Jo Willems

Місце народження: Антверпен, Бельгія

Всього фільмів (на сайті): 20

Ролі: кінематографіст (19), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 20 результатів

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
кінематографіст
США, Канада   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (149)  IMDb: 6.7 (133556)
Моя оцінка:
/10
Маревокрай
Маревокрай (2022) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.7
Сюжет Смілива осиротіла дівчинка об’єднується з великим розбійником заради подорожі крізь сни й пошуків дорогоцінної перлини, яка виконує бажання.
Маревокрай Трейлер

Маревокрай (2022)

Slumberland

кінематографіст
США   1 год 57 хв
Читати опис Смілива осиротіла дівчинка об’єднується з великим розбійником заради подорожі крізь сни й пошуків дорогоцінної перлини, яка виконує бажання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (54)  IMDb: 6.7 (33445)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Фінч
Фінч (2021) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.9
Сюжет Остання людина на Землі — талановитий винахідник Фінч — доживає лічені дні. Він створює високотехнологічного робота, щоб було кому подбати про його собаку. Перед творцем стоїть найважче із завдань — навчити машину бути людиною.
Фінч Трейлер

Фінч (2021)

Finch

кінематографіст
Велика Британія, США   1 год 55 хв
Читати опис Остання людина на Землі — талановитий винахідник Фінч — доживає лічені дні. Він створює високотехнологічного робота, щоб було кому подбати про його собаку. Перед творцем стоїть найважче із завдань — навчити машину бути людиною.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (179)  IMDb: 6.9 (98632)
Моя оцінка:
/10
Його дім
Його дім (2020) кінематографіст 6.4 imdb 6.4
Сюжет Бол і Ріал з донькою біжать з охопленого війною Південного Судану. Коли група біженців на кволому човні перетинає море, відбувається нещасний випадок, і дівчинка тоне. Через деякий час в Великобританії пара отримує статус іммігрантів і можливість адаптуватися — їм видають житло без можливості переїхати. Але первісна радість швидко змінюється тривогою, тому що по ночах в новому будинку подружжя помічають потойбічну сутність.
Його дім Трейлер

Його дім (2020)

His House

кінематографіст
Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис Бол і Ріал з донькою біжать з охопленого війною Південного Судану. Коли група біженців на кволому човні перетинає море, відбувається нещасний випадок, і дівчинка тоне. Через деякий час в Великобританії пара отримує статус іммігрантів і можливість адаптуватися — їм видають житло без можливості переїхати. Але первісна радість швидко змінюється тривогою, тому що по ночах в новому будинку подружжя помічають потойбічну сутність.
КіноБаза: 6.4 (11)  IMDb: 6.4 (49152)
Моя оцінка:
/10
Сліпота
Сліпота (2019—2022) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.6
Сюжет Дія серіалу розгортається в далекому майбутньому, коли людська раса втратила зір. Люди повернулися до племінного способу життя, називаючи сонце «полум'яним богом» і спалюючи на вогнищах «єретиків», які все ще згадують про зір. Одного разу глава племені Баба Восс бере в дружини Магру, що прийшла в поселення ззовні. Незабаром у жінки народжуються зрячі близнюки, в результаті чого сім'ю проклинають і називають єретиками. Бажаючи захистити дітей, Баба Восс вирішує втекти разом з жителями села, щоб побудувати будинок в новому місці, адже народження зрячих ризикує порушити крихкий баланс нового світу...
Сліпота Трейлер

Сліпота (2019—2022)

See

16+
Серіал 3 сезони, 24 епізоди Завершений
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис Дія серіалу розгортається в далекому майбутньому, коли людська раса втратила зір. Люди повернулися до племінного способу життя, називаючи сонце «полум'яним богом» і спалюючи на вогнищах «єретиків», які все ще згадують про зір. Одного разу глава племені Баба Восс бере в дружини Магру, що прийшла в поселення ззовні. Незабаром у жінки народжуються зрячі близнюки, в результаті чого сім'ю проклинають і називають єретиками. Бажаючи захистити дітей, Баба Восс вирішує втекти разом з жителями села, щоб побудувати будинок в новому місці, адже народження зрячих ризикує порушити крихкий баланс нового світу...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (67)  IMDb: 7.6 (99849)
Моя оцінка:
/10
Кінотеатр жахів
Кінотеатр жахів (2018) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 4.9 imdb 5.5
Сюжет П’ятеро незнайомців опиняються в дивному кінотеатрі, в репертуарі якого – по фільму на кожного глядача. Пережити сеанс не так просто: стрічки ніби знають потаємні страхи своєї аудиторії. Ба більше, залом літають привиди і душі померлих людей. Здається, місцевий підозрілий кіномеханік – єдиний, хто знає усі секрети цього зловісного місця…
Кінотеатр жахів Трейлер

Кінотеатр жахів (2018)

Nightmare Cinema

18+
кінематографіст
США   1 год 59 хв
Читати опис П’ятеро незнайомців опиняються в дивному кінотеатрі, в репертуарі якого – по фільму на кожного глядача. Пережити сеанс не так просто: стрічки ніби знають потаємні страхи своєї аудиторії. Ба більше, залом літають привиди і душі померлих людей. Здається, місцевий підозрілий кіномеханік – єдиний, хто знає усі секрети цього зловісного місця…
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.9 (10)  IMDb: 5.5 (5178)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $3.99
Червоний горобець
Червоний горобець (2018) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.6
Сюжет Домініку Єгорову проти її волі вербують до російської секретної служби у якості «горобця» - професійної звабниці. Домініка вчиться використовувати своє тіло в якості зброї, але прагне зберегти почуття власної гідності під час проходження цього принизливого вишколу. Перетворившись на знаряддя несправедливої системи, вона стає одним з найцінніших агентів секретної програми. Її першою ціллю є Нат Неш (Джоел Едгертон), офіцер ЦРУ, відповідальний за проникнення американських «кротів» до російської розвідки. Між двома молодими людьми зав’язуються складні стосунки - переплетіння взаємного потягу та омани, які ставлять під загрозу їхню кар’єру, світогляд та безпеку обох держав. Фільм знято за романом колишнього офіцера ЦРУ Джейсона Меттьюза “Червоний горобець”.
Червоний горобець Трейлер

Червоний горобець (2018)

Red Sparrow

16+
кінематографіст
США   2 год 20 хв
Читати опис Домініку Єгорову проти її волі вербують до російської секретної служби у якості «горобця» - професійної звабниці. Домініка вчиться використовувати своє тіло в якості зброї, але прагне зберегти почуття власної гідності під час проходження цього принизливого вишколу. Перетворившись на знаряддя несправедливої системи, вона стає одним з найцінніших агентів секретної програми. Її першою ціллю є Нат Неш (Джоел Едгертон), офіцер ЦРУ, відповідальний за проникнення американських «кротів» до російської розвідки. Між двома молодими людьми зав’язуються складні стосунки - переплетіння взаємного потягу та омани, які ставлять під загрозу їхню кар’єру, світогляд та безпеку обох держав. Фільм знято за романом колишнього офіцера ЦРУ Джейсона Меттьюза “Червоний горобець”.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (162)  IMDb: 6.6 (203092)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Американські боги
Американські боги (2017—2021) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.6
Сюжет Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Американські боги Трейлер

Американські боги (2017—2021)

American Gods

18+
Серіал 3 сезони, 26 епізодів Скасований
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис Тінь - людина з минулим. Але тепер єдине, чого він хоче, - це жити тихим і спокійним життям зі своєю дружиною в стороні від проблем. Поки він не дізнається про її загибелі в результаті жахливого нещасного випадку. По дорозі на похорон додому, коли найсильніший шторм стрясає літак, йому видається дивна людина з сусіднього крісла. Він називає себе містер Середа. І він знає про Тіні більше, ніж здається можливим. Він попереджає Тінь, що гряде ще більший шторм. І ніщо з цього моменту, включаючи його самого, не буде таким, як раніше ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (119)  IMDb: 7.6 (93452)
Моя оцінка:
/10
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2 (2015) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.5
Сюжет Катнісс Евердін і Пітта Мелларк намагаються виграти громадянську війну між самодержавним Капітолієм і понівеченими війною районами Панему...
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2 Трейлер

Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2 (2015)

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

16+
кінематографіст
США, Німеччина, Канада, Франція   2 год 17 хв
Читати опис Катнісс Евердін і Пітта Мелларк намагаються виграти громадянську війну між самодержавним Капітолієм і понівеченими війною районами Панему...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (296)  IMDb: 6.5 (378195)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 (2014) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.6
Сюжет 75-і Голодні ігри змінили все. Катніс порушила правила, і непохитне до того часу деспотичне правління Капітолію похитнулося. У людей з'явилася надія, і її втілення — Переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого у полон Піта і захистити своїх близьких, Катніс доведеться битися у справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор.
Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 Трейлер

Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1 (2014)

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

12+
кінематографіст
США, Канада, Франція   2 год 3 хв
Читати опис 75-і Голодні ігри змінили все. Катніс порушила правила, і непохитне до того часу деспотичне правління Капітолію похитнулося. У людей з'явилася надія, і її втілення — Переспівниця. Тепер, щоб звільнити захопленого у полон Піта і захистити своїх близьких, Катніс доведеться битися у справжніх битвах і стати ще сильнішою, ніж на арені ігор.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (354)  IMDb: 6.6 (507991)
Моя оцінка:
/10
Surviving the Game - Making the Hunger Games: Catching Fire (2013) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.8
Сюжет An incredibly in depth and informative compendium of nine featurettes that address virtually every aspect of the film, from the adaptive process through the special effects, stunts and production design. There are a number of really well done interviews with most of the principal cast and crew.

Surviving the Game - Making the Hunger Games: Catching Fire (2013)

Surviving the Game - Making the Hunger Games: Catching Fire

зіграв самого себе
США   2 год 25 хв
Читати опис An incredibly in depth and informative compendium of nine featurettes that address virtually every aspect of the film, from the adaptive process through the special effects, stunts and production design. There are a number of really well done interviews with most of the principal cast and crew.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (56)
Моя оцінка:
/10
Голодні ігри: У вогні
Голодні ігри: У вогні (2013) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Зумівши вижити на безжальних "Голодних іграх", Кетніс Евердін і Піта Мелано марно намагаються забути про те, що сталося з ними в Капітолії. Але президент Сноу, диктатор держави Панем, і його оточення не готові залишити дівчину і хлопця в спокої, вважаючи їх небезпечними. Влада вирішує влаштувати показові Ігри, в яких візьмуть участь переможці минулих років від кожного дистрикту. Жереб кинуто: Кетніс і Піта змушені повернутися на Арену. Знову вони поглянуть в обличчя смерті - заради своїх близьких, заради свого майбутнього, заради своєї любові.
Голодні ігри: У вогні Трейлер

Голодні ігри: У вогні (2013)

The Hunger Games: Catching Fire

12+
кінематографіст
США   2 год 26 хв
Читати опис Зумівши вижити на безжальних "Голодних іграх", Кетніс Евердін і Піта Мелано марно намагаються забути про те, що сталося з ними в Капітолії. Але президент Сноу, диктатор держави Панем, і його оточення не готові залишити дівчину і хлопця в спокої, вважаючи їх небезпечними. Влада вирішує влаштувати показові Ігри, в яких візьмуть участь переможці минулих років від кожного дистрикту. Жереб кинуто: Кетніс і Піта змушені повернутися на Арену. Знову вони поглянуть в обличчя смерті - заради своїх близьких, заради свого майбутнього, заради своєї любові.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (417)  IMDb: 7.5 (727413)
Моя оцінка:
/10
Наркоз
Наркоз (2012) кінематографіст 6.8 imdb 7.8
Сюжет (англ.) After a car accident takes the life of a family member, a police detective lives two alternating parallel lives, one with his wife and one with his son. Is one of his "realities" merely a dream?
Наркоз

Наркоз (2012)

Awake

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
кінематографіст
США   43 хв
Читати опис (англ.) After a car accident takes the life of a family member, a police detective lives two alternating parallel lives, one with his wife and one with his son. Is one of his "realities" merely a dream?
КіноБаза: 6.8 (16)  IMDb: 7.8 (21560)
Моя оцінка:
/10
Зв'язок
Зв'язок (2012—2013) кінематографіст 6.0 imdb 7.3
Сюжет Мартін Бом, вдівець і батько-одинак, намагається знайти підхід до свого 11-річного сина Джейка. Дбайливий і розуміючий Мартін перепробував все, щоб встановити контакт з хлопчиком, який страждає на аутизм. Джейк ніколи не розмовляє, не проявляє ніяких емоцій і не дозволяє нікому до себе доторкатися. Дитина одержима числами, проводячи дні безперервно, записуючи в своєму зошиті незрозумілі ряди цифр і розбираючи стільникові телефони, які вийшли з ладу. Після того як Джейк кілька разів тікає зі школи, Мартіна відвідує соціальний працівник Клеа Хопкінс, яка вважає, що Мартін не може самостійно впоратися з сином. Джейк потрапляє в клініку, незважаючи на відчайдушні заперечення батька. Все змінюється після зустрічі Мартіна з Артуром Теллером, професором і експертом по дітях, які мають неординарні аналітичні здатності.
Зв'язок Трейлер

Зв'язок (2012—2013)

Touch

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
кінематографіст
США   43 хв
Читати опис Мартін Бом, вдівець і батько-одинак, намагається знайти підхід до свого 11-річного сина Джейка. Дбайливий і розуміючий Мартін перепробував все, щоб встановити контакт з хлопчиком, який страждає на аутизм. Джейк ніколи не розмовляє, не проявляє ніяких емоцій і не дозволяє нікому до себе доторкатися. Дитина одержима числами, проводячи дні безперервно, записуючи в своєму зошиті незрозумілі ряди цифр і розбираючи стільникові телефони, які вийшли з ладу. Після того як Джейк кілька разів тікає зі школи, Мартіна відвідує соціальний працівник Клеа Хопкінс, яка вважає, що Мартін не може самостійно впоратися з сином. Джейк потрапляє в клініку, незважаючи на відчайдушні заперечення батька. Все змінюється після зустрічі Мартіна з Артуром Теллером, професором і експертом по дітях, які мають неординарні аналітичні здатності.
КіноБаза: 6.0 (21)  IMDb: 7.3 (43480)
Моя оцінка:
/10
Безмежний розум: Області темряви
Безмежний розум: Області темряви (2011) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.4
Сюжет Нью-йоркський рекламник Едді, бажаючи здолати чорну смугу в житті, приймає засекречений препарат під назвою NZT. Пігулка виводить мозок хлопця на роботу в нереальній потужності. Цей творчий наркотик міняє усе життя Едді, за короткий строк він заробляє купу грошей, але скоро починає страждати від зловісних побічних ефектів препарату. А коли намагається знайти інших NZT -геніїв, щоб зрозуміти, як можна впоратися з цією пристрастю, він дізнається страшну правду.
Безмежний розум: Області темряви Трейлер

Безмежний розум: Області темряви (2011)

Limitless

16+
кінематографіст
США   1 год 45 хв
Читати опис Нью-йоркський рекламник Едді, бажаючи здолати чорну смугу в житті, приймає засекречений препарат під назвою NZT. Пігулка виводить мозок хлопця на роботу в нереальній потужності. Цей творчий наркотик міняє усе життя Едді, за короткий строк він заробляє купу грошей, але скоро починає страждати від зловісних побічних ефектів препарату. А коли намагається знайти інших NZT -геніїв, щоб зрозуміти, як можна впоратися з цією пристрастю, він дізнається страшну правду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (421)  IMDb: 7.4 (616110)
Моя оцінка:
/10
Зізнання шопоголіка
Зізнання шопоголіка (2009) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 5.8
Сюжет Ребека відчуває нездоровий потяг до магазинів, шмоток і власне процесу покупки. Перебити цю згубну пристрасть не можуть ні подруги, ні знайомства з хлопцями, ні борги, що ростуть. Намагаючись у черговий раз почати нове життя, Ребека, трохи набрехавши у своєму резюме, влаштовується на роботу до фінансового видання. Спершу на новому робочому місці у неї не ладнається, але потім вона раптом розуміє, що може використовувати свої глибокі пізнання в області шоппінга при написанні фінансово-аналітичних статей. Ясна річ, героїня швидко завойовує пошану колег і стає місцевою зіркою.
Зізнання шопоголіка Трейлер

Зізнання шопоголіка (2009)

Confessions of a Shopaholic

16+
кінематографіст
США   1 год 44 хв
Читати опис Ребека відчуває нездоровий потяг до магазинів, шмоток і власне процесу покупки. Перебити цю згубну пристрасть не можуть ні подруги, ні знайомства з хлопцями, ні борги, що ростуть. Намагаючись у черговий раз почати нове життя, Ребека, трохи набрехавши у своєму резюме, влаштовується на роботу до фінансового видання. Спершу на новому робочому місці у неї не ладнається, але потім вона раптом розуміє, що може використовувати свої глибокі пізнання в області шоппінга при написанні фінансово-аналітичних статей. Ясна річ, героїня швидко завойовує пошану колег і стає місцевою зіркою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (81)  IMDb: 5.8 (83575)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
30 днів ночі
30 днів ночі (2007) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.6
Сюжет Щороку на 30 днів маленьке місто Берроу на Алясці занурюється в темряву. Арктична ніч - річ цілком нормальна для цих місць. Але ось одного разу, шериф містечка Олсон починає підозрювати, що на цей раз тридцятиденні сутінки не пройдуть так гладко. Вампіри готують кривавий рейд на Берроу.
30 днів ночі Трейлер

30 днів ночі (2007)

30 Days of Night

18+
кінематографіст
США, Нова Зеландія   1 год 53 хв
Читати опис Щороку на 30 днів маленьке місто Берроу на Алясці занурюється в темряву. Арктична ніч - річ цілком нормальна для цих місць. Але ось одного разу, шериф містечка Олсон починає підозрювати, що на цей раз тридцятиденні сутінки не пройдуть так гладко. Вампіри готують кривавий рейд на Берроу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (107)  IMDb: 6.6 (190543)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Граніт науки
Граніт науки (2007) кінематографіст 0.0 imdb 6.5
Сюжет Фільм про тарганів в голові кожного з нас: про те, що вони є в голові у кожного, - сумніватися не доводиться, тому що саме ці комахи роблять кожного з нас по-справжньому особливим і не схожим на інших.
Граніт науки Трейлер

Граніт науки (2007)

Rocket Science

18+
кінематографіст
США   1 год 41 хв
Читати опис Фільм про тарганів в голові кожного з нас: про те, що вони є в голові у кожного, - сумніватися не доводиться, тому що саме ці комахи роблять кожного з нас по-справжньому особливим і не схожим на інших.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (13728)
Моя оцінка:
/10
Лондон
Лондон (2005) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.3
Сюжет Нічого немає більш піднесеніше кохання, коли воно розгорається - і нічого немає руйнівнішого за кохання, коли вона гасне. Кинувшися в пучину пристрасного, бурхливого романа із загадковою дівчиною на ім’я Лондон, Сід вірив, що ця музика сфер буде вічною, але помилився. Одного разу вони обидва зрозуміли, що почуття вичерпали себе, і Лондон пішла з життя героя. Але дівчина пішла, а біль залишився. Намагаючись заглушити муки розбитого серця, Сід пускається у всі тяжкі, глушити себе віскі і наркотиками. Марно!
Лондон Трейлер

Лондон (2005)

London

18+
кінематографіст
Велика Британія, США   1 год 32 хв
Читати опис Нічого немає більш піднесеніше кохання, коли воно розгорається - і нічого немає руйнівнішого за кохання, коли вона гасне. Кинувшися в пучину пристрасного, бурхливого романа із загадковою дівчиною на ім’я Лондон, Сід вірив, що ця музика сфер буде вічною, але помилився. Одного разу вони обидва зрозуміли, що почуття вичерпали себе, і Лондон пішла з життя героя. Але дівчина пішла, а біль залишився. Намагаючись заглушити муки розбитого серця, Сід пускається у всі тяжкі, глушити себе віскі і наркотиками. Марно!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (20)  IMDb: 6.3 (24862)
Моя оцінка:
/10
Тверда цукерка
Тверда цукерка (2005) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.0
Сюжет 14-річна «Лоліта» знайомиться в Інтернеті з 32-річним успішним фотографом Джефом Коулером. Він запрошує її до себе додому.
Тверда цукерка Трейлер

Тверда цукерка (2005)

Hard Candy

18+
кінематографіст
США   1 год 44 хв
Читати опис 14-річна «Лоліта» знайомиться в Інтернеті з 32-річним успішним фотографом Джефом Коулером. Він запрошує її до себе додому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (64)  IMDb: 7.0 (168883)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: