Джессі Рат

Jesse Rath

Дата народження: 11 лютого 1989 (35 років)

Знак зодіаку: Водолій

Місце народження: Монреаль, Квебек, Канада

Всього фільмів (на сайті): 21

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 21 результат

Crisis Aftermath (2019) зіграв самого себе 6.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Join Kevin Smith as he takes you into one of the greatest crossover events in television history.

Crisis Aftermath (2019)

Crisis Aftermath

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
зіграв самого себе
США   40 хв
Читати опис (англ.) Join Kevin Smith as he takes you into one of the greatest crossover events in television history.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.9 (93)
Моя оцінка:
/10
Джей та Мовчун Боб: Перезавантаження
Джей та Мовчун Боб: Перезавантаження (2019) актор у ролі French Canadian Blunt-Fan  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.6
Сюжет Джей та Мовчун Боб повертаються у Голлівуд, де знімають нову частину фільму, заснованому на їх житті.
Джей та Мовчун Боб: Перезавантаження Трейлер

Джей та Мовчун Боб: Перезавантаження (2019)

Jay and Silent Bob Reboot

актор у ролі French Canadian Blunt-Fan
США   1 год 45 хв
Читати опис Джей та Мовчун Боб повертаються у Голлівуд, де знімають нову частину фільму, заснованому на їх житті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (35)  IMDb: 5.6 (28512)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Спецпризначенці
Спецпризначенці (2017) актор у ролі Kahn  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.2
Сюжет Даніель Гарельсон очолює загін справжніх профі, які займаються вельми відповідальною справою. Вони рятують жителів свого міста від найнебезпечніших злочинців. Загін спецпризначенців S.W.A.T. щодня виїжджає на особливі завдання, небезпечні для життя. Однак з такою роботою можуть впоратися тільки вони.
Спецпризначенці

Спецпризначенці (2017)

S.W.A.T.

Серіал 7 сезонів, 141 епізод Поновлений серіал
актор у ролі Kahn
США   43 хв
Читати опис Даніель Гарельсон очолює загін справжніх профі, які займаються вельми відповідальною справою. Вони рятують жителів свого міста від найнебезпечніших злочинців. Загін спецпризначенців S.W.A.T. щодня виїжджає на особливі завдання, небезпечні для життя. Однак з такою роботою можуть впоратися тільки вони.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (10)  IMDb: 7.2 (34188)
Моя оцінка:
/10
Завтра не настане
Завтра не настане (2016—2017) актор у ролі Timothy 6.2 imdb 7.2
Сюжет Романтична історія про двох протилежностях - дівчині, яка всіма силами прагне до стабільності і уникає ризику, і чоловікові, який вірить, що кінець світу неминучий, і тому готовий на все, що завгодно, щоб прожити решту дні незабутньо.
Завтра не настане Трейлер

Завтра не настане (2016—2017)

No Tomorrow

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
актор у ролі Timothy
США   43 хв
Читати опис Романтична історія про двох протилежностях - дівчині, яка всіма силами прагне до стабільності і уникає ризику, і чоловікові, який вірить, що кінець світу неминучий, і тому готовий на все, що завгодно, щоб прожити решту дні незабутньо.
КіноБаза: 6.2 (5)  IMDb: 7.2 (5392)
Моя оцінка:
/10
Реанімація
Реанімація (2015—2018) актор у ролі James 6.6 imdb 8.0
Сюжет Медична драма про важкі будні працівників найбільшої лікарні Лос-Анджелеса, заснована на однойменному документальному фільмі.
Реанімація Трейлер

Реанімація (2015—2018)

Code Black

Серіал 3 сезони, 47 епізодів Скасований
актор у ролі James
США   42 хв
Читати опис Медична драма про важкі будні працівників найбільшої лікарні Лос-Анджелеса, заснована на однойменному документальному фільмі.
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 8.0 (13361)
Моя оцінка:
/10
19-2 (2014—2017) актор у ролі Owen 6.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Character-driven drama, 19-2 revolves around the day-to-day life of two unwilling partners of the Montreal Police Department, Officers Nick Barron and Ben Chartier. These two beat cops ...
Трейлер

19-2 (2014—2017)

19-2

Серіал 4 сезони, 38 епізодів Завершений
актор у ролі Owen
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Character-driven drama, 19-2 revolves around the day-to-day life of two unwilling partners of the Montreal Police Department, Officers Nick Barron and Ben Chartier. These two beat cops ...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 8.1 (2995)
Моя оцінка:
/10
The Good Lie (2012) актор у ролі Jesse 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) After his mother is tragically killed, a privileged young man discovers that he was the product of a vicious rape, and so he sets out to track down his sinister biological father.
Трейлер

The Good Lie (2012)

The Good Lie

актор у ролі Jesse
Канада   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) After his mother is tragically killed, a privileged young man discovers that he was the product of a vicious rape, and so he sets out to track down his sinister biological father.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (125)
Моя оцінка:
/10
Виклик. Непокірна земля
Виклик. Непокірна земля (2013—2015) актор у ролі Alak Tarr  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.0
Сюжет Сюжет серіалу розповідає про Землю, якою вона стала після Блідих воєн: протистояння землян і прилетівших "на поселення" інопланетян, чия система бінарних сонць перетворилася в наднову. Після того, як втрати з обох сторін досягли жахливих розмірів і на Землю помилково потрапили терраформуючі машини інопланетян, жменька солдатів усвідомила безглуздість взаємного знищення і кидає виклик своїм командирам. Ланцюгова реакція призвела до перемир'я між землянами і вотанцями. На початку серіалу з часів оголошення перемир'я пройшло 15 років. Колишній солдат Джозеф Нолан зі своєю прийомною дочкою-інопланетянкою Айриссою потрапляє в колись рідний Сент-Луїс, і вимушено стає захисником місцевих жителів на посаді шерифа. Йому належить жити в місті, яке нині носить горду назву Виклик, населеному представниками 6 рас, і боротися з силами, які намагаються стерти його з лиця Землі.
Виклик. Непокірна земля Трейлер

Виклик. Непокірна земля (2013—2015)

Defiance

16+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
актор у ролі Alak Tarr
США   43 хв
Читати опис Сюжет серіалу розповідає про Землю, якою вона стала після Блідих воєн: протистояння землян і прилетівших "на поселення" інопланетян, чия система бінарних сонць перетворилася в наднову. Після того, як втрати з обох сторін досягли жахливих розмірів і на Землю помилково потрапили терраформуючі машини інопланетян, жменька солдатів усвідомила безглуздість взаємного знищення і кидає виклик своїм командирам. Ланцюгова реакція призвела до перемир'я між землянами і вотанцями. На початку серіалу з часів оголошення перемир'я пройшло 15 років. Колишній солдат Джозеф Нолан зі своєю прийомною дочкою-інопланетянкою Айриссою потрапляє в колись рідний Сент-Луїс, і вимушено стає захисником місцевих жителів на посаді шерифа. Йому належить жити в місті, яке нині носить горду назву Виклик, населеному представниками 6 рас, і боротися з силами, які намагаються стерти його з лиця Землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (23)  IMDb: 7.0 (44676)
Моя оцінка:
/10
Mudpit (2011) актор у ролі Lamb 0.0 imdb 4.7

Mudpit (2011)

Mudpit

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
актор у ролі Lamb
Канада   22 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (207)
Моя оцінка:
/10
Виття: Переродження
Виття: Переродження (2011) актор у ролі Sachin  ✓ укр. аудіо 3.0 imdb 4.0
Сюжет Напередодні закінчення середньої школи звичайному хлопцю Вілу Кідману все-таки вдається звернути на себе увагу красуні Еліни Вінтер. Молоді люди щасливі, але раптово відкривається страшна таємниця минулого Віла - наближається час, коли йому належить стати перевертнем. Не бажаючи змиритися з долею, молоді люди порушують древній містичний цикл і тепер за ними починає полювати ціла армія безжальних демонічних створінь. Тим часом стримувати зростаючу спрагу крові Вілу стає все важче.
Виття: Переродження Трейлер

Виття: Переродження (2011)

The Howling: Reborn

актор у ролі Sachin
США, Канада   1 год 28 хв
Читати опис Напередодні закінчення середньої школи звичайному хлопцю Вілу Кідману все-таки вдається звернути на себе увагу красуні Еліни Вінтер. Молоді люди щасливі, але раптово відкривається страшна таємниця минулого Віла - наближається час, коли йому належить стати перевертнем. Не бажаючи змиритися з долею, молоді люди порушують древній містичний цикл і тепер за ними починає полювати ціла армія безжальних демонічних створінь. Тим часом стримувати зростаючу спрагу крові Вілу стає все важче.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.0 (3)  IMDb: 4.0 (3978)
Моя оцінка:
/10
Моя няня - вампір
Моя няня - вампір (2011—2012) актор у ролі Hottie Hotep  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.0
Сюжет Ітан Морган - боязкий, сором'язливий і незграбний школяр. Якось його батьки вирішили поїхати на кілька днів і залишили Ітана і його молодшу сестру Джейн, разом з новою нянею. Все б нічого і мабуть з цим Ітан міг би змиритися, але виявляється, що його нова няня - вампір. І тепер головна його обов'язок врятувати свою молодшу сестру, кращого друга і найголовніше, місто.
Моя няня - вампір Трейлер

Моя няня - вампір (2011—2012)

My Babysitter's a Vampire

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
актор у ролі Hottie Hotep
Канада   22 хв
Читати опис Ітан Морган - боязкий, сором'язливий і незграбний школяр. Якось його батьки вирішили поїхати на кілька днів і залишили Ітана і його молодшу сестру Джейн, разом з новою нянею. Все б нічого і мабуть з цим Ітан міг би змиритися, але виявляється, що його нова няня - вампір. І тепер головна його обов'язок врятувати свою молодшу сестру, кращого друга і найголовніше, місто.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.0 (5262)
Моя оцінка:
/10
Бути людиною
Бути людиною (2011—2014) актор у ролі Robbie Malik  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.5
Сюжет Головні герої три істоти: вампір який намагається всіма силами відмовитися від своєї сутності і бути людиною, перевертень який боїться наближення повного місяця і ненавидить ту істоту в яку він перетворюється і нарешті привид який веде домашнє господарство і трясеться від кожного незнайомого шороху . Вся ця трійця усіма силами намагається жити як звичайні, живі люди, але зізнатися у них це дуже погано виходить. Бути людиною - дуже складне заняття ...
Бути людиною Трейлер

Бути людиною (2011—2014)

Being Human

18+
Серіал 4 сезони, 52 епізоди Скасований
актор у ролі Robbie Malik
Канада, США   44 хв
Читати опис Головні герої три істоти: вампір який намагається всіма силами відмовитися від своєї сутності і бути людиною, перевертень який боїться наближення повного місяця і ненавидить ту істоту в яку він перетворюється і нарешті привид який веде домашнє господарство і трясеться від кожного незнайомого шороху . Вся ця трійця усіма силами намагається жити як звичайні, живі люди, але зізнатися у них це дуже погано виходить. Бути людиною - дуже складне заняття ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (20)  IMDb: 7.5 (27032)
Моя оцінка:
/10
Троцький
Троцький (2009) актор у ролі Dwight  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.7
Сюжет Леон Бронстейн вивчає історію лівих настроїв у суспільстві і вирішує, що він - перевтілення знаменитого революціонера і переходить до конкретних дій. Він підмовляє робітників свого батька, вдалого бізнесмена, на «повстання і бунт». Батько приймає відповідні заходи і відправляє сина в державну школу. Але і там Леон не сидить без діла, продовжуючи розвивати бурхливу діяльність.
Троцький Трейлер

Троцький (2009)

The Trotsky

актор у ролі Dwight
Канада   2 год 0 хв
Читати опис Леон Бронстейн вивчає історію лівих настроїв у суспільстві і вирішує, що він - перевтілення знаменитого революціонера і переходить до конкретних дій. Він підмовляє робітників свого батька, вдалого бізнесмена, на «повстання і бунт». Батько приймає відповідні заходи і відправляє сина в державну школу. Але і там Леон не сидить без діла, продовжуючи розвивати бурхливу діяльність.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 6.7 (6381)
Моя оцінка:
/10
18 to Life (2010—2011) актор у ролі Carter Boyd 5.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Two couples with opposing points of view reluctantly become family after their teenage kids run off and get married.

18 to Life (2010—2011)

18 to Life

Серіал 2 сезони, 25 епізодів Завершений
актор у ролі Carter Boyd
Канада   23 хв
Читати опис (англ.) Two couples with opposing points of view reluctantly become family after their teenage kids run off and get married.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.8 (978)
Моя оцінка:
/10
Web of Lies (2009) актор у ролі Karl 6.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) Abby Turner has it all: brains, looks and a terrific job as the lead Internet security designer at Custodis Systems. But when her seemingly perfect boyfriend - Josh Lawson - is murdered, Abby's world is turned upside down. Caught in a web of devious schemes and deadly betrayals, Abby must rely on her quick wits and analytical skills - and practise a little deception of her own - if she's to survive the deadly "Web of Lies".
Трейлер

Web of Lies (2009)

Web of Lies

актор у ролі Karl
Канада   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Abby Turner has it all: brains, looks and a terrific job as the lead Internet security designer at Custodis Systems. But when her seemingly perfect boyfriend - Josh Lawson - is murdered, Abby's world is turned upside down. Caught in a web of devious schemes and deadly betrayals, Abby must rely on her quick wits and analytical skills - and practise a little deception of her own - if she's to survive the deadly "Web of Lies".
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.2 (486)
Моя оцінка:
/10
Cra$h & Burn (2009—2010) актор у ролі Renaldo 0.0 imdb 7.1

Cra$h & Burn (2009—2010)

Cra$h & Burn

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
актор у ролі Renaldo
Канада
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (108)
Моя оцінка:
/10
Кредо Вбивці: Походження
Кредо Вбивці: Походження (2009) актор у ролі Federico Auditore  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.9
Сюжет Історія фільму є приквелом до комп'ютерної гри Assassin's Creed II. Сюжет фільму сфокусований на батька центрального персонажа Assassin's Creed II Джованні Аудиторе да Фіренце (Giovanni Auditore da Firenze).
Кредо Вбивці: Походження Трейлер

Кредо Вбивці: Походження (2009)

Assassin's Creed: Lineage

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Federico Auditore
Франція, Канада   36 хв
Читати опис Історія фільму є приквелом до комп'ютерної гри Assassin's Creed II. Сюжет фільму сфокусований на батька центрального персонажа Assassin's Creed II Джованні Аудиторе да Фіренце (Giovanni Auditore da Firenze).
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (8)  IMDb: 6.9 (4740)
Моя оцінка:
/10
Мертві як я: Життя після смерті
Мертві як я: Життя після смерті (2009) актор у ролі Boy Teenager 6.3 imdb 6.0
Сюжет Фільм знятий за мотивами відомого телесеріалу «Мертві як я» і оповідає про команду женців, що збирають душі. Дія відбувається через 4 роки після подій, що ввійшли в серіал. Дер Вафель Хаус згорів, а головний жнець Руб пішов у відставку. В інших з'явився новий бос - Камерон Кейн - слизький бізнесмен, що мало піклується про новоспечених мерців.
Мертві як я: Життя після смерті Трейлер

Мертві як я: Життя після смерті (2009)

Dead Like Me: Life After Death

12+
актор у ролі Boy Teenager
США   1 год 27 хв
Читати опис Фільм знятий за мотивами відомого телесеріалу «Мертві як я» і оповідає про команду женців, що збирають душі. Дія відбувається через 4 роки після подій, що ввійшли в серіал. Дер Вафель Хаус згорів, а головний жнець Руб пішов у відставку. В інших з'явився новий бос - Камерон Кейн - слизький бізнесмен, що мало піклується про новоспечених мерців.
КіноБаза: 6.3 (10)  IMDb: 6.0 (13943)
Моя оцінка:
/10
Крізь об'єктив
Крізь об'єктив (2008) актор у ролі Guy on Lawn  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.1
Сюжет Самий популярний хлопець у школі тільки що запросив Менді на саму круту вечірку року, але є одна проблема - у неї дуже суворі батьки. Менді відпускають із будинку під приводом того, що вона йде до подруг «займатися», але з одною умовою.
Кожні півгодини вона повинна зв'язуватися з татом по мобільному телефоні, використовуючи відео зв'язок. Тепер Менді і її друзям потрібно придумати, як використовувати технічний прогрес у свою користь, щоб пройти на вечірку й уникнути всевидючого ока батька.
Крізь об'єктив Трейлер

Крізь об'єктив (2008)

Picture This

16+
актор у ролі Guy on Lawn
США   1 год 32 хв
Читати опис Самий популярний хлопець у школі тільки що запросив Менді на саму круту вечірку року, але є одна проблема - у неї дуже суворі батьки. Менді відпускають із будинку під приводом того, що вона йде до подруг «займатися», але з одною умовою.
Кожні півгодини вона повинна зв'язуватися з татом по мобільному телефоні, використовуючи відео зв'язок. Тепер Менді і її друзям потрібно придумати, як використовувати технічний прогрес у свою користь, щоб пройти на вечірку й уникнути всевидючого ока батька.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (9)  IMDb: 5.1 (10869)
Моя оцінка:
/10
Prom Wars: Love Is a Battlefield (2008) актор у ролі Francis 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) After silver spoon Geoffrey tricks arranged socialite date Diana Riggs into dumping waitering commoner lover Percy, she seeks revenge on all boys. So she convinces her private prep school, the only local one for girls, to limit prom
Трейлер

Prom Wars: Love Is a Battlefield (2008)

Prom Wars: Love Is a Battlefield

актор у ролі Francis
Канада   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) After silver spoon Geoffrey tricks arranged socialite date Diana Riggs into dumping waitering commoner lover Percy, she seeks revenge on all boys. So she convinces her private prep school, the only local one for girls, to limit prom
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (549)
Моя оцінка:
/10
Краща гра на світі
Краща гра на світі (2005) актор у ролі Runner  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.4
Сюжет Те, що відбулося на першості по гольфу US Open в 1913 році, доречніше назвати чудом. Тоді нікому не відомий 20-річний хлопчина Франсіс Уїме, що вважався аутсайдером, наголову розгромив того, що славився абсолютно непереможним, чемпіона Гарі Вардона. Причому розгромив елегантно, стильно і не без почуття гумору. Цієї, однієї з яскравих сторінок в історії гольфу, названої сучасниками битвою Давида і Голіафа, і присвячений даний фільм...
Краща гра на світі Трейлер

Краща гра на світі (2005)

The Greatest Game Ever Played

12+
актор у ролі Runner
США, Канада   2 год 0 хв
Читати опис Те, що відбулося на першості по гольфу US Open в 1913 році, доречніше назвати чудом. Тоді нікому не відомий 20-річний хлопчина Франсіс Уїме, що вважався аутсайдером, наголову розгромив того, що славився абсолютно непереможним, чемпіона Гарі Вардона. Причому розгромив елегантно, стильно і не без почуття гумору. Цієї, однієї з яскравих сторінок в історії гольфу, названої сучасниками битвою Давида і Голіафа, і присвячений даний фільм...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (36)  IMDb: 7.4 (33800)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: