7.4
141

Ґрейгаунд. Битва за Атлантику (2020)

Greyhound

12+  •  1 год 31 хв  • 
Країни: США Канада Китай
Жанр: воєнний екшн історичний драма
Мова оригіналу: англійська
Бюджет: $50 300 000
Прем'єра в світі: 9 липня 2020
Прем'єра в світі (цифрова): 12 червня 2020
Режисер: Аарон Шнайдер
КіноБаза: 7.4 (141)  IMDb: 7.0 (134463)
0
1
0
2
0
3
0
4
6
5
20
6
54
7
35
8
16
9
10
10
Моя оцінка:
/10
Є українське аудіо

Єдине, що було небезпечніше лінії фронту - це боротьба за те, щоб потрапити туди.

Сюжет:

У розпал Другої світової війни офіцера морського флоту призначають капітаном есмінця «Ґрейгаунд». Перше завдання нового командира – провести 37 кораблів Північною Атлантикою, яка нашпигована підводними човнами ворога. Щоб успішно завершити завдання, зберегти судна і екіпаж цілими, капітан перш за все повинен виграти найбільшу битву – з власними страхами.

Доступно в apple tv+ (укр. субтитри)


JustWatch

Код для перегляду рейтингу кінобази Виробничі компанії:

Playtone, Stage 6 Films, FilmNation Entertainment, Sycamore Pictures, Bron Studios, Zhengfu Pictures,

Актори: (Всі 87)

Режисер:
Сценаристи: Том Генкс, Сесіл Скотт Форестер
Композитор: Блейк Нілі
Оператори: Шеллі Джонсон
Відео: (Всі 4)
Грейхаунд: Битва за Атлантику. Офіційний трейлер 1 (український)
Greyhound — Official Trailer | Apple TV+
GREYHOUND - Official Trailer (HD) | Apple TV+
Зображення: (Всі 18)

Цікаві факти: (Всі 1)
Деякі з зйомок цього фільму були зроблені на борту канадського корабля "HMCS Montréal" в Північній Атлантиці в січні 2018 року за допомогою знімальної групи з 9 та 10 камер.
Схожі фільми (бета): (Всі )
The Enemy Below
The Enemy Below
Sink the Bismarck!
Sink the Bismarck!
The Cruel Sea
The Cruel Sea
Володар морів: На краю світу
Master and Commander: The Far Side of the World
Pursuit of the Graf Spee
Pursuit of the Graf Spee
Фільми того ж режисера: (Всі 3)
Рецензії:
Поки рецензій нема. Будьте першими - напишіть рецензію!

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Roman Yudenko
Українське аудіо в apple tv відсутнє
2  
Faust_Whyborn 7/10
Таке враження що фільм зробили от прямо як треба, без чогось зайвого. Немає натужного пафосу(в цілому нічого не маю проти подібного), зайвих персонажів, непотрібних страждань, недоречних другорядних ліній і всього такого. Навіть любовну лінію (якщо так можна сказати) зробили мінімалістичною, але доречною. Як і в цілому розкриття ГГ, яке також мазками позначили рівно стільки, скільки треба для співчуття 💐 Гарний фільм !
1  

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: