Ніл Берґер

Neil Burger

Дата народження: 22 листопада 1963 (60 років)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Грінвіч, Коннектикут, США

Зріст: 183 см

Всього фільмів (на сайті): 19

Ролі: режисер ★ 7.38 (10), продюсер (7), актор (5), сценарист ★ 7.65 (4)

Фільмографія

Знайдено 19 результатів

Дочка болотного короля
Дочка болотного короля (2023) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.9
Сюжет Гелена має люблячого чоловіка, двох прекрасних доньок, бізнес… та одну таємницю. Поява Гелени на світ – це наслідок викрадення. Чоловік викрав її матір, коли вона була підліткою, і тримав у віддаленій хатині в болотистій місцевості. Тепер Гелені доводиться ризикувати всім, щоб вистежити свого небезпечного батька, який сформував її минуле і погрожує вкрасти її майбутнє.
Дочка болотного короля Трейлер

Дочка болотного короля (2023)

The Marsh King's Daughter

16+
режисер
США   1 год 49 хв
Читати опис Гелена має люблячого чоловіка, двох прекрасних доньок, бізнес… та одну таємницю. Поява Гелени на світ – це наслідок викрадення. Чоловік викрав її матір, коли вона була підліткою, і тримав у віддаленій хатині в болотистій місцевості. Тепер Гелені доводиться ризикувати всім, щоб вистежити свого небезпечного батька, який сформував її минуле і погрожує вкрасти її майбутнє.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (31)  IMDb: 5.9 (9507)
Моя оцінка:
/10
Старі ножі
Старі ножі (2022) продюсер 5.8 imdb 6.1
Сюжет Силія і Генрі — колишні напарники-агенти і коханці — після довгої розлуки ніби випадково зустрічаються в каліфорнійському Кармелі. За вечерею у затишному ресторанчику на березі Тихого океану вони згадують романтичне минуле, не підозрюючи, що кожен має замовлення на іншого.
Старі ножі Трейлер

Старі ножі (2022)

All the Old Knives

продюсер
США   1 год 41 хв
Читати опис Силія і Генрі — колишні напарники-агенти і коханці — після довгої розлуки ніби випадково зустрічаються в каліфорнійському Кармелі. За вечерею у затишному ресторанчику на березі Тихого океану вони згадують романтичне минуле, не підозрюючи, що кожен має замовлення на іншого.
КіноБаза: 5.8 (13)  IMDb: 6.1 (28489)
Моя оцінка:
/10
Покоління Вояджер
Покоління Вояджер (2021) сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.5
Сюжет Високоінтелектуальні та відважні герої вирушають у довгу експедицію на далеку планету. Їм доведеться пережити безліч випробувань, коли назовні вириваються всі бажання й почуття, а контроль слабшає. Персонажам доведеться зіткнутися не тільки з ворогом у глибині космосу, але і з власними демонами.
Покоління Вояджер Трейлер

Покоління Вояджер (2021)

Voyagers

12+
сценарист, режисер, продюсер
США, Чехія, Румунія, Велика Британія   1 год 48 хв
Читати опис Високоінтелектуальні та відважні герої вирушають у довгу експедицію на далеку планету. Їм доведеться пережити безліч випробувань, коли назовні вириваються всі бажання й почуття, а контроль слабшає. Персонажам доведеться зіткнутися не тільки з ворогом у глибині космосу, але і з власними демонами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (35)  IMDb: 5.5 (26574)
Моя оцінка:
/10
1+1: Нова історія
1+1: Нова історія (2017) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.0
Сюжет Мільйонер Філіпп (Браян Кренстон) залишився паралізованим та прикутим до інвалідного крісла внаслідок нещасного випадку. Аби нормально жити, йому потрібен постійний помічник, але всі, кого приводить асистентка Івонн (Ніколь Кідман), не влаштовують Філіппа. У підсумку роботу отримує колишній в’язень, балакучий Делл (Кевін Харт).
Делла гризе почуття провини перед сином, Філіппа – відсутність сенсу життя. Кожен може дати іншому те, чого той потребує, і герої швидко знаходять спільну мову та зближуються, допомагаючи одне одному жити далі, незважаючи на всі проблеми.
1+1: Нова історія Трейлер

1+1: Нова історія (2017)

The Upside

12+
режисер
США   2 год 6 хв
Читати опис Мільйонер Філіпп (Браян Кренстон) залишився паралізованим та прикутим до інвалідного крісла внаслідок нещасного випадку. Аби нормально жити, йому потрібен постійний помічник, але всі, кого приводить асистентка Івонн (Ніколь Кідман), не влаштовують Філіппа. У підсумку роботу отримує колишній в’язень, балакучий Делл (Кевін Харт).
Делла гризе почуття провини перед сином, Філіппа – відсутність сенсу життя. Кожен може дати іншому те, чого той потребує, і герої швидко знаходять спільну мову та зближуються, допомагаючи одне одному жити далі, незважаючи на всі проблеми.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (49)  IMDb: 7.0 (63403)
Моя оцінка:
/10
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.5
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.5 (1411)
Моя оцінка:
/10
Дивергент. Глава 3: Віддана
Дивергент. Глава 3: Віддана (2016) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.7
Сюжет Третій фільм серії "Дивергент". Це перша з двох картин, заснована на романі "Allegiant", який завершує трилогію Вероніки Рот. Після подій попередніх частин, Тріс вирушає разом із Фором за межі стіни, яка охоплює Чикаго. Вперше їм доведеться залишити свої родини і рідне місто, щоб знайти вирішення важливої проблеми. Але світ за стіною виявляється куди складніше, ніж герої могли подумати. Беатріс і Фор повинні вирішити, кому вони можуть довіряти. Починається битва, в якій може загинути все людство. Тріс, для того, щоб залишитися в живих, змушена зробити складний вибір щодо вірності, хоробрості і жертовності.
Дивергент. Глава 3: Віддана Трейлер

Дивергент. Глава 3: Віддана (2016)

Allegiant

16+
продюсер
США   2 год 0 хв
Читати опис Третій фільм серії "Дивергент". Це перша з двох картин, заснована на романі "Allegiant", який завершує трилогію Вероніки Рот. Після подій попередніх частин, Тріс вирушає разом із Фором за межі стіни, яка охоплює Чикаго. Вперше їм доведеться залишити свої родини і рідне місто, щоб знайти вирішення важливої проблеми. Але світ за стіною виявляється куди складніше, ніж герої могли подумати. Беатріс і Фор повинні вирішити, кому вони можуть довіряти. Починається битва, в якій може загинути все людство. Тріс, для того, щоб залишитися в живих, змушена зробити складний вибір щодо вірності, хоробрості і жертовності.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (131)  IMDb: 5.7 (133843)
Моя оцінка:
/10
Мільярди
Мільярди (2016—2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.3
Сюжет У світі влади і великих грошей, в самому серці Нью-Йорка, йде протистояння амбітного фінансиста з Волл-стріт Боббі Аксельрода і принципового федерального прокурора Чака Родса.
Мільярди Трейлер

Мільярди (2016—2023)

Billions

18+
Серіал 7 сезонів, 84 епізоди Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис У світі влади і великих грошей, в самому серці Нью-Йорка, йде протистояння амбітного фінансиста з Волл-стріт Боббі Аксельрода і принципового федерального прокурора Чака Родса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (53)  IMDb: 8.3 (109241)
Моя оцінка:
/10
Області темряви
Області темряви (2015—2016) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.6
Сюжет Даний серіал є продовженням однойменного повнометражного фільму 2011-року. Минуло чотири роки, і у вир подій потрапляє новий герой, Браян Фіньч, який втратив свій шлях у житті. І допоможе йому таємничий препарат, NZT-48, який знімає з мозку всі обмеження.
Області темряви Трейлер

Області темряви (2015—2016)

Limitless

16+
Серіал 1 сезон, 22 епізоди Скасований
продюсер
США   42 хв
Читати опис Даний серіал є продовженням однойменного повнометражного фільму 2011-року. Минуло чотири роки, і у вир подій потрапляє новий герой, Браян Фіньч, який втратив свій шлях у житті. І допоможе йому таємничий препарат, NZT-48, який знімає з мозку всі обмеження.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (67)  IMDb: 7.6 (71816)
Моя оцінка:
/10
Дивергент, розділ 2: Інсургент
Дивергент, розділ 2: Інсургент (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.2
Сюжет У суспільстві, де все розставлено по поличках, а будь-яка індивідуальність підлягає викоріненню, Тріс повинна знайти спосіб побороти страшну систему, яка нищить її близьких. Хто з них на черзі? Вона дізнається все більше страшних подробиць, які стоять за уявним порядком, і вже не може заперечувати, що в її світі пора щось змінювати. Але головне в цій боротьбі - впоратися з розколом, який ворог породжує в її власній душі.
Дивергент, розділ 2: Інсургент Трейлер

Дивергент, розділ 2: Інсургент (2015)

Insurgent

12+
продюсер
США   1 год 59 хв
Читати опис У суспільстві, де все розставлено по поличках, а будь-яка індивідуальність підлягає викоріненню, Тріс повинна знайти спосіб побороти страшну систему, яка нищить її близьких. Хто з них на черзі? Вона дізнається все більше страшних подробиць, які стоять за уявним порядком, і вже не може заперечувати, що в її світі пора щось змінювати. Але головне в цій боротьбі - впоратися з розколом, який ворог породжує в її власній душі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (176)  IMDb: 6.2 (254583)
Моя оцінка:
/10
Дивергент
Дивергент (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.6
Сюжет Світ майбутнього, у ньому суспільство поділено на 5 фракцій, виходячи з рис людини: Щирість, Зречення, Безстрашність, Дружелюбність, Ерудиція. Досягнувши 16 років, кожен підліток проходить тест, яким визначається, у якій фракції людина перебуватиме до кінця свого життя. Беатріс Прайер — шістнадцятирічна дівчина з сім'ї Зречення не отримує остаточного результату, тому що вона є Дивергентом — людиною, що не може належати лише до однієї фракції. Влада міста вважає, що такі нестандартні, відмінні від інших, люди, становлять загрозу для вибудованої системи Фракцій. Дівчина робить вибір, який дивує всіх, в тому числі і її саму – обирає фракцію Безстрашних. Її життя змінюється остаточно і безповоротно. Тепер її основна мета – вижити, довести, що вона гідна бути Безстрашною. Кожен її день – це боротьба з іншими претендентами на ініціювання, але найголовніша битва, звичайно ж, з собою, зі своїми страхами.
Дивергент Трейлер

Дивергент (2014)

Divergent

12+
режисер
США   2 год 19 хв
Читати опис Світ майбутнього, у ньому суспільство поділено на 5 фракцій, виходячи з рис людини: Щирість, Зречення, Безстрашність, Дружелюбність, Ерудиція. Досягнувши 16 років, кожен підліток проходить тест, яким визначається, у якій фракції людина перебуватиме до кінця свого життя. Беатріс Прайер — шістнадцятирічна дівчина з сім'ї Зречення не отримує остаточного результату, тому що вона є Дивергентом — людиною, що не може належати лише до однієї фракції. Влада міста вважає, що такі нестандартні, відмінні від інших, люди, становлять загрозу для вибудованої системи Фракцій. Дівчина робить вибір, який дивує всіх, в тому числі і її саму – обирає фракцію Безстрашних. Її життя змінюється остаточно і безповоротно. Тепер її основна мета – вижити, довести, що вона гідна бути Безстрашною. Кожен її день – це боротьба з іншими претендентами на ініціювання, але найголовніша битва, звичайно ж, з собою, зі своїми страхами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (287)  IMDb: 6.6 (488149)
Моя оцінка:
/10
Безмежний розум: Області темряви
Безмежний розум: Області темряви (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.4
Сюжет Нью-йоркський рекламник Едді, бажаючи здолати чорну смугу в житті, приймає засекречений препарат під назвою NZT. Пігулка виводить мозок хлопця на роботу в нереальній потужності. Цей творчий наркотик міняє усе життя Едді, за короткий строк він заробляє купу грошей, але скоро починає страждати від зловісних побічних ефектів препарату. А коли намагається знайти інших NZT -геніїв, щоб зрозуміти, як можна впоратися з цією пристрастю, він дізнається страшну правду.
Безмежний розум: Області темряви Трейлер

Безмежний розум: Області темряви (2011)

Limitless

16+
режисер
США   1 год 45 хв
Читати опис Нью-йоркський рекламник Едді, бажаючи здолати чорну смугу в житті, приймає засекречений препарат під назвою NZT. Пігулка виводить мозок хлопця на роботу в нереальній потужності. Цей творчий наркотик міняє усе життя Едді, за короткий строк він заробляє купу грошей, але скоро починає страждати від зловісних побічних ефектів препарату. А коли намагається знайти інших NZT -геніїв, щоб зрозуміти, як можна впоратися з цією пристрастю, він дізнається страшну правду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (412)  IMDb: 7.4 (611385)
Моя оцінка:
/10
Щасливчики
Щасливчики (2008) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.9
Сюжет Історія трьох солдатів - Колі, ТЗ і Чівера, - які, вертаючись із Іраку додому, роблять разом незаплановану подорож по Америці й у результаті стають друзями.
Щасливчики

Щасливчики (2008)

The Lucky Ones

18+
режисер, сценарист, продюсер
США   1 год 55 хв
Читати опис Історія трьох солдатів - Колі, ТЗ і Чівера, - які, вертаючись із Іраку додому, роблять разом незаплановану подорож по Америці й у результаті стають друзями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (14)  IMDb: 6.9 (14534)
Моя оцінка:
/10
Made in Hollywood: Teen Edition (2006—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.

Made in Hollywood: Teen Edition (2006—)

Made in Hollywood: Teen Edition

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (84)
Моя оцінка:
/10
Ілюзіоніст
Ілюзіоніст (2006) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.5
Сюжет Відень, початок 20-го століття. Молодий фокусник (Едвард Нортон) закохується в дівчину, якій судиться незабаром стати нареченою принца. Він вирішує використовувати свою «магію», щоб повернути кохану і підірвати стабільність Віденського королівського двору.
Ілюзіоніст Трейлер

Ілюзіоніст (2006)

The Illusionist

16+
режисер, сценарист
США, Чехія   1 год 50 хв
Читати опис Відень, початок 20-го століття. Молодий фокусник (Едвард Нортон) закохується в дівчину, якій судиться незабаром стати нареченою принца. Він вирішує використовувати свою «магію», щоб повернути кохану і підірвати стабільність Віденського королівського двору.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (279)  IMDb: 7.5 (389326)
Моя оцінка:
/10
Interview with the Assassin (2002) сценарист, режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Out of work TV cameraman Ron Kobelski is approached by his formerly reclusive neighbor Walter Ohlinger. Ohlinger claims that he was the mysterious "second gunman" that shot and killed President Kennedy. Ohlinger has kept quiet all these years, but has decided to tell his story now that he has been diagnosed with terminal cancer. Kobelski is skeptical of his neighbor's story, after his investigations provide ambiguous answers. His attitude changes, however, after he receives threatening messages on his answering machine, and spots shadowy figures in his backyard. Is Ohlinger telling the truth? Or is there a bigger conspiracy at work?

Interview with the Assassin (2002)

Interview with the Assassin

сценарист, режисер
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Out of work TV cameraman Ron Kobelski is approached by his formerly reclusive neighbor Walter Ohlinger. Ohlinger claims that he was the mysterious "second gunman" that shot and killed President Kennedy. Ohlinger has kept quiet all these years, but has decided to tell his story now that he has been diagnosed with terminal cancer. Kobelski is skeptical of his neighbor's story, after his investigations provide ambiguous answers. His attitude changes, however, after he receives threatening messages on his answering machine, and spots shadowy figures in his backyard. Is Ohlinger telling the truth? Or is there a bigger conspiracy at work?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (1909)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10
Шоу Чарлі Роза
Шоу Чарлі Роза (1991—2010) зіграв самого себе 5.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
Шоу Чарлі Роза

Шоу Чарлі Роза (1991—2010)

The Charlie Rose Show

Серіал 4 сезони, 5 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Charlie Rose interviews noteworthy people in fields including politics and government, business and economics, science and technology, media, sports and the arts.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.5 (1164)
Моя оцінка:
/10
Cinema 3 (1984) актор у ролі Self - Interviewee 5.0 imdb 6.3

Cinema 3 (1984)

Cinema 3

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.3 (228)
Моя оцінка:
/10
The Jury (2016) режисер 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) A single murder trial as seen through the eyes of the individual jurors, exploring the biases and experiences that influence the jurors' judgment, and how their preconceptions change along the way.

The Jury (2016)

The Jury

режисер
США
Читати опис (англ.) A single murder trial as seen through the eyes of the individual jurors, exploring the biases and experiences that influence the jurors' judgment, and how their preconceptions change along the way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (25)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: