Паоло Барзмен

Paolo Barzman

Дата народження: 9 травня 1957 (67 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Канни, Франція

Зріст: 178 см

Всього фільмів (на сайті): 36

Ролі: режисер ★ 6.85 (36), продюсер (3), сценарист (2), актор (1), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 36 результатів

Ride (2023) режисер, продюсер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Follows the lives of the McMurrays as they struggle to keep their beloved ranch afloat.
Трейлер

Ride (2023)

Ride

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
США
Читати опис (англ.) Follows the lives of the McMurrays as they struggle to keep their beloved ranch afloat.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (873)
Моя оцінка:
/10
Привиди на продаж
Привиди на продаж (2021) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.1
Сюжет Пригодницько-містична драма з елементами трилеру про мисливців за привидами, що борються з демонами та паралельно сприяють розвитку ринку вторинної нерухомості. Як відомо репутація – невід’ємна складова успіху. Це стосується і ринку нерухомості. Будинки з поганою репутацією вартують менше, тому ріелторська компанія Ніка Романа наймає елітну команду спеціалістів-дослідників паранормальних явищ аби ті очищали від нечистої сили прокляті будинки з привидами та потойбічними демонами, які буквально відлякують потенційних покупців...
Привиди на продаж Трейлер

Привиди на продаж (2021)

SurrealEstate

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
режисер
США
Читати опис Пригодницько-містична драма з елементами трилеру про мисливців за привидами, що борються з демонами та паралельно сприяють розвитку ринку вторинної нерухомості. Як відомо репутація – невід’ємна складова успіху. Це стосується і ринку нерухомості. Будинки з поганою репутацією вартують менше, тому ріелторська компанія Ніка Романа наймає елітну команду спеціалістів-дослідників паранормальних явищ аби ті очищали від нечистої сили прокляті будинки з привидами та потойбічними демонами, які буквально відлякують потенційних покупців...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (10)  IMDb: 7.1 (4787)
Моя оцінка:
/10
La Garconne (2020) режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Paris, June 1919. Louise Kerlac witnesses the murder of a family friend by state agents who frame her. She becomes a police detective using her brother's identity, convinced it will be the best place to hide and to prove her innocence.

La Garconne (2020)

La Garconne

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Франція   5 год 5 хв
Читати опис (англ.) Paris, June 1919. Louise Kerlac witnesses the murder of a family friend by state agents who frame her. She becomes a police detective using her brother's identity, convinced it will be the best place to hide and to prove her innocence.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (255)
Моя оцінка:
/10
Вайнона Ерп
Вайнона Ерп (2016—2021) режисер, продюсер 6.4 imdb 7.4
Сюжет Містичний вестерн про велику любительку пригод. Так склалося, що предок Вайнони був великий Уайетт Ерп, один з тих, хто підкорив Дикий Захід. Як і він, дівчина обожнює пити віскі та гуляти з друзями, але якщо Вайнона чує небезпеку, вона перетворюється зовсім в іншу людину - сміливу мисливицю на нечисть. Ніякі демони її не лякають. Вона відважно кидається в бій і відправляє всі зловісні створення назад в пекло. Допомагають їй в цьому її вірні друзі - справжня пошукова команда. З їх допомогою і завдяки своєму особливому чуттю Вайнона безпомилково визначає породження іншого світу.
Вайнона Ерп Трейлер

Вайнона Ерп (2016—2021)

Wynonna Earp

16+
Серіал 4 сезони, 49 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США, Канада   43 хв
Читати опис Містичний вестерн про велику любительку пригод. Так склалося, що предок Вайнони був великий Уайетт Ерп, один з тих, хто підкорив Дикий Захід. Як і він, дівчина обожнює пити віскі та гуляти з друзями, але якщо Вайнона чує небезпеку, вона перетворюється зовсім в іншу людину - сміливу мисливицю на нечисть. Ніякі демони її не лякають. Вона відважно кидається в бій і відправляє всі зловісні створення назад в пекло. Допомагають їй в цьому її вірні друзі - справжня пошукова команда. З їх допомогою і завдяки своєму особливому чуттю Вайнона безпомилково визначає породження іншого світу.
КіноБаза: 6.4 (7)  IMDb: 7.4 (24934)
Моя оцінка:
/10
Кіллджой
Кіллджой (2015—2019) режисер 6.7 imdb 7.2
Сюжет Науково-фантастичний серіал телеканалу SyFy, що оповідає про те, як тріо професійних мисливців за головами борознить простори Всесвіту з метою затримання та звершення правосуддя над найнебезпечнішими злочинцями.
Кіллджой Трейлер

Кіллджой (2015—2019)

Killjoys

Серіал 5 сезонів, 50 епізодів Завершений
режисер
Канада   42 хв
Читати опис Науково-фантастичний серіал телеканалу SyFy, що оповідає про те, як тріо професійних мисливців за головами борознить простори Всесвіту з метою затримання та звершення правосуддя над найнебезпечнішими злочинцями.
КіноБаза: 6.7 (29)  IMDb: 7.2 (23593)
Моя оцінка:
/10
Темна матерія
Темна матерія (2015—2017) режисер 7.2 imdb 7.5
Сюжет Глибоко в космосі блукає пошкоджений корабель-привид. Несподівано екіпаж пробуджується від анабіозу, але ніхто з шістки не може згадати нічого ні про своє минуле, ані про те, як вони опинилися посеред темряви на незнайомому судні.
Темна матерія Трейлер

Темна матерія (2015—2017)

Dark Matter

16+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
режисер
Канада   42 хв
Читати опис Глибоко в космосі блукає пошкоджений корабель-привид. Несподівано екіпаж пробуджується від анабіозу, але ніхто з шістки не може згадати нічого ні про своє минуле, ані про те, як вони опинилися посеред темряви на незнайомому судні.
КіноБаза: 7.2 (47)  IMDb: 7.5 (45425)
Моя оцінка:
/10
X Company (2015—2017) режисер 4.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) X COMPANY is an emotionally-driven character drama, set in the thrilling and dangerous world of WWII espionage and covert operations. It follows the stories of five highly skilled young ...
Трейлер

X Company (2015—2017)

X Company

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Завершений
режисер
Канада   44 хв
Читати опис (англ.) X COMPANY is an emotionally-driven character drama, set in the thrilling and dangerous world of WWII espionage and covert operations. It follows the stories of five highly skilled young ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.6 (3368)
Моя оцінка:
/10
Bomb Girls (2012—2013) режисер 6.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Set in the 1940s, Bomb Girls tells the remarkable stories of the women who risked their lives in a munitions factory building bombs for the Allied forces fighting on the European front. The series delves into the lives of these exceptional women from all walks of life - peers, friends and rivals - who find themselves thrust into new worlds and changed profoundly as they are liberated from their home and social restrictions.
Трейлер

Bomb Girls (2012—2013)

Bomb Girls

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Завершений
режисер
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Set in the 1940s, Bomb Girls tells the remarkable stories of the women who risked their lives in a munitions factory building bombs for the Allied forces fighting on the European front. The series delves into the lives of these exceptional women from all walks of life - peers, friends and rivals - who find themselves thrust into new worlds and changed profoundly as they are liberated from their home and social restrictions.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.8 (4592)
Моя оцінка:
/10
Бути людиною
Бути людиною (2011—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.5
Сюжет Головні герої три істоти: вампір який намагається всіма силами відмовитися від своєї сутності і бути людиною, перевертень який боїться наближення повного місяця і ненавидить ту істоту в яку він перетворюється і нарешті привид який веде домашнє господарство і трясеться від кожного незнайомого шороху . Вся ця трійця усіма силами намагається жити як звичайні, живі люди, але зізнатися у них це дуже погано виходить. Бути людиною - дуже складне заняття ...
Бути людиною Трейлер

Бути людиною (2011—2014)

Being Human

18+
Серіал 4 сезони, 52 епізоди Скасований
режисер
Канада, США   44 хв
Читати опис Головні герої три істоти: вампір який намагається всіма силами відмовитися від своєї сутності і бути людиною, перевертень який боїться наближення повного місяця і ненавидить ту істоту в яку він перетворюється і нарешті привид який веде домашнє господарство і трясеться від кожного незнайомого шороху . Вся ця трійця усіма силами намагається жити як звичайні, живі люди, але зізнатися у них це дуже погано виходить. Бути людиною - дуже складне заняття ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (20)  IMDb: 7.5 (26991)
Моя оцінка:
/10
Загублена
Загублена (2010—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.6
Сюжет Бо - суккуб. Що виросла в людській сім'ї вона не знала про свою істинну природу, вважаючи себе фріком, а невміння контролювати надприродний голод зробило її самотньою утікачкою, що залишає після себе лише трупи. Усе міняється, коли Бо потрапляє у поле зору кланів Фейри, що пояснили їй хто вона. Не бажаючи вибирати між кланами Світла і Пітьми, Бо вирішує зайняти сторону людей. Їй допомагають юна злодійка Кензі, детектив-перевертень Дайсон і доктор Лорен, що займається вивченням Фейри.
Загублена Трейлер

Загублена (2010—2015)

Lost Girl

16+
Серіал 5 сезонів, 78 епізодів Завершений
режисер
Канада   44 хв
Читати опис Бо - суккуб. Що виросла в людській сім'ї вона не знала про свою істинну природу, вважаючи себе фріком, а невміння контролювати надприродний голод зробило її самотньою утікачкою, що залишає після себе лише трупи. Усе міняється, коли Бо потрапляє у поле зору кланів Фейри, що пояснили їй хто вона. Не бажаючи вибирати між кланами Світла і Пітьми, Бо вирішує зайняти сторону людей. Їй допомагають юна злодійка Кензі, детектив-перевертень Дайсон і доктор Лорен, що займається вивченням Фейри.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (11)  IMDb: 7.6 (33204)
Моя оцінка:
/10
Гейвен
Гейвен (2010—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.5
Сюжет Агент ФБР Одрі Паркер прибуває в містечко під назвою Хейвен, щоб знайти злочинця-втікача. Але виявляється, що місто здавна служить притулком для людей, що володіють надздібностями, і багато жителів містечка використовують їх далеко не в мирних цілях. Жителі називають ці здібності "бідами" або "проблемами", так як не завжди можуть їх контролювати. Одрі виявляє, що може допомагати людям справлятися з такими бідами. Напарником Одрі в розслідуванні таємничих подій стає місцевий детектив Нейтан Уорнос, а також чарівний контрабандист Дюк Крокер.
Гейвен Трейлер

Гейвен (2010—2015)

Haven

12+
Серіал 5 сезонів, 78 епізодів Завершений
режисер
Канада, США   60 хв
Читати опис Агент ФБР Одрі Паркер прибуває в містечко під назвою Хейвен, щоб знайти злочинця-втікача. Але виявляється, що місто здавна служить притулком для людей, що володіють надздібностями, і багато жителів містечка використовують їх далеко не в мирних цілях. Жителі називають ці здібності "бідами" або "проблемами", так як не завжди можуть їх контролювати. Одрі виявляє, що може допомагати людям справлятися з такими бідами. Напарником Одрі в розслідуванні таємничих подій стає місцевий детектив Нейтан Уорнос, а також чарівний контрабандист Дюк Крокер.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (32)  IMDb: 7.5 (41515)
Моя оцінка:
/10
18 to Life (2010—2011) режисер 5.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Two couples with opposing points of view reluctantly become family after their teenage kids run off and get married.

18 to Life (2010—2011)

18 to Life

Серіал 2 сезони, 25 епізодів Завершений
режисер
Канада   23 хв
Читати опис (англ.) Two couples with opposing points of view reluctantly become family after their teenage kids run off and get married.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.8 (975)
Моя оцінка:
/10
The Phantom (2009) режисер 6.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Law student Chris Moore is an urban daredevil who gets his kicks from racing across rooftops. When a secret organization approaches him with proof that he is actually the son of a legendary international crimefighter called The Phantom, he is thrust into a world he never knew existed - a world of exotic islands, secret lairs and a heritage that borders on royalty. Reimagined and reloaded, the classic superhero is upgraded for the 21st century with a new, state-of-the-art costume and a newly formed rivalry against some of the most techno-savvy villains to ever terrorize the world! It's explosive action and nonstop adventure from start to finish as The Phantom comes to life.
Трейлер

The Phantom (2009)

The Phantom

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів Завершений
режисер
США, Канада   2 год 50 хв
Читати опис (англ.) Law student Chris Moore is an urban daredevil who gets his kicks from racing across rooftops. When a secret organization approaches him with proof that he is actually the son of a legendary international crimefighter called The Phantom, he is thrust into a world he never knew existed - a world of exotic islands, secret lairs and a heritage that borders on royalty. Reimagined and reloaded, the classic superhero is upgraded for the 21st century with a new, state-of-the-art costume and a newly formed rivalry against some of the most techno-savvy villains to ever terrorize the world! It's explosive action and nonstop adventure from start to finish as The Phantom comes to life.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.7 (2056)
Моя оцінка:
/10
Останній тамплієр
Останній тамплієр (2009) режисер 6.0 imdb 4.5
Сюжет Під час відкриття виставки Ватиканських скарбів, у будинок Нью-Йоркського музею уриваються четверо вершників, одягнених у панцири й плащі середньовічних тамплієрів, і, викравши невеликий експонат, безвісти зникають. Археолог Тесс Чайкін і агент ФБР Шон Делі приступають до розслідування загадкового інциденту...
Останній тамплієр

Останній тамплієр (2009)

The Last Templar

12+
Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
режисер
Канада   2 год 40 хв
Читати опис Під час відкриття виставки Ватиканських скарбів, у будинок Нью-Йоркського музею уриваються четверо вершників, одягнених у панцири й плащі середньовічних тамплієрів, і, викравши невеликий експонат, безвісти зникають. Археолог Тесс Чайкін і агент ФБР Шон Делі приступають до розслідування загадкового інциденту...
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 4.5 (3718)
Моя оцінка:
/10
Доктор Джекілл і містер Хайд
Доктор Джекілл і містер Хайд (2008) режисер  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 4.6
Сюжет Молодий адвокат Клер Уітон одержує пропозицію від дуже дивної людини. Процвітаючий учений Генрі Джекілл просить захистити його в суді за обвинуваченням у серії вбивств. Він затверджує, що всі ці злочини зробив його темний початок —, що вирвалося на волю, містер Едвард Хайд. Вирішивши, що має справу з божевільним, Клер намагається позбудеться від ненормального клієнта.
Доктор Джекілл і містер Хайд

Доктор Джекілл і містер Хайд (2008)

Dr. Jekyll and Mr. Hyde

16+
режисер
Канада   1 год 29 хв
Читати опис Молодий адвокат Клер Уітон одержує пропозицію від дуже дивної людини. Процвітаючий учений Генрі Джекілл просить захистити його в суді за обвинуваченням у серії вбивств. Він затверджує, що всі ці злочини зробив його темний початок —, що вирвалося на волю, містер Едвард Хайд. Вирішивши, що має справу з божевільним, Клер намагається позбудеться від ненормального клієнта.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 4.6 (1362)
Моя оцінка:
/10
Емоційна арифметика
Емоційна арифметика (2007) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.1
Сюжет Фільм оповідає про зустріч в канадському Квебеку трьох друзів через багато років після закінчення Другої світової війни. Їх дружба зародилася у важкий і страшний період життя кожного з них, в транзитному таборі Данс в Парижі, звідки французьких євреїв відправляли в Освенцим і інші нацистські табори назустріч неминучої загибелі.
Емоційна арифметика Трейлер

Емоційна арифметика (2007)

Emotional Arithmetic

продюсер, режисер
Канада   1 год 39 хв
Читати опис Фільм оповідає про зустріч в канадському Квебеку трьох друзів через багато років після закінчення Другої світової війни. Їх дружба зародилася у важкий і страшний період життя кожного з них, в транзитному таборі Данс в Парижі, звідки французьких євреїв відправляли в Освенцим і інші нацистські табори назустріч неминучої загибелі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (1460)
Моя оцінка:
/10
Grand Star (2007—2008) режисер, ідея, сценарист 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) "Grand Star", formerly known as "Ice Corp.", is a futuristic, action-adventure series based on the saga by French novelist Georges J. Arnaud. In the latter part of the 21st century, there is a cataclysmic explosion on the moon, wh...
Трейлер

Grand Star (2007—2008)

Grand Star

Серіал 1 сезон, 26 епізодів Завершений
режисер, ідея, сценарист
Канада, Франція
Читати опис (англ.) "Grand Star", formerly known as "Ice Corp.", is a futuristic, action-adventure series based on the saga by French novelist Georges J. Arnaud. In the latter part of the 21st century, there is a cataclysmic explosion on the moon, wh...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (231)
Моя оцінка:
/10
15/Love (2004—2006) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) "15/Love" is a comedy-drama about coming-of-age in a unique, high-pressure environment. The series follows a group of young hopefuls at the internationally renowned Cascadia Tennis Academy, where they live, love, laugh, fight, cry...

15/Love (2004—2006)

15/Love

Серіал 3 сезони, 54 епізоди Завершений
режисер
Канада, Франція
Читати опис (англ.) "15/Love" is a comedy-drama about coming-of-age in a unique, high-pressure environment. The series follows a group of young hopefuls at the internationally renowned Cascadia Tennis Academy, where they live, love, laugh, fight, cry...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (586)
Моя оцінка:
/10
Lea Parker (2004—) режисер 0.0 imdb 3.9

Lea Parker (2004—)

Lea Parker

Серіал 2 сезони, 50 епізодів Поновлений серіал
режисер
Франція   52 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.9 (66)
Моя оцінка:
/10
Adventure Inc. (2002—2003) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) When adventure calls...no place is too far, no risk is too high, and no task is too difficult for The Ultimate Adventure Company. From his base in the Florida Keys, Judson Cross has assembled a team of young renegades, each with his

Adventure Inc. (2002—2003)

Adventure Inc.

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисер
Канада, Велика Британія, Франція   60 хв
Читати опис (англ.) When adventure calls...no place is too far, no risk is too high, and no task is too difficult for The Ultimate Adventure Company. From his base in the Florida Keys, Judson Cross has assembled a team of young renegades, each with his
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (386)
Моя оцінка:
/10
Мертва зона
Мертва зона (2002—2007) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.3
Сюжет Джоні Сміт вів тихе життя в маленькому містечку. Він викладав природні науки в школі, був заручений з Сарою, єдиним коханням всього його життя, і піклувався про овдовілу матір Віру, що живе по сусідству. Але після автокатастрофи, в якій він трохи не загинув, Джоні впадає в глибоку кому.
Мертва зона

Мертва зона (2002—2007)

The Dead Zone

16+
Серіал 6 сезонів, 81 епізод Скасований
режисер
Канада, США   60 хв
Читати опис Джоні Сміт вів тихе життя в маленькому містечку. Він викладав природні науки в школі, був заручений з Сарою, єдиним коханням всього його життя, і піклувався про овдовілу матір Віру, що живе по сусідству. Але після автокатастрофи, в якій він трохи не загинув, Джоні впадає в глибоку кому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 7.3 (10032)
Моя оцінка:
/10
Прогулянка містом. Мері Хіггінс Кларк
Прогулянка містом. Мері Хіггінс Кларк (2002) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.2
Сюжет У дитинстві Лора Кеньон була викрадена. Коли дівчинку знайшли і повернули додому, її пам'ять заблокувала всі спогади про цей жахливий період її життя. Але після смерті батьків страшні спогади несподівано повертаються. Навколо Лори починають відбуватися незрозумілі речі, і дівчина поступово занурюється в морок безумства. А після того як її звинувачують у вбивстві викладача коледжу, стає ясно, що лише диво може врятувати її...
Прогулянка містом. Мері Хіггінс Кларк Трейлер

Прогулянка містом. Мері Хіггінс Кларк (2002)

All Around the Town

режисер
Велика Британія, Франція, Канада, США   1 год 35 хв
Читати опис У дитинстві Лора Кеньон була викрадена. Коли дівчинку знайшли і повернули додому, її пам'ять заблокувала всі спогади про цей жахливий період її життя. Але після смерті батьків страшні спогади несподівано повертаються. Навколо Лори починають відбуватися незрозумілі речі, і дівчина поступово занурюється в морок безумства. А після того як її звинувачують у вбивстві викладача коледжу, стає ясно, що лише диво може врятувати її...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (474)
Моя оцінка:
/10
Tu m'appartiens (2002) режисер 5.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) A psychologist uses her call-in radio show to help lonesome women but finds out about a killer and when she delves deeper she becomes the next victim.

Tu m'appartiens (2002)

Tu m'appartiens

режисер
Канада   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) A psychologist uses her call-in radio show to help lonesome women but finds out about a killer and when she delves deeper she becomes the next victim.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.9 (385)
Моя оцінка:
/10
Largo Winch (2001—2003) режисер 6.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Largo (Winch) is the illegitimate son of Nerio Winch, a billionaire industrialist, who did business very much in a greyish manner. When Nerio sensed that his time was up he named Largo his ...

Largo Winch (2001—2003)

Largo Winch

Серіал 2 сезони, 38 епізодів Завершений
режисер
Франція, Німеччина, Канада, Бельгія, США   48 хв
Читати опис (англ.) Largo (Winch) is the illegitimate son of Nerio Winch, a billionaire industrialist, who did business very much in a greyish manner. When Nerio sensed that his time was up he named Largo his ...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.7 (702)
Моя оцінка:
/10
Королева мечів
Королева мечів (2000—2001) режисер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A young woman returns to her home in California after her father's mysterious death. There, she becomes a symbol, the queen of swords, fighting for justice and trying to right the wrongs the colonel has done.
Королева мечів Трейлер

Королева мечів (2000—2001)

Queen of Swords

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисер
Іспанія, Франція, Велика Британія, Канада, США   60 хв
Читати опис (англ.) A young woman returns to her home in California after her father's mysterious death. There, she becomes a symbol, the queen of swords, fighting for justice and trying to right the wrongs the colonel has done.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 6.9 (511)
Моя оцінка:
/10
Мисливець за старовиною
Мисливець за старовиною (1999—2002) режисер, актор у ролі Police Officer  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.5
Сюжет Головна героїня серіалу - мисливиця за стародавніми артефактами Сідні Фокс. Вона періодично виривається зі свого університету, щоб відкрити нову таємницю, і повернути давнину університетам. Їй у цьому допомагає незграбний асистент Найджел і секретарка-простак Клаудія. Однак пошуки могутніх і дорогих артефактів - річ не найлегша, і Сідні часто буде зустрічати на своєму шляху озброєних найманців і інших мисливців за старовиною, у яких інші мотив.
Мисливець за старовиною Трейлер

Мисливець за старовиною (1999—2002)

Relic Hunter

Серіал 3 сезони, 66 епізодів Завершений
режисер, актор у ролі Police Officer
Франція, Німеччина, Канада, США   60 хв
Читати опис Головна героїня серіалу - мисливиця за стародавніми артефактами Сідні Фокс. Вона періодично виривається зі свого університету, щоб відкрити нову таємницю, і повернути давнину університетам. Їй у цьому допомагає незграбний асистент Найджел і секретарка-простак Клаудія. Однак пошуки могутніх і дорогих артефактів - річ не найлегша, і Сідні часто буде зустрічати на своєму шляху озброєних найманців і інших мисливців за старовиною, у яких інші мотив.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (29)  IMDb: 6.5 (7785)
Моя оцінка:
/10
Les montagnes bleues (1999) сценарист, режисер 0.0 imdb 7.6

Les montagnes bleues (1999)

Les montagnes bleues

сценарист, режисер
Франція   1 год 34 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (7)
Моя оцінка:
/10
Lonesome Dove (1994—1995) режисер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) The Series revolves around the life and times of Newt Call as he sets out to make his way in the world. Newt participates in some of the major events of the Western era while encountering ...

Lonesome Dove (1994—1995)

Lonesome Dove

Серіал 1 сезон, 21 епізод Завершений
режисер
Канада, США   42 хв
Читати опис (англ.) The Series revolves around the life and times of Newt Call as he sets out to make his way in the world. Newt participates in some of the major events of the Western era while encountering ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (800)
Моя оцінка:
/10
For Better and for Worse (1993) режисер 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) A young Catholic couple contemplating marriage gets divided by their separate heritage - she's rich and he's the son of a butcher. However, the real pressure comes on them when a publicity ...

For Better and for Worse (1993)

For Better and for Worse

режисер
США, Франція, Канада, Бельгія   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) A young Catholic couple contemplating marriage gets divided by their separate heritage - she's rich and he's the son of a butcher. However, the real pressure comes on them when a publicity ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (150)
Моя оцінка:
/10
Горець
Горець (1992—1998) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.2
Сюжет Його звати Дункан Маклауд. Він народився в 1592 році в горах Шотландії і живе донині. Він безсмертний. За 400 років ким він тільки не був: і воїном, і коханцем, і мандрівником.
Йому постійно доводилося битися з іншими безсмертними, повсталими з мертвих, і вбивати їх, бо переможець повинен відрубати голову переможеного, і тоді до нього переходила уся сила поверженого.
Горець Трейлер

Горець (1992—1998)

Highlander: The Series

Серіал 6 сезонів, 121 епізод Завершений
режисер
Канада, Франція   60 хв
Читати опис Його звати Дункан Маклауд. Він народився в 1592 році в горах Шотландії і живе донині. Він безсмертний. За 400 років ким він тільки не був: і воїном, і коханцем, і мандрівником.
Йому постійно доводилося битися з іншими безсмертними, повсталими з мертвих, і вбивати їх, бо переможець повинен відрубати голову переможеного, і тоді до нього переходила уся сила поверженого.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (29)  IMDb: 7.2 (17919)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: