слідчої. Застосувавши дедуктивний метод, легко здогадатися, що ексцентричний Шерлок Голмс не довго протягне в Нью-Йорку, розкриваючи злочини. Його пориви повинен стримувати вірний друг. Хто б це міг бути? Елементарно! Ватсон!
Елементарно Трейлер

Елементарно (2012—2019)

Elementary

16+
Серіал 7 сезонів, 154 епізоди Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Сучасна історія про дует, що розкриває злочини, Шерлока Голмса й доктора Ватсона, який допомагає поліції Нью-Йорка у найскладніших справах. Після лікування від алкоголізму й наркоманії Шерлок тікає з Лондону на Мангеттен, а його багатий батько змушує його взяти «компаньйонку по тверезості» — Джоан Ватсон. Для Джоан це можливість надолужити минулі гріхи — вона була успішним хірургом до того, як з її провини загинув пацієнт, і вона втратила ліцензію. Але Шерлок не такий, як її попередні клієнти. Він одразу ж повідомляє, що підтримувати тверезість він буде за допомогою роботи консультантом у поліції Нью-Йорка. У Ватсон не залишається вибору крім як іти за ним усюди. Шерлок вбачає її медичні знання корисними, а вона раптово знаходить у собі таланти слідчої. Застосувавши дедуктивний метод, легко здогадатися, що ексцентричний Шерлок Голмс не довго протягне в Нью-Йорку, розкриваючи злочини. Його пориви повинен стримувати вірний друг. Хто б це міг бути? Елементарно! Ватсон!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (97)  IMDb: 7.9 (118209)
Моя оцінка:
/10
Roadie (2011) режисер, сценарист 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) After 20 years on the road with Blue Oyster Cult, Jimmy Testagros returns to his hometown to life with his ailing mother. Complications arise when he falls for an old friend, who is now married to his longtime nemesis.

Roadie (2011)

Roadie

режисер, сценарист
США   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) After 20 years on the road with Blue Oyster Cult, Jimmy Testagros returns to his hometown to life with his ailing mother. Complications arise when he falls for an old friend, who is now married to his longtime nemesis.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (1279)
Моя оцінка:
/10
Батьківщина
Батьківщина (2011—2020) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.3
Сюжет Аналітик ЦРУ Керрі Метісон під час операції у Іраку з'ясовує, що американський військовополонений був завербований Аль-Каїдою. Невдовзі після цього загін спеціального призначення Дельта під час зачистки знаходить сержанта морської піхоти Ніколаса Броуді, який числився зниклим безвісти з 2003-го року. Розуміючи, що довести вину Броуді буде практично неможливо, Керрі звертається за допомогою до свого наставника Сола Беренсона. Разом вони будуть вести розслідування, щоб попередити черговий теракт на території США
Батьківщина Трейлер

Батьківщина (2011—2020)

Homeland

16+
Серіал 8 сезонів, 96 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   55 хв
Читати опис Аналітик ЦРУ Керрі Метісон під час операції у Іраку з'ясовує, що американський військовополонений був завербований Аль-Каїдою. Невдовзі після цього загін спеціального призначення Дельта під час зачистки знаходить сержанта морської піхоти Ніколаса Броуді, який числився зниклим безвісти з 2003-го року. Розуміючи, що довести вину Броуді буде практично неможливо, Керрі звертається за допомогою до свого наставника Сола Беренсона. Разом вони будуть вести розслідування, щоб попередити черговий теракт на території США
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (90)  IMDb: 8.3 (359160)
Моя оцінка:
/10
Блакитна кров
Блакитна кров (2010) режисер, продюсер 6.3 imdb 7.7
Сюжет Френк Рейган - глава поліції Нью-Йорка і патріарх сімейства Рейганів, яким він керує настільки ж дипломатично, як управляє поліцією, навіть коли має справу з політикою, що докучала його надмірно сміливому батьку, Генрі, коли той був главою поліції. Джерелом гордості і занепокоєння Френка є його старший син, Денні, досвідчений детектив, сімейна людина і ветеран війни в Іраку, який іноді вдається до сумнівних методів для розкриття справ. Єдина жінка в сім'ї, Ерін, працює помічником прокурора Нью-Йорка, мати-одиначка, яка служить компасом закону для братів і батька. Джеймі - молодший з Рейганів, недавно закінчив юридичний Гарварду і вважається «золотим дитиною» сім'ї. Але він вирішив слідувати сімейної традиції, і відмовився від роботи в престижній юридичній фірмі, щоб стати копом. Його рішення ніби як підтримує його дівчина, красуня Сідні, початківець адвокат. Життя Джеймі раптово бере крутий поворот, коли йому пропонують брати участь у внутрішньому розслідуванні, про який не знає навіть його батько, і яке може вплинути на всю сім'ю.
Блакитна кров Трейлер

Блакитна кров (2010)

Blue Bloods

16+
Серіал 14 сезонів, 278 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США   43 хв
Читати опис Френк Рейган - глава поліції Нью-Йорка і патріарх сімейства Рейганів, яким він керує настільки ж дипломатично, як управляє поліцією, навіть коли має справу з політикою, що докучала його надмірно сміливому батьку, Генрі, коли той був главою поліції. Джерелом гордості і занепокоєння Френка є його старший син, Денні, досвідчений детектив, сімейна людина і ветеран війни в Іраку, який іноді вдається до сумнівних методів для розкриття справ. Єдина жінка в сім'ї, Ерін, працює помічником прокурора Нью-Йорка, мати-одиначка, яка служить компасом закону для братів і батька. Джеймі - молодший з Рейганів, недавно закінчив юридичний Гарварду і вважається «золотим дитиною» сім'ї. Але він вирішив слідувати сімейної традиції, і відмовився від роботи в престижній юридичній фірмі, щоб стати копом. Його рішення ніби як підтримує його дівчина, красуня Сідні, початківець адвокат. Життя Джеймі раптово бере крутий поворот, коли йому пропонують брати участь у внутрішньому розслідуванні, про який не знає навіть його батько, і яке може вплинути на всю сім'ю.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 7.7 (46653)
Моя оцінка:
/10
Tell-Tale (2009) режисер 6.0 imdb 5.4
Сюжет A man's recently transplanted heart leads him on a frantic search to find the donor's killer before a similar fate befalls him.

Tell-Tale (2009)

Tell-Tale

режисер
Велика Британія, США   1 год 33 хв
Читати опис A man's recently transplanted heart leads him on a frantic search to find the donor's killer before a similar fate befalls him.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.4 (5267)
Моя оцінка:
/10
Реальна кров
Реальна кров (2008—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Завдяки винаходу штучної крові в Японії, вампіри за одну ніч перетворилися з монстрів в звичайних громадян. Незважаючи на те, що офіційно вампіри відмовилися від споживання людської крові, багато з звичайних людей як і раніше ставляться до них вороже, особливо в такому заштатному містечку, як Бон-Тан, штат Луїзіана. Проте офіціантка одного з місцевих барів Сокі Стекхаус не поділяє загальних настроїв по відношенню до вампірів. Через свої телепатичні здібності вона сама з дитинства відчувала себе ізгоєм. Тому не дивно, що коли одного вечора в бар «Merlotte's», де працює Сокі, заходить 173-річний вампір Білл Комптон, у них зав'язуються відносини, але їм доведеться через багато пройти, щоб заслужити повагу і визнання інших. І до того ж, в містечку одне за іншим починають відбуватися жорстокі вбивства, і городяни часто звалюють всю провину саме на Сокі та Білла
Реальна кров Трейлер

Реальна кров (2008—2014)

True Blood

18+
Серіал 7 сезонів, 81 епізод Завершений
режисер
США   55 хв
Читати опис Завдяки винаходу штучної крові в Японії, вампіри за одну ніч перетворилися з монстрів в звичайних громадян. Незважаючи на те, що офіційно вампіри відмовилися від споживання людської крові, багато з звичайних людей як і раніше ставляться до них вороже, особливо в такому заштатному містечку, як Бон-Тан, штат Луїзіана. Проте офіціантка одного з місцевих барів Сокі Стекхаус не поділяє загальних настроїв по відношенню до вампірів. Через свої телепатичні здібності вона сама з дитинства відчувала себе ізгоєм. Тому не дивно, що коли одного вечора в бар «Merlotte's», де працює Сокі, заходить 173-річний вампір Білл Комптон, у них зав'язуються відносини, але їм доведеться через багато пройти, щоб заслужити повагу і визнання інших. І до того ж, в містечку одне за іншим починають відбуватися жорстокі вбивства, і городяни часто звалюють всю провину саме на Сокі та Білла
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (55)  IMDb: 7.9 (258890)
Моя оцінка:
/10
Декстер
Декстер (2006) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.7
Сюжет Я — Декстер Морґан. Я працюю судмедекспертом у поліції Маямі. Я не розумію кохання, байдужий до сексу і не маю почуттів. А ще я серійний вбивця. Але звичайним людям не варто мене боятися. Я вбиваю тільки злочинців, до яких чомусь не змогла або не захотіла дістатися поліція.
Декстер Трейлер

Декстер (2006)

Dexter

18+
Серіал 8 сезонів, 96 епізодів Завершений
Топ #46 серіал
режисер, продюсер
США   53 хв
Читати опис Я — Декстер Морґан. Я працюю судмедекспертом у поліції Маямі. Я не розумію кохання, байдужий до сексу і не маю почуттів. А ще я серійний вбивця. Але звичайним людям не варто мене боятися. Я вбиваю тільки злочинців, до яких чомусь не змогла або не захотіла дістатися поліція.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (284)  IMDb: 8.7 (759204)
Моя оцінка:
/10
Twelve and Holding (2005) режисер, продюсер 8.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Three pre-adolescents with virginal and eager-of-signals naivety, hit headlong against monstrous and inhospitable loneliness, in the incandescent fire among the ashes of their own inocence.
Трейлер

Twelve and Holding (2005)

Twelve and Holding

режисер, продюсер
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) Three pre-adolescents with virginal and eager-of-signals naivety, hit headlong against monstrous and inhospitable loneliness, in the incandescent fire among the ashes of their own inocence.
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 7.4 (7099)
Моя оцінка:
/10
Клієнт завжди мертвий
Клієнт завжди мертвий (2001—2005) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 8.7
Сюжет Напередодні Різдва в Лос-Анджелесі, в автомобільній аварії гине власник похоронного бюро "Фішер і сини" Нетаніел Фішер. Його старшому синові Нейту, який повернувся додому після довгої відсутності, належить не тільки поховати батька, але й розібратися з проблемами інших членів своєї дивної сімейки: нерішучої на вигляд матері на ім'я Рут, прихованого гомосексуаліста – брата Девіда і сестри старшокласниці Клер.

"Світло у віконці" для Нейта – ексцентрична Бренда, з якою він познайомився в літаку. Після оголошення заповіту, брати отримують у спадок похоронний бізнес. Тепер їм належить кожен день мати справу з найспокійнішими клієнтами у світі. Щоб з'ясувати обставини смерті, Нейт оживляє небіжчиків. Але рівно на одну хвилину.
Клієнт завжди мертвий Трейлер

Клієнт завжди мертвий (2001—2005)

Six Feet Under

18+
Серіал 5 сезонів, 63 епізоди Завершений
режисер
США   55 хв
Читати опис Напередодні Різдва в Лос-Анджелесі, в автомобільній аварії гине власник похоронного бюро "Фішер і сини" Нетаніел Фішер. Його старшому синові Нейту, який повернувся додому після довгої відсутності, належить не тільки поховати батька, але й розібратися з проблемами інших членів своєї дивної сімейки: нерішучої на вигляд матері на ім'я Рут, прихованого гомосексуаліста – брата Девіда і сестри старшокласниці Клер.

"Світло у віконці" для Нейта – ексцентрична Бренда, з якою він познайомився в літаку. Після оголошення заповіту, брати отримують у спадок похоронний бізнес. Тепер їм належить кожен день мати справу з найспокійнішими клієнтами у світі. Щоб з'ясувати обставини смерті, Нейт оживляє небіжчиків. Але рівно на одну хвилину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (33)  IMDb: 8.7 (147797)
Моя оцінка:
/10
Лонг-Айлендська магістраль
Лонг-Айлендська магістраль (2001) режисер, продюсер, сценарист 7.0 imdb 7.1
Сюжет П'ятнадцятирічний Хоуі протягом тижня позбавляється всього і вся, але знаходить в собі сили продовжувати жити. У нього недавно померла мати. Батько, корумпований будівельний підрядчик, розважається з молодою подругою, забувши про власного сина, який наданий самому собі.
Опинившись в поганій компанії, Хоуі починає грабувати володіння спроможних громадян, розташовані вздовж шосе на Лонг Айленд. Разом з кращим другом Гері вони обчистили будинок поважаного в місті немолодого ветерана в'єтнамської війни, на ім'я Великий Джон.
Лонг-Айлендська магістраль Трейлер

Лонг-Айлендська магістраль (2001)

L.I.E. Long Island Expressway

18+
режисер, продюсер, сценарист
США   1 год 37 хв
Читати опис П'ятнадцятирічний Хоуі протягом тижня позбавляється всього і вся, але знаходить в собі сили продовжувати жити. У нього недавно померла мати. Батько, корумпований будівельний підрядчик, розважається з молодою подругою, забувши про власного сина, який наданий самому собі.
Опинившись в поганій компанії, Хоуі починає грабувати володіння спроможних громадян, розташовані вздовж шосе на Лонг Айленд. Разом з кращим другом Гері вони обчистили будинок поважаного в місті немолодого ветерана в'єтнамської війни, на ім'я Великий Джон.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.1 (10410)
Моя оцінка:
/10
The Oaks (2008) режисер, продюсер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Three families who have lived in the same house over a period of 40 years are connected by the spirit who inhabits the home.

The Oaks (2008)

The Oaks

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
режисер, продюсер
США
Читати опис (англ.) Three families who have lived in the same house over a period of 40 years are connected by the spirit who inhabits the home.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (44)
Моя оцінка:
/10
Babylon Fields (2007) режисер, продюсер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Babylon Fields was a drama TV pilot produced in 2007 for CBS. Deceased individuals are resurrected and attempts to return to their previous lives. The series was not picked up.

Babylon Fields (2007)

Babylon Fields

Завершений
режисер, продюсер
США
Читати опис (англ.) Babylon Fields was a drama TV pilot produced in 2007 for CBS. Deceased individuals are resurrected and attempts to return to their previous lives. The series was not picked up.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (199)
Моя оцінка:
/10
Babylon Fields (2014) режисер, продюсер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A mysterious occurrence causes the residents of a town to come back from the dead.

Babylon Fields (2014)

Babylon Fields

режисер, продюсер
США
Читати опис (англ.) A mysterious occurrence causes the residents of a town to come back from the dead.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (28)
Моя оцінка:
/10
Second Sight (2013) режисер, сценарист, продюсер 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) Centers on Tanner, a lead detective with the New Orleans Police Department who has an ocular disorder that causes him to have horrifying and visually stimulating anxiety dreams and hallucinations.

Second Sight (2013)

Second Sight

режисер, сценарист, продюсер
США
Читати опис (англ.) Centers on Tanner, a lead detective with the New Orleans Police Department who has an ocular disorder that causes him to have horrifying and visually stimulating anxiety dreams and hallucinations.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (28)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: