Carl Tibbetts

Всього фільмів (на сайті): 11

Ролі: режисер ★ 8.29 (11), сценарист ★ 5.18 (2)

Фільмографія

Знайдено 11 результат

Truelove (2024) режисер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A group of old friends reunited at a funeral make a drunken pact. Rather than let each other suffer a slow and painful decline they would engineer a dignified death. But what starts out as a fanciful idea soon morphs into shocking...
Трейлер

Truelove (2024)

Truelove

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія
Читати опис (англ.) A group of old friends reunited at a funeral make a drunken pact. Rather than let each other suffer a slow and painful decline they would engineer a dignified death. But what starts out as a fanciful idea soon morphs into shocking...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (796)
Моя оцінка:
/10
The Rising (2022) режисер 4.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Neve Kelly discovers she is dead. She's scared and confused by this new existence. But, when she realizes she has been murdered, she's furious. She's determined to find her killer and get justice, believing that it was someone she...
Трейлер

The Rising (2022)

The Rising

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   43 хв
Читати опис (англ.) Neve Kelly discovers she is dead. She's scared and confused by this new existence. But, when she realizes she has been murdered, she's furious. She's determined to find her killer and get justice, believing that it was someone she...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.7 (2721)
Моя оцінка:
/10
Ми полюємо разом
Ми полюємо разом (2020—2022) режисер 4.6 imdb 7.1
Сюжет Детектив Джексон Менді і сержант Лола Франкс цілковито різні люди: у них різний підхід до боротьби зі злочинністю та розслідування справ. Однак їм доводиться працювати разом. Чим же обернеться їхня співпраця? По той бік їм буде протистояти інша пара Фредді та Баба. Харизматична і самовпевнена Фредді Лейн піддається нападу з боку психопата, і її несподіваним рятівником стає колишній солдат Баба Ленґа. Вчинивши перше спільне вбивство, Лейн і Ленґа вирішують, що підходять один одному і як колеги, і як коханці.
Ми полюємо разом Трейлер

Ми полюємо разом (2020—2022)

We Hunt Together

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   45 хв
Читати опис Детектив Джексон Менді і сержант Лола Франкс цілковито різні люди: у них різний підхід до боротьби зі злочинністю та розслідування справ. Однак їм доводиться працювати разом. Чим же обернеться їхня співпраця? По той бік їм буде протистояти інша пара Фредді та Баба. Харизматична і самовпевнена Фредді Лейн піддається нападу з боку психопата, і її несподіваним рятівником стає колишній солдат Баба Ленґа. Вчинивши перше спільне вбивство, Лейн і Ленґа вирішують, що підходять один одному і як колеги, і як коханці.
КіноБаза: 4.6 (3)  IMDb: 7.1 (2820)
Моя оцінка:
/10
The Feed (2019) режисер 4.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A man's invention of a brain implant that allows people to share thoughts and emotions gets into the wrong hands.

The Feed (2019)

The Feed

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
режисер
США
Читати опис (англ.) A man's invention of a brain implant that allows people to share thoughts and emotions gets into the wrong hands.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.3 (2363)
Моя оцінка:
/10
The Woman in White (2017—2018) режисер 4.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A bold new adaptation of Wilkie Collins' classic gothic novel.

The Woman in White (2017—2018)

The Woman in White

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A bold new adaptation of Wilkie Collins' classic gothic novel.
КіноБаза: 4.0 (2)  IMDb: 6.8 (2060)
Моя оцінка:
/10
Люди
Люди (2015—2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Історія відбувається в паралельному сьогоденні, де люди у повсякденному житті мають при собі пристрій «Синтетик» — робот-андроїд, який сильно нагадує людину.
Люди Трейлер

Люди (2015—2018)

Humans

6+
Серіал 3 сезони, 24 епізоди Скасований
режисер
Велика Британія, США, Швеція   42 хв
Читати опис Історія відбувається в паралельному сьогоденні, де люди у повсякденному житті мають при собі пристрій «Синтетик» — робот-андроїд, який сильно нагадує людину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (37)  IMDb: 7.9 (42748)
Моя оцінка:
/10
Тунель
Тунель (2013—2018) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.9
Сюжет Після виявлення в тунелі між Великобританією й Францією трупа відомої французької жінки-політика, для розслідування справи на місце злочину відправляють детективів з обох країн: француженку Еліс Вассерман і англійця Карла Робака. Талановитим детективам вдається зробити шокуюче відкриття, завдяки якому вони розуміють, що винуватцем трагедії став серійний убивця, що керується політичними мотивами. Однак напарникам не приходить на розум, що в спробах вийти на слід маніяка, вони самі опиняються втягненими в його злочинні плани.
Тунель Трейлер

Тунель (2013—2018)

The Tunnel

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія, Франція   60 хв
Читати опис Після виявлення в тунелі між Великобританією й Францією трупа відомої французької жінки-політика, для розслідування справи на місце злочину відправляють детективів з обох країн: француженку Еліс Вассерман і англійця Карла Робака. Талановитим детективам вдається зробити шокуюче відкриття, завдяки якому вони розуміють, що винуватцем трагедії став серійний убивця, що керується політичними мотивами. Однак напарникам не приходить на розум, що в спробах вийти на слід маніяка, вони самі опиняються втягненими в його злочинні плани.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 7.9 (10757)
Моя оцінка:
/10
Гемлокова Штольня
Гемлокова Штольня (2013—2015) режисер 7.1 imdb 7.0
Сюжет Серіал оповідає про два клани з маленького містечка Гемлокова Штольня, що у Пенсильванії — заможна родина Ґодфрі на чолі з Олівією — власницею інституту-клініки «Godfrey», а також матір'ю сина-упиря Романа, спадкоємця клініки та воскреслої з мертвих у результаті генетичного експерименту одного з працівників «Godfrey» дівчини-«франкенштейна» Шеллі; та клан Руманчеків — циган-вихідців з Карпатських гір Руманчеків на чолі з вовкулакою Пітером, його матір'ю Ліндою та кузиною Дестіні, що знає усі таємниці мертвих.
Гемлокова Штольня Трейлер

Гемлокова Штольня (2013—2015)

Hemlock Grove

Серіал 3 сезони, 33 епізоди Завершений
режисер
США   46 хв
Читати опис Серіал оповідає про два клани з маленького містечка Гемлокова Штольня, що у Пенсильванії — заможна родина Ґодфрі на чолі з Олівією — власницею інституту-клініки «Godfrey», а також матір'ю сина-упиря Романа, спадкоємця клініки та воскреслої з мертвих у результаті генетичного експерименту одного з працівників «Godfrey» дівчини-«франкенштейна» Шеллі; та клан Руманчеків — циган-вихідців з Карпатських гір Руманчеків на чолі з вовкулакою Пітером, його матір'ю Ліндою та кузиною Дестіні, що знає усі таємниці мертвих.
КіноБаза: 7.1 (21)  IMDb: 7.0 (42771)
Моя оцінка:
/10
Чорне дзеркало
Чорне дзеркало (2011—) режисер  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.7
Сюжет Науково-фантастичний серіал-антологія про складне, високотехнологічне недалеке майбутнє, де найкращі винаходи людства наштовхуються на його найжахливіші інстинкти.
Чорне дзеркало Трейлер

Чорне дзеркало (2011—)

Black Mirror

16+
Серіал 7 сезонів, 26 епізодів Поновлений серіал
Топ #13 серіал
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Науково-фантастичний серіал-антологія про складне, високотехнологічне недалеке майбутнє, де найкращі винаходи людства наштовхуються на його найжахливіші інстинкти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (433)  IMDb: 8.7 (645335)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Втеча
Втеча (2011) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 5.1 imdb 5.8
Сюжет Журналістка Кейт і архітектор Мартін відправляються пожити на відокремлений острів. І все було прекрасно, поки туди не потрапив закривавлений, напівживий чоловік у військовій формі. Таємничий незнайомець приходить до тями і розповідає про те, що на материку лютує смертельний вірус, який вже викосив у Європі мільйони людей, і тепер їм не можна залишати цей острів...
Втеча Трейлер

Втеча (2011)

Retreat

режисер, сценарист
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Журналістка Кейт і архітектор Мартін відправляються пожити на відокремлений острів. І все було прекрасно, поки туди не потрапив закривавлений, напівживий чоловік у військовій формі. Таємничий незнайомець приходить до тями і розповідає про те, що на материку лютує смертельний вірус, який вже викосив у Європі мільйони людей, і тепер їм не можна залишати цей острів...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.1 (17)  IMDb: 5.8 (12774)
Моя оцінка:
/10
Sweet Dreams () режисер, сценарист 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) In the forgotten English seaside town of Claypole, a series of serendipitous and unfortunate coincidences conspire to bring the lives and overreaching ambitions of a few misguided dreamers and petty criminals to a nasty end.

Sweet Dreams ()

Sweet Dreams

Запланований
режисер, сценарист
Велика Британія
Читати опис (англ.) In the forgotten English seaside town of Claypole, a series of serendipitous and unfortunate coincidences conspire to bring the lives and overreaching ambitions of a few misguided dreamers and petty criminals to a nasty end.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: