Джуліан Голмс

Julian Holmes

Всього фільмів (на сайті): 40

Ролі: режисер ★ 7.59

Фільмографія

Знайдено 40 результатів

Монарх: Спадок монстрів
Монарх: Спадок монстрів (2023—) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.0
Сюжет Після нападу Ґодзілли на Сан-Франциско, але її знову нажахала незбагненна таємниця. Попри небезпеку, вона вирушає у мандри, шукати істину про свою сімʼю – і загадкову організацію під назвою «Монарх»
Монарх: Спадок монстрів Трейлер

Монарх: Спадок монстрів (2023—)

Monarch: Legacy of Monsters

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
режисер
США, Японія
Читати опис Після нападу Ґодзілли на Сан-Франциско, але її знову нажахала незбагненна таємниця. Попри небезпеку, вона вирушає у мандри, шукати істину про свою сімʼю – і загадкову організацію під назвою «Монарх»
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (29)  IMDb: 7.0 (38877)
Моя оцінка:
/10
Шантаж
Шантаж (2022) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.4
Сюжет Колишня співробітниця ЦРУ погрожує розкрити секрети агентства, і юрист-новачок потрапляє в бурхливий і небезпечний світ міжнародного шпигунства.
Шантаж Трейлер

Шантаж (2022)

The Recruit

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
режисер
США   55 хв
Читати опис Колишня співробітниця ЦРУ погрожує розкрити секрети агентства, і юрист-новачок потрапляє в бурхливий і небезпечний світ міжнародного шпигунства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (30)  IMDb: 7.4 (46012)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Річер
Річер (2022—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.1
Сюжет Джека Річера, колишнього майора армійської військової поліції, заарештовують за підозрою у вбивстві борця з корупцією. Знявши з себе підозри, герой сам береться за пошуки кілера.
Річер Трейлер

Річер (2022—)

Reacher

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Поновлений серіал
режисер
США   50 хв
Читати опис Джека Річера, колишнього майора армійської військової поліції, заарештовують за підозрою у вбивстві борця з корупцією. Знявши з себе підозри, герой сам береться за пошуки кілера.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (95)  IMDb: 8.1 (208717)
Моя оцінка:
/10
Noughts + Crosses (2020—) режисер 6.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Set in a dangerous, alternate world where racism divides society, Noughts + Crosses follows two young people Sephy and Callum, who are divided by their colour but united by love.
Трейлер

Noughts + Crosses (2020—)

Noughts + Crosses

Серіал 2 сезони, 10 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія, США   60 хв
Читати опис (англ.) Set in a dangerous, alternate world where racism divides society, Noughts + Crosses follows two young people Sephy and Callum, who are divided by their colour but united by love.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.3 (2772)
Моя оцінка:
/10
Карнівал Роу
Карнівал Роу (2019—2023) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.7
Сюжет У містичному і темному місті, повному людей, фей та інших істот, поліцейський детектив розслідує серію жахливих вбивств, жертвами яких стали представники чарівної частини населення. Раптово під час свого розслідування детектив стає головним підозрюваним. Тепер він повинен знайти справжнього вбивцю, щоб очистити своє ім'я.
Карнівал Роу Трейлер

Карнівал Роу (2019—2023)

Carnival Row

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Завершений
режисер
США   56 хв
Читати опис У містичному і темному місті, повному людей, фей та інших істот, поліцейський детектив розслідує серію жахливих вбивств, жертвами яких стали представники чарівної частини населення. Раптово під час свого розслідування детектив стає головним підозрюваним. Тепер він повинен знайти справжнього вбивцю, щоб очистити своє ім'я.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (78)  IMDb: 7.7 (82163)
Моя оцінка:
/10
Хлопаки
Хлопаки (2019) режисер  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.7
Сюжет Група хлопаків налаштована знищити корумпованих супергероїв, які зловживають своїми надздібностями.
Хлопаки Трейлер

Хлопаки (2019)

The Boys

Серіал 4 сезони, 32 епізоди Поновлений серіал
Топ #34 серіал
режисер
США   60 хв
Читати опис Група хлопаків налаштована знищити корумпованих супергероїв, які зловживають своїми надздібностями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (314)  IMDb: 8.7 (645588)
Моя оцінка:
/10
Імпульс
Імпульс (2018—2019) режисер 6.7 imdb 7.4
Сюжет Науково-фантастичний трилер є вільною екранізацією третього роману з книжкової серії Стівена Гулда «Джампер». Історія оповідає про пригоди шістнадцятирічної бунтарки Генрі, яка одного разу виявляє, що володіє даром телепортації.
Імпульс Трейлер

Імпульс (2018—2019)

Impulse

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
режисер
США   50 хв
Читати опис Науково-фантастичний трилер є вільною екранізацією третього роману з книжкової серії Стівена Гулда «Джампер». Історія оповідає про пригоди шістнадцятирічної бунтарки Генрі, яка одного разу виявляє, що володіє даром телепортації.
КіноБаза: 6.7 (14)  IMDb: 7.4 (10504)
Моя оцінка:
/10
Загублені у космосі
Загублені у космосі (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.3
Сюжет Після аварійної посадки на чужій планеті сім’я Робінсонів бореться з труднощами, щоб вижити та врятуватися. Але їх підстерігає безліч небезпек і пасток.
Загублені у космосі Трейлер

Загублені у космосі (2018)

Lost in Space

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Після аварійної посадки на чужій планеті сім’я Робінсонів бореться з труднощами, щоб вижити та врятуватися. Але їх підстерігає безліч небезпек і пасток.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (68)  IMDb: 7.3 (105541)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Американські боги
Американські боги (2017—2021) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.6
Сюжет Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Американські боги Трейлер

Американські боги (2017—2021)

American Gods

18+
Серіал 3 сезони, 26 епізодів Скасований
режисер
США   60 хв
Читати опис Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (116)  IMDb: 7.6 (92555)
Моя оцінка:
/10
Залізний кулак
Залізний кулак (2017—2018) режисер  ✓ укр. субтитри 6.3 imdb 6.4
Сюжет Через роки після зникнення, Деніел Ренд повертається в Нью-Йорк і починає боротьбу з криміналом, використовуючи свої неймовірні навички кунг-фу і здатність викликати силу Залізного кулака.
Залізний кулак Трейлер

Залізний кулак (2017—2018)

Iron Fist

18+
Серіал 2 сезони, 23 епізоди Скасований
режисер
США   55 хв
Читати опис Через роки після зникнення, Деніел Ренд повертається в Нью-Йорк і починає боротьбу з криміналом, використовуючи свої неймовірні навички кунг-фу і здатність викликати силу Залізного кулака.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.3 (79)  IMDb: 6.4 (139565)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Клас
Клас (2016) режисер  ✓ укр. субтитри 6.5 imdb 6.8
Сюжет Сюжет серіалу "Клас" - спін - оффу всесвітньо відомого серіалу "Доктор Хто" - обертається навколо чотирьох учнів школи Коал Хілл - Чарлі, Рама, Тані та Ейпріл і їхньої вчительки з фізики панни Квіл, які, за велліням долі та певного ексцентричного прибульця, змушені об'єднатися для боротьби з інопланетними монстрами у намаганні захистити не лише себе, а й цілу Землю. Як і у їхніх попередників, у цих учнів школи Коал Хілл є приховані секрети та бажання. Вони постають перед власними найбільшими жахами, намагаючись впоратися з друзями, батьками, домашніми завданнями, сексом, гризотами та, можливо, кінцем усього живого. Школа Коал Хілл була частиною всесвіту "Доктора Хто" з самого початку і цьому є своя ціна. Усі ці подорожі у часі протягом років призвели до того, що стіни простору та часу потоншали. І з іншого боку щось напирає, щось чекає на свій шанс убити усіх та усе, спустити на нас усіх Тінь. Жах наближається, трагедія наближається, війна наближається. Готуйтеся, "Клас" наближається.
Клас Трейлер

Клас (2016)

Class

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   45 хв
Читати опис Сюжет серіалу "Клас" - спін - оффу всесвітньо відомого серіалу "Доктор Хто" - обертається навколо чотирьох учнів школи Коал Хілл - Чарлі, Рама, Тані та Ейпріл і їхньої вчительки з фізики панни Квіл, які, за велліням долі та певного ексцентричного прибульця, змушені об'єднатися для боротьби з інопланетними монстрами у намаганні захистити не лише себе, а й цілу Землю. Як і у їхніх попередників, у цих учнів школи Коал Хілл є приховані секрети та бажання. Вони постають перед власними найбільшими жахами, намагаючись впоратися з друзями, батьками, домашніми завданнями, сексом, гризотами та, можливо, кінцем усього живого. Школа Коал Хілл була частиною всесвіту "Доктора Хто" з самого початку і цьому є своя ціна. Усі ці подорожі у часі протягом років призвели до того, що стіни простору та часу потоншали. І з іншого боку щось напирає, щось чекає на свій шанс убити усіх та усе, спустити на нас усіх Тінь. Жах наближається, трагедія наближається, війна наближається. Готуйтеся, "Клас" наближається.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.8 (4500)
Моя оцінка:
/10
Містер Хутен і леді
Містер Хутен і леді (2016) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет Історія про пригоди мандрівника Хутена і аристократки Олександри Ліндо-Паркер, які вирушили на пошуки легендарних артефактів давнини.
Містер Хутен і леді Трейлер

Містер Хутен і леді (2016)

Hooten & the Lady

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   46 хв
Читати опис Історія про пригоди мандрівника Хутена і аристократки Олександри Ліндо-Паркер, які вирушили на пошуки легендарних артефактів давнини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (10)  IMDb: 7.2 (3902)
Моя оцінка:
/10
Beowulf: Return to the Shieldlands (2016) режисер 5.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Beowulf returns to his homeland of Herot in the Shieldlands to pay his respects to deceased king Hrothgar (William Hurt). But past jealousies mean Beowulf gets a frosty welcome, especially from Hrothgar's wife, Rheda (Joanne Whalley), and son, Slean (Ed Speelers).
Трейлер

Beowulf: Return to the Shieldlands (2016)

Beowulf: Return to the Shieldlands

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Скасований
режисер
  44 хв
Читати опис (англ.) Beowulf returns to his homeland of Herot in the Shieldlands to pay his respects to deceased king Hrothgar (William Hurt). But past jealousies mean Beowulf gets a frosty welcome, especially from Hrothgar's wife, Rheda (Joanne Whalley), and son, Slean (Ed Speelers).
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 5.7 (3586)
Моя оцінка:
/10
The Interceptor (2015) режисер 5.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) The series is about a Customs Officer, Marcus Ashton (Ash) who is recruited to a new law enforcement team tasked with hunting down some of Britain's most wanted criminals. The series is inspired by the book of the same name which details the career of former customs agent Cameron Addicott, written by Kris Hollington.
Трейлер

The Interceptor (2015)

The Interceptor

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) The series is about a Customs Officer, Marcus Ashton (Ash) who is recruited to a new law enforcement team tasked with hunting down some of Britain's most wanted criminals. The series is inspired by the book of the same name which details the career of former customs agent Cameron Addicott, written by Kris Hollington.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.2 (1040)
Моя оцінка:
/10
Шибайголова
Шибайголова (2015—2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.6
Сюжет Сліпий з дитинства адвокат Метт Мердок використовує інші неймовірно посилені почуття для боротьби зі злочинністю на вулицях нічної Пекельної кухні у Нью-Йорку під ім'ям Шибайголова.
Шибайголова Трейлер

Шибайголова (2015—2018)

Daredevil

17+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
режисер
США   54 хв
Читати опис Сліпий з дитинства адвокат Метт Мердок використовує інші неймовірно посилені почуття для боротьби зі злочинністю на вулицях нічної Пекельної кухні у Нью-Йорку під ім'ям Шибайголова.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (200)  IMDb: 8.6 (473778)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Чужоземка
Чужоземка (2014—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 8.4
Сюжет Клер, яка працювала медсестрою під час Другої світової війни, випадково переміщається в часі і потрапляє в 1743 рік. У цьому світі, повному пригод, вона знайомиться з шотландським лицарем Джеймі. У героїв зав'язується пристрасний роман, незважаючи на те, що серце Клер розривається між двома чоловіками - Джеймі і її чоловіком Френком, який залишився в іншому часі.
Чужоземка Трейлер

Чужоземка (2014—)

Outlander

16+
Серіал 7 сезонів, 92 епізоди Поновлений серіал
режисер
США   60 хв
Читати опис Клер, яка працювала медсестрою під час Другої світової війни, випадково переміщається в часі і потрапляє в 1743 рік. У цьому світі, повному пригод, вона знайомиться з шотландським лицарем Джеймі. У героїв зав'язується пристрасний роман, незважаючи на те, що серце Клер розривається між двома чоловіками - Джеймі і її чоловіком Френком, який залишився в іншому часі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (33)  IMDb: 8.4 (178670)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Smoke (2014) режисер 4.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) An experienced fire fighter is badly injured and spends almost a year recovering at home. Now he returns to work, but is he as emotionally and physically sound as he thinks he is?
Трейлер

The Smoke (2014)

The Smoke

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   44 хв
Читати опис (англ.) An experienced fire fighter is badly injured and spends almost a year recovering at home. Now he returns to work, but is he as emotionally and physically sound as he thinks he is?
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.0 (1045)
Моя оцінка:
/10
Віра
Віра (2011—) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 8.2
Сюжет Головна героїня серіалу — Віра Стенгоуп — інспекторка кримінальної поліції. Вона одержима своєю роботою і під час розкриття справи керується власним чуттям. Перед усім світом Віра постає гостро уїдливою та відважною, з очима, сповненими лукавства. Навіть у миті самотності вона жодним чином нікому цього не показує. Спільно з її напарником, ​​терплячим і надійним Джо Ешвортом, вони завзято беруться за кожну новоявлену справу, незалежно від її складності та заплутаності.
Віра Трейлер

Віра (2011—)

Vera

Серіал 12 сезонів, 50 епізодів Поновлений серіал
режисер
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Головна героїня серіалу — Віра Стенгоуп — інспекторка кримінальної поліції. Вона одержима своєю роботою і під час розкриття справи керується власним чуттям. Перед усім світом Віра постає гостро уїдливою та відважною, з очима, сповненими лукавства. Навіть у миті самотності вона жодним чином нікому цього не показує. Спільно з її напарником, ​​терплячим і надійним Джо Ешвортом, вони завзято беруться за кожну новоявлену справу, незалежно від її складності та заплутаності.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (7)  IMDb: 8.2 (19916)
Моя оцінка:
/10
Lip Service (2010—2012) режисер 7.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Lip Service is a ground-breaking TV comedy drama series, focusing on the romantic lives of three gay women living in contemporary Glasgow. After two years living and working in New York, talented photographer Frankie (28), returns to Glasgow for her aunt's funeral. For Frankie it's time to confront her family, herself and her relationship with her ex-love, Cat. Cat (29), is an architect who has finally plucked up the courage to re-enter the dating scene and meets a loyal, feisty and funny cop, Sam (30). Their relationship blossoms Sam offers Cat everything the wild, capricious Frankie couldn't but simmering below the surface for both Frankie and Cat is an enduring love and passion that cant be ignored. Tess is an actress, who is fast approaching 30 with no career, money or love life. Like Frankie and Cat, she wants to learn from the past and find happiness but are they all destined to make the same mistakes again? Funny, irreverent and moving, Lip Service follows the interwoven love-lives of Frankie, Cat and Tess, building to a poignant and dramatic finale.
Трейлер

Lip Service (2010—2012)

Lip Service

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Скасований
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Lip Service is a ground-breaking TV comedy drama series, focusing on the romantic lives of three gay women living in contemporary Glasgow. After two years living and working in New York, talented photographer Frankie (28), returns to Glasgow for her aunt's funeral. For Frankie it's time to confront her family, herself and her relationship with her ex-love, Cat. Cat (29), is an architect who has finally plucked up the courage to re-enter the dating scene and meets a loyal, feisty and funny cop, Sam (30). Their relationship blossoms Sam offers Cat everything the wild, capricious Frankie couldn't but simmering below the surface for both Frankie and Cat is an enduring love and passion that cant be ignored. Tess is an actress, who is fast approaching 30 with no career, money or love life. Like Frankie and Cat, she wants to learn from the past and find happiness but are they all destined to make the same mistakes again? Funny, irreverent and moving, Lip Service follows the interwoven love-lives of Frankie, Cat and Tess, building to a poignant and dramatic finale.
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 7.5 (4548)
Моя оцінка:
/10
Удар у відповідь
Удар у відповідь (2010—2020) режисер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.1
Сюжет Серіал ґрунтується на романах колишнього сержанта особливої військової служби Великобританії Кріса Райана.
Джон Портер віддав своє життя службі в армії. Великомасштабна операція в Іраку, в якій Джон брав участь, пішла не за планом, і його товариші по службі загинули. Сам же Джон залишився живий, але почуття провини через загиблих товаришів не давало йому спокою. Проходить близько семи років. Джон повертається назад в Ірак, щоб нарешті якось загладити свою провину.
Удар у відповідь Трейлер

Удар у відповідь (2010—2020)

Strike Back

16+
Серіал 8 сезонів, 77 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   45 хв
Читати опис Серіал ґрунтується на романах колишнього сержанта особливої військової служби Великобританії Кріса Райана.
Джон Портер віддав своє життя службі в армії. Великомасштабна операція в Іраку, в якій Джон брав участь, пішла не за планом, і його товариші по службі загинули. Сам же Джон залишився живий, але почуття провини через загиблих товаришів не давало йому спокою. Проходить близько семи років. Джон повертається назад в Ірак, щоб нарешті якось загладити свою провину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (8)  IMDb: 8.1 (33443)
Моя оцінка:
/10
Закон і порядок: Лондон
Закон і порядок: Лондон (2009—2014) режисер 6.2 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A half crime Drama/half legal procedure focusing on the Criminal Investigation Department (C.I.D) Detectives who investigate murders involving the people on the streets of London and the Crown Prosecutors who prosecute the defendants in court. The police half focuses on the exciting case load of London Metropolitan Murder Investigation Unit (M.I.U) made up of dedicated officers including recovering alcoholic Senior Detective Sergeant (D.S) Ronnie Brooks (Bradley Walsh), who substitutes booze with food, he is a cop from the East End with a tough past and a big heart.
Закон і порядок: Лондон Трейлер

Закон і порядок: Лондон (2009—2014)

Law & Order: UK

Серіал 8 сезонів, 53 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   46 хв
Читати опис (англ.) A half crime Drama/half legal procedure focusing on the Criminal Investigation Department (C.I.D) Detectives who investigate murders involving the people on the streets of London and the Crown Prosecutors who prosecute the defendants in court. The police half focuses on the exciting case load of London Metropolitan Murder Investigation Unit (M.I.U) made up of dedicated officers including recovering alcoholic Senior Detective Sergeant (D.S) Ronnie Brooks (Bradley Walsh), who substitutes booze with food, he is a cop from the East End with a tough past and a big heart.
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 7.7 (4840)
Моя оцінка:
/10
Lark Rise to Candleford (2008—2011) режисер 8.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) An adaptation of Flora Thompson's autobiographical novel "Lark Rise To Candleford", set in 19 century Oxfordshire, in which a young girl moves to the local market town to begin an apprenticeship as a postmistress.
Трейлер

Lark Rise to Candleford (2008—2011)

Lark Rise to Candleford

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   53 хв
Читати опис (англ.) An adaptation of Flora Thompson's autobiographical novel "Lark Rise To Candleford", set in 19 century Oxfordshire, in which a young girl moves to the local market town to begin an apprenticeship as a postmistress.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 8.2 (8378)
Моя оцінка:
/10
Honest (2008) режисер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Amanda Redman is to star in a new six-part series for ITV1 about a mother trying to keep her family on the straight and narrow. Called Honest, the comedy drama will see Redman play Lindsay ...

Honest (2008)

Honest

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) Amanda Redman is to star in a new six-part series for ITV1 about a mother trying to keep her family on the straight and narrow. Called Honest, the comedy drama will see Redman play Lindsay ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (248)
Моя оцінка:
/10
Party Animals (2007) режисер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Follows the lives of several young adults whose lives intertwine with their jobs in the Parliment of the United Kingdom.

Party Animals (2007)

Party Animals

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) Follows the lives of several young adults whose lives intertwine with their jobs in the Parliment of the United Kingdom.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (554)
Моя оцінка:
/10
New Street Law (2006—2007) режисер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) New Street Law, set in Manchester's legal community, follows the exploits, competitiveness and legal cases of two rival law firms of barristers that both have very different attitudes to justice.

New Street Law (2006—2007)

New Street Law

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) New Street Law, set in Manchester's legal community, follows the exploits, competitiveness and legal cases of two rival law firms of barristers that both have very different attitudes to justice.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (193)
Моя оцінка:
/10
The Golden Hour (2005) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Medical drama based on a team of specialist trauma staff. "The Golden Hour" refers to the hour immediately following a serious injury and is the most critical period in the victim's survival.

The Golden Hour (2005)

The Golden Hour

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія
Читати опис (англ.) Medical drama based on a team of specialist trauma staff. "The Golden Hour" refers to the hour immediately following a serious injury and is the most critical period in the victim's survival.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (144)
Моя оцінка:
/10
Distant Shores (2005—2008) режисер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A successful London plastic surgeon is forced to adjust to rural life in a bid to save his marriage as his wife accepts a six-month veterinary research job on a small Northumbrian island called Hildasay.

Distant Shores (2005—2008)

Distant Shores

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) A successful London plastic surgeon is forced to adjust to rural life in a bid to save his marriage as his wife accepts a six-month veterinary research job on a small Northumbrian island called Hildasay.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (122)
Моя оцінка:
/10
No Angels (2004—2006) режисер 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Nurses who work, but also enjoy the night life.

No Angels (2004—2006)

No Angels

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
режисер
Велика Британія   47 хв
Читати опис (англ.) Nurses who work, but also enjoy the night life.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (464)
Моя оцінка:
/10
Spooks (2002—2011) режисер 5.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) Tense drama series about the different challenges faced by the British Security Service as they work against the clock to safeguard the nation. The title is a popular colloquialism for spies, and the series follows the work of a group of MI5 officers based at the service's Thames House headquarters, in a highly secure suite of offices known as The Grid.
Трейлер

Spooks (2002—2011)

Spooks

16+
Серіал 10 сезонів, 86 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Tense drama series about the different challenges faced by the British Security Service as they work against the clock to safeguard the nation. The title is a popular colloquialism for spies, and the series follows the work of a group of MI5 officers based at the service's Thames House headquarters, in a highly secure suite of offices known as The Grid.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 8.3 (18308)
Моя оцінка:
/10
Rescue Me (2002) режисер 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Romantic comedy drama series about a thirtysomething writer who, while writing about love and romance for a glossy women's magazine, is trying to salvage her own crumbling marriage.

Rescue Me (2002)

Rescue Me

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисер
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) Romantic comedy drama series about a thirtysomething writer who, while writing about love and romance for a glossy women's magazine, is trying to salvage her own crumbling marriage.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (94)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: