Деніел Неттхейм

Daniel Nettheim

Місце народження: Сідней, Австралія

Всього фільмів (на сайті): 33

Ролі: режисер ★ 7.54 (32), сценарист ★ 6.52 (1), актор (1), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 33 результати

The Messenger (2023) режисер, продюсер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Ed's life is one peaceful routine until playing cards inscribed with cryptic tasks start to arrive in the mail. Choosing to care, Ed makes his way through town helping and hurting.
Трейлер

The Messenger (2023)

The Messenger

Мінісеріал Поновлений серіал
режисер, продюсер
Австралія   50 хв
Читати опис (англ.) Ed's life is one peaceful routine until playing cards inscribed with cryptic tasks start to arrive in the mail. Choosing to care, Ed makes his way through town helping and hurting.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (303)
Моя оцінка:
/10
The Twelve (2022) режисер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) 12 ordinary people who are selected for jury duty in a murder trial as traumatising as it is controversial, in which a woman stands accused of killing a child.
Трейлер

The Twelve (2022)

The Twelve

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
режисер
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) 12 ordinary people who are selected for jury duty in a murder trial as traumatising as it is controversial, in which a woman stands accused of killing a child.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (1795)
Моя оцінка:
/10
Турист
Турист (2022—) режисер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 7.1
Сюжет У центрі сюжету — британець, який опиняється у самісінькому серці Австралії. Його переслідує величезна автоцистерна, яка у божевільній гонитві намагається витіснити чоловіка з дороги. Згодом герой приходить до тями у лікарні, поранений, не уявляючи, ким він є. По його слідам ідуть безжальні постаті з минулого, якого він не пам'ятає. Чоловік вирушає на пошуки відповідей через безкраю і нещадну пустелю.
Турист Трейлер

Турист (2022—)

The Tourist

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія, Австралія, США   11 год 33 хв
Читати опис У центрі сюжету — британець, який опиняється у самісінькому серці Австралії. Його переслідує величезна автоцистерна, яка у божевільній гонитві намагається витіснити чоловіка з дороги. Згодом герой приходить до тями у лікарні, поранений, не уявляючи, ким він є. По його слідам ідуть безжальні постаті з минулого, якого він не пам'ятає. Чоловік вирушає на пошуки відповідей через безкраю і нещадну пустелю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (12)  IMDb: 7.1 (29106)
Моя оцінка:
/10
Halifax: Retribution (2020) режисер 6.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A sniper is on the loose, as Jane Halifax comes back to the rescue to find the sniper before its too late. 20 years on the race for answers is more important than ever.
Трейлер

Halifax: Retribution (2020)

Halifax: Retribution

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Поновлений серіал
режисер
Австралія   40 хв
Читати опис (англ.) A sniper is on the loose, as Jane Halifax comes back to the rescue to find the sniper before its too late. 20 years on the race for answers is more important than ever.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.9 (1200)
Моя оцінка:
/10
Проклята
Проклята (2020) режисер 6.3 imdb 6.0
Сюжет Свіжий погляд на легенду про короля Артура, але з точки зору молодої Німує. Дівчина об’єднує сили з найманцем Артура у пошуках Мерліна та доставці древнього меча.
Проклята Трейлер

Проклята (2020)

Cursed

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Свіжий погляд на легенду про короля Артура, але з точки зору молодої Німує. Дівчина об’єднує сили з найманцем Артура у пошуках Мерліна та доставці древнього меча.
КіноБаза: 6.3 (19)  IMDb: 6.0 (32773)
Моя оцінка:
/10
Країна припливів
Країна припливів (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.8
Сюжет Сюжет розкриває історію про дівчину-втікачку, яка вирішила залишити минуле позаду і оселитися в тихому, забутому богом, рибальському селі на узбережжі. Але спокійне життя закінчується так і не розпочавшись: неподалік знаходять тіло мертвого чоловіка, а жителі закритої громади щось приховують і дуже не раді допитливим гостям. Згодом виявляється, що селище населяють не зовсім люди…
Країна припливів Трейлер

Країна припливів (2018)

Tidelands

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
режисер
Австралія   42 хв
Читати опис Сюжет розкриває історію про дівчину-втікачку, яка вирішила залишити минуле позаду і оселитися в тихому, забутому богом, рибальському селі на узбережжі. Але спокійне життя закінчується так і не розпочавшись: неподалік знаходять тіло мертвого чоловіка, а жителі закритої громади щось приховують і дуже не раді допитливим гостям. Згодом виявляється, що селище населяють не зовсім люди…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (7)  IMDb: 6.8 (8906)
Моя оцінка:
/10
Безпека
Безпека (2018) режисер 7.0 imdb 7.2
Сюжет  Овдовілий дитячий хірург Том живе в мальовничому англійською передмісті, де самотужки ростить двох дочок-підлітків Дженні та Керрі. Його життя здається сталим і практично безхмарним, поки одного разу Дженні не тікає на вечірку. Зникнення дочки і наступні трагічні події перевертають життя головного героя з ніг на голову.
Безпека Трейлер

Безпека (2018)

Safe

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   5 год 56 хв
Читати опис  Овдовілий дитячий хірург Том живе в мальовничому англійською передмісті, де самотужки ростить двох дочок-підлітків Дженні та Керрі. Його життя здається сталим і практично безхмарним, поки одного разу Дженні не тікає на вечірку. Зникнення дочки і наступні трагічні події перевертають життя головного героя з ніг на голову.
КіноБаза: 7.0 (16)  IMDb: 7.2 (52041)
Моя оцінка:
/10
Герроу
Герроу (2018—2021) режисер 7.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Harrow tells the story of Dr. Daniel Harrow, a forensic pathologist with a total disregard for authority.
Герроу Трейлер

Герроу (2018—2021)

Harrow

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Завершений
режисер
США, Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) Harrow tells the story of Dr. Daniel Harrow, a forensic pathologist with a total disregard for authority.
КіноБаза: 7.0 (8)  IMDb: 7.6 (10178)
Моя оцінка:
/10
Whovians (2017—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Five celebrity fans dissect each episode of the new series of Doctor Who.

Whovians (2017—)

Whovians

Серіал 3 сезони, 31 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Австралія   30 хв
Читати опис (англ.) Five celebrity fans dissect each episode of the new series of Doctor Who.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (75)
Моя оцінка:
/10
Hyde & Seek (2016) режисер 6.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) When his best mate and partner is killed in a random attack, Detective Gary Hyde and his new partner Claire McKenzie discover an underbelly of murder and fraud that threatens national security.

Hyde & Seek (2016)

Hyde & Seek

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
режисер
Австралія   44 хв
Читати опис (англ.) When his best mate and partner is killed in a random attack, Detective Gary Hyde and his new partner Claire McKenzie discover an underbelly of murder and fraud that threatens national security.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.1 (448)
Моя оцінка:
/10
Мисливці
Мисливці (2016) режисер 4.3 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Follows Flynn, a headstrong Baltimore FBI agent with a dark past, along with Regan, one of the government's most valuable operatives who may be keeping secrets of her own, and McCarthy, an unhinged junkie and Hunter cell leader.. Flynn's search for his missing wife leads him to a secret government unit assembled to hunt a group of ruthless terrorists - shadowy figures that may or may not be from this world.
Мисливці

Мисливці (2016)

Hunters

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Follows Flynn, a headstrong Baltimore FBI agent with a dark past, along with Regan, one of the government's most valuable operatives who may be keeping secrets of her own, and McCarthy, an unhinged junkie and Hunter cell leader.. Flynn's search for his missing wife leads him to a secret government unit assembled to hunt a group of ruthless terrorists - shadowy figures that may or may not be from this world.
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 5.4 (2711)
Моя оцінка:
/10
Джек Айріш
Джек Айріш (2016—2021) режисер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 7.8
Сюжет Джек Айріш (Гай Пірс) - людина, що намагається знову зібрати своє життя воєдино. Колишній адвокат, чий світ вибухнув після того, як його дружину Ізабель вбив клієнт, Джек спробував повністю розчинитися в алкоголі. Втім, завдяки друзям він не дуже досяг успіху в цій спробі. Він кинув займатися кримінальним правом і зараз просто живе повноцінним "чоловічим життям": спорт, випивка, мистецтво, ставки, бійки, рідкісна любов ...
Він працює на Гаррі Стронга, вибиваючи борги і допомагаючи маніпулювати ставками на перегонах. Ще його можна знайти в меблевій майстерні Чарлі Тауба, де він навчається старовинними методами роботи з деревом. А його другою домівкою став паб Принц Пруссії - остання цитадель футбольного клубу Фіцрой, легендою якого був його батько. Він успішно уникає свого минулого, до тих пір, поки минуле не знаходить його саме.
Джек Айріш Трейлер

Джек Айріш (2016—2021)

Jack Irish

Серіал 3 сезони, 18 епізодів Завершений
режисер
Австралія   52 хв
Читати опис Джек Айріш (Гай Пірс) - людина, що намагається знову зібрати своє життя воєдино. Колишній адвокат, чий світ вибухнув після того, як його дружину Ізабель вбив клієнт, Джек спробував повністю розчинитися в алкоголі. Втім, завдяки друзям він не дуже досяг успіху в цій спробі. Він кинув займатися кримінальним правом і зараз просто живе повноцінним "чоловічим життям": спорт, випивка, мистецтво, ставки, бійки, рідкісна любов ...
Він працює на Гаррі Стронга, вибиваючи борги і допомагаючи маніпулювати ставками на перегонах. Ще його можна знайти в меблевій майстерні Чарлі Тауба, де він навчається старовинними методами роботи з деревом. А його другою домівкою став паб Принц Пруссії - остання цитадель футбольного клубу Фіцрой, легендою якого був його батько. Він успішно уникає свого минулого, до тих пір, поки минуле не знаходить його саме.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.8 (3345)
Моя оцінка:
/10
Еш проти зловісних мерців
Еш проти зловісних мерців (2015—2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.4
Сюжет Останні тридцять років Еш старанно уникав усього, що пов'язане зі спогадами про зловісних мерців, але коли чергова навала істот з потойбіччя загрожує знищити все населення планети, Еш стає єдиним шансом людства на порятунок.
Еш проти зловісних мерців Трейлер

Еш проти зловісних мерців (2015—2018)

Ash vs Evil Dead

18+
Серіал 3 сезони, 30 епізодів Скасований
режисер
США, Нова Зеландія   30 хв
Читати опис Останні тридцять років Еш старанно уникав усього, що пов'язане зі спогадами про зловісних мерців, але коли чергова навала істот з потойбіччя загрожує знищити все населення планети, Еш стає єдиним шансом людства на порятунок.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (72)  IMDb: 8.4 (79889)
Моя оцінка:
/10
Люди
Люди (2015—2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Історія відбувається в паралельному сьогоденні, де люди у повсякденному житті мають при собі пристрій «Синтетик» — робот-андроїд, який сильно нагадує людину.
Люди Трейлер

Люди (2015—2018)

Humans

6+
Серіал 3 сезони, 24 епізоди Скасований
режисер
Велика Британія, США, Швеція   42 хв
Читати опис Історія відбувається в паралельному сьогоденні, де люди у повсякденному житті мають при собі пристрій «Синтетик» — робот-андроїд, який сильно нагадує людину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (35)  IMDb: 7.9 (42354)
Моя оцінка:
/10
Бродчорч
Бродчорч (2013—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.4
Сюжет Спекотного липневого ранку, в розпал туристичного сезону в дорсетському містечку під назвою Бродчорч зникає 11-річний школяр Денні Латимер. Його мати, Бет, починає шукати його, тоді як її краща подруга, Еллі Міллер, офіцер місцевої поліції, виходить з відпустки на роботу і виявляє, що підвищення, на яке вона розраховувала, дістається інспектору Алеку Гарді, приїжджому з репутацією невдахи. Коли тіло Денні знаходять під мальовничими скелями, що обрамляють місто, вони зустрічаються. І Міллер, і Гарді твердо мають намір вирішити загадку вбивства Денні. Еллі, можливо, занадто співчуваючи людям, які її оточують, Алек настільки ж ефективно, скільки й безпристрасно. Коли новина про злочин розлітається по місту, запускається ланцюгова реакція, яка приверне до Бродчерчу увагу всієї країни, витягаючи на світло місто, його мешканців та їхні секрети.
Бродчорч Трейлер

Бродчорч (2013—2017)

Broadchurch

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   48 хв
Читати опис Спекотного липневого ранку, в розпал туристичного сезону в дорсетському містечку під назвою Бродчорч зникає 11-річний школяр Денні Латимер. Його мати, Бет, починає шукати його, тоді як її краща подруга, Еллі Міллер, офіцер місцевої поліції, виходить з відпустки на роботу і виявляє, що підвищення, на яке вона розраховувала, дістається інспектору Алеку Гарді, приїжджому з репутацією невдахи. Коли тіло Денні знаходять під мальовничими скелями, що обрамляють місто, вони зустрічаються. І Міллер, і Гарді твердо мають намір вирішити загадку вбивства Денні. Еллі, можливо, занадто співчуваючи людям, які її оточують, Алек настільки ж ефективно, скільки й безпристрасно. Коли новина про злочин розлітається по місту, запускається ланцюгова реакція, яка приверне до Бродчерчу увагу всієї країни, витягаючи на світло місто, його мешканців та їхні секрети.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (63)  IMDb: 8.4 (127065)
Моя оцінка:
/10
Містер і місіс вбивство
Містер і місіс вбивство (2013) режисер  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 7.4
Сюжет Подружжя займається вельми нетривіальною справою - вони очищають місця злочинів і роблять їх знову придатними для життя, повертаючи їм колишній вигляд і прибираючи усі страшні наслідки злодіянь.
Робота у подружжя, звичайно, ще та! Чимало різного роду неприємних речей доводиться їм бачити щодня, але робота є робота і від неї нікуди не дінешся. Тим більше, вони прекрасно знають, наскільки затребуваним і необхідним є їхній вид діяльності.
Героям доведеться пережити і чимало смішних і комічних ситуацій, які потішать глядачів. Адже від деяких речей у цьому житті, якщо не ставитися до них з іронією і гумором, можна просто з глузду з'їхати!
Містер і місіс вбивство

Містер і місіс вбивство (2013)

Mr & Mrs Murder

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
Австралія   44 хв
Читати опис Подружжя займається вельми нетривіальною справою - вони очищають місця злочинів і роблять їх знову придатними для життя, повертаючи їм колишній вигляд і прибираючи усі страшні наслідки злодіянь.
Робота у подружжя, звичайно, ще та! Чимало різного роду неприємних речей доводиться їм бачити щодня, але робота є робота і від неї нікуди не дінешся. Тим більше, вони прекрасно знають, наскільки затребуваним і необхідним є їхній вид діяльності.
Героям доведеться пережити і чимало смішних і комічних ситуацій, які потішать глядачів. Адже від деяких речей у цьому житті, якщо не ставитися до них з іронією і гумором, можна просто з глузду з'їхати!
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (2)  IMDb: 7.4 (1585)
Моя оцінка:
/10
Вулиця Різника
Вулиця Різника (2012—2016) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 8.1
Сюжет Події даного серіалу розгортаються в Лондоні 1899 року, відразу після гучних вбивств, скоєних Джеком Різником. Команда детективів розслідує злочини, попутно намагаючись заспокоїти паніку серед жителів Іст-Енду.
Вулиця Різника Трейлер

Вулиця Різника (2012—2016)

Ripper Street

16+
Серіал 5 сезонів, 37 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія, Ірландія   59 хв
Читати опис Події даного серіалу розгортаються в Лондоні 1899 року, відразу після гучних вбивств, скоєних Джеком Різником. Команда детективів розслідує злочини, попутно намагаючись заспокоїти паніку серед жителів Іст-Енду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (14)  IMDb: 8.1 (22488)
Моя оцінка:
/10
За службовим обов'язком
За службовим обов'язком (2012—2021) режисер  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.7
Сюжет Британський серіал розповідає про трудові дні БК-12 - підрозділу Британської поліції по боротьбі з корупцією. Стіва Арнота переводять в цей відділ після жахливої перестрілки під час антитерористичної операції, яка закінчилася загибеллю людини. Також у центрі подій серйозне розслідування констебля Кейт Флемінг, яка призначена керівником у справі про передбачувану корупцію з боку головного детектива-інспектора Тоні Гейтса. Але Арнот переконаний - за Гейтсом стоять куди більш серйозні фігури, і, щоб допомогти Гейтсу позбавитися від контролю кримінальних авторитетів, Стів не може нікому розповісти про свої підозри, навіть напарникам, діючи на свій страх і ризик...
За службовим обов'язком Трейлер

За службовим обов'язком (2012—2021)

Line of Duty

Серіал 6 сезонів, 36 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис Британський серіал розповідає про трудові дні БК-12 - підрозділу Британської поліції по боротьбі з корупцією. Стіва Арнота переводять в цей відділ після жахливої перестрілки під час антитерористичної операції, яка закінчилася загибеллю людини. Також у центрі подій серйозне розслідування констебля Кейт Флемінг, яка призначена керівником у справі про передбачувану корупцію з боку головного детектива-інспектора Тоні Гейтса. Але Арнот переконаний - за Гейтсом стоять куди більш серйозні фігури, і, щоб допомогти Гейтсу позбавитися від контролю кримінальних авторитетів, Стів не може нікому розповісти про свої підозри, навіть напарникам, діючи на свій страх і ризик...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (8)  IMDb: 8.7 (70043)
Моя оцінка:
/10
Мисливець
Мисливець (2011) режисер, сценарист  ✓ укр. субтитри 6.5 imdb 6.7
Сюжет Психологічна драма на основі відомого роману Джулії Лі «Мисливець», що розповідає історію Мартіна, відправленого з Європи таємничою біотехнологічною компанією в пустелю Тасманії на полювання за останнім Тасманійським тигром.
Мисливець Трейлер

Мисливець (2011)

The Hunter

16+
режисер, сценарист
Австралія   1 год 42 хв
Читати опис Психологічна драма на основі відомого роману Джулії Лі «Мисливець», що розповідає історію Мартіна, відправленого з Європи таємничою біотехнологічною компанією в пустелю Тасманії на полювання за останнім Тасманійським тигром.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.5 (29)  IMDb: 6.7 (41149)
Моя оцінка:
/10
Spirited (2010—2011) режисер 7.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) A dentist Suzy meets the ghost of an 80s English rock star Henry Mallet.

Spirited (2010—2011)

Spirited

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Завершений
режисер
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) A dentist Suzy meets the ghost of an 80s English rock star Henry Mallet.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 8.0 (1267)
Моя оцінка:
/10
Академія танцю
Академія танцю (2010—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.0
Сюжет Серіал розповідає про життя шести підлітків, які вступили до Національної Академії Танцю в Сіднеї. Вони молоді, красиві, талановиті. І у них є один рік, щоб показати, чого вони варті.
Академія танцю Трейлер

Академія танцю (2010—2013)

Dance Academy

Серіал 3 сезони, 66 епізодів Завершений
режисер
Австралія   24 хв
Читати опис Серіал розповідає про життя шести підлітків, які вступили до Національної Академії Танцю в Сіднеї. Вони молоді, красиві, талановиті. І у них є один рік, щоб показати, чого вони варті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 8.0 (5067)
Моя оцінка:
/10
К-9
К-9 (2009—2010) режисер 7.0 imdb 5.2
Сюжет Телесеріал про пригоди пса-робота K-9 із серіалу «Доктор Хто», знятий за допомогою комп'ютерної анімації та живих зйомок.
К-9

К-9 (2009—2010)

K9

Серіал 1 сезон, 26 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія, Австралія   30 хв
Читати опис Телесеріал про пригоди пса-робота K-9 із серіалу «Доктор Хто», знятий за допомогою комп'ютерної анімації та живих зйомок.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.2 (379)
Моя оцінка:
/10
Жорстокі таємниці Лондона
Жорстокі таємниці Лондона (2009—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 7.8
Сюжет У день, коли оживає легенда і навіть найбільше жахіття стає реальністю… Коли у жертв немає надії на порятунок, а у команди детективів жодних мотивів та доказів. Чи вдасться комусь упіймати злочинця та розгадати страшну загадку? Дивіться на «Мега» один із найпопулярніших детективних серіалів світу – «Жорстокі таємниці Лондона».

Команда детективів на чолі із Джозефом Чендлером розслідує загадкові вбивства, пов’язані із відомими маніяками минулого століття. Так, у серіях першого сезону детективи виходять на слід божевільного вбивці, який вирішив у деталях відтворити усі злочини Джека-Різника. У другому сезоні детективи розслідують справу послідовників відомих британських кримінальних авторитетів – братів Крей.
Жорстокі таємниці Лондона Трейлер

Жорстокі таємниці Лондона (2009—2013)

Whitechapel

Серіал 4 сезони, 18 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   3 год 0 хв
Читати опис У день, коли оживає легенда і навіть найбільше жахіття стає реальністю… Коли у жертв немає надії на порятунок, а у команди детективів жодних мотивів та доказів. Чи вдасться комусь упіймати злочинця та розгадати страшну загадку? Дивіться на «Мега» один із найпопулярніших детективних серіалів світу – «Жорстокі таємниці Лондона».

Команда детективів на чолі із Джозефом Чендлером розслідує загадкові вбивства, пов’язані із відомими маніяками минулого століття. Так, у серіях першого сезону детективи виходять на слід божевільного вбивці, який вирішив у деталях відтворити усі злочини Джека-Різника. У другому сезоні детективи розслідують справу послідовників відомих британських кримінальних авторитетів – братів Крей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (6)  IMDb: 7.8 (14771)
Моя оцінка:
/10
Son Altesse Alex (2008—2011) режисер 5.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Alexandra Wilson is a regular suburban girl who suddenly discovers she is a princess of a mystical kingdom.
Трейлер

Son Altesse Alex (2008—2011)

Son Altesse Alex

Серіал 2 сезони, 52 епізоди Завершений
режисер
Австралія   30 хв
Читати опис (англ.) Alexandra Wilson is a regular suburban girl who suddenly discovers she is a princess of a mystical kingdom.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.4 (1079)
Моя оцінка:
/10
Rush (2008—2011) режисер 7.5 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Rush follows the lives of members of the prestigious Tactical Response team (TR), which is based on the real life Victoria Police Critical Incident Response Team, a highly mobile unit that fills the operational gap between general duties police and the SWAT-like Special Operations Group. The team is seen responding to violent incidents such as carjackings, suicides and armed offences. Rush focuses on the TR officers, their intelligence officer, Leon Broznic and Superindendent Kerry Vincent, head of the TR administration. It explores both the working and personal lives of the team.

Rush (2008—2011)

Rush

Серіал 4 сезони, 70 епізодів Завершений
режисер
Австралія   45 хв
Читати опис (англ.) Rush follows the lives of members of the prestigious Tactical Response team (TR), which is based on the real life Victoria Police Critical Incident Response Team, a highly mobile unit that fills the operational gap between general duties police and the SWAT-like Special Operations Group. The team is seen responding to violent incidents such as carjackings, suicides and armed offences. Rush focuses on the TR officers, their intelligence officer, Leon Broznic and Superindendent Kerry Vincent, head of the TR administration. It explores both the working and personal lives of the team.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.6 (1997)
Моя оцінка:
/10
Canal Road (2007—2008) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Canal Road is a medical and legal advisory centre where the lives of inner-city professionals and their patients entwine in a story of mystery and intrigue.

Canal Road (2007—2008)

Canal Road

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) Canal Road is a medical and legal advisory centre where the lives of inner-city professionals and their patients entwine in a story of mystery and intrigue.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (112)
Моя оцінка:
/10
Ескорт агенство
Ескорт агенство (2007—2010) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.3
Сюжет Драматичний серіал про життя шести дівчат, що працюють в елітному ескорт-агентстві. З часом стає зрозуміло, які стосунки складаються між ними. Тут є і дружба, і суперництво, і відданість, і довіра, і жорстокість.
Ескорт агенство

Ескорт агенство (2007—2010)

Satisfaction

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Завершений
режисер
Австралія   60 хв
Читати опис Драматичний серіал про життя шести дівчат, що працюють в елітному ескорт-агентстві. З часом стає зрозуміло, які стосунки складаються між ними. Тут є і дружба, і суперництво, і відданість, і довіра, і жорстокість.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.3 (1470)
Моя оцінка:
/10
Headland (2005—2006) режисер 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Set in South Heads, Australia, the story begins with a fatal car accident. Craig, who still lies in coma, is the only survivor. Secrets and intrigues are revealed as we discover the lives and personalities of the inhabitants of Headl

Headland (2005—2006)

Headland

Серіал 2 сезони, 64 епізоди Завершений
режисер
Австралія   60 хв
Читати опис (англ.) Set in South Heads, Australia, the story begins with a fatal car accident. Craig, who still lies in coma, is the only survivor. Secrets and intrigues are revealed as we discover the lives and personalities of the inhabitants of Headl
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (158)
Моя оцінка:
/10
Last Man Standing (2005) режисер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A group of twenty-something athletic adventurers compete for glory against tribal champions in some of the remotest corners of the globe.

Last Man Standing (2005)

Last Man Standing

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисер
Австралія   50 хв
Читати опис (англ.) A group of twenty-something athletic adventurers compete for glory against tribal champions in some of the remotest corners of the globe.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (188)
Моя оцінка:
/10
Доктор Хто
Доктор Хто (2005—2021) режисер  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.6
Сюжет Після чергової регенерації тисячолітній прибулець, що називає себе Доктором, знову готовий прожити нове життя. Йому вкотре доведеться зустрітитсь зі старими ворогами, новими таємницями та заново познайомитись зі своїми друзями. Динозавр у центрі Лондону, мумія у космічному поїзді та рослинний апокаліпсис - чи готові ви до таких пригод?
Доктор Хто Трейлер

Доктор Хто (2005—2021)

Doctor Who

0+
Серіал 13 сезонів, 153 епізоди Завершений
Топ #54 серіал
режисер
Велика Британія, США   45 хв
Читати опис Після чергової регенерації тисячолітній прибулець, що називає себе Доктором, знову готовий прожити нове життя. Йому вкотре доведеться зустрітитсь зі старими ворогами, новими таємницями та заново познайомитись зі своїми друзями. Динозавр у центрі Лондону, мумія у космічному поїзді та рослинний апокаліпсис - чи готові ви до таких пригод?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (103)  IMDb: 8.6 (246290)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: