Знайдено 80 результатів

Коли падають небеса
Коли падають небеса (2011—2015) 5 липня 2011  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.1
Сюжет Після вторгнення на Землю інопланетян: ящероподібних Скітер, що мають передове озброєння — роботів «Мехів», більш 90 % населення було знищене. Історія починається через шість місяців після вторгнення. У центрі подій Том Мейсон, колишній професор історії Бостонського університету, який стає заступником командувача Другого Массачусетського полку, групи цивільних та військових, які покидають пост-апокаліптичний Бостон. Головний герой повинен повернути свого сина, що потрапив в полон до прибульців та спробувати дати відсіч загарбни
Коли падають небеса Трейлер

Коли падають небеса (2011—2015)

Falling Skies

16+
Серіал 5 сезонів, 52 епізоди Завершений
США, Канада   42 хв
Читати опис Після вторгнення на Землю інопланетян: ящероподібних Скітер, що мають передове озброєння — роботів «Мехів», більш 90 % населення було знищене. Історія починається через шість місяців після вторгнення. У центрі подій Том Мейсон, колишній професор історії Бостонського університету, який стає заступником командувача Другого Массачусетського полку, групи цивільних та військових, які покидають пост-апокаліптичний Бостон. Головний герой повинен повернути свого сина, що потрапив в полон до прибульців та спробувати дати відсіч загарбни
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (45)  IMDb: 7.1 (93422)
Моя оцінка:
/10
Дев'ятий округ
Дев'ятий округ (2009) 13 серпня 2009  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.9
Сюжет Після років утисків та примусової праці прибульці, які застрягли на Землі, долучаються до руху опору, який очолює агент-ізгой.
Дев'ятий округ Трейлер

Дев'ятий округ (2009)

District 9

16+
ПАР, США, Нова Зеландія, Канада   1 год 52 хв
Читати опис Після років утисків та примусової праці прибульці, які застрягли на Землі, долучаються до руху опору, який очолює агент-ізгой.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (381)  IMDb: 7.9 (720843)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Прибуття
Прибуття (2016) 10 листопада 2016  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.9
Сюжет По всьому світу приземляються інопланетні кораблі. Армійські чини знаходять лінгвістку, яка повинна зрозуміти, що несе за собою візит прибульців — мир або війну. Головна героїня поступово вчиться спілкуватися з інопланетянами і разом з цим відчуває мунуле, завдяки чому дізнається таємницю, з якою пов'язано прибуття прибульців.
Прибуття Трейлер

Прибуття (2016)

Arrival

16+
США   1 год 56 хв
Читати опис По всьому світу приземляються інопланетні кораблі. Армійські чини знаходять лінгвістку, яка повинна зрозуміти, що несе за собою візит прибульців — мир або війну. Головна героїня поступово вчиться спілкуватися з інопланетянами і разом з цим відчуває мунуле, завдяки чому дізнається таємницю, з якою пов'язано прибуття прибульців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (470)  IMDb: 7.9 (781242)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Світ забуття
Світ забуття (2013) 11 квітня 2013  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.0
Сюжет Після десятиліть війни з інопланетною цивілізацією людству вдалося виграти битву, проте наслідки виявилися катастрофічними — поверхня Землі для життя стає непридатною. Тепер люди живуть над хмарами, але деякі з них продовжують робити вилазки вниз, де, незважаючи на ландшафти, що змінилися до невпізнання, все ще можна знайти багато корисних речей. Джек Харпер, один з небагатьох лишившихся в живих ремонтників літальних апаратів, бере участь у широкомасштабній операції по видобутку необхідних ресурсів з поверхні планети. Під час чергового патрулювання неба він рятує прекрасну незнайомку з космічного корабля, що зазнає аварії. Її поява запускає ланцюг подій, які змушують Джека поставити під питання його знання про планету, його місію і про самого себе.
Світ забуття Трейлер

Світ забуття (2013)

Oblivion

14+
США   2 год 4 хв
Читати опис Після десятиліть війни з інопланетною цивілізацією людству вдалося виграти битву, проте наслідки виявилися катастрофічними — поверхня Землі для життя стає непридатною. Тепер люди живуть над хмарами, але деякі з них продовжують робити вилазки вниз, де, незважаючи на ландшафти, що змінилися до невпізнання, все ще можна знайти багато корисних речей. Джек Харпер, один з небагатьох лишившихся в живих ремонтників літальних апаратів, бере участь у широкомасштабній операції по видобутку необхідних ресурсів з поверхні планети. Під час чергового патрулювання неба він рятує прекрасну незнайомку з космічного корабля, що зазнає аварії. Її поява запускає ланцюг подій, які змушують Джека поставити під питання його знання про планету, його місію і про самого себе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (359)  IMDb: 7.0 (556383)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

День незалежності 2: Відродження
День незалежності 2: Відродження (2016) 30 червня 2016  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.2
Сюжет Використавши інопланетні технології, жителі Землі створили спеціальну програму захисту планети. Але ніщо не може захистити нас від нового, ще більш руйнівного вторгнення. Тільки винахідливість кількох сміливців врятує світ від знищення.
День незалежності 2: Відродження Трейлер

День незалежності 2: Відродження (2016)

Independence Day: Resurgence

12+
США   2 год 0 хв
Читати опис Використавши інопланетні технології, жителі Землі створили спеціальну програму захисту планети. Але ніщо не може захистити нас від нового, ще більш руйнівного вторгнення. Тільки винахідливість кількох сміливців врятує світ від знищення.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (183)  IMDb: 5.2 (190180)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Скайлайн
Скайлайн (2010) 11 листопада 2010  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 4.5
Сюжет Після вечірки компанія друзів пробуджується від того, що у вікно вдаряє яскраве світло. Вони бачать, як людей на вулиці затягує в стовп світла, і вони піднімаються кудись вгору. Зразу після цього на планеті починається зачистка людей, що залишились. Тим, хто вижив, доведеться боротись за життя з інопланетними істотами.
Скайлайн Трейлер

Скайлайн (2010)

Skyline

16+
США   1 год 32 хв
Читати опис Після вечірки компанія друзів пробуджується від того, що у вікно вдаряє яскраве світло. Вони бачать, як людей на вулиці затягує в стовп світла, і вони піднімаються кудись вгору. Зразу після цього на планеті починається зачистка людей, що залишились. Тим, хто вижив, доведеться боротись за життя з інопланетними істотами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (114)  IMDb: 4.5 (92403)
Моя оцінка:
/10
Зоряний крейсер «Галактика»
Зоряний крейсер «Галактика» (2004—2009) 18 жовтня 2004 7.8 imdb 8.7
Сюжет Battlestar Galactica продовжує історію, показану у міні-серіалі 2003 року про шлях останніх з Дванадцяти колоній людей, що вижили після ядерної атаки сайлонів. Уцілілі під керівництвом президента Лори Розлін та командувача (пізніше адмірала) Вільяма Адами намагаються вижити на уламках флотилії кораблів, на чолі з потужним але застарілим зоряним крейсером Галактика. Переслідувані сайлонами, які намагаються знищити залишки людської раси, уцілілі подорожують галактикою у пошуках міфічної та давно загубленої тринадцятої колонії: Землі.
Зоряний крейсер «Галактика» Трейлер

Зоряний крейсер «Галактика» (2004—2009)

Battlestar Galactica

16+
Серіал 4 сезони, 74 епізоди Завершений
США   44 хв
Читати опис Battlestar Galactica продовжує історію, показану у міні-серіалі 2003 року про шлях останніх з Дванадцяти колоній людей, що вижили після ядерної атаки сайлонів. Уцілілі під керівництвом президента Лори Розлін та командувача (пізніше адмірала) Вільяма Адами намагаються вижити на уламках флотилії кораблів, на чолі з потужним але застарілим зоряним крейсером Галактика. Переслідувані сайлонами, які намагаються знищити залишки людської раси, уцілілі подорожують галактикою у пошуках міфічної та давно загубленої тринадцятої колонії: Землі.
КіноБаза: 7.8 (55)  IMDb: 8.7 (177185)
Моя оцінка:
/10
Простір
Простір (2015—2022) 14 грудня 2015  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.5
Сюжет XXIII століття. Людство колонізувало Сонячну систему. Землею править ООН. Колонія на Марсі тепер незалежна і має власну армію. Внутрішні планети залежать від ресурсів поясу астероїдів. Астероїдяни живуть і працюють у космосі, повітря і вода у них цінується більше за золото. Десятиріччями назрівав конфлікт, який поставив Землю, Марс і Пояс на грань війни. І для її початку вистачить і однієї іскри.
Простір Трейлер

Простір (2015—2022)

The Expanse

Серіал 6 сезонів, 62 епізоди Завершений
США   60 хв
Читати опис XXIII століття. Людство колонізувало Сонячну систему. Землею править ООН. Колонія на Марсі тепер незалежна і має власну армію. Внутрішні планети залежать від ресурсів поясу астероїдів. Астероїдяни живуть і працюють у космосі, повітря і вода у них цінується більше за золото. Десятиріччями назрівав конфлікт, який поставив Землю, Марс і Пояс на грань війни. І для її початку вистачить і однієї іскри.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (112)  IMDb: 8.5 (174665)
Моя оцінка:
/10
Титан після загибелі Землі
Титан після загибелі Землі (2000) 16 червня 2000  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.6
Сюжет Порятунок всього людства залежить від нічого непідозрюючої молодої людини. В 3028 році Дреджі - агресивна інопланетна раса знищила Землю. П'ятнадцять років опісля - юний Кейл дізнається, що він володіє генетично запрограмованою картою на Титан - космічний супер-корабль, в якому закладено секрет порятунку людства. Кейлу належить повна небезпек подорож через всесвіт у складі команди космічного корабля «Валькірія», битви із злими Дреджамі, і відновлення Титана - останньої надії всього людства.
Титан після загибелі Землі Трейлер

Титан після загибелі Землі (2000)

Titan A.E.

12+
США   1 год 34 хв
Читати опис Порятунок всього людства залежить від нічого непідозрюючої молодої людини. В 3028 році Дреджі - агресивна інопланетна раса знищила Землю. П'ятнадцять років опісля - юний Кейл дізнається, що він володіє генетично запрограмованою картою на Титан - космічний супер-корабль, в якому закладено секрет порятунку людства. Кейлу належить повна небезпек подорож через всесвіт у складі команди космічного корабля «Валькірія», битви із злими Дреджамі, і відновлення Титана - останньої надії всього людства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (30)  IMDb: 6.6 (64235)
Моя оцінка:
/10
Війна завтрашнього дня
Війна завтрашнього дня (2021) 2 липня 2021  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.6
Сюжет Майбутнє. Земля зазнає нищівної атаки прибульців, які не залишають людям шансів на виживання. Останньою відчайдушною спробою переламати ситуацію є мобілізація землянами солдатів з минулого. Зусиллями вчених вони переносяться у часі і просторі, щоб битися у новій світовій війні.
Війна завтрашнього дня Трейлер

Війна завтрашнього дня (2021)

The Tomorrow War

12+
США   2 год 18 хв
Читати опис Майбутнє. Земля зазнає нищівної атаки прибульців, які не залишають людям шансів на виживання. Останньою відчайдушною спробою переламати ситуацію є мобілізація землянами солдатів з минулого. Зусиллями вчених вони переносяться у часі і просторі, щоб битися у новій світовій війні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (163)  IMDb: 6.6 (230813)
Моя оцінка:
/10
Гостя
Гостя (2013) 28 березня 2013  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.8
Сюжет Інопланетна цивілізація окупувала тіла майже всіх людей на планеті. Вціліли одиниці. Бунтівники ховаються в пустелі і шукають шанс на порятунок... Одна з "Душ", яка іменує себе Мандрівниця, намагається захопити тіло Мелані. Проте стається несподіване: Мелані залишається живою, і їм доводиться співіснувати в одному тілі. Турбота Мелані про молодшого брата і щире кохання до Джеймі змушують Мандрівницю відчути ті ж емоції і стати на захист людей. Майбутнє всієї планети в руках однієї людини!
Гостя Трейлер

Гостя (2013)

The Host

12+
США, Швейцарія   2 год 5 хв
Читати опис Інопланетна цивілізація окупувала тіла майже всіх людей на планеті. Вціліли одиниці. Бунтівники ховаються в пустелі і шукають шанс на порятунок... Одна з "Душ", яка іменує себе Мандрівниця, намагається захопити тіло Мелані. Проте стається несподіване: Мелані залишається живою, і їм доводиться співіснувати в одному тілі. Турбота Мелані про молодшого брата і щире кохання до Джеймі змушують Мандрівницю відчути ті ж емоції і стати на захист людей. Майбутнє всієї планети в руках однієї людини!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (111)  IMDb: 5.8 (118883)
Моя оцінка:
/10
Ковбої проти прибульців
Ковбої проти прибульців (2011) 11 серпня 2011  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.0
Сюжет 1873, Абсолюшен, штат Арізона. До цієї американської провінції прибуває незнайомець який втратив пам'ять. Єдиний натяк на його минуле - це дивні кайдани на одному з його зап'ястів. Мандрівник швидко дізнається, що мешканці містечка не раді незнайомцям, та й узагалі вони виходять на вулиці лише за наказом полковника Долархайда, якій володарює в цій місцевості залізною рукою. Та є сила більша за кольти посіпак полковника - на місто падає космічний десант прибульців-мародерів і лише незнайомець, до якого потроху починає повертатись пам'ять, є останнім шансом мешканців міста на порятунок.
Ковбої проти прибульців Трейлер

Ковбої проти прибульців (2011)

Cowboys & Aliens

12+
США   1 год 59 хв
Читати опис 1873, Абсолюшен, штат Арізона. До цієї американської провінції прибуває незнайомець який втратив пам'ять. Єдиний натяк на його минуле - це дивні кайдани на одному з його зап'ястів. Мандрівник швидко дізнається, що мешканці містечка не раді незнайомцям, та й узагалі вони виходять на вулиці лише за наказом полковника Долархайда, якій володарює в цій місцевості залізною рукою. Та є сила більша за кольти посіпак полковника - на місто падає космічний десант прибульців-мародерів і лише незнайомець, до якого потроху починає повертатись пам'ять, є останнім шансом мешканців міста на порятунок.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (172)  IMDb: 6.0 (233670)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн
Вторгнення
Вторгнення (2021—) 21 жовтня 2021  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.2
Сюжет Показуючи декілька сюжетних ліній на різних континентах, серіал розповість про те, як масштабне інопланетне вторгнення вплинуло на життя людей з різних куточків Землі.
Вторгнення Трейлер

Вторгнення (2021—)

Invasion

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
США   60 хв
Читати опис Показуючи декілька сюжетних ліній на різних континентах, серіал розповість про те, як масштабне інопланетне вторгнення вплинуло на життя людей з різних куточків Землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (30)  IMDb: 6.2 (46706)
Моя оцінка:
/10
Валеріан та місто тисячі планет
Валеріан та місто тисячі планет (2017) 10 серпня 2017  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.4
Сюжет 2700 рік, Валеріан і Лорелін - космічні спецагенти, які за службовим обов'язком вплуталися в підозрілу справу і стали мимовільними учасниками чи міжгалактичної змови, чи афери найхимерніших мешканців планети Альфа, де живуть тисячі мешканців різних світів з усіх куточків галактики.
Валеріан та місто тисячі планет Трейлер

Валеріан та місто тисячі планет (2017)

Valerian and the City of a Thousand Planets

12+
Франція, Китай, Бельгія, Німеччина, Об'єднані Арабські Емірати, США   2 год 16 хв
Читати опис 2700 рік, Валеріан і Лорелін - космічні спецагенти, які за службовим обов'язком вплуталися в підозрілу справу і стали мимовільними учасниками чи міжгалактичної змови, чи афери найхимерніших мешканців планети Альфа, де живуть тисячі мешканців різних світів з усіх куточків галактики.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (278)  IMDb: 6.4 (198393)
Моя оцінка:
/10
П'ята хвиля / 5-та хвиля
П'ята хвиля / 5-та хвиля (2016) 21 січня 2016  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.2
Сюжет Чотири руйнівні хвилі перетворили Землю на пустелю. Дівчина, яка відчайдушно намагається знайти брата, об’єднується з незнайомцем, щоб підготуватися до п’ятої хвилі.
П'ята хвиля / 5-та хвиля Трейлер

П'ята хвиля / 5-та хвиля (2016)

The 5th Wave

16+
США   1 год 52 хв
Читати опис Чотири руйнівні хвилі перетворили Землю на пустелю. Дівчина, яка відчайдушно намагається знайти брата, об’єднується з незнайомцем, щоб підготуватися до п’ятої хвилі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (125)  IMDb: 5.2 (118124)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Сотня
Сотня (2014—2020) 19 березня 2014  ✓ укр. субтитри 6.7 imdb 7.6
Сюжет Події в серіалі починають розгортатися після дев'яносто семи років після того, як всю цивілізацію знищила страшна атомна війна. Високо в космосі на орбіті Землі літає великий космічний корабель, де знаходяться ті, хто вижив після страшної катастрофи. Саме з цього останнього притулку людей на Землю відправляють космічний човник, на якому знаходяться сто малолітніх злочинців ...
Сотня Трейлер

Сотня (2014—2020)

The 100

16+
Серіал 7 сезонів, 100 епізодів Завершений
США   43 хв
Читати опис Події в серіалі починають розгортатися після дев'яносто семи років після того, як всю цивілізацію знищила страшна атомна війна. Високо в космосі на орбіті Землі літає великий космічний корабель, де знаходяться ті, хто вижив після страшної катастрофи. Саме з цього останнього притулку людей на Землю відправляють космічний човник, на якому знаходяться сто малолітніх злочинців ...
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.7 (114)  IMDb: 7.6 (279542)
Моя оцінка:
/10
Піднесення Юпітер
Піднесення Юпітер (2015) 23 лютого 2015  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.3
Сюжет Люди планети Земля живуть під наглядом могутньої династії Абрасакс. Вони правлять всесвітом завдяки інопланетним істотам, які розвивають свої сили завдяки ДНК інших живих організмів. Солдати нарощують безстрашність і силу завдяки ДНК вовків, а робочі стають більш старанними завдяки ДНК бджіл.
Піднесення Юпітер Трейлер

Піднесення Юпітер (2015)

Jupiter Ascending

12+
США, Австралія   2 год 7 хв
Читати опис Люди планети Земля живуть під наглядом могутньої династії Абрасакс. Вони правлять всесвітом завдяки інопланетним істотам, які розвивають свої сили завдяки ДНК інших живих організмів. Солдати нарощують безстрашність і силу завдяки ДНК вовків, а робочі стають більш старанними завдяки ДНК бджіл.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (190)  IMDb: 5.3 (195326)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Аватар
Аватар (2009) 17 грудня 2009  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.9
Сюжет Джейк Саллі — в минулому морпіх, прикутий до інвалідного візка. Та не дивлячись на непідвладне йому тіло, Джейк в душі як і колись — воїн. Він отримує завдання здійснити переліт у кілька світлових років на базу землян на планеті Пандора, де корпорації видобувають рідкісний мінерал, що має величезне значення для виходу Землі з енергетичної кризи. Та видобуток таких важливих для землі мінералів загрожує порушенням звичайного плину життя планети, де панує неймовірно тісний по-справжньому чудесний зв'язок місцевих жителів з природою прадавніх лісів, доступний для розуміння далеко не кожному...
Аватар Трейлер

Аватар (2009)

Avatar

12+
Велика Британія, США   2 год 42 хв
Читати опис Джейк Саллі — в минулому морпіх, прикутий до інвалідного візка. Та не дивлячись на непідвладне йому тіло, Джейк в душі як і колись — воїн. Він отримує завдання здійснити переліт у кілька світлових років на базу землян на планеті Пандора, де корпорації видобувають рідкісний мінерал, що має величезне значення для виходу Землі з енергетичної кризи. Та видобуток таких важливих для землі мінералів загрожує порушенням звичайного плину життя планети, де панує неймовірно тісний по-справжньому чудесний зв'язок місцевих жителів з природою прадавніх лісів, доступний для розуміння далеко не кожному...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (778)  IMDb: 7.9 (1395216)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
Зоряна брама: Всесвіт
Зоряна брама: Всесвіт (2009—2011) 2 жовтня 2009  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.6
Сюжет Третій серіал знаменитої фантастичної саги "Зоряна брама" розповідає про долю групи військових, вчених і цивільних, які намагаються врятуватися через Зоряну браму від раптового нападу на їхню секретну базу. Вцілілі опиняються на борту корабля Древніх "Доля", який летить невідомим курсом далеко за межами Чумацького Шляху, без можливості повернутися на Землю. Їм бракує найнеобхіднішого: їжі, води і навіть повітря - але ці люди повинні розкрити секрети корабельних Брам, щоби вижити. Небезпеки, пригоди і надії, які вони пізнають на борту "Долі", покажуть, хто з них є героєм, а хто - лиходієм.
Зоряна брама: Всесвіт Трейлер

Зоряна брама: Всесвіт (2009—2011)

Stargate Universe

12+
Серіал 2 сезони, 40 епізодів Скасований
Канада, США   43 хв
Читати опис Третій серіал знаменитої фантастичної саги "Зоряна брама" розповідає про долю групи військових, вчених і цивільних, які намагаються врятуватися через Зоряну браму від раптового нападу на їхню секретну базу. Вцілілі опиняються на борту корабля Древніх "Доля", який летить невідомим курсом далеко за межами Чумацького Шляху, без можливості повернутися на Землю. Їм бракує найнеобхіднішого: їжі, води і навіть повітря - але ці люди повинні розкрити секрети корабельних Брам, щоби вижити. Небезпеки, пригоди і надії, які вони пізнають на борту "Долі", покажуть, хто з них є героєм, а хто - лиходієм.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (36)  IMDb: 7.6 (53539)
Моя оцінка:
/10
Битва за Землю
Битва за Землю (2019) 28 березня 2019  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.0
Сюжет Дія розгортається в передмісті Чикаго. Майже 10 років минуло з моменту його окупації інопланетними силами, для яких це місце стало новою домівкою.
Битва за Землю Трейлер

Битва за Землю (2019)

Captive State

16+
США   1 год 49 хв
Читати опис Дія розгортається в передмісті Чикаго. Майже 10 років минуло з моменту його окупації інопланетними силами, для яких це місце стало новою домівкою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (55)  IMDb: 6.0 (58541)
Моя оцінка:
/10
Остання фантазія
Остання фантазія (2001) 2 липня 2001  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.4
Сюжет Майбутнє. Земля 2065-го року. Планета під страшною загрозою. Земля піддалася нападу з глибокого космосу, фантоми витісняють звичайних людей з їх історичної батьківщини, протистояти їм неможливо. Велика частина населення Землі вже винищена, примарні створення скоро повністю очистять планету і залишать її тільки для себе. Лише відчайдушна жменька сміливців намагається врятувати планету. Їх мало, але вони готові пожертвувати всім, заради рідної Землі. Акі Росс, молода вчена, Сід, доктор і капітан Едвардс з техно-спецназу, ще не підозрюють про те, що їм належить зробити для порятунку залишків людської раси.
Остання фантазія Трейлер

Остання фантазія (2001)

Final Fantasy: The Spirits Within

12+
США, Японія   1 год 46 хв
Читати опис Майбутнє. Земля 2065-го року. Планета під страшною загрозою. Земля піддалася нападу з глибокого космосу, фантоми витісняють звичайних людей з їх історичної батьківщини, протистояти їм неможливо. Велика частина населення Землі вже винищена, примарні створення скоро повністю очистять планету і залишать її тільки для себе. Лише відчайдушна жменька сміливців намагається врятувати планету. Їх мало, але вони готові пожертвувати всім, заради рідної Землі. Акі Росс, молода вчена, Сід, доктор і капітан Едвардс з техно-спецназу, ще не підозрюють про те, що їм належить зробити для порятунку залишків людської раси.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (56)  IMDb: 6.4 (84302)
Моя оцінка:
/10
Джон Картер: між двох світів
Джон Картер: між двох світів (2012) 8 березня 2012  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.6
Сюжет Джон Картер, ветеран Громадянської війни у США, опиняється на Марсі проти своєї волі. На чужій незнайомій планеті він потрапляє у полон до войовничих чотириметрових тубільців. Досвідченому військовому Картеру доведеться визволити принцесу Дею Торіс з Геліуму і врятуватися самому.
Джон Картер: між двох світів Трейлер

Джон Картер: між двох світів (2012)

John Carter

12+
США   2 год 12 хв
Читати опис Джон Картер, ветеран Громадянської війни у США, опиняється на Марсі проти своєї волі. На чужій незнайомій планеті він потрапляє у полон до войовничих чотириметрових тубільців. Досвідченому військовому Картеру доведеться визволити принцесу Дею Торіс з Геліуму і врятуватися самому.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (270)  IMDb: 6.6 (287740)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Битва за планету Терра
Битва за планету Терра (2007) 6 вересня 2007  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.5
Сюжет Коли на планеті Земля висохли всі річки, зникли ліси, а повітря перетаорилося на пил, люди облетіли галактику, щоб знайти собі новий будинок. Прекрасна планета Терра стала надією людей на порятунок. Хитромудрий пристрій земля Терраформер повинен перетворити терру в рай для людей і жах для місцевих жителів. Катастрофа для терріанців неменуча вони приречені. Рахунок йде на дні і години. І все б шло за планом, якби не одна випадковість. Дівчинка з Терри Молу підбирає пораненого пілота. Вони стають кращими друзями і разом знаходять хитрий спосіб врятувати терру останню живу планету галактики. Неважко здогадаються що незабаром дівчинка та пілот опиняться в епіцентрі небезпечних і дововижних пригод......
Битва за планету Терра Трейлер

Битва за планету Терра (2007)

Battle for Terra

12+
США   1 год 30 хв
Читати опис Коли на планеті Земля висохли всі річки, зникли ліси, а повітря перетаорилося на пил, люди облетіли галактику, щоб знайти собі новий будинок. Прекрасна планета Терра стала надією людей на порятунок. Хитромудрий пристрій земля Терраформер повинен перетворити терру в рай для людей і жах для місцевих жителів. Катастрофа для терріанців неменуча вони приречені. Рахунок йде на дні і години. І все б шло за планом, якби не одна випадковість. Дівчинка з Терри Молу підбирає пораненого пілота. Вони стають кращими друзями і разом знаходять хитрий спосіб врятувати терру останню живу планету галактики. Неважко здогадаються що незабаром дівчинка та пілот опиняться в епіцентрі небезпечних і дововижних пригод......
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (16)  IMDb: 6.5 (12240)
Моя оцінка:
/10
Війна світів
Війна світів (2005) 29 червня 2005  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.5
Сюжет Екранізація однойменного романа Герберта Уеллса про вторгнення на Землю марсіан, чия зброя перевершує найсучасніші розробки людства. Захоплююча битва прибульців і людей, які повинні перемогти, щоб вижити і відстояти своє право на існування.
Війна світів Трейлер

Війна світів (2005)

War of the Worlds

12+
США   1 год 56 хв
Читати опис Екранізація однойменного романа Герберта Уеллса про вторгнення на Землю марсіан, чия зброя перевершує найсучасніші розробки людства. Захоплююча битва прибульців і людей, які повинні перемогти, щоб вижити і відстояти своє право на існування.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (294)  IMDb: 6.5 (478615)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Окупація
Окупація (2018) 12 липня 2018  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.5
Сюжет Невелика група жителів міста змушена об'єднатися після руйнівного наземного вторгнення. Коли вони намагаються вижити, вони усвідомлюють, що вони повинні бути на крок попереду своїх нападників і працювати разом, щоб отримати шанс відплатити.
Окупація Трейлер

Окупація (2018)

Occupation

16+
Австралія   1 год 59 хв
Читати опис Невелика група жителів міста змушена об'єднатися після руйнівного наземного вторгнення. Коли вони намагаються вижити, вони усвідомлюють, що вони повинні бути на крок попереду своїх нападників і працювати разом, щоб отримати шанс відплатити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (8)  IMDb: 4.5 (17402)
Моя оцінка:
/10
Дорога хаосу
Дорога хаосу (2021) 24 лютого 2021  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.7
Сюжет У цьому світі немає жінок і всі живі створіння можуть чути думки одне одного через потік зображень, слів і звуків, що зветься Шум.
Дорога хаосу Трейлер

Дорога хаосу (2021)

Chaos Walking

12+
США, Канада   1 год 49 хв
Читати опис У цьому світі немає жінок і всі живі створіння можуть чути думки одне одного через потік зображень, слів і звуків, що зветься Шум.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (63)  IMDb: 5.7 (56914)
Моя оцінка:
/10
Інше життя
Інше життя (2019—2021) 25 липня 2019  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.3
Сюжет Астронавтка Ніко Брекінрідж разом з командою дослідницького судна повинна з'ясувати походження таємничого інопланетного артефакту. У своїх пошуках вони зіткнуться з цим космічним жахом.
Інше життя Трейлер

Інше життя (2019—2021)

Another Life

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
США   43 хв
Читати опис Астронавтка Ніко Брекінрідж разом з командою дослідницького судна повинна з'ясувати походження таємничого інопланетного артефакту. У своїх пошуках вони зіткнуться з цим космічним жахом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (15)  IMDb: 5.3 (38608)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Зоряна брама: SG-1
Зоряна брама: SG-1 (1997—2007) 27 липня 1997  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.4
Сюжет Серіал продовжує події, початі в оригінальному фільмі. Зоряна брама знову вмикається і передова команда SG-1, поряд з іншими SG-командами подорожує крізь неї на далекі планети. Команді SG-1 доручаються найважливіші та нейнебезпечніші завдання. Ветеран Джек О'Нілл, вчений Деніел Джексон, капітан Саманта Картер та інопланетянин Тіл'к стають на захист Землі від космічних загроз.
Зоряна брама: SG-1 Трейлер

Зоряна брама: SG-1 (1997—2007)

Stargate SG-1

Серіал 10 сезонів, 214 епізоди Завершений
США, Канада   44 хв
Читати опис Серіал продовжує події, початі в оригінальному фільмі. Зоряна брама знову вмикається і передова команда SG-1, поряд з іншими SG-командами подорожує крізь неї на далекі планети. Команді SG-1 доручаються найважливіші та нейнебезпечніші завдання. Ветеран Джек О'Нілл, вчений Деніел Джексон, капітан Саманта Картер та інопланетянин Тіл'к стають на захист Землі від космічних загроз.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (58)  IMDb: 8.4 (102287)
Моя оцінка:
/10
Чужі проти Хижака: Реквієм
Чужі проти Хижака: Реквієм (2007) 10 січня 2008  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.6
Сюжет На борту космічного корабля хижаків, що перевозив дослідницьку лабораторію з піддослідними істотами з раси чужих, трапляється непередбачене, зародок чужого інфікує і розвивається в тілі одного з хижаків, перероджується в модифікований небезпечний новий вид чужих. Між народженим мутантом і хижаком на борту корабля відбувається смертельна сутичка, прилади навігації виходять з ладу, корабель каменем падає в атмосферу планети Земля і розбивається в лісі недалеко від міста людської раси. Після падіння зорельота чужі починають безжально інфікувати і винищувати всіх, хто трапляється їм на шляху.
Чужі проти Хижака: Реквієм Трейлер

Чужі проти Хижака: Реквієм (2007)

Aliens vs Predator: Requiem

18+
США   1 год 34 хв
Читати опис На борту космічного корабля хижаків, що перевозив дослідницьку лабораторію з піддослідними істотами з раси чужих, трапляється непередбачене, зародок чужого інфікує і розвивається в тілі одного з хижаків, перероджується в модифікований небезпечний новий вид чужих. Між народженим мутантом і хижаком на борту корабля відбувається смертельна сутичка, прилади навігації виходять з ладу, корабель каменем падає в атмосферу планети Земля і розбивається в лісі недалеко від міста людської раси. Після падіння зорельота чужі починають безжально інфікувати і винищувати всіх, хто трапляється їм на шляху.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (99)  IMDb: 4.6 (134156)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 99 грн
Колонія
Колонія (2016—2018) 14 січня 2016  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.3
Сюжет Дія серіалу розгортається в недалекому майбутньому, коли Земля опиняється окупована інопланетянами. Хтось із землян співпрацює з новою владою, хтось бунтує і страждає від наслідків.
Колонія Трейлер

Колонія (2016—2018)

Colony

Серіал 3 сезони, 36 епізодів Скасований
США   42 хв
Читати опис Дія серіалу розгортається в недалекому майбутньому, коли Земля опиняється окупована інопланетянами. Хтось із землян співпрацює з новою владою, хтось бунтує і страждає від наслідків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (25)  IMDb: 7.3 (39694)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: