No Image

Ллойд Ахерн II

Lloyd Ahern II

Дата народження: 7 червня 1942 (82 роки)

Знак зодіаку: Близнята

Всього фільмів (на сайті): 43

Ролі: кінематографіст (41), режисер ★ 6 (2), актор (2)

Фільмографія

Знайдено 43 результати

Померти за долар
Померти за долар (2022) кінематографіст 4.7 imdb 5.4
Сюжет Знаменитий мисливець за головами стикається зі своїм заклятим ворогом — професійним гравцем та злочинцем, якого він відправив у в’язницю багато років тому.
Померти за долар Трейлер

Померти за долар (2022)

Dead for a Dollar

кінематографіст
Канада, США   1 год 47 хв
Читати опис Знаменитий мисливець за головами стикається зі своїм заклятим ворогом — професійним гравцем та злочинцем, якого він відправив у в’язницю багато років тому.
КіноБаза: 4.7 (4)  IMDb: 5.4 (6595)
Моя оцінка:
/10
Та що розбиває серця
Та що розбиває серця (2016) кінематографіст 7.3 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Alex Panttiere is a cardio-thoracic surgeon, and a very good one. She has just been appointed to a senior role at a major hospital. While this brings more responsibility, it does not dull her rebelliousness or unconventional methods.
Та що розбиває серця Трейлер

Та що розбиває серця (2016)

Heartbeat

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис (англ.) Alex Panttiere is a cardio-thoracic surgeon, and a very good one. She has just been appointed to a senior role at a major hospital. While this brings more responsibility, it does not dull her rebelliousness or unconventional methods.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 6.7 (3112)
Моя оцінка:
/10
Підступні покоївки
Підступні покоївки (2013—2016) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.8
Сюжет У центрі сюжету знаходяться чотири амбітні латиноамериканські покоївки, що працюють в будинках багатих і знаменитих мешканців Беверлі-Хіллз, подруга яких одного разу була знайдена жорстоко вбита, забравши їх спільну шокуючу таємницю з собою в могилу. Після цього їм доводиться зберігати секрет, чого б це не коштувало, між тим працюючи на своїх зіпсованих і красивих господар
Підступні покоївки

Підступні покоївки (2013—2016)

Devious Maids

Серіал 4 сезони, 49 епізодів Скасований
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис У центрі сюжету знаходяться чотири амбітні латиноамериканські покоївки, що працюють в будинках багатих і знаменитих мешканців Беверлі-Хіллз, подруга яких одного разу була знайдена жорстоко вбита, забравши їх спільну шокуючу таємницю з собою в могилу. Після цього їм доводиться зберігати секрет, чого б це не коштувало, між тим працюючи на своїх зіпсованих і красивих господар
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (19)  IMDb: 7.8 (25790)
Моя оцінка:
/10
Save Me (2013) кінематографіст 4.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Beth Harper, after an accident, thinks she is channeling God.
Трейлер

Save Me (2013)

Save Me

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Скасований
кінематографіст
США   22 хв
Читати опис (англ.) Beth Harper, after an accident, thinks she is channeling God.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.2 (1585)
Моя оцінка:
/10
Куля в лоб
Куля в лоб (2013) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.7
Сюжет Кілер з Нового Орлеана об'єднується з молодим поліцейським, розслідуючи справу, яка виводить їх з похмурих задвірок Нового Орлеана в світлі коридори урядових будівель у Вашингтоні. Незвичайний дует формується в результаті двох жорстоких убивств. Герої прибирають всіх, хто стоїть у них на шляху, і готові пожертвувати всім, щоб помститися.
Куля в лоб Трейлер

Куля в лоб (2013)

Bullet to the Head

16+
кінематографіст
США   1 год 32 хв
Читати опис Кілер з Нового Орлеана об'єднується з молодим поліцейським, розслідуючи справу, яка виводить їх з похмурих задвірок Нового Орлеана в світлі коридори урядових будівель у Вашингтоні. Незвичайний дует формується в результаті двох жорстоких убивств. Герої прибирають всіх, хто стоїть у них на шляху, і готові пожертвувати всім, щоб помститися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (51)  IMDb: 5.7 (52621)
Моя оцінка:
/10
Madso's War (2010) кінематографіст 0.0 imdb 3.9
Сюжет (англ.) A power vacuum develops when the top mob boss flees a federal indictment.

Madso's War (2010)

Madso's War

кінематографіст
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) A power vacuum develops when the top mob boss flees a federal indictment.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.9 (274)
Моя оцінка:
/10
Болота
Болота (2010—2013) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 7.4
Сюжет Джим Лонгворт, детектив з відділу вбивств, справляє незабутнє враження на жінок, розумний і красивий, але дещо важкий у спілкуванні. Йому довелося покинути Чикаго після неприємного випадку, коли капітан поліції, його начальник, підстрелив його, запідозривши роман між ним і його дружиною. Покинувши Чикаго не з доброї волі, він осів у містечку Палм Глейдс, де життя схоже на тихе болото. На перший погляд, найстрашніше, що може статися в Палм Глейдс - черговий гравець у гольф отримає сонячний удар в полуденний час. Тільки це містечко на краю Національного парку Еверглейдс, нескінченної низки боліт, що кишать крокодилами, не в такій ідилії, як здається. Вбивць там не менше, ніж у хмарних районах країни. І кожен випадок змушує Джима відкласти ключку для гольфу і застосувати весь свій талант у розкритті вбивств, яким, на додаток до поліцейського значка, його щедро нагородила доля. У коротких перервах між новими вбивствами, він примудряється вдосконалюватися в гольфі і зустрічатися з дотепною і симпатичною дівчиною Келлі...
Болота Трейлер

Болота (2010—2013)

The Glades

Серіал 4 сезони, 49 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис Джим Лонгворт, детектив з відділу вбивств, справляє незабутнє враження на жінок, розумний і красивий, але дещо важкий у спілкуванні. Йому довелося покинути Чикаго після неприємного випадку, коли капітан поліції, його начальник, підстрелив його, запідозривши роман між ним і його дружиною. Покинувши Чикаго не з доброї волі, він осів у містечку Палм Глейдс, де життя схоже на тихе болото. На перший погляд, найстрашніше, що може статися в Палм Глейдс - черговий гравець у гольф отримає сонячний удар в полуденний час. Тільки це містечко на краю Національного парку Еверглейдс, нескінченної низки боліт, що кишать крокодилами, не в такій ідилії, як здається. Вбивць там не менше, ніж у хмарних районах країни. І кожен випадок змушує Джима відкласти ключку для гольфу і застосувати весь свій талант у розкритті вбивств, яким, на додаток до поліцейського значка, його щедро нагородила доля. У коротких перервах між новими вбивствами, він примудряється вдосконалюватися в гольфі і зустрічатися з дотепною і симпатичною дівчиною Келлі...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (7)  IMDb: 7.4 (14964)
Моя оцінка:
/10
До смерті красива
До смерті красива (2009—2014) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 7.5
Сюжет Будучи неймовірно красивою блондинкою і сексуальною моделлю, Деб Добкінс приголомшливо дурна. За своєю ж несусвітною дурістю, вона гине в автокатастрофі. Вона настільки дурна, що не може потрапити ні в рай, ні в пекло. Але зате фантастично життєлюбна. Що і допомагає їй прийняти рішення і здійснити задумане - вона повертається на землю жити знову. Однак замість свого прекрасного сексапільного, але знівеченого в автокатастрофі тіла, вона зуміла роздобути тільки фізичну оболонку Джейн Бінгам, не так давно померлого юриста. А знову «придбане» тіло, м'яко кажучи, не настільки привабливо зовні, як звикла наша білява красуня. З іншого боку, героїня отримує в розпорядження розум, знання та досвід своєї попередниці. А значить, колишня успішна модель повинна тепер зуміти впоратися з адвокатськими справами, складним хитросплетінням яких займалася померла Джейн Бінгам. Ще важче і жарче стає нашій життєрадісній і життєлюбній подружці, коли в ту ж компанію, де вона працювала, приходить на роботу її коханий з минулого життя, Грейсон Кент, що продовжує страждати й тужити за коханою, але померлою прекрасною Деб Добкінс.
До смерті красива Трейлер

До смерті красива (2009—2014)

Drop Dead Diva

12+
Серіал 6 сезонів, 78 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис Будучи неймовірно красивою блондинкою і сексуальною моделлю, Деб Добкінс приголомшливо дурна. За своєю ж несусвітною дурістю, вона гине в автокатастрофі. Вона настільки дурна, що не може потрапити ні в рай, ні в пекло. Але зате фантастично життєлюбна. Що і допомагає їй прийняти рішення і здійснити задумане - вона повертається на землю жити знову. Однак замість свого прекрасного сексапільного, але знівеченого в автокатастрофі тіла, вона зуміла роздобути тільки фізичну оболонку Джейн Бінгам, не так давно померлого юриста. А знову «придбане» тіло, м'яко кажучи, не настільки привабливо зовні, як звикла наша білява красуня. З іншого боку, героїня отримує в розпорядження розум, знання та досвід своєї попередниці. А значить, колишня успішна модель повинна тепер зуміти впоратися з адвокатськими справами, складним хитросплетінням яких займалася померла Джейн Бінгам. Ще важче і жарче стає нашій життєрадісній і життєлюбній подружці, коли в ту ж компанію, де вона працювала, приходить на роботу її коханий з минулого життя, Грейсон Кент, що продовжує страждати й тужити за коханою, але померлою прекрасною Деб Добкінс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (11)  IMDb: 7.5 (21110)
Моя оцінка:
/10
Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal (2008) кінематографіст 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Five high school cheerleaders, including the daughter of the school principal, run amok -- and teachers, parents and administrators allow them to get away with a wide range of scandalous behavior. Know as the "fab five," the girls disregard school rules, drink alcohol and post suggestive pictures on the Internet. But when the new cheerleading coach attempts to discipline them, her superiors ask her to resign. The real version of the events took place in McKinney, Texas, a Dallas suburb, and received national media attention in 2006.

Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal (2008)

Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal

кінематографіст
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Five high school cheerleaders, including the daughter of the school principal, run amok -- and teachers, parents and administrators allow them to get away with a wide range of scandalous behavior. Know as the "fab five," the girls disregard school rules, drink alcohol and post suggestive pictures on the Internet. But when the new cheerleading coach attempts to discipline them, her superiors ask her to resign. The real version of the events took place in McKinney, Texas, a Dallas suburb, and received national media attention in 2006.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (2563)
Моя оцінка:
/10
Army Wives (2007—2013) кінематографіст, режисер 6.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Four women and one man share the common bond of loving someone in the U.S. Army.
Трейлер

Army Wives (2007—2013)

Army Wives

Серіал 7 сезонів, 117 епізодів Завершений
кінематографіст, режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Four women and one man share the common bond of loving someone in the U.S. Army.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.5 (8491)
Моя оцінка:
/10
The Staircase Murders (2007) кінематографіст 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) After calling 911 to report his wife's accident, successful novelist and aspiring politician, Michael Peterson, becomes the prime suspect in her alleged murder.

The Staircase Murders (2007)

The Staircase Murders

кінематографіст
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) After calling 911 to report his wife's accident, successful novelist and aspiring politician, Michael Peterson, becomes the prime suspect in her alleged murder.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (436)
Моя оцінка:
/10
Not Like Everyone Else (2006) кінематографіст 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) After a teacher becomes supposedly becomes ill at Union School, Oklahoma, Native American teenager Brandi Blackbear (Alia Shawkat) is accused of putting a hex on the teacher and suspended. ...

Not Like Everyone Else (2006)

Not Like Everyone Else

кінематографіст
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) After a teacher becomes supposedly becomes ill at Union School, Oklahoma, Native American teenager Brandi Blackbear (Alia Shawkat) is accused of putting a hex on the teacher and suspended. ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (544)
Моя оцінка:
/10
Перервана розповідь
Перервана розповідь (2006) кінематографіст  ✓ укр. субтитри 6.5 imdb 7.7
Сюжет Америка, 1898 рік. Ковбої Прент Ріттер (Роберт Дюваль) та його племінник Том Харт (Томас Гейден Черч) - партнери. Вони переганяють табун коней через країну, і несподівано для себе, стають захистом і опорою для 5 китайських дівчат, яких збиралися продати в бордель. Ковбої намагаються піклуватися про дівчат, щоб ті змогли почати гідне нове життя, але по їхніх слідах вже женеться зграя бандитів, що мають власні плани на дівчат.
Перервана розповідь

Перервана розповідь (2006)

Broken Trail

16+
Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
кінематографіст
США, Канада   3 год 4 хв
Читати опис Америка, 1898 рік. Ковбої Прент Ріттер (Роберт Дюваль) та його племінник Том Харт (Томас Гейден Черч) - партнери. Вони переганяють табун коней через країну, і несподівано для себе, стають захистом і опорою для 5 китайських дівчат, яких збиралися продати в бордель. Ковбої намагаються піклуватися про дівчат, щоб ті змогли почати гідне нове життя, але по їхніх слідах вже женеться зграя бандитів, що мають власні плани на дівчат.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.7 (6796)
Моя оцінка:
/10
Broken Trail: The Making of a Legendary Western (2006) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) Top-rated miniseries! Academy Award® winner Robert Duvall (1983 Best Actor in a Leading Role, Tender Mercies) and Academy Award® nominee Thomas Hayden Church (2004 Best Performance by an Actor in a Supporting Role, Sideways) star ...

Broken Trail: The Making of a Legendary Western (2006)

Broken Trail: The Making of a Legendary Western

зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Top-rated miniseries! Academy Award® winner Robert Duvall (1983 Best Actor in a Leading Role, Tender Mercies) and Academy Award® nominee Thomas Hayden Church (2004 Best Performance by an Actor in a Supporting Role, Sideways) star ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.2 (50)
Моя оцінка:
/10
Бий та кричи
Бий та кричи (2005) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.6
Сюжет Довгі роки Філ Вестон намагався позбутися впливу свого деспотичного батька Бака і довести йому, що він здатний сам добитися успіху. Одного разу йому довіряють тренувати дитячу футбольну команду, в якій до того ж грає його 10-річний син. Команда впевнено виграє матч за матчем. Але незабаром з'ясовується, що їх головних суперників тренує ніхто інший як Бак. І тоді перемога на чемпіонаті стає справою честі для кожного з конкурентів...
Бий та кричи Трейлер

Бий та кричи (2005)

Kicking & Screaming

12+
кінематографіст
США   1 год 35 хв
Читати опис Довгі роки Філ Вестон намагався позбутися впливу свого деспотичного батька Бака і довести йому, що він здатний сам добитися успіху. Одного разу йому довіряють тренувати дитячу футбольну команду, в якій до того ж грає його 10-річний син. Команда впевнено виграє матч за матчем. Але незабаром з'ясовується, що їх головних суперників тренує ніхто інший як Бак. І тоді перемога на чемпіонаті стає справою честі для кожного з конкурентів...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (5)  IMDb: 5.6 (41093)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн
Хафф
Хафф (2004—2006) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 7.9
Сюжет Лікар Хафф - психотерапевт Крейг Хаффстодт, який займається власною практикою у Лос-Анжелесі. Він дуже добра людина і намагається бути добрим лікарем. Можливо, він дійсно добрий лікар, тому що пацієнти до нього добре ставляться, і він не має проблем із клієнтами, але... Одного разу в його кабінеті відбувається трагедія. Після цього життя лікаря, точніше, його погляд на життя суттєво змінюється. Він дуже хвилюється і починає спостерігати характери і вчинки оточуючих його людей, з точки зору Вічності. Окрім того, він намагається розібратися у стосунках власної родини: красуні-дружини Бет, сина Берда, його матері Іззі, молодшого божевільного брата Тедді, а також у житті свого друга та адвоката, і можливо, не менш блискучого психолога, веселуна і авантюриста Рассела.
Хафф

Хафф (2004—2006)

Huff

18+
Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
кінематографіст
США   55 хв
Читати опис Лікар Хафф - психотерапевт Крейг Хаффстодт, який займається власною практикою у Лос-Анжелесі. Він дуже добра людина і намагається бути добрим лікарем. Можливо, він дійсно добрий лікар, тому що пацієнти до нього добре ставляться, і він не має проблем із клієнтами, але... Одного разу в його кабінеті відбувається трагедія. Після цього життя лікаря, точніше, його погляд на життя суттєво змінюється. Він дуже хвилюється і починає спостерігати характери і вчинки оточуючих його людей, з точки зору Вічності. Окрім того, він намагається розібратися у стосунках власної родини: красуні-дружини Бет, сина Берда, його матері Іззі, молодшого божевільного брата Тедді, а також у житті свого друга та адвоката, і можливо, не менш блискучого психолога, веселуна і авантюриста Рассела.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.9 (3653)
Моя оцінка:
/10
Дедвуд
Дедвуд (2004—2006) кінематографіст 8.0 imdb 8.6
Сюжет 1876 рік. Містечко Дедвуд в Південній Дакоті - справжня вигрібна яма, в якій збирається злочинний набрід з усієї Америки. Злочини і корупція настільки міцно увійшли в життя мешканців Дедвуда, що на них практично не звертають уваги. Вбивства привертають менше уваги, ніж танці дівчаток у місцевому салуні.
Дедвуд Трейлер

Дедвуд (2004—2006)

Deadwood

16+
Серіал 3 сезони, 36 епізодів Скасований
кінематографіст
США   55 хв
Читати опис 1876 рік. Містечко Дедвуд в Південній Дакоті - справжня вигрібна яма, в якій збирається злочинний набрід з усієї Америки. Злочини і корупція настільки міцно увійшли в життя мешканців Дедвуда, що на них практично не звертають уваги. Вбивства привертають менше уваги, ніж танці дівчаток у місцевому салуні.
КіноБаза: 8.0 (29)  IMDb: 8.6 (118735)
Моя оцінка:
/10
Американський Пиріг 3: Весілля
Американський Пиріг 3: Весілля (2003) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.3
Сюжет Джим і Мішель вирішили одружитися! Адже весілля - штука важлива, і готуватися до неї треба грунтовно і серйозно, тим більше, якщо шофером у нареченого збирається стати сам Стіфлер! У обширну передвесільну програму включені: холостяцька вечірка із стриптизерками; спокушання жінок похилого віку в непроглядній пітьмі; прикраса весільного торта лобковим волоссям; чергове сексуальне родео Фінча з матусею Стіфлера, як, втім, і сам Стіфлер - новоявлена гей-ікона, природжений танцор-диско і головна зірка дійства! Джим і Мішель запрошують Вас на своє весілля, нудьгувати на якому Вам точно не припаде!
Американський Пиріг 3: Весілля Трейлер

Американський Пиріг 3: Весілля (2003)

American Wedding

16+
кінематографіст
США, Німеччина   1 год 36 хв
Читати опис Джим і Мішель вирішили одружитися! Адже весілля - штука важлива, і готуватися до неї треба грунтовно і серйозно, тим більше, якщо шофером у нареченого збирається стати сам Стіфлер! У обширну передвесільну програму включені: холостяцька вечірка із стриптизерками; спокушання жінок похилого віку в непроглядній пітьмі; прикраса весільного торта лобковим волоссям; чергове сексуальне родео Фінча з матусею Стіфлера, як, втім, і сам Стіфлер - новоявлена гей-ікона, природжений танцор-диско і головна зірка дійства! Джим і Мішель запрошують Вас на своє весілля, нудьгувати на якому Вам точно не припаде!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (140)  IMDb: 6.3 (218245)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

For the People (2002—2003) кінематографіст 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Camille Paris is a liberal-minded Los Angeles deputy district attorney. Her professional world is turned upside down when a conservative African-American district attorney is elected and ...

For the People (2002—2003)

For the People

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Завершений
кінематографіст
США   60 хв
Читати опис (англ.) Camille Paris is a liberal-minded Los Angeles deputy district attorney. Her professional world is turned upside down when a conservative African-American district attorney is elected and ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (63)
Моя оцінка:
/10
Обговоренню не підлягає
Обговоренню не підлягає (2002) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.1
Сюжет Одержавши термін за зґвалтування і позбувшись свого зоряного титулу, чемпіон боксу у важкій вазі Джеймс Чемберс опиняється у знаменитій своїми жорстокими порядками в'язниці Світвотер, де вже 10 років недоторканим чемпіоном є грізний Монро Гатчінс. Непереможний Чемберс знає, що у світі немає боксера краще за нього, і він готовий це довести. Але і Гатчінс не збирається програвати. Це поєдинок не на життя, а на смерть.
Обговоренню не підлягає Трейлер

Обговоренню не підлягає (2002)

Undisputed

16+
кінематографіст
США, Німеччина   1 год 34 хв
Читати опис Одержавши термін за зґвалтування і позбувшись свого зоряного титулу, чемпіон боксу у важкій вазі Джеймс Чемберс опиняється у знаменитій своїми жорстокими порядками в'язниці Світвотер, де вже 10 років недоторканим чемпіоном є грізний Монро Гатчінс. Непереможний Чемберс знає, що у світі немає боксера краще за нього, і він готовий це довести. Але і Гатчінс не збирається програвати. Це поєдинок не на життя, а на смерть.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (36)  IMDb: 6.1 (34600)
Моя оцінка:
/10
My Sister's Keeper (2002) кінематографіст 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Two sisters take a journey of discovery and reconciliation based on the memoirs of Margaret Moorman. Christine has been diagnosed with schizophrenia and must rely on others for support even...

My Sister's Keeper (2002)

My Sister's Keeper

кінематографіст
США   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) Two sisters take a journey of discovery and reconciliation based on the memoirs of Margaret Moorman. Christine has been diagnosed with schizophrenia and must rely on others for support even...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (473)
Моя оцінка:
/10
The Unsaid (2001) кінематографіст 7.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Michael Hunter's lovely, beloved 17 year-old son Kyle committed suicide, although he was in therapy for depression. This ruins Michael's marriage, his daughter Shelly moves in with her mother. He stops treating patients in order to write and teach Psychotherapy, until many years later when a student gets him fascinated by the case of Thomas 'Tommy' Caffey. He was about to be released at his 18th birthday from the closed 'boys school' he was placed into after his father, Joseph, was put into jail for beating his adulterous mother to death. Michael feels that Tommy carries a big chip on his shoulder, ignores that Shelly fell for him at first sight, but is mesmerized by Tommy's resemblance (purposefully enhanced) to Kyle. There is also a revealing meeting with Tommy's dad in jail.

The Unsaid (2001)

The Unsaid

кінематографіст
Канада, США   1 год 51 хв
Читати опис (англ.) Michael Hunter's lovely, beloved 17 year-old son Kyle committed suicide, although he was in therapy for depression. This ruins Michael's marriage, his daughter Shelly moves in with her mother. He stops treating patients in order to write and teach Psychotherapy, until many years later when a student gets him fascinated by the case of Thomas 'Tommy' Caffey. He was about to be released at his 18th birthday from the closed 'boys school' he was placed into after his father, Joseph, was put into jail for beating his adulterous mother to death. Michael feels that Tommy carries a big chip on his shoulder, ignores that Shelly fell for him at first sight, but is mesmerized by Tommy's resemblance (purposefully enhanced) to Kyle. There is also a revealing meeting with Tommy's dad in jail.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.6 (6739)
Моя оцінка:
/10
The Way She Moves (2001) кінематографіст 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) A modern love story set in the world of Salsa dancing.

The Way She Moves (2001)

The Way She Moves

кінематографіст
США   1 год 46 хв
Читати опис (англ.) A modern love story set in the world of Salsa dancing.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (389)
Моя оцінка:
/10
Наднова
Наднова (2000) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 4.8
Сюжет Рятувальний зореліт «Найтінґейл» на самоті несе своє беззмінне чергування, готовий у будь-який момент прийти на допомогу потерпілим у важкодосяжних глибинах космосу. Коли відчайдушний заклик про допомогу пронизує порожнечу, рятувальники відповідають на нього, та намагаючись якомога швидше дістатися вчиняють смертельно ризикований Гіперпросторовий стрибок у невідомість, але потрапляють у гравітаційне поле вмираючої зірки, а потім корабель приймає на борт космічний човник на якому чудом вижив астронавт з дивним артефактом неземного походження. Тепер команді належить не тільки проникнути в страшну таємницю артефакту, але й вирватися з гравітаційного полону, перш ніж вибух наднової зірки розщепить їх на елементарні частки разом з усім навколишнім простором Галактики.
Наднова Трейлер

Наднова (2000)

Supernova

12+
кінематографіст
США, Швейцарія   1 год 30 хв
Читати опис Рятувальний зореліт «Найтінґейл» на самоті несе своє беззмінне чергування, готовий у будь-який момент прийти на допомогу потерпілим у важкодосяжних глибинах космосу. Коли відчайдушний заклик про допомогу пронизує порожнечу, рятувальники відповідають на нього, та намагаючись якомога швидше дістатися вчиняють смертельно ризикований Гіперпросторовий стрибок у невідомість, але потрапляють у гравітаційне поле вмираючої зірки, а потім корабель приймає на борт космічний човник на якому чудом вижив астронавт з дивним артефактом неземного походження. Тепер команді належить не тільки проникнути в страшну таємницю артефакту, але й вирватися з гравітаційного полону, перш ніж вибух наднової зірки розщепить їх на елементарні частки разом з усім навколишнім простором Галактики.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (14)  IMDb: 4.8 (19563)
Моя оцінка:
/10
Snoops (1999) кінематографіст, режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) In this detective series with a comical note, Glenn Hall runs an unconventional flashy Private Detective agency in Los Angeles, and means business above all, never mind the rules, if she can get around them. Although her ex, police D

Snoops (1999)

Snoops

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
кінематографіст, режисер
США   45 хв
Читати опис (англ.) In this detective series with a comical note, Glenn Hall runs an unconventional flashy Private Detective agency in Los Angeles, and means business above all, never mind the rules, if she can get around them. Although her ex, police D
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (287)
Моя оцінка:
/10
Не можу дочекатися
Не можу дочекатися (1998) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.5
Сюжет Випускний вечір у повному розпалі. Самий час безтурботно веселитися, згадуючи радісну пору навчання. Але Престон Майерс налаштований дуже серйозно.
Адже вранці він виїжджає з міста і, можливо, більше ніколи не побачить красуню Аманду, королеву балу і його серця. Чотири роки хлопець приховував своє почуття. Грандіозна вечірка - останній шанс надолужити упущене.
Більш відповідного місця просто не знайти, адже, як відомо, ночі створені для кохання...
Не можу дочекатися Трейлер

Не можу дочекатися (1998)

Can't Hardly Wait

16+
кінематографіст
США   1 год 40 хв
Читати опис Випускний вечір у повному розпалі. Самий час безтурботно веселитися, згадуючи радісну пору навчання. Але Престон Майерс налаштований дуже серйозно.
Адже вранці він виїжджає з міста і, можливо, більше ніколи не побачить красуню Аманду, королеву балу і його серця. Чотири роки хлопець приховував своє почуття. Грандіозна вечірка - останній шанс надолужити упущене.
Більш відповідного місця просто не знайти, адже, як відомо, ночі створені для кохання...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (7)  IMDb: 6.5 (54372)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Perversions of Science (1997) кінематографіст 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Anthology series of sci-fi stories in the style of "Tales from the Crypt".

Perversions of Science (1997)

Perversions of Science

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
кінематографіст
США   30 хв
Читати опис (англ.) Anthology series of sci-fi stories in the style of "Tales from the Crypt".
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (402)
Моя оцінка:
/10
Турбулентність
Турбулентність (1997) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.0
Сюжет Ґвалтівник і вбивця Райан Уівер попадає до рук поліції. Його разом з іншим бандитом на ім'я Стаббс вирішують переправити в лос-анджелеську в'язницю. Зненацька під час польоту Стаббс вчиняє спробу захопити літак. Відчувши свій шанс, Райан перехоплює ініціативу. Ситуація виходить з-під контролю. Подальший розвиток подій на борту змушує наземні служби порушити питання про знищення літака.
Турбулентність Трейлер

Турбулентність (1997)

Turbulence

16+
кінематографіст
США   1 год 40 хв
Читати опис Ґвалтівник і вбивця Райан Уівер попадає до рук поліції. Його разом з іншим бандитом на ім'я Стаббс вирішують переправити в лос-анджелеську в'язницю. Зненацька під час польоту Стаббс вчиняє спробу захопити літак. Відчувши свій шанс, Райан перехоплює ініціативу. Ситуація виходить з-під контролю. Подальший розвиток подій на борту змушує наземні служби порушити питання про знищення літака.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (12)  IMDb: 5.0 (12684)
Моя оцінка:
/10
Герой - одинак
Герой - одинак (1996) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.4
Сюжет Америка, часи сухого закону. Бродяга і найманець Джон Сміт по дорозі до мексиканського кордону опиняється в маленькому техаському містечку, де влаштувалися дві банди бутлегерів - ірландця Дойла і італійця Строззі, які ведуть між собою нескінченні криваві розборки. Примикаючи по черзі то до однієї, то до іншої банди, розряджаючи свій пістолет то в одних гангстерів, то в інших, Сміт насправді переслідує свої власні цілі...
Герой - одинак Трейлер

Герой - одинак (1996)

Last Man Standing

16+
кінематографіст
США   1 год 41 хв
Читати опис Америка, часи сухого закону. Бродяга і найманець Джон Сміт по дорозі до мексиканського кордону опиняється в маленькому техаському містечку, де влаштувалися дві банди бутлегерів - ірландця Дойла і італійця Строззі, які ведуть між собою нескінченні криваві розборки. Примикаючи по черзі то до однієї, то до іншої банди, розряджаючи свій пістолет то в одних гангстерів, то в інших, Сміт насправді переслідує свої власні цілі...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (33)  IMDb: 6.4 (61269)
Моя оцінка:
/10
Дикий Білл
Дикий Білл (1995) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 5.8
Сюжет У містечку Дедвуді, штат Південна Дакота, Дикому Біллові призначено було зустріти свого смертельного ворога. На вулицях з'являється таємничий незнайомець, що повідомляє, що не виїде, поки Хікок не вмре.
Тим часом Дикий Білл продовжує веселитися в обіймах велелюбної красуні Джейн, хоча в душі продовжує зберігати пам'ять про іншу - єдину кохану жінку. Страсті розжарюються, і сюжет досягає своєї найвищої напруги в кульмінаційній сцені, коли Хікок виходить на вирішальну сутичку з ворогом...
Дикий Білл Трейлер

Дикий Білл (1995)

Wild Bill

16+
кінематографіст
США   1 год 38 хв
Читати опис У містечку Дедвуді, штат Південна Дакота, Дикому Біллові призначено було зустріти свого смертельного ворога. На вулицях з'являється таємничий незнайомець, що повідомляє, що не виїде, поки Хікок не вмре.
Тим часом Дикий Білл продовжує веселитися в обіймах велелюбної красуні Джейн, хоча в душі продовжує зберігати пам'ять про іншу - єдину кохану жінку. Страсті розжарюються, і сюжет досягає своєї найвищої напруги в кульмінаційній сцені, коли Хікок виходить на вирішальну сутичку з ворогом...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 5.8 (7967)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: