Денні Кеннон

Danny Cannon

Дата народження: 1 січня 1968 (56 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Лутон, Англія, Великобританія

Всього фільмів (на сайті): 31

Ролі: режисер ★ 7.19 (24), продюсер (19), сценарист ★ 7.23 (7), ідея (2), композитор (1), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 31 результат

Лицарі Ґотема
Лицарі Ґотема (2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 5.3
Сюжет Тернер Гейз, всиновлений син Брюса Вейна, приголомшений одразу двома відкриттями - його батька вбили, а ще він був супергероєм Бетменом. Поліція на чолі з прокурором Гарві Дентом упевнена, що злочин скоїли Тернер і діти відомих суперлиходіїв на зразок Джокера. Тому підліткам доведеться об'єднати зусилля, щоб знайти справжнього вбивцю.
Лицарі Ґотема

Лицарі Ґотема (2023)

Gotham Knights

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США
Читати опис Тернер Гейз, всиновлений син Брюса Вейна, приголомшений одразу двома відкриттями - його батька вбили, а ще він був супергероєм Бетменом. Поліція на чолі з прокурором Гарві Дентом упевнена, що злочин скоїли Тернер і діти відомих суперлиходіїв на зразок Джокера. Тому підліткам доведеться об'єднати зусилля, щоб знайти справжнього вбивцю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (7)  IMDb: 5.3 (7447)
Моя оцінка:
/10
Transference (2020) композитор 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) When her estranged father dies, a trauma therapist's haunted memories manifest as she finds the courage to face her demons and lay them to rest.
Трейлер

Transference (2020)

Transference

композитор
США   1 год 19 хв
Читати опис (англ.) When her estranged father dies, a trauma therapist's haunted memories manifest as she finds the courage to face her demons and lay them to rest.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (103)
Моя оцінка:
/10
Metropolis (2019) продюсер, ідея, сценарист 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Metropolis will follow Lois Lane and Lex Luthor as they investigate the world of fringe science and expose the city's dark and bizarre secrets. Airing exclusively on DC's upcoming digital ...

Metropolis (2019)

Metropolis

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
продюсер, ідея, сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) Metropolis will follow Lois Lane and Lex Luthor as they investigate the world of fringe science and expose the city's dark and bizarre secrets. Airing exclusively on DC's upcoming digital ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (10)
Моя оцінка:
/10
Пенніворт
Пенніворт (2019—2022) режисер, продюсер, сценарист 7.3 imdb 7.8
Сюжет Події відбуваються в шістдесяті роки минулого століття у величезному Лондоні. Головний герой цієї кінокартини якийсь хлопець Альфред Пенніворт. Чоловік є батьком знаменитого Бетмена. Альфред довгий час прослужив офіцером в спецназі, проте в даний момент знаходиться у відставці. Він з одним своїм хорошим забезпеченим одним вирішує відкрити охоронну контору. Спочатку справи йдуть в гору і пані дуже раді цьому. Однак з успіхом приходить і безліч проблем, труднощів і заздрісників. Не всім подобався бізнес чоловіків і багато хто хотів, щоб він розвалився.

Пенніворт був вимотаний постійним тиском з боку і з харизматичного і життєрадісної людини перетворився на злого і замкнутого людини, який нікого не пускав у свій світ. Він щосили намагався налагодити справи в бізнесі, і одного разу йому навіть довелося вбити людину. Ця трагічна подія сильно вплинуло на нього і він став ще більш відлюдник, однак йому вдалося зустріти прекрасну жінку, яка допомогла йому впоратися з труднощами і подарувала прекрасного сина, ставши законною дружиною.
Пенніворт Трейлер

Пенніворт (2019—2022)

Pennyworth

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Скасований
режисер, продюсер, сценарист
США   60 хв
Читати опис Події відбуваються в шістдесяті роки минулого століття у величезному Лондоні. Головний герой цієї кінокартини якийсь хлопець Альфред Пенніворт. Чоловік є батьком знаменитого Бетмена. Альфред довгий час прослужив офіцером в спецназі, проте в даний момент знаходиться у відставці. Він з одним своїм хорошим забезпеченим одним вирішує відкрити охоронну контору. Спочатку справи йдуть в гору і пані дуже раді цьому. Однак з успіхом приходить і безліч проблем, труднощів і заздрісників. Не всім подобався бізнес чоловіків і багато хто хотів, щоб він розвалився.

Пенніворт був вимотаний постійним тиском з боку і з харизматичного і життєрадісної людини перетворився на злого і замкнутого людини, який нікого не пускав у свій світ. Він щосили намагався налагодити справи в бізнесі, і одного разу йому навіть довелося вбити людину. Ця трагічна подія сильно вплинуло на нього і він став ще більш відлюдник, однак йому вдалося зустріти прекрасну жінку, яка допомогла йому впоратися з труднощами і подарувала прекрасного сина, ставши законною дружиною.
КіноБаза: 7.3 (20)  IMDb: 7.8 (18165)
Моя оцінка:
/10
Тренувальний день
Тренувальний день (2017) режисер, продюсер 5.6 imdb 6.1
Сюжет Кримінальний трилер, дія якого розгорнеться через 15 років після подій однойменного повнометражного фільму. Молодий ідеалістичний поліцейський отримує призначення в елітний спецзагін, де йому дістається в напарники бувалий детектив з сумнівними моральними принципами
Тренувальний день

Тренувальний день (2017)

Training Day

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   42 хв
Читати опис Кримінальний трилер, дія якого розгорнеться через 15 років після подій однойменного повнометражного фільму. Молодий ідеалістичний поліцейський отримує призначення в елітний спецзагін, де йому дістається в напарники бувалий детектив з сумнівними моральними принципами
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 6.1 (3629)
Моя оцінка:
/10
Ґотем
Ґотем (2014—2019) продюсер, режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.8
Сюжет Новий співробітник департаменту поліції Ґотема, детектив Джеймс Ґордон і його напарник Гарві Баллок призначаються начальником відділу поліції Ґотема з розслідування вбивств Сарою Ессен на найгучнішу справу останніх років – вбивство Томаса і Марти Вейн. Під час розслідування Ґордон знайомиться з сином убитих – Брюсом Вейном, який після смерті батьків перебуває під опікою свого дворецького Альфреда. Одночасно з розслідуванням вбивства Ґордону доводиться боротися з місцевим ватажком банди Фіш Муні, а також з майбутніми лиходіями Ґотема: Селін Кайл і Освальдом Кобблпотом. У підсумку, Ґордон фокусується на дружбу з молодим Брюсом, щоб в майбутньому зробити з маленького хлопчика Темного лицаря – захисника Ґотема
Ґотем Трейлер

Ґотем (2014—2019)

Gotham

16+
Серіал 5 сезонів, 100 епізодів Завершений
продюсер, режисер, сценарист
США   42 хв
Читати опис Новий співробітник департаменту поліції Ґотема, детектив Джеймс Ґордон і його напарник Гарві Баллок призначаються начальником відділу поліції Ґотема з розслідування вбивств Сарою Ессен на найгучнішу справу останніх років – вбивство Томаса і Марти Вейн. Під час розслідування Ґордон знайомиться з сином убитих – Брюсом Вейном, який після смерті батьків перебуває під опікою свого дворецького Альфреда. Одночасно з розслідуванням вбивства Ґордону доводиться боротися з місцевим ватажком банди Фіш Муні, а також з майбутніми лиходіями Ґотема: Селін Кайл і Освальдом Кобблпотом. У підсумку, Ґордон фокусується на дружбу з молодим Брюсом, щоб в майбутньому зробити з маленького хлопчика Темного лицаря – захисника Ґотема
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (105)  IMDb: 7.8 (241475)
Моя оцінка:
/10
Лотерея
Лотерея (2014) продюсер, режисер 5.0 imdb 6.0
Сюжет Розповідь про світ, що вимирає, коли жінки перестали мати дітей і для розіграшу 100 успішно запліднених ембріонів проводиться національна лотерея для визначення сурогатів.
Лотерея

Лотерея (2014)

The Lottery

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
продюсер, режисер
США   40 хв
Читати опис Розповідь про світ, що вимирає, коли жінки перестали мати дітей і для розіграшу 100 успішно запліднених ембріонів проводиться національна лотерея для визначення сурогатів.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.0 (2010)
Моя оцінка:
/10
Люди майбутнього
Люди майбутнього (2013—2014) режисер, продюсер 6.3 imdb 7.2
Сюжет Стівен Джеймсон незвичайний підліток, хоча ще рік назад він не підозрював про те, що з ним трапиться, сьогодні він на роздоріжжі між двох світів. Він чує голоси, а ночами телепортується, не знаючи де прокинеться завтра. Відчуваючи безсилля і підозрюючи себе в божевіллі, він прислухається до одного з голосів, що звучать в його голові і таким чином знаходить інших «людей майбутнього» – Джона, Кару і Расела. Вони нова генетично розвинена раса, здатна до телекінезу, телепортації і телепатії. За такими «особливими» людьми полює воєнізована група вчених під назвою «Ультра». Вони бачать в «людях майбутнього» загрозу.
Люди майбутнього Трейлер

Люди майбутнього (2013—2014)

The Tomorrow People

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Скасований
режисер, продюсер
США   43 хв
Читати опис Стівен Джеймсон незвичайний підліток, хоча ще рік назад він не підозрював про те, що з ним трапиться, сьогодні він на роздоріжжі між двох світів. Він чує голоси, а ночами телепортується, не знаючи де прокинеться завтра. Відчуваючи безсилля і підозрюючи себе в божевіллі, він прислухається до одного з голосів, що звучать в його голові і таким чином знаходить інших «людей майбутнього» – Джона, Кару і Расела. Вони нова генетично розвинена раса, здатна до телекінезу, телепортації і телепатії. За такими «особливими» людьми полює воєнізована група вчених під назвою «Ультра». Вони бачать в «людях майбутнього» загрозу.
КіноБаза: 6.3 (36)  IMDb: 7.2 (37221)
Моя оцінка:
/10
Алькатрас
Алькатрас (2012) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.9
Сюжет Історія доктора Дієго Сото, кращого в світі знавця найзнаменитішої американської в'язниці «Алькатрас», розташованої на острові біля берегів Сан-Франциско. Сото потрібно розгадати таємницю, пов'язану із загадковим зникненням ув'язнених і охоронців «Алькатраса» багато років тому і несподіваною їх появою у вже недіючій в'язниці в наші дні.
Алькатрас Трейлер

Алькатрас (2012)

Alcatraz

12+
Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США, Канада   60 хв
Читати опис Історія доктора Дієго Сото, кращого в світі знавця найзнаменитішої американської в'язниці «Алькатрас», розташованої на острові біля берегів Сан-Франциско. Сото потрібно розгадати таємницю, пов'язану із загадковим зникненням ув'язнених і охоронців «Алькатраса» багато років тому і несподіваною їх появою у вже недіючій в'язниці в наші дні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (30)  IMDb: 6.9 (40336)
Моя оцінка:
/10
Безсоромні
Безсоромні (2011—2021) режисер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.5
Сюжет Серіал розповідає про неблагополучну сім'ю Френка Ґаллагера, батька-одинака, у якого шестеро дітей. У той час, як він проводить свої дні в алкогольному сп'янінні, його діти вчаться жити самостійно.

Адаптація однойменного британського серіалу (2004—2013).
Безсоромні Трейлер

Безсоромні (2011—2021)

Shameless

18+
Серіал 11 сезон, 134 епізоди Завершений
Топ #90 серіал
режисер
США   46 хв
Читати опис Серіал розповідає про неблагополучну сім'ю Френка Ґаллагера, батька-одинака, у якого шестеро дітей. У той час, як він проводить свої дні в алкогольному сп'янінні, його діти вчаться жити самостійно.

Адаптація однойменного британського серіалу (2004—2013).
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (144)  IMDb: 8.5 (289066)
Моя оцінка:
/10
Locked Down (2010) продюсер  ✓ укр. аудіо 3.0 imdb 4.2
Сюжет (англ.) Danny, a respected cop, is setup after an investigation goes wrong. While laying low in his new jail cell, Danny is forced to get involved in the inmates underground cage fighting circuit. With the help of Irving, a former mixed martial arts champion, Danny devises a scheme to bring justice and innocence to his family's name, if he can get out of the cage alive.
Трейлер

Locked Down (2010)

Locked Down

продюсер
США, Канада   1 год 39 хв
Читати опис (англ.) Danny, a respected cop, is setup after an investigation goes wrong. While laying low in his new jail cell, Danny is forced to get involved in the inmates underground cage fighting circuit. With the help of Irving, a former mixed martial arts champion, Danny devises a scheme to bring justice and innocence to his family's name, if he can get out of the cage alive.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 4.2 (2655)
Моя оцінка:
/10
Нікіта
Нікіта (2010—2013) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.7
Сюжет Коли Нікіта була украй проблемним тінейджером, від смерті її врятувало секретне агентство США, відоме як Підрозділ, який підстроїв її страту і переконало, що їй дали другий шанс почати нове життя і можливість послужити своїй країні. Проте їй не сказали, що її тренували як шпигунку і вбивцю. Зрештою Нікіту зрадили і усі її мрії були зруйновані людьми, яким, як вона думала, можна було довіряти.
Після трьох років переховування Нікіта прагне помсти, чітко давши зрозуміти своїм колишнім керівникам, що ні перед чим не зупиниться. Її мета - викрити та знищити організацію Підрозділ. Однак на даний момент Підрозділ продовжує набирати рекрутів і навчати їх, видаляючи будь-яку інформацію про їх минуле та роблячи з них холоднокровних та кваліфікованих вбивць. Одна з нових рекрутів, Алекс, тільки починає усвідомлювати що очікує її в майбутньому і чому легендарна Нікіта вирішила тікати.
Нікіта Трейлер

Нікіта (2010—2013)

Nikita

16+
Серіал 4 сезони, 73 епізоди Завершений
продюсер, режисер
США   60 хв
Читати опис Коли Нікіта була украй проблемним тінейджером, від смерті її врятувало секретне агентство США, відоме як Підрозділ, який підстроїв її страту і переконало, що їй дали другий шанс почати нове життя і можливість послужити своїй країні. Проте їй не сказали, що її тренували як шпигунку і вбивцю. Зрештою Нікіту зрадили і усі її мрії були зруйновані людьми, яким, як вона думала, можна було довіряти.
Після трьох років переховування Нікіта прагне помсти, чітко давши зрозуміти своїм колишнім керівникам, що ні перед чим не зупиниться. Її мета - викрити та знищити організацію Підрозділ. Однак на даний момент Підрозділ продовжує набирати рекрутів і навчати їх, видаляючи будь-яку інформацію про їх минуле та роблячи з них холоднокровних та кваліфікованих вбивць. Одна з нових рекрутів, Алекс, тільки починає усвідомлювати що очікує її в майбутньому і чому легендарна Нікіта вирішила тікати.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (13)  IMDb: 7.7 (54070)
Моя оцінка:
/10
Miami Medical (2010) режисер 6.7 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A medical drama about a team of expert trauma surgeons, who shine brightest when working under pressure against the clock to save critically injured patients.
Трейлер

Miami Medical (2010)

Miami Medical

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A medical drama about a team of expert trauma surgeons, who shine brightest when working under pressure against the clock to save critically injured patients.
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.0 (1300)
Моя оцінка:
/10
Звіт з червоної доріжки
Звіт з червоної доріжки (2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
Звіт з червоної доріжки

Звіт з червоної доріжки (2009)

Red Carpet Report

Серіал 13 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (106)
Моя оцінка:
/10
The Forgotten (2009—2010) продюсер, режисер 5.3 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A group of volunteers help find the identities of John & Jane Does who were murdered.

The Forgotten (2009—2010)

The Forgotten

Серіал 1 сезон, 17 епізодів Скасований
продюсер, режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A group of volunteers help find the identities of John & Jane Does who were murdered.
КіноБаза: 5.3 (3)  IMDb: 6.5 (2389)
Моя оцінка:
/10
Dark Blue (2009—2010) ідея, режисер, сценарист, продюсер 6.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Officer Carter Shaw and his team go undercover - sometimes too deep, among the criminals of modern-day Los Angeles.
Трейлер

Dark Blue (2009—2010)

Dark Blue

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
ідея, режисер, сценарист, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Officer Carter Shaw and his team go undercover - sometimes too deep, among the criminals of modern-day Los Angeles.
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 7.4 (4251)
Моя оцінка:
/10
В останню мить
В останню мить (2008—2009) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 7.2
Сюжет Доктор Джейкоб Худ - видатний біофізик та особливий радник уряду з наукових питань. Він розслідує наукові кризи та загадкові феномени. Худ йде слідами кожного, хто використовує наукові відкриття з власними цілями. Його пристрасть та місія - захистити науку від нечестивих. Його кличуть в останню мить, і він - останній захисний рубіж.
В останню мить Трейлер

В останню мить (2008—2009)

Eleventh Hour

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   45 хв
Читати опис Доктор Джейкоб Худ - видатний біофізик та особливий радник уряду з наукових питань. Він розслідує наукові кризи та загадкові феномени. Худ йде слідами кожного, хто використовує наукові відкриття з власними цілями. Його пристрасть та місія - захистити науку від нечестивих. Його кличуть в останню мить, і він - останній захисний рубіж.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (3)  IMDb: 7.2 (4260)
Моя оцінка:
/10
The Cure (2007) продюсер, режисер 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) A group of medical activists get care to those who need it most, by any means necessary.

The Cure (2007)

The Cure

продюсер, режисер
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) A group of medical activists get care to those who need it most, by any means necessary.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (80)
Моя оцінка:
/10
Правосуддя
Правосуддя (2006) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.8
Сюжет У адвоката Рона Тротта - власна престижна юридична фірма в Лос-Анджелесі. Він забезпечує першокласний захист та одержує першокласні гонорари, хоча іноді може взятися за справу по-дружбі чи щоб засвітитися в пресі. Його команда складається з прекрасних спеціалістів, від детективів та колишнього прокурора Лютера Грейвса до численних помічників - наприклад, спеціаліста по відбору присяжних і психолога. Його права рука - симпатяга Том Ніколсон, у якого є всі шанси стати таким же чудовим адвокатом. От тільки спочатку Том повинен розібратися з однією слабкістю, якої нема у Рона: людськими почуттями. Співчуття, відраза, співпереживання - все це тільки відволікає, коли намагаєшся виграти справу будь-якою ціною.
Правосуддя

Правосуддя (2006)

Justice

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис У адвоката Рона Тротта - власна престижна юридична фірма в Лос-Анджелесі. Він забезпечує першокласний захист та одержує першокласні гонорари, хоча іноді може взятися за справу по-дружбі чи щоб засвітитися в пресі. Його команда складається з прекрасних спеціалістів, від детективів та колишнього прокурора Лютера Грейвса до численних помічників - наприклад, спеціаліста по відбору присяжних і психолога. Його права рука - симпатяга Том Ніколсон, у якого є всі шанси стати таким же чудовим адвокатом. От тільки спочатку Том повинен розібратися з однією слабкістю, якої нема у Рона: людськими почуттями. Співчуття, відраза, співпереживання - все це тільки відволікає, коли намагаєшся виграти справу будь-якою ціною.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.8 (1671)
Моя оцінка:
/10
Capitol Law (2006) режисер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Sharp legal associates at a Washington D.C. law firm struggle to get along with their ruthless, ethically-challenged managing partner.

Capitol Law (2006)

Capitol Law

режисер
США
Читати опис (англ.) Sharp legal associates at a Washington D.C. law firm struggle to get along with their ruthless, ethically-challenged managing partner.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (49)
Моя оцінка:
/10
Гол!
Гол! (2005) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.7
Сюжет Фільм розповідає про молодого юнака, здібного футболіста, який з малечку дивував усіх своїх друзів неймовірною технікою та рухливістю у грі.
Емігрувавши разом з родиною до Каліфорнії, Сантьяґо Муньєз, а саме так звали юного футболіста, продовжує грати в напівпрофесійній лізі, мріючи про місце в команді зі світовим іменем...
І от одного разу на нього звертає увагу колишній британський футболіст, миттєво оцінивши для себе вміння Санті та його потенціал, він береться за просування молодого таланту у великий футбол
Гол! Трейлер

Гол! (2005)

Goal! The Dream Begins

12+
режисер
США, Велика Британія   1 год 58 хв
Читати опис Фільм розповідає про молодого юнака, здібного футболіста, який з малечку дивував усіх своїх друзів неймовірною технікою та рухливістю у грі.
Емігрувавши разом з родиною до Каліфорнії, Сантьяґо Муньєз, а саме так звали юного футболіста, продовжує грати в напівпрофесійній лізі, мріючи про місце в команді зі світовим іменем...
І от одного разу на нього звертає увагу колишній британський футболіст, миттєво оцінивши для себе вміння Санті та його потенціал, він береться за просування молодого таланту у великий футбол
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (54)  IMDb: 6.7 (66161)
Моя оцінка:
/10
Місце злочину - Нью-Йорк
Місце злочину - Нью-Йорк (2004—2013) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.0
Сюжет Історія команди детективів міста Нью-Йорк, які озброєні найновішими розробками в галузі розкриття злочинів.
Місце злочину - Нью-Йорк Трейлер

Місце злочину - Нью-Йорк (2004—2013)

CSI: NY

16+
Серіал 9 сезонів, 197 епізодів Скасований
продюсер
США, Канада   43 хв
Читати опис Історія команди детективів міста Нью-Йорк, які озброєні найновішими розробками в галузі розкриття злочинів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (22)  IMDb: 7.0 (49761)
Моя оцінка:
/10
CSI: Маямі
CSI: Маямі (2002—2012) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.5
Сюжет Телесеріал про роботу співробітників криміналістської лабораторії Маямі. У кожному окремому епізоді звичайно розказується про розслідування одного-двох злочинів, скоєних в Маямі чи його околицях.
Серіал не має єдиного сюжету, але в кожному сезоні є скрізні сюжетні лінії, звичайно пов'язані з розслідуванням серійних вбивств. Також робиться акцент на особисті проблеми і складнощі співробітників — сімейні проблеми, психологічні травми, відносини з колегами по роботі і родичами. У серіалі особливо широко зачіпається безліч складних соціальних і особистих проблем, незвичайні людські захоплення і звички, часто непіддатливі однозначному визначенню і оцінці.
CSI: Маямі Трейлер

CSI: Маямі (2002—2012)

CSI: Miami

16+
Серіал 10 сезонів, 232 епізоди Завершений
продюсер, режисер
США   43 хв
Читати опис Телесеріал про роботу співробітників криміналістської лабораторії Маямі. У кожному окремому епізоді звичайно розказується про розслідування одного-двох злочинів, скоєних в Маямі чи його околицях.
Серіал не має єдиного сюжету, але в кожному сезоні є скрізні сюжетні лінії, звичайно пов'язані з розслідуванням серійних вбивств. Також робиться акцент на особисті проблеми і складнощі співробітників — сімейні проблеми, психологічні травми, відносини з колегами по роботі і родичами. У серіалі особливо широко зачіпається безліч складних соціальних і особистих проблем, незвичайні людські захоплення і звички, часто непіддатливі однозначному визначенню і оцінці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (27)  IMDb: 6.5 (61430)
Моя оцінка:
/10
CSI: Місце злочину
CSI: Місце злочину (2000—2015) режисер, продюсер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.7
Сюжет Завдяки надсучасним технологіям команда криміналістів поліції Лас-Вегаса розслідує найзаплутаніші вбивства в Місті гріхів.
CSI: Місце злочину Трейлер

CSI: Місце злочину (2000—2015)

CSI: Crime Scene Investigation

16+
Серіал 16 сезонів, 337 епізодів Завершений
режисер, продюсер, сценарист
США, Канада   60 хв
Читати опис Завдяки надсучасним технологіям команда криміналістів поліції Лас-Вегаса розслідує найзаплутаніші вбивства в Місті гріхів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (40)  IMDb: 7.7 (89540)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Я досі знаю, що ви скоїли минулого літа
Я досі знаю, що ви скоїли минулого літа (1998) режисер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 4.8
Сюжет Джулі Джеймс так і не змогла пережити жах минулого літа. Хоча жорстокий маніяк був убитий, його тіло не було знайдено. Тінь похмурого месника продовжує переслідувати дівчину в кошмарних баченнях. Щоб позбавитися страшних спогадів, Джулі з друзями відправляється на живописний тропічний острів. Вони сподіваються провести тут декілька прекрасних днів, але...
Райський кутчок виявляється справжнім пеклом. Насувається шторм, і останній катер з туристами вже відчалив від берега. Спорожніла сцена готова для кривавого спектаклю.
Я досі знаю, що ви скоїли минулого літа Трейлер

Я досі знаю, що ви скоїли минулого літа (1998)

I Still Know What You Did Last Summer

16+
режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис Джулі Джеймс так і не змогла пережити жах минулого літа. Хоча жорстокий маніяк був убитий, його тіло не було знайдено. Тінь похмурого месника продовжує переслідувати дівчину в кошмарних баченнях. Щоб позбавитися страшних спогадів, Джулі з друзями відправляється на живописний тропічний острів. Вони сподіваються провести тут декілька прекрасних днів, але...
Райський кутчок виявляється справжнім пеклом. Насувається шторм, і останній катер з туристами вже відчалив від берега. Спорожніла сцена готова для кривавого спектаклю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (36)  IMDb: 4.8 (79019)
Моя оцінка:
/10
Фенікс
Фенікс (1998) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 6.3
Сюжет Гарі Колінз - офіцер поліції арізонського міста Фенікс - все життя боровся не тільки із злочинністю, але й своїми гріхами, головний серед яких - азартні ігри. Невзмозі розібратися із своїми боргами, він разом зі своїми вірними друзями вирішує пограбувати підпільного лихваря. Пограбування обертається в криваву бійню, і тепер, зірвавши великий куш він не може довіритись нікому...
Фенікс

Фенікс (1998)

Phoenix

16+
режисер
США   1 год 47 хв
Читати опис Гарі Колінз - офіцер поліції арізонського міста Фенікс - все життя боровся не тільки із злочинністю, але й своїми гріхами, головний серед яких - азартні ігри. Невзмозі розібратися із своїми боргами, він разом зі своїми вірними друзями вирішує пограбувати підпільного лихваря. Пограбування обертається в криваву бійню, і тепер, зірвавши великий куш він не може довіритись нікому...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 6.3 (4369)
Моя оцінка:
/10
Boston Kickout (1995) продюсер 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Young aimless men come of age in a troubled Hertfordshire New Town.
Трейлер

Boston Kickout (1995)

Boston Kickout

продюсер
Велика Британія   1 год 50 хв
Читати опис (англ.) Young aimless men come of age in a troubled Hertfordshire New Town.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (453)
Моя оцінка:
/10
Суддя Дредд
Суддя Дредд (1995) режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 5.6
Сюжет Фантастичний бойовик, знятий за мотивами коміксів англійців Джона Вагнера та Карлоса Ескуерри. Дія картини відбувається у 2115 р. Внаслідок глобальної екологічної катастрофи Земля перетворилася на отруйну пустелю, в якій живуть покидьки-людожери. В єдиних центрах цивілізації - містах-мегаполісах, становище не ліпше: тут панує насилля, закони встановлюють банди, що ворогують. Їм протистоять «судді» - хоробрі бійці, які заарештовують злочинців і самі виносять вирок. Найсильніший із них - суддя Джозеф Дредд (Сталлоне). Однак і для нього знаходиться гідний противник - психопат Ріко (Ассанте), колишній суддя та товариш Дредда, котрий утік із в’язниці і тепер тероризує місто... Футуристичні пейзажі з цієї картини вражають навіть за сьогоднішніми стандартами. Однак, незважаючи на велику кількість трюків і феєричних спецефектів, стрічка через слабкий сценарій і невиразну гру акторів є досить невдалою, до того ж не мала успіху в американському кінопрокаті.
Суддя Дредд Трейлер

Суддя Дредд (1995)

Judge Dredd

16+
режисер
США   1 год 36 хв
Читати опис Фантастичний бойовик, знятий за мотивами коміксів англійців Джона Вагнера та Карлоса Ескуерри. Дія картини відбувається у 2115 р. Внаслідок глобальної екологічної катастрофи Земля перетворилася на отруйну пустелю, в якій живуть покидьки-людожери. В єдиних центрах цивілізації - містах-мегаполісах, становище не ліпше: тут панує насилля, закони встановлюють банди, що ворогують. Їм протистоять «судді» - хоробрі бійці, які заарештовують злочинців і самі виносять вирок. Найсильніший із них - суддя Джозеф Дредд (Сталлоне). Однак і для нього знаходиться гідний противник - психопат Ріко (Ассанте), колишній суддя та товариш Дредда, котрий утік із в’язниці і тепер тероризує місто... Футуристичні пейзажі з цієї картини вражають навіть за сьогоднішніми стандартами. Однак, незважаючи на велику кількість трюків і феєричних спецефектів, стрічка через слабкий сценарій і невиразну гру акторів є досить невдалою, до того ж не мала успіху в американському кінопрокаті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (161)  IMDb: 5.6 (125452)
Моя оцінка:
/10
Молоді американці
Молоді американці (1993) сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.7
Сюжет У Лондоні одного за іншим вбивають впливових наркодилерів, причому діють, за чутками, нахабні молодики. Розправляються жорстоко, злодійські традиції не поважають. Дотримуються тільки одного закону: одна куля в голову, п'ять - у тіло. Тим часом в Скотланд Ярді створюється спеціальна група для розслідування цих убивств. Американський коп, фахівець із боротьби з наркотиками, перетинає Атлантику, щоб допомогти колегам.
Молоді американці

Молоді американці (1993)

The Young Americans

сценарист, режисер
Велика Британія, Франція   1 год 43 хв
Читати опис У Лондоні одного за іншим вбивають впливових наркодилерів, причому діють, за чутками, нахабні молодики. Розправляються жорстоко, злодійські традиції не поважають. Дотримуються тільки одного закону: одна куля в голову, п'ять - у тіло. Тим часом в Скотланд Ярді створюється спеціальна група для розслідування цих убивств. Американський коп, фахівець із боротьби з наркотиками, перетинає Атлантику, щоб допомогти колегам.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (2782)
Моя оцінка:
/10
Strangers (1990) сценарист, режисер 0.0 imdb 2.9
Сюжет (англ.) Two brothers are reunited under terrifying circumstances. John Reece (Ceveris) has made a precarious living by selling cocaine to actors and bands, but now he owes his violent associates in...

Strangers (1990)

Strangers

сценарист, режисер
США   1 год 7 хв
Читати опис (англ.) Two brothers are reunited under terrifying circumstances. John Reece (Ceveris) has made a precarious living by selling cocaine to actors and bands, but now he owes his violent associates in...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 2.9 (13)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: