Деклан Лауні

Declan Lowney

Місце народження: Дублін, Ірландія

Всього фільмів (на сайті): 29

Ролі: режисер ★ 8.26 (27), актор (3), продюсер (2)

Фільмографія

Знайдено 29 результатів

SisterS (2023) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) It follows two women, one from Canada and the other from Ireland, who discover they are half-sisters. They embark on a road trip to find their alcoholic father.
Трейлер

SisterS (2023)

SisterS

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США, Ірландія, Канада
Читати опис (англ.) It follows two women, one from Canada and the other from Ireland, who discover they are half-sisters. They embark on a road trip to find their alcoholic father.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (668)
Моя оцінка:
/10
Квиток долі
Квиток долі (2023—) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.5
Сюжет Містечко назавжди змінюється, коли в універмазі з'являється загадковий автомат, який обіцяє розкрити кожному істинне покликання. Незабаром містяни кидають старі роботи, переосмислюють стосунки й піддають сумніву давні переконання - усе задля кращого майбутнього.
Квиток долі Трейлер

Квиток долі (2023—)

The Big Door Prize

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
режисер
США, Південна Корея   1 год 38 хв
Читати опис Містечко назавжди змінюється, коли в універмазі з'являється загадковий автомат, який обіцяє розкрити кожному істинне покликання. Незабаром містяни кидають старі роботи, переосмислюють стосунки й піддають сумніву давні переконання - усе задля кращого майбутнього.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (12)  IMDb: 6.5 (8024)
Моя оцінка:
/10
Френк із Ірландії
Френк із Ірландії (2021) режисер 6.2 imdb 6.7
Сюжет Мізантроп-невдаха Френк не поспішає дорослішати у свої 32 роки. Проте терпіння родичів не безмежне, і ті вирішують, що хлопцю настав час знайти роботу, жити окремо і навчитися брати на себе відповідальність. Серіал створено братами Доналом та Бріном Ґлісонами, які виконали головні ролі.
Френк із Ірландії Трейлер

Френк із Ірландії (2021)

Frank of Ireland

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія
Читати опис Мізантроп-невдаха Френк не поспішає дорослішати у свої 32 роки. Проте терпіння родичів не безмежне, і ті вирішують, що хлопцю настав час знайти роботу, жити окремо і навчитися брати на себе відповідальність. Серіал створено братами Доналом та Бріном Ґлісонами, які виконали головні ролі.
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 6.7 (2486)
Моя оцінка:
/10
Тед Лассо
Тед Лассо (2020—) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.8
Сюжет Тед Лассо, американський тренер з футболу, переїжджає до Англії, коли його найняли керувати футбольною командою — незважаючи на відсутність досвіду. З цинічними гравцями та сумнівним містечком, чи змусить він їх побачити Шлях Теда Лассо?
Тед Лассо Трейлер

Тед Лассо (2020—)

Ted Lasso

Серіал 3 сезони, 34 епізоди Поновлений серіал
Топ #20 серіал
режисер, продюсер
США, Велика Британія   30 хв
Читати опис Тед Лассо, американський тренер з футболу, переїжджає до Англії, коли його найняли керувати футбольною командою — незважаючи на відсутність досвіду. З цинічними гравцями та сумнівним містечком, чи змусить він їх побачити Шлях Теда Лассо?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (184)  IMDb: 8.8 (358580)
Моя оцінка:
/10
In the Long Run (2018—) режисер 6.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) The Easmon family living in London in 1985 sees their quiet life disrupted when their relative from Sierra Leone moves in.
Трейлер

In the Long Run (2018—)

In the Long Run

Серіал 3 сезони, 19 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) The Easmon family living in London in 1985 sees their quiet life disrupted when their relative from Sierra Leone moves in.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.4 (1358)
Моя оцінка:
/10
Американська домогосподарка
Американська домогосподарка (2016—2021) режисер 8.0 imdb 7.4
Сюжет Упевнена в собі оптимістка Кеті Отто, її чоловік і троє дітей живуть в оточенні багачів в процвітаючому передмісті одного з міст Коннектикуту.
Американська домогосподарка Трейлер

Американська домогосподарка (2016—2021)

American Housewife

Серіал 5 сезонів, 103 епізоди Скасований
режисер
США   30 хв
Читати опис Упевнена в собі оптимістка Кеті Отто, її чоловік і троє дітей живуть в оточенні багачів в процвітаючому передмісті одного з міст Коннектикуту.
КіноБаза: 8.0 (5)  IMDb: 7.4 (11801)
Моя оцінка:
/10
The Coopers vs the Rest (2016) режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Tess was determined to save as many kids as she could from the sort of childhood she had. Along with her husband Toby, she now divides just about enough money and nowhere near enough time between their three adopted children.

The Coopers vs the Rest (2016)

The Coopers vs the Rest

Серіал 1 сезон, 1 епізод Пілот
режисер
Велика Британія
Читати опис (англ.) Tess was determined to save as many kids as she could from the sort of childhood she had. Along with her husband Toby, she now divides just about enough money and nowhere near enough time between their three adopted children.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (57)
Моя оцінка:
/10
Хата ТБ
Хата ТБ (2014—2016) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.7
Сюжет Два ексцентричні сусіди Том і Наз тікають від нудьги та відповідальності дорослого світу, створюючи у своїй хаті пародії на популярні британські передачі та серіали.
Хата ТБ

Хата ТБ (2014—2016)

Flat TV

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   20 хв
Читати опис Два ексцентричні сусіди Том і Наз тікають від нудьги та відповідальності дорослого світу, створюючи у своїй хаті пародії на популярні британські передачі та серіали.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (537)
Моя оцінка:
/10
Ґалавант
Ґалавант (2015—2016) режисер 8.8 imdb 8.1
Сюжет Сер Ґалавант — славетний лицар та герой Семи Королівств. Він жив безтурботним життям, гріючись в променях слави і пошани разом зі своєю коханою Мадаленою. Але якось король Річард, безжалісний і деспотичний тиран, викрадає її, щоб зробити своєю дружиною. Ґалавант вривається в замок короля під час вінчання і хоче, відповідно до жанру, врятувати Мадалену і поїхати разом з нею геть від грошей та влади. Але Мадалена раптом відмовляє йому, вибираючи гроші, славу та корону. Пригніченого лицаря викидають із замку.
Ґалавант Трейлер

Ґалавант (2015—2016)

Galavant

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Скасований
режисер
США   22 хв
Читати опис Сер Ґалавант — славетний лицар та герой Семи Королівств. Він жив безтурботним життям, гріючись в променях слави і пошани разом зі своєю коханою Мадаленою. Але якось король Річард, безжалісний і деспотичний тиран, викрадає її, щоб зробити своєю дружиною. Ґалавант вривається в замок короля під час вінчання і хоче, відповідно до жанру, врятувати Мадалену і поїхати разом з нею геть від грошей та влади. Але Мадалена раптом відмовляє йому, вибираючи гроші, славу та корону. Пригніченого лицаря викидають із замку.
КіноБаза: 8.8 (8)  IMDb: 8.1 (16690)
Моя оцінка:
/10
Алан Партрідж
Алан Партрідж (2013) режисер 6.0 imdb 6.9
Сюжет Місцева радіостанція в Норвічі, викуплена багатонаціональним конгломератом, готується до ребрендингу, який означає не тільки нову назву, але і звільнення багатьох співробітників. Ді-джей Алан Партрідж не особливо стурбований своїм майбутнім і прийдешніми змінами не цікавиться, але коли його колега Пет Фаррелл просить Алана замовити на нього слівце, він поступається і відправляється на зустріч з новими власниками.

Там Алана чекає неприємний сюрприз: виявляється, на радіостанції і правда планується звільнення ді-джеїв, причому або йому, або Пэту точно доведеться розпрощатися з роботою. Зрозуміло, на цьому приходить кінець усім бажанням Алана допомогти колезі, і він переконує нове начальство, що саме він повинен зберегти за собою роботу. А це призводить до нових проблем: знавіснілий від горя Пет зі зброєю в руках вимагає повернути йому місце ді-джея і бере заручників, а Алан, якому не вдалося вчасно втекти, стає парламентером і тепер повинен врегулювати ситуацію.
Алан Партрідж Трейлер

Алан Партрідж (2013)

Alan Partridge: Alpha Papa

режисер
Велика Британія, Франція   1 год 30 хв
Читати опис Місцева радіостанція в Норвічі, викуплена багатонаціональним конгломератом, готується до ребрендингу, який означає не тільки нову назву, але і звільнення багатьох співробітників. Ді-джей Алан Партрідж не особливо стурбований своїм майбутнім і прийдешніми змінами не цікавиться, але коли його колега Пет Фаррелл просить Алана замовити на нього слівце, він поступається і відправляється на зустріч з новими власниками.

Там Алана чекає неприємний сюрприз: виявляється, на радіостанції і правда планується звільнення ді-джеїв, причому або йому, або Пэту точно доведеться розпрощатися з роботою. Зрозуміло, на цьому приходить кінець усім бажанням Алана допомогти колезі, і він переконує нове начальство, що саме він повинен зберегти за собою роботу. А це призводить до нових проблем: знавіснілий від горя Пет зі зброєю в руках вимагає повернути йому місце ді-джея і бере заручників, а Алан, якому не вдалося вчасно втекти, стає парламентером і тепер повинен врегулювати ситуацію.
КіноБаза: 6.0 (7)  IMDb: 6.9 (33109)
Моя оцінка:
/10
Mr. Stink (2012) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Chloe is a lonely little girl with a mother more interested in entering right-wing politics, father yearning for his old life as a rock guitarist and child prodigy younger sister. One day she meets Mr Stink, a malodorous tramp, and his clever dog the Duchess, and lets them live in the family's garden shed.
Трейлер

Mr. Stink (2012)

Mr. Stink

режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Chloe is a lonely little girl with a mother more interested in entering right-wing politics, father yearning for his old life as a rock guitarist and child prodigy younger sister. One day she meets Mr Stink, a malodorous tramp, and his clever dog the Duchess, and lets them live in the family's garden shed.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (1439)
Моя оцінка:
/10
Moone Boy (2012—2015) режисер 6.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Martin Moone is a young boy who relies on the help of his imaginary friend Sean to deal with the quandaries of life in a wacky small-town Irish family circa 1990.
Трейлер

Moone Boy (2012—2015)

Moone Boy

Серіал 3 сезони, 18 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія, Ірландія   23 хв
Читати опис (англ.) Martin Moone is a young boy who relies on the help of his imaginary friend Sean to deal with the quandaries of life in a wacky small-town Irish family circa 1990.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.1 (6687)
Моя оцінка:
/10
Alan Partridge on Open Books with Martin Bryce (2012) режисер 6.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Alan Partridge appears on Open Books with Martin Bryce to promote his new autobiography.

Alan Partridge on Open Books with Martin Bryce (2012)

Alan Partridge on Open Books with Martin Bryce

режисер
Велика Британія   42 хв
Читати опис (англ.) Alan Partridge appears on Open Books with Martin Bryce to promote his new autobiography.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.3 (793)
Моя оцінка:
/10
The Secret History of Eurovision (2011) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A decade after the end of the Second World War, Marcel Besançon, a Swiss exec working for the European Broadcasting Union, had a daring idea. He wanted to stage a live Pan-European singing competition to promote the nascent televi...

The Secret History of Eurovision (2011)

The Secret History of Eurovision

зіграв самого себе
Велика Британія, Австралія   55 хв
Читати опис (англ.) A decade after the end of the Second World War, Marcel Besançon, a Swiss exec working for the European Broadcasting Union, had a daring idea. He wanted to stage a live Pan-European singing competition to promote the nascent televi...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (52)
Моя оцінка:
/10
Married Single Other (2009—2010) режисер 9.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) A story of several people living in England not all are related however all are closely intertwined with each other. This programme highlights personal problems and challenges that need be overcome by people of different ages.

Married Single Other (2009—2010)

Married Single Other

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія
Читати опис (англ.) A story of several people living in England not all are related however all are closely intertwined with each other. This programme highlights personal problems and challenges that need be overcome by people of different ages.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 7.9 (423)
Моя оцінка:
/10
The Amazing Mrs Pritchard (2006) режисер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) The story follows Mrs Ros Pritchard, a successful manager of a supermarket. When a couple of politicians make a spectacle of themselves outside her shop, Ros decides to stand for election herself, just to prove that she could do b...

The Amazing Mrs Pritchard (2006)

The Amazing Mrs Pritchard

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) The story follows Mrs Ros Pritchard, a successful manager of a supermarket. When a couple of politicians make a spectacle of themselves outside her shop, Ros decides to stand for election herself, just to prove that she could do b...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (524)
Моя оцінка:
/10
Help (2005) режисер 4.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) A psychiatrist who helps various people

Help (2005)

Help

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) A psychiatrist who helps various people
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 8.1 (204)
Моя оцінка:
/10
Eddie Izzard: Sexie (2003) режисер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A live performance of Eddie Izzard's 2003 world tour, performed in front of an Eastbourne audience.

Eddie Izzard: Sexie (2003)

Eddie Izzard: Sexie

режисер
Велика Британія   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) A live performance of Eddie Izzard's 2003 world tour, performed in front of an Eastbourne audience.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (1067)
Моя оцінка:
/10
Маленька Британія
Маленька Британія (2003—2005) режисер  ✓ укр. аудіо 9.0 imdb 7.7
Сюжет Кожна країна багата на дивацтва. Особливо, якщо це країна з давньою історією та вишуканими традиціями. 2003 року двоє талановитих британських акторів Девід Валліамс (David Walliams) та Мет Лукас (Matt Lucas) вирішили створити комедійне радіо-шоу про дивацтва Великобританії. Проект став настільки популярним, що дуже швидко перетворився на телевізійне комедійне шоу. Так весь світ дізнався про «Малобританію» (Little Britain) – скетч-шоу із кумедними історіями про життя великобританців, їхні звички та уявлення про навколишній світ.

Телеканал «Мега» першим в Україні дарує глядачам змогу насолоджуватись унікальним гумором британців та перевірити на власному досвіді – чи справді так страшно сміятись над власними недоліками?

Історії про дівчину-гопника Вікі Полард, єдиного гея у селі Давіда Томаса, про зухвалу та нестерпну офісну працівницю Керол Бір та трансвестита, який вдає з себе жінку вікторіанської епохи, Едді Говарда настільки сподобались глядачам, що «Малобританію» встигли показати у 49 країнах світу! А в США навіть створили адаптований варіант шоу – «Little Britain USA».

Формат сатиричного скетч-шоу здобув чималу популярність в пострадянських країнах: Росія зняла аналог «Малобританії» – шоу «Наша Russia», Казахстан – «Наша KZша», а Білорусь – «Наша Белораша». В Україні скетч-шоу отримало назву «Файна Юкрайна».
Маленька Британія Трейлер

Маленька Британія (2003—2005)

Little Britain

18+
Серіал 4 сезони, 23 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   29 хв
Читати опис Кожна країна багата на дивацтва. Особливо, якщо це країна з давньою історією та вишуканими традиціями. 2003 року двоє талановитих британських акторів Девід Валліамс (David Walliams) та Мет Лукас (Matt Lucas) вирішили створити комедійне радіо-шоу про дивацтва Великобританії. Проект став настільки популярним, що дуже швидко перетворився на телевізійне комедійне шоу. Так весь світ дізнався про «Малобританію» (Little Britain) – скетч-шоу із кумедними історіями про життя великобританців, їхні звички та уявлення про навколишній світ.

Телеканал «Мега» першим в Україні дарує глядачам змогу насолоджуватись унікальним гумором британців та перевірити на власному досвіді – чи справді так страшно сміятись над власними недоліками?

Історії про дівчину-гопника Вікі Полард, єдиного гея у селі Давіда Томаса, про зухвалу та нестерпну офісну працівницю Керол Бір та трансвестита, який вдає з себе жінку вікторіанської епохи, Едді Говарда настільки сподобались глядачам, що «Малобританію» встигли показати у 49 країнах світу! А в США навіть створили адаптований варіант шоу – «Little Britain USA».

Формат сатиричного скетч-шоу здобув чималу популярність в пострадянських країнах: Росія зняла аналог «Малобританії» – шоу «Наша Russia», Казахстан – «Наша KZша», а Білорусь – «Наша Белораша». В Україні скетч-шоу отримало назву «Файна Юкрайна».
Є українське аудіо
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 7.7 (26344)
Моя оцінка:
/10
Comedy Connections (2003—2008) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Series looking at the history of favourite comedy shows.
Трейлер

Comedy Connections (2003—2008)

Comedy Connections

Серіал 6 сезонів, 46 епізодів Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Series looking at the history of favourite comedy shows.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (89)
Моя оцінка:
/10
Cruise of the Gods (2002) режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) The former stars of a TV sci-fi series are reunited for a cruise with members of their fan club.
Трейлер

Cruise of the Gods (2002)

Cruise of the Gods

режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) The former stars of a TV sci-fi series are reunited for a cruise with members of their fan club.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (608)
Моя оцінка:
/10
Happiness (2001—2003) режисер, актор у ролі Director 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Danny Spencer is a voice artist who is recently bereaved and having a mid life crisis. As he continues to voice a kung fu bear he must also deal with his friends, including a high school friend, an old flame, two lazy unemployed n...

Happiness (2001—2003)

Happiness

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Завершений
режисер, актор у ролі Director
Велика Британія   30 хв
Читати опис (англ.) Danny Spencer is a voice artist who is recently bereaved and having a mid life crisis. As he continues to voice a kung fu bear he must also deal with his friends, including a high school friend, an old flame, two lazy unemployed n...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (140)
Моя оцінка:
/10
Wild About Harry (2000) режисер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A sleazy chef is forced to face the truth about the man he has become and realizes that he has the chance to begin again.

Wild About Harry (2000)

Wild About Harry

режисер
Велика Британія, Ірландія, Німеччина   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) A sleazy chef is forced to face the truth about the man he has become and realizes that he has the chance to begin again.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (557)
Моя оцінка:
/10
Cold Feet (1997—2020) режисер 6.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) At times comedic and at other times heartbreaking, the series follows the intertwining lives of three Manchester couples at different stages in their relationships. At the start, Adam ...
Трейлер

Cold Feet (1997—2020)

Cold Feet

Серіал 9 сезонів, 61 епізод Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) At times comedic and at other times heartbreaking, the series follows the intertwining lives of three Manchester couples at different stages in their relationships. At the start, Adam ...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.2 (4862)
Моя оцінка:
/10
Отець Тед
Отець Тед (1995—1998) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.7
Сюжет Отця Теда Криллі за розтрату заслали керувати церковним приходом на маленький острівець Краггі біля берегів Ірландії. І на допомогу йому, а точніше на біду, дали дурнуватого помічника отуця Дугала Магуайра і п'яницю отця Джека Хаккет. Отець Дугал тільки закінчив семінарію, але веде себе і розмірковує як дев'ятирічна дитина. Отець Джек навпаки - побачив в житті немало, але на жаль, розгубив не тільки свій життєвий досвід, але і весь словниковий запас, залишивши для себе тільки найнеобхідніше: «Зад! Баби! Пити! ». Але навіть не це відрізняє Теда, дуга і Джека від нормальних католицьких священиків. Їх обтяжує борг священнослужителя і вони роблять все можливе, щоб не займатися справами приходу і проблемами прихожан. Що вони тільки не вигадують заради цього!
Отець Тед Трейлер

Отець Тед (1995—1998)

Father Ted

Серіал 3 сезони, 25 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   25 хв
Читати опис Отця Теда Криллі за розтрату заслали керувати церковним приходом на маленький острівець Краггі біля берегів Ірландії. І на допомогу йому, а точніше на біду, дали дурнуватого помічника отуця Дугала Магуайра і п'яницю отця Джека Хаккет. Отець Дугал тільки закінчив семінарію, але веде себе і розмірковує як дев'ятирічна дитина. Отець Джек навпаки - побачив в житті немало, але на жаль, розгубив не тільки свій життєвий досвід, але і весь словниковий запас, залишивши для себе тільки найнеобхідніше: «Зад! Баби! Пити! ». Але навіть не це відрізняє Теда, дуга і Джека від нормальних католицьких священиків. Їх обтяжує борг священнослужителя і вони роблять все можливе, щоб не займатися справами приходу і проблемами прихожан. Що вони тільки не вигадують заради цього!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (6)  IMDb: 8.7 (44191)
Моя оцінка:
/10
Paul and Pauline Calf's Cheese and Ham Sandwich (2003) режисер 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Steve Coogan resurrects his sibling characters Paul and Pauline Calf for a one-night only performance at the Neptune theatre to celebrate the launch of BBC Three

Paul and Pauline Calf's Cheese and Ham Sandwich (2003)

Paul and Pauline Calf's Cheese and Ham Sandwich

режисер
Велика Британія   28 хв
Читати опис (англ.) Steve Coogan resurrects his sibling characters Paul and Pauline Calf for a one-night only performance at the Neptune theatre to celebrate the launch of BBC Three
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (72)
Моя оцінка:
/10
Without Walls (1990) режисер 0.0 imdb 5.4

Without Walls (1990)

Without Walls

Серіал 2 сезони, 0 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (28)
Моя оцінка:
/10
Kerry (2014) режисер 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Pilot for "This Country" (2017).

Kerry (2014)

Kerry

режисер
Велика Британія
Читати опис (англ.) Pilot for "This Country" (2017).
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (32)
Моя оцінка:
/10
Damaged Goods (2014) режисер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A post-feminist look at sexual politics in America.

Damaged Goods (2014)

Damaged Goods

режисер
США
Читати опис (англ.) A post-feminist look at sexual politics in America.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (36)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: