6.7
8

Бий та кричи (2005)

Kicking & Screaming

12+  •  1 год 35 хв  • 
Країни: США
Жанр: сімейний комедія романтичний спорт
Мова оригіналу: англійська
Бюджет: $45 000 000
Касові збори в світі: $56 070 433
Касові збори в США: $52 842 724
Прем'єра в світі: 13 травня 2005
Прем'єра в світі (цифрова): 25 листопада 2005
Прем'єра на DVD та/або Блюрей: 9 вересня 2008
Режисер: Jesse Dylan
КіноБаза: 6.7 (8)  IMDb: 5.6 (43816)
0
1
0
2
0
3
0
4
0
5
5
6
2
7
0
8
0
9
1
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо
Сюжет:

Делікатний сім’янин стає тренером футбольної команди свого сина в лізі, де авторитетом є його занадто наполегливий батько.

Доступно в rakuten (укр. субтитри)
Укр. субтитри +
Укр. звук (стерео) -
Ціна прокату (SD) 39 грн
Ціна прокату (HD) 49 грн
Ціна купівлі (SD) 109 грн
Ціна купівлі (HD) 159 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри) Інші фільми →

Код для перегляду рейтингу кінобази Виробничі компанії:

Mosaic Media Group

Актори: (Всі 87)

Режисер:
Сценаристи: Леонардо Бенвенуті, Стів Руднік
Композитор: Марк Айшем
Оператори: Ллойд Ейгерн II
Відео: (Всі 2)
Kicking & Screaming Official Trailer #1 - Will Ferrell Movie (2005) HD
Kicking and Screaming | Will Ferrell Is The Worst Coach Ever
Зображення: (Всі 10)

Рекомендації: (Всі )
Studs
Studs
Костолом
Mean Machine
Soccer Mom
Soccer Mom
The Wild Soccer Bunch 2
The Wild Soccer Bunch 2
My Dad's a Soccer Mom
My Dad's a Soccer Mom
FC Venus
FC Venus
The Miracle of Bern
The Miracle of Bern
Offside
Offside
Шайбу! Шайбу!
MVP: Most Valuable Primate
Фільми того ж режисера: (Всі 3)
Рецензії:
Поки рецензій нема. Будьте першими - напишіть рецензію!

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
DJNevil Life
дістали вже картинки з роками, не розумію тієї людини що так портить ((((((, навіть юакіно клуб не взяв
 
Равлик
Можете попросити статус модератора і допомогти з цим) Зайві руки тут би не завадили)
 
DJNevil Life
Дякую за пропозицію, але навряд, так як сам маю багато матеріалів додавати на свої ж сайти, а там ще переклади і ті картинки що роблю, при тому переклад на субтитри, звковий та відео монтаж, навіть не знаю чи буду встигати, хіба що за якусь плату, можна б було домовитись, та і майте на увазі, що я проти усього москальського, і якщо є тут на сайті буду вибачте за слово нахрін видаляти
1  
Равлик
Гадаю, будь-який модератор хотів би отримувати за свої старання винагороду, але все тримається на волонтерських засадах...
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: