Leila Farzad

Дата народження: 30 грудня 1981 (42 роки)

Знак зодіаку: Козоріг

Всього фільмів (на сайті): 19

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 19 результатів

Марвели
Марвели (2023) актриса у ролі Talia  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.5
Сюжет Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Марвели Трейлер

Марвели (2023)

The Marvels

12+
актриса у ролі Talia
США   1 год 45 хв
Читати опис Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (125)  IMDb: 5.5 (131733)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 299 грн
Better (2023) актриса у ролі DI Lou Slack 9.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A corrupt police detective has a painful moral awakening and decides to put right 20 years of wrongdoing.
Трейлер

Better (2023)

Better

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі DI Lou Slack
Велика Британія   59 хв
Читати опис (англ.) A corrupt police detective has a painful moral awakening and decides to put right 20 years of wrongdoing.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 6.5 (2907)
Моя оцінка:
/10
Індекс страху
Індекс страху (2022) актриса у ролі Gabby Hoffman 7.5 imdb 5.8
Сюжет Доктор Алекс Гоффман – геніальний програміст. Разом зі своїм діловим партнером вони готуються представити інвесторам систему, яка керується штучним інтелектом, та принесе їм величезний прибуток. Але відбувається непередбачуване..
Індекс страху Трейлер

Індекс страху (2022)

The Fear Index

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Gabby Hoffman
Велика Британія   45 хв
Читати опис Доктор Алекс Гоффман – геніальний програміст. Разом зі своїм діловим партнером вони готуються представити інвесторам систему, яка керується штучним інтелектом, та принесе їм величезний прибуток. Але відбувається непередбачуване..
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 5.8 (1860)
Моя оцінка:
/10
Садівники
Садівники (2021) актриса у ролі Beckett, QC  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 7.0
Сюжет Кріс і Сьюзен Едвардс – звичайна британська пара. Але вони стають головними підозрюваними в розслідуванні, коли в саду їхнього будинку в Ноттінгемі виявляють два мертві тіла.
Садівники Трейлер

Садівники (2021)

Landscapers

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Beckett, QC
Велика Британія, США   53 хв
Читати опис Кріс і Сьюзен Едвардс – звичайна британська пара. Але вони стають головними підозрюваними в розслідуванні, коли в саду їхнього будинку в Ноттінгемі виявляють два мертві тіла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (17)  IMDb: 7.0 (18535)
Моя оцінка:
/10
Я ненавиджу Сьюзі
Я ненавиджу Сьюзі (2020—) актриса у ролі Naomi Jones 4.4 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A female celebrity has her whole life upended when her phone is hacked and a photo of her emerges in an extremely compromising position.
Я ненавиджу Сьюзі Трейлер

Я ненавиджу Сьюзі (2020—)

I Hate Suzie

Серіал 2 сезони, 11 епізод Поновлений серіал
актриса у ролі Naomi Jones
Велика Британія   4 год 40 хв
Читати опис (англ.) A female celebrity has her whole life upended when her phone is hacked and a photo of her emerges in an extremely compromising position.
КіноБаза: 4.4 (5)  IMDb: 6.9 (4187)
Моя оцінка:
/10
Авеню 5
Авеню 5 (2020—2022) актриса у ролі Elena  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.7
Сюжет Події розгортаються в недалекому майбутньому, коли з орбіти Землі відправляється розкішний круїзний космічний лайнер «Авеню 5», побудований корпорацією «Галактика Джадда», за штурвалом якого знаходиться досвідчений капітан Райан Кларк. Під час прольоту біля кілець Сатурна, на борту відбувається непередбачена аварія, що призводить до тимчасового відключення штучної гравітації. Кілька сотень пасажирів отримують поранення, головний інженер гине, а сам корабель збивається з курсу, через що розрахунковий час повернення на планету збільшується з 8 тижнів до 3 років.
Авеню 5 Трейлер

Авеню 5 (2020—2022)

Avenue 5

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Скасований
актриса у ролі Elena
США   30 хв
Читати опис Події розгортаються в недалекому майбутньому, коли з орбіти Землі відправляється розкішний круїзний космічний лайнер «Авеню 5», побудований корпорацією «Галактика Джадда», за штурвалом якого знаходиться досвідчений капітан Райан Кларк. Під час прольоту біля кілець Сатурна, на борту відбувається непередбачена аварія, що призводить до тимчасового відключення штучної гравітації. Кілька сотень пасажирів отримують поранення, головний інженер гине, а сам корабель збивається з курсу, через що розрахунковий час повернення на планету збільшується з 8 тижнів до 3 років.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (38)  IMDb: 6.7 (22961)
Моя оцінка:
/10
This Time with Alan Partridge (2019—2021) актриса у ролі Clarissa Hoskin 6.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Alan is handed a career lifeline - the chance to stand in (temporarily) as co-host on This Time, a weekday magazine show. But can he capitalise on the opportunity?
Трейлер

This Time with Alan Partridge (2019—2021)

This Time with Alan Partridge

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Скасований
актриса у ролі Clarissa Hoskin
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Alan is handed a career lifeline - the chance to stand in (temporarily) as co-host on This Time, a weekday magazine show. But can he capitalise on the opportunity?
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.0 (4565)
Моя оцінка:
/10
Innocent (2018—) актриса у ролі Janice Parker 6.5 imdb 7.4
Трейлер

Innocent (2018—)

Innocent

Серіал 2 сезони, 8 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Janice Parker
Велика Британія   45 хв
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.4 (5673)
Моя оцінка:
/10
Cuffs (2015) актриса у ролі Amika Khan 7.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A fresh, authentic and visceral drama that takes the audience on an exhilarating ride through the challenges of front-line policing.
Трейлер

Cuffs (2015)

Cuffs

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
актриса у ролі Amika Khan
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A fresh, authentic and visceral drama that takes the audience on an exhilarating ride through the challenges of front-line policing.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.3 (1956)
Моя оцінка:
/10
Ходяча халепа
Ходяча халепа (2013—2017) актриса у ролі Eyebrow Lady  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.6
Сюжет Серіал оповідає про життя Дена Дейвіса — йому 40, він все ще живе зі своїми батьками й у нього криза середнього віку.
Ходяча халепа

Ходяча халепа (2013—2017)

Man Down

Серіал 4 сезони, 24 епізоди Завершений
актриса у ролі Eyebrow Lady
Велика Британія   30 хв
Читати опис Серіал оповідає про життя Дена Дейвіса — йому 40, він все ще живе зі своїми батьками й у нього криза середнього віку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.6 (5317)
Моя оцінка:
/10
Граф Артур Стронг
Граф Артур Стронг (2013) актриса у ролі Reporter  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.6
Сюжет Колись давно граф Артур Стронг сформував комедійний дует із Максом Бейкером, що привело обох до слави. Після смерті останнього книжкове видавництво вирішило, що його син Майкл, письменник середньої руки, повинен написати біографічний роман про свого знаменитого батька. Невдачливий автор відвідує Артура в Лондоні та бере в нього низку інтерв'ю, які старий дає у себе вдома, на його околицях, а також у своєму улюбленому кафе. Окрім Артура та Майкла у сюжеті фігурують літні друзі актора, сварливий власник кафе на ім'я Бюлент та його сестра Сінем.
Граф Артур Стронг

Граф Артур Стронг (2013)

Count Arthur Strong

Серіал 3 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Reporter
Велика Британія   30 хв
Читати опис Колись давно граф Артур Стронг сформував комедійний дует із Максом Бейкером, що привело обох до слави. Після смерті останнього книжкове видавництво вирішило, що його син Майкл, письменник середньої руки, повинен написати біографічний роман про свого знаменитого батька. Невдачливий автор відвідує Артура в Лондоні та бере в нього низку інтерв'ю, які старий дає у себе вдома, на його околицях, а також у своєму улюбленому кафе. Окрім Артура та Майкла у сюжеті фігурують літні друзі актора, сварливий власник кафе на ім'я Бюлент та його сестра Сінем.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (1115)
Моя оцінка:
/10
Sunday Brunch (2012—) зіграла саму себе 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) Sunday Brunch is a British television programme presented by Tim Lovejoy and Simon Rimmer that is broadcast live on Channel 4 on Sunday mornings, that features cookery and interviews with celebrity guests.
Трейлер

Sunday Brunch (2012—)

Sunday Brunch

Серіал 3 сезони, 48 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
Велика Британія
Читати опис (англ.) Sunday Brunch is a British television programme presented by Tim Lovejoy and Simon Rimmer that is broadcast live on Channel 4 on Sunday mornings, that features cookery and interviews with celebrity guests.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (236)
Моя оцінка:
/10
Чорне дзеркало
Чорне дзеркало (2011—) актриса у ролі Mona Javadi  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.7
Сюжет Науково-фантастичний серіал-антологія про складне, високотехнологічне недалеке майбутнє, де найкращі винаходи людства наштовхуються на його найжахливіші інстинкти.
Чорне дзеркало Трейлер

Чорне дзеркало (2011—)

Black Mirror

16+
Серіал 7 сезонів, 26 епізодів Поновлений серіал
Топ #14 серіал
актриса у ролі Mona Javadi
Велика Британія   60 хв
Читати опис Науково-фантастичний серіал-антологія про складне, високотехнологічне недалеке майбутнє, де найкращі винаходи людства наштовхуються на його найжахливіші інстинкти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (436)  IMDb: 8.7 (648287)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Twenty Twelve (2011—2012) актриса у ролі Journalist 8.5 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The team responsible for organizing the 2012 Olympics in London face many challenges.

Twenty Twelve (2011—2012)

Twenty Twelve

Серіал 2 сезони, 13 епізодів Завершений
актриса у ролі Journalist
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) The team responsible for organizing the 2012 Olympics in London face many challenges.
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 7.7 (2325)
Моя оцінка:
/10
Married Single Other (2009—2010) актриса у ролі Student Doctor 9.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) A story of several people living in England not all are related however all are closely intertwined with each other. This programme highlights personal problems and challenges that need be overcome by people of different ages.

Married Single Other (2009—2010)

Married Single Other

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
актриса у ролі Student Doctor
Велика Британія
Читати опис (англ.) A story of several people living in England not all are related however all are closely intertwined with each other. This programme highlights personal problems and challenges that need be overcome by people of different ages.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 7.9 (423)
Моя оцінка:
/10
Закон і порядок: Лондон
Закон і порядок: Лондон (2009—2014) актриса у ролі Leyla Bilgin 6.2 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A half crime Drama/half legal procedure focusing on the Criminal Investigation Department (C.I.D) Detectives who investigate murders involving the people on the streets of London and the Crown Prosecutors who prosecute the defendants in court. The police half focuses on the exciting case load of London Metropolitan Murder Investigation Unit (M.I.U) made up of dedicated officers including recovering alcoholic Senior Detective Sergeant (D.S) Ronnie Brooks (Bradley Walsh), who substitutes booze with food, he is a cop from the East End with a tough past and a big heart.
Закон і порядок: Лондон Трейлер

Закон і порядок: Лондон (2009—2014)

Law & Order: UK

Серіал 8 сезонів, 53 епізоди Завершений
актриса у ролі Leyla Bilgin
Велика Британія   46 хв
Читати опис (англ.) A half crime Drama/half legal procedure focusing on the Criminal Investigation Department (C.I.D) Detectives who investigate murders involving the people on the streets of London and the Crown Prosecutors who prosecute the defendants in court. The police half focuses on the exciting case load of London Metropolitan Murder Investigation Unit (M.I.U) made up of dedicated officers including recovering alcoholic Senior Detective Sergeant (D.S) Ronnie Brooks (Bradley Walsh), who substitutes booze with food, he is a cop from the East End with a tough past and a big heart.
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 7.7 (4905)
Моя оцінка:
/10
Свинка Пеппа
Свинка Пеппа (2004—) актриса у ролі Mummy Cat  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 6.3
Сюжет Персонажі мультфільму наділені якостями як звичайних людей, так і тварин. Вони носять одяг, живуть у будинках, ходять на роботу, у театр, їздять на авто, тощо. Діти відзначають дні народження, катаються на ковзанах, граються у парку — одним словом, займаються тим, чим звичайні діти. З іншого боку, персонажам притаманні вчинки тварин — свинки хрюкають та полюбляють поніжитись у болоті, овечки бекають, а кішки нявкають...
Свинка Пеппа Трейлер

Свинка Пеппа (2004—)

Peppa Pig

Серіал 7 сезонів, 350 епізодів У виробництві
актриса у ролі Mummy Cat
Велика Британія   5 хв
Читати опис Персонажі мультфільму наділені якостями як звичайних людей, так і тварин. Вони носять одяг, живуть у будинках, ходять на роботу, у театр, їздять на авто, тощо. Діти відзначають дні народження, катаються на ковзанах, граються у парку — одним словом, займаються тим, чим звичайні діти. З іншого боку, персонажам притаманні вчинки тварин — свинки хрюкають та полюбляють поніжитись у болоті, овечки бекають, а кішки нявкають...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (10)  IMDb: 6.3 (6745)
Моя оцінка:
/10
Kaos () актриса у ролі Ari 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) A modern day contemporary retelling of Greek mythology.

Kaos ()

Kaos

Серіал 1 сезон, 1 епізод У виробництві
актриса у ролі Ari
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A modern day contemporary retelling of Greek mythology.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
The Decameron () актриса у ролі Stratilia 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Set in 1348 during the Black Death, the deadliest pandemic in human history, explores the timely themes of class systems, power struggles and survival in a time of pandemic.

The Decameron ()

The Decameron

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
актриса у ролі Stratilia
США
Читати опис (англ.) Set in 1348 during the Black Death, the deadliest pandemic in human history, explores the timely themes of class systems, power struggles and survival in a time of pandemic.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: